Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Povolání kuřáků marihuany
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 1

Vepište své povolaní plus krátký popis svých hulících aktivit v něm.

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 05-11-2001 v 15:33 PM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 2

Takze ja zacnu. Na vizitce mam "Spravce pocitacove site", tak to asi bude pravda. Vetsinou hulim kdyz jsem tady pres noc a delam veci, ktery nejdou delat za provozu (restarty serveru apd.). Ale poslednich par tydnu testujeme s kamosem svoje sklizne a sklizne nasich dlasich kamaradu. Takze ted tak 1x2 tydne dame brcko a pak je mazec. Posledne jsem tak brutalne nastavil AVG vsem uzivatelum, ze jsem to dalsi den daval asi 2h dohromady.

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 05-11-2001 v 15:47 PM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vysmátá cyklistka
Stálý Člen

Karma uživatele Vysmátá cyklistka - 0% PěstitelskáKarma uživatele Vysmátá cyklistka - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 55 

Příspěvek č. 3

Já su snad údajně business executive ve venkovní reklamě, nebo co.
V práci zásadně nepálim, protože to bych se tady pak musela rozbrečet, a asi bych nebyla k utěšení.
Projevuju se však jako zástupce Poznání: mám tu kaktus, co se jmenuje Kaktus a každé ráno ho nahlas zdravím, večer se s ním loučím a líbám jeho nádherný dlouhý listy ( je to děsně zvláštní kaktus).
Když je léto, dávám Kaktusa ven za okno na sluníčko, a tuhle když pršel ještě takovej ten teplej déšť, vyklonila jsem se z okna, Kaktusa v nataženejch rukách, déšť mu stékal po listech a já křičela: tohle je déšť, Kaktůsku, tohle je déšť! Není to krása?!
Lidi okolo pak na mě ještě tak pět minut po tom mlčky koukali a nebyli schopný slova.
Vědi, že kouřím, zas tak moc se tím netajím, ale zase mě znají jako milovnici přírody, ochráňkyni zvířat a velice klidnou a přátelskou osobu, a tak dělám marihuaně dobrou reklamu.

Old Post 05-11-2001 v 16:05 PM
Vysmátá cyklistka je offline   Profil uživatele Vysmátá cyklistka   Find more posts by Vysmátá cyklistka   Foto galerie člena Vysmátá cyklistka   Click here to Send Vysmátá cyklistka a Private Message   Add Vysmátá cyklistka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blou
Stálý Člen

Karma uživatele blou - 9% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 33 

Příspěvek č. 4

Ja jsem malir/lakyrnik na vlastni noze.Pri praci nehulim,protoze to u me vede ke snizeniho pracovniho vykonu,neli k uplne zastaveni prace.Ale pri administrative si nekdy rad pokourim. Komunikaci se zakazniky se ve zhulenem stavutaky vyhybam.

Old Post 05-11-2001 v 16:19 PM
blou je offline   Profil uživatele blou   Find more posts by blou   Foto galerie člena blou   Click here to Send blou a Private Message   Add blou to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hullto
Stálý Člen

Karma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 288  

Už nepracuju.... Příspěvek č. 5

Sem v důchodu.......

Naposledy upravil Hullto 01-09-2005 v 01:55 AM

Old Post 05-11-2001 v 17:59 PM
Hullto je offline   Profil uživatele Hullto   Find more posts by Hullto   Foto galerie člena Hullto   Click here to Send Hullto a Private Message   Add Hullto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maslox
Stálý Člen

Karma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 299  

Pohodička [skola] Příspěvek č. 6

No ja jsem prach obycejnej studentik na streni umelecky. Ve skole [na zahrade] si klidne zapalim jointika [je to spis previdlo]. Uz jsem se s tim naucil normalne komunikovat.
Je to velka pohoda a jeste me za to nigdo nezprudil...

foosball

Old Post 05-11-2001 v 19:01 PM
maslox je offline   Profil uživatele maslox   Find more posts by maslox   Foto galerie člena maslox   Click here to Send maslox a Private Message   Add maslox to your buddy list     Navštiv homepage uživatele maslox! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

Moje profese Příspěvek č. 7

Já se živím tím, že se práci ze všech sil vyhýbám a prchám před ní. Když už mě ale někdo dohoní, tak si musí připlatit a nebo mít něco moc zajímavého. Jsem velmi dobrý překladatel z angličtiny a když si dám brko, což jest "All the time" jsem ještě o fous lepší.

It's hard to be humble.

Old Post 05-11-2001 v 19:12 PM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
immolator
Stálý Člen

Karma uživatele immolator - 79% PěstitelskáKarma uživatele immolator - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 45  

ich bin ein klein Student auch :o) Příspěvek č. 8

já sem taky student, učitelé maj podobný kecy ale občas si před školou či po škole pěkně zahulíme a je to pohoda

Immolator

Keep Growing!

Old Post 05-11-2001 v 20:12 PM
immolator je offline   Profil uživatele immolator   Find more posts by immolator   Foto galerie člena immolator   Click here to Send immolator a Private Message   Add immolator to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

:-) Příspěvek č. 9

no momentálně dělám něco jako "počítačový technik" ale už sem taky dělal tyto profese: hospodskej, řidič, truhlář, elektrikář, palič, kopáč a čurák pro všechno (ty poslední dvě profese za studenskejch časů :-)

a hulení v práci, zásadně to nedělám, protože mě pak nebaví práce a musim zmizet někam pryč, tak že v práci nikdy nehulim, ale mimo to je jiná :-)

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 05-11-2001 v 20:27 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mdick
Nový Člen

Karma uživatele Mdick - 57% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 8 

Příspěvek č. 10

Já pracuju v jedný takoví tý firmě co vyváží popelnice - vyřizuju pro ně různý povolení - jezdim po úřadech - vyřizuju stížnosti. Nehulim při tom, myslim že by mě ty různý úřednice asi nezkously. Jedině někdy takhle vodpoledne když je klid a můžu nerušeně pařit na PC tak to jo.

Old Post 05-11-2001 v 21:48 PM
Mdick je offline   Profil uživatele Mdick   Find more posts by Mdick   Foto galerie člena Mdick   Click here to Send Mdick a Private Message   Add Mdick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Roman Dirda
Stálý Člen

Karma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 294 

Příspěvek č. 11

Já studuju VŠ a zatím jsem ve škole nekouřil protože se mi zdá že jsme tady v ročníku(asi 200 lidí) huliči jenom dva a to se mi zdá trochu málo na dobrou zábavu.Jo,to na lesárně nebo na pajdáku jsou lidi co jsem potkal v lese na lysnách a ten z pajdáku přede mnou těch lysohlávek snědl 108 takže bych řekl že mládež bude mít v takovým člověku dobrý vzor.

Old Post 06-11-2001 v 06:45 AM
Roman Dirda je offline   Profil uživatele Roman Dirda   Find more posts by Roman Dirda   Foto galerie člena Roman Dirda   Click here to Send Roman Dirda a Private Message   Add Roman Dirda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bukowski
Stálý Člen

Karma uživatele bukowski - 36% PěstitelskáKarma uživatele bukowski - 36% PěstitelskáKarma uživatele bukowski - 36% PěstitelskáKarma uživatele bukowski - 36% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 74 

Firefighter Příspěvek č. 12

Pritom se kourit neda to je asi kazdymu jasny.

Old Post 06-11-2001 v 06:49 AM
bukowski je offline   Profil uživatele bukowski   Find more posts by bukowski   Foto galerie člena bukowski   Click here to Send bukowski a Private Message   Add bukowski to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crap
Stálý Člen

Karma uživatele crap - 37% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 38 

Příspěvek č. 13

Student IT. To znamená, že se tvářim důležitě, pořád hulim a jinak se flákám.

Keep smoking

Old Post 06-11-2001 v 08:11 AM
crap je offline   Profil uživatele crap   Find more posts by crap   Foto galerie člena crap   Click here to Send crap a Private Message   Add crap to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan dan
Stálý Člen

Karma uživatele pan dan - 8% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 193 

povolani Příspěvek č. 14

Ja jsem vyvojar dynamickych internetovych aplikaci. Stavim programy, jako je tohle forum Delam v PHP+PostgreSQL, v praci si obcas dam (1x za mesic), po praci imrvere, ale v praci na to musi bejt cas a mel bych tam bejt sam. Konopi snizuje muj vykon, jde spis o tlemeni se na zdrojak

Teprve až pokácíte poslední strom, zabijete posledni rybu a otrávíte poslední řeku přijdete na to, že se peníze nedají jíst.

Old Post 06-11-2001 v 08:30 AM
pan dan je offline   Profil uživatele pan dan   Find more posts by pan dan   Foto galerie člena pan dan   Click here to Send pan dan a Private Message   Add pan dan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomy
Stálý Člen

Karma uživatele tomy - 40% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 34 

Příspěvek č. 15

ja som sietovy admin. v praci pohulim vzdy ked je to mozne (ak je co ) A POTOM JE TO TA NAOZAJSTNA ZABAVA. v praci vacsinu casu quakujem alebo kauntrim takze pohoda NEE.

Old Post 06-11-2001 v 08:34 AM
tomy je offline   Profil uživatele tomy   Find more posts by tomy   Foto galerie člena tomy   Click here to Send tomy a Private Message   Add tomy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tauron
Stálý Člen

Karma uživatele Tauron - 18% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 30 

Prace??? Co to JEEEE? Příspěvek č. 16

Ja osobne studuju (FIMUNI) a predpokladam, ze jeste dlouho budu :-)))
Cadit ve skole se moc neda pak mi to moc nemysli, igdyz vcera sem tu matiku po cadu docela chapal :-)))

{:-]}

Old Post 06-11-2001 v 08:44 AM
Tauron je offline   Profil uživatele Tauron   Find more posts by Tauron   Foto galerie člena Tauron   Click here to Send Tauron a Private Message   Add Tauron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:57 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-08-2019 - Puvod marihuany - 4 odpovědí
01-05-2021 - Povolání kuřáků marihuany II. - 61 odpovědí
13-01-2022 - Který typ kuřáka marihuany jsi? - 130 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0538570 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív