Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Outdoor 2010 Shaman
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
scaep
Stálý Člen

Karma uživatele scaep - 66% PěstitelskáKarma uživatele scaep - 66% PěstitelskáKarma uživatele scaep - 66% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 36  

Outdoor 2010 Shaman Příspěvek č. 1

Zdravim growery a growerky.

Indoor mi před lety nevyšel tak sem se rozhodl rozjet po dlouhý době zase outdoor.
A proč se nepodělit se svojí radostí i s ostatními, že? (A taky nasbírat nějaký zkušenosti a rady )
Ale dost keců, začneme:

SEMENA

DP Shaman (regular)
Z 8 přímo do země zasetých vyšlo 7 (doufám, že to všechno nebudou samci )

4 kytky jdou do 5l květináčů (vím, 5l málo ale kámoš měl loni solidní bushe), zbývající 3 kyti jdou do rovnou země - do 10l děr.

ZEMINA

Počáteční fáze růstu
- Univerzální substrát namíchaný keramzitem (70% zeminy 30% keramzitu)

Přesazení
Mix vyčtený z FAQ
- 30% Substrátu pro kaktusy a sukulenty
- 30% Kompostu
- 30% Keramzitu
- 10% Perlitu

Tenhle mix zkoušim prvně tak uvidim jak se osvědčí.

HNOJIVA
Plagron Alga Grow
Plagron Alga Bloom

a rezervní
Hoštické slepičince (tekuté)

NĚCO O LETOŠNÍM GROWU

Takže semínka jsem zasel poslední týden v dubnu (někdy kolem 23. myslim) z rašelinových květináčků vyšly za pět dní a za další dva jsem je přesadil do 0,5l květináčků (páč z rašelináčů lezou po delší době kořínky - vlastní zkušenost).
Za dobu co rostou si moc sluníčka neužily protože je furt hnusně , no snad se to teď konečně spraví.
Kyti sou podle mě dost malinký, byly doby kdy sem měl o dost větší. Ale nebudu vinit sebe - může za to počasí!
Hnojeno zatim 2x (vždy s týdenním odstupem a sotva poloviční dávkou)
Včera (2.6) sem 4 přesadil do 5l květináčů s mixem.
Zbývající půjdou ven zítra nebo o víkendu záleží hlavně na počasí.
To jest zatím vše.

Growu zdar a Sativám zvlášť!

P.S.: Fotky dodám.

Old Post 03-06-2010 v 20:52 PM
scaep je offline   Profil uživatele scaep   Find more posts by scaep   Foto galerie člena scaep   Click here to Send scaep a Private Message   Add scaep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nsc
Nový Člen

Karma uživatele nsc - 9% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 2

hoj
sem dost zvědavej jak ti to poroste... letos mám taky pět shamanů... zatim celkem spokojenost, vyklíčilo mi v podstatě pět z pěti (v podstatě protože jedno semínko nic, ale z druhého mi vyrostly kytky dvě - to se mi stalo asi poprvně) a v rámci možností se i pěkně rozjely...jen teď to počasí trochu brzdí... mám ještě AMS, ta je trošku rychlejší zatim, a vypadá i vitálněji, ale ještě je brzo na závěry a navíc jsem někde čet, že shaman začne tahat až někdy v červnu a pak že to jede tak snad se vydaří a držim palce

Old Post 03-06-2010 v 22:40 PM
nsc je offline   Profil uživatele nsc   Find more posts by nsc   Foto galerie člena nsc   Click here to Send nsc a Private Message   Add nsc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
scaep
Stálý Člen

Karma uživatele scaep - 66% PěstitelskáKarma uživatele scaep - 66% PěstitelskáKarma uživatele scaep - 66% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 3






Tak tady sou ty fotky.

1.) 11. den růstu
2. a 3.) 34. den
4.) - 6.) 40. den

Old Post 04-06-2010 v 00:00 AM
scaep je offline   Profil uživatele scaep   Find more posts by scaep   Foto galerie člena scaep   Click here to Send scaep a Private Message   Add scaep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
scaep
Stálý Člen

Karma uživatele scaep - 66% PěstitelskáKarma uživatele scaep - 66% PěstitelskáKarma uživatele scaep - 66% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 4


...

Old Post 04-06-2010 v 00:04 AM
scaep je offline   Profil uživatele scaep   Find more posts by scaep   Foto galerie člena scaep   Click here to Send scaep a Private Message   Add scaep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kares
Nový Člen

Karma uživatele Kares - 44% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 5

Ak bude dobre pocasie tak sa priprav na 2m stromy gl

Old Post 04-06-2010 v 16:47 PM
Kares je offline   Profil uživatele Kares   Find more posts by Kares   Foto galerie člena Kares   Click here to Send Kares a Private Message   Add Kares to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Kares! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
scaep
Stálý Člen

Karma uživatele scaep - 66% PěstitelskáKarma uživatele scaep - 66% PěstitelskáKarma uživatele scaep - 66% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 6

nsc: čus,
když sem vybíral semena chtěl sem napřed taky AMS (společně s Himalayan Gold) ale nakonec sem skončil u Shamana protože mi podle fotek a popisů připomíná kouř co sem hulil na střední (kéž by to bylo ono), nemoh sem se toho nabažit ale za pár tejdnů to došlo a byl šmitec. sice sme měli pár semínek na partyzánskej grow ale nějaký debílci nám tehdá vytrhali dvaceti centimetrový kytičky, takže sme měli utrum - střílet tuhle vypatlanou zlodějskou verbeš.
S těma semínkama (2 z 1) se mi před lety stalo to samý, jenže mi z toho vyrostli samci . Pokud máš ferm. semena tak myslim, že můžeš bejt v klidu .

Kares:
no 2m stromy bych měl rád ale to nemůžu riskovat, musim udržet vejšku max. do 1,5m. vyšší už by budily pozornost.

Old Post 09-06-2010 v 15:28 PM
scaep je offline   Profil uživatele scaep   Find more posts by scaep   Foto galerie člena scaep   Click here to Send scaep a Private Message   Add scaep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
scaep
Stálý Člen

Karma uživatele scaep - 66% PěstitelskáKarma uživatele scaep - 66% PěstitelskáKarma uživatele scaep - 66% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 7

Update:

Takže kytky jsou od pátku (4.6) venku.
Chvíli měli problém s teplotou (světlejší vršky) ale už si zvykli a jsou v poho.
Dneska ráno sem zastřihnul ty čtyři v květináčích. Zkoušel sem FIM, ale nevim nevim.
Zaštipoval sem šestý patro - respektive pátý, ty spodní výhonky a lístky sem odstranil páč z nich nikdy nic moc neni. (kdybych tohle udělal před přesazenim mohl sem je daleko víc podsadit - holt poučení do budoucna)
U kytek v zemi počkám tak 1-2 patra a zaštipnu je taky.

Navíc jim přibyly nový kamarádky
a to tyto:

Royal Queen Seeds - Special Kush #1 ferminizované

Z pěti semínek bylo jedno prasklý ale zbytek v pohodě vyklíčil.

Klíčky šli do květináčků s mixem:
-60% substrátu pro výsev
-30% keramzitu
-10% perlitu
a pak rovnou na sluníčko. (ale na noc je radši dávám dom)

Klíčit sem je dal 4.6 a přesadil je 7.6.

Až odrostou půjdou nejspíš do starý plastový vany nebo do 10l kýblů s perlitem, keramzitem, kompostem a hlínou ze zahrady.

S ferminizovanýma semenama to zkoušim prvně tak sem zvědavej jak to dopadne. Podle toho co sem vyčet nemá kuřivo z ferm. kytek takovou chuť jako z normal. Ale to cituju jenom to co jsem četl. Osobně sem ještě neměl možnost ochutnat ferm. i normal vzorek jedný odrůdy.

V červenci možná zkusim ještě nějakou tu autoflowering odrůdu.

Fotky přidám asi až po víkendu a možná i pozdějc. Páč neni nic moc co fotit a ty fotky z mobilu sou celkem na hovno.
Zkusim sehnat někoho kdo mi spraví starej digitál a pak snad přidám kvalitnější fotky.

Toť vše.
Mějte se a Growu zdar!

Jo a dík za K+

Old Post 09-06-2010 v 15:36 PM
scaep je offline   Profil uživatele scaep   Find more posts by scaep   Foto galerie člena scaep   Click here to Send scaep a Private Message   Add scaep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
scaep
Stálý Člen

Karma uživatele scaep - 66% PěstitelskáKarma uživatele scaep - 66% PěstitelskáKarma uživatele scaep - 66% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 8




Menší foto update (bohužel furt z mobilu)

Shamani
1.) 54. den
2.) a 3.) 67. den

Special Kush sem zapomněl vyfotit ale mají asi 15 cm a překvapuje mě že už voněj.
Trochu se změnila situace a Special Kushe si budu nechávat jenom dva. Jeden nechám outdoor a s druhým zkusim indoor micro.

Growu zdar a ať vám to roste

Old Post 29-06-2010 v 12:00 PM
scaep je offline   Profil uživatele scaep   Find more posts by scaep   Foto galerie člena scaep   Click here to Send scaep a Private Message   Add scaep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
scaep
Stálý Člen

Karma uživatele scaep - 66% PěstitelskáKarma uživatele scaep - 66% PěstitelskáKarma uživatele scaep - 66% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 9

Hoj Growers.
Tož od posledního updatu uběhla dlouhá doba takže teď se to má takhle:

Ze sedmi Shamanů byly čtyři samci (dva v zemi, dva v květináčích).
Jednu samici Shamana z květníku a Special Kush sem přesadil do země. Druhou Shamanku z květinače sem přemístil do 15l kýblu.
Nevim čim to je ale ten Special Kush roste dost pomalu a na to že má cca 50-60 cm fakt brutálně voní.
Největší radost mi dělá Shaman 3 - od teď už jenom "Velká Máma"

Z jednoho malýho samce sem po hooodně dlouhý době uvařil mlíko. Sice to trvalo asi 3 hodiny (přes hodinu sem to jenom vyplachoval) ale výsledek byl víc než good.

Old Post 12-08-2010 v 04:48 AM
scaep je offline   Profil uživatele scaep   Find more posts by scaep   Foto galerie člena scaep   Click here to Send scaep a Private Message   Add scaep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
scaep
Stálý Člen

Karma uživatele scaep - 66% PěstitelskáKarma uživatele scaep - 66% PěstitelskáKarma uživatele scaep - 66% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 10






Tady přihazuju pár info fotek:

1.) Shamani v zemi 81. den
2.) Shamani v květnících 81. den / Special Kush 39. den
3.) Shamani v zemi 90. den
4.) Special Kush přesazený do země 68. den
5.) Shaman přesazený do země 110. den

Old Post 12-08-2010 v 04:50 AM
scaep je offline   Profil uživatele scaep   Find more posts by scaep   Foto galerie člena scaep   Click here to Send scaep a Private Message   Add scaep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
scaep
Stálý Člen

Karma uživatele scaep - 66% PěstitelskáKarma uživatele scaep - 66% PěstitelskáKarma uživatele scaep - 66% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 11



6.) Shaman ve větším kýblu 110. den
7.) "Velká Máma"

Old Post 12-08-2010 v 05:00 AM
scaep je offline   Profil uživatele scaep   Find more posts by scaep   Foto galerie člena scaep   Click here to Send scaep a Private Message   Add scaep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
scaep
Stálý Člen

Karma uživatele scaep - 66% PěstitelskáKarma uživatele scaep - 66% PěstitelskáKarma uživatele scaep - 66% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 12





Zdravim všechny konopný rytíře!

Tak holky už začaly pomalu kvést. Hlavně Shaman(ka) v kýblu.
Shaman(ka) přesazená z květináče a Velká Máma už taky kvetou ale ne tolik co ta kytka v kýblu (takže fotky jindy). Velká Máma navíc dostala při nedávnejch bouřkách pěkně zabrat. Byla celá vyvrácená a přišla o jednu větev - to se holt stává, hlavně že se z toho vzpamatovala.
Special Kush zatim ještě nekvete. (SK co s nim jedu micro půjde asi začátkem září pod kosu ale o tom zas jindy a hlavně jinde)

Všem dík za K+.
A ať se Vám to všem v zahrádkách zelená.

Fotky:

1.) Special Kush 77. den
2.) Shaman z květníku a Velká Máma 119. den
3.) Shaman v kýblu 119. den
4.) Shaman v kýblu - rádoby makro

Old Post 21-08-2010 v 20:41 PM
scaep je offline   Profil uživatele scaep   Find more posts by scaep   Foto galerie člena scaep   Click here to Send scaep a Private Message   Add scaep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
scaep
Stálý Člen

Karma uživatele scaep - 66% PěstitelskáKarma uživatele scaep - 66% PěstitelskáKarma uživatele scaep - 66% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 13

Nuže,
kytky až na Special Kush kvetou. Od posledního updatu hnojim Alga Bloomem i když díky počasí zalejvám dost nepravidelně.
V předchozích příspěvcích sem to zapomněl zmínit ale pro pořádek - normálně hnojim vždycky dvakrát do týdne (středa - slepičáky, neděle - plagron - mám v tom systém )
Hnojiva ředim v doporučený dávce ... víceméně.

Shamanka v kýblu pěkně kvete a možná z ní bude to fialový pheno (píšu to dobře?).
Na fotkách to vidět neni ale při důkladnějším zkoumání sem si všimnul že některý místa se začínají pomalu zabarvovat do fialova.
I když to může bejt i tim že se dost ochladilo.

Velká Máma to před pár dny zase schytala a vylomila se jí další větev, díky bohu ne úplně takže snad pokus o záchranu vyjde.
Zasažený místo jsem potřel stimulaxem (nevim jestli to bude mít nějakej efekt), větev připevnil páskou a pro sichr ještě přivázal provázkem aby se neohýbala dolu.
Až bude trochu normální počasí mám v plánu prostřihání listí kvůli světlu.

Shamanka z květináče se dost vytáhla (je vysoká skoro jako Velká Máma odhadem 1,8 - 2m) což ale taky znamená že paldy budou řídký.

Special Kush teprve nedávno ukázal(a) chloupky a já začínám pochybovat jestli vůbec dozraje.
Údajně kvete 7-9 týdnů (konec října).
No uvidim jak to dopadne.

Tady textová část dnešního updatu končí.

Díky za karmu a growu zdar!

Old Post 01-09-2010 v 02:12 AM
scaep je offline   Profil uživatele scaep   Find more posts by scaep   Foto galerie člena scaep   Click here to Send scaep a Private Message   Add scaep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
scaep
Stálý Člen

Karma uživatele scaep - 66% PěstitelskáKarma uživatele scaep - 66% PěstitelskáKarma uživatele scaep - 66% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 14






Fotky:

Bohužel se mi nepovedlo udělat normální fota celejch kytek páč už bylo šero a trochu pršelo.
Všechno to jsou Shamani 129. den

1.) Shaman v kýblu celek
2.) Shaman v kýblu detail
3.) Velká Mámá (část kytky)
4.) Velká Máma detail
5.) Shaman z květináče detail

Old Post 01-09-2010 v 02:14 AM
scaep je offline   Profil uživatele scaep   Find more posts by scaep   Foto galerie člena scaep   Click here to Send scaep a Private Message   Add scaep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
irdzi
Stálý Člen

Karma uživatele irdzi - 61% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 15

Cau, taky letos jedu shamany a chystam report - uverejnim ale pouze v momente, za bude vysledek stat za to ... kazdopadne chvalim - mas pekny kytky

Old Post 01-09-2010 v 10:47 AM
irdzi je offline   Profil uživatele irdzi   Find more posts by irdzi   Foto galerie člena irdzi   Click here to Send irdzi a Private Message   Add irdzi to your buddy list     Navštiv homepage uživatele irdzi! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
scaep
Stálý Člen

Karma uživatele scaep - 66% PěstitelskáKarma uživatele scaep - 66% PěstitelskáKarma uživatele scaep - 66% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 16





Tady pár fotek celků.

Old Post 03-09-2010 v 15:30 PM
scaep je offline   Profil uživatele scaep   Find more posts by scaep   Foto galerie člena scaep   Click here to Send scaep a Private Message   Add scaep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:20 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
07-04-2020 - outdoor2020 - 0 odpovědí
01-10-2019 - Outdoor 2019 Sweetseeds - 2 odpovědí
28-06-2021 - Outdoor 2019 - 125 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5738290 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív