Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » paměť-co takhle nootropika?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
lordWilliam
Pěstitel jejího Veličenstva

Karma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 519  

Příspěvek č. 65

Lecitin je na nic pokud ho nejíš po hrhstech po každým jídle a navíc mě po měm nehoráznou rychlostí rostly nehty (odhaduju že tak 1 mm za 3 dny)
Nejlepší je odle mě Piracetam já jsem před maturitou bral Pirabene (má 1200 mg piracetamu) 4 -6 tablet denně (dost brutální dávka, nejdřív doporučuju vyzkoušet co snesete) no a učil jsem se na ní jen 6 dní přičemž jsem se 4x zkouřil jak beruška :-°) a vše bylo v poho. Teď si beru 1 - 2 tablety za den a postupně si vzpomínám na věci co jsem už dávno zapoměl :-°)

Paní Schrödingerová říká manželovi: "Cos dělal s tou kočkou? Vždyť je napůl mrtvá!"
Vědí vaši rodiče že hulíte?|Přesazení větší kytky do RW|Marihuana má velká rizika :-°)|Jaké činnosti si nedovete představit bez hulení?|Podivné listy x Fotoperioda|2005 - HPS 150W Magic Crystal + Nebula|250W + 115W CFL Box - ScroG|

Old Post 29-06-2004 v 19:24 PM
lordWilliam je offline   Profil uživatele lordWilliam   Find more posts by lordWilliam   Foto galerie člena lordWilliam   Click here to Send lordWilliam a Private Message   Add lordWilliam to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lordWilliam! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Teyes
Nový Člen

Karma uživatele Teyes - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 66

A zkusili jste nekdo Speed 8? Docela dobra vecicka, hlavne pri uceni a sportovani. Az na tu cenu 450Kc za baleni(10ampulek).

Old Post 10-07-2004 v 20:09 PM
Teyes je offline   Profil uživatele Teyes   Find more posts by Teyes   Foto galerie člena Teyes   Click here to Send Teyes a Private Message   Add Teyes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lordWilliam
Pěstitel jejího Veličenstva

Karma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 519  

Příspěvek č. 67

2 Teyes: Ten Speed8 je docela fain věc, nevím jak na učení (to nemám odzkoušený) ale na sportování je to úplně suprový, teda až na to že jedna apmule obsahuje 120mg kofeinu (v jednom kafi je tak 30mg) tak potom nemůžu usnout :-°) (což se asi hodí na učení pro fanatiky co se chtěj učit až pozdě do noci kdy se má už spát :-°)

Paní Schrödingerová říká manželovi: "Cos dělal s tou kočkou? Vždyť je napůl mrtvá!"
Vědí vaši rodiče že hulíte?|Přesazení větší kytky do RW|Marihuana má velká rizika :-°)|Jaké činnosti si nedovete představit bez hulení?|Podivné listy x Fotoperioda|2005 - HPS 150W Magic Crystal + Nebula|250W + 115W CFL Box - ScroG|

Old Post 14-07-2004 v 21:04 PM
lordWilliam je offline   Profil uživatele lordWilliam   Find more posts by lordWilliam   Foto galerie člena lordWilliam   Click here to Send lordWilliam a Private Message   Add lordWilliam to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lordWilliam! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ddt
Stálý Člen

Karma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 546  

Příspěvek č. 68

Vidim, ze je tu dost nezrovnalosti tak sa pokusim trochu vniest svetlo do tejto problematiky:

Samotne smart drugs ako Piracetam, Kalicor,Lucetam,Nootropil Lecithin, DMAE... su latky, ktore urcitym sposobom normalizuju metabolizmus neuronov a teda nie su to stimulanty!!! Lieky zalozene na baze ucinnej latky Piracetamum ako su Piracetam, Kalicor a vela dalsich zlepsuju metabolizmus neuronov pomocou lepsieho prisunu kyslika do nich a efektyvnejsim vyuzivanim glukozy. Ale pozor tieto latky maju najvyraznejsi efekt prave ked je metabolizmus neuronov istym sposobom naruseny, u normalne fungujuceho mozem byt efekt takmer ziadny, subjektyvne nepozsorovatelny. Ale kedze sa jedna o nas konzumentov konope tak zrejme na 100% nam to nefunguje

Ja osobne by som odporucal asi takuto kombinaciu:
- prvych 5 dni 8 gramov ucinej latky Piracetamum, to je jedno z akeho lieku, len ja uprednostnujem s obsahom 800 - 1200 mg ucinnej latky, to potom clovek nemusi jest 20 tabliet
- k tomuto este pridat Lecithin-2400 mg denne, DMAE min. 300 mg denne
- skupinu B vytaminov, ja uprednostnujem Pnagamin BIFI-12 tabliet denne
-GingkoStim 1 tabletu denne
-Vit. A
- Horcik+ vapnik (horcik je vynikajuci mineral na potlacenie stresu,) idealny pomer je 3:1 v prospech vapniku

-tak a po nejakom tyzdni by sa mali dostavit prve, pozityvne vysledky, niekedy moze byt efekt sprevadzany migrenou, no ta po neskorsom znizenii prisunu piracetamu prejde

po danych 5 dnoch znizovat len spotrebu piracetamumu nie ostatnych latok!!! No nemal by denny prisun klesnut pod 3200mg.

A na zaver len ako taka zaujimavost, pred azcatim uzivania som spavaval denne tak 8 hodin a vstal som no akurat,
po cca 2 tyzdnoch mi bohate stacilo 5 hodin a aj to bolo niekedy az az]

takze vykrocme s nadejou k svetlym zajtrajskom(nie moja myslienka- to len pre tych co sa s nou uz stretli a mali by s tym problem)

Old Post 19-07-2004 v 13:48 PM
ddt je offline   Profil uživatele ddt   Find more posts by ddt   Foto galerie člena ddt   Click here to Send ddt a Private Message   Add ddt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lordWilliam
Pěstitel jejího Veličenstva

Karma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 519  

Příspěvek č. 69

2ddt: Nic proti tvej farmacetologickejm znalostem ale ten tvůj recept mě přijde pro průměrného kuřáka marihuany, jakožto zdravého člověka (přeberte si to o svým, beru to podle sebe ;-°) jako přehnanej. Přece jen 8g čistýho piracetamu je mnž který se používá u lidí co mají z pamětí potažmo z mozkem nějaký problému takových rozměrů, které vyžadují léčbu, popř u starších lidí u kterých zajišťuje bezproblémový "chod". A co se týče ostatních látek uznávám že tyhle dávky b neměly nikomu ublížit ale jak jsem napsal pro "zdravýho" člověka to je možná přehnaný.
PS. K tomu DMAE bych přidal ještě pár mg GABA, ALC a DLPA

Paní Schrödingerová říká manželovi: "Cos dělal s tou kočkou? Vždyť je napůl mrtvá!"
Vědí vaši rodiče že hulíte?|Přesazení větší kytky do RW|Marihuana má velká rizika :-°)|Jaké činnosti si nedovete představit bez hulení?|Podivné listy x Fotoperioda|2005 - HPS 150W Magic Crystal + Nebula|250W + 115W CFL Box - ScroG|

Old Post 05-08-2004 v 14:11 PM
lordWilliam je offline   Profil uživatele lordWilliam   Find more posts by lordWilliam   Foto galerie člena lordWilliam   Click here to Send lordWilliam a Private Message   Add lordWilliam to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lordWilliam! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Proper
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Proper - 74% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Proper - 74% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Proper - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 321  

Příspěvek č. 70

S tim piracetamem se jedna jen o jakousi iniciacni fazi, DDT pise prvnich 5 dni, a pak snizovat. Podle svych zkusenosti nazor podporuju. I kdyz je pravda ze 8 gramu...? To beru min, tak 4000 az 5600 mg (5 - 8 tablet).
Ale podobnou brutalni kuru si davam tak jednou za tri mesice, po dobu tak tri az ctyr nedel.
A vysledek? Jsem furt stejne blbej, akorat ze na to nezapominam...

Old Post 06-08-2004 v 08:41 AM
Mr.Proper je offline   Profil uživatele Mr.Proper   Find more posts by Mr.Proper   Foto galerie člena Mr.Proper   Click here to Send Mr.Proper a Private Message   Add Mr.Proper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sikiki
Nový Člen

Karma uživatele sikiki - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 71

ted jsem si koupil ten piracetam tak jsem zvědavej co to bude dělat..................doufam že nebudou nějaky nežádoucí účinky

Old Post 12-08-2004 v 11:16 AM
sikiki je offline   Profil uživatele sikiki   Find more posts by sikiki   Foto galerie člena sikiki     Add sikiki to your buddy list     Navštiv homepage uživatele sikiki! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Proper
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Proper - 74% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Proper - 74% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Proper - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 321  

Příspěvek č. 72

sikiki: jestli nepovazujes za nezadouci ucinek chut na sex...

Ze zacatku, tak po dobu 6 - 10 dni, toho ber vic. Mel by byt trochu napor, musi se vytvorit hladinka. Me se osvedcuje prvni tyden az 10 dni 4-2-0, tj. 6 kousku denne, dalsi dny 2-0-0.
Zkousel jsem to brat i navecer, ale blbe jsem usinal. Takze nedoporucuju. A kombinace s Lecitinem a GinkoStimem je fakt vyborna.

ps. to davkovani Piracetamu vychazi z tablet 800 mg

Old Post 12-08-2004 v 12:54 PM
Mr.Proper je offline   Profil uživatele Mr.Proper   Find more posts by Mr.Proper   Foto galerie člena Mr.Proper   Click here to Send Mr.Proper a Private Message   Add Mr.Proper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Clone
Stálý Člen

Karma uživatele Clone - 70% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 73


piracetamol je ok .Možu sa však objavit aj vedlajsie ucinky(nervozita,trasenie..)Odporúčam užívat ginko(rozširuje cievnu sústavu a tak prekrvuje lepsie modzok)Aj lecitín je ok ,ale pozor,spomaluje odsun roznych toxínov z krvi(aj THC).Ja osobne kombinujem ginko +B vitaminy+C vitmainy.Vobec neodporucam tie mcdonaldovske produkty v lekarnach ako memoplus ,memorex.Obsahujú vela guaranu ktorá ktorá posobí skor kontraproduktívne,lebo cloveka az moc"nastrelí".Guaranu som užíval ,triasol som sa a nevedel som zaspat. je to vsak velmi individuálne preto berte moj príspevok akop odporúčací
Ad 30.8 mám skúšku z ekonómie

Naposledy upravil Clone 13-08-2004 v 16:30 PM

Old Post 13-08-2004 v 16:14 PM
Clone je offline   Profil uživatele Clone   Find more posts by Clone   Foto galerie člena Clone   Click here to Send Clone a Private Message   Add Clone to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Clone! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Creed
Stálý Člen

Karma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 164  

Palec nahoru Příspěvek č. 74

jdu do toho Koupil sem si Piracetam al 800 ginko gilobu lecitin

jen mám strach aby na mě tenhle experiment nezanechal následky

Old Post 09-11-2004 v 17:41 PM
Creed je offline   Profil uživatele Creed   Find more posts by Creed   Foto galerie člena Creed   Click here to Send Creed a Private Message   Add Creed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 75

creed:

bud bez obav, to nejhorsi, co se ti muze stat je, ze z toho vyjdes takovy, jako pred tim. Proste ti to bude lip myslet....

p s y c h o 8 4

Old Post 10-11-2004 v 12:49 PM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Creed
Stálý Člen

Karma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 164  

účinky po prvním dnu užívání Příspěvek č. 76

dávkování 3-2-0

účinek nastoupil asi po 40min.


Prvně sem si všiml že sem jaksi odolnější vůči stresu,dále sem pozoroval nárust sebevědomí a celkové aktivity(byl sem hyperaktivní),změny co se týče paměti nebyly zas tak extra.(chce to asi čas)
Vyskytli se u mne i vedlejší účinky:Tlak v hlavě,v poledne nárust afektivity(byl sem agresivní ),v 14:30 sem si měřil tlak a výsledek byl 150/100 (normální hodnota 120/80)

o dalším průběhu vas budu postupně informovat

Old Post 10-11-2004 v 15:16 PM
Creed je offline   Profil uživatele Creed   Find more posts by Creed   Foto galerie člena Creed   Click here to Send Creed a Private Message   Add Creed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 77

Creed: Dost lidi zminuje pri uzivani piraku vyssi agresivitu, tak snad akorat na to pozor. Jinak by to melo byt ok. Kazdopadne, kdyz vysadis nasledky odezni.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 10-11-2004 v 15:21 PM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 78

Hej lidi, neberte to tak analyticky. Proste jestli to chces, tak to zer.

p s y c h o 8 4

Old Post 10-11-2004 v 17:49 PM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Creed
Stálý Člen

Karma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 164  

Zdraví Příspěvek č. 79

citace:
Původní příspěvek od PsYcHo84
Hej lidi, neberte to tak analyticky. Proste jestli to chces, tak to zer.



Hele ja to neberu nalehkou váhu.Není to jen hračka na obale přece jenom stojí´= K léčbě poruch mozkové činnosti.
Není to jen Nootropikum ale taky psychostimulancium(do stejný skupiny patří třeba kokain nebo pervitin),takže žraní typu hlava,nehlava mi příde docela riskantní

Old Post 10-11-2004 v 18:48 PM
Creed je offline   Profil uživatele Creed   Find more posts by Creed   Foto galerie člena Creed   Click here to Send Creed a Private Message   Add Creed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 80

no já myslím, že rvát do sebe zbytečně nějakou chemku je hovadina. já jednou bral asi měsíc piracetamol (nebo jak se tomu říká) a fungovalo to. ale když jsem si to po měsíci nechal projít hlavou, tak jsem si uvědomil, že to zlepšení paměti není zase až tak moc výrazné a že mi to za to nestojí. prostě před zkouškama nehulím a případně si dělám učební pomůcky. tělo mě má fakt radši

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 10-11-2004 v 23:59 PM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:56 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8672460 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív