Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konopné Umění » Naši mazlíčci
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9 10 »
Autor
Téma 
Drsnejmuzik
Stálý Člen

Karma uživatele Drsnejmuzik - 25% PěstitelskáKarma uživatele Drsnejmuzik - 25% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 113


Můj miláček

|| LiVe iN PeAcE & GANJU V DUŠI 4EVER ||
-- ANTIFA --

Old Post 19-09-2003 v 19:49 PM
Drsnejmuzik je offline   Profil uživatele Drsnejmuzik   Find more posts by Drsnejmuzik   Foto galerie člena Drsnejmuzik   Click here to Send Drsnejmuzik a Private Message   Add Drsnejmuzik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Drsnejmuzik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Drsnejmuzik
Stálý Člen

Karma uživatele Drsnejmuzik - 25% PěstitelskáKarma uživatele Drsnejmuzik - 25% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 114

Jojo čichavec šedý

|| LiVe iN PeAcE & GANJU V DUŠI 4EVER ||
-- ANTIFA --

Old Post 05-10-2003 v 15:31 PM
Drsnejmuzik je offline   Profil uživatele Drsnejmuzik   Find more posts by Drsnejmuzik   Foto galerie člena Drsnejmuzik   Click here to Send Drsnejmuzik a Private Message   Add Drsnejmuzik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Drsnejmuzik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
James
Stálý Člen

Karma uživatele James - 38% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 91 

Příspěvek č. 115

tak vám taky něco přidám do sbírky tak tohle je dědek doopravdy se jmenuje bad je mu 6st let povahově skqjelej

Příroda to vymyslela,že každý nakonec nějak dostane,co si zaslouží.Robert Fulghum

Old Post 05-10-2003 v 17:18 PM
James je offline   Profil uživatele James   Find more posts by James   Foto galerie člena James   Click here to Send James a Private Message   Add James to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 116

hm, foťák nemam - ale nevěděl jsem kam jinam si postěžovat - můj mazlíček fretka se mi včera vloupal do zabezpečený skříně (no, aspoň jsem si to včerejška myslel) a udělala tam takovej mrdník, že jsem mysle, že jí - z každýho květináče mi vyházela tak polovinu hlíny - kytky (tak 50. den v květu) vopřený vo stěnu - no myslel sem, že mi jebne - takže dneska dokoupit substrát a doufat, že jim moc nepomrdala kořeny...

jináč je to hroznej mazel a děsnej vtipálek - její oblíbená zábavva je schová vat mi ovladač od televize a PS za postel, pokud možno když jsem vypálenej

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 23-10-2003 v 16:32 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 117


toť náš hlídač Anča - bohužel je to nějak pojebaný, dává mi to jenom černobílou

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 24-10-2003 v 15:15 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vysoky.utes
Nový Člen

Karma uživatele Vysoky.utes - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 118


Moji dva mazlicci ve vzajemne symbioze
...akorat ze ten vpravo obcas chodi okusovat toho vlevo....

Old Post 24-10-2003 v 18:10 PM
Vysoky.utes je offline   Profil uživatele Vysoky.utes   Find more posts by Vysoky.utes   Foto galerie člena Vysoky.utes   Click here to Send Vysoky.utes a Private Message   Add Vysoky.utes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Drsnejmuzik
Stálý Člen

Karma uživatele Drsnejmuzik - 25% PěstitelskáKarma uživatele Drsnejmuzik - 25% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 119


Tohle je můj kocour Filip je mu 6 let a tedka hodně žere dělá si kožich na zimu (foto je foceny pred 5minutama)

|| LiVe iN PeAcE & GANJU V DUŠI 4EVER ||
-- ANTIFA --

Old Post 25-10-2003 v 00:53 AM
Drsnejmuzik je offline   Profil uživatele Drsnejmuzik   Find more posts by Drsnejmuzik   Foto galerie člena Drsnejmuzik   Click here to Send Drsnejmuzik a Private Message   Add Drsnejmuzik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Drsnejmuzik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lora
Stálý Člen

Karma uživatele Lora - 87% PěstitelskáKarma uživatele Lora - 87% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 107  

milacci Příspěvek č. 120



tak to jsou nase berusky

Old Post 27-10-2003 v 23:22 PM
Lora je offline   Profil uživatele Lora   Find more posts by Lora   Foto galerie člena Lora   Click here to Send Lora a Private Message   Add Lora to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mellian
Stálý Člen

Karma uživatele Mellian - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 121

Máme doma afgánského chrta. Vzali jsme si ho asi před rokem a čtvrt, ale je už to starej dědek. je mu něco přes 11. Flegmatičtějšího psa jsem snad ještě neviděla. Jenom čekám, kdy na mě začne tlapkou ukazovat fakáče...........ale v jádru je to jinak hodnej pes, kterej nikdy nikomu neublížil. Spíš ubližovali jemu. Ale přiznávám, že mám někdy ohromnou chuť ho zaškrtit.

Jinak u máti mi zůstal kocourek, kterého jsem si vzala z útulku. Je to hroznej mazel a poslouchá víc než náš pes. Není vůbec zákeřnej třeba jako jiný kočky. Původně máti nadávala, že jí tam zůstane, ale teď s ní spí v posteli pod peřinou......

Mlč nebo řekni něco, co je moudřejší než mlčení.
------------------------------------------------
Pythágoras

http://sweb.cz/graf.x/melsig.gif

Old Post 18-12-2003 v 11:06 AM
Mellian je offline   Profil uživatele Mellian   Find more posts by Mellian   Foto galerie člena Mellian   Click here to Send Mellian a Private Message   Add Mellian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
T.C.
Stálý Člen

Karma uživatele T.C. - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 122

My máme Rhodézskýho Ridgebacka jménem Rich, je strašně velkej ale hrozně hodnej, snad nejhodnější ze všech psů A pak máme ještě kocoura Mourka. Rodiče mu říkaj Filip, nevím proč ale je to tak

Old Post 18-12-2003 v 20:30 PM
T.C. je offline   Profil uživatele T.C.   Find more posts by T.C.   Foto galerie člena T.C.   Click here to Send T.C. a Private Message   Add T.C. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmrskank
Stálý Člen

Karma uživatele zmrskank - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 123

zvirata a hlavne psi sou fuck zajimavy - hlavne dys zacnu skoumat jejich psychiku a snazim se prijit na to co se jim odehrava v hlave- je to snazsi nez u cloveka protoze zvirata sou hrozne spontanni a bezprostredni-zadna pretvarka a skryvani pocitu-ikdyz mozna je trochu podcenuju . nas hafik je vobcas hodne vychcanej-(myslim ze vychcanost je vyssi stupen inteligence) . Psi se dokazou hrozne oddat cloveku a to lidi proste nedokazou a v tom myslim v jistym ohledu pejsove predci lidi.

extravaganja

Old Post 23-12-2003 v 21:55 PM
zmrskank je offline   Profil uživatele zmrskank   Find more posts by zmrskank   Foto galerie člena zmrskank   Click here to Send zmrskank a Private Message   Add zmrskank to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Kóča
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Kóča - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 124




snad ted

Old Post 24-12-2003 v 19:33 PM
Pan Kóča je offline   Profil uživatele Pan Kóča   Find more posts by Pan Kóča   Foto galerie člena Pan Kóča   Click here to Send Pan Kóča a Private Message   Add Pan Kóča to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
satansmaster
Stálý Člen

Karma uživatele satansmaster - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 27 

srovnani pes-zena Příspěvek č. 125

srovnani pes- zena jen chvilku po rozchodu:
pes nezada vyplatu
nekleveti
nelze
nevycita
nepodvadi
on nic takoveho neumi !

Old Post 24-12-2003 v 20:02 PM
satansmaster je offline   Profil uživatele satansmaster   Find more posts by satansmaster   Foto galerie člena satansmaster   Click here to Send satansmaster a Private Message   Add satansmaster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 126

bambulion> ty si muj člověk - já mam taky fretku - jmenuje se Líza a je to ukrutnej divočák - když si usmyslí, že mi převrhne vodníka, tak ho prostě převrhne, vo tom jak mi vtrhla do pěstírny už sem psal v "Naši mazlíčci"....
jo když je nasraná tak z ní normálně de strach - syčí jak krajta
doporučuju na zkoušení trpělivosti - když mi vleze v půl třetí ráno do postele a začne mi šťouchat do ksichtu jako, že teďka teprf má náladu na nějaký řádění - to by jí člověk nejrdši zabil

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 26-12-2003 v 09:17 AM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hashie
Nový Člen

Karma uživatele hashie - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 127

Já jsem celkem zajímavym způsobem přišla k labradořici a sem moc ráda, že jí mám. Jmenuje se Brenda a je vychcaná jako ta s beverly - teda hlavně co se týče žrádla je neukojitelná!!!!!! Ale neni nad to když přijcu domů, odemykám a už slyšim jak tříská vocasem a když otevřu tak v hubince drží bačkoru a tulí se - což se teda pak tulí furt a furt a furt. A nosí klacky a hračky a nechá si skoro všechno.
Ale zase to neni pes debil kterej by se lísal ke každýmu. Zaštěkat umí a to pěkně:-)

Old Post 26-12-2003 v 17:38 PM
hashie je offline   Profil uživatele hashie   Find more posts by hashie   Foto galerie člena hashie   Click here to Send hashie a Private Message   Add hashie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmrskank
Stálý Člen

Karma uživatele zmrskank - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 128

tuhle sme kourili u nas vodnicku a byla tam s nama nase míca. byla docela divna a trochu teda srandovni ale myslite ze ganja zviratum skodi?? ja myslim ze jim to moc prijemny nejni. jednou mel nas pejsek hlad a ja doma nemel nic nes trafdovej puding taxem mu to soupnul a potom chudak celej den lezel jak mrtvola na zahrade a nejevil zadny aktivity. netusi chudaci co se s nima deje a asi proto sou takovy nervozni. raci jim to asi nedavat.

extravaganja

Old Post 06-01-2004 v 13:46 PM
zmrskank je offline   Profil uživatele zmrskank   Find more posts by zmrskank   Foto galerie člena zmrskank   Click here to Send zmrskank a Private Message   Add zmrskank to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:43 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9 10 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-10-2019 - Naši mazlíčci II. - 37 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2953040 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív