Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Bushy Greenhouse 2009 (AK-47, White Russian, Durban Poison)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
j0llyj0k3r
Stálý Člen

Karma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 144  

Obecné Bushy Greenhouse 2009 (AK-47, White Russian, Durban Poison) Příspěvek č. 1






Zdravím všechny ,

nedávno, asi před měsícem, jsem u svýho kamaráda(Myked) okoukával jeho sazeničky, nějak jsem si nostalgicky zavzpomínal, zjistil, že mi to chybí a tak jsem se po letech rozhodnul oprášit své pěstitelské zkušenosti. Oba jsme zastánci bio a cesty přírody, tak trochu stará škola, tak letos využijeme skleníku. Skleník má cca. 4x3m výška 2m, skla Helios, slunce do něj svítí od rána až do západu slunce. Jelikož ve skleníku rostou i nějaký ty papriky a okurky, bude třeba velikost krásek trošku kočírovat, proto jsme se rozhodli pro pěstování v květináčích. Částečně i kvůli snadné manipulaci v případě nějaký hmyzí havěti či kdyby bylo třeba přemisťovat rostliny někam kvůli zatemňování. Skleník byl náležitě opatřen síťkou na vchod a na ventilační okno kvůli nevítaným škůdcům z okolí, rozvěšenýma modrýma a žlutýma lepovýma deskama a na střeše je rolovací folie na přisťiňování(když praží slunce, mám co dělat držet teploty na přijatelný úrovni). Cirkulace vzduchu je zdá se zatím vcelku přijatelná i bez přídavnýho větráku, skleník tak nějak přirozeně táhne a uvnitř je stále částečný průvan.. uvidíme na podzim. Proti škůdcům jsme s Majkem nachytali asi 40 berušek, funguje to, mšice z paprik už spořádaly

Substrát:


  • 25l kokosu
  • 15l perlitu
  • 15l keramzitu
  • 10l substrátu pro pelargonie s guanem
  • 20l substrátu pro palmy a zelené rostliny
  • cca. 8l uleželýho, přebranýho domácího kompostu ve kterým žije kupa žížal(pochopitelně již bez žížal )
  • trocha rybí moučky kvůli phosphoru a minerálům
  • trocha dolomitovýho vápence ke stabilizaci pH
  • výsledný pH 6.5

Po přesazení klonů, do substrátu injekčně aplikována Trichoderma harzianum (Supresivit) viz. téma

Genetika:

Nejprve bych chtěl poděkovat "on bude vědět komu" za klony z vybraných matek následujících variet:

Hnojiva, krmiva a stimulanty:
zatím chci volit tuto kombinaci, budu vdečný za případné rady a připomínky, teď kyti dostaly zatím jen 2x Phyt-amin, substrát je dost předhnojenej, téměř až moc, ale ustály to.. :

  • Plagron Start Up - náhrada za roots a grow
  • Plagron Alga Bloom - classic one
  • Plagron Green Sensation - místo něj pojedu pravděpodobně B' Cuzz Bloombastic
  • Plagron Cropmax - zpomaluje růst do výšky, podporuje větvení, což potřebujem
  • GH Ripen - jen týden květu, ochrana proti plísním, booster květu
  • AH Final Solution - poslední týden květu před týdnem flushingu čistou vodou
  • Plagron Phyt-amin

    Ochrana(prevence):
  • Vermesfluid
  • Neem Oil
  • Lepové desky
  • Slunéčko sedmitečné

klony na fotkách maj za sebou 13dnů v substrátu. Teplota ve skleníku se pohybuje od 17°C přes noc do 40°C přes den když praží slunce, i s přistíněním.. vlhkost se nám daří držet mezi 70-85%

Na první fotce je vidět 7 z 8 kytek, bez nejmenšího AKčka, který se seklo, jelikož ho na začátku málem usmažilo slunce..

Na druhé je náš prozatímní favorit, zatím největší (Durban už dohání výškou) a nejkošatější AK-47..

Na třetí Durban Poison s beruškou

Na čtvrtý nějaký ty propriety a na pátý fotky od semínek

Bushy Greenhouse 2009 AK-47, White Russian, Durban Poison
Bushy Dream 2010 Nebula, Hashplant, JF, SSH, Euforia, Orange Bud, S.A.G.E
Be patient, because I am not..

Naposledy upravil j0llyj0k3r 17-06-2009 v 12:12 PM

Old Post 29-05-2009 v 23:37 PM
j0llyj0k3r je offline   Profil uživatele j0llyj0k3r   Find more posts by j0llyj0k3r   Foto galerie člena j0llyj0k3r   Click here to Send j0llyj0k3r a Private Message   Add j0llyj0k3r to your buddy list     Navštiv homepage uživatele j0llyj0k3r! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[CZ]Neon
Stálý Člen

Karma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 588  

Příspěvek č. 2

Zdravim.
Jestli muzu vyjadrit nazor:
1)proc do substratu pridavas keramzit? kuli objemu? nebo ho davas jen navrch
2)jestli rikas ze substrat je dost dobre hnojenej tak mi pride zbytecny nektery hnojky a prostredky. Podle me by obycejnej Plagron Alga/Terra Grow stacil na rust a na kvet Alga/Terra Bloom + nejakej ten booster jako Ripen/Final. A treba takovej Neem Oil mi pride trosku zbytecne, stejne jako Cropmax a Phytamin. Ale pokud mas penize a mas to uz nakoupeny tak se stim tezko neco udela.
3)genetice se snad neda vytknout nic
4)od oka pocitam ze celkovyho substratu bude kolem 100l, coz pro 8 stejne velkych kvetniku dela prijemnych 12,5. z vlastni zkusenosti (11l) bych to tipoval na max vysku 120cm.

pisni pm, smaznu.

pestu zdar. neon


Moje Šalvej Divotvorná 1.rok 2.rok 3.rok 4.rok ZÁJEMCI O ŘEZY PIŠTE !!! <-> v unoru mam k dispozici jeste 14 rezu
Neon's Growing 06 - BS,DP,FP,FC,SS,Chronic,Ice,Budha
Neon's Growing 07 - BSxDP,G13xSkunk,OB,GWSxWR,SMB,B52,NL,S1,PP,SM,HK
Neon's Growing 08 - GWSxWR,BD,SSII,JF,HK,MLIxMC,KMxPPP,SatorixMC
Neon's Growing 09 - 31 modelů - BSxDP,S1,(BSxDP)xOB,IP,C99xNL,LR2xDR,BD,ChronicxPPP,UPP,SSII,Eu,A11,SMB,PEPŘ,ST3,SS,FJx(MLIxMC),WS, HP,Tao,WW,SK,AF,Af,HDFxDP,FDxDP,SSxDP,MzrxS1,PW,Khola,Anesthesia
Růženka 2009 - Rákosníček & neon projekt 2009

Outdoor 2010 - lenost, nechut, nezajem pestovat. 12.6 vysazeno 12 rezu (2 nebo 3 modely), poprve videno pri sklizni...
Růženka 2010 - lenost - nezasazeno nic
Outdoor 2011 - po predchozim marnem roku mam chute. Objednano 20 rezu, seminka doma jsou

AUTOFLO sekce aneb jak moc jsem ji chtel zalozit: tady!!!

Old Post 30-05-2009 v 00:10 AM
[CZ]Neon je offline   Profil uživatele [CZ]Neon   Find more posts by [CZ]Neon   Foto galerie člena [CZ]Neon   Click here to Send [CZ]Neon a Private Message   Add [CZ]Neon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyde
Stálý Člen

Karma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 345 

...tady čichám příjemnej set:) Příspěvek č. 3

Zdravím, navrátilce k bohulibé činnosti...
Pár sezon jedu prakticky to samé, leč sem tam něco tu uberu, tam přidám...to asi znáš.
Letos jsem oproti tvému "menu" vynechal keramzit s poměrně běžnými substráty a nahradil ho Light mixem. Ten je snadno ovladatelný následujícími hnojivy a mám alespoň jakous takous jistotu, že to bylo prohnáno parou. Přesto jen a jen souhlasím, že trichodermy není na škodu a první zálivka letos byla právě oním symbiontem. (všim sis, že podle návodu by tě to mělo stát alespoň dva litry na ochranných pomůckách...?) Zde bych se chtěl zeptat "aplikována injekčně"? To do substrátu, do klonu? Pokud do živého, v jaké koncentraci? Ale rovněž - má to smysl, když je to půdní houba? On je Supresivit totiž vážně dobrej, já v něm docela úspěšně konzervuju i semínka.

Rybí moučka - letos zkouším v menším množství (mám rád, když mi holky napovídají, co jim chybí, než abych moc tlačil na fosforovou pilu..)
Dolomitický vápenec - používám dusíkaté vápno, ale ne do čerstvého substrátu, nýbrž do venkovního kompostu kvůli rychlosti/pomalosti jeho rozkladu. (není větší srandy, než když ti nový kořínky narazí na nerozpuštěný hrudky...).

Pokud se přebraný a přeosívaný od hrubých částí a žížal domácí kompost dá nazvat Vermikompostem kupovaný za tuhý peníz v zahradnictví (osobně v tom rozdíl žádný nevidím, vyjma jiného druhu žížalích pracantů), paráda, doporučuju, doporučuju. Žížalky miluju, kromě venkovní nádoby mám jednu malou várku, která jede (ale jede!) jen na nadrobno trhaným, nepotištěným obalu od vajec, ostříhaných okrajích novin, nasušených listech ganji a to vše vlhčeno jen a pouze neslazeným! lógrem z ranní kávy. Chyba celého projektu byla přes zimu snad jen v tom, že kvůli konstantní teplotě jsem ten boxík přemístil do ložnice...
Rovněž se ukázalo chybou tuto díky kávě poměrně silnou substanci přidávat hned do sadbovacího substrátu, neboť spodní lístky ten dusík olízl (jedu ze svých seeds). Zde další otázka - v čem byly zakořeňovaný tvé klony?

Kombinace hnojiv - rozumím tedy, že ještě nejsi rozhodnutý.
Start up - určitě. Letos nemůžu protože jak jsem již říkal mám do začátku pohnojeno.
Alga grow - radši bych ho tam před květem ještě šoupnul. U klonů bych ho vynechal kdybych je zakořeňoval počátkem června.
Alga bloom - bez diskuze
Green Sensation - desert, musí bejt
Ripen, Solution - neuškodí, ale popravdě..na co. Kolik těch zbytků soli v takto ošetřeném substrátu zůstane, aby je bylo nutné vyplavovat..
Phytamin, Vermesfluid - zároveň jsem je jel loni, tudíž rozdíl rozeznat nemohu. Každopádně valit je současně je IMHO hloupost. V patřičné koncentraci je cena prakticky stejná, takže letos co nejucelenější řadu a vítězem se stává Plagron - logicky volím přípravek vyvinutý pro specifickou rostlinu, než universální. A navíc si život bez Phytaminu už pro tu jejich barvu snad ani nedovedu představit, fluid nezavrhujíc.
Neem oil - samy si řeknou.

Na hmyzce ve skleníku se je mooc dobré se připravit předem. Zítra zalívám Mospilanem, mám špatné vztahy se smutnicema!!! ve skleníku je téměř nikdo neřeší, protože na kořeny nekouká, ale vidět čistý nebo larvama vožraný kořeny je sakra rozdíl. Pokud o to budeš stát, postnu ti tu zejtra ultraekobio plán, jak s nima hodlám vést boj letos. Že máš podobnej, mi napověděly vaše berušky.

Tak ať to roste
H.

edit: mezitím vstoupil Neon: Terra bloom bych volil do substrátu s mnohem větším podílem zeminy/rašeliny, nejlépe pro hlínu samotnou. Už to terra...

editII: sry, teď koukám na tu fotku a chápu. taky mi ten keramzit volně v půdě nedával v kombinaci s perlitem smysl.

HydePark - White Phoenix
"Jo kámo, kdybych věděl co myslíš tim horizontálně nebo vertikálně. Každopádně porostou kolmo k zemi!"

Murphyho zákony nemusel vymyslet Murphy, nýbrž někdo, kdo se jmenoval stejně.

Naposledy upravil Hyde 30-05-2009 v 01:26 AM

Old Post 30-05-2009 v 01:04 AM
Hyde je offline   Profil uživatele Hyde   Find more posts by Hyde   Foto galerie člena Hyde   Click here to Send Hyde a Private Message   Add Hyde to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
j0llyj0k3r
Stálý Člen

Karma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 4






Zdravím, přináším malej update naší zahrádky, foceno včera a dnes, holky celkem povyrostly, maj se čile k světu, mšice byly zlikvidovány, ale objevil jsem na některých spodních starších listech několik svilušek, takže přijde ke slovy zmiňovaný Neem Oil a budu doufat, že zabere.. Jinak jsem včera přinesl domů další řízek Durbanu Poison, takže nakonec budou dva

Tak k fotkám:

1. všechny krásky pohromadě (občas je ze skleníku vynesu na vzduch aby jim zesílily stonky)

2. 2x White Russian

3. White Russian

4. AK-47

5. Nejstarší AK-47 (pěkně keříkovatí)

Jelikož jsem se tu rozhodl šetřit místem, připojuju některé odpovědi na předešlé dotazy:

1. keramzit je pridanej i volne v substratu, v podstate i kvuli objemu, je porezni, vzdusnej, pomaha dobrymu transportu vody v substratu.. ale je danej i nahore, kde se mi osvedcil proti zelenym rasam a castecne i plevelu na povrchu substratu..

2.a 4. mno Start Up (nahrazuje Roots i Grow, castecne i Enzymy) uz mam a hnojim, vypada to, ze jim chutna, kyti pujdou do cca. 30l nadob se substratem s vetsi koncentraci kokosu a u kazdy dva koliky tropf blumatu, kterej se bude starat o zavlahu a krmeni..
Cropmax mi doporucil znamej co taky jede sklenik a funguje mu tak, ze kytka brutalne zpomali do vejsky a zacne silene vetvit, coz je to co potrebuju.. co se tyce Phyt-aminu, proste ho mam, tak ho pouzivam jinak o jeho ucinnosti taky sem tam pochybuju
Vermesfluid pouziji jen jednou za cas jen v obdobi rustu, mam zkusenost, ze moc nevoni skudcum a kyticky jsou plny vitality..
Terra je IMHO na uplnej soil a ja mam takovej hybrid.. chvili jsem premejslel i o AHckach, Plagron nakonec z vetsi casti zvitezil.. Alga Bloom no comment, misto GS pouziju asi Bloombastic od Atami, Solution pujde urcite, i kdyz je Plagron "bio", stejne dela Solution svy, donuti kytku vypumpovat ziviny ze zeleny masy do kvetu a zvysi cukernatost, tim i chut a vuni, co se tyce ripenu, ten jsem chtel prave vyzkouset pred Solution, jelikoz co jsem cetl ma ucinek jako Solution s tim, ze jeste dodava ziviny navic a boostuje jeste vic, je ale pak jeste nutnej flushing, narozdil od Solution nema EC blizky nule, jelikoz obsahuje ziviny a micro prvky..tyden ripen, tyden Final a tyden voda.. Neem Oil pochopitelne prijde na radu az kdyby selhaly berusky, lepovy desky a sitky a snaha o udrzeni cistyho prostredi bez plevele..

3. chutnal jsem sestricky a opravdu se neda vytykat

Hyde:
co se tyce LightMixu, radeji si to proste namicham sam, ale proti gustu, myslim, ze taky dobra volba Ad. trichoderma, navod jsem vicemene dodrzel, gumovy rukavice jsem mel doma, brejle taky, rouska me stala 2kc v lekarne a babi je sestra, takze strikacku s velkou jehlou taky nebyl problem najit.. aplikoval jsem asi po 5ti dnech co byly klony v substratu(klony puvodne v nejmensich kostickach RW, znacku pouzityho stimulatoru bohuzel neznam, muzu se zeptat) a to injekcne, cca. 100ml/kytka cca. 3-6cm hluboko ruzne kolem kyti ke korenovymu systemu. Rozhodne jsem to nepichal do chudinek dovnitr houba patri do hliny mezi koreny, jehla jen usnadnuje aplikaci.. jj, Supresivit je sqelej.. z bazalky dela neuveritelny kere

Co se tyce dolomitu a rybi moucky, do substratu ho slo po hrsti, jen symbolicky.. a rozpusteny jsou velmi dukladne. výsledný pH substrátu je 6,5

Myslim, ze nas kompost se da prirovnat k vermikompostu, zizal v nem zijou tisice a jdou do nej jen same vytribene suroviny, jelikoz babi je velka pestitelka uplne vseho a vi co je dobry.. kava je v nem pravda taky a moje klony to na zacatku taky mirne pripeklo, ale rozdejchaly to a ted uz se jim to libi..

a ad Mospilan, takovy svinstvo bych si do kytek nikdy nenalil, ochranou lhutu to ma 42dni u chmelu, coz je nejbliz konopi.. :-O To uz bych tam radsi nasadil paraziticky hlistice.. nastesti me smutnice jeste nepotkaly.. i proto chci pouzit blumat tropf.. pravidelnou zalivkou temhle skudcum predchazis..

Bushy Greenhouse 2009 AK-47, White Russian, Durban Poison
Bushy Dream 2010 Nebula, Hashplant, JF, SSH, Euforia, Orange Bud, S.A.G.E
Be patient, because I am not..

Naposledy upravil j0llyj0k3r 10-06-2009 v 01:11 AM

Old Post 07-06-2009 v 11:42 AM
j0llyj0k3r je offline   Profil uživatele j0llyj0k3r   Find more posts by j0llyj0k3r   Foto galerie člena j0llyj0k3r   Click here to Send j0llyj0k3r a Private Message   Add j0llyj0k3r to your buddy list     Navštiv homepage uživatele j0llyj0k3r! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
j0llyj0k3r
Stálý Člen

Karma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 5






Tak a tady další photos:

1. AK-47

2. White Russian

3. Řízek AK-47 co byl seklej se má už taky čile k světu..

4. White Russian jede pekne nahusto )

5. Keřík AK-47 shora


[Hyde] napsal: Tak jsi mi vyhnal vítr z pověstných plachet, zdá se...
jednak proto, že sám z toho Mospilanu moc nadšenej nejsem (co můžou v Nippon Soda Co Ltd. Japan vědět o smutnicích ) a sháním tudíž přirozenější náhradu, druhak proto, že jsem dnes dopoledne jel pro Ripen (počítám s alternativou, že až ho budu potřebovat, tak nebude skladem - mají ho tu kluci za 255,-/L...dík za porovnání složení a účinkem se Solution vč. chronologického postupu aplikace obou po sobě), třeťak - a hlavně "To uz bych tam radsi nasadil paraziticky hlistice.. " Touto formou bych chtěl totiž především vést "Můj boj", vč. konečného řešení... a to jsem měl rovněž na mysli v závěru minulého postu aka berušky.
Minulý týden jsem si od vinařů ze Strážnice dovezl kontakty na producenty různých potvůrek a mezi jinýma i Biocont Laboratory. Tohle tedy bude letos můj hlavní frontový bojovník http://grower.cz/photos/012220/0043.jpg WEB Biocontu
Malá zmínka ještě k trichodermě alias Supresivitu - já dodržoval při aplikaci spíš technologický postup daný výrobcem a sice zalejt, aby to ten substrát nassál co největší plochou - max.(!) do 6cm hloubky.

Tak, to bylo asi všechno. Teď už budu jen tiše koukat, uvědomujíc si své samozvané virtuální přítomnosti ve tvé reálné galerii
H.

Odpověď: Jj, kluky z Biocontu znám už léta a využití přirozených predátorů můžu jen doporučit

Bushy Greenhouse 2009 AK-47, White Russian, Durban Poison
Bushy Dream 2010 Nebula, Hashplant, JF, SSH, Euforia, Orange Bud, S.A.G.E
Be patient, because I am not..

Naposledy upravil j0llyj0k3r 12-06-2009 v 02:30 AM

Old Post 07-06-2009 v 11:56 AM
j0llyj0k3r je offline   Profil uživatele j0llyj0k3r   Find more posts by j0llyj0k3r   Foto galerie člena j0llyj0k3r   Click here to Send j0llyj0k3r a Private Message   Add j0llyj0k3r to your buddy list     Navštiv homepage uživatele j0llyj0k3r! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
j0llyj0k3r
Stálý Člen

Karma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 144  

Palec nahoru Půlka přesazena :) Příspěvek č. 6






Zdravím všechny, tak jsem tu opět po pár dnech s malým updatem. Přesadil jsem dnes čtyři nejhezčí kytky do 30L nádob a do substrátu se stejným základem jako předešlý, pouze s vyšším obsahem kokosu a perlitu. Výsledný pH opět 6.5.. Myslím, že se jim to bude líbit









Nalevo nad sebou 2x AK-47, napravo nahoře Durban Poison, dole White Russian









Vlevo Durban, vpravo WR, uprostred 2x AK-47








AK-47








Durban Poison











a tady ještě jednou holky pohromadě..

Zítra se chystám vyvázat jim větve a začít ohýbat k obrazu svýmu, zbylé čtyři kytky přesadím až o víkendu, budu muset zase namíchat 120L substrátu

Bushy Greenhouse 2009 AK-47, White Russian, Durban Poison
Bushy Dream 2010 Nebula, Hashplant, JF, SSH, Euforia, Orange Bud, S.A.G.E
Be patient, because I am not..

Naposledy upravil j0llyj0k3r 12-06-2009 v 02:17 AM

Old Post 10-06-2009 v 01:16 AM
j0llyj0k3r je offline   Profil uživatele j0llyj0k3r   Find more posts by j0llyj0k3r   Foto galerie člena j0llyj0k3r   Click here to Send j0llyj0k3r a Private Message   Add j0llyj0k3r to your buddy list     Navštiv homepage uživatele j0llyj0k3r! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
j0llyj0k3r
Stálý Člen

Karma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 144  

mini update 13.6.2009 Příspěvek č. 7






Tak jsem tady s malinkatým updatem, fotky foceny v sobotu, přesazeným kytkám malinko roztažený větve, dvakrát zahnojeno Start-Upem, kytičky po přesazení dostaly Cropmax a 1x týdně dostávaj Phyt-amin. Dnes mám v plánu namíchat zbytek substrátu a preventivně ošetřit Neem Oilem..

K fotkám:

1. nejnovější přírůstek, druhej klon Durban Poison od DP

2. favorizovaný AK-47

3. druhý AK-47

4. roztaženej White Russian

5. neroztaženej White Russian

Bushy Greenhouse 2009 AK-47, White Russian, Durban Poison
Bushy Dream 2010 Nebula, Hashplant, JF, SSH, Euforia, Orange Bud, S.A.G.E
Be patient, because I am not..

Naposledy upravil j0llyj0k3r 16-06-2009 v 10:25 AM

Old Post 16-06-2009 v 10:14 AM
j0llyj0k3r je offline   Profil uživatele j0llyj0k3r   Find more posts by j0llyj0k3r   Foto galerie člena j0llyj0k3r   Click here to Send j0llyj0k3r a Private Message   Add j0llyj0k3r to your buddy list     Navštiv homepage uživatele j0llyj0k3r! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
j0llyj0k3r
Stálý Člen

Karma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 144  

Hlína Ohýbání větví a míchání substrátu Příspěvek č. 8






Zdravím všechny, kytičky rostou jako z vody, připojuju pár fotek jak jsem jim včera ohnul větve aby měly víc sluníčka.. ty čtyři co jsou ještě v malých koflících už křičej o přesazení, tak jsme konečně shromáždili vše potřebné a dnes jsme namíchali nový substrát, byla to celkem zábava viz. přiložený foto

Substrát:


  • 75l kokosových vláken
  • 40l perlitu
  • 20l substrátu pro Pelargonie Floria s guanem a aquacellem
  • 20l substrátu pro palmy a zelené rostliny
  • 5l substrátu pro kaktusy
  • 20l keramzitu
  • 20l kvalitního domácího wormhumusu
  • Trichoderma harzianum(Supresivit)

pH 6.5

Bushy Greenhouse 2009 AK-47, White Russian, Durban Poison
Bushy Dream 2010 Nebula, Hashplant, JF, SSH, Euforia, Orange Bud, S.A.G.E
Be patient, because I am not..

Naposledy upravil j0llyj0k3r 18-06-2009 v 01:08 AM

Old Post 18-06-2009 v 00:56 AM
j0llyj0k3r je offline   Profil uživatele j0llyj0k3r   Find more posts by j0llyj0k3r   Foto galerie člena j0llyj0k3r   Click here to Send j0llyj0k3r a Private Message   Add j0llyj0k3r to your buddy list     Navštiv homepage uživatele j0llyj0k3r! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
j0llyj0k3r
Stálý Člen

Karma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 144  

Nápad ohýbání II, matka Durbanu Poison Příspěvek č. 9






Tak pripojuju par dalsich fotek minuleho tydne co se tyce ohejbani vetvi a na poslednich dvou fotkach pridavam matku Durbanu Poison Vecer uploadnu fotky z dneska.. peace..

Bushy Greenhouse 2009 AK-47, White Russian, Durban Poison
Bushy Dream 2010 Nebula, Hashplant, JF, SSH, Euforia, Orange Bud, S.A.G.E
Be patient, because I am not..

Naposledy upravil j0llyj0k3r 19-06-2009 v 12:53 PM

Old Post 19-06-2009 v 12:33 PM
j0llyj0k3r je offline   Profil uživatele j0llyj0k3r   Find more posts by j0llyj0k3r   Foto galerie člena j0llyj0k3r   Click here to Send j0llyj0k3r a Private Message   Add j0llyj0k3r to your buddy list     Navštiv homepage uživatele j0llyj0k3r! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
j0llyj0k3r
Stálý Člen

Karma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 144  

Pohodička 9dní po ohýbání Příspěvek č. 10






Zdravím všechny, uplynulo 9dní, ne zrovna hezkýho počasí, i přesto mi kytičky směle rostou 3-5 cm denně. Hnojím stále Plagronem StartUp, 1xtýdně Cropmax, 1xtýdně Phyt-amin, v pondělí dostaly preventivní postřik Neem Oilem, jelikož jsem po pravidelný pečlivý prohlídce listů objevil asi dvě svilušky Připojuju nějaký foto k pokochání, musel jsem je ze skleníku vynést na focení ven, nevlezl bych se k nim s foťákem (mám teď při ruce jen dlouhý sklo)

Na první fotce je nahoře Durban Poison, má teď 73cm, dole favorizovaný AK-47, který má v nejširším místě 88cm a výšku 58cm

Na druhý je stejná dvojice..

Třetí foto patří favorizovanýmu AK-47

Na čtvrtý je největší White Russian

A na pátý je nejsmradlavější AK-47, říkáme mu "smraďoch"

citace:
Původní příspěvek od YagoMan
zdar parde
tady očekávám krásný a dobrý grow
výběr genetiky... hmmm... Durban a W Russian je vidět, že pán je fajnšmekr
ovšem co se AK-47 týče, nikdy se mi ho nepodařilo při OUT dotáhnout k dokonalosti, tvořily se mi vždy sice tvrdé jak skála, leč malé kompaktní paličky... jinak v boxu naprosto bez problému...
tak doufám, že konečně uvidím, kde jsem dělal s tím Michajlovem chybu
a co se smradu týče asi si to umím představit, nevím jestli si někdy cítil rostoucí SMbog...


Bushy Greenhouse 2009 AK-47, White Russian, Durban Poison
Bushy Dream 2010 Nebula, Hashplant, JF, SSH, Euforia, Orange Bud, S.A.G.E
Be patient, because I am not..

Naposledy upravil j0llyj0k3r 08-07-2009 v 23:39 PM

Old Post 26-06-2009 v 02:05 AM
j0llyj0k3r je offline   Profil uživatele j0llyj0k3r   Find more posts by j0llyj0k3r   Foto galerie člena j0llyj0k3r   Click here to Send j0llyj0k3r a Private Message   Add j0llyj0k3r to your buddy list     Navštiv homepage uživatele j0llyj0k3r! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
j0llyj0k3r
Stálý Člen

Karma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 144  

Alarm Příspěvek č. 11


Dlouho jsem přemýšlel, jakým způsobem minimalizovat možnost toho, že mi někdo zkazí radost z úrody a jelikož prevence je asi nejlepší, zakoupil jsem alarm I s poštovným mě vyšel na 600Kč, má infračervený čidlo pohybu a umí nejen hlasitě houkat, ale zároveň vytáčí tři uložený telefonní čísla. Hned budu mít klidnější spaní, počasí už se trochu umoudřilo, tak se pokusím krásky zítra nafotit a poslat nějakej update.. peace..

125dB mini alarm König s pohybovým čidlem, programovatelnou obsluhou pomocí 4 místného kódu a možností automatického vytáčení telefonních čísel a zanechání vzkazu. 3 volitelná tel.čísla, délka zprávy 6 sec.
Technické parametry:
Napájení: 4x "AA" (nejsou součástí)
Detekce: Infračervenými paprsky
Hlasitost sirény: 125dB
Zpoždění pro odchod: 30 sec.
Zpoždění pro příchod: 10 sec.
Počet tel.čísel: 3
Délka zprávy: 6 sec.
Rozměry 167x67x43mm

Kdyby někdo chtěl, tady se dá koupit..

Bushy Greenhouse 2009 AK-47, White Russian, Durban Poison
Bushy Dream 2010 Nebula, Hashplant, JF, SSH, Euforia, Orange Bud, S.A.G.E
Be patient, because I am not..

Old Post 04-07-2009 v 00:04 AM
j0llyj0k3r je offline   Profil uživatele j0llyj0k3r   Find more posts by j0llyj0k3r   Foto galerie člena j0llyj0k3r   Click here to Send j0llyj0k3r a Private Message   Add j0llyj0k3r to your buddy list     Navštiv homepage uživatele j0llyj0k3r! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
j0llyj0k3r
Stálý Člen

Karma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 12






Připojuju malej update, jak je tohle hnusný počasí, nemám moc kdy je tahat na focení ven Jinak momentálně trochu bojuju se sviluškama, zatím se mi ty mrchy pomocí Neemu dařej ukočírovat, tak mi držte palce.. letos je takový havěti a plísní, že by se z toho jeden...

K fotkám:

1. AK-47 přesazovaný až v druhý várce

2. totožná kytka

3. White Russian

4. White Russian

5. "Smraďoch" (AK-47)
___________________________________________________________________________________________
citace:
Původní příspěvek od Pan Ker
To vypadá jako povedená věcička, jen bacha na citlivost, aby vám to tam nehoukalo pokaždý, až přes zahradu proběhne sousedovic kočka. Přece jen 125dB uprostřed noci...

Btw, co se týče rad ohledně hnojiv, přikláněl bych se jednoznačně spíš k neonovi. Crop max, green sensation, phyt-amin apod. z tebe pouze vytáhnou prachy. Zatímco Ripen do finiše má, narozdíl od předchozích jmenovaných, viditelný výsledky za nesrovnatelně nižší cenu.

Ještě trochu OT, ale co máš k tomu 5D za objektivy, můžu-li být zvědav?


povedená věcička to celkem je, a když to bude vevnitř ve skleníku, spustí se až v případě, že někdo vnikne dovnitř.. Co se týče hnojiv, z vlastní zkušenosti jsem si Cropmax celkem oblíbil, pomáhá kytkám srovnat se s případným stresem a podporuje větvení. Jeho účinek je vidět. Jak píšu výš, Phytamin mám, tak používám, občas, ale třeba není, StartUp ho má v sobě.. O green sensation bych nepolemizoval, ale osobně jdu do Bloombastic od Atami.. Ripen je jasnej..

A k tomu OT:

  • Canon EF 16-35mm f/2.8 L II USM
  • Canon EF 24-70mm f/2.8 L USM
  • Canon EF 70-200mm f/2.8 L IS USM
  • EF 400mm f/2.8L IS USM
  • Canon extender 1.4x
  • a pevnou 50 s f1.4 a fisheye..
Proč?

___________________________________________________________________________________________
citace:
Původní příspěvek od RespectFlowers
čau máš to hezký. leč nechtěl by sis to přesadit do větších kýblů nebo rovnou do země? vím že jste omezeni místem ale určitě se to ještě dá ..

Nemyslím si, že by květníky 18-32litrů byly zrovna malý.. a řekl bych, že co se týče místa, vychytal jsem to s velikostí květináčů tentokrát tak akorát.. Jsem naprosto spokojenej
___________________________________________________________________________________________
citace:
Původní příspěvek od aleen13
mám otázku - asi ne zrovna odbornou, ale čím to, že jsou taaak pěkně rozvětvený? Zaštipoval jsi nebo to ony samy?
Vypadají nádherně, jako oleandry...

Zdravím, jediná z kytek NENÍ ani jednou zaštípnutá, za košatost vděčím především dobré genetice a výběru matek, potom má vliv určitě ohýbání větví vodorovně ven z "koruny" a přivazování k obvodu květináče a v neposlední řadě udělal své taky Cropmax, kterým kytky pravidelně kropím..

Všem díky za K++

Bushy Greenhouse 2009 AK-47, White Russian, Durban Poison
Bushy Dream 2010 Nebula, Hashplant, JF, SSH, Euforia, Orange Bud, S.A.G.E
Be patient, because I am not..

Naposledy upravil j0llyj0k3r 08-07-2009 v 23:46 PM

Old Post 08-07-2009 v 01:54 AM
j0llyj0k3r je offline   Profil uživatele j0llyj0k3r   Find more posts by j0llyj0k3r   Foto galerie člena j0llyj0k3r   Click here to Send j0llyj0k3r a Private Message   Add j0llyj0k3r to your buddy list     Navštiv homepage uživatele j0llyj0k3r! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pilot.sky
Nový Člen

Karma uživatele pilot.sky - 50% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 13

Mužete mi prosim nekdo poskytnout info k White Russia
Dekuji

PILOT

Old Post 22-07-2009 v 01:56 AM
pilot.sky je offline   Profil uživatele pilot.sky   Find more posts by pilot.sky   Foto galerie člena pilot.sky   Click here to Send pilot.sky a Private Message   Add pilot.sky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gucspeed
Stálý Člen

Karma uživatele Gucspeed - 24% PěstitelskáKarma uživatele Gucspeed - 24% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 235  

Příspěvek č. 14

k tomu ruslaakovi / tak napr.. : http://www.planetskunk.com/whiterussian-p-142.html

Murrayův zákon:
Jestli se vám napoprvé nikdy nic nepovede, rozhodně se nedávejte na parašutismus


http://www.chilloutmixes.com


Old Post 22-07-2009 v 06:11 AM
Gucspeed je offline   Profil uživatele Gucspeed   Find more posts by Gucspeed   Foto galerie člena Gucspeed   Click here to Send Gucspeed a Private Message   Add Gucspeed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
John.Mall
Stálý Člen

Karma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 296  

Příspěvek č. 15

No panečku, tohle je tedy jiná třída, kam já se hrabu se svýma sračkama od slepic na dvě umolousaný kytičky.

Já to jebu...


Jsou chvíle, kdy Ti vůbec nepomůže, že umíš napsat slovo MYSLIVEC.

Old Post 22-07-2009 v 08:08 AM
John.Mall je offline   Profil uživatele John.Mall   Find more posts by John.Mall   Foto galerie člena John.Mall   Click here to Send John.Mall a Private Message   Add John.Mall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aleen13
Stálý Člen

Karma uživatele aleen13 - 94% PěstitelskáKarma uživatele aleen13 - 94% PěstitelskáKarma uživatele aleen13 - 94% PěstitelskáKarma uživatele aleen13 - 94% PěstitelskáKarma uživatele aleen13 - 94% PěstitelskáKarma uživatele aleen13 - 94% PěstitelskáKarma uživatele aleen13 - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 85  

Příspěvek č. 16

bude pokračování? dlouho jsi tu nebyl..... snad je vše OK

Alenčin DRUHÝ pěst
Alenčin první balkon
Crohnova nemoc a Ulcerózní kolitida - léčení konopím


"Konopí pro zdravý a veselejší život..."

Old Post 14-09-2009 v 13:28 PM
aleen13 je offline   Profil uživatele aleen13   Find more posts by aleen13   Foto galerie člena aleen13   Click here to Send aleen13 a Private Message   Add aleen13 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:53 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3182850 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív