Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konopné Umění » Naši mazlíčci
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10 11 12 »
Autor
Téma 
edamaslo
Stálý Člen

Karma uživatele edamaslo - 30% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 24 

Příspěvek č. 145

hehe mno sem si rikal ze by to bylo super zviratko... ale na vychazky po lese to asi nejni cooo ale estli je takhle sikovna tak by mohla segre obcas ukradnout ovladac abych se taky na neco juknul... thx d

--no-more-space-for-thieves-->

Old Post 21-04-2004 v 16:34 PM
edamaslo je offline   Profil uživatele edamaslo   Find more posts by edamaslo   Foto galerie člena edamaslo   Click here to Send edamaslo a Private Message   Add edamaslo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zoidberg Dr.
Spec. na lid. druh

Karma uživatele Zoidberg Dr. - 15% PěstitelskáKarma uživatele Zoidberg Dr. - 15% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 146


Tak tohle je můj andulák Hitchcock. Strašně paří, lítá, občas leze hodinu po koberci jako slepice, ale hlavně pořád povídá

..:: Hulte, abyste si uzili nasledujici chvile a ne jen proto, abyste byli uhuleni ::..

Old Post 23-04-2004 v 08:08 AM
Zoidberg Dr. je offline   Profil uživatele Zoidberg Dr.   Find more posts by Zoidberg Dr.   Foto galerie člena Zoidberg Dr.   Click here to Send Zoidberg Dr. a Private Message   Add Zoidberg Dr. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 147

Zoidberg Dr.: to kdyby viděl Karel!

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 23-04-2004 v 09:07 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zoidberg Dr.
Spec. na lid. druh

Karma uživatele Zoidberg Dr. - 15% PěstitelskáKarma uživatele Zoidberg Dr. - 15% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 148

OKi......opravuji: Náš andulák Hitchcock

..:: Hulte, abyste si uzili nasledujici chvile a ne jen proto, abyste byli uhuleni ::..

Old Post 23-04-2004 v 14:01 PM
Zoidberg Dr. je offline   Profil uživatele Zoidberg Dr.   Find more posts by Zoidberg Dr.   Foto galerie člena Zoidberg Dr.   Click here to Send Zoidberg Dr. a Private Message   Add Zoidberg Dr. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kusher
Stálý Člen

Karma uživatele kusher - 45% PěstitelskáKarma uživatele kusher - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 152  

Palec nahoru Groweři a zvířátka... Příspěvek č. 149

Zdravim! Jaky je vas nazor na prava zvirat?? ja osobne mam rad zvirata daleko vic nez vetsinu lidi a nikdy bych si nedovolil je jíst - protože sve přátele zásadně nejím! myslím si že veganský spůsob života v souladu s přírodou je výborná věc! stačí se podívat co je v dnešních jídlech za SRAČKY!! Zíj a nech žít! co vy na to??

+ na přání ostatních - ZCELA OTEVŘENÁ DISKUZE O VAŠICH MILÁČCÍCH!!!

Naposledy upravil kusher 03-05-2004 v 20:57 PM

Old Post 02-05-2004 v 20:25 PM
kusher je offline   Profil uživatele kusher   Find more posts by kusher   Foto galerie člena kusher   Click here to Send kusher a Private Message   Add kusher to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hYp3r
Stálý Člen

Karma uživatele hYp3r - 83% PěstitelskáKarma uživatele hYp3r - 83% PěstitelskáKarma uživatele hYp3r - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 150

jj naprostej souhlas s hugilou...jsem masozrout a maso mi chutna...

neni nad ovarovy kolinko s krenem a horcici, cerstce vyuzeny klobasky atd...

"Nesud nikoho koho nepoznas, neposuzuj nic co jsi sam nezkusil."

------------------------------------------------
<<Pestovani pod LED osvetlenim - hYp3r>>
<<Cannagenetics>>
<<Konopny "oriskovy" liker>>
------------------------------------------------

Old Post 03-05-2004 v 06:10 AM
hYp3r je offline   Profil uživatele hYp3r   Find more posts by hYp3r   Foto galerie člena hYp3r   Click here to Send hYp3r a Private Message   Add hYp3r to your buddy list     Navštiv homepage uživatele hYp3r! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hYp3r
Stálý Člen

Karma uživatele hYp3r - 83% PěstitelskáKarma uživatele hYp3r - 83% PěstitelskáKarma uživatele hYp3r - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 151

he he :c)
hele bohoure ty jsi hroznej extremista :c)

odpad tridim, ale zeru maso...a proc bych ho nezral, kdyz mi chutna?
mam si odpirat to co mam rad?

podle nekterych maji i kytky svoji dusi, tak by jsi nemohl jist nic a kourit svoji oblibenou rostlinu uz vubec ne...

nebo jo? nejdriv ji zkosit a pak upalit???

"Nesud nikoho koho nepoznas, neposuzuj nic co jsi sam nezkusil."

------------------------------------------------
<<Pestovani pod LED osvetlenim - hYp3r>>
<<Cannagenetics>>
<<Konopny "oriskovy" liker>>
------------------------------------------------

Naposledy upravil hYp3r 03-05-2004 v 08:00 AM

Old Post 03-05-2004 v 07:49 AM
hYp3r je offline   Profil uživatele hYp3r   Find more posts by hYp3r   Foto galerie člena hYp3r   Click here to Send hYp3r a Private Message   Add hYp3r to your buddy list     Navštiv homepage uživatele hYp3r! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
greedy23
Stálý Člen

Karma uživatele greedy23 - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 248 

Příspěvek č. 152

gannja: what´s up with groom???

Old Post 03-05-2004 v 09:09 AM
greedy23 je offline   Profil uživatele greedy23   Find more posts by greedy23   Foto galerie člena greedy23   Click here to Send greedy23 a Private Message   Add greedy23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
steve
Stálý Člen

Karma uživatele steve - 83% PěstitelskáKarma uživatele steve - 83% PěstitelskáKarma uživatele steve - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 289 

Příspěvek č. 153

mám rád zwířata-kočky nežeru.

Old Post 03-05-2004 v 10:20 AM
steve je offline   Profil uživatele steve   Find more posts by steve   Foto galerie člena steve   Click here to Send steve a Private Message   Add steve to your buddy list     Navštiv homepage uživatele steve! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kusher
Stálý Člen

Karma uživatele kusher - 45% PěstitelskáKarma uživatele kusher - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 154

2 BohouR:

OK!tak tedy zcela otevřená diskuze o vašich miláčcích!!!

BTW: mel jsem spíše na mysli týrání zvířat, jako třeba že se na nich testují různé kosmetické sračičky, kterých není vůbec třeba, že na jatkách se zvířata vybíjí strašným způsobem (nikomu nepřeju vidět!!!), že kvočny sedí celej život v kurniku 20x30 cm a krmi je nějakýma syntetickýma granulema! (nic proti slepicím u baráku!),atd. a proto jsem myslel,že je vegetariánství docela dobrá alternativa... ale určitě jsem tím nikoho kdo jí maso nechtěl napadat! jen mě zajímal váš názor...

Naposledy upravil kusher 03-05-2004 v 11:10 AM

Old Post 03-05-2004 v 11:00 AM
kusher je offline   Profil uživatele kusher   Find more posts by kusher   Foto galerie člena kusher   Click here to Send kusher a Private Message   Add kusher to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kusher
Stálý Člen

Karma uživatele kusher - 45% PěstitelskáKarma uživatele kusher - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 155

Kdysi jsem videl v TV dokument o tom, jak v cine z medvedu dostavaji jejich zluc, protoze z ni vyrabeji kosmeticke sracky. Kazdy medved zil cely zivot v kleci, ktera byla cca o 5 cm na kazdou stranu vetsi nez on, a z bricha jim trcela kovova trubicka, ze ktere samovolne nonstop odkapavala ta zluc. vetsine chybela jedna nebo vice koncetin, protoze infekce jsou pry na dennim poradku! Reknu vam...nebyl to prijemny pohled... a tyhle sracicky si pak kupujou vyzrane panicky v kozichu...ZABIT MALO!!!narval bych jim do hlavy kovovou trubicku a nechal jim mozek samovolne odkapavat!!!

nebo: zabijeji tulene pro kozichy a to tak, ze matku za ziva stahnou z kuze, a to primo na pobrezi, kdy to vidi vsechny jeji mladata!!!Nepral bych vam slyset placici tuleni mladata!!!ale s tim my stejne asi nic neudelame

Old Post 03-05-2004 v 21:08 PM
kusher je offline   Profil uživatele kusher   Find more posts by kusher   Foto galerie člena kusher   Click here to Send kusher a Private Message   Add kusher to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 156

hugila: no s těmi tuleními mláďaty je to sice hnus (ubíjet je palicí je hodně drsná záležitost). ale zrovna tenhle případ není jenom o zabíjení tuleňů a o jejich kožiších. četl jsem, že zabíjení je povoleno z toho důvodu, že tuleni byli hrozně dlouho hájeni a přemnožili se, takže teď sežerou strašně moc ryb a proto je třeba jejich stav snížit (něco jako když se přemnoží králíci, tak). mě osobně se to sice příčí, ale pokud se fakt přemnožili, tak je něco podobného potřeba. to ubíjení palicí je ale hnus (ale třeba se tam kvůli hluku nemůžou používat střelné zbraně, takže to je asi jediný možný způsob).

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 04-05-2004 v 07:39 AM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kusher
Stálý Člen

Karma uživatele kusher - 45% PěstitelskáKarma uživatele kusher - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 157

nebo http://www.bonsaikitten.com/ , taky slušný hnus...

Old Post 04-05-2004 v 17:20 PM
kusher je offline   Profil uživatele kusher   Find more posts by kusher   Foto galerie člena kusher   Click here to Send kusher a Private Message   Add kusher to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 158

bonsaikitten je parody - to už by bylo moc drsný...

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 04-05-2004 v 17:25 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Pohodička 2 Serpin Příspěvek č. 159

hele jelikož jsme kamarádi (aspoň doufam), tak si dovolim s tebou trochu zapolemizovat - jenom malinko, se zbytkem bezezbytku souhlasim

citace:
Nikdy bych nesnedl vedome psa nebo kone. A kdybych to zviratko musel osobne zabit ... nene na to nemam naturu.


mi to přijde jako trošku nevyrovnanej vztah - já si třeba nemyslim, že pes je o tolik víc než prase - emočně i inteligenčně jsou na to skoro stejně, to mi přijde takový malinko pokrytecký - jako "Fuj, v číně žerou psy" - mi žerem prasata

a stim zabíjenim mi to přijde mnohem "upřímnější" k tomu zvířeti, když si ho zabiješ sám, takový férovější - neseš tu zodpovědnost za to...když ti to daj v supermarketu pěkně vyvoněný zabalený v igelitu...

ty woe sem si uvědomil, že už sem to možná psal, ale newim já to furt něgde tvrdim, tak kdyžtak omluvte vegesklerotika

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 04-05-2004 v 17:39 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kusher
Stálý Člen

Karma uživatele kusher - 45% PěstitelskáKarma uživatele kusher - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 160

2 dude: prasata jsou navíc daleko chytřejší než psi!!

jo, a bonsaikitten...no nevim,mají tam i fotky...

Old Post 04-05-2004 v 18:47 PM
kusher je offline   Profil uživatele kusher   Find more posts by kusher   Foto galerie člena kusher   Click here to Send kusher a Private Message   Add kusher to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:29 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10 11 12 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-10-2019 - Naši mazlíčci II. - 37 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2221130 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív