Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Kytky nadměrně rostou.., jak snížit jejich výšku , zlomením ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
anonym267
Stálý Člen

Karma uživatele anonym267 - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 30  

Palec dolů kytky nadměrně rostou.. Příspěvek č. 1

Zdravím všechny growery, mám problém který by možná spousta lidí chtěla. Moje kytky rostou, ale až moc a už se skoro dotýkají výbojky(a to mám přeplé dlouho na květ)..takže nevím jak problém vyřešit, jestli je mám nějak pokroutit nebo něco ? zastříhávat už je nebudu je na to pozdě!

Old Post 14-04-2009 v 20:19 PM
anonym267 je offline   Profil uživatele anonym267   Find more posts by anonym267   Foto galerie člena anonym267   Click here to Send anonym267 a Private Message   Add anonym267 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele anonym267! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anonym267
Stálý Člen

Karma uživatele anonym267 - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 2

prosím o co nejrychlejší pomoc

Old Post 14-04-2009 v 20:20 PM
anonym267 je offline   Profil uživatele anonym267   Find more posts by anonym267   Foto galerie člena anonym267   Click here to Send anonym267 a Private Message   Add anonym267 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele anonym267! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
suri
Stálý Člen

Karma uživatele suri - 88% PěstitelskáKarma uživatele suri - 88% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 3

Co ako ocakavas ze ty da niekto pripravok od ktoreho sa zmensia.. Na rast je dusik tak ho obmedz ale nie uplne vynechaj a poohybat to kludne mozes....Kazdopadne dobra by bola foto v akej je to faze kvetu. Potom ty ludia povedai kolko ty to mozno este narastie

Old Post 14-04-2009 v 20:33 PM
suri je offline   Profil uživatele suri   Find more posts by suri   Foto galerie člena suri   Click here to Send suri a Private Message   Add suri to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 4

Tak samozřejmě pokroutit to je asi nejednoduší. Co máš za pheno těch kytek? Jestli je to sativa tak ty ti budou růst možná méně než v růstu ale pořád budou růst.
Jinak bych řekl že není žádný jiný způsob jak zbrzdit růst kytky. I kdybys ubral živiny tak se to asi nezlepší.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 14-04-2009 v 20:37 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anonym267
Stálý Člen

Karma uživatele anonym267 - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 5

mám to afghansky skank od jednoho kluka..odpoledne pridam fotky a diky moc za rady..hnojiva jsem tedka na tyden vypustil..

Old Post 15-04-2009 v 06:07 AM
anonym267 je offline   Profil uživatele anonym267   Find more posts by anonym267   Foto galerie člena anonym267   Click here to Send anonym267 a Private Message   Add anonym267 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele anonym267! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hodinář

Karma uživatele Hodinář - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 6

zlom je! opatrně chytni stonek dvěma prsty v bodě zlomu a stonek zlom.naprosto jednoduchý a hlavně to funguje

souhlasíš-li, projev svůj nesouhlas

Old Post 15-04-2009 v 11:28 AM
Hodinář je offline   Profil uživatele Hodinář   Find more posts by Hodinář   Foto galerie člena Hodinář   Click here to Send Hodinář a Private Message   Add Hodinář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alko
Stálý Člen

Karma uživatele alko - 89% PěstitelskáKarma uživatele alko - 89% PěstitelskáKarma uživatele alko - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 7

jak rika hodinar lamat a lamat kytkam to moc neuskodi a tobe moc pomuze

Old Post 11-05-2009 v 21:42 PM
alko je offline   Profil uživatele alko   Find more posts by alko   Foto galerie člena alko   Click here to Send alko a Private Message   Add alko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

a nebo možnost zastřihnout vrchol aby se větvily či je možno použít růstoví retardér CCC, ale ten se musí aplikovat před květem! či vrcholy naohýbej do vodorovného směru.

Old Post 24-06-2009 v 11:59 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
j0llyj0k3r
Stálý Člen

Karma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 9

tak o rustovym retarderu jsem jeste neslysel, muzes dat vic info?

Bushy Greenhouse 2009 AK-47, White Russian, Durban Poison
Bushy Dream 2010 Nebula, Hashplant, JF, SSH, Euforia, Orange Bud, S.A.G.E
Be patient, because I am not..

Old Post 26-06-2009 v 20:42 PM
j0llyj0k3r je offline   Profil uživatele j0llyj0k3r   Find more posts by j0llyj0k3r   Foto galerie člena j0llyj0k3r   Click here to Send j0llyj0k3r a Private Message   Add j0llyj0k3r to your buddy list     Navštiv homepage uživatele j0llyj0k3r! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

těch retardérů je několik druhů a myslím že by se to nechalo aplikovat. teď se nedostanu moc k netu, ale písni mi zprávu a já se na to kouknu

Old Post 29-06-2009 v 18:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 11

imho.
nejlehčí je použítí použití rostlinných hormonů... například auxiny (zakořeňovávače-klasický, ne bio) jsou hormony, které brání růst zelené části (kromě jiného)... také se v rostlinách tvoří a to v konečcích listů a v nejmenších paličkách při přechodu z růstu na květ (rostlina se jakoby zastaví, u mě u hydra to bývalo tak na 3-5 dnů)
... takže asi bych upřednostnil nějaký tekutý sitimulátor a ve velmi slabé koncentraci (asi tak 1/10 toho co se používá na zakořenění, možná míň)
kytka se pak soustředí na růst pletiva a hlavně kořenového systému
...anebo prosté brutální ostříhání, či zavažíčka twoe to je možností
...ale když to budeš lámat, tak prosím dbej na hygienu a moc na to nešahej neboť si to samozřejmě můžeš infikovat nějakou plísní

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 30-06-2009 v 19:50 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:42 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3139490 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív