Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 14 15 16 17 18 »
Autor
Téma 
radowann
Stálý Člen

Karma uživatele radowann - 28% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 751

Na zalévání si dávám pozor,leju tak jen deci každý den, jen kolik si vemou aby to prosychalo. Tam si myslím chyba není. Presadil sem je předevčírem do novýho substrátu na dřeviny +pokojovky +keramzit, a vzorek sem prolil pitnou vodou z kšeftu upravenou na ph 5,9 a EC 0,5,dnes ráno namereno ph 6,3 a EC 1,2.tak snad vyřešeno, co vy na to?díky za reflexe :-)

:-)

Old Post 27-03-2015 v 03:58 AM
radowann je offline   Profil uživatele radowann   Find more posts by radowann   Foto galerie člena radowann   Click here to Send radowann a Private Message   Add radowann to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ondrazastu
Stálý Člen

Karma uživatele ondrazastu - 34% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 752


Ubral jsem na hnojivu, ale skvrny se stále rozrůstají, nevíte čím by to mohlo být?

pH 5.4
B'Cuzz Atami A+B, B'Cuzz ROOT
Světlo: 18/6
Ofuk: 24/7
Tepota (den/noc): 24-28/18 °C

Soil 250W (65x65x120)

Hydro 125W (90x40x70)

Old Post 30-03-2015 v 07:18 AM
ondrazastu je offline   Profil uživatele ondrazastu   Find more posts by ondrazastu   Foto galerie člena ondrazastu   Click here to Send ondrazastu a Private Message   Add ondrazastu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
amnesiak81
Stálý Člen

Karma uživatele amnesiak81 - 15% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 753

Caues.to pH na růst není dobrý takhle ze začátku aspoň 5,8-6.při nízkým pH nevstrebavaj dusík,proto jsou i tak světlý.

Old Post 30-03-2015 v 12:12 PM
amnesiak81 je offline   Profil uživatele amnesiak81   Find more posts by amnesiak81   Foto galerie člena amnesiak81   Click here to Send amnesiak81 a Private Message   Add amnesiak81 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Davidino
Stálý Člen

Karma uživatele Davidino - 92% PěstitelskáKarma uživatele Davidino - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 754



Zdravím mohl by mi někdo pomoci? Rostlinky jsou staré cca 3 týdny, ještě ničím nehnojené zpočátku vše OK až na poslední 3dny listy odspoda začínají žloutnout/reznout čím to? Půda by měla mít dost živin v této fázi ne?

Old Post 30-03-2015 v 14:42 PM
Davidino je offline   Profil uživatele Davidino   Find more posts by Davidino   Foto galerie člena Davidino   Click here to Send Davidino a Private Message   Add Davidino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Davidino
Stálý Člen

Karma uživatele Davidino - 92% PěstitelskáKarma uživatele Davidino - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 755

PS: Jedou pod 125W CFL úsporkou ( Původně to byla 250W kombinovaná, ale ta květová polovina přestala svítit), Vlhkost 65%, Teplota kolem 22, v noci 18

Old Post 30-03-2015 v 17:18 PM
Davidino je offline   Profil uživatele Davidino   Find more posts by Davidino   Foto galerie člena Davidino   Click here to Send Davidino a Private Message   Add Davidino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelínář
Stálý Člen

Karma uživatele Zelínář - 49% PěstitelskáKarma uživatele Zelínář - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 74  

Nápad Příspěvek č. 756


Ahoj .... prosím o pomoc !

Na přiložené fotce vidíte kytku 30-tý den květu. Dosud žádné problémy. Je to můj první pěst indoor, problem jen u genetiky Big Bud.
Ph jsem měřil, zdá se být dobré mezi 6,5-7.
Hmyz to není.

CO TO JE a JAK TO NAPRAVIT ....... DÍKY MOC PŘÁTELÉ, Zelinář


Aplikoval jsem zálivku s vápenitým dolomitem .... snad to pomůže, příště budu chytřejší

Naposledy upravil Zelínář 01-04-2015 v 18:43 PM

Old Post 31-03-2015 v 14:15 PM
Zelínář je offline   Profil uživatele Zelínář   Find more posts by Zelínář   Foto galerie člena Zelínář   Click here to Send Zelínář a Private Message   Add Zelínář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hodor
Stálý Člen

Karma uživatele Hodor - 85% PěstitelskáKarma uživatele Hodor - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 757

Cusik Obaja:-)
No ja osobne pri 28 dni kvetu teraz pouzivam zalivku bez upravy 6,3 - 6,2 PH,samozrejme uz tam tlacim vsetko co sa da na ful,jedine PK podla navodu.a ja som do 21 dna kvetu pozival aj korenovy stimulant,tie korene su dolezite.neprehnojil si to nejkak?alebo nepridaval si nejake aditiva navyse,alebo postrik za posledne 2-3dni?

No myslim Davido ze po tych 2 tyzdnoch uz si tam mohol aj nejaky korenovy stimulant hodit s nejakym energy boostrom,aspon polovicnu davku,ajtak to mas v kelimkoch takze tam toho moc nezostane:-)a pripravys ich aspon na velky kvetny,nvm ci hovorim vsetko dobre,len vravim z mojich poznatkov a co som si tak vsimol,pockaj na reakcie inych a uvidis ze co:-0

Zatial hodne stasti obom:-0

Old Post 31-03-2015 v 14:40 PM
Hodor je offline   Profil uživatele Hodor   Find more posts by Hodor   Foto galerie člena Hodor   Click here to Send Hodor a Private Message   Add Hodor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Davidino
Stálý Člen

Karma uživatele Davidino - 92% PěstitelskáKarma uživatele Davidino - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 758

Dík, ale moc jsem nepochopil tvojí radu... Jako že jsou ty kelímky malé a proto to v nich rezne??? Kořenový stimulatnt dostali.....

Old Post 31-03-2015 v 17:48 PM
Davidino je offline   Profil uživatele Davidino   Find more posts by Davidino   Foto galerie člena Davidino   Click here to Send Davidino a Private Message   Add Davidino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hodor
Stálý Člen

Karma uživatele Hodor - 85% PěstitelskáKarma uživatele Hodor - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 759

ne ne to je nato aby sa ti posilnil korenovy system aby ti viac zvladli,a tak isto si vem ze ziviny ti idu cez korene.uz len preto je to dolezite a stavim sa ze to nemienis mat do konca zivota v tych kelimkoch takze ajtak sa budu musiet prisposobit na ine klima..proste poriadne zaklady mat,pri rustu je to dolezite.

Old Post 31-03-2015 v 17:51 PM
Hodor je offline   Profil uživatele Hodor   Find more posts by Hodor   Foto galerie člena Hodor   Click here to Send Hodor a Private Message   Add Hodor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hodor
Stálý Člen

Karma uživatele Hodor - 85% PěstitelskáKarma uživatele Hodor - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 760

este som zabudol,tie co ti zltnu niesu to este tie prve jednolistky?pretoze ak hej tak to neva..

Old Post 31-03-2015 v 18:06 PM
Hodor je offline   Profil uživatele Hodor   Find more posts by Hodor   Foto galerie člena Hodor   Click here to Send Hodor a Private Message   Add Hodor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rookie
Stálý Člen

Karma uživatele Rookie - 81% PěstitelskáKarma uživatele Rookie - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 761



Ahoj prosím o pomoc. Mám něco s kytičkama a bojím se. Zbarvujou se od krajů dovnitř žluto-hnědě 43. den květu(62. den dohromady). Taky je možný, že už se to zbarvuje samo od sebe "věkem" :-D Nevim no.... Koukněte ke mě na téma.
http://grower.cz/forum/showthread....&postid=1139688
Jestli je proti pravidlům sem dávat odkaz na svůj thread jen napište a smažu to.

We Are gods,
and the world is our concept. SO MAKE IT GREEN!!!
DWC Hydroponics Super Silver Haze - Grow #1
Aeroponics - Girl Scout Cookies - Grow #2

Naposledy upravil Rookie 01-04-2015 v 15:26 PM

Old Post 31-03-2015 v 21:35 PM
Rookie je offline   Profil uživatele Rookie   Find more posts by Rookie   Foto galerie člena Rookie   Click here to Send Rookie a Private Message   Add Rookie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Davidino
Stálý Člen

Karma uživatele Davidino - 92% PěstitelskáKarma uživatele Davidino - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 762

Rookie podle mě moc hnojek....

Old Post 01-04-2015 v 18:58 PM
Davidino je offline   Profil uživatele Davidino   Find more posts by Davidino   Foto galerie člena Davidino   Click here to Send Davidino a Private Message   Add Davidino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rookie
Stálý Člen

Karma uživatele Rookie - 81% PěstitelskáKarma uživatele Rookie - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 763

ec1,8;pH5,8;teplota roztoku 20; Teplota 26den/20noc; vlhkost do 50%

We Are gods,
and the world is our concept. SO MAKE IT GREEN!!!
DWC Hydroponics Super Silver Haze - Grow #1
Aeroponics - Girl Scout Cookies - Grow #2

Old Post 01-04-2015 v 19:03 PM
Rookie je offline   Profil uživatele Rookie   Find more posts by Rookie   Foto galerie člena Rookie   Click here to Send Rookie a Private Message   Add Rookie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 764

Mě vždycky když jsou v takovém pokročilém květu mění barvy. Někdy všelijak. Ale od 50 klidně i od 45 dne můžeš proplachovat a nic nepokazíš.
Já mám všechny odrůdy do 60dně květu. A od 45 už proplachuji pěkně 15dní a ta chuť je luxusní.


Zelínář: Čus přesně tento problém mám každý pěst. Prý je to nedostatek vápníku. Jeden grower mi doporučil Calgreen od Metropu. Úplně na 100% to nezmizelo, ale prodloužila se doba kdy byli krásně zelené. A tyto fleky se objevili až ve 45dnu. A palice byli o něco menší ale všechny byli krásně tvrdé a opravdu luxusní. Tak že doporučuji zakoupit.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 01-04-2015 v 19:23 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelínář
Stálý Člen

Karma uživatele Zelínář - 49% PěstitelskáKarma uživatele Zelínář - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 765

Díky Mr.MEN,

pouzil jsem vapenec, ted uz tam nic jineho davat nebudu. Pristi pest si ho musim uz zamichat do pudy, pry je tam melmi dulezity, kvuli dostupnosti latek a uprave PH. Snad uz se ty flicky sirit nebudou.

Dikes Zelínář

Old Post 01-04-2015 v 22:38 PM
Zelínář je offline   Profil uživatele Zelínář   Find more posts by Zelínář   Foto galerie člena Zelínář   Click here to Send Zelínář a Private Message   Add Zelínář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 766

Zelínář: Ale je to zvláštní že to postihuje jen některé odrůdy. A taky je že já jel v hydroponii a ta je trošku jinak náchylná. V zemině se mi to snad nikdy nestalo.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 02-04-2015 v 11:44 AM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelínář
Stálý Člen

Karma uživatele Zelínář - 49% PěstitelskáKarma uživatele Zelínář - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 767

Mr.MEN : Tak jsem holky ted bedlive sledoval ty dva dny a zda se ze to pomohlo. vlastne jsem ten vapenec aplikoval jen v prvni zalivce, druhy den se jeste ty skvrny rozsirovaly ale dnes uz se mi zda ze skvrny uz se neroztahuji a nove netvori ...
nechtel bych to zakriknout ale snad to pomohlo, taky se mi zda ze se malinko rozjasnila zelena v listech, jsou takove svetlejsi, svezejsi ... ;-)

je to moje prvni pesteni indoor, venku se mi to nikdy nestalo, tak jsem fakt nevedel ktera bije ...
taky jsem koukal do tve galerie, teda respekt, takove palice .... zda se ze se mam jeste hodne co ucit

Old Post 03-04-2015 v 20:08 PM
Zelínář je offline   Profil uživatele Zelínář   Find more posts by Zelínář   Foto galerie člena Zelínář   Click here to Send Zelínář a Private Message   Add Zelínář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 768

měl sem to podobný a stačilo prolejt vodou... podle mě to taky bylo hodně hnojek. Vono když se to přežene, tak se zasolí a navzdory tomu že živin je hodně tak je špatně přímaj... takže prolejt vodou bych zkusil dřív než vápenec, pokud nebude pomáhat tak ten vápenec můžeš zkusit vždy.

Old Post 04-04-2015 v 10:30 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 769

Hehe teď koukám že to je hydro, tak to asi moje rada byl zbytečnej výkřik do větru... klidně to smažte

Old Post 04-04-2015 v 10:45 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RunnerXXX
Nový Člen

Karma uživatele RunnerXXX - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 770



Ahoj potreboval by som radu co kytkam chyba . su v 7 tyzdni celkovo a v 3 tyzdi na kvet.

POsielam 2 foto prva je ze vcera a 2 z dneska

Dakujem

Old Post 04-04-2015 v 18:29 PM
RunnerXXX je offline   Profil uživatele RunnerXXX   Find more posts by RunnerXXX   Foto galerie člena RunnerXXX   Click here to Send RunnerXXX a Private Message   Add RunnerXXX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rookie
Stálý Člen

Karma uživatele Rookie - 81% PěstitelskáKarma uživatele Rookie - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 771



(Bubbler) Horší se to:-( Pomóc... je to můj první pěst nechci o ně přijít :-( 47.den květu
roztok:EC 2,1
pH 5,8
Teplota 18(pozhasnuti) jinak 20
Box: teplota 26den/20noc
vlhkost 40-50%
Zvýšil jsem EC na radu kamaráda, ale nic se nezměnilo. Ten hnus postupuje a já nemám tušení co to může být:-( Nemůže to být ta bramborová plíseň? Pokud ano jak na ni?(polopatycky prosím)
Nemůže to být třeba nějak přesušený od toho ofuku? jde to tak nějak kouskem na palice tak treba to? spodky jsem prohlížel a jsou trošku světlejší než vršky, ale jsou krasný bez jakýchkoliv kazů.
Nebo nemůže to být už normální? Přeci jen kvete už 47 dní. Když tak muj thread
(http://grower.cz/forum/showthread....976#post1139976)

We Are gods,
and the world is our concept. SO MAKE IT GREEN!!!
DWC Hydroponics Super Silver Haze - Grow #1
Aeroponics - Girl Scout Cookies - Grow #2

Naposledy upravil Rookie 04-04-2015 v 22:13 PM

Old Post 04-04-2015 v 21:40 PM
Rookie je offline   Profil uživatele Rookie   Find more posts by Rookie   Foto galerie člena Rookie   Click here to Send Rookie a Private Message   Add Rookie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 772

Rookie: Kámo to máš přehnojené dej jim jen vodu s upraveným pH. A na hnojky možná se už vyser úplně. Až do konce.

V knize Hidroponie pro každého. Píše že rostliny papají nejvíce tak v polovině květu potom by si jim měl zase ubrat. A v 47dnu já už normálně proplachuji. Konec mám vetšinou kolem 60dne. A nafouknou se stejně.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Naposledy upravil Mr.MEN 05-04-2015 v 17:47 PM

Old Post 05-04-2015 v 11:55 AM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rookie
Stálý Člen

Karma uživatele Rookie - 81% PěstitelskáKarma uživatele Rookie - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 773

Mr.Men: Dal jsem odstát vodu. Večer snížím na 1,7 a zítra na 1,4. tak to nechám do 12.4. a v pondělí 13.4.(56. den květu) vyměním roztok za čistou vodu s upraveným pH na 5,7 do které přidám FS 1ml/l. V té to bude dokud to nedozraje, což znamená nějakých 10 dní kdyby to mělo být těch 65 květu...ale co když to bude víc?.Jak dlouho ještě podle vás bude trvat než to dozraje?
A řekl bys mi kde se to tam přesně píše? Protože co si pamatuju z tý knížky tak to tam bylo podaný tak i tak protože každá kytka má svoje požadavky. A pokud myslíš tabulku s EC od řízků až po úplný závěr....Tak se podívej znovu :-)
Děkuju za radu snad se to zlepší.

We Are gods,
and the world is our concept. SO MAKE IT GREEN!!!
DWC Hydroponics Super Silver Haze - Grow #1
Aeroponics - Girl Scout Cookies - Grow #2

Naposledy upravil Rookie 05-04-2015 v 13:46 PM

Old Post 05-04-2015 v 13:08 PM
Rookie je offline   Profil uživatele Rookie   Find more posts by Rookie   Foto galerie člena Rookie   Click here to Send Rookie a Private Message   Add Rookie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Creb
Nový Člen

Karma uživatele Creb - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 3 

Usychající a kroutící se listy Příspěvek č. 774



Čau groweři, prosím o radu, problém s listy. Jedu růst, kytky jsou staré asi měsíc z řízků, používám hnojky JIB + od plagronu stříkám jednou týdně vitarace. První dva týdny byli pod metalem, teď sodík. Listy se kroutí dovnitř a usychají od konečků, postižení jde od spodních pater nahoru k vyšším. Nevím čím to může být, jedu kokos hlídám si pH aby bylo v rozmezí (5.8 - 6.2) a ec se snažím spíš podle barvy listů, ale rozhodně nedávám moc, kolem 1,4 -1,6. Může to být špatnou vodou? Zajímavé je, že mám dvě skříňky, které jsou na úplně odlišných místech a u obou mám stejný problém... to mě dává otázku, jestli už rostliny nemůžou být nějak geneticky špatné (ale řízky byly celkem hezké...). Opravdu nevím v čem může být problém a tak se obracím na vás, budu vděčný za vaše rady, díky a ať se vám daří

Old Post 07-04-2015 v 10:15 AM
Creb je offline   Profil uživatele Creb   Find more posts by Creb   Foto galerie člena Creb   Click here to Send Creb a Private Message   Add Creb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fikus obecny
Stálý Člen

Karma uživatele Fikus obecny - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 152  

Hydroponie Listy se kroutí Příspěvek č. 775



Na dvou kytkách se kroutí listy.Ostatní listy na kytkách jsou v pohodě.
Nevíte náhodou čím by to mohlo být?? :Peace:

Old Post 13-04-2015 v 19:51 PM
Fikus obecny je offline   Profil uživatele Fikus obecny   Find more posts by Fikus obecny   Foto galerie člena Fikus obecny   Click here to Send Fikus obecny a Private Message   Add Fikus obecny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 776

Nějaký stres v pohodě oni se dalším patrem zpraví.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 13-04-2015 v 23:08 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fikus obecny
Stálý Člen

Karma uživatele Fikus obecny - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 777

Díky

Old Post 14-04-2015 v 11:12 AM
Fikus obecny je offline   Profil uživatele Fikus obecny   Find more posts by Fikus obecny   Foto galerie člena Fikus obecny   Click here to Send Fikus obecny a Private Message   Add Fikus obecny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
messer23
Nový Člen

Karma uživatele messer23 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 778



zdar zahradníci potřebuji radu, holky jsou jim čtyři týdny ze semen RQS už druhý týden nerostou nebo uplně nepatrně a žloutnou a osychají listy a na některých se dělají takové tečky jakoby plíseň ale někde jsem tu našel že to může být i nedostatkem nečeho... přikládám foto a prosím o radu jestli je to spíše přebytek či nedostatek nebo jiný problém předem dikes za rady


jinak svítím ve stanu 1m x 1m x 2m, zatím sodík 400w na květ potom 600w. ph metr nemam digi jen roztok takže cca 5,8 - 6,2 se snažím,
EC taky nemam jak měřit... hnojiva AH grow, bloom i micro a k tomu od nich i enzymy, root, bloom a final... drinky dělám přesně podle tabulky mam to v substratu takže 50%.... vlhkost mi kolísá od 40 do 80 teplota přes den okolo 26 a v noci se snažím nejít pod 20

Old Post 23-04-2015 v 22:13 PM
messer23 je offline   Profil uživatele messer23   Find more posts by messer23   Foto galerie člena messer23   Click here to Send messer23 a Private Message   Add messer23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
messer23
Nový Člen

Karma uživatele messer23 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 779



přidávám dvě fotečky ta druha vypadá podle mě pěkně ale taky se ji nechce růst...

Old Post 23-04-2015 v 23:33 PM
messer23 je offline   Profil uživatele messer23   Find more posts by messer23   Foto galerie člena messer23   Click here to Send messer23 a Private Message   Add messer23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 780

Tyvole, to že během jednodoho dne nenarostlo nepoznáš, tak to ještě neznamená, že to neroste. Máš to v hlíně, tak proč vlastně do takovych prcků cpeč hromadu AH sraček?

Oběti komunismu 1948 - 1989:

- 205 486 odsouzeno
- 248 popraveno
- 4 500 zemřelo ve věznicích
- 327 zahynulo na hranicích
- 170 938 občanů emigrovalo

Old Post 23-04-2015 v 23:46 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
messer23
Nový Člen

Karma uživatele messer23 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 781

Tyvole... nerostou už víc než týden jak jsem psal a na skoro pěti tydenní rostlinky myslim nic moc... a necpu tam hromadu, namíchal jsem jim 1,5 litru poloviční dávky jak tam psali a dal jsem to devíti kytkám na dvakrát s tím že poprvé asi po necelých dvou týdnech a po druhé po asi čtyřech nebo pěti dnech a po týdnu znova 1,5 litru a ani jsem jim to nedal celé od té doby jen voda s upraveným ph... je to moc ???

a od člena Grower Teamu bych k nováčkovi čekal radu

Old Post 24-04-2015 v 00:12 AM
messer23 je offline   Profil uživatele messer23   Find more posts by messer23   Foto galerie člena messer23   Click here to Send messer23 a Private Message   Add messer23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 782

citace:
Původní příspěvek od messer23
Tyvole... nerostou už víc než týden jak jsem psal a na skoro pěti tydenní rostlinky myslim nic moc... a necpu tam hromadu, namíchal jsem jim 1,5 litru poloviční dávky jak tam psali a dal jsem to devíti kytkám na dvakrát s tím že poprvé asi po necelých dvou týdnech a po druhé po asi čtyřech nebo pěti dnech a po týdnu znova 1,5 litru a ani jsem jim to nedal celé od té doby jen voda s upraveným ph... je to moc ???

a od člena Grower Teamu bych k nováčkovi čekal radu

hele rozhodne ma Grower pravdu s tim hnojenim, ja treba hnojim az když přepnu, pokud jedu soil. Pokud mas hlinu z Gshopu (Royality mix, nebo Light to je fuck), tak je to min. skoda tech hnojiv.
Ted k tem kytkam....jednou mi to taky prestalo uplne rust cca ve stejny vejšce a stavu, jako je máš ty a nakonec jsem nasel nejaky brouky v hline, takže šli po kořenech a kytky stop. Už přesně nevím název, ale je tady o tom thread, taky jsem to tu našel.
Jak jsou velký? A jak starý?
Jinak netuším, měj se.....................23

Old Post 24-04-2015 v 05:26 AM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
netolka
Stálý Člen

Karma uživatele netolka - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 32 

Příspěvek č. 783



Zdravím potřebuju pomoct nevím co dělat. Mají od 12-17 cm v malých květináčích zatím nemám je už přesadit ? 24. den od vyklíčení zalíváno pouze odstátou vodou z vodovodu. Jo a jsou za oknem na jižní straně

Naposledy upravil netolka 24-04-2015 v 15:31 PM

Old Post 24-04-2015 v 14:51 PM
netolka je offline   Profil uživatele netolka   Find more posts by netolka   Foto galerie člena netolka   Click here to Send netolka a Private Message   Add netolka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
netolka
Stálý Člen

Karma uživatele netolka - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 32 

Příspěvek č. 784



citace:
Původní příspěvek od netolka
Zdravím potřebuju pomoct nevím co dělat 24 den od vyklíčení zalíváno pouze odstátou vodou z vodovodu.


Další foto zde prosím o radu

Old Post 24-04-2015 v 14:52 PM
netolka je offline   Profil uživatele netolka   Find more posts by netolka   Foto galerie člena netolka   Click here to Send netolka a Private Message   Add netolka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
messer23
Nový Člen

Karma uživatele messer23 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 785

výška 18-24 zkouším zaštipovat každou jsem vzal jinak... v neděli bude pět týdnů, substrát mix z místního shopu.... a teda k tomu hnojení myslíš že je to moc jo, tak teď jen vodu???

Old Post 24-04-2015 v 15:23 PM
messer23 je offline   Profil uživatele messer23   Find more posts by messer23   Foto galerie člena messer23   Click here to Send messer23 a Private Message   Add messer23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LuckerOne
Nový Člen

Karma uživatele LuckerOne - 67% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 786


Caute zahradnici Mam problem s listamy aj minule kolo som mal taky problem hnojim Biobizz podla tabulky ktoru mam kazdy druhy to striedam hnojivo o dva ni cista voda a zase hnojivo a zase o dva dni cista voda.... poradite mi kde je chyba ?

Old Post 26-04-2015 v 09:49 AM
LuckerOne je offline   Profil uživatele LuckerOne   Find more posts by LuckerOne   Foto galerie člena LuckerOne   Click here to Send LuckerOne a Private Message   Add LuckerOne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
netolka
Stálý Člen

Karma uživatele netolka - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 32 

Příspěvek č. 787

Nikdo nic neví, neporadí ???

Old Post 27-04-2015 v 10:48 AM
netolka je offline   Profil uživatele netolka   Find more posts by netolka   Foto galerie člena netolka   Click here to Send netolka a Private Message   Add netolka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
C21H30O2
Stálý Člen

Karma uživatele C21H30O2 - 83% PěstitelskáKarma uživatele C21H30O2 - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 788

Lucker to mas v navode, ze dva dni mas davat cistu vodu a dva dni hnojivo? dufam, ze ides nejaky hydro substrat a potom sa divis, co sa deje....

Old Post 27-04-2015 v 10:53 AM
C21H30O2 je offline   Profil uživatele C21H30O2   Find more posts by C21H30O2   Foto galerie člena C21H30O2   Click here to Send C21H30O2 a Private Message   Add C21H30O2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 789

citace:
Původní příspěvek od LuckerOne
Caute zahradnici Mam problem s listamy aj minule kolo som mal taky problem hnojim Biobizz podla tabulky ktoru mam kazdy druhy to striedam hnojivo o dva ni cista voda a zase hnojivo a zase o dva dni cista voda.... poradite mi kde je chyba ?

Mě to přijde nedohnojené.

Grow Max 150W

Old Post 27-04-2015 v 12:07 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LuckerOne
Nový Člen

Karma uživatele LuckerOne - 67% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 790

Diky moc prihnojim a uvidime

Old Post 27-04-2015 v 16:36 PM
LuckerOne je offline   Profil uživatele LuckerOne   Find more posts by LuckerOne   Foto galerie člena LuckerOne   Click here to Send LuckerOne a Private Message   Add LuckerOne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mystic
Stálý Člen

Karma uživatele mystic - 77% PěstitelskáKarma uživatele mystic - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 49 

Příspěvek č. 791



zdravim,
mam problem s kytkami, ktory sa tak nejak od zaciatku taha a vobec nezlepsuje..
pomaly rast, zltnuti listov, zarudle stonky listov, ovednuty vzhled rostlin, slaby korenovy bal.

hnojim metropmi, zlehka 0.8-1.3 do prepnuti 12/12 zvysoval som velmi pomaly, bez znamok spaleni, ted je tam EC2.0 , k takym hodnotam som sa v tomto pseudoaere este nikdy ani nemusel priblizit, max. 1.6

pH ok, teploty ok, vsetko ako vzdy, no kytkam sa nejak nechce zit.

mam chut ten hydro system rozkopat a presadit do kokosu. uz fakt nevim co s tym.. vypadaju ako nedohnojene, no rozum mi take hodnoty ku ktorym som sa dopracoval nebere..


nejake napady?

Old Post 28-04-2015 v 13:13 PM
mystic je offline   Profil uživatele mystic   Find more posts by mystic   Foto galerie člena mystic   Click here to Send mystic a Private Message   Add mystic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bubblegum
Nový Člen

Karma uživatele bubblegum - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 792


Čau lidi asi v 10. dnu růstu se na dvou spodních listech objevily žluté fleky, listy jsem částečně ustřihl, bojím se že se to začne vyskytovat i u dalších. Za jakoukoliv pomoc budu vděčný.

Old Post 28-04-2015 v 15:20 PM
bubblegum je offline   Profil uživatele bubblegum   Find more posts by bubblegum   Foto galerie člena bubblegum   Click here to Send bubblegum a Private Message   Add bubblegum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 793

citace:
Původní příspěvek od mystic
zdravim,
mam problem s kytkami, ktory sa tak nejak od zaciatku taha a vobec nezlepsuje..
pomaly rast, zltnuti listov, zarudle stonky listov, ovednuty vzhled rostlin, slaby korenovy bal.

hnojim metropmi, zlehka 0.8-1.3 do prepnuti 12/12 zvysoval som velmi pomaly, bez znamok spaleni, ted je tam EC2.0 , k takym hodnotam som sa v tomto pseudoaere este nikdy ani nemusel priblizit, max. 1.6

pH ok, teploty ok, vsetko ako vzdy, no kytkam sa nejak nechce zit.

mam chut ten hydro system rozkopat a presadit do kokosu. uz fakt nevim co s tym.. vypadaju ako nedohnojene, no rozum mi take hodnoty ku ktorym som sa dopracoval nebere..


nejake napady?

Kořeny jsou dobré?
Loni jsem z Metropem skončil, po nákupu nového kořenáku od Metrop se asi za měsic zkazil, předešlý Metrop kořenák mi vydržel asi dva roky otevřený, kamarádovi se ze stejné várky zkazily Metrop hnojiva, také smrděly. Muselo jít o nějakou špatnou várku a nebo co, nikdy se to nekazilo, takže být tebou, tak zkusím jiné hnojivo, zda nemáš taky špatné hnojivo.

Grow Max 150W

Old Post 28-04-2015 v 15:52 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danieCZ
Nový Člen

Karma uživatele danieCZ - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 24  

Obecné Příspěvek č. 794


Zdravím, mám 20-ti denní kytičky za oknem v bytě. Včera sem začal pozorovat hnědnutí konečků listů, co to může způsobovat? Přelitá určitě není a substrát mi přijde vlhký akorát.https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t34.0-12/11185669_10202855652311704_42897162_n.jpg?oh=107797aba21c314498e8037acfe38e15&oe=5541DDD7&__gda__=1430437127_b11552bbe794bc4bd6c4928ca45fa615

SMOKE WEED EVERYDAY!!! 👌👌🙆🌿
A KOMU SE NELENÍ, TOMU SE ZELENÍ 🐒

Old Post 28-04-2015 v 16:13 PM
danieCZ je offline   Profil uživatele danieCZ   Find more posts by danieCZ   Foto galerie člena danieCZ   Click here to Send danieCZ a Private Message   Add danieCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psychoXXX
Stálý Člen

Karma uživatele psychoXXX - 38% PěstitelskáKarma uživatele psychoXXX - 38% PěstitelskáKarma uživatele psychoXXX - 38% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 795

citace:
Původní příspěvek od Bárt

Kořeny jsou dobré?
Loni jsem z Metropem skončil, po nákupu nového kořenáku od Metrop se asi za měsic zkazil, předešlý Metrop kořenák mi vydržel asi dva roky otevřený, kamarádovi se ze stejné várky zkazily Metrop hnojiva, také smrděly. Muselo jít o nějakou špatnou várku a nebo co, nikdy se to nekazilo, takže být tebou, tak zkusím jiné hnojivo, zda nemáš taky špatné hnojivo.


koreny su taky bidne.. zahnedle, slabo vyvinute.. v tom systeme nikdy neboli nejak extra krasne ale na kytkach to nejak poznat nebolo.. start korenov bol aspon vzdy pekny rychly, tentokrat ani to. Metropmi som zacinal pestovat, rastliny mali krasny zdravy start a zeleno syte. Presiel som na JIdB a tam som nebol prave spokojny s tym ze kytky vykazovali malo dusiku. Ciastocne pomahol postrek calgreenom. Tak som si povedal ze sa vratim k metropom.
Kupil som pred zaciatkom pestu celu novu sadu metropov, vyzerali v pohode, cerstvo. Schvalne skusim v jednom rezervatori JidB, ktore mi ostali z minula. V tomto kole s metropmi na listoch sa javi hlavne deficit Mg.. Kytky nerastli a po zvyseni EC ked sa na chvilu spamatali, tak sa zas zasekli a su kde boli. Takmer nic nepiju. chatraju..
Ake mam podla teba namichat EC ? (su 12d. 12/12) 1.6 by mohlo byt ok?

dik

Old Post 28-04-2015 v 17:13 PM
psychoXXX je offline   Profil uživatele psychoXXX   Find more posts by psychoXXX   Foto galerie člena psychoXXX   Click here to Send psychoXXX a Private Message   Add psychoXXX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 796

citace:
Původní příspěvek od psychoXXX


koreny su taky bidne.. zahnedle, slabo vyvinute.. v tom systeme nikdy neboli nejak extra krasne ale na kytkach to nejak poznat nebolo.. start korenov bol aspon vzdy pekny rychly, tentokrat ani to. Metropmi som zacinal pestovat, rastliny mali krasny zdravy start a zeleno syte. Presiel som na JIdB a tam som nebol prave spokojny s tym ze kytky vykazovali malo dusiku. Ciastocne pomahol postrek calgreenom. Tak som si povedal ze sa vratim k metropom.
Kupil som pred zaciatkom pestu celu novu sadu metropov, vyzerali v pohode, cerstvo. Schvalne skusim v jednom rezervatori JidB, ktore mi ostali z minula. V tomto kole s metropmi na listoch sa javi hlavne deficit Mg.. Kytky nerastli a po zvyseni EC ked sa na chvilu spamatali, tak sa zas zasekli a su kde boli. Takmer nic nepiju. chatraju..
Ake mam podla teba namichat EC ? (su 12d. 12/12) 1.6 by mohlo byt ok?

dik

Vypadají nedohnojeně vždy u nemocných kořenů, ec 1,6 stačit bude, zvlast ted. Nepsals teplotu vody a ty problémy začaly hned s novým hnojivem?

Grow Max 150W

Old Post 29-04-2015 v 22:59 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mystic
Stálý Člen

Karma uživatele mystic - 77% PěstitelskáKarma uživatele mystic - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 49 

Příspěvek č. 797

teplota vody 22-23,5 max.
problemy od zacatku - od zacatku nove kupovane metropy. Nektere kytky zvladali omnoho lip, nektere vyslovene chcipali.. Prisli uz o vela listov, ty su zveseny a zlutnou.
Korene nahovno, nahnedle nitky :/

Pridam dalsi vzduchovani, ako je to s h2o2 + vyziva.. K dispozici mam komplet metropy, enzymy, alter. hnojky JIdB

Old Post 30-04-2015 v 14:09 PM
mystic je offline   Profil uživatele mystic   Find more posts by mystic   Foto galerie člena mystic   Click here to Send mystic a Private Message   Add mystic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 798

citace:
Původní příspěvek od mystic
teplota vody 22-23,5 max.
problemy od zacatku - od zacatku nove kupovane metropy. Nektere kytky zvladali omnoho lip, nektere vyslovene chcipali.. Prisli uz o vela listov, ty su zveseny a zlutnou.
Korene nahovno, nahnedle nitky :/

Pridam dalsi vzduchovani, ako je to s h2o2 + vyziva.. K dispozici mam komplet metropy, enzymy, alter. hnojky JIdB

Takže je vysoká teplota vody, to je ten problém. Ty listy signalizují jako nedostatek výživy, ale to nepomuže zvýšit EC, ale léčit kořeny, ty špatně fungují, tak následně jsou špatně živené, příčina je kořen. Zdravé kořeny voní jak mrkev, ale chycené plísní smrdí jako starý sklep s bramborama . :-) Léčí se to peroxidem do zálivky.

Grow Max 150W

Old Post 30-04-2015 v 15:20 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spachal
Stálý Člen

Karma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 453 

Příspěvek č. 799

citace:
Pridam dalsi vzduchovani, ako je to s h2o2 + vyziva.. K dispozici mam komplet metropy, enzymy, alter. hnojky JIdB [/B]

Peroxid se obecne nesnasi s enzymy, pozor na to. Plus na strankach JIDB je to take popsane, nekombinovat.

Old Post 30-04-2015 v 20:40 PM
spachal je offline   Profil uživatele spachal   Find more posts by spachal   Foto galerie člena spachal   Click here to Send spachal a Private Message   Add spachal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
1+1=2
Stálý Člen

Karma uživatele 1+1=2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele 1+1=2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele 1+1=2 - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 800


Nalezl sem jeden takovej zajímavej list viz. foto. Od tý dužiny to je uschnutý kompletně... nevím čím to může být, kytky vypadají zdravě... Mám je v 24. dnu květu a nerad bych aby mi to něco překazilo... Díky za rady...

Old Post 01-05-2015 v 13:48 PM
1+1=2 je offline   Profil uživatele 1+1=2   Find more posts by 1+1=2   Foto galerie člena 1+1=2   Click here to Send 1+1=2 a Private Message   Add 1+1=2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:19 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 14 15 16 17 18 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7839340 seconds with 45 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív