Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Piosův outdoor 2004
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Piosův outdoor 2004 Příspěvek č. 1






Konečně jsem se tento víkend dostal k tomu, že si připravím genetiku na letošní outdoor pěstění. Vzhledem k tomu, že na zahradě jsme měli mokro a babička mi políčko připravovala až tento víkend, tak se mi podařil dobrý timing.
Letos jsem se rozhodl připravit lépe než kdykoli předtím. Po loňských zkušenostech se samci jsem se letos rozhodl vsadit na jistotu. Od realista jsem obdržel sadu feminizovaných semínek a od viridise sadu řízečků (ještě jednou díky chlapi). Tímto jsem (doufám) eliminoval možnost opylování paliček a taky zbytečného hnojení samců.
Semínka i řízečky jsou zatím doma pod kontrolou a na zahrádku půjdou tak za týden, dva.
No, nebudu dále zdržovat a tady jsou fotečky.
První dvě fotečky jsou z páteční přípravy realistových semínek (konečně jsem upotřebil i ty nejmenší krabičky do mikrovlnné trouby, které mi dala babička ). Modely to jsou: BlueBerry, Nebula, Budha. Na další dvou fotkách jim dělají společnost viridisovi řízkové genetické modifikace (první je matka_druhý je pyl otce): BlueBerry_Hawai, Nebula, DurgaMata_BlueBerry_MoravaOutdoor. Na poslední fotce je vidět parapet na kterém budou kytí čekat, než půjdou ven na zahradu.
Včera večer jsem zkušebně nadzvedl "přikrývky" semínek a všechny buď už měly klíček, nebo byly alespoň prasklé.

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 26-04-2004 v 08:27 AM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Myšak
Stálý Člen

Karma uživatele Myšak - 47% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 67 

Příspěvek č. 2

Hezky to maš , jen se chci zeptat ty kaktusy pujdou taky ven? :-)
Jinak ti držim palce
češč

Old Post 26-04-2004 v 09:09 AM
Myšak je offline   Profil uživatele Myšak   Find more posts by Myšak   Foto galerie člena Myšak   Click here to Send Myšak a Private Message   Add Myšak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bubik
grandpappy

Karma uživatele bubik - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 3

Nebula a venku? ..hmm.. už si jí někdy takhle jel?

Old Post 26-04-2004 v 09:45 AM
bubik je offline   Profil uživatele bubik   Find more posts by bubik   Foto galerie člena bubik   Click here to Send bubik a Private Message   Add bubik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 4

bubik: nejel, ale pojedu. uvidíme co z toho bude. každopádně to budu dokumentovat a na podzim si povíme

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 26-04-2004 v 09:53 AM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aštar Šaran
Nový Člen

Karma uživatele Aštar Šaran - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 5

Pěkně to máš pochystaný... tak at to roste.. zdrc

Old Post 26-04-2004 v 13:31 PM
Aštar Šaran je offline   Profil uživatele Aštar Šaran   Find more posts by Aštar Šaran   Foto galerie člena Aštar Šaran   Click here to Send Aštar Šaran a Private Message   Add Aštar Šaran to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Floopy
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Floopy - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Floopy - 93% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 225  

Příspěvek č. 6

pekny , moc pekny rizecky. at to vyroste v MAMBY.

Vodlet ja prase !!!
*zabijak malejch deti*

Old Post 26-04-2004 v 22:16 PM
Mr.Floopy je offline   Profil uživatele Mr.Floopy   Find more posts by Mr.Floopy   Foto galerie člena Mr.Floopy   Click here to Send Mr.Floopy a Private Message   Add Mr.Floopy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 7

hrotik: kytí mám jenom za oknem a nijak jim nepřisvicuju. až bude matkárna/řízkárna, tak to bude o něčem jiném.

včera jsem řízečky přikryl, aby měli více vlhka (lístky se mi zdáli sušší než má být obvyklé). taky jsem naklíčená semínka přesunul z těch tří misek do hlíny, ať už začnou růst a kořenit. použil jsem k tomu starý box z disket. konečně jsem pro něj našel uplatnění

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 28-04-2004 v 06:55 AM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tutti Frutti
~интернешонал~гровер~

Karma uživatele Tutti Frutti - 76% PěstitelskáKarma uživatele Tutti Frutti - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 8

cau pios, priprava u teba ako vidim prebieha na urovni... chcem sa spytat na tie rezy - vidim ze su zakorenene aj mimo RW - boli tak uz povodne? =su zakorenene iba vo vode (bez RW, perlitu ci pody)? mne totiz pri zakorenovani rezov dost vadi ten RW, lepsie povedane pri naslednom presadzani do pody alebo do bubbleru - voda nesmie nasiakat RW lebo meni pH... sak to poznas, sanstus... skusal som da zakorenit do pody a potom korene ocistit, ale vzdy ich tam ostane nejaka vrstva zeminy (skratka sa mi ich nikdy nedari na 100% vycistit) takze plz porad ohladom tohto systemu zakorenovania, napis co pridavas do vody, ci prikryvas atd. dikez, K+

EDIT: teraz vidim ze si klony prikryl az vcera... ako dlho teda boli cabrio? osobne by som sa bal ze sa vysusia, resp. sa cudujem ze mali dost vlhkosti v sebe... mozes prosim napisat ako dlho ti korenili, kolko boli bez prikrytia a kolko s nim... a tak vobec, nejake info...

kinda back

Old Post 28-04-2004 v 19:48 PM
Tutti Frutti je offline   Profil uživatele Tutti Frutti   Find more posts by Tutti Frutti   Foto galerie člena Tutti Frutti   Click here to Send Tutti Frutti a Private Message   Add Tutti Frutti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 9

tf: tak řízky jsou od viridise a ten je tuším koření v písku nebo perlitu, takže následné vytažení, propláchnutí a zasazení řízků je úplně v pohodě.
řízečky byly bez přikrytí jeden celý den. vypadají pořád stejně, jenom v to úterý odpoledne mi naomak přišly listy trochu sušší než když jsem je v neděli přinesl domů.
jelikož je mám od viridise a nedělal jsem je já sám, tak přesně nevím jak dlouho mu kořenily, kdyžtak se zeptej přímo jeho.
jinak dneska odpoledne bych měl mít zase foťák, takže zítra se pochlubím s dalšími fotoz.

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 29-04-2004 v 07:31 AM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
srabik
Nový Člen

Karma uživatele srabik - 30% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 10

Pic Piosone, kaktusy koukam že pěkný, pozdravuj je od tatínka a ať ti roste všechno zelený. Srabik

Old Post 29-04-2004 v 10:21 AM
srabik je offline   Profil uživatele srabik   Find more posts by srabik   Foto galerie člena srabik   Click here to Send srabik a Private Message   Add srabik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 11

zdar srabiku, dík že ses ozval. já jsem taková zhulka, že jsem zapoměl od koho je mám. kaktusíkům se docela daří (a to jsem je letos nedal na zimu do sklepa, nechtěl jsem se od nich rozloučit) a pravidelně kvetou. jinak mast je fakt super, zabírá a má ji ráda i moje babička.

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 29-04-2004 v 10:33 AM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
srabik
Nový Člen

Karma uživatele srabik - 30% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 12

To sem rád že funguje jestli chceš eště neni problém mam jí asi kýbl a klidně pošlu (bez nároku na odměnu). Jinak chystam se letos taky sestavit box (70 - 150 W), snad mě to nezabije, protože elektrika je pro mně z oblasti čar kouzel a magie. Kdyžtak se ozvi, zdraví srabik.

Old Post 29-04-2004 v 11:33 AM
srabik je offline   Profil uživatele srabik   Find more posts by srabik   Foto galerie člena srabik   Click here to Send srabik a Private Message   Add srabik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 13




doma se semínka měla čile k světu a z hlíny vyrazily neuvěřitelnou rychlostí. a jelikož jsem v práci včera objevil další dva nevyužité boxy na diskety, tak jsem se rozhodl použít je k něčemu užitečnějšímu, než je zachytávání prachu.
na první fotce je vidět výsledek včerejší práce, kdy jsem semínka, která byla vyjetá ze země, přesadil aby měly více místa. malé rostlinky šly do dvou nových boxů a do zbývajících kelímků. v původním boxu zbyly ještě nevyjeté semínka nebo semínka, která teprve byla na úrovni půdy (ty jsem ale ještě trošku přihrnul, abych je při zalívání nějak nepoškodil).
na zbylých dvou fotkách jsou vyfoceny kytí na svém stanovišti u dveří balkónu, a to jak ve fázi kdy se sluní, tak ve fázi kdy by je pře poledne sluníčko mohlo spálit.
trošku mi dělá starost vlhkost, která kolísá mezi 30-60% (lístky řízků jsou trošku sušší, než bych si přál. ale na druhou stranu už to tak je od neděle a kdyby to bylo moc špatný, tak by nevypadlay, jak vypadají). každopádně je pořád rosím a taky rosím víčka, kterými je přikrývám, tak to snad bude stačit.

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 30-04-2004 v 07:07 AM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lucishka
Nový Člen

Karma uživatele Lucishka - 16% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 14

Pěkné, pěkné, taky už mám za oknem. Chystám se již brzy dát ven. Ať roste roste =)

Old Post 03-05-2004 v 09:10 AM
Lucishka je offline   Profil uživatele Lucishka   Find more posts by Lucishka   Foto galerie člena Lucishka   Click here to Send Lucishka a Private Message   Add Lucishka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 15

luci: díky, tobě přeji to stejné

nové info o kytí:
takže kytí jsem minulý týden přesunul na zahrádku, na stejné místo jako byl loňský outdoor. už to bylo potřeba, protože kytí které jeli ze semínek se mi pořád táhly do výšky a už jsem neměl kam přihrnovat další hlínu.
na zahradu jsem nakonec dal 12 kytí. původně jsem jich měl sice 27, ale záhonek není nafukovací a asi 4 kytí (ty ze semínek) nepřežily domácí manipulaci, kdy jsem je přesouval do větších květníků. no a o zbytek kytí jsem se podělil s kamarádem, ať příští rok nemusí sponzorovat dealery a jinou chásku.
na zahradě se rostlinkám zatím daří. šli do předem připravené prohnojené a prokypřené půdy. po jejich zasazení do záhonu jsem použil na zalití roztok polyversa v poměru doporučovaném výrobcem (1g/2l vody). na konec jsem všechny kytí přikryl sklenicemi od zavařenin. přece jenom jsou to ještě malí prcci a taky jsem nechtěl riskovat v tomhle počasí, že mi je poláme nebo jinak poškodí déšť. kytičkám se zatím daří a po více než týdnu všechny kytí vypadají zdravě zeleně, tak se mi jich ujalo snad všech 12. jako hnojivo plánuji použít, stejně jako loni, kristalon start a květ, a taky si tento víkend připravím hnojivo z kopřiv. snad je tím nespálím, uvidíme.

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 20-05-2004 v 08:19 AM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mamba
Stálý Člen

Karma uživatele Mamba - 28% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 16

na zahradu ? :],hmm tak to preju hodne stesti,jinak kyticky mas fakt pekny ! :P,deste se prave bojim taky,kamos rika,ze je budeme prikrejvat plachtou,jenze zase kdyz sou to outdoor kytky .. ??
Zatim cau

Old Post 20-05-2004 v 11:46 AM
Mamba je offline   Profil uživatele Mamba   Find more posts by Mamba   Foto galerie člena Mamba   Click here to Send Mamba a Private Message   Add Mamba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:48 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
07-04-2020 - outdoor2020 - 0 odpovědí
28-06-2021 - Outdoor 2019 - 125 odpovědí
09-05-2018 - Outdoor 2018 - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1582390 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív