Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Problémy s hulením...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Wanad
Stálý Člen

Karma uživatele Wanad - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 31 

Problémy s hulením... Příspěvek č. 1

Se mi stalo, že jsem před 2 týdny zahulil...ani né moc a úplně nezadržitelně jsem se roztřepal...a to mě drželo tak hodinu. Uplnej brutus. Tak jsem udělal test a dal jsem si týden pohov a pak jsem si dal znova uplně málo...a dělalo to to samý. Prostě se člověk po celým těle roztřepe a nemůže to nijak zastavit. Nebyl jsem se schopnej ani napít abych nevylil čaj. Stalo se vám to taky někdy???? No uplnej humus....

A to hulim 4 roky....

Old Post 16-03-2004 v 14:21 PM
Wanad je offline   Profil uživatele Wanad   Find more posts by Wanad   Foto galerie člena Wanad   Click here to Send Wanad a Private Message   Add Wanad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Purino
Nový Člen

Karma uživatele Purino - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 2

Noo me se to zrovna nestalo, ale muj dost dobrej kamos mel neco asi dost podobnyho.. Zahulili jsme a on se brutalne klepal.. fakt heges!! A to jsem si nejdriv myslel ze si dela prdel, nebo ze je mu zima, ale pak rekl ze za to nemuze (teda spis to vykoktal) a ze zima mu nejni ale klepal se tak asi trictvrte hodky nebo tak nejak presne to nevim a pak najednou vsechno v klidku pak tejden necadil a od ty doby se mu to snad nikdy nestalo teda nevim vo tom.. Ale bylo to faaakt vostry... a hnusny..

Old Post 16-03-2004 v 15:10 PM
Purino je offline   Profil uživatele Purino   Find more posts by Purino   Foto galerie člena Purino   Click here to Send Purino a Private Message   Add Purino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eli
Stálý Člen

Karma uživatele Eli - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 97  

Příspěvek č. 3

Ja som do teraz nastastie nemal zatial ziadne problemy...klop...klop...klop... a som spokojny!!!!!

Old Post 16-03-2004 v 17:22 PM
Eli je offline   Profil uživatele Eli   Find more posts by Eli   Foto galerie člena Eli   Click here to Send Eli a Private Message   Add Eli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cerstvy Leco
Nový Člen

Karma uživatele Cerstvy Leco - 44% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 4

to ses normalne prehulil... me se to taky parkrat stalo... proste to byl dost dobrej matros a ty sis dal trosku vic nez tvuj organismus snese......

Old Post 16-03-2004 v 19:42 PM
Cerstvy Leco je offline   Profil uživatele Cerstvy Leco   Find more posts by Cerstvy Leco   Foto galerie člena Cerstvy Leco   Click here to Send Cerstvy Leco a Private Message   Add Cerstvy Leco to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 5

prostě každá droga je menší nebo větší zásah do organismu a záleží na momentálním rozpoložení, jak to tělo přijme. třeba má někdo v krvi méně cukru, nebo je pod stresem apd. a byť to člověk třeba ani neregistruje, tak ta droga může působit jako katalyzátor a problém je na světě. já třeba když hulím a mám málo tekutin, tak mě rozbolí hlava. přitom žízeň nepociťuji, ale když si zahulím, tak mi tělo řekne bolestí hlavy, že něco není ok.

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 17-03-2004 v 10:34 AM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cosmos
Stálý Člen

Karma uživatele cosmos - 22% PěstitelskáKarma uživatele cosmos - 22% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 124 

Příspěvek č. 6

mě se stalo, že jsem po hulení přestal vidět...vůbec nic sem neviděl, neuvěřitelně mi hučelo v hlavě, ale nesložil jsem se a tak jsem nevěděl, co dělat...byl jsem totiž na německym institutu a okolo bylo spostu lidí, naštěstí si toho kamarád všiml a odvedl mě na záchod k umyvadlu...myslím, že jsem se neklepal, ale bylo mi pak jako po nemoci...mám pocit, že ganja dost snižuje hladinu cukru v krvi...já totiž před tím celej den nejedl a skoro nespal...

Podle očí poznáš člověka.Zdravím z kosmu

Old Post 17-03-2004 v 12:03 PM
cosmos je offline   Profil uživatele cosmos   Find more posts by cosmos   Foto galerie člena cosmos   Click here to Send cosmos a Private Message   Add cosmos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
imyou
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

Wanad: buď v klidu sám si to nazval přesně : .. "a to mě drželo tak hodinu" .. je to prostě proud energie a protože jsi ho nevyvolal sám ale drogou (hulením) tak to nejni příjemný .. kdyby si ho vyvolal třeba nějakou čistější technikou (způsob života, cvičení, jóga, bubnování, hlasové techniky, atd.) tak by to bylo nevýslovně příjemný .. a ne uplnej brutus jak píšeš ..

Old Post 17-03-2004 v 12:24 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 8

imyou: ad čistá technika -> vaporizer

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 17-03-2004 v 13:08 PM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 9

no neco pridam, jeste sem nezkolaboval, ale prehulenost si doslova uzivam, clovek si musi uvedomit ze je JENOM zhulenej a ze to za hodinu prejde, paxe smejes i tomu ze se klepes, pokud ti neni fakt blbe a nezvracis.
mne se stava jedna neprijemna vec, kdyz si vecer zahulim, vetsinou se pak naladuju zradlem, rano kdyz se vzbudim, tak mam sileny nesnesitelny krece v zaludku, staci jediny sousto a sou pryc, ale nekdy se to sousto kurva spatne schani. nevim jestli to je tim ze zeru/nezeru, nemam to vyzkouseny, ale deje se to dost casto, ale jen kdyz den pred tim hulim

Old Post 17-03-2004 v 19:52 PM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koupala
Stálý Člen

Karma uživatele koupala - 26% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 10

Ja kdyz mam takove to obdobi,kdy hulim nonstop,tak se mi stava,ze nemam ten zadany stav,ale spis mam hned chut to zapichnout a jit spat.A mam divny myslenky, naky deprese,sebemensi problem me priserne sere,vsechno moc resim a jsem down.To si potom dam vzdycky par dni pauzu a pak zas s chuti do toho.
Jinak si nepamatuju,ze bych se zhulil a bylo mi z toho zle,jedine v kombinaci s chlastem.A taky se vzdycky divim co se do me vleze,kdyz mam zravku a sezeru vsechna ta kvanta potravin,to je fakt o zdravi.Jednou jsem prisel domu zhuleny a prave hral film Cokolada,udelal jsem si papu a pojidal ho prave u te sceny,kdy ta zenska porada hostinu na oslavu narozenin ci ceho.Cpali jsme se vsichni spolecne,uplne jsem si pripadal,ze sedim u toho stolu s nima.

Old Post 17-03-2004 v 20:37 PM
koupala je offline   Profil uživatele koupala   Find more posts by koupala   Foto galerie člena koupala   Click here to Send koupala a Private Message   Add koupala to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skrec
Stálý Člen

Karma uživatele Skrec - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 11

Jojo kombinace s alkoholem se mi taky moc neosvědčila Už jsem vůbec nechtěl ale ono mě to pořád drželo ... no prostě humus.

Old Post 17-03-2004 v 20:47 PM
Skrec je offline   Profil uživatele Skrec   Find more posts by Skrec   Foto galerie člena Skrec   Click here to Send Skrec a Private Message   Add Skrec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kowonator
Stálý Člen

Karma uživatele kowonator - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 12

Mne sa to este nestalo. Akurat mavam z toho pekne rozslahane pluca.

Old Post 18-03-2004 v 07:39 AM
kowonator je offline   Profil uživatele kowonator   Find more posts by kowonator   Foto galerie člena kowonator   Click here to Send kowonator a Private Message   Add kowonator to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SJ | Ivanhoe
Stálý Člen

Karma uživatele SJ | Ivanhoe - 55% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 112 

Příspěvek č. 13

posledni dobou se mi to stava docela casto - zatroubim si a za 5-10 min prestavam dokonale kontrolovat telo... sem-tam mi to cukne rukou/nohou, popripade se bouri mimicke svaly... Neni to az takova prdel, zvlast treba v plnym autobuse...

K+M+B 2004 ( Kašár, Motár & Bambár)

Herr Jürgen ownage !

Buhvico ´04

Old Post 27-03-2004 v 20:41 PM
SJ | Ivanhoe je offline   Profil uživatele SJ | Ivanhoe   Find more posts by SJ | Ivanhoe   Foto galerie člena SJ | Ivanhoe   Click here to Send SJ | Ivanhoe a Private Message   Add SJ | Ivanhoe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vrrn
rarášek

Karma uživatele vrrn - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 14

Mě se ten třes stává vždycky, když si dám nějakej silnej skaňour,
a k tomu ještě hrozný psycha, takže nejlépe jenom lehkou venkovní
sativu trávičku, to je vždycky pohodička..

Old Post 27-03-2004 v 21:38 PM
vrrn je offline   Profil uživatele vrrn   Find more posts by vrrn   Foto galerie člena vrrn   Click here to Send vrrn a Private Message   Add vrrn to your buddy list     Navštiv homepage uživatele vrrn! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robos
Sherlock

Karma uživatele robos - 47% PěstitelskáKarma uživatele robos - 47% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 569  

Příspěvek č. 15

2 ALL:

chalani, nebol ten spek po ktorom ste odpadavali a neviem co este miesany s tabakom? ak ano, tak mate odpoved, vlastna skusensot bolo klepanie, zvracanie a zosypanie

mam 20, ale rozumu na 15. Kto ma nieco, proti 20 rocnym, nech si pojebe rit...

Old Post 28-03-2004 v 09:35 AM
robos je offline   Profil uživatele robos   Find more posts by robos   Foto galerie člena robos   Click here to Send robos a Private Message   Add robos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kosta veselý
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Dotaz Příspěvek č. 16

Mne se tyhle stavy zacali dit az potom co sme zhulily neco hrozne silnej skunk z Brna.dal sem si prda a v klidu dal druhyho a the end,trepavka po celym tele,kratce ale zato si tech 5 min vubec nepamatuju!!A naposledy sme hulily s kamosem u nich pred barakem a tam sem se probudil na zemy smotanej jak nejakej had,ale ted uz je to v klidu.............doufam

Old Post 28-03-2004 v 12:59 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:45 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
25-10-2005 - Problém - nechutenství po hulení - 19 odpovědí
12-10-2012 - Hry při hulení - 207 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6752860 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív