Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Hulení v práci - Tohle téma bych chtěl věnovat věcem, které se týkají kouření v práci
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Pohodička Příspěvek č. 1

Hlavně o tom, jak vycházíte s kolegy, se šéfem apd. Protože mě to docela zajímá. Třeba přijdem na to, že dobry nápady a objevy dělají většinou kuřácí trávy a firmy nám budou proplácet naše domácí pěstírny, popř. vozit z Amstru konopí A nyní již přenechám místo dizkuzi...

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 24-10-2001 v 12:07 PM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan dan
Stálý Člen

Karma uživatele pan dan - 8% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 193 

Pohodička trava vs prace Příspěvek č. 2

Ono hulit v praci se da, ale kdyz je na to cas. Ja pracuju jako programator a s cistou hlavou se mi dela lip. Euforicky okamziky totalniho naplneni z kousku zdrojaku si davam pred koncem pracovni doby kdyz jsou vsichni pryc. Zaseknu se na dalsi 2 hodiny , je mi moc fajn a i se da rict, ze neco delam... jen ty zaseky... delam trosku pomalejc nez bych mel, ale vecer je na to casu dost...

Zkratka si dam v praci rad, ale kdyz tam jsem sam...

Jinak delam v se dvouma holkama, obe huli... ale to jsou takovy ty mlady husicky kravicky blondynky. Takze radsi nic...

...nebo se tema melo odvijet uplne jinym smerem?

Teprve až pokácíte poslední strom, zabijete posledni rybu a otrávíte poslední řeku přijdete na to, že se peníze nedají jíst.

Old Post 24-10-2001 v 14:40 PM
pan dan je offline   Profil uživatele pan dan   Find more posts by pan dan   Foto galerie člena pan dan   Click here to Send pan dan a Private Message   Add pan dan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sunrise
Stálý Člen

Karma uživatele Sunrise - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 83  

Palec dolů Zásadně ne! Příspěvek č. 3

Všechno chce svoje - ganja se IMHO má hezky vychutnat v prostředí, které k ní tak nějak patří. Takže mě fakt nikdy nenapadlo hulit v práci - a to ani v předchozím působišti, kde jsem měl pěkný "samosyp " - soukromí a spoustu času. Navíc si (ne)dokáži představit, jak by po dobrém modelu vypadaly např. mé návrhy plošných spojů - to by bylo horší než "zfetované pavučiny" vzniklé při experimentech, prováděných kdysi s pokusnými pavouky a pestrou škálou psychedelik . Totéž platí o programování, už jsem zde o tom někde psal. Logický závěr - v práci ani náhodou.

S_a_Y__N_O__t_O__T_h_E__F_E_A_R_!!!

Old Post 24-10-2001 v 19:24 PM
Sunrise je offline   Profil uživatele Sunrise   Find more posts by Sunrise   Foto galerie člena Sunrise   Click here to Send Sunrise a Private Message   Add Sunrise to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
polorobot
Nový Člen

Karma uživatele polorobot - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 16 

Příspěvek č. 4

NIKDY NEHULIT NA PRÁCI !


neplatí pro: malíře, spisovatele, hudebníky, básníky a jené tvořitele, dále pro všechny co jim to k jejich práci nevadí pro její zajímavost, třeba bagrysta

Old Post 24-10-2001 v 19:39 PM
polorobot je offline   Profil uživatele polorobot   Find more posts by polorobot   Foto galerie člena polorobot   Click here to Send polorobot a Private Message   Add polorobot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koblihostrom
Tree Grower

Karma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 308 

Příspěvek č. 5

zdravím,tak já vám pánové řeknu hulení v práci je k hovnu.Já to zkusil jen jednou,dělám vedoucího jisté firmy,a lidi jsem vůbec nechápal,sjednával jsem prodej s jedním klientem,a mluvil nesmysly,a von mě vůbec nechápal,no byl jsem vystihován,hrůůůůza tak raději po pracovní době,vono je to jistější

Stromový kytičky,voňavý paličky

Old Post 24-10-2001 v 19:43 PM
Koblihostrom je offline   Profil uživatele Koblihostrom   Find more posts by Koblihostrom   Foto galerie člena Koblihostrom   Click here to Send Koblihostrom a Private Message   Add Koblihostrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
juleni
Stálý Člen

Karma uživatele juleni - 15% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 49 

Pohodička Ako je to u mna. Příspěvek č. 6

Uz na vyske som bol zamestnany a programoval som pre istu firmu. Bola to moja diplomovka a skoro celu som ju naprogramoval vyficany. Celkom mi to slo, akurat prvu polhodinu som na to len cumel a rozmyslal, co s tym. Najhorsie boli rekurzivne funkcie, v tych som sa vzdy stratil. Aplikacia funguje az dodnes, takze si myslim, ze je to v pohode, respektive sa mi to prepieklo. Vecsie problemy boli s tym, ze ked som si sadol ku kompu, pravidelne som si vymazal nejake veci, pricom pred tym som si povedal "tak toto nesmiem vytriet z disku ani za svet!". Teraz programujem uz inde a drzim sa pravidla, ze do roboty nechodit vykureny! Nejdem viac pokusat stastenu, taktiez neriskujem ill communication so svojimi nadriadenimi a v konecnom dosledku by to nasej teamovej praci asi tiez velmi neprospelo. Radsej si dam praska vecer a potom je to taka pohodicka...

* GanjA RuleZ *

Niektoré drogy nie sú zakázané preto, že by boli nebezpečné, ale sú nebezpečné preto, lebo sú zakázané.

Old Post 24-10-2001 v 20:24 PM
juleni je offline   Profil uživatele juleni   Find more posts by juleni   Foto galerie člena juleni   Click here to Send juleni a Private Message   Add juleni to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

Příspěvek č. 7

Mě práce sice příliš nevoní, ale zato mě naprosto fascinuje. Vydržím se vám na ní dívat celé hodiny. A od té doby, kdy jsem si dal v roce 72 prvního jointa, mi to dívání utíká ještě lépe. Pracuju abych žil, nežiju abych pracoval.

Kdo nehulí s námi, ať si klidně hulí proti nám!

Vítejte u Dr@Kotoučka

Old Post 25-10-2001 v 05:09 AM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Dotaz V práci ... Příspěvek č. 8

.... no , já radši vůbec nehulím , přicházím do styku se zákazníkama a vim co melu po dobrejch modelech takže by to byl děs .

2hh-top ... v roce 72 !!! ty vole , jo , to bylo akorát na mě zaděláno .

Mějte se čau

Old Post 25-10-2001 v 06:12 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 9

Já dělám správce poč.sítě a občas si v práci s kolegou dáme. Máme vlastní kancl, takže je to celkem pohoda. Většina zákroků jde totiž udělat pomocí vzdálené správy přes síť, takže lidi ani naše nevidí červené oči a komunikace přes telefon je celkem v pohodě. Horší je když v půlce hovoru nevíš o čem je řeč. Ale celkově je to v pohodě.

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 25-10-2001 v 07:40 AM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hnut
Stálý Člen

Karma uživatele hnut - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 67 

Příspěvek č. 10

hmm, ja studuju cestinu - a shulenim to neni moc dobry, malo si pamatuju. co mi ale funguje: nejdriv je potreba do hlavy nacpat spoustu informaci, nechat je sednout... pak casem... v klidku navecer /ale uplne nejlip pracuju na pochodu.../ tam pustit dyma a poradne tou hlavou zaklepat. informace, ktery tam pres den /tyden, co ja vim/ nasypes se zacnou skladat do site vztahu, vidis jazyk opravdu jako sit, strukturu /ostatne v jazykovede vicemene ceskej vynalez/ - a to je dobry... hmm, ale co bych vam tady vykladal o jazyku... zkratka hulenicko je dobra pomucka, kdyz se potrebujes podivat na veci, ktery uz v hlave mas /to bych chtel zduraznit/ nejak jinak, komplexnejs, kdyz potrebujes proverit spoje a vztahy mezi vecma... pak je to dobry, fakt.

Old Post 01-11-2001 v 11:46 AM
hnut je offline   Profil uživatele hnut   Find more posts by hnut   Foto galerie člena hnut   Click here to Send hnut a Private Message   Add hnut to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AlexD
Nový Člen

Karma uživatele AlexD - 33% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 11

koukam, s programatorama se roztrh pytel ... patrim do stejnyho ranku ... a do prace jsem prisel zhulenej jenom jednou ... zbytek tejdne jsem pak daval dohromady to, co jsem napsal zhulenej za jeden den ...
zmenil jsem praci a ted v praci nehulim ani ani ...
nicmene jsme meli firemni parbicku ... a tam jsem si dal ... a byla to pohoda ... nikdo nic nerikal, proste OK ... sice obcas ted kdyz si v praci balim normalni cigarko, tak se ptaji jestli to je travka ... ale problemy mi s tim nedelaj

What do you mean?

Old Post 01-11-2001 v 12:03 PM
AlexD je offline   Profil uživatele AlexD   Find more posts by AlexD   Foto galerie člena AlexD   Click here to Send AlexD a Private Message   Add AlexD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 12

hnut: To mas pravdu. My minuly tyden v praci delali rozbor na pristi rok. Jaky HW a SW nakoupime. Jakym smerem se bude vyvijet nas odbor informatiky a potazmo i vypocetni infrastruktura v celem podniku. Behem tydne jsem si precetl docela dost zajimave literatury. A kdyz jsme tak sedeli u sefa (byla to neplanovana porada a asi hodinu pred tim se za mnou stavil kamos se svou sklizni), tak me v souvislosti s nastudovanymi informacemi napadali ruzne smery vyvoje. A tak jsem se o ne podelil (nastesti mam u sebe porad Visin, takze jsem nemel cervene oci a diky zvykacce ze me ani netahlo huleni). Sef me chvili poslouchal a pak rika, "piste to nekdo" a me "to jsou perly, co ty vzdycky rikas". Docela jsem se premahal, abych se nesmal. Nejlepsi byl ovsem konec, kdyz asi po 30 minutove diskusi o tom, zda prijmout dalsiho pracovnika a jake k tomu jsou duvody, jsme si ho oduvodnili. A kdyz jsme se loucili, tak jsem na to nejak zapomel a zeptal jsem se, kdy tema noveho pracovnika budeme probirat. Proste klasicka ztrata kratkodobe pameti. Nastesti si mysleli, ze to je vtip

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 01-11-2001 v 12:09 PM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hnut
Stálý Člen

Karma uživatele hnut - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 67 

Příspěvek č. 13

jo, tak jsem to presne myslel. jsem rad, ze to slysim i odjinud.

Old Post 01-11-2001 v 13:28 PM
hnut je offline   Profil uživatele hnut   Find more posts by hnut   Foto galerie člena hnut   Click here to Send hnut a Private Message   Add hnut to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HOUBA
Nový Člen

Karma uživatele HOUBA - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 2 

Pohodička Vy programátoři!! Příspěvek č. 14

No, jo prográmátoři, to si musínajít práci, u které se dá hulit. Já dělám v hotelu nočního recepčníhu: vzadu si po půlnoci dám pár prdů ze skoro čistýho, Sednu za komp, ulítnu si a pak přijde šest taiwanců a bude chtít pokoj, a já mám pocit, že jim rozumím (tý taiwanštině, nebo co by to mohlo být),a pak mi dojde že mluví anglicky a že jsou hrozně vystrašený, kde se tu vzali a já si uvědomím, že jsem první člověk, se kterým se baví v pro ně úplně neznámý zemi (nepředpokládám,m že by taxikář nebo imigrační úředník ovládali angličtinu - to je zajímavý, chodí sem nějakej taxikář, .. nebo snad......imigrační úředník. Chtělo by to udělad průzkum (tady) z jykých všech profesí sem chodí lidi -- předpokládám, že programátoři a správci sítí budou nejpočetnější, ale.................málokdo z nich v práci hulí .....to takovej taxikář......ten by mohl vyprávět..............sorry, nějak jsem ujel......v pracovní době k tomu. Howg!

Houbislav

Old Post 02-11-2001 v 01:16 AM
HOUBA je offline   Profil uživatele HOUBA   Find more posts by HOUBA   Foto galerie člena HOUBA   Click here to Send HOUBA a Private Message   Add HOUBA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

Příspěvek č. 15

My překladatelé to máme sice mnohem lepší, ale po některém matroši se musím dívat do slovníku také o něco častěji. Někdy se však s travkou ponoříme do takového soustředění, že mě po deseti stránkách z překladu vytrhne teprve bolest těla zkrouceného na židli. Jsem si jist, že většina prací by se udělala bez trávy lépe, ale jsou zase věci, kterými bez ní nepohneme. A tak všeho s mírou!

Ruší-li vás kouření při práci, přestaňte okamžitě pracovat!

Old Post 02-11-2001 v 04:13 AM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Haman
Stálý Člen

Karma uživatele Haman - 60% PěstitelskáKarma uživatele Haman - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 288 

Příspěvek č. 16

Loni v lete jsem makal na GO stánku Eurotel v mistnim hypermarketu a tam jsem hulil kazdej den. Na to jak jsem s ochrankou pálil jointy před vchodem do Kauflandu se nedá zapomenout. Ten týpek hulil poprvý v životě (bylo mu 25) a po ziletce SILVER PEARL ho byla pozorovat fakt prdel. Mám vždycky strašnou radost když někoho skouřim. No a za pul roku me vykopli, protože jsem v pracovní době furt hulil a chlastal.

Haman - Flying smokers

Old Post 02-11-2001 v 14:56 PM
Haman je offline   Profil uživatele Haman   Find more posts by Haman   Foto galerie člena Haman   Click here to Send Haman a Private Message   Add Haman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:17 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7979930 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív