Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Problémy s hulením...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6
Autor
Téma 
damien
Nový Člen

Karma uživatele damien - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 16 

Příspěvek č. 65

mimochodem chtel bych dodat ze se tomu tezko veri ,ale vy to i citete !!! jdete po meste a mate stihu ... ze kazdy na vas hledi a chce vas zabit nebo .... nejak zneuzit... UPLNE kazdy...nebo takove veci...PODOTYKAM ZE JSEM NIKDY NEBRAL TVRDE DROGY A TYTO ZAZITKY JSOU PO 2 LETECH BEZ HULENI...TAKZE JSEM BYL STRIZLIVY...

Old Post 13-01-2006 v 10:36 AM
damien je offline   Profil uživatele damien   Find more posts by damien   Foto galerie člena damien   Click here to Send damien a Private Message   Add damien to your buddy list     Navštiv homepage uživatele damien! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
damien
Nový Člen

Karma uživatele damien - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 16 

Příspěvek č. 66

nebo jsem sedel na zidli a videl jsem jak se mi nejaky lidi vrtaj m mozku ... protste mi urizli lebku a vrtali se mi v mozku...(jako ve filmu Hannibal) ja vim vam se to mozna zda smeste , ale verte mi kdyz jste v tom , tak tomu VERITE...zdalo se mi ze jsem zabijel lidi...a tak kdyz jsem videl policajty co nahodou jeli kolem tak jsem utikal a schovaval jsem se pod postel...a takove nepekne veci... a ty hlasy v hlave vas v tom utvrzuji...nejhorsi bylo, ze jsem si nemohl rict ...clovece vzdyt tobe se to jeno zda ...protoze jsem mel kvuli rozdvojene osobnosti vypadky pameti treba na cely den...dnes vim , ze jsem skutecne nikoho nezabil ale v te dobe se mi zdalo ze po me jde mafie policie... jehovisti...a buhvi kdo jeste... treba jit v takovem stavu d oskoly bylo peklo...

Old Post 13-01-2006 v 10:46 AM
damien je offline   Profil uživatele damien   Find more posts by damien   Foto galerie člena damien   Click here to Send damien a Private Message   Add damien to your buddy list     Navštiv homepage uživatele damien! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Atominator
Stálý Člen

Karma uživatele Atominator - 63% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 67

nevyrovnani lide by se mysl rozsirujicich latek meli stranit

taktez doufam, pokud to tu sleduji nezletili, ze si rozmysli huleni pred tim nez psychicky vyzrajou, protoze trava obcas dokaze celkem slusne rozhodit psychiku mladeho cloveka, navic nevyrovnaneho

neber to jako utok, ale pokud jsi citil, ze ti to nedela dobre, nechapu, proc jsi s tim neskoncil, imho nekolik po sobe podezrelych zazitku by cloveku melo signalizovat, ze je neco spatne, takze to, ze jsi hulil rok je tvoje chyba

SeeYa In The Future If There Is One

Old Post 13-01-2006 v 19:38 PM
Atominator je offline   Profil uživatele Atominator   Find more posts by Atominator   Foto galerie člena Atominator   Click here to Send Atominator a Private Message   Add Atominator to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Atominator
Stálý Člen

Karma uživatele Atominator - 63% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 68

btw. koukal jsem na tve stranky a vsiml jsem si na uvodni strance prevraceneho pentagramu

jestli te nejakym zpusobem zajima satanismus nebo nejake veci okolo, tak znam par lidi, kterym z toho hrablo a to ani nic nebrali, nerikam, ze kazdy kdo se o to zajima je "sahlej", ale je rozdil "zajimat se" a "byt tim pohlcen"

trava pak spusti vsechen ten humus, co se v cloveku hromadi

jsou lepsi veci, kteryma si clovek muze zamestnat mozek

btw. jeste k tomu dodam, ze ten kluk co zabil a rozrezal tu holku, jak byl zminen v souvislosti s lysohlavkami, tak pry byl satanista, takze pozor tyhle veci se proti cloveku obrati

SeeYa In The Future If There Is One

Naposledy upravil 17-03-2006 v 21:03 PM

Old Post 13-01-2006 v 19:51 PM
Atominator je offline   Profil uživatele Atominator   Find more posts by Atominator   Foto galerie člena Atominator   Click here to Send Atominator a Private Message   Add Atominator to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
virgill
Stálý Člen

Karma uživatele virgill - 47% PěstitelskáKarma uživatele virgill - 47% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 621  

Příspěvek č. 69

Atominator jo prej satanisti ji deti......

Nobody move, nobody get hurt, they said
Make one wrong move, man, you wake up dead

Old Post 14-01-2006 v 03:30 AM
virgill je offline   Profil uživatele virgill   Find more posts by virgill   Foto galerie člena virgill   Click here to Send virgill a Private Message   Add virgill to your buddy list     Navštiv homepage uživatele virgill! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rika_hehe
Nový Člen

Karma uživatele rika_hehe - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 70

oo ja som si raz dala trosku moc,ete ked som s hulenim zacinale este,a to som lezala na zemi,wsetko mi bolo jednoo a normalne som mala pokozku zafarbenu na zelenohe ooo hned by som to wratila,podla mna ste najlepsie zhuleny ked ste prehuleny a wznikaju extremy o ooooo

Old Post 15-01-2006 v 14:12 PM
rika_hehe je offline   Profil uživatele rika_hehe   Find more posts by rika_hehe   Foto galerie člena rika_hehe   Click here to Send rika_hehe a Private Message   Add rika_hehe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Setth
Stálý Člen

Karma uživatele Setth - 26% PěstitelskáKarma uživatele Setth - 26% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 71

Mno, možná to nebude to, o čem je tady řeč, ale já mám takový zkušenosti, když je venku zima. Někdy se mi holt stává (tak 2x do roka v průměru), že zahulim a pak když vyjdu ven tak se do mě pustí neskutečná klendra a začíná ona výše zmiňovaná fyzická reakce - třes celýho těla. Všechny svaly jsou maximálně napnutý a někdy dokonce tak silně, že mívám pocit, že už to kosti brzo nevydrží. Je to jako bych byl pod proudem elektřiny, sice nevim jaký to je, ale je to jedinný k čemu bych to dokázal přirovnat. Nejhorší na tom je, že to lze jen velmi obtížně zastavit. Ale jde to, alespoň u mě.
Chvíli to sice trvá, ale mě se osvědčilo snažit se co nejvíc uvolnit. Sice to moc ze začátku nejde, ale po chvíli se začnou dostavovat takový krátký okamžiky, kdy ten třes tak na vteřinku poleví a pak to začne nanovo. Ale tyhle okamžiky jsou klíčový. Snažim se je prodlužovat co nejvíc to jde a zároveň se dál uvolňovat, aby se tyhle krátký okamžiky objevovali častějc a častějc, až mě ten hroznej třes nakonec přejde. Je to celkem dřina a zápas na pár desítek minut, ale je to furt lepší než mít pocit, že už mi z toho tlaku praskne palice.
Vlastně to ani neni tím, že by mi byla zima, ale mám vyzkoušeno, že chlad je u mě jedním ze spouštěcích faktorů tohohle třasu. V létě se mi nikdy nic takovýho nestalo.

-------------------------------
Kdo nehulí, ten nežije!!! (I když život není jen o hulení).
-------------------------------
- Marihuana může ukázat jednu z mnoha pravd, ale nedokáže zachytit celou podstatu skutečnosti.
-------------------------------
- Realita je někdy relativní!
-------------------------------

Old Post 16-01-2006 v 09:42 AM
Setth je offline   Profil uživatele Setth   Find more posts by Setth   Foto galerie člena Setth   Click here to Send Setth a Private Message   Add Setth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RastaManiac
Stálý Člen

Karma uživatele RastaManiac - 15% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 72

Nevím kde to mám dát tak pro to tady toto forum
Stalo se vám někdy že po silném modelu máte takovou menší haldu že se vám chce chcát a přitom se vám nechce a nebo že jste se pochcali a přitom jste se nepochcali?
Mi se to stává při silných modelech a sem s toho smutný protože mi to ten stav kurevsky znepříjemňuje.
Ale občas se mi to stává z obyčejné češtiny,ale to se musím už z ní hodně přehulit.
No trochu se za to stydím,ale nejsem začátečník.
Ale to je asi nepříjemná haluz,protože sem se nikdy nezechcal.

100% ANTIDISCO!
Legalizuj srdcem,legalizuj hlavou ...

Old Post 03-02-2006 v 23:25 PM
RastaManiac je offline   Profil uživatele RastaManiac   Find more posts by RastaManiac   Foto galerie člena RastaManiac   Click here to Send RastaManiac a Private Message   Add RastaManiac to your buddy list     Navštiv homepage uživatele RastaManiac! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bomberman10
Nový Člen

Karma uživatele Bomberman10 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 73

Rastamaniac::tak to mas dobre haluze ked sa cictis postaty a nie si.............mne sa zase ked chce srat pred hulenim,tak si pofajcim a po problemo.....A le inak sa stane ze sa trasiem,ale to vacsinou od tejto poj..... zimy..........

Old Post 04-02-2006 v 00:00 AM
Bomberman10 je offline   Profil uživatele Bomberman10   Find more posts by Bomberman10   Foto galerie člena Bomberman10   Click here to Send Bomberman10 a Private Message   Add Bomberman10 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 74

rastamaniac: jo, to neni zas tak neobvykle, me se stava ze dojdu na hajzl, stojim tam pet minut a nic nebo druhej extrem, ze zapomenu chodit chcat, do toho glgam a pak stojim na hajzlu a nemuzu to zastavit, vtipny jak se kolem me vystrida nekolik lidi a ja furt chciju... no, neni radno se moc prehulovat

The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Old Post 04-02-2006 v 01:20 AM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RastaManiac
Stálý Člen

Karma uživatele RastaManiac - 15% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 88  

Pohodička Příspěvek č. 75

Drinker:Jo ale když to někdy nejde se nepřehulit

100% ANTIDISCO!
Legalizuj srdcem,legalizuj hlavou ...

Old Post 04-02-2006 v 12:11 PM
RastaManiac je offline   Profil uživatele RastaManiac   Find more posts by RastaManiac   Foto galerie člena RastaManiac   Click here to Send RastaManiac a Private Message   Add RastaManiac to your buddy list     Navštiv homepage uživatele RastaManiac! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kotlis
Stálý Člen

Karma uživatele kotlis - 31% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 76

mě se stalo včera v hospodě, dali sme brčko a šli na picu..je to mimochodem supr systém takle chodit na picu..dáme pivko, pak eště a eště aby sme nebyli an suchu a naraz z toho fajn stavu nak ulitavam dozadu.neco jako kdyz v NFS jedete na nitro,jesi vite o cem mluvim..uplně se to rozmazavalo a nemoh sem skoro existovat jak to na mě dopadlo..jenom sem se pevně opřel a čekal...

jinak s tim třesem je to myslim přirozené..tělo se třepe aby vytvořilo teplo, je to něco jako husí kůže akorát trochu víc..no a nahulení to vnímáte hlouběji..se mi taky občas stane že dorazim do hospody zvenku (jenom v zime) a trepu se treba este 15 minut..v lete je to neco uplne jinmeho!!!

ŽERU TO LÉÉÉÉÉTÓÓÓ

Old Post 04-02-2006 v 13:07 PM
kotlis je offline   Profil uživatele kotlis   Find more posts by kotlis   Foto galerie člena kotlis   Click here to Send kotlis a Private Message   Add kotlis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mamlas
Nový Člen

Karma uživatele mamlas - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 2 

Ganja a bolesti hlavy Příspěvek č. 77

Zdar vsichni. Mam takovej dotaz. Hulim tak pul roku. Driv sem daval 2 az 3 brka za tejden. Nedavnou sem byl nemocnej tak sem dal na 2 tejdny pauzu a vod ty doby pokazdy kdyz dam brko tak az prestane makat mam takovy zvlastni bolesti hlavy. Hlavne kolem oci a spanku. Nejsou to ani tak bolesti jako spis takovej divnej tlak v tech mistech. Nevite nekdo co to je??? Ma to nakou souvislost s hulenim????

Old Post 17-03-2006 v 20:39 PM
mamlas je offline   Profil uživatele mamlas   Find more posts by mamlas   Foto galerie člena mamlas   Click here to Send mamlas a Private Message   Add mamlas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snakeeater
Stálý Člen

Karma uživatele snakeeater - 14% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 78

ja mam ten tlak, kdyz hulim moc venku, ty mi nedelaj dobre....pokud jsou nekvalitni. kvalita mi dela jen a jen fajn poct

Travička zelená, to je moje potěšení, travička zelená....

Old Post 18-03-2006 v 15:01 PM
snakeeater je offline   Profil uživatele snakeeater   Find more posts by snakeeater   Foto galerie člena snakeeater   Click here to Send snakeeater a Private Message   Add snakeeater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DJSantusVorisek
Stálý Člen

Karma uživatele DJSantusVorisek - 12% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 79

ja mam posledni dobou po huleni docela silny piskani v usich ale paradoxne jenom kdyz je ticho .... jakmile zacne hrat hudba nebo nekdo mluvit nebo cokoliv tak je to zase ok

Old Post 18-03-2006 v 19:00 PM
DJSantusVorisek je offline   Profil uživatele DJSantusVorisek   Find more posts by DJSantusVorisek   Foto galerie člena DJSantusVorisek   Click here to Send DJSantusVorisek a Private Message   Add DJSantusVorisek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
G@nja M@n
Stálý Člen

Karma uživatele G@nja M@n - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 80

to ocem mluvi DJ Santus se mi taky stava a kdyz se prehulim zacne me treba blet hlava a nebo sem uplne zelenej a klepuse PeAcE

zivot je kratkej tak si ho uzit dokud to de!

Old Post 19-03-2006 v 06:40 AM
G@nja M@n je offline   Profil uživatele G@nja M@n   Find more posts by G@nja M@n   Foto galerie člena G@nja M@n   Click here to Send G@nja M@n a Private Message   Add G@nja M@n to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:26 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
25-10-2005 - Problém - nechutenství po hulení - 19 odpovědí
12-10-2012 - Hry při hulení - 207 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4610560 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív