Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Jock Horror při 250W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Příspěvek č. 17

Mlžil jsem i ve dne a to docela dost a nikdy jsem neměl problémba naopaka kytkám to svědčilo.A to na ně peru 600W,což je o proti 250 W docela rozdíl.Je sice pravda že jsem hlavně rozprašoval po celé pěstírně(stěny a prostor)ale kytkám jsem také pěkně naložil a když jsem se podíval po nějaké hodině tak byly nádhernéé.Z toho vyplívá že můžeš klidně mlžit po celý den a noc.Dělal jsem to přesně takhle skoro tři sklizně,dokud jsem si nepořídil zvlhčovač,který mám na časovači a jede hlavně přes den.V noci když je lampa zhasnutá,tak je vlhkost dobrá,kytky si jí vytvoří sami.

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Old Post 07-10-2005 v 14:01 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ronson
Stálý Člen

Karma uživatele Ronson - 47% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 18




něco se děje s kytičkama

nevim proč, ale začali od shora žloutnout


přikládam pár fotek, snad to bude vydět aspoň na té poslední
nevíte čim to může bejt..........napadlo mě, že jsou třeba přelitý

nebo je možnost, že chtěj víc vody, teď sem je dva dny nezalejval.....

Naposledy upravil Ronson 09-10-2005 v 18:59 PM

Old Post 09-10-2005 v 18:32 PM
Ronson je offline   Profil uživatele Ronson   Find more posts by Ronson   Foto galerie člena Ronson   Click here to Send Ronson a Private Message   Add Ronson to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ronson! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dj pantheon
Nový Člen

Karma uživatele dj pantheon - 41% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 19

2 skyw: co myslis tou sodovkou?

2ronson: tesis se na prispevek? tak budes muset jeste pockat

carpe diem
dj p@ntheon

Old Post 09-10-2005 v 18:53 PM
dj pantheon je offline   Profil uživatele dj pantheon   Find more posts by dj pantheon   Foto galerie člena dj pantheon   Click here to Send dj pantheon a Private Message   Add dj pantheon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 20

Ronson - ja teda nejsem zadnej odbornik pres nemoci kytek ale neco podobnyho jsem mel taky..Prelity to nebude to bys mel sveseny listy..Podle me to mas blizko u lampy a ty kytky maj tolik svetla ze rostou jako z vody a ty novy casti jsou proste zluty.Casem to normalne zezelena.Od stredu to proste budes mit takhle zluty to je normalka.Kazdopadne si pockej az se jeste vyjadri nekdo jinej..Ja ti sem cpat fotky nebudu aby ses podival jestli je to to samy..Teplotou to taky podle me nebude protoze to by vypadalo jinak.

Jinak vypadaj pekny malilny a husty a tak to ma bejt...

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 09-10-2005 v 19:10 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ronson
Stálý Člen

Karma uživatele Ronson - 47% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 21



v sobotu jsem právě lampu zvedal......dneska sem to změřil a má to od vrcholku k lampě 70cm

ale dneska se to už trochu zlepšilo.......přikládam foto

Old Post 10-10-2005 v 12:31 PM
Ronson je offline   Profil uživatele Ronson   Find more posts by Ronson   Foto galerie člena Ronson   Click here to Send Ronson a Private Message   Add Ronson to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ronson! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ryan
Nový Člen

Karma uživatele Ryan - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 1  

Obecné Jsou krásný Příspěvek č. 22

Já pěstuju taky WW , zatím nemám fotky ! Ale musím říct že je máš o moc hezčí než já !! Svítím 350W a mám tam 2WW už mám 3patro

Old Post 10-10-2005 v 13:32 PM
Ryan je offline   Profil uživatele Ryan   Find more posts by Ryan   Foto galerie člena Ryan   Click here to Send Ryan a Private Message   Add Ryan to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ryan! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ronson
Stálý Člen

Karma uživatele Ronson - 47% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 23

chtěl bych se zeptat, jestli je čas abych už začal hnojit??

a popřípadně čim.......mám Kristalon na květ

eště sem sehnal nějaký hnědý hnojivo-dělí se to na A a B(já mám teda jen to tmavý)

Naposledy upravil Ronson 15-10-2005 v 15:16 PM

Old Post 11-10-2005 v 08:36 AM
Ronson je offline   Profil uživatele Ronson   Find more posts by Ronson   Foto galerie člena Ronson   Click here to Send Ronson a Private Message   Add Ronson to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ronson! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 24

Ronson - hnojit uz muzes v pohode..Jen bych hnojil polovicni davkou a tak asi za tejden dal plnou.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 11-10-2005 v 09:04 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 25

kristalon nechej mamince na stromecky a porid kytkam lepsi papu.
tady mas par odkazu:
http://www.hnojime.net/ - vsechny mozne hnojky, asi nejlepsi ceny..
http://hydroponieplus.cz/inshop/ - spolehlivej growshop se vsim vsudy

osobne doporucuji koupit BN Soil Supermix(najdes v prvnim odkazu) - kvalitni ORGANICKE hnojivo od BioNovy, ktere muzes pouzit jak na rust, tak potom na kvet. osobni pozitivni zkusenost! 1 litr koupis za 300,- coz je supr!
At to roste

smrťák

Old Post 11-10-2005 v 09:58 AM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ronson
Stálý Člen

Karma uživatele Ronson - 47% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 26





ahoj lidičky........tak přikládam další foto, je to z 20 dnu růstu

na fotkách je JH

rovnou se chci zeptat, co si myslíte....měl bych zaštípnout nebo ne??
mě osobně se moc nechce a skříň mám vysokou, takže si myslim, že by bylo lepší to táhnout nahoru......

Old Post 11-10-2005 v 22:33 PM
Ronson je offline   Profil uživatele Ronson   Find more posts by Ronson   Foto galerie člena Ronson   Click here to Send Ronson a Private Message   Add Ronson to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ronson! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hanzis
Nový Člen

Karma uživatele hanzis - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 27

cauky lidicky,mam moc velkou prosbu,potreboval bych napsat neco o white widow,kolika watowou lampu koupit,jestli je lepsi uv nebo zluty svetlo,atd,jak proste nejlip udelat skrin,aby tak Wdova byla proste nej....prosim aspon 1 ochotneho clovicka,ktery otom neco vi,p.s.hlavne jak vysoko tu lampu dat nad kytinku,p.s.kdyz poradi,pozvu!piste prosim na mail hanzis.mach@centrum.cz,DEKUJI VSEM CO SI TO ASPON PRECTOU

Old Post 12-10-2005 v 11:23 AM
hanzis je offline   Profil uživatele hanzis   Find more posts by hanzis   Foto galerie člena hanzis   Click here to Send hanzis a Private Message   Add hanzis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jebat
Stálý Člen

Karma uživatele Jebat - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 28

Hele snad ti to vyjde z tech seminek ja jedu od presne stejnyho dne jako ty(taky seminka) akorat ze mam 400W(podle me je ale moc moc slaba)jo a ja ji mam 25cm nad kytkama a nezloutnou jo a jinak k+ a at se ti to povede

Old Post 12-10-2005 v 16:38 PM
Jebat je offline   Profil uživatele Jebat   Find more posts by Jebat   Foto galerie člena Jebat   Click here to Send Jebat a Private Message   Add Jebat to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Jebat! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dj pantheon
Nový Člen

Karma uživatele dj pantheon - 41% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 29




tak jo, ukazu vam taky svoje vdovecky

doba rustu=stejna

carpe diem
dj p@ntheon

Old Post 13-10-2005 v 12:53 PM
dj pantheon je offline   Profil uživatele dj pantheon   Find more posts by dj pantheon   Foto galerie člena dj pantheon   Click here to Send dj pantheon a Private Message   Add dj pantheon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ronson
Stálý Člen

Karma uživatele Ronson - 47% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 30









ahoj lidičky

nejprve zdravim Dj pantheona a držim mu palce
líbí se mi tvoje kytičky.....


a rovnou přikládam fotky z 22dnu růstu,měřil sem kytičky na vejšku a maj všechny zhruba 20cm


fotka č.1 a 2:zde je JH

fotka č.3 a 4:zde je JH číslo 2

fotka č.5 a 6:zde je WW

fotka č.7 a 8:zde je WW číslo 2

Old Post 13-10-2005 v 13:37 PM
Ronson je offline   Profil uživatele Ronson   Find more posts by Ronson   Foto galerie člena Ronson   Click here to Send Ronson a Private Message   Add Ronson to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ronson! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hanzis
Nový Člen

Karma uživatele hanzis - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 31

diky mnohokrat,a myslis ze staci sodikova lampa jao jsou na ulici?400W,ale nemam zapalovac,coz me sere,doufam ze neni treba naky super skrin ktera jako robot,kdyz se do ni podivas,doufam ze staci koupit dobrou hlinu,hnojivo,dat tam hadicky s vodou a lampu

Old Post 13-10-2005 v 15:58 PM
hanzis je offline   Profil uživatele hanzis   Find more posts by hanzis   Foto galerie člena hanzis   Click here to Send hanzis a Private Message   Add hanzis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Příspěvek č. 32

for Ronson:

Koukám že se ti to pěkně zlepšilo,co je tím důvodem?Byla to ta vlhkost?

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Old Post 13-10-2005 v 19:24 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:51 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-10-2014 - Jack Herrer pod 600W - 104 odpovědí
26-07-2008 - Jock Horror II. - 14 odpovědí
08-03-2008 - Jock Horror - 7 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5379690 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív