Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Oceanic colour - pokusy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 9 10 11 12
Autor
Téma 
kafevar
Stálý Člen

Karma uživatele kafevar - 73% PěstitelskáKarma uživatele kafevar - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 289  

Příspěvek č. 161

metalsodik: Když jsi dělal ten pokus sodík VS zářivka, kolik W měl ten sodík. Je dost možný, že jsi to někde výše uvedl, ale bohužel se mi to nepodařilo najít. Odhaduju něco kolem 150W.

Old Post 12-01-2006 v 11:26 AM
kafevar je offline   Profil uživatele kafevar   Find more posts by kafevar   Foto galerie člena kafevar   Click here to Send kafevar a Private Message   Add kafevar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 162

yavar - Intenzita svetla je sice hezka vec,ale co to podle tebe vlastne je?Neni to nahodou prave ta svitivost v LM?Pokavad bude mit zarivka 55000LM jako sodik,melo by to teoreticky vyjit nastejno,stejne jako by ti vyzaril 55000lm treba celej vrsek skrine akorat bys mel svetlo lip rozlozeny a hlavne rovnomernejc...Znamena to tedy ze pod sodikem nektery kytky dostavaj svetla vic a jiny min narozdil od zarivek.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 12-01-2006 v 14:39 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
myke
Nový Člen

Karma uživatele myke - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 163

Už doladím jen pár detailů a vyzkouším posvítit na plochu 40x60 cm dvanácti zářivkama 18W na el. předřadníku. Pro začátek chci k 8 Oceanic Colour přidat 4 Cool White. Co vy na to ? Budu informovat.

Old Post 14-01-2006 v 07:07 AM
myke je offline   Profil uživatele myke   Find more posts by myke   Foto galerie člena myke   Click here to Send myke a Private Message   Add myke to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 164




citace:
Původní příspěvek od metalsodik
Takže k dalšímu pokusu , vybral jsem tři rostliny California Orange Bud ,jsou očíslovány 1-3 .
Jsou 23 dnů v květu a už přestaly růst do výšky , mají přibližně stejně 23cm. Číslo jedna ošmikám podle rad r –mana , bude tam ještě foto s barevnýma šipkama , které označují co se podle něho chystám ustřihnout. R-man pokud myslíš že je to moc nebo málo tak napiš ,doufám že to do zítřka uvidíš. Č 2 nechám tak jak je ,jen špatné listy a moc velké budu časem střihat. Č 3
Dám zítra pod SODÍK a budeme pozorovat jeho vliv , jestli to ještě pomůže v růstu a tvorbě mohutnějších palic. Bohužel mám to v malých květináčích a musím konstatovat že je to poznat , množství hlíny se nedá hold nahradit hnojením ,chce to aspoň vysoké květináč nebo flašky od minerálky, ty nejsou široké ale na výšku si dáte co potřebujete.
Foto 1 - Vybrané 3 kytky viz text
Foto 2 - Záběr na střed kytek
Foto 3 - Kytka která se ostříhá podle šipek v dalším příspěvku



Mám tady pro vás zdokumentovaný jeden pokus se strany č7 , příspěvky 97-98- a 99 . nechce se mi to znova popisovat , jsou k tomu nutné fotky , tak se podívejte na ty příspěvky.

Jen rychle - kytka č1 byla ostříhaná podle rady R-MANA , č2 nechána stejně a č3 byla dána pod sodík , zatím co 1a2 spět pod Oceanic Colour. Všechny katky už byly 23 dnů po přepnutí na květ a všechny pod oceanikama. U čísla 3 jsem chtěl vědět jestli se ještě pomocí sodíku nějak výrazně zlepší.
Myslím že ji to pomohlo jak uvidíte v příštím příspěvku.
1. foto je začátek pokusu je už v příspěvku č97 - tady je jen pro porovnání v čase.
2. foto je z 13. 12 2005 - můžete porovnat jak rostly.
3. foto je taky z 13.12.2005. je fotka na střed kytek.

příšte budou finální fotky.

Old Post 17-01-2006 v 16:25 PM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 165




Tak jak to dopadlo ? Fotky bohužel nikdy nemohou nahradit vjem oka ale určitě je poznat, že když č3 byla dána pod sodík až po 23 dnech které kvetla Pod oceanikama ,tak má lepší palice. Tady ale nevím kdy je rozhodující pro vývoj palic aby dostaly maximum světla , sodík už to v této době úplně nespravil. Možná že kdyby svítil na ní sodík 4 týdny a pak jen Oceanic , tak by to dopadlo lépe , to je ale jen má úvaha a zkoušet už to nebudu , možná jak se znám ...
Ale k hlavnímu pokusu s ostříháním kytek č 1. R-MAN měl pravdu že to chtělo dát pod sodík , tam by se to určitě projevilo jinak , já ale dělal pokus s Oceanicama a tak mně to zajímalo více.
Na fotkách to vipadá , že kytky dopadla nejhůř , ale je úplně stejná jako č2 ,vliv se nijak na palice neprojevil , č2 má jen více listů a tak vypadá mohutněji. Bohužel výsledek není lepší pro žádnou z kytek , ono taky ty kytky pěstované pod zářivkama jsou daleko slabší , tak si závěr udělejte sami. R-MAn už myslím dělá pokus pod sodíkem s ostříháním sám tak uvidíme. Pod sodíkem je ale daleko větší prales ,tak tam se musí stříhat určitě vic , než pod sodíkem.

Na fotkách to porovnejte , jsou tam i palice v detailu , na fotce č2+3 je pod sodíkem kytka v pravo , je to myslím velice poznat.


Fotky jsou z 7.1.2006 a pak jsem jim dal Final solution a průplach , včera jsem je dal sušit , vše pak zvážim. Palice se ještě zvětšily po použití FS , ale rozdíl se už mezi kytkou 1+2 neprojevil.

Naposledy upravil metalsodik 17-01-2006 v 16:51 PM

Old Post 17-01-2006 v 16:45 PM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 166

Z pod sodiku vypada jednoznacne na nejvetsi palice.V kazdym pripade kdyz by se nechaly ty pod oceanicama dyl,mozna by byl vysledek nakonec hodne podobnej sodiku..Pripada mi jako by kytka z pod sodiku nejakym zpusobem stradala a zbytecne uzrala driv.Naproti tomu ty z pod oceanicu vypadaj jako by si v pohode meli dal kvest a myslej si,ze jejich konci zdaleka neni konec.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 17-01-2006 v 16:49 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 167

Jahůdko musím říct , že ty pod oceanikama se už takových 20 dnů vůbec nezměnily , už taky mněly být dávno šmiklé , pořád nechtěly dozrát ty krystaly , a tak jsen to už fikl , vždyť byly v květu vlastně i s průplachem 85 dnů.

Vlastě to nejdůležitější co mně překvapilo nejvíc , že pod oceanicama ,ikdyž byly listy už pod vrcholovou palicí takové už suché , jako pod sodíkem ,když je už zralá palice na šmiknutí , tak všsechny listy jsou pořád zelené, nenastává takový ten podzim jako zpod sodíku.

Old Post 17-01-2006 v 16:55 PM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 168

metalsodik - Chces tim teda rict,ze kytky z pod oceanicu v podstate nejsou schopny dozrat?To je opravdu zajimavy..Prece sklizet by se melo podle barvy pryskyrice a pokavad jeste kapicky pryskyrice nebyly z pulky hnedy tak mely rust dal..Budes muset urcit hlavni rozdil az jak to pofacha..

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 17-01-2006 v 16:59 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 169

No PPP už byla dozralá , už to bylo na 90 % , někdo ale sklízí spíš,každý v jiné fázi. Ty kytka co jsem sklízel už v prosinci , ty ve větších květináčích s prvního pokusu , tak dozrály , obecně to ale déle trvá , já je ještě nekouřil , ale Mesiaš je mněl , na test , pod čísly ,aby nepoznal co je jaká odrůda .a popsal to přesně , je to dobrý HULIČ.
Pokud mu to nebude vadit , tak to napíšu. Ta CAL.OR.BUD , potřebuje o 14 dnů dél svítit , ale chci vyzkoušet účinek v ranné sklizni a pro 6 rostlinek jse mi nechtělo svítit 235 Watty , tolik to na starých balastech žralo - 105+50 +45+ větráky 35w .

Old Post 17-01-2006 v 17:10 PM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 170

Teprve se vše pomalu a řádně suší a pak se to pořádně a hlavně tajně jako na ochutnávkách vína vyzkouší , aby se ničím úsudek nemohlo ovlivnit. Tak vydrž .

Old Post 18-01-2006 v 06:49 AM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kafevar
Stálý Člen

Karma uživatele kafevar - 73% PěstitelskáKarma uživatele kafevar - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 289  

Příspěvek č. 171

citace:
Původní příspěvek od kafevar
metalsodik: Když jsi dělal ten pokus sodík VS zářivka, kolik W měl ten sodík. Je dost možný, že jsi to někde výše uvedl, ale bohužel se mi to nepodařilo najít. Odhaduju něco kolem 150W.


Nejsem si jistej, jestli jsi mojí otázku přehlédl. Je také možné, že už jsi to napsal a já to z toho akorát nepochopil. Napadají mě i konspirační teorie, že ten sodík je něco jako 1kW a ty se tak snažíš zmanipulovat výzkum ve prospěch sodíku. (Tomu ale moc nevěřim.) Každopádně ať je to, jak je to. Napiš třeba že jsem nechápavej a nepozornej idiot, to ještě snesu. Ale nebuď na mě tak krutej a nenechávej mě žít v nejistotě a připiš k tomu ještě kolik watů má ten sodík, se kterým jsi ty zářivky srovnával.
Díky, a věz, že tvého pokusu si vážím.

Old Post 18-01-2006 v 16:02 PM
kafevar je offline   Profil uživatele kafevar   Find more posts by kafevar   Foto galerie člena kafevar   Click here to Send kafevar a Private Message   Add kafevar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Příspěvek č. 172

Ahoj, muj pokus bohuzel krachnul, protoze obe kytizz ktere se strihaly stredne (konce listu) jsou samci...Ale neva. Jen otazka na zaver, o tom ten test mel hlavne bejt: Je v palicich na kytce ktera se hodne strihala hodne listu? Mnohem vic nez v tech, co se strihaly malo?

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 18-01-2006 v 16:39 PM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 173

r-man - ty palice jsou u obou kytek z pod Oceanicu přibližně stejné a není na ní víc listů ,psal jsem to už předtím , že pod zářivkami je to takové malinké, proto každého kdo je nemusí používat od kvetení pod něma odrazuji. Prostě to není ono a ať si každý mluví co chce , ale já nejsem nějaký zastánce sodíku , prostě nic lepšího není a jen nemožnost pro nějaké překážky doma ho použít ,by mně donutilo uvažovat o něčem jiném a basta.

Kafevar - je to pod sodíkem 250W bylo to už v příspěvku č 4 , ale asi to tu v tom množství příspěvku zaniklo , je to moje chyba , že jsem to víckrát nepřipomněl - človek tu svou lampu už bere tak samozřejmně , že si to ani neuvědomí, ještš tu připojím nějaké fotky v dalším příspěvku , už jsem to mněl napsané ale zasek se mi počítač a 20 ti minutové psaní v prdeli, už píšu jen přes Word.

Old Post 18-01-2006 v 21:01 PM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kafevar
Stálý Člen

Karma uživatele kafevar - 73% PěstitelskáKarma uživatele kafevar - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 289  

Příspěvek č. 174

metalsodik: vždyť jsem říkal že jsem nepozornej idiot

Každopádně dík za info. Čekal jsem, že ten sodík byl slabší. Za těhle okolností z toho ty oceanic nevycházej zas tak špatně jak jsem si myslel. Ale sodík je přecijenom sodík. O tom zatím není pochyb.

Old Post 19-01-2006 v 00:28 AM
kafevar je offline   Profil uživatele kafevar   Find more posts by kafevar   Foto galerie člena kafevar   Click here to Send kafevar a Private Message   Add kafevar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 175

Kafevar , možná ale že ti uniklo ještě něco důležitějšího , ta kytka pod tím sodíkem nebyla celý květ , ale až po 23 dnech , takže se to projevilo ale né tak jako kdyby tam byla kytka od začátku , přepnutí , já ale ješte chci udělat letos nějaké pokusy s květem pod Metalhalidem a porovnat to se sodíkem , myslím že využití melalhalidu v květu je opomíjen a v ještě si myslím že v kombinaci se sodíkem v prvních 20 dnech květu musí kytkám prospět , určitě budou palice kompaktnější . Tady se to moc neřeší , ale na Owr.com to je běžné . zabrání to určitě vytáhnutí kytky, udělá to každý sodík , nehledě na wattáž.

Old Post 19-01-2006 v 06:35 AM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kafevar
Stálý Člen

Karma uživatele kafevar - 73% PěstitelskáKarma uživatele kafevar - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 289  

Příspěvek č. 176

Všiml jsem si, že jsi to tam dal později. Ale nějak nedokážu odhadnout, jeak moc je důležitej sodík na začátku květu. Kdybys to tam šoupnul hned, tak by to bylo asi průkaznější, ale i tak se ukázalo, že na palice sodík. To s tim přisvěcovánim mh v květu je určitě pravda. A myslím, že to tu i spousta lidí tuší. Problém bude asi v tom, že na overgrow jsou pěstitelé ochotni investovat více peněz, protože ve světě jsou dealeři mnohem dražší než u nás. A hlavně og má mnohem více členů, takže se tam najde víc nadšenců. Tady spousta lidí pod sodíkem i roste a proč ne? Ono to taky nějak vyroste a když to člověk nemá vyloženě jako koníček nebo musí maskovat edběr elektřiny (jako já), tak to docela chápu.

Old Post 19-01-2006 v 09:19 AM
kafevar je offline   Profil uživatele kafevar   Find more posts by kafevar   Foto galerie člena kafevar   Click here to Send kafevar a Private Message   Add kafevar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:10 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 9 10 11 12  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0153090 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív