Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Because I Got High
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Walhalla2000
Grower Team

Karma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 856 

Příspěvek č. 1


Sakra, ted vidim, ze mi v predmetu vypadlo A... achjo... skoda, ze predmet nejde upravovat... tak se timto omlouvam...

------------

Tenhle song mne fascinuje uz dloooouho... Neivm, zda je to "vesely" nebo "tristini"... kazdopadne se nad tim muzete zkusit zamyslet i vy. asi to urcite znate, ale dodavam k tomu i ceskej preklad, at se muzete zamejslet v materskem jazyce...



I was gonna clean my room until I got high
I gonna get up and find the broom but then I got high
my room is still messed up and I know why
- cause I got high (repeat 3X)

I was gonna go to class before I got high
I coulda cheated and I coulda passed but I got high
I am taking it next semester and I know why
- cause I got high (repeat 3X)

I was gonna go to work but then I got high
I just got a new promotion but I got high
now I'm selling dope and I know why
- cause I got high (repeat 3X)

I was gonna go to court before I got high
I was gonna pay my child support but then I got high
they took my whole paycheck and I know why
- cause I got high (repeat 3X)

I wasnt gonna run from the cops but I was high
I was gonna pull right over and stop but I was high
Now I am a paraplegic - because I got high (repeat 3X)

I was gonna pay my car note until I got high
I was gonna gamble on the boat but then I got high
now the tow truck is pulling away and I know why
- because I got high (repeat 3X)

I was gonna make love to you but then I got high
I was gonna eat yo pussy too but then I got high
now I'm jacking off and I know why
- cause I got high (repeat 3X)

I messed up my entire life because I got high
I lost my kids and wife because I got high
now I'm sleeping on the sidewalk and I know why
- cause I got high (repeat 3X)

I'm gonna stop singing this song because I'm high
I'm singing this whole thing wrong because I'm high
and if I dont sell one copy I know why
- cause I'm high (repeat 3X)


Protože jsem se dostal do rauše

Chtěl jsem si uklidit pokoj
Jenže jsem se dostal do rauše
Chtěl jsem vstát a přinést si koště
Ale potom jsem se dostal do rauše
V mým pokoji to pořád vypadá jako v chlívku
A vím proč
Protože jsem se dostal do rauše (3x)

Chtl jsem jíit do školy
Než jsem se dostal do rauše
Mohl bych se vymluvit a nějak prolézt
Ale dostal jsem se do rauše
Pokusím se o to v dalšim semestru
A vím proč
Protože jsem se dostal do rauše (3x)

Chtěl jsem jit k soudu
Než jsem se dostal do rauše
Chtel jsem zaplatit alimenty na své děti
Ale potom jsem se dostal do rause
Zabavili mi celou výplatu
A vím proč
Protože jsem se dostal do rauše (3x)

Nechtěl jsem utíkat před fízlama
Ale byl jsem v rauši
Chtěl jsem tam zajet a zastavit
Ale byl jsem v rauši
Ted je ze mne paraplegic
A vím proč
Protože jsem se dostal do rauše (3x)

Chtěl jsem se s tebou milovat
Ale potom jsem se dostal do rauše
Chtěl jsem ti vylízat kundu
Ale potom jsem se dostal do rauše
Ted si honím ptáka
A vím proč
Protože jsem se dostal do rauše (3x)

Propásl jsem celej život
Protože jsem se dostal do rauše
Ztratil jsem děti a ženu
Protože jsem se dostal do rauše
Ted spím na chodníku
A vím proč
Protože jsem se dostal do rauše (3x)

Musím přestat zpívat tenhle song
Protože jsem v rauši
Zpívám ho celej špatně
Protože jsem v rauši
A pokud neprodám ani jedno cedečko,
Tak vím proč
Protože jsem se dostal do rauše (3x)



[Edited by Walhalla2000 on 14-01-2002 at 01:10 PM]

Old Post 14-01-2002 v 11:37 AM
Walhalla2000 je offline   Profil uživatele Walhalla2000   Find more posts by Walhalla2000   Foto galerie člena Walhalla2000   Click here to Send Walhalla2000 a Private Message   Add Walhalla2000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grEEnHeAD
Stálý Člen

Karma uživatele grEEnHeAD - 0% PěstitelskáKarma uživatele grEEnHeAD - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 66 

afroman Příspěvek č. 2

tak tendle song hned jak sem ho slysel (a videl videoklip) tak se mi hned zalibil. ted jak koukam na ten preklad,tak teda nic moc .... nerekl bych ze vsechny jeho problemy sou tim ze by byl v rausi (ikdyz lepci preklad by byl ze se zhulil...) ...kdyby chtel tak muze i hulit a udelat skolu a uklidit byt atdatdatd....

jinak treti odstavec je .. now im selling dope,coz bych rekl,ze znamena ze ted prodava zeleny... a nikde vtom prekladu to nevydim... to jen tak mimo

jinak dik za preklad. konecne vim co tam zpiva

dobra prace
K+

p.s.: mozna bych to priste prdnul do Kurarny..

_\|/_ . _\|/_ . _\|/_

Old Post 14-01-2002 v 13:14 PM
grEEnHeAD je offline   Profil uživatele grEEnHeAD   Find more posts by grEEnHeAD   Foto galerie člena grEEnHeAD   Click here to Send grEEnHeAD a Private Message   Add grEEnHeAD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Walhalla2000
Grower Team

Karma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 856 

Příspěvek č. 3

ajo...

ja to mixnul...

slova ang jsou stahnuta z http://www.lyrics.com a ceskej preklad je z... ted se podrzte... z Bravicka... a tam ten treti odstavec nejak vynechali a ja si toho nevsimnul...

a k ty kurarne... kdyz ja chtel dat i ten jeho xicht

[Edited by Walhalla2000 on 14-01-2002 at 03:02 PM]

Old Post 14-01-2002 v 13:57 PM
Walhalla2000 je offline   Profil uživatele Walhalla2000   Find more posts by Walhalla2000   Foto galerie člena Walhalla2000   Click here to Send Walhalla2000 a Private Message   Add Walhalla2000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grEEnHeAD
Stálý Člen

Karma uživatele grEEnHeAD - 0% PěstitelskáKarma uživatele grEEnHeAD - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 66 

Palec dolů fotky Příspěvek č. 4

jo.do kurarny nejdou fotky co//?? tak to jo... fotka je jinak cool.. mozna by to chtelo vic galerii .. treba growin gallery a other gallery... coz asi mozna pride s upgradem grower.cz ..

_\|/_ . _\|/_ . _\|/_

Old Post 14-01-2002 v 14:11 PM
grEEnHeAD je offline   Profil uživatele grEEnHeAD   Find more posts by grEEnHeAD   Foto galerie člena grEEnHeAD   Click here to Send grEEnHeAD a Private Message   Add grEEnHeAD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tonnoror
Nový Člen

Karma uživatele Tonnoror - 10% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 5

no ja nevim, kdyz sem videl poprve tenhle song tak sem si rek ze je to zase nejakej komercni shit, vubec vsechno mi tam prislo hrozne povrchni a o nicem...a ty texty mi to potvrdili

Old Post 14-01-2002 v 20:20 PM
Tonnoror je offline   Profil uživatele Tonnoror   Find more posts by Tonnoror   Foto galerie člena Tonnoror   Click here to Send Tonnoror a Private Message   Add Tonnoror to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Tonnoror! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Peterix
Nový Člen

Karma uživatele Peterix - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 6 

Palec dolů Shrotex Příspěvek č. 6

TeN TExT jE DeSneeJ ShRot - nakej antiGaNja ShIt

->
<Absolute Happiness>

Old Post 14-01-2002 v 21:39 PM
Peterix je offline   Profil uživatele Peterix   Find more posts by Peterix   Foto galerie člena Peterix   Click here to Send Peterix a Private Message   Add Peterix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aaron Lightner
Stálý Člen

Karma uživatele Aaron Lightner - 7% PěstitelskáKarma uživatele Aaron Lightner - 7% PěstitelskáKarma uživatele Aaron Lightner - 7% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 133 

Příspěvek č. 7

Já bych to neviděl tak zle; podle mě je Afroman normální vyhulenej rastaman, ale když chcete, aby vám MTV hrálo klipy, tak holt musíte mít trochu autocenzury, zvlášť v USA. Za komunistů to u nás fungovalo tak, že když se například vydávala nějaká knížka, o jejíž závadnosti by bylo možno pochybovat, tak se tam nechal napsat úvod nebo doslov, který k tomu poskytl patřičný ideový komentář. Kdyby Afroman nazpíval písničku o tom, jak je celý jeho život super, protože je pořád high, sice by si zachoval uměleckou integritu, ale nikdo by o tom nevěděl, protože by mu to nikde nepustili (a případně by ho ještě opruzovali za propagaci drog, vzpomeňte na Richarda Müllera). Takhle si sice trochu nasral do držky, ale MTV to točí jako vzteklý a na americký poměry je dost cool už to, že se během jednoho songu ozve 27x slovo 'high'; a Amíci stejně na texty serou, jak před časem prohlásil Ivan Kral.

Old Post 14-01-2002 v 22:06 PM
Aaron Lightner je offline   Profil uživatele Aaron Lightner   Find more posts by Aaron Lightner   Foto galerie člena Aaron Lightner   Click here to Send Aaron Lightner a Private Message   Add Aaron Lightner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tim
Stálý Člen

Karma uživatele Tim - 21% PěstitelskáKarma uživatele Tim - 21% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 165 

Je to super! Příspěvek č. 8

Jsem takhle jednou jel autem a v radiu jsem zachytil tenhle song. Zacal jsem poslouchat a strasne se mi zalibil. Za necelou pulhodinku zacinal porad na prani a nejaci typci se zrejme domluvili a obsadili linky. Samozrejme museli poustet na prani jen tohle a typek v radiu po 2 hodinove vycistujici rezzbe "high" chtel zase poustet opet tento song...(podarilo se mu vymazat hlavu hahah) v pulce se pak vzpamatoval a screchnul to.
Ja jen ze se amikum taky libi, ale v clubu jsem to mockrat neslysel (asi si nechteli zkazit reputaci).

Tim

It is 4:20!!!
Time for smoke.
HighLife

Old Post 15-01-2002 v 16:14 PM
Tim je offline   Profil uživatele Tim   Find more posts by Tim   Foto galerie člena Tim   Click here to Send Tim a Private Message   Add Tim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ondrakopecky
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

Nevíte náhodou kde by se to dalo stáhnout ?Už sem to slyšel a je to fakt vostrýý
K4U

Old Post 15-01-2002 v 18:55 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Haman
Stálý Člen

Karma uživatele Haman - 60% PěstitelskáKarma uživatele Haman - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 288 

Příspěvek č. 10

Myslím si, že ten text je spíš ironickej a tak se musí brát. Je to vychytanej song.
PS: Když budete hulit od rána do večera každej den tak taky nebudete schopný ničeho konstruktivního, ale uvědomíte si to až když si dáte pauzu.

Haman - Flying smokers

Old Post 15-01-2002 v 19:57 PM
Haman je offline   Profil uživatele Haman   Find more posts by Haman   Foto galerie člena Haman   Click here to Send Haman a Private Message   Add Haman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WiB
Stálý Člen

Karma uživatele WiB - 63% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 102 

Upozornění 2 ondrakopecky Příspěvek č. 11

Stáhnout se to dá snad všude,já to mám z http://www.mp3sound.com -tam ve vyhledávači zadáš už jen afroman a můžeš si vybrat odkud to stáhnout. Při tom stahování se dívej,jestli to stahuješ v mp3,už se mi podařilo stáhnout i písničku pustitelnou jen přes Flash...

Attack government which have broken 'The basic human laws' sign!
High grow, higher harvest, highest High! ->

Old Post 15-01-2002 v 20:24 PM
WiB je offline   Profil uživatele WiB   Find more posts by WiB   Foto galerie člena WiB   Click here to Send WiB a Private Message   Add WiB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ondrakopecky
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

2WiB diky moc uz du stahovat jinak fakt hustej song

Old Post 16-01-2002 v 20:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 13

Teď zrovna řikali v paskvilu, že za zpívání týhle písničky zatkli někde ve státech 17letýho kluka.
Dost drsný

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 16-01-2002 v 21:51 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grEEnHeAD
Stálý Člen

Karma uživatele grEEnHeAD - 0% PěstitelskáKarma uživatele grEEnHeAD - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 66 

Palec dolů amici sou fakt vymasteny Příspěvek č. 14

..nechapu jak nekoho muzou zavrit zato,ze si zpiva nakej song.. nasrat na usa

_\|/_ . _\|/_ . _\|/_

Old Post 17-01-2002 v 11:35 AM
grEEnHeAD je offline   Profil uživatele grEEnHeAD   Find more posts by grEEnHeAD   Foto galerie člena grEEnHeAD   Click here to Send grEEnHeAD a Private Message   Add grEEnHeAD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miki
Stálý Člen

Karma uživatele miki - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 57 

Příspěvek č. 15

no nevim, nevim, zda se mi to jako blbost. Nesmite verit kazdy " zaruceny zprave "

--
MIKI

Old Post 17-01-2002 v 12:10 PM
miki je offline   Profil uživatele miki   Find more posts by miki   Foto galerie člena miki   Click here to Send miki a Private Message   Add miki to your buddy list     Navštiv homepage uživatele miki! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grEEnHeAD
Stálý Člen

Karma uživatele grEEnHeAD - 0% PěstitelskáKarma uživatele grEEnHeAD - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 66 

zarucene zpravy Příspěvek č. 16

no.ja bych se tomu ani v usa nedivil... a pasqvil vetsinou bejva duveryhodnej... ikdyz famy sou a budou...

_\|/_ . _\|/_ . _\|/_

Old Post 17-01-2002 v 12:23 PM
grEEnHeAD je offline   Profil uživatele grEEnHeAD   Find more posts by grEEnHeAD   Foto galerie člena grEEnHeAD   Click here to Send grEEnHeAD a Private Message   Add grEEnHeAD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:12 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3787550 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív