Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Můj 2. indoor :)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
ondrazastu
Stálý Člen

Karma uživatele ondrazastu - 34% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 42  

Dotaz Výnos Příspěvek č. 1


Zdravím,
chci se zeptat jaký bych mohl mít PŘIBLIŽNĚ výnos z těchto dvou kytek. Nejsou nic moc, nejspíš jsem ze začátku málo zaštipoval... Obě mají cca 40cm na výšku. Svítím 250W(HPS). Týden jsou přepnuty na květ. Hnojím, pH mám kolem 6,5.
Díky Ondra

Old Post 04-04-2011 v 18:15 PM
ondrazastu je offline   Profil uživatele ondrazastu   Find more posts by ondrazastu   Foto galerie člena ondrazastu   Click here to Send ondrazastu a Private Message   Add ondrazastu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seky
Zahrádkář

Karma uživatele Seky - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 741  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 2

A proc si kvuli tomu zalozil druhy tread? Vis ono se to dosti tezko posuzuje, kdyz jeste ani nekvetou. 8 gramu?


Master SCROG System
Sekyho Outdoor
Dokumenty a drogy
Úžitkové, léčivé a exotické rostliny
Bazoš

Naposledy upravil Seky 04-04-2011 v 21:43 PM

Old Post 04-04-2011 v 18:34 PM
Seky je offline   Profil uživatele Seky   Find more posts by Seky   Foto galerie člena Seky   Click here to Send Seky a Private Message   Add Seky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Seky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 3

taky by nebylo zlí říct co to je za model xD D:

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 04-04-2011 v 18:39 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 4

Seky si moc dal ne Jinak to přesad do těch větších co tam máš

Old Post 04-04-2011 v 18:54 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seky
Zahrádkář

Karma uživatele Seky - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 741  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 5

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=56212 sou to noname.
MDe_ jak to myslis, prehanim?


Master SCROG System
Sekyho Outdoor
Dokumenty a drogy
Úžitkové, léčivé a exotické rostliny
Bazoš

Old Post 04-04-2011 v 19:04 PM
Seky je offline   Profil uživatele Seky   Find more posts by Seky   Foto galerie člena Seky   Click here to Send Seky a Private Message   Add Seky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Seky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 6

Tak je začátečník že jo Pokud založíš téma , koukni se dolu tam máš "Podobná Témata" pokud najdeš rychle smaž a kukni se na ně
Jinak já bych napsal hlavě nebo nějakému MODu at to smaže a udělej si v indor foto. pěknej tríd

Seky: 8g se stonkama a s foukajícím větrákem na váhu (Nic proti ondro )

Old Post 04-04-2011 v 19:14 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bratři v tripu
Stálý Člen

Karma uživatele Bratři v tripu - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 7

25g. krom jinyho kytky nevypadaji moc vytalne (alespon spodni listy) nechybi jim nejake ziviny?

Old Post 04-04-2011 v 20:07 PM
Bratři v tripu je offline   Profil uživatele Bratři v tripu   Find more posts by Bratři v tripu   Foto galerie člena Bratři v tripu   Click here to Send Bratři v tripu a Private Message   Add Bratři v tripu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 8

i 85g kdyz je nechas poradne narust

Old Post 04-04-2011 v 20:35 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ondrazastu
Stálý Člen

Karma uživatele ondrazastu - 34% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 42  

Obecné Můj 2. indoor :) Příspěvek č. 9

Zdravím všechny. Rozhodl jsem se pro svůj druhý indoor. První se moc nepovedl..

První box:

(Jak je vidět na fotkách, můj první box nebyl nic moc.. Potřeboval jsem box co nejdříve, tak jsem udělal provizorní z krabice od banánů )

Velikost: cca 40x60x100cm
Větrání: větráček od PC na ofuk
Fólie: klasický alobal
Světlo: nějaká žárovka, kterou jsem měl nad želvami

Druhý box:

Velikost: 65x65x120cm

Světlo: Flower spectre HPS 250W
Větrání: Ventilátor 125VKO 185m3/h, 57Pa, CoolTube 125mm, + 5 větráčků z PC
Fólie: Diamond Reflect A-gro

Svícení (růst): 18/6
Svícení (květ): 12/12

Teplota (ve dne): 24-27°C
Teplota (v noci): 18-19°C

Vlhkost bohužel nemám čím měřit..

Hnojím: Agro (kapalné hnojivo pro pokojové rostliny, NPK 6-5-5)
A pokud jde o hlínu: dospod květináče jsem dal asi 1,5cm keramzitu a půdu jsem namíchal z rašeliny, normální půdy, půdy na muškáty, kokosu a písku.

Naposledy upravil ondrazastu 30-03-2015 v 07:24 AM

Old Post 04-04-2011 v 21:08 PM
ondrazastu je offline   Profil uživatele ondrazastu   Find more posts by ondrazastu   Foto galerie člena ondrazastu   Click here to Send ondrazastu a Private Message   Add ondrazastu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ondrazastu
Stálý Člen

Karma uživatele ondrazastu - 34% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 10


Box 1

Old Post 04-04-2011 v 21:10 PM
ondrazastu je offline   Profil uživatele ondrazastu   Find more posts by ondrazastu   Foto galerie člena ondrazastu   Click here to Send ondrazastu a Private Message   Add ondrazastu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ondrazastu
Stálý Člen

Karma uživatele ondrazastu - 34% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 11


Box 1 (už celý )

Old Post 04-04-2011 v 21:12 PM
ondrazastu je offline   Profil uživatele ondrazastu   Find more posts by ondrazastu   Foto galerie člena ondrazastu   Click here to Send ondrazastu a Private Message   Add ondrazastu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ondrazastu
Stálý Člen

Karma uživatele ondrazastu - 34% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 12



Kytky, asi po týdnu co jsem je dostal

Old Post 04-04-2011 v 21:14 PM
ondrazastu je offline   Profil uživatele ondrazastu   Find more posts by ondrazastu   Foto galerie člena ondrazastu   Click here to Send ondrazastu a Private Message   Add ondrazastu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ondrazastu
Stálý Člen

Karma uživatele ondrazastu - 34% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 13


Asi po 2-3 týdnech

Old Post 04-04-2011 v 21:24 PM
ondrazastu je offline   Profil uživatele ondrazastu   Find more posts by ondrazastu   Foto galerie člena ondrazastu   Click here to Send ondrazastu a Private Message   Add ondrazastu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ondrazastu
Stálý Člen

Karma uživatele ondrazastu - 34% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 14



1. Týden květu

Old Post 06-04-2011 v 20:56 PM
ondrazastu je offline   Profil uživatele ondrazastu   Find more posts by ondrazastu   Foto galerie člena ondrazastu   Click here to Send ondrazastu a Private Message   Add ondrazastu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ondrazastu
Stálý Člen

Karma uživatele ondrazastu - 34% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 15


Chci se zeptat jestli je normální po 2 týdnech květu, aby byli květy takhle malé
Vyrostou ještě?

Old Post 12-04-2011 v 18:15 PM
ondrazastu je offline   Profil uživatele ondrazastu   Find more posts by ondrazastu   Foto galerie člena ondrazastu   Click here to Send ondrazastu a Private Message   Add ondrazastu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Loopuch
Stálý Člen

Karma uživatele Loopuch - 90% PěstitelskáKarma uživatele Loopuch - 90% PěstitelskáKarma uživatele Loopuch - 90% PěstitelskáKarma uživatele Loopuch - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 16

Normální to je po dvou týdnech květu, ještě nakynou to se neboj.
No ale na ten vzrůst tvých rostlinek nečekej žádné mega palice kor pod 250tkou.. ono hodně záleží na genetice,wattáži a 1000 jiných faktorů =)

Old Post 12-04-2011 v 19:44 PM
Loopuch je offline   Profil uživatele Loopuch   Find more posts by Loopuch   Foto galerie člena Loopuch   Click here to Send Loopuch a Private Message   Add Loopuch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ondrazastu
Stálý Člen

Karma uživatele ondrazastu - 34% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 17


19. den

Old Post 15-04-2011 v 14:32 PM
ondrazastu je offline   Profil uživatele ondrazastu   Find more posts by ondrazastu   Foto galerie člena ondrazastu   Click here to Send ondrazastu a Private Message   Add ondrazastu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ondrazastu
Stálý Člen

Karma uživatele ondrazastu - 34% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 18

Teď jsou 22.den na 12/12. Napadlo mě na poslední měsíc květu, tam dát tu samou výbojku akorát 400W.
Vyplatí se to a nebude to moc velký šok pro kytky když kvetou?
Výbojku jsem koupil až dnes, proto jí tam nemám od začátku

Old Post 17-04-2011 v 21:12 PM
ondrazastu je offline   Profil uživatele ondrazastu   Find more posts by ondrazastu   Foto galerie člena ondrazastu   Click here to Send ondrazastu a Private Message   Add ondrazastu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pepsin
Stálý Člen

Karma uživatele Pepsin - 90% PěstitelskáKarma uživatele Pepsin - 90% PěstitelskáKarma uživatele Pepsin - 90% PěstitelskáKarma uživatele Pepsin - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 19

Zdarec moc maly box na 400W to bys upalil ! a zbytecne bys preplatil za elektriku ty kytky vypadaji ze z nich bude na par skel . Jinac podle te posledni fotky mas rapiky cervene a na lisetech to prechazi az v rezavou barvu takze si projed FAQ problemy a nemoci (deficit,prehnojeni,spatne PH) a dalsi kolo zvetsi box a obsad ho vice kytkami

Old Post 18-04-2011 v 12:36 PM
Pepsin je offline   Profil uživatele Pepsin   Find more posts by Pepsin   Foto galerie člena Pepsin   Click here to Send Pepsin a Private Message   Add Pepsin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muminex
Stálý Člen

Karma uživatele Muminex - 17% PěstitelskáKarma uživatele Muminex - 17% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 20

Zdar, nepsal jsi tady co jsi použil jako hnojivo. Já jsme měl listy poprvé na začátku stejně tlusté jako od Jahody , a měl jsem špatnou hlínu, měl jsem špatné PH i mi to nestačilo prosychat. možná to je spíš tím, že substrát nese vlhkost i když zalíváš, že nestihne celý proschout. Máš tam perlit?

Každopádně nevím, zda jsem na správné vlně a enní to úplně něčím jiným.
Držím palec

Old Post 18-04-2011 v 13:01 PM
Muminex je offline   Profil uživatele Muminex   Find more posts by Muminex   Foto galerie člena Muminex   Click here to Send Muminex a Private Message   Add Muminex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:30 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-08-2020 - Môj prvý indoor grow :) - 8 odpovědí
06-06-2020 - Můj PrvnÍ Indoor - 129 odpovědí
02-12-2019 - MŮj PrvnÍ Indoor - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4669780 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív