Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » First_Outdoor 2009 /HH/
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
P@ulex
Outdoor grower

Karma uživatele P@ulex - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 132  

Obecné First_Outdoor 2009 /HH/ Příspěvek č. 1






Zdravím všechny přátelé zeleného potěšení .

Rozhodl jsem se také ukázat mé krasavice. Po dlouhém čtení fora , jsem si uvědomil, že bude lepší mít domácí kuřivo ( z ekonomických důvodů ) .
Vlákno zakládám až teť , připadalo mě lepší dát něco narazového , aby se to dlouho nečetlo a nenudilo ( také v případě , že bych to podělal)

Zemina

Kupovanej substrát z OBI na výsev a množení ( první dny života ) ,
později v substrátu na Pelargonie ( předhnojenej , též z OBI ) ,
písek + perlit.

Seeds

10x Hollands Hope od Dutch-Passion (regular)
(6 semen rozdáno kamarádům, jedno mě nevyklíčilo , tak mám jen tři)

Hnojky

Plagron Alga-Grow 500ml
Plagron Alga-Bloom 500ml + 250ml
AH Final Solution 250ml

Usazení

2x 15-20l květináč (nwm to přesně proto udávám rozmezí)
1x kybl od barvy 20l

Poloha

Zahrádka. Slunce na ně svítí od 10-11 hodiny až do doby něž zapadne.
(často jsem je předělával jinam , abych vychytal co nejvíc přímého slunečního světla )

Foťák

Samsung Digimax S800

Tak toť asi vše k představení a hurá na foto

1.První dny života za oknem (16.4)
2.Povyrostlé krasavice v novém prostředí (26.5)
3.třetí do počtu (26.5)
4.Další skok kupředu (12.6)
5.třetí do počtu (12.6)

Naposledy upravil P@ulex 21-09-2009 v 10:09 AM

Old Post 19-09-2009 v 17:29 PM
P@ulex je offline   Profil uživatele P@ulex   Find more posts by P@ulex   Foto galerie člena P@ulex   Click here to Send P@ulex a Private Message   Add P@ulex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
P@ulex
Outdoor grower

Karma uživatele P@ulex - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 2






Další foto v rozmezí od 21.7-12.8

1.Rozvětvené krasavice
2.Třetí dopočtu
3.Pěkně vedle sebe na pěkném fleku
4.Začátek květu u první zleva
5.Lepší úhel pohledu

Old Post 19-09-2009 v 17:41 PM
P@ulex je offline   Profil uživatele P@ulex   Find more posts by P@ulex   Foto galerie člena P@ulex   Click here to Send P@ulex a Private Message   Add P@ulex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
P@ulex
Outdoor grower

Karma uživatele P@ulex - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 3




Něco málo postřehu . Nezdá se, ale i kytky dokážou zabíjet

1. První najemník
2. Druhý najemník to nějak nevychytal s kytkou ( žádná prdel , takhle jsem tu vosu fakt našel)
3. Papírovej lovec čooorek z Deutschlandu

Naposledy upravil P@ulex 21-09-2009 v 10:10 AM

Old Post 19-09-2009 v 17:48 PM
P@ulex je offline   Profil uživatele P@ulex   Find more posts by P@ulex   Foto galerie člena P@ulex   Click here to Send P@ulex a Private Message   Add P@ulex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
P@ulex
Outdoor grower

Karma uživatele P@ulex - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 4




Tak a konečně vám můžu představit holčiny v plné kráse Foceno 19.9.
Doufám že se vám aspon trochu libí můj test . Další foto přidám do 10dnů.
Pěstu zdar

1.Aktuální fotka všech tří
2.Paličky té nejosypanější
3.Srovnávání vrcholků

Naposledy upravil P@ulex 19-09-2009 v 18:01 PM

Old Post 19-09-2009 v 17:56 PM
P@ulex je offline   Profil uživatele P@ulex   Find more posts by P@ulex   Foto galerie člena P@ulex   Click here to Send P@ulex a Private Message   Add P@ulex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 5

Kámo ty se fakt nemusíš bát čorek. Krásné kytky a fotky, to se počítá.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 19-09-2009 v 18:58 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MagicHerb
Stálý Člen

Karma uživatele MagicHerb - 43% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 504  

Příspěvek č. 6

Ahoj,gratuluju,kytky vypadaj nádherně.

Pokud se nepletu tak jsi,nemusel ani zaštípávat ani ohybat.
Zajímalo by mě jak to podle tebe vypadá s pryskiřicí,chloupky jestli hnědnou a hlavně dávkování toho Bloomu + jak často hnojíš?

Dík za příp. odpověď.

HH taky vlastnim sice jen jeden keříček,ale tuhle kytku jsem si fakt hodně oblíbil.Je to pecka kytka.Podle seedbanky by měla být zralá cca. za 8 týdnů od počátku květu.
Kámošovi kterej ji měl na zahradě jí v tejdnu nějaký amatéři sklidili nezralou,takže se ti ani nedivim,že máš obavy z čórek.

Old Post 20-09-2009 v 08:26 AM
MagicHerb je offline   Profil uživatele MagicHerb   Find more posts by MagicHerb   Foto galerie člena MagicHerb   Click here to Send MagicHerb a Private Message   Add MagicHerb to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MagicHerb! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

jo je to fakt krassaa...k+

Old Post 20-09-2009 v 09:55 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
P@ulex
Outdoor grower

Karma uživatele P@ulex - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 8

Děkuji přátelé za vaše ohlasy a hlavně za k+

To: MagicHerb
Nepleteš se kámo , nemusel jsem zaštipovat a ani ohybat ( i když půlměsíce jsem si taky rači koupil).
Na té první zleva (baculka) je pryskiřice celkem dost ( dobré lepidlo ), ostatní jí tolik nemají. Chloupky hnědnou u dvou (levé a prostřední). A konečně k hnojkám , Bloomu tam cpu začátkem týdne 6ml/l ( zalévám 10l = 60ml/10l) ke konci jim ještě do zálivky dávám 2ml/l. Holkám to moc neva , spíš naopak , dobře nabobtnávaj

PS:upřímnou soustrast tvému kamošovi a nechť se ti taky daří

Old Post 20-09-2009 v 11:35 AM
P@ulex je offline   Profil uživatele P@ulex   Find more posts by P@ulex   Foto galerie člena P@ulex   Click here to Send P@ulex a Private Message   Add P@ulex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 9

Jo jo máš je fakt parádní, ale doporučoval bych nejmíň 14ti denní průpalach uplně bez hnojek, obzvlášt když to máš v kýblech! Kytkám se ty hnojky budou líbit vždycky, ale tobě se pak nebude líbit ta chuť!

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 20-09-2009 v 11:48 AM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GhostFace
Stálý Člen

Karma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 10

Zdar máš to parádní, takový malý kompaktní keříky a hlavně ta barva. Na první pohled je vidět, že je to indika. Jestli sem to dobře pochopil taks měl feminizovaný semena že? Já minulý rok jel HH od nirvany, měla to být 100% indika a byla z toho spíš 100% sativa (v kyblu přes 2 metry a řidký paldy)
Jo a příště bych ti radil tam dát místo písku kokos. Ony ty zahradnický substráty totiž docela rychle vysychají.

National Health Service - Mr. Nice Seeds - Outdoor 2009

Old Post 20-09-2009 v 12:25 PM
GhostFace je offline   Profil uživatele GhostFace   Find more posts by GhostFace   Foto galerie člena GhostFace   Click here to Send GhostFace a Private Message   Add GhostFace to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
P@ulex
Outdoor grower

Karma uživatele P@ulex - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 11

To: Časlove
Máš pravdu , chuť by byla fakt divná. Proto jsem koupil AH Final Solution , kterej budu aplikovat těch 14dní předem. Doufám že to je dobře

To: GhostFace
Semena byla normal od DP (10 seeds za 30€, 6 rozdáno kamarádům , jedno nevyklíčilo tak mám jen tři). Máš pravdu s tím vysycháním, dám na tebe a příště tam lupnu kokos. Děkji za radu

Old Post 20-09-2009 v 12:38 PM
P@ulex je offline   Profil uživatele P@ulex   Find more posts by P@ulex   Foto galerie člena P@ulex   Click here to Send P@ulex a Private Message   Add P@ulex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RealG
Nový Člen

Karma uživatele RealG - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 12

a 3 samice jo? a to byli semena feminizovaný bo regular? Jinak Final je dobrá volba.
Víš co? pokud nemaj ještě ti tvý kamoši sklizeno tak se tam stav s fotákem a vyfot. Protože pokud toho vá o pěstování mín než ty, tak by mě zajímalo jak vypadají nevymazlený kvítka ze stejnejch semen. Právě že bych to chtěl příští rok rozjet ve formě testu - co a na kolik ovlivní kvítka

tak ať to špale

Old Post 20-09-2009 v 15:28 PM
RealG je offline   Profil uživatele RealG   Find more posts by RealG   Foto galerie člena RealG   Click here to Send RealG a Private Message   Add RealG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
P@ulex
Outdoor grower

Karma uživatele P@ulex - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 13






Tak po pár dnech přidávám aktualizaci fotek + jeden malej problém (To: RealG ->pokecáno přes PM) .

1. Foceno dnes ráno ( aplikace Final Solution u levé a prostřední)
2.Paličky levé krasavice
3.Srovnávání vrcholků
4.A to je můj problém. Na jedné paličce se objevila plíseň. Ihned jak jsem to uviděl, tak jsem valil pro nůžky a rači ju fikl . Doufám že se to svinstvo nerozleze dál. ( ostatní paličky jsou zatím zdravé)
5.Rána po zákroku

Old Post 27-09-2009 v 12:54 PM
P@ulex je offline   Profil uživatele P@ulex   Find more posts by P@ulex   Foto galerie člena P@ulex   Click here to Send P@ulex a Private Message   Add P@ulex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MagicHerb
Stálý Člen

Karma uživatele MagicHerb - 43% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 504  

Palec nahoru Příspěvek č. 14

čau,jde asi o to,že teď již bývá velká vlhkost venku.Kolem 80 %.Takže chce kytku přes noc a po ránu nechat v prostředí s nižší vlhkostí cca50% a nebo použít PEST OFF roztok.Taky by nebylo od věci protrhat pár největších žlutejch listů kvuli vzdušnosti.Nejhustší je ta vpravo.Já protrhávám od největších a nejvíc žlutejch po ty co stíněj paličkám a který jsou moc vpěchovaný do palic a jsou žlutý až skoro průsvitný.Zatim žádná plíseň.
Zejtra přecházim s HH na enzym a pak průplach.
Přeju ať to dojde vpořádku a hodně SUN is SHININGu.

Naposledy upravil MagicHerb 28-09-2009 v 09:43 AM

Old Post 27-09-2009 v 23:00 PM
MagicHerb je offline   Profil uživatele MagicHerb   Find more posts by MagicHerb   Foto galerie člena MagicHerb   Click here to Send MagicHerb a Private Message   Add MagicHerb to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MagicHerb! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RealG
Nový Člen

Karma uživatele RealG - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 15

jj souhlas .. prostředek trochu probrat, ono to pak mnohem líp větrá, ale jen decentně a hlavně ty velký, žlutý listy (žlutý sou proto že je kytka už vesměs nepotřebuje tak z nich spotřebovává zbytky živin a nechá je odumřít). Právě zas boky (listy co míří ven ze středu) bych nechal čistě na kytce kdy je zahodí, ono totiž víc listů=větší pálky.

Mno a ty co stíní palicím sou podle mě v poho, ty bych klidně nechal, ono nemyslím že je nutnost je oddělat

tak ať to špale

Naposledy upravil RealG 28-09-2009 v 13:22 PM

Old Post 28-09-2009 v 13:16 PM
RealG je offline   Profil uživatele RealG   Find more posts by RealG   Foto galerie člena RealG   Click here to Send RealG a Private Message   Add RealG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
14alpano14
Nový Člen

Karma uživatele 14alpano14 - 86% PěstitelskáKarma uživatele 14alpano14 - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 16

nazdaar ja som zo slovenska a tiez pestujem tento rok hh a je to fakt paradna odroda uz som aj zastipoval a fajne variDD sladucka lenze som mal len jednu kitku samicu a nemam z nej na dalsi rok seeds ak ze bi si mal na zvis zo 5 bol bi som ti vdacny ja ti mozem poskitnut ine odrodyD

Old Post 28-09-2009 v 18:06 PM
14alpano14 je offline   Profil uživatele 14alpano14   Find more posts by 14alpano14   Foto galerie člena 14alpano14   Click here to Send 14alpano14 a Private Message   Add 14alpano14 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele 14alpano14! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:03 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-06-2021 - Outdoor 2019 - 125 odpovědí
03-10-2013 - First OutDoor-Big Bud 2013 - 37 odpovědí
27-10-2010 - Outdoor 2010 Shaman - 67 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5423300 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív