Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Problémy s hulením...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
virgill
Stálý Člen

Karma uživatele virgill - 47% PěstitelskáKarma uživatele virgill - 47% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 621  

Příspěvek č. 33

Rasta Dawg budu pripravenej

Nobody move, nobody get hurt, they said
Make one wrong move, man, you wake up dead

Old Post 01-10-2005 v 18:43 PM
virgill je offline   Profil uživatele virgill   Find more posts by virgill   Foto galerie člena virgill   Click here to Send virgill a Private Message   Add virgill to your buddy list     Navštiv homepage uživatele virgill! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnysss
Stálý Člen

Karma uživatele Johnysss - 10% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 34

To ja mam taky komata, ale jenom po venkarne, po skunku nikdy...Naposledy sme byly v cajrne na sise, a predtim sme pekne zahulili kamosuv model, a potom sem si dal tri prdy z vodarny, a uz me bylo blbe....Vubec sem o sobe nevedel...A to se mi stalo i v Tesku a u Mekace...Je to docela neprijemny, ale da se to prezit.

Old Post 02-10-2005 v 11:08 AM
Johnysss je offline   Profil uživatele Johnysss   Find more posts by Johnysss   Foto galerie člena Johnysss   Click here to Send Johnysss a Private Message   Add Johnysss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FlickerBird
Stálý Člen

Karma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 507  

Příspěvek č. 35

fakundo: na epilepsii hulit? to bych teda nedělal
já osobně na sobě zase pozoruju že zhulenej jsem strašně na holky... víc se mi líbí, mám živější představivost a občas mám brutální záseky při představách hotové 4D kino

# SpudGuns # OUT07?? #
:: Umění života spočívá ve správném rozhodnutí na co se dřív vysrat. »
:: Fuck off new smileys, fuck off minichat
:: 303 forever

Old Post 02-10-2005 v 20:42 PM
FlickerBird je offline   Profil uživatele FlickerBird   Find more posts by FlickerBird   Foto galerie člena FlickerBird   Click here to Send FlickerBird a Private Message   Add FlickerBird to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fakundo
Stálý Člen

Karma uživatele fakundo - 73% PěstitelskáKarma uživatele fakundo - 73% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 130  

Příspěvek č. 36

FlickerBird: poznam 2 kamusov a 1holku kt.maji epilepsii a fklude chlastaj a kurej,. ja im to furt hovorímze by nemali ale nedaj si poradit.... uz sa par krat klepali a asi im to bolo jedno....

verte mi, ze by som to nikomu neprial zazit ked sa vedla vas volakto klepe

JA som sa klepal iba raz ked som si dal 4dcl mlieka

Old Post 02-10-2005 v 21:36 PM
fakundo je offline   Profil uživatele fakundo   Find more posts by fakundo   Foto galerie člena fakundo   Click here to Send fakundo a Private Message   Add fakundo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fakundo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FlickerBird
Stálý Člen

Karma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 507  

Příspěvek č. 37

no nedávno jsme amotli s brachancem a jeho mladou, oba nemocní, on dva ona tři paraleny, a chudina to strašně nedávala, museli sme ji odvést domů kde to vyspala naštěstí
zajímavé je za brachanec ani necítil že by se něco hulilo
čistě mimochodem to s tou zvýšenou chutí na holky při zhulení nepovažuju za problém

# SpudGuns # OUT07?? #
:: Umění života spočívá ve správném rozhodnutí na co se dřív vysrat. »
:: Fuck off new smileys, fuck off minichat
:: 303 forever

Old Post 02-10-2005 v 22:01 PM
FlickerBird je offline   Profil uživatele FlickerBird   Find more posts by FlickerBird   Foto galerie člena FlickerBird   Click here to Send FlickerBird a Private Message   Add FlickerBird to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
reskara15
Nový Člen

Karma uživatele reskara15 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 38

u mna bol dost taky zly zazitko ,ked me boli s kamaratom vyskusat novu odrodu. Bolo to pri takom potoku pri meste a boli tam take dost hrube zelezne zabradlia. No a tak uz davame ,,,,,ok,,,,,a zrazu ten moj kamarat dostal brutalneho flasha.....rozpravame sa a on z nicoho nic stichol a na to padol do bezvedomia a popritom sa ruti dole......kym som sa spamatal co sa deje ,,,,pocul som hlasne buchnutie/buchol si hlavu o to zelezne zabradlie/ a prival krvi,,,,,hned na to som isiel za nim a on nic....zdvihol som ho ,,prefackal .... a nic ,,,v tom hulenom stave ma napadla taka kravina ,,,hehe ,,,zobral som kus papeku a s tym som ho vysvacal ....po takej stvrtej rane ,,,vstal , drzal sa za hlavu,, a pyta sa ma preco je v Irsku... ja pozeram jak debil nanho ,,,,a viac si uz nepamatam ,,,,fakt to bola silna trava,,,,

Old Post 03-10-2005 v 13:34 PM
reskara15 je offline   Profil uživatele reskara15   Find more posts by reskara15   Foto galerie člena reskara15   Click here to Send reskara15 a Private Message   Add reskara15 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moucha
Nový Člen

Karma uživatele Moucha - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 39

jednou jsem zahulil fakt brutální vzorek, najednou se mi rozbušilo srdce a myslel jsem že je po mě, všichni co tam byli tak mi dávali ruku na srdce takový rány ste ještě neviděli nikdo tomu nemohl uvěřit. Od té doby se mi to už nestalo (naštěstí/).

Old Post 04-10-2005 v 11:26 AM
Moucha je offline   Profil uživatele Moucha   Find more posts by Moucha   Foto galerie člena Moucha   Click here to Send Moucha a Private Message   Add Moucha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Drummer_
Nový Člen

Karma uživatele Drummer_ - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 40

jsme byli s kámíkama v lese, dali jsme hafec skéra, pak sme šli směr domů a jeden kámoš řekl, že se mu chce zvracet, zbytek jsme se na něj otočili a on sebou sekl... ležel na zemi, barvu měl bílozelenou, začal pochrochtávat a pak přestal dejchat... kámíci ho šli křísit, já volal sanitku, protože to vypadalo fakt hustě, takovej strach sem ještě neměl, ten kámík vypadal jak mrtvej, jeho pohled byl úplně prázdnej... tak po půl minutě hovoru s 155 se najednou zvedl a byl úplně ready, tak sem se tý mařce ze záchranky omluvil za planej poplach a všechno dobře dopadlo... byl to fakt mazec, celý to trvalo jemně přez minutu, ale zdálo se to jako hodina... už nikdy nechci nic podobnýho zažít...

Old Post 05-10-2005 v 08:24 AM
Drummer_ je offline   Profil uživatele Drummer_   Find more posts by Drummer_   Foto galerie člena Drummer_   Click here to Send Drummer_ a Private Message   Add Drummer_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bido
Stálý Člen

Karma uživatele Bido - 39% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 108  

Příspěvek č. 41

Mě se teda nikdy nic takhle moc nepříjemnýho nestalo, ale kámošovi jo. Dali sme si príma ganjabábovku a vyrazili ke kámošovi na návštěvu. Tam už úplně zbělal a chtěl jít za chvilku ven. Tak sem s nim musel jít, protože řikal, že vevnitř to už nevydrží. Ve výtahu z něj ale začal týct pot. Venku sme sedli na lavičku, že počkáme na kámoše, než něco doma dodělá. Venku bylo tak 5°C a on tam seděl furt v tričku a lil z něj pot. To už sem se o něj začínal dost bát. Čapnul sem ho pod ramenem a šli sme se projít - doufal sem, že to vychodí. Asi za 15 min. byl ready a to my spad ze srdce obří balvan. Viděl sem poprvý, aby to někoho takhle moc vzalo. Od tý doby už jenom pálí brčka a o jídle z ganji nechce ani slyšet.

Old Post 05-10-2005 v 10:40 AM
Bido je offline   Profil uživatele Bido   Find more posts by Bido   Foto galerie člena Bido   Click here to Send Bido a Private Message   Add Bido to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowGrass
Stálý Člen

Karma uživatele GrowGrass - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 48  

Je to jasný Příspěvek č. 42

To je syndrom zvaný WHITE DEATH je to velmi zajímavé a nazval bych to vedlejším účinkem, když zběláš poleje Tě pot a člověk se klepe,doba trvání od 5 minut až do 1 hodiny což může zanechat v člověku,pocity odporu a strachu z toho že to přijde znovu.Přijít to může kdykoliv,kdekoliv a ovlivňuje to každého individuálně.Vim o čem mluvim nesnášim To.Humus.
Znám člověka kterej ze strachu z White death pomalu přestal čadit.Jediná pomoc při ONOM humusu
je napít,rozdejchat to a snažit se to po uvolnění potlačit.
Hlavně né další brčko

Na svete je tolik veci prave proto aby sme mohli delat kazdej neco jinyho
H.. .op

Old Post 06-10-2005 v 14:55 PM
GrowGrass je offline   Profil uživatele GrowGrass   Find more posts by GrowGrass   Foto galerie člena GrowGrass   Click here to Send GrowGrass a Private Message   Add GrowGrass to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowGrass! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blownancyblow
Stálý Člen

Karma uživatele blownancyblow - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 43

tak ja raz som omdlel pri pokladny na daku pani keby tam nestala tak asi si rozbijem hubu a prebral som sa ako na kolenach čumim na kozmetické tampony. kamarat ma zdvihol a rýchlo preč.
raz v práci cez prestávku som si vyšiel na špeka zdal sa my daky slabý ta k som ho dotiahol , zrazu kvapky na čele zužený pohlad a dalšie sprievodné javy. po 20 minutach ked som pochopil gde som vybral som sa spat do prace , chodza mi robila problemy ako nikdy predtim dako som došiel naspat a zajedol nakoniec to dobre dopadlo .

Old Post 06-10-2005 v 15:32 PM
blownancyblow je offline   Profil uživatele blownancyblow   Find more posts by blownancyblow   Foto galerie člena blownancyblow   Click here to Send blownancyblow a Private Message   Add blownancyblow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondřej
Stálý Člen

Karma uživatele Ondřej - 5% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 44

fakundo: Na to bacha, na některý formy epilepsie je konopí jako zabiják. Já jsem ohledně toho dost informovanej, můj táta má epilepsii. Je ale fakt, že u některých lehčích forem epilepsie to může být jednou za čas prospěšný.

Viva México!

Old Post 06-10-2005 v 20:47 PM
Ondřej je offline   Profil uživatele Ondřej   Find more posts by Ondřej   Foto galerie člena Ondřej   Click here to Send Ondřej a Private Message   Add Ondřej to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ondřej! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janísek
loading....

Karma uživatele Janísek - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 499  

Příspěvek č. 45

Já se klepu pořád. Kolikrát neubalím ani druhý brko! Takže, děkuju za šlukny...hiiiííí

Old Post 07-10-2005 v 07:39 AM
Janísek je offline   Profil uživatele Janísek   Find more posts by Janísek   Foto galerie člena Janísek   Click here to Send Janísek a Private Message   Add Janísek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 46

co vim, tak sem zkoušel holotropní dýchání. Sice sem se nedostal tak daleko jak bych chtěl, ale taky sem se klepal jak kokot přes půl hoďky. z mýho těla se odbourávalo velký množství energie a pak sem byl v tzv totální pohodě. To bude něco v psychice podle mě než třeba kvalitě. A co se zajímám o transpersonální psychologii, tak to je spíš prospěšná věc. Ale je taky možný, že sou v tom nějaký sračky. Myslim v hulení

Old Post 07-10-2005 v 11:36 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lsaac Stern
Nový Člen

Karma uživatele lsaac Stern - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 47

me se stava, ze po zhuleni speka se mi dost zrychli tep srdce...je to normalni? / sem nekurak /

Old Post 11-10-2005 v 18:59 PM
lsaac Stern je offline   Profil uživatele lsaac Stern   Find more posts by lsaac Stern   Foto galerie člena lsaac Stern   Click here to Send lsaac Stern a Private Message   Add lsaac Stern to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 48

hádej

Old Post 13-10-2005 v 14:33 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:16 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
25-10-2005 - Problém - nechutenství po hulení - 19 odpovědí
12-10-2012 - Hry při hulení - 207 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0596490 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív