Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » S.a.g.e.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Jaký máte názor na pěstírny do 3 kW
Fajn, taky to tak mám :-)
Kdyby byly možnosti, tak neváhám a jdu do toho!
Je to každého věc
Zamordovat Vás, hambatí!!!
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Obecné S.a.g.e. Příspěvek č. 1






Čee, growerstvo.. Vidim, že se tu rozběhlo spoustu krásných témátek s vyšší wattáží, a i já se rozhodl, že přispěju svou trochou do mlýna.. Původně jsem to sem nechtěl dávat, je to mé malé tajemství, nikdo o tom neví, až na pár nejbližších ( sklízet takový kopec sám je fakt dojeb, 2 dny minimálně.... néé, sradna!), ale to jsem prudce odbočil.. takže, jedná se o prostor 2*4m, kde 1*4m je pěstební prostor a 1*4m je ulička, ve které operuju O ventilaci se stará zaboxovaná ulita 1500m^3, tlumená sonoflexem, takže v domě není žádný hluk. Mám tam i pacháč.. Žádný smrad, ale ta mrdka váží 27kg!! Dál pasivní přítah, 2* potrubí o průměru 200mm. Jedno vede ven z domu a jedno jen ven z místnůstky, podle potřeby zadělávám. V zimě mám zadělaný venek a v létě vnitřek. Ostatně vše můžete vidět na fotkách.. Rozhodl jsem se pro drip, předchozí kolo jsem zadupad výběrem čerpadla a po konzultacích s plackou (fakt dík chlape) jsem koupil pořádného aquakinga a zálivka jede, jak švýcarské hodinky Mám tam 30 krasavic od mého kolegy, musím tyhle klony fakt vyzdvihnout, to nejsou klacky, ale větve! Jedná se o S.A.G.E.
Teď budu mít čas i chuť toto téma obnovovat a aktualizovat, proto bych se rád vyhnul zbytečným OT a debilních narážek, myslím, že bychom tu měli být všichni na stejné lodi a ne jeden druhému házet klacky pod nohy a shazovat ho za to, že jede wyšší watty, jak jsem si všiml v některých tématech.. I toto byl důvod, proč je tu mé téma, ať vidí, že v tom nejsou sami No a kdo se prokousal mýma kecama až sem, tak zjistí, že to mám 2*750 lampu a dva awingy large Myslím, že na tento prostor je to tak akorát, i když uprostřed by to sneslo určitě víc světla.. Roztok udělám jednou za týden, mám 120l sud, je to v podstatě bezúdržbový systém, pokud je dobře nastavený.. Hnojiva používám bcuzz A+B, hydro booster, atazyme, bloom stimulator a na konec květu mám nachystaný bloombastic. Začátky měly holky celkem těžké, byla jim kosa, ale pak jsem přidal topení a už si to dávají. No a teď už nějáke fotoz teda:



Na fotkách vidíte skoro celý mesíc na růstu. Byl to cca měsíc.. Nízká teplota, navíc S.A.G.E. se nějak moc netáhne..

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Naposledy upravil Moltres 07-12-2009 v 22:25 PM

Old Post 07-12-2009 v 21:59 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

14. den květu Příspěvek č. 2





Tady máme holky na 14. dnu květu.. Ph teď držím na 6.0 a EC na 2.0, Juknětem jak se jim to líbí

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 07-12-2009 v 22:30 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Detaily roomu Příspěvek č. 3





1. fotka přívod vzuchu -ten zadělaný používám v létě, vede ven z domu. V Létě to mám naopak a proto nemám problémy s vysokou teplotou

2. Pacháč, važící 27 kg! Pravda, je už trochu zaprášený a funguje na jednočku

3. Zaboxovaná ulita - oproti ufu fakt hodně tiché, ufo o stejném průtoku by mi tím zvukem trhalo zdi

4. Elektrorozvodna - mám tam stykač, jistič, hodiny a dvě zásuvky na dvě výbojky... Obyč časovač by to nedal.


Tak těším se na konstrukční kritiku a za nedlouho update.

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 07-12-2009 v 22:41 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 4

Čau Šlajs.. tento grow podniknu 2x do roka, takze 60 klonů není zas tak moc.. Navíc nemám prostor na matkárnu.

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 07-12-2009 v 22:48 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 5

Ahoj. Ten pachový filter má akú pôvodnú farbu?

Marihuana je dar.

Old Post 08-12-2009 v 00:47 AM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EricCartman
Stálý Člen

Karma uživatele EricCartman - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 421  

Příspěvek č. 6

Jak tak na to koukám tak by se konec hlasování v anketě indoorista roku měl posunout tak na únor

Co říkáš na ty 750? mě to přijde jako vtipnej kompromis mezi 600 a 1000

Pacháč 27 kg? to zase není tak moc... popravdě jsem zvedal i větší macky máš ten odtah nějak regulovanej? Aspoň na dvě úrovně den/noc?

Jinak moc pěkný kytky a celkově pěkně provedený.
PS: Tvých keců si vážím.

TAG by EricCartman Podporuji zlepšení G.cz Klimatizace!!!
Stavba home boxu Easy groow by EricCartman Heatshield ANO či NE?
Dáme si do bytu dáme si lampu, pod lampu kytku a bude nám hej !
Špetka čísel má větší hodnotu něž hromada keců!
Vše funguje, jak si inženýři Mazdy naplánovali.

Old Post 08-12-2009 v 05:06 AM
EricCartman je offline   Profil uživatele EricCartman   Find more posts by EricCartman   Foto galerie člena EricCartman   Click here to Send EricCartman a Private Message   Add EricCartman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 7

Čus chlapci, jooo ten filtr byl původně bílý, ale dost se tam prášilo, tak je celý zajebaný

Jinak se 750 jsem spoko, ale dalo mi práci k tomu sehnat předřadník, taky ten předřadník vypadá, jak vypadá... Abych řekl pravdu, 1000 jsem nikdy neměl a 600 by mi to neosvítilo podle mých představ.. Myslím, že litry by už byly moc na můj prostor.. Odtah regulovaný není, jede furt naplno, ve dne v noci

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 08-12-2009 v 10:17 AM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 8

Na tú farbu som sa pýtal kvôli tomu, že ja aj keď som mal iba minimálne zanesený pachový filter, tak jeho účinnosť išla dole kľudne aj o 60 %.

Marihuana je dar.

Old Post 08-12-2009 v 11:35 AM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 9

no, já tam přes něj furt tlačím těch 1500m3/h, žádný regulátor a krásně mi ho to profoukne.. Musím zaklepat, smrad vubec žádný v domě není, ale jakmile vlezu do roomu, už mě ten sage praští přes nos

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 08-12-2009 v 12:03 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rastajohn
Bushmaker

Karma uživatele rastajohn - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 619 

Příspěvek č. 10

zdar moltres. Prosimte ten rozvadec sis delal sam? Ja jsem se prave chystal ze si taky jeden vytvorim, ale jako neelektrikar jsem vubec nevedel ze existuji takove zasuvky na DIN listu, tak jsem se na to vysral. Na kolik vyjde prosimte ta jedna zasuvka...to je supr ze to existuje

Old Post 14-12-2009 v 09:13 AM
rastajohn je offline   Profil uživatele rastajohn   Find more posts by rastajohn   Foto galerie člena rastajohn   Click here to Send rastajohn a Private Message   Add rastajohn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 11

hoj chlape, jelikož nejsem taky elektrikář, tak jsem jen koupil součástky, 2m kabelu a dal jsem to pospojovat kámošovi.. Než abych to někde zvrtal.. no a jak jsem to viděl uvnitř propojené, řekl jsem si, že bych to stejně sám nedal Jinak tu cenu zásuvky si nepamatuju, ale celé komplet (hodiny, stykač, jistič, dvě zásuvky, kabely, koncovka a krabice) stálo cca 1300

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 14-12-2009 v 10:33 AM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rastajohn
Bushmaker

Karma uživatele rastajohn - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 619 

Příspěvek č. 12

no vis co, musis si to prvni nakreslit na papir a potom az to spojit v realu. Ja kdyz se podivam na to jak sem spojil stykac,hodiny a predradnik tak to taky nechapu jaktoze to funguje

Old Post 14-12-2009 v 14:16 PM
rastajohn je offline   Profil uživatele rastajohn   Find more posts by rastajohn   Foto galerie člena rastajohn   Click here to Send rastajohn a Private Message   Add rastajohn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

22. 12/12 Příspěvek č. 13





Čego.. Venku mínus 5, v nezatepleném domě hotové neštěstí.. el. topení jede na max, což žere další 2Kw, ale přece je nenechám zmrznout, chuděrky moje. Teplota se pohybuje kolem 19 při rozsvíceném světle, ovšem toto je teplota u libra truhlů, čili u vrcholků bude vyšší tak o 5 stupínků .. v noci to je horší, ale pod 13 to nejde..
EC 2.2
Ph 6.0
vlhkost 35-55%

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 16-12-2009 v 09:19 AM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

Příspěvek č. 14

Čau Moltres

S tou teplotou je to ješte pohoda s tim bych si nelámal hlavu jak jsou rostliny už vetši což už jsou tak jim to nijak neškodi a teplota neni až tak nizka že by měla nejaky negativni vliv na rostliny .

Jinak vypadaji velice hezky a zdrave ! dej tomu knedlik

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Old Post 20-12-2009 v 12:56 PM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ganja-steve
Stálý Člen

Karma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 390  

Příspěvek č. 15

tahle teplota je podle mne oka, i ty kytky vypadaj pekne, i kdyz by si zrovna sage pral trochu vic stupnu)

400w California Indica
_____________________

Outdoor 2012
_____________

Old Post 21-12-2009 v 07:01 AM
ganja-steve je offline   Profil uživatele ganja-steve   Find more posts by ganja-steve   Foto galerie člena ganja-steve   Click here to Send ganja-steve a Private Message   Add ganja-steve to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

30. 12/12 Příspěvek č. 16






Tak sem dávám zas update, koukněte na vánoční stromky
Posralo se mi topení, bo jelo skoro v kuse a do toho ješte taková srandovní věc s čerpadlem, ale to je celkem na dlouho, možná se o tom rozepíšu až budu míň hladový a míň nahulený, hehe. Už jsem to dal ale vše do pořádnku a nezanechalo to na nich stopy, snad.. vypadají k světu, néé?

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Naposledy upravil Moltres 23-12-2009 v 22:29 PM

Old Post 23-12-2009 v 22:17 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:51 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-02-2008 - S.a.g.e 400w - 101 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2261340 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív