Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Jack Herrer pod 600W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
raymond
Stálý Člen

Karma uživatele raymond - 94% PěstitelskáKarma uživatele raymond - 94% PěstitelskáKarma uživatele raymond - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 46  

Hlína Jack Herrer pod 600W Příspěvek č. 1





Nazdar, rád bych se podělil a zároveň poprosil o rady se svým grow

Setup skříně
š120xh120xv220, ale jeden roh je zkosený
600W Sylvania Grolux, el. předřadník, a-wing
Ventilátor VK 495m3/h, pacháč
2x klipsnový větrák
9x Jack Herrer ze řízků

Hlínu mám biocanna bio terra plus, hnojiva canna bio flores, vega, boost, na kořínky biorhizotonic.

Řezy ke mě putovali docela dlouho, proto vypadají jak vypadají, snad se zvednou Na fotkách je to třetí den co je mám.

Teplota je kolem 27° ve dne, v noci 22° ale vlhkost je dost nízká, asi 30%. Dneska jsem koupil zvlhčovačku Medisana UHW, mám ji zaplou naplno ale vlhkost moc neroste. Tak nevím.

Old Post 15-03-2012 v 19:00 PM
raymond je offline   Profil uživatele raymond   Find more posts by raymond   Foto galerie člena raymond   Click here to Send raymond a Private Message   Add raymond to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toketoy
Stálý Člen

Karma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 2

dej pres holky uriznuty dna od pet lahvi, pokud mas velkej problem s vlhkosti....to jim trochu pomuze. a ros steny rozprasovacem co nejcasteji, to pomohlo u me zezacatku hodne. ale je divny ze se ti vlhkost nezvedla kdyz jsi tam dal zvlhcovacku, nemas moc casto zapnutej odtah?

Old Post 15-03-2012 v 21:32 PM
toketoy je offline   Profil uživatele toketoy   Find more posts by toketoy   Foto galerie člena toketoy   Click here to Send toketoy a Private Message   Add toketoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 3

Ahoj. Poradím ti - kým sa klony nezakorenia do kvetináča, výbojku drž vyššie. Keď už budeš vidieť, že sa chytili a rastú, môžeš ju znížiť na 60 - 70 cm. Čo je však na začiatku najdôležitejšie - práve vysoká vlhkosť. Nepodceň to, pretože rastlinky zo začiatku vstrebávajú vlhkosť listami. Keď budeš udržiavať prvý 1 až 2 týždne vlhkosť 70 % až 80 %, budeš mať vitálnejšie rastlinky s väčšími listami.
Ako píšeš - pomôže ti zvlhčovačka, no neboj sa natiahnuť nad rastlinkami kus priehladnej fólie. Tým si udržíš vlhkosť a vytvoríš akoby minifóliovník v boxe. Keď už budú rastliny väčšie, budú prospievať aj pri vlhkosti 50 % - 60 %.
P.s.: Ak by si neriešil "minifóliovník" v boxe, tak ofuk nechaj bežať iba na výbojku, pričom ti nebude rozháňať hmlu zo zvlhčovačky. Na takto malé rastlinky nemusíš ešte fúkať klipsňou, zatiaľ stačí chladiť výbojku.

Na záver ešte postreh, ak dovolíš: Zatiaľ žiadna odroda nezosadila Jacka Herera z trónu mojej obľúbenosti marihuany. White Widow sa o to pokúšať nemusí (aj keď by mohla), pretože tieto legendy ma očarili tak, ako som ani nedúfal.... Tak človeče pestuj ganju...

Marihuana je dar.

Old Post 15-03-2012 v 21:34 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 4

taky si ty bio hnojky schovej někde do tmy a chladna, ať se ti nezkazí.. to nováčky někdy nepříjemě překvapí a pak se ptají, proč to tak divně smrdí

Old Post 15-03-2012 v 22:15 PM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
raymond
Stálý Člen

Karma uživatele raymond - 94% PěstitelskáKarma uživatele raymond - 94% PěstitelskáKarma uživatele raymond - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 5




Tak rostlinky zase trochu povyrostly, myslím že se pěkně chytly.
Vlhkost je lepší, kolem 60%, teplota klesla na 25, přes noc 22.
Včera jsem po 6ti dnech bez hnojiv začal hnojit Terra Vega.

Chtěl bych se zeptat, jestli vlhkost stačí nebo opravdu by mělo být těch 80%. Jak se řeší cirkulace vzduchu v tom miniskleníku?

Old Post 21-03-2012 v 14:52 PM
raymond je offline   Profil uživatele raymond   Find more posts by raymond   Foto galerie člena raymond   Click here to Send raymond a Private Message   Add raymond to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
raymond
Stálý Člen

Karma uživatele raymond - 94% PěstitelskáKarma uživatele raymond - 94% PěstitelskáKarma uživatele raymond - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 6





Takže holky rostou jako z vody, kromě jedné a navíc mi kámoš dovezl ještě řízek superskunku, takže ty dvě budou takové trpasličí. Jinak si myslím, že se zatím docela daří.

Old Post 29-03-2012 v 14:15 PM
raymond je offline   Profil uživatele raymond   Find more posts by raymond   Foto galerie člena raymond   Click here to Send raymond a Private Message   Add raymond to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
raymond
Stálý Člen

Karma uživatele raymond - 94% PěstitelskáKarma uživatele raymond - 94% PěstitelskáKarma uživatele raymond - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 7






Kytky jsem se pokusil zastřihnout metodou FIM, podle fóra. Jestli se mi to povedlo pořádně nevím, ale myslím, že nějak se to větví Kytky mají už ke 40 cm, ty 2 malé těsně pod 20. Příští týden bych chtěl přesadit do větších květináčů a přepnout na květ. O kolik se to ještě asi vytáhne v době květu? A prosím, nebojte se mi sem dávat připomínky a rady, proto jsem to založil.

EDIT: První fotka je super skunk

Old Post 05-04-2012 v 12:07 PM
raymond je offline   Profil uživatele raymond   Find more posts by raymond   Foto galerie člena raymond   Click here to Send raymond a Private Message   Add raymond to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IcanLearnUgRow
Stálý Člen

Karma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 8

čau těd jedu jacka pod 6tikilem, v 6.5l květníkách, při přepnutí výška 30-35cm, těd 30. den květu výška 45-50, lampu jsem měl furt 50 cm vysoko, no čekal jsem že se to vytáhne trochu víc, ale pohoda.Ty to ale budeš přesazovat do větších, to typuju že by se ti mohlo vytáhnout více.

Old Post 05-04-2012 v 13:56 PM
IcanLearnUgRow je offline   Profil uživatele IcanLearnUgRow   Find more posts by IcanLearnUgRow   Foto galerie člena IcanLearnUgRow   Click here to Send IcanLearnUgRow a Private Message   Add IcanLearnUgRow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
raymond
Stálý Člen

Karma uživatele raymond - 94% PěstitelskáKarma uživatele raymond - 94% PěstitelskáKarma uživatele raymond - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 9

Máte někdo zkušenosti třeba s metr vysokýma rostlinama v boxu? Pokud by se kytky vytahli na ten metr, měl bych pořád 50 cm od lampy. Je to reálné prosvítit atd.? Uvítal bych vaše názory, díky

Old Post 07-04-2012 v 16:26 PM
raymond je offline   Profil uživatele raymond   Find more posts by raymond   Foto galerie člena raymond   Click here to Send raymond a Private Message   Add raymond to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od raymond
Máte někdo zkušenosti třeba s metr vysokýma rostlinama v boxu? Pokud by se kytky vytahli na ten metr, měl bych pořád 50 cm od lampy. Je to reálné prosvítit atd.? Uvítal bych vaše názory, díky

metr v žádném případě neprosvítí všechno pod 60cm od vrcholů se musí bezlítosně ostříhat, tam už nic kvalitního nebude, jen samý popcorn..

Old Post 07-04-2012 v 18:42 PM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WERD
Stálý Člen

Karma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 475  

Příspěvek č. 11

tadyk měl trošku větší JH pod 6kou... http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=55182

jak člověk přestane ostatní chválit a vybočí z řady ovcí hned to smrdí K-

WERDiskův 400W Budhha/Moutain Jam

WERDiskova selekce SHIT/PPP

P-konopná mast s propolisem

Old Post 07-04-2012 v 23:03 PM
WERD je offline   Profil uživatele WERD   Find more posts by WERD   Foto galerie člena WERD   Click here to Send WERD a Private Message   Add WERD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
raymond
Stálý Člen

Karma uživatele raymond - 94% PěstitelskáKarma uživatele raymond - 94% PěstitelskáKarma uživatele raymond - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 12






Takže kytky mohutní, vypadají většinou v pohodě, ale vyskytly se první problémy. Jedna kytka se tak nějak svěsila, zkusil sem ji dát víc pod lampu a lampu jsem trochu zvýšil. Na druhé jsem našel žluté fleky, navíc jsem viděl nejaké mušky = svilušky? Připojuji foto a prosím o rady, hlavně s tou svěšenou kytí. Díky

Naposledy upravil raymond 10-04-2012 v 14:44 PM

Old Post 09-04-2012 v 22:53 PM
raymond je offline   Profil uživatele raymond   Find more posts by raymond   Foto galerie člena raymond   Click here to Send raymond a Private Message   Add raymond to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
raymond
Stálý Člen

Karma uživatele raymond - 94% PěstitelskáKarma uživatele raymond - 94% PěstitelskáKarma uživatele raymond - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 13


Ještě jedno foto

EDIT: Teplota je 27°, vlhkost 60%

ale max teplota je 31°, vlhkost 94
min teplota 18°, vlhkost 24%

myslíte, že tyto výkyvy jsou velký problém? Svítím od 9:00 do 3:00. Teplota v místnosti je 18°při otevřeném okně, 22°při zavřeném.

Naposledy upravil raymond 10-04-2012 v 00:48 AM

Old Post 09-04-2012 v 22:59 PM
raymond je offline   Profil uživatele raymond   Find more posts by raymond   Foto galerie člena raymond   Click here to Send raymond a Private Message   Add raymond to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fananek7
Stálý Člen

Karma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 395  

Příspěvek č. 14

Zdar,
foto č. 3 na hoře podle fotky by se mohlo jednat o dílo svilušky,ale foto č.4 asi ne,protože je to na ni moc velke a myslim si že se jedná jen o malé připálení listu od lampy.
Jinak svilušky jsou na spodku listu asi 0,1mm a potvory jsou černé a vejce bílé.
Mně to taky dělalo zrovna díky výkyvům teplot.
Teplota pod lampou do 26i je pohoda a vyšší už je problem,píšeš,že jsi mněl i 31C a to bude ten problém.
Chce to větší ofuk a během svícení nonstop odtah a lampu výš.
Tak at to roste!



Fanánkův out 2010

Old Post 12-04-2012 v 11:08 AM
fananek7 je offline   Profil uživatele fananek7   Find more posts by fananek7   Foto galerie člena fananek7   Click here to Send fananek7 a Private Message   Add fananek7 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fananek7! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

zdarec,

na foto č.3 je imho nějaká plíseň, nejspíše padlí, na prostřední čepeli uprostřed listu začíná bělavá šmouha (možná je to jen odlesk při focení, ale takhle začíná padlí..)... padlí se musí hned řešit, jinak to pak vyhodíš celý, když se to rozjede naplno.. pořiď nějakou obranu, nebo něco přímo na padlí, ve fázi růstu bych se nebál přípravku na bázi síry, který je super účinný a nejvíc šetrný z chemie, má ochrannou lhůtu asi jen 3 dny, jediný minus je, že se z listů dostane jen smytím, čilito chce potom jež,tšě několik postřiků něčím normálním, než se to smeje.

edit: svilušky nejsou mušky, ale pavoučci spíše kdyžtak..

Naposledy upravil 12-04-2012 v 11:29 AM

Old Post 12-04-2012 v 11:16 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PfejrzManiac
Stálý Člen

Karma uživatele PfejrzManiac - 95% PěstitelskáKarma uživatele PfejrzManiac - 95% PěstitelskáKarma uživatele PfejrzManiac - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 16

Cau, chce to trochu víc profouknout, pořiď klipsňáky navíc, nebo nějakej větší stolní větrák, a sundej z klipsňáků krycí sítko, zesílí se ofuk nejlepší je když fouká dole i nahoře, nikde se nedrží vlhkost a tím zamezíš plísni a různým flekům na listech.
Teploty nad 30 st. C způsobí zamezení absorbce určitých živiných prvků, kytka je zbržděná, ale ono se to potom vyrovnává v noci, pokud zas není zima jest kolem 15 až 10 st. C a dolů. Jestli se pohybuješ v rozmezí jak píšeš tak to není ještě tragédie, ale poznáš to na výnosu a kvalitě.
Vedro mi znatelně poškodilo kytky až kolem 35 a 40st. C (jedno teplé léto) listům začli schnout špičky a ztráceli barvu.
Zase v zimě sem to nedávno neuhlídal a šel jsem blízko k nule, do toho listová plíseň. Půlka listů zežloutla, plus fleky všeho druhu ( plíseň, a nedostatky). Tři týdny jsemm je léčil, než zas vypadali ok.
Jo a trochu prostřihat spodky, ať se můžou z hloboka nadechnout
Jinak vypadaj skvěle, a ke Canně jenom poradím pokud budeš dávat větší dávky, tak Ph občas hodně srazí dolů. Jinak 40ml na 15l vody Bio vegy nebo Flores mě dali Ph kolem 6,0, pak jak jsem přidával tak šlo občas až na 5,6, tak sem zas upravoval nahoru. Jinak sem na kyselinu moc šahatt nemusel

Old Post 12-04-2012 v 12:17 PM
PfejrzManiac je offline   Profil uživatele PfejrzManiac   Find more posts by PfejrzManiac   Foto galerie člena PfejrzManiac   Click here to Send PfejrzManiac a Private Message   Add PfejrzManiac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:35 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
11-05-2016 - Jack Herer 400w - 180 odpovědí
20-12-2014 - Jack Herrer + Powerplant 600Wpojezd - 4 odpovědí
08-12-2015 - 1.indoor,jack herer,600w - 66 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2197660 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív