Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Vzhůru kořenama-Jde to a nebo ne?Přímé srovnání s normálním růstem - Pokus s řízky 2
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Tak jak na vás působí tento thread(pokus)?
Zajímavej pokus,určitě svůj smysl tento thread má.
Zase jedna píčovina..Hmmmm
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
hogi
Stálý Člen

Karma uživatele hogi - 95% PěstitelskáKarma uživatele hogi - 95% PěstitelskáKarma uživatele hogi - 95% PěstitelskáKarma uživatele hogi - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 425  

Příspěvek č. 65

No podle mě by to mělo dobrý využití i v praxi... Normálně pěstovat vodorovně a po stranách zavěsit kytky, který využijou světlo, který by se normálně odrazilo od stěny. Akorát je to docela pracný a je otázka, jestli by se nějak výrazně zvýšil výnos a využití prostoru skříně...

Jinak tenhle pokus si zaslouží dotáhnout až do konce, ale ve větší výnosy oproti normálnímu růstu moc nevěřim.

Mini LED box by Hogi
Mini Clone Box by Hogi
LED Box by Hogi 2.0

Old Post 07-03-2006 v 21:27 PM
hogi je offline   Profil uživatele hogi   Find more posts by hogi   Foto galerie člena hogi   Click here to Send hogi a Private Message   Add hogi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
apfel
Stálý Člen

Karma uživatele apfel - 100% PěstitelskáKarma uživatele apfel - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 66

ježiši ale tý práce s tim! Už se vidim jak tam zavěšuju přesně odměřený závažíčka,zalejvám zezhora,nespaluju to o žárovku!

super optickej klam!!!

Old Post 07-03-2006 v 22:18 PM
apfel je offline   Profil uživatele apfel   Find more posts by apfel   Foto galerie člena apfel   Click here to Send apfel a Private Message   Add apfel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 67

Jo je to hrozna prace to je pravda.Neda se nic delat,pokavad kytky z nejakyho duvodu nechcipnou,budu se snazit to dotahnout do konce.
Vynos podle pozorovani bude stejnej.Vliv koreny vzhuru se prakticky neprojevuje (az na to staceni se do normalni polohy).Roste to stejne jako rizky rostouci normalne,akorat jsou takovy pokrouceny.

Vyuziti by mozny v uvahu pripadalo pokavad by se nechaly kytky rust vzhuru koreny jako plazivky (zadny zavazicka).Proste by se plazily po strope.Pak by slo s 400w osvitit vlastne 2m2,ale je fakt,ze vynos u hornich kytek (plazivek) by asi nebyl stejnej jako u tech rostoucich normalne.Mam v planu to vyzkouset nacisto.To co se zpocatku zdalo jako zasadni problem nehrozi (koreny).Je to ale zatim moc dopredu,takze nechci nic slibovat.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 08-03-2006 v 12:19 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
apfel
Stálý Člen

Karma uživatele apfel - 100% PěstitelskáKarma uživatele apfel - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 68

no to plazení by nebylo tak k zahození. Kytky by se nechaly plazit po nějaký desce,která bude pod květináči. To už by stálo za úvahu. Teď teda počkáme,jaký kvality budou paldy..

super optickej klam!!!

Old Post 08-03-2006 v 18:26 PM
apfel je offline   Profil uživatele apfel   Find more posts by apfel   Foto galerie člena apfel   Click here to Send apfel a Private Message   Add apfel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 69

milý jah-udko
mě se to líbí
tvůj entuazinismus
kořínky nahoru!!
je zajímavé sledovat, že nejdou za světlem
člověk by řekl, že to bude naopak, co?
good luck brother

...

Old Post 09-03-2006 v 17:31 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hehelum
Stálý Člen

Karma uživatele hehelum - 61% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 113  

Příspěvek č. 70

TaK co? nejaky novy fotky by nebyly jahudko? Ted uz by mohly mit palicky pekny:-)

Old Post 14-03-2006 v 05:34 AM
hehelum je offline   Profil uživatele hehelum   Find more posts by hehelum   Foto galerie člena hehelum   Click here to Send hehelum a Private Message   Add hehelum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
apfel
Stálý Člen

Karma uživatele apfel - 100% PěstitelskáKarma uživatele apfel - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 71

entuazinismus neni nic..
entusiasmus = nadšení, zanícení pro něco
papaja bude zřejmě fajnšmekr na cizí slovíčka!

super optickej klam!!!

Old Post 14-03-2006 v 07:46 AM
apfel je offline   Profil uživatele apfel   Find more posts by apfel   Foto galerie člena apfel   Click here to Send apfel a Private Message   Add apfel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 72

Dodam sem nejaky fota snad behem dneska.Palicky maji uz nadherny.Taky aby ne,kdyz jsou pod 400w he he

Jinak jsem si taky myslel,ze kytky pujdou spise za svetlem.Kdyz by tomu tak opravdu bylo,dalo by se pestovani vzhuru korenama jednoduse vyuzit v praxi.Takhle to bohuzel moc nejde,i kdyz s koreny by problemy byt nemely.Porad jde o ten rust smerem nahoru,kterej by se musel nejak oblafnout a nebo mit plazivky a nebo furu prace s nonstop vazanim vetvi.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Naposledy upravil Jahudka! 14-03-2006 v 08:35 AM

Old Post 14-03-2006 v 08:01 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 73

viděl jsem prospekt na omega gardner
http://www.omegagarden.com/Why_Omega_Garden.html
ale tam se to točí dokola
to apfel..máš recht!

...

Old Post 14-03-2006 v 15:35 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
G@nja M@n
Stálý Člen

Karma uživatele G@nja M@n - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 74

toto co sem dal papaja skousel kamos udelat z bubnu od pracky kraprt to nevislo nedokazal to spomalit ty votacky

zivot je kratkej tak si ho uzit dokud to de!

Old Post 14-03-2006 v 19:41 PM
G@nja M@n je offline   Profil uživatele G@nja M@n   Find more posts by G@nja M@n   Foto galerie člena G@nja M@n   Click here to Send G@nja M@n a Private Message   Add G@nja M@n to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 75

Omegagarden jsem chtel vyrobit,neni to nic az tak neproveditelnyho,ale nemam kam tak velkej valec umistit.Jinak je to urcite genialni myslenka.Jeste by to kolo mohlo byt delsi a uvnitr by byl pojezd na lampu,takze by urcite byla i vetsi ucinnost nez pri normalnim pestovani.Je to technicky peknej a dost vychytanej system.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 15-03-2006 v 14:11 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Obecné 24 den květu 12/12 Příspěvek č. 76





24 den květu 12/12

A jedeme dál!

Jak jsem slibil,tak jsem tady s dalsim update.Nic zasadniho co by stalo za rec se za tech par dnu nezmenilo.Dalo by se rict,ze na vsech pokusnych rizcich jsou uz celkem pekny palicky (asi tak 1,5cm prumeru).Rekl bych,ze rizky co rostou v normalni poloze maji palicky o neco vetsi nez rizky rostouci vzhuru korenama.Nepozoruji rozdil ve vysce mezi rizky rostoucimi vzhuru korenama,prestoze kazdy z nich ma na sobe jinou zatez.

..Takze dost kecu a fotky..


Fotky

1 To jsou oni.Ucastnici pokusu rostouci vzhuru koreny ve 24 dni kvetu.Takhle si visi ve skrini v plny palbe pod 400w son-t agro.

2 Druzi ucastnici pokusu rostouci v normalni poloze koreny dolu.Muzete si vsimnout nadhernejch minipalicek (prumer asi 1,5cm).Bilej papir jsem tam dal,aby v ostatni zeleni nezanikaly.Jsou trochu nazloutly z nedostatku dusiku.Uz ho nechci pridavat aby nerostly moc do vysky.U kytek co jsou v plnem kvetu je tohle celkem normalni vec (zloutnuti).

3 Tak tady je muzete videt venku ze skrine.Vyska je asi 25 cm.

4 Nadherna silueta rizků visicich vzhuru koreny.Doporucuju zvetsit.Ta silueta tech palicek a vetvi stacejicich se nahoru nema chybu.Se mi zase jednou povedla hotova umelecka fotka he he



-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Naposledy upravil Jahudka! 15-03-2006 v 22:10 PM

Old Post 15-03-2006 v 21:34 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Obecné 24 den květu 12/12 Příspěvek č. 77







24 den květu 12/12

-Pokračování předchoziho příspěvku.

Fotky


1 Dalsi velice zajimava fotka.Vidite detail vetveni rizku visiciho vzhuru koreny.Vlastne jenom hlavni palice roste smerem dolu.vetvicky se staceji porad smerem nahoru.Palicky maji prumer asi 1cm.Velikost muzete porovnat s metrem.



2 Makro hlavni palice.Taktez muzete videt cast provazku se zavazim,kterej je privazanej hned za koncem palice.Protoze nejde uvazat hned za spicku palice tak nejde docilit toho,aby palice rostla naprosto kolmo k zemi.Jak muzete videt,porad je trosku natocena do strany.Nenapada me absolutne nic co bych mohl jeste udelat,aby ta palice rostla absolutne kolmo k zemi.



3 Detail stonku rostouciho dolu kolmo k zemi a na nem vyrustajicich vetvi a palicek rostoucich presne opacnym smerem (nahoru).Samozrejme nejvic me tesi ten shluk minipalicek.Mňam



4 Opet pohled shora na vetveni a minipalicky.Stonek tohoto rizku rostl hodne do strany asi tak pod uhlem 45 stupnu coz me vadilo,takže jsem aplikoval špejli,ke ktere jsem ho privazal.V soucasne dobe uz roste zase temer kolmo k zemi.



5 Detail mista odkud vyrusta stonek zespoda kelimku.Tahle dira pro stonek slouzi zaroven jako drenazni otvor a vyteka tudy i prebytecna voda ven.Muzete si vsimnout ze dira co jsem udelal pro stonek byla mala a stonek uz byl pomerne dost zmacknutej umelou hmotou.Ted uz je to OK .Diru jsem zvetsil a stonek uz je volne a nic mu neprekazi v dalsim rustu.



6 Opet jedna paradni fotka a detaily stonků vyrustajicich z kelimků.Muzete videt detail vetvicek obsypanych palickama ktere se staceji smerem nahoru.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Naposledy upravil Jahudka! 15-03-2006 v 22:16 PM

Old Post 15-03-2006 v 21:39 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Obecné 24 den květu 12/12 Příspěvek č. 78







24 den květu 12/12

-Pokračování předchoziho příspěvku.

Fotky


1 Nakonec nez sly rizky opet zpatky do skrine,doslo opet k drastickemu znasilneni.Nejak me vadilo,ze vetve rostou nahoru,tak jsem je ohnul zase zpatky dolu a privazal je ke stonku.Jsem zvedavej jestli budou mit silu se opet stacet nahoru.Uz jsou totiz celekm zdrevnately.Taktez stonek jednoho rizku jsem uvazal ke spejli,protoze rizek si rostl pod uhlem cca 45 stupnu,prestoze na nem visi 18g zavazi.Proste je videt,ze kytka kdyz chce a je poctive trenovana ma celkem silu.Na me si ale neprijde he he



2 Opet jedna umelecka fotka.Doporucuju zvetsit.Je to jedna ze spodnich palicek rizku visiciho vzhuru koreny.



3 Dalsi dva ucastnici pokusu rostoucich nam obvyklym zpusobem koreny dolu.Muzete si vsimnout palicek a rekl bych znatelne vetsich nez u rizku rostoucich vzhuru koreny.Vysku maji taky okolo 25 cm,tudiz velikostni rozdily mezi vsemi rizky prakticky nejsou,nebo spis jen minimalni (pár cm).Proste rust vzhuru koreny nema na rust do vysky vliv.Taky jako u predchozich rizku muzete videt zloutnuti (mirny nedostatek dusiku).



4 Pohled na stejne ucastniky tentokrat shora.Vidite nadherny uz hezky pocukrovany palicky ve 24 dni po prepnuti na 12/12.Myslim,ze se jim vede opravdu skvele.Palicky maji prumer asi 1,5cm (zatim)



5 Kdyz to vidim,sbihaj se mi uz ted sliny.Dokonce uz pekne lepi a nadherně voní vůní čerstvé pryskyřice.



6 Klasicky pro srovnani muzete videt vsechny ucastniky pokusu pohromade.Rizek vlevo nahore ma zavazi 18g a ten vpravo 12gramu.Vyskove mezi vsemi rizky nejsou podstatne rozdily.Dari se jim dobre,muzete videt,ze vsichni jsou v plnem kvetu.Po tom co jsem vyfotil vsechny hezky pohromade,provedl jsem vyse popsanou upravu s privazanim vetvi a stonku u rizku rostoucich koreny vzhuru..



Musel jsem to opet rozdelit do nekolika prispevku,protoze se mi z nejakejch me neznamejch duvodu prehazovaly fotky.



Tak ať to roste

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Naposledy upravil Jahudka! 15-03-2006 v 22:46 PM

Old Post 15-03-2006 v 21:45 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Obecné 45 den květu 12/12 Příspěvek č. 79












45 den květu 12/12

Experiment pokračuje!

Takze pokusne rizky jsou uz v plnem kvetu.Maji paradni palice jak se slusi a patri.Rizky visici v normalni poloze maji palicky vetsi,nebo to spise tak vypada,ale zdani muze klamat,protoze rizky visici vzhuru koreny maji naopak palicek vic.Vse se uvidi az na konci az provedu finalni zvazeni vysledneho produktu.Protoze dost zloutly jak muzete videt na fotkach z 24 dne kvetu,tak jsem je nekolikrat pohnojil 10 nasobnou koncentraci hnojiva (AH) na rust a dost to pomohlo.Muzete se vsimnout,ze jsou zelenejsi nez drive.I kdyz bych je mohl pohnojit jeste vice,tak jsem to nechtel prehnat protoze bych nechtel tak skvelej experiment podelat kvuli nejaky kravine.S tou koncentraci hnojek nekecam,muzete sami vyzkouset.Trava je hodne odolna a nechapu jak nekdo muze ahackama vubec prehnojit.


..Takze dost kecu a fotky..


Fotky

1 Na prvni fotce jako vzdycky klasicka sestava visici vzhuru korenama tak jak jsou v growroomu.Jsou celkem pekne obsypany mensima palickama.



2 Jako vzdy,druzi dva ucastnici pokusu rostouci normalne.Muzete videt,ze jim to opravdu slusi a maji nadherny palice.Rozhodne na podled vypadaji palice lepe nez u jejich konkurentu visicich vzhuru koreny.



3 Tady uz je mame hezky venku ze skrine.Jako meritko slouzi zapalovac.Muzete si vsimnout vetvicek ohnutych dolu ktere jsem posledne (pri 24 dni kvetu) nasilne ohnul zpatky dolu.Uz se to pekne srovnalo.Palicky maji tendenci kroutit se nahoru porad,ale uz ne tolik jako driv.Stonky uz jsou dost pevne.Rekl bych dokonce pevnejsi nez u rizku rostouchich v normalni poloze.Je to nejspis zpusobene mym poctivym treningem.Vlevo je rizek s 18g zavazim a ten vpravo nese 14g zavazi.Rozdily ve vysce nejsou temer zadne,tudiz hmotnost zavazi nema vliv na delku stonku.



4 Pohled na ucastnika ktery nese 14 gramove zavazi.Meritkem je zapalovac a metr.Vysku ma asi 28 cm a uz to dal neroste (ani jeden ze vsech ucastniku pokusu).



5 Makro shluku palicek s meritkem.Muzete videt jak jsou pekne pocukrovany a taky si muzete vsimnout vazani vetvi elektrikarskymi svorkami.



6 Detail vrcholove palice.Tentokrat rizku nesouciho 18 gramove zavazi.Muzete si vsimnout provazku na kterem je dole privazane zavazi.Rad bych ho privazal jeste niz,aby ta palice rostla kolmo dolu,ale bohuzel me nenapada zpusob jak ten provazek za tu palici uchytit abych ji neposkodil,takze to asi uz necham tak jak to je az do konce.



7 Tak tady mame druhe dva ucastniky pokusu rostouci v normalni poloze.To je uz jiny kafe a palice vypadaji (opticky) podstatne lepe.Muzete srovnat s predchozi fotkou ve 24 dni kvetu jak krasne zezelenaly po aplikaci 10 nasobne koncentrace hnojiv(AH) na rust.Alespon vidite,ze i v kvetove fazi je potreba hodne dusiku a rekl bych,ze vyrobce hnojiv v navodu tohle dost podcenuje,protoze pri standardnim davkovani hnojiv na kvet se jim proste dusik nedostava.Proto doporucuju vsem komu kyticky v kvetu zloutnou,nebat se toho a klidne jim nadavkovat hnojky na rust i v kvetove fazi.Udelal jsem s tim par pokusu s kterymi vas casem seznamim v jinem threadu at vidite co to s holkama dela.



8 No nejsou krasny na to,ze jsou ve 45 dni kvetu a rostou ve cca 150 ml substratu?Uz se na ne tesim a uplne se mi sbihaji sliny na jazyku.Mnam



9 Tady je palicka leveho rizku i s meritkem,ale bohuzel trosku na fotce klame.Palicka je ve skutecnosti vetsi nez ten zapik.Je to problem s makrem a meritky vseobecne,ale neda se nic delat,pro jakousi objektivitu jsem to sem dat musel.



10 Druhy ucastnik pri pohledu shora.Ten ma dve hlavni vetve a tudiz i dve hlavni palicky.Jsou o neco mensi,nez rizek nalevo kterej ma jen jednu hlavni palici,ale celkem tam bude matrose asi vic.Vse se ukaze na konci pokusu.



11 Na zaver klasicky vsichni pohromade pro porovnani .Muzete si vsimnout,ze uz nerostou a muzete taktez videt,ze rizky rostouci koreny vzhuru jsou obsypany take pekne i kdyz to na predchozich fotkach tak nevypada.Materialu na nich bude ve finale nejspis stejne a nebo budou jen minimalni rozdily.U rizku rostoucich vzhuru korenama to dost mate,protoze jak se jednotlivy palicky krouti nahoru tak vypadaji mensi,zatimco ti co rostou normalne z techto malych palicek vlastne skladaji tu velkou centralni palici.Mno uvidime az bude velke finale..




Tak ať to roste

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Naposledy upravil Jahudka! 06-04-2006 v 00:09 AM

Old Post 05-04-2006 v 23:33 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prophet
Stálý Člen

Karma uživatele prophet - 47% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 80

přírodu jen tak nepřemůžeš,kytky maj v kořenech i ve vrcholu poctivej kompas,využívají gravitaci Země,řešením by možná bylo květináče rozpohybovat
Dávám ti ale K+ za odvahu k experimentům

lávovej keran

Old Post 13-04-2006 v 21:05 PM
prophet je offline   Profil uživatele prophet   Find more posts by prophet   Foto galerie člena prophet   Click here to Send prophet a Private Message   Add prophet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:27 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9889770 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív