Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 16 17 18 19
Autor
Téma 
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 851

Mr.MEN: díky za reakci. Asi to bude v tom co říkáš. Jak jsem to trochu přikryl tím substrátem a nepolil, tak se to asi na tom intenzivním sluníčku zapařilo. Chybama se člověk učí.
Dal jsem už klíčit další semínko automazara ale téhle poškozené kytce dám ještě šanci.
Kytku jsem včera večer dal horizontálně tím dobrým stonkem k zemi, posypal kořenovým stimulátorem, přikryl a zalil.
Zajímavé je, že i přes úplně poškozený stonek, který totálně seschl, pořád tečou živiny do listů skrz ten stonek. Dneska ráno jsem kytku kontroloval a na listech to vypadá, že kytce ten špatný stonek vůbec nevadí. Paradoxně se tam dělá malé nové patro. No uvidíme, jak se s tím kytka popere.
Nicméně setkal se někdo s tak pomalým růstem, kdy je květině přibližně 1 centimetr a je už přes 14dní stará?

Díky

Old Post 02-06-2015 v 06:40 AM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Weed 4 Ya
Nový Člen

Karma uživatele Weed 4 Ya - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 852

citace:
Původní příspěvek od Pixxel
Mr.MEN: díky za reakci. Asi to bude v tom co říkáš. Jak jsem to trochu přikryl tím substrátem a nepolil, tak se to asi na tom intenzivním sluníčku zapařilo. Chybama se člověk učí.
Dal jsem už klíčit další semínko automazara ale téhle poškozené kytce dám ještě šanci.
Kytku jsem včera večer dal horizontálně tím dobrým stonkem k zemi, posypal kořenovým stimulátorem, přikryl a zalil.
Zajímavé je, že i přes úplně poškozený stonek, který totálně seschl, pořád tečou živiny do listů skrz ten stonek. Dneska ráno jsem kytku kontroloval a na listech to vypadá, že kytce ten špatný stonek vůbec nevadí. Paradoxně se tam dělá malé nové patro. No uvidíme, jak se s tím kytka popere.
Nicméně setkal se někdo s tak pomalým růstem, kdy je květině přibližně 1 centimetr a je už přes 14dní stará?

Díky


Vím že s af to není moc extra nápad ale zatím to vydrž a až bude dobrá větvička tak si z toho udělej řízek, sice tomu ubereš chvíli z doby kterou mají ale aspoň to bude ok.

Numero Uno

Old Post 02-06-2015 v 10:33 AM
Weed 4 Ya je offline   Profil uživatele Weed 4 Ya   Find more posts by Weed 4 Ya   Foto galerie člena Weed 4 Ya   Click here to Send Weed 4 Ya a Private Message   Add Weed 4 Ya to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 853

Weed 4 Ya: uvidím zda to vůbec přežije. Pokud kytka zakoření z toho zbytku dobrého stonku, co jsem dal pod substrát, tak už pak asi nemá cenu dělat řízek když kytka zakoření a jede dál ne?...
Ono teoreticky ani nemá cenu z automatu dělat řízky pač klonu/řízku tikají vnitřní hodiny stejně jako mateční rostlině, takže pokud bych udělal řízek z automatu,
tak by začal kvést ve stejnou dobu jako mateční rostlina jestli se nepletu. Z toho vyplývá, že by řízek moc neporost. Nebo se pletu a u řízků, kde se tvoří nové kořeny, se vnitřní hodiny nulují?
To by pak znamenalo, že bych nechal jeden automat vyrůst a ještě předtím než by kytka přešla do květu tak bych udělal plno řízků a měl bych vystaráno z jednoho semínka plno automatků.

Old Post 02-06-2015 v 13:10 PM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Weed 4 Ya
Nový Člen

Karma uživatele Weed 4 Ya - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 854

Ty "hodiny" které kytka má by po udělání řízku pokračovaly dál, prostě by se to o tu dobu zkrátilo. Uvidíš jak bude kytka pokračovat každopádně gl, tohle vidím poprvé.

Numero Uno

Old Post 02-06-2015 v 14:12 PM
Weed 4 Ya je offline   Profil uživatele Weed 4 Ya   Find more posts by Weed 4 Ya   Foto galerie člena Weed 4 Ya   Click here to Send Weed 4 Ya a Private Message   Add Weed 4 Ya to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pinouš
Nový Člen

Karma uživatele pinouš - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 855



Čau groweři, měl bych dotaz, rozjel jsem svůj první indor pomocí svých zkušenějších známých, ale nechci je otravovat každou chvilu s problémy,tak se chci zeptat mám víc druhů rostlin,které jsou v pořádku, ale listy na kytce Jack herrer mi blednou do světle zelena po okrajích a mezi cevkami a nevím proč? podle toho co jsem vyčetl zde na groweru bych řekl, že to způsobuje hořčík nebo zinek a jestli je to tak tak ani nevím jestli přebytek nebo ho je málo. Tvoří se ve středu rostliny. díky všem za rady jsem v tom nový a každá rada mi pomůže přikládám foto listů a celé kytky

Naposledy upravil pinouš 05-06-2015 v 09:13 AM

Old Post 02-06-2015 v 19:08 PM
pinouš je offline   Profil uživatele pinouš   Find more posts by pinouš   Foto galerie člena pinouš   Click here to Send pinouš a Private Message   Add pinouš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mystic
Stálý Člen

Karma uživatele mystic - 77% PěstitelskáKarma uživatele mystic - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 49 

Příspěvek č. 856

citace:
Původní příspěvek od pinouš
Čau groweři, měl bych dotaz, rozjel jsem svůj první indor pomocí svých zkušenějších známých, ale nechci je otravovat každou chvilu s problémy,tak se chci zeptat mám víc druhů rostlin,které jsou v pořádku, ale listy na kytce Jack herrer mi blednou do světle zelena po okrajích a mezi cevkami a nevím proč? podle toho co jsem vyčetl zde na groweru bych řekl, že to způsobuje hořčík nebo zinek a jestli je to tak tak ani nevím jestli přebytek nebo ho je málo. Tvoří se ve středu rostliny. díky všem za rady jsem v tom nový a každá rada mi pomůže přikládám foto listů a celé kytky


žlutnou ti take listy? (zejmena konceky listov). kdyz ne, tak to bude asi nedostatkem hnojiv.. skus poslat foto..

Old Post 02-06-2015 v 19:22 PM
mystic je offline   Profil uživatele mystic   Find more posts by mystic   Foto galerie člena mystic   Click here to Send mystic a Private Message   Add mystic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AVICII
Stálý Člen

Karma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 187  

Příspěvek č. 857



Čau Growers, vyskytli se mi problémy s listím na mých milovaných travičkách, nevíte někdo, o co se může jednat? Obě rostliny jsou Frisiany. Prosím komunitu o pomoc, děkujuu

A. V. I. C. I. I. !

AVICIIho OUTDOOR 2o12
AVICIIho Bio-WeeD's ''13

PEACE, LOVE & EMPATHY

Old Post 03-06-2015 v 11:36 AM
AVICII je offline   Profil uživatele AVICII   Find more posts by AVICII   Foto galerie člena AVICII   Click here to Send AVICII a Private Message   Add AVICII to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pinouš
Nový Člen

Karma uživatele pinouš - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 858

http://grower.cz/photos/035790/0001.jpg

Old Post 03-06-2015 v 14:24 PM
pinouš je offline   Profil uživatele pinouš   Find more posts by pinouš   Foto galerie člena pinouš   Click here to Send pinouš a Private Message   Add pinouš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pinouš
Nový Člen

Karma uživatele pinouš - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 859


Foto listů co to může být

Old Post 03-06-2015 v 15:20 PM
pinouš je offline   Profil uživatele pinouš   Find more posts by pinouš   Foto galerie člena pinouš   Click here to Send pinouš a Private Message   Add pinouš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AVICII
Stálý Člen

Karma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 187  

Příspěvek č. 860



PROSÍM O RADU. Čau Growers, vyskytli se mi problémy s listím na mých milovaných travičkách, nevíte někdo, o co se může jednat? Obě rostliny jsou Frisiany. Prosím komunitu o pomoc, děkujuu

A. V. I. C. I. I. !

AVICIIho OUTDOOR 2o12
AVICIIho Bio-WeeD's ''13

PEACE, LOVE & EMPATHY

Old Post 04-06-2015 v 10:29 AM
AVICII je offline   Profil uživatele AVICII   Find more posts by AVICII   Foto galerie člena AVICII   Click here to Send AVICII a Private Message   Add AVICII to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kredenc
Nový Člen

Karma uživatele kredenc - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 861

citace:
Původní příspěvek od AVICII
PROSÍM O RADU. Čau Growers, vyskytli se mi problémy s listím na mých milovaných travičkách, nevíte někdo, o co se může jednat? Obě rostliny jsou Frisiany. Prosím komunitu o pomoc, děkujuu


Čus. Jestli se to vobjevuje vod spoda tak bych to viděl že je to jen spálený hnojkama. Zalejvej, nepřelejvej, nehnoj a ona se chytí =)

Old Post 04-06-2015 v 12:37 PM
kredenc je offline   Profil uživatele kredenc   Find more posts by kredenc   Foto galerie člena kredenc   Click here to Send kredenc a Private Message   Add kredenc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AVICII
Stálý Člen

Karma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 187  

Příspěvek č. 862

citace:
Původní příspěvek od kredenc


Čus. Jestli se to vobjevuje vod spoda tak bych to viděl že je to jen spálený hnojkama. Zalejvej, nepřelejvej, nehnoj a ona se chytí =)


To si nemyslím, že by bylo přehnojený, právě že od spoda jsou trošku našloutlý listy, což je spíše absence hnojení. Chybí tomu nějakej spešl prvek, jen nemůžu přijít na to, který to je. Napadl mě Mangan, ale pochybuju..

A. V. I. C. I. I. !

AVICIIho OUTDOOR 2o12
AVICIIho Bio-WeeD's ''13

PEACE, LOVE & EMPATHY

Old Post 04-06-2015 v 21:01 PM
AVICII je offline   Profil uživatele AVICII   Find more posts by AVICII   Foto galerie člena AVICII   Click here to Send AVICII a Private Message   Add AVICII to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nice bloom
Stálý Člen

Karma uživatele nice bloom - 43% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 243 

Příspěvek č. 863

Hoj grower
To AVICII: Nejspíš stopové prvky mangan, hořčík, možná zinek. Používám vitality komplex od Agro. A vše v poho. Určitě ne prehnojeni. Spis málo hnoje přijdou mě naky světlý. Peace ať to roste.

ab imo pectore

Old Post 04-06-2015 v 21:19 PM
nice bloom je offline   Profil uživatele nice bloom   Find more posts by nice bloom   Foto galerie člena nice bloom   Click here to Send nice bloom a Private Message   Add nice bloom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nice bloom
Stálý Člen

Karma uživatele nice bloom - 43% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 243 

Příspěvek č. 864

;-)

ab imo pectore

Old Post 04-06-2015 v 21:21 PM
nice bloom je offline   Profil uživatele nice bloom   Find more posts by nice bloom   Foto galerie člena nice bloom   Click here to Send nice bloom a Private Message   Add nice bloom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nice bloom
Stálý Člen

Karma uživatele nice bloom - 43% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 243 

Příspěvek č. 865


.

ab imo pectore

Old Post 04-06-2015 v 21:22 PM
nice bloom je offline   Profil uživatele nice bloom   Find more posts by nice bloom   Foto galerie člena nice bloom   Click here to Send nice bloom a Private Message   Add nice bloom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pinouš
Nový Člen

Karma uživatele pinouš - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 866


Čau prosím nemůžete mi poradit s listy přikládám foto předem díky za odpověď

Old Post 05-06-2015 v 11:50 AM
pinouš je offline   Profil uživatele pinouš   Find more posts by pinouš   Foto galerie člena pinouš   Click here to Send pinouš a Private Message   Add pinouš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mystic
Stálý Člen

Karma uživatele mystic - 77% PěstitelskáKarma uživatele mystic - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 49 

Příspěvek č. 867

citace:
Původní příspěvek od pinouš
Čau prosím nemůžete mi poradit s listy přikládám foto předem díky za odpověď


v akej faze si? medium? cim hnojis? kolik ec davas? to by este mohlo pomoct.. kazdopadne mi to pride da nedostatok zivin..

Old Post 05-06-2015 v 20:43 PM
mystic je offline   Profil uživatele mystic   Find more posts by mystic   Foto galerie člena mystic   Click here to Send mystic a Private Message   Add mystic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Liverone
Stálý Člen

Karma uživatele Liverone - 90% PěstitelskáKarma uživatele Liverone - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 138  

Spalene listy na sadenickach Příspěvek č. 868



Zdravičko,
Nehal som moje tyzdnove sadenicky v parenisku a cez den tam bolo take teplo ze sa spalili listy a uplne uschly, niektore su iba trocha spalene, no nie cele..
maji taketo kvitky esce sancu na prezitie alebo ich mozem rovno vyhodit ?

Prosim rychlo o pomoc a o radu co snimi mam robit


Old Post 06-06-2015 v 18:08 PM
Liverone je offline   Profil uživatele Liverone   Find more posts by Liverone   Foto galerie člena Liverone   Click here to Send Liverone a Private Message   Add Liverone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 869

To už jsem viděl v nějakém jiném threadu :-(

Old Post 06-06-2015 v 18:48 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Borda
Stálý Člen

Karma uživatele Borda - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 44  

Vápník Příspěvek č. 870



Hola growerům . Dlouho jsem si nevěděl rady s častým problémem při přepnutí na květ který se projevoval na listech a pak menším výnosem. Nakonec jsem zde na foru zjistil že se jedná o deficit vápníku . Hodila by se mi rada nebo zda lze koupit nějaké hnojivo či přípravek na odstranění tohoto problému. Obrázky listů jsem našel na netu ale jsou úplně stejné jako na mých kytkách . PS : Prošel jsem si témata věnující se nemoci kytek ale nebylo tam toho moc o navrácení kytek do normálu a také jsem tam moc neviděl problémy s Ca.

Old Post 07-06-2015 v 00:44 AM
Borda je offline   Profil uživatele Borda   Find more posts by Borda   Foto galerie člena Borda   Click here to Send Borda a Private Message   Add Borda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nice bloom
Stálý Člen

Karma uživatele nice bloom - 43% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 243 

Příspěvek č. 871

Hoj.
Jaké máš PH?? Deficit vápníku je způsoben špatným pH, kvůli čemu nemůže kytka CA vstřebat.
"Vápník bude vyloučen z látkové výměny při pěstování v hlíně při pH 2,0 - 6,4. Vápník se nejlépe vstřebává při pH 6,5 – 9,1 (osobně nedoporučuji mít pH hlíny vyšší než 7). . Cokoli mimo toto rozmezí se podepíše na nedostatku vápníku." Peace ať to roste.

ab imo pectore

Old Post 07-06-2015 v 06:33 AM
nice bloom je offline   Profil uživatele nice bloom   Find more posts by nice bloom   Foto galerie člena nice bloom   Click here to Send nice bloom a Private Message   Add nice bloom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nice bloom
Stálý Člen

Karma uživatele nice bloom - 43% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 243 

Příspěvek č. 872

Jo jinak dolomitycky vápenec pokud samotná půda je důvodem projevu deficitu vápníku na kytkách dávkování si dohledej. ;-) peace

ab imo pectore

Old Post 07-06-2015 v 06:36 AM
nice bloom je offline   Profil uživatele nice bloom   Find more posts by nice bloom   Foto galerie člena nice bloom   Click here to Send nice bloom a Private Message   Add nice bloom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alkaida
Nový Člen

Karma uživatele Alkaida - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 873


Zdravim groweri mam takovy problém nejak se mi zbarvily spicky listu,nevite cim by to mohlo byt?Neresil někdo to same?

Old Post 07-06-2015 v 17:05 PM
Alkaida je offline   Profil uživatele Alkaida   Find more posts by Alkaida   Foto galerie člena Alkaida   Click here to Send Alkaida a Private Message   Add Alkaida to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 874

citace:
Původní příspěvek od Alkaida
Zdravim groweri mam takovy problém nejak se mi zbarvily spicky listu,nevite cim by to mohlo byt?Neresil někdo to same?


zkus překontrolovat pH substratu a pH ze zalivky, ktera protece substratem

Old Post 07-06-2015 v 19:39 PM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nice bloom
Stálý Člen

Karma uživatele nice bloom - 43% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 243 

Příspěvek č. 875

Spis jen pripaleny od hnojky. S tím teď už nenadelas nic, můžeš ostříhat ty špičky aby si měl dobrý pocit jinak to nijak kytkám nevadí. No stres bud v klidu bývá to i horší. Peace ať to roste.

ab imo pectore

Old Post 07-06-2015 v 22:08 PM
nice bloom je offline   Profil uživatele nice bloom   Find more posts by nice bloom   Foto galerie člena nice bloom   Click here to Send nice bloom a Private Message   Add nice bloom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 876

citace:
Původní příspěvek od messer23
výška 18-24 zkouším zaštipovat každou jsem vzal jinak... v neděli bude pět týdnů, substrát mix z místního shopu.... a teda k tomu hnojení myslíš že je to moc jo, tak teď jen vodu???
Sry, nevšiml jsem si, že to bylo asi na mě, ale musíš dávat quote, než píšeš otázku, aby bylo vidět koho se ptáš ...Už je asi pozdě, tak alespoň napiš, jestli jsi to nakonec vyřešil.........směj se...............23

Old Post 08-06-2015 v 07:37 AM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 877

citace:
Původní příspěvek od Alkaida
Zdravim groweri mam takovy problém nejak se mi zbarvily spicky listu,nevite cim by to mohlo byt?Neresil někdo to same?
Taky bych řekl, že je to přehnojený, zkus jednou místo hnojek jen vodu a uvidíš........pic 23

Old Post 08-06-2015 v 07:39 AM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 878

citace:
Původní příspěvek od pinouš
Čau groweři, měl bych dotaz, rozjel jsem svůj první indor pomocí svých zkušenějších známých, ale nechci je otravovat každou chvilu s problémy,tak se chci zeptat mám víc druhů rostlin,které jsou v pořádku, ale listy na kytce Jack herrer mi blednou do světle zelena po okrajích a mezi cevkami a nevím proč? podle toho co jsem vyčetl zde na groweru bych řekl, že to způsobuje hořčík nebo zinek a jestli je to tak tak ani nevím jestli přebytek nebo ho je málo. Tvoří se ve středu rostliny. díky všem za rady jsem v tom nový a každá rada mi pomůže přikládám foto listů a celé kytky
Rozhodně bych první přeměřil Ph jak zalivky, tak i hlíny..........pic 23

Old Post 08-06-2015 v 07:43 AM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danieCZ
Nový Člen

Karma uživatele danieCZ - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 24  

Re: Vápník Příspěvek č. 879

citace:
Původní příspěvek od Borda
Hola growerům . Dlouho jsem si nevěděl rady s častým problémem při přepnutí na květ který se projevoval na listech a pak menším výnosem. Nakonec jsem zde na foru zjistil že se jedná o deficit vápníku . Hodila by se mi rada nebo zda lze koupit nějaké hnojivo či přípravek na odstranění tohoto problému. Obrázky listů jsem našel na netu ale jsou úplně stejné jako na mých kytkách . PS : Prošel jsem si témata věnující se nemoci kytek ale nebylo tam toho moc o navrácení kytek do normálu a také jsem tam moc neviděl problémy s Ca.



Jestliže půda obsahuje příliš málo vápníku, dá se to napravit pomocí magnezitu, sádry, saturačního kalu, křemičitanu vápenatého, křemičitanu hořečnatého, strusky, trojitého superfosfátu nebo dusičnanu vápenatého. A nebo Pěstování na půdě, která váže vápník
Přebytek ammonia (NH4+), draslíku, hořčíku a nebo sodíku v kořenovém prostředí. Amonium zabraňuje příjmu vápníku nejvíce, sodík nejméně.
Problémy s odpařování kvůli vysokým EC hodnotám nebo kvůli velké nebo příliš malé relativní vlhkosti vzduchu.
Každopádně bych zkusil vyměnit hnojivo

SMOKE WEED EVERYDAY!!! 👌👌🙆🌿
A KOMU SE NELENÍ, TOMU SE ZELENÍ 🐒

Old Post 09-06-2015 v 14:19 PM
danieCZ je offline   Profil uživatele danieCZ   Find more posts by danieCZ   Foto galerie člena danieCZ   Click here to Send danieCZ a Private Message   Add danieCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Re: Re: Vápník Příspěvek č. 880

citace:
Původní příspěvek od danieCZ
[B]


Jestliže půda obsahuje příliš málo vápníku, dá se to napravit pomocí magnezitu, sádry, saturačního kalu, křemičitanu vápenatého, křemičitanu hořečnatého, strusky, trojitého superfosfátu nebo dusičnanu vápenatého./B]


Asi jsem hloupej koláč, ale magnezit je uhličitan hořečnatý a tak nechápu jak s ním můžu napravit nedostatek vápníku v půdě?!? Stejně tak křemičitanem hořečnatým a superfosfátem s vápníkem neudělám lautr nic :-(

Old Post 09-06-2015 v 15:44 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danieCZ
Nový Člen

Karma uživatele danieCZ - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 24  

Re: Re: Re: Vápník Příspěvek č. 881

citace:
Původní příspěvek od Mard


Asi jsem hloupej koláč, ale magnezit je uhličitan hořečnatý a tak nechápu jak s ním můžu napravit nedostatek vápníku v půdě?!? Stejně tak křemičitanem hořečnatým a superfosfátem s vápníkem neudělám lautr nic :-(


Je možný, že jsem hloupej já každopádně bych zmíněné věci zcela nezavrhoval... Například magnezit nebo jak si správně podotkl je uhličitan hořečnatý a jednou možností jeho vzniku je hydrotermální přeměna kdy se zatlačejí vápence a dolomitu za přínosu hořčíku a odnosu vápníku, kazdopádně obsahuje stopové prvky Ca, což pro naše potřeby zahradníků je ideální.. s tím křemičitanem máš pravdu, protože sem blbej já, měl sem na mysli křemičitan vápenatý(CaSiO3). Ten se v přírodě vyskytuje jako křída.

SMOKE WEED EVERYDAY!!! 👌👌🙆🌿
A KOMU SE NELENÍ, TOMU SE ZELENÍ 🐒

Old Post 09-06-2015 v 16:51 PM
danieCZ je offline   Profil uživatele danieCZ   Find more posts by danieCZ   Foto galerie člena danieCZ   Click here to Send danieCZ a Private Message   Add danieCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ghi16
Nový Člen

Karma uživatele ghi16 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 1  

Obecné kroutí se mi listy Příspěvek č. 882


zdravím vás prosím o radu z ničeho nic se mi začli kroutit listy nevím už co stím ta píší už sem

Old Post 10-06-2015 v 07:59 AM
ghi16 je offline   Profil uživatele ghi16   Find more posts by ghi16   Foto galerie člena ghi16   Click here to Send ghi16 a Private Message   Add ghi16 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nice bloom
Stálý Člen

Karma uživatele nice bloom - 43% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 243 

Re: kroutí se mi listy Příspěvek č. 883

citace:
Původní příspěvek od ghi16
zdravím vás prosím o radu z ničeho nic se mi začli kroutit listy nevím už co stím ta píší už sem


To kroucení listů může mít vic důvodů. Ale jak na to koukám nevím jestli je to tou fotkou nebo jen špatně vidim:-) ale mam pocit ze ti žloutnou listy ze vnitř k okraji, co by sedělo na problém přijímání živin z půdy ve spojitosti se špatným pH půdy. Vypadá to jako deficit železa nebo manganu ( možná MO). Ale nevím to foto je matoucí hod foto listů. Jestli sou ty listy opravdu nazloutle jak sem naznačoval tak bych zkusil upravit pH zalivky i když out nevím jestli to bude mít význam a nějaký přípravek s obsahem stopových prvků. ( používám vitalitikomplex od Agro.) ale sou i jiné.

ab imo pectore

Old Post 10-06-2015 v 10:42 AM
nice bloom je offline   Profil uživatele nice bloom   Find more posts by nice bloom   Foto galerie člena nice bloom   Click here to Send nice bloom a Private Message   Add nice bloom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nice bloom
Stálý Člen

Karma uživatele nice bloom - 43% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 243 

Re: kroutí se mi listy Příspěvek č. 884

citace:
Původní příspěvek od ghi16
zdravím vás prosím o radu z ničeho nic se mi začli kroutit listy nevím už co stím ta píší už sem


V čem to mas tam zasazený?? Má to dno nebo ne?? Kolik čepelí mas na nových listech??

ab imo pectore

Old Post 10-06-2015 v 10:45 AM
nice bloom je offline   Profil uživatele nice bloom   Find more posts by nice bloom   Foto galerie člena nice bloom   Click here to Send nice bloom a Private Message   Add nice bloom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HustoKrutas
Stálý Člen

Karma uživatele HustoKrutas - 90% PěstitelskáKarma uživatele HustoKrutas - 90% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 885


Mám problém s flekatými listy na mých AF Magnumech od Buddha seeds... Rostou teď asi 23. den, jsou ve 20l kýblech v substrátu pro pelargonie namíchaným s perlitem a keramzitem. Hnojivo používám od Bio Nova Autoflower SuperMix, dávám jim dle návodu už maximalni davku 5 ml/l. Čím to je, je to zlý? Díky

Old Post 10-06-2015 v 11:36 AM
HustoKrutas je offline   Profil uživatele HustoKrutas   Find more posts by HustoKrutas   Foto galerie člena HustoKrutas   Click here to Send HustoKrutas a Private Message   Add HustoKrutas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Green ROX
Stálý Člen

Karma uživatele Green ROX - 16% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 886

no substrát na pelargonie je sám o sobě dost osolený na hnojení je podle mě ještě dost času, otázka je jestli je vůbec potřeba, ale to není předmětem tohoto tématu takže to nebudu rozebírat dál. Možnost co mě napadá je ten keramzit namíchaný v půdě. je rozdíl pokud by byl pouze jako drenáž a pokud je rovnoměrně rozptýlen v celém objemu. jeho problém je ten že může snížit pH z čehož se potom odvíjí prakticky všechny problémy s výživou atd.

Old Post 10-06-2015 v 14:11 PM
Green ROX je offline   Profil uživatele Green ROX   Find more posts by Green ROX   Foto galerie člena Green ROX   Click here to Send Green ROX a Private Message   Add Green ROX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HustoKrutas
Stálý Člen

Karma uživatele HustoKrutas - 90% PěstitelskáKarma uživatele HustoKrutas - 90% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 887

Ok, takže přestanu hnojit a změřím Ph půdy, uvidím co se bude dít.

Old Post 10-06-2015 v 15:03 PM
HustoKrutas je offline   Profil uživatele HustoKrutas   Find more posts by HustoKrutas   Foto galerie člena HustoKrutas   Click here to Send HustoKrutas a Private Message   Add HustoKrutas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Liverone
Stálý Člen

Karma uživatele Liverone - 90% PěstitelskáKarma uživatele Liverone - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 888



zdar,mam problem s žltnutím listov zo spodu rastlinky...nevie prosím vas volado čo s tým je alebo čo by to mohlo byť ?
Prosím rychlo o radu pretože začinaju žltnuť aj ostatné listy


Old Post 13-06-2015 v 08:58 AM
Liverone je offline   Profil uživatele Liverone   Find more posts by Liverone   Foto galerie člena Liverone   Click here to Send Liverone a Private Message   Add Liverone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nice bloom
Stálý Člen

Karma uživatele nice bloom - 43% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 243 

Příspěvek č. 889

citace:
Původní příspěvek od Liverone
zdar,mam problem s žltnutím listov zo spodu rastlinky...nevie prosím vas volado čo s tým je alebo čo by to mohlo byť ?
Prosím rychlo o radu pretože začinaju žltnuť aj ostatné listy


Čau

No jestli hnojis dostatečně tak má kytka problém to vstřebat tudíž nejspíš spatne pH. napadá mě ještě deficit železa, dusíku, neb hořčíku ale to jsou jenom domenky. Hodně nekvalitne foto na tom listu vůbec není vidět žilky, a na té druhé je vidět jak to žloutne hod lepší foto detail listů. Minimálně bych to prolil vodou s upraveným pH. Hoj peace.

ab imo pectore

Old Post 13-06-2015 v 10:42 AM
nice bloom je offline   Profil uživatele nice bloom   Find more posts by nice bloom   Foto galerie člena nice bloom   Click here to Send nice bloom a Private Message   Add nice bloom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 890


Listy od středu světlejší. PH zálivky čas od času zkontroluji, snažím se udržovat mezi 5,6 až 6,0. Běžné růstové bezchlórové hnojivo 9-4-5.

Old Post 16-06-2015 v 11:57 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nice bloom
Stálý Člen

Karma uživatele nice bloom - 43% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 243 

Příspěvek č. 891

http://grower.cz/pestovani/navody/z...-hnojeni/7.html

Tady najdeš odpověď. Peace

ab imo pectore

Old Post 16-06-2015 v 19:50 PM
nice bloom je offline   Profil uživatele nice bloom   Find more posts by nice bloom   Foto galerie člena nice bloom   Click here to Send nice bloom a Private Message   Add nice bloom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nice bloom
Stálý Člen

Karma uživatele nice bloom - 43% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 243 

Příspěvek č. 892

Jackerspackleho řešič problémů s výživou rostlin ;-)

ab imo pectore

Old Post 16-06-2015 v 19:52 PM
nice bloom je offline   Profil uživatele nice bloom   Find more posts by nice bloom   Foto galerie člena nice bloom   Click here to Send nice bloom a Private Message   Add nice bloom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nice bloom
Stálý Člen

Karma uživatele nice bloom - 43% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 243 

Příspěvek č. 893


citace:
Původní příspěvek od HustoKrutas
Mám problém s flekatými listy na mých AF Magnumech od Buddha seeds... Rostou teď asi 23. den, jsou ve 20l kýblech v substrátu pro pelargonie namíchaným s perlitem a keramzitem. Hnojivo používám od Bio Nova Autoflower SuperMix, dávám jim dle návodu už maximalni davku 5 ml/l. Čím to je, je to zlý? Díky


Hoj
Mám stejného mrzacka a myslím ze to bude kvalitou semen. Hned vedle něj je další kytka v jednom kýblu a je v pohodě. Nejspíš s tom neuděláš nic.

ab imo pectore

Old Post 16-06-2015 v 19:58 PM
nice bloom je offline   Profil uživatele nice bloom   Find more posts by nice bloom   Foto galerie člena nice bloom   Click here to Send nice bloom a Private Message   Add nice bloom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nice bloom
Stálý Člen

Karma uživatele nice bloom - 43% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 243 

Příspěvek č. 894

citace:
Původní příspěvek od nice bloom


Hoj
Mám stejného mrzacka a myslím ze to bude kvalitou semen. Hned vedle něj je další kytka v jednom kýblu a je v pohodě. Nejspíš s tom neuděláš nic.


Je to Blueberry automat fair seeds ;-)

ab imo pectore

Old Post 16-06-2015 v 20:00 PM
nice bloom je offline   Profil uživatele nice bloom   Find more posts by nice bloom   Foto galerie člena nice bloom   Click here to Send nice bloom a Private Message   Add nice bloom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AVICII
Stálý Člen

Karma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 187  

Příspěvek č. 895



Kdo ví co by to mohlo být? Listy žloutnout na rostlinách odspodu, myslíte, že je to málo hnojené a chtělo by to přihnojit? DĚKUJU všem za rady!

A. V. I. C. I. I. !

AVICIIho OUTDOOR 2o12
AVICIIho Bio-WeeD's ''13

PEACE, LOVE & EMPATHY

Old Post 17-06-2015 v 18:08 PM
AVICII je offline   Profil uživatele AVICII   Find more posts by AVICII   Foto galerie člena AVICII   Click here to Send AVICII a Private Message   Add AVICII to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nice bloom
Stálý Člen

Karma uživatele nice bloom - 43% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 243 

Příspěvek č. 896

citace:
Původní příspěvek od AVICII
Kdo ví co by to mohlo být? Listy žloutnout na rostlinách odspodu, myslíte, že je to málo hnojené a chtělo by to přihnojit? DĚKUJU všem za rady!


Jestli si nehnojil tak určitě ji prihnoj.ty špatný listy bych odstranil. Peace

ab imo pectore

Old Post 17-06-2015 v 19:56 PM
nice bloom je offline   Profil uživatele nice bloom   Find more posts by nice bloom   Foto galerie člena nice bloom   Click here to Send nice bloom a Private Message   Add nice bloom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
noproblemo.
Nový Člen

Karma uživatele noproblemo. - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 0  

Dotaz Díry v listech - Příčina a co s tím? Příspěvek č. 897


Zdravím, groweři. Může mi někdo z vás říct, co za tohle může? A jak tomu zabránit? :/ Díky!

Old Post 27-06-2015 v 15:09 PM
noproblemo. je offline   Profil uživatele noproblemo.   Find more posts by noproblemo.   Foto galerie člena noproblemo.   Click here to Send noproblemo. a Private Message   Add noproblemo. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nice bloom
Stálý Člen

Karma uživatele nice bloom - 43% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 243 

Příspěvek č. 898

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=25483

Hoj možná tady najdeš odpověď.

ab imo pectore

Old Post 27-06-2015 v 15:13 PM
nice bloom je offline   Profil uživatele nice bloom   Find more posts by nice bloom   Foto galerie člena nice bloom   Click here to Send nice bloom a Private Message   Add nice bloom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
noproblemo.
Nový Člen

Karma uživatele noproblemo. - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 0  

Příspěvek č. 899

Díky!!

Old Post 27-06-2015 v 15:18 PM
noproblemo. je offline   Profil uživatele noproblemo.   Find more posts by noproblemo.   Foto galerie člena noproblemo.   Click here to Send noproblemo. a Private Message   Add noproblemo. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hunne
Stálý Člen

Karma uživatele Hunne - 87% PěstitelskáKarma uživatele Hunne - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 24  

problem s listama Příspěvek č. 900



mam problem s listama uz to trva asi 2 tydny zloutnou vrchni listy a jen konce a pak se na tom udelaji i hnede tecky rust se zastavil odruda sweet afgan delicious fast verze
hlina kompost hnojim biobizzem grow ph nwm nemam zadnej meric.

za kvalitu fotek se omlouvam foceno mobilem

Old Post 27-06-2015 v 18:33 PM
Hunne je offline   Profil uživatele Hunne   Find more posts by Hunne   Foto galerie člena Hunne   Click here to Send Hunne a Private Message   Add Hunne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:02 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 16 17 18 19  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5249960 seconds with 42 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív