Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Hashberry 600W Drip system
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Hydroponie Hashberry 600W Drip system Příspěvek č. 1


Zdravim indoor nadšence. Tentokrat se v mojem šranku rozsvítilo potřetí a to s kompletnim upgradem. Váhal jsem, jestli to sem dát nebo ne, protože začátek se mi vůbec nepovedl. O tom se můžete přesvědčit ZDE . Mno, nakonec mě jistí členové přesvědčili, tak tady teda je výsledek mého třetího pokusu.

Nějake to info:

Lampa 600W + A-wing medium
Drip system s devíti kráskami v rocwoolu
Odtah 750m3 ufo na regulátoru. Bez něho to byl fakt hukot a hlavně kravál, teď paráda, jede tak na 30 procent. Jako ofuk mám vrtuli průměr 65cm pod kytkama.
Přítak je pasivní.
Diamantová fólie.

No a to hlavní: 9x Hashberry od mandaly. Mam tam dvě phena, obě stojí za to. Moc se mi líbí, jak vzhledem, tak tvrdostí šišek, obsypáním, vůní.. No jedna báseň. wattáž dělá svoje a abych pravdu řekl, teď, co jsem okusil hydro pěstování, už nechci zpět k hlíně..

Nezastříhavali jsme je, abychom se nepřipravili o vrchy, jen jsme je ohnuli a přivázali. Tak jsme zaplnili plochu.

Hnojky jsem měl komplet od atami. A+B, hydro booster, bloom sltimulator, pk13-14, ata clean, . Postřik phytaminem od plagronu.

Takhle to nějak vypadalo, když se vyřešily ty počáteční problémy. Pak už se měly čile k světu

Ph v růstu 5.6, postupně jsem přidaval až 6,1 na konci květu.
EC blo okolo 2,2 ke konci květu.

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 14-07-2008 v 21:18 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Začátek květu Příspěvek č. 2



Tak tady už si to dávaly moc pěkně

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Naposledy upravil Moltres 14-07-2008 v 21:30 PM

Old Post 14-07-2008 v 21:23 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 3




Něco málo z květu.. Udělal jsem další chybu a tou bylo podcenění ventilace, což se projevilo na plísni, která mi napdala pár šišek. Po objevení plísně jsem koupil pořádný ofuk dál se rozšířila jen minimálně. Celkově jsem se připravil tak o 20g. škoda.. Příšte tu vlhkost už nepodcením.

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Naposledy upravil Moltres 14-07-2008 v 21:39 PM

Old Post 14-07-2008 v 21:24 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Finále 55 dní na květu Příspěvek č. 4




Tak toto jsou fotky z dneška, zitra to kosim. Jednak musim, protože jedem na dovču a jednak už jsou zralé. Matkář mi řikal, že chcou okolo těch 55dní a já to můžu potvrtit. Sice to větší pheno by ještě sneslo, ale jsem rozhodnutý. Checkujte hashberry v plné paradě. Krásně voní

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Naposledy upravil Moltres 14-07-2008 v 21:51 PM

Old Post 14-07-2008 v 21:46 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Re: Hashberry 600W Drip system Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od Moltres
abych pravdu řekl, teď, co jsem okusil hydro pěstování, už nechci zpět k hlíně..


Prečo?

Marihuana je dar.

Old Post 14-07-2008 v 22:13 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 6

protože jsem si na tom víc zafaral.. Palice krásně velké, voňavé, tvrdé jak šutr, krásně pocukrované.. V hlíně jsem měl listnatější paldy.. Když hlínu, tak bych zkusil nějakou hodně kokosovou, která potrebuje častou zálivku a řešil bych ji asi opět dripem Ten system je skoro automatický, pokud je dobře pořešený... V hydru hned vidíš, co děláš špatně.. Roste to rychleji.. Bavilo mě to měření a kucení kolem toho.. Těžko se to popisuje, ale snad mi rozumíš

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 14-07-2008 v 22:21 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od Moltres
protože jsem si na tom víc zafaral.. Palice krásně velké, voňavé, tvrdé jak šutr, krásně pocukrované.. V hlíně jsem měl listnatější paldy.. Když hlínu, tak bych zkusil nějakou hodně kokosovou, která potrebuje častou zálivku a řešil bych ji asi opět dripem Ten system je skoro automatický, pokud je dobře pořešený... V hydru hned vidíš, co děláš špatně.. Roste to rychleji.. Bavilo mě to měření a kucení kolem toho.. Těžko se to popisuje, ale snad mi rozumíš


Přesne tak.

Hodne povedenej grow,bud rád že si to nevzdal.

Jak dlouho to byla na růstu?

Ten nadripovanej kokos ted budu taky zkoušet při stejne watáži a kusech jako máš ty.

Vypadá to šmakozně tak dobrou chut

Old Post 14-07-2008 v 23:00 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

Příspěvek č. 8

můj názor : zlatej kokos, věřte mi, vim o čem povídám.......

lINDOOR intergalactic M@ZAR by Matrixx ZDE
Hypermass out 2006 ZDE
HYPERMASS MATRIXX GROWSYSTEM 1,025 g/Watt ZDE
GREEN KINGDOM ZDE
010001010001110001101 SYSTEM by M@trixX ZDE
FIRECRACKER GROW ZDE

motto: Když to neklouže, naplivu si.

Old Post 15-07-2008 v 18:37 PM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 9

Páči sa mi vaše zapálenie.

Moltres - jasné, že rozumiem. O dripe som uvažoval a stále uvažujem, ale presne pre dôvody, pre ktoré ťa bavilo hydro, zostávam zatiaľ pri klasike - kvetináče (hlina + kokos + pod.) a ručné zalievanie. Ja volím vždy veľký pomer kokosu, je to super médium, ako píše Matrixx. Inak máš rastlinky naozaj veľmi podarené.

Marihuana je dar.

Old Post 15-07-2008 v 19:39 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Souhlas :) Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od Moltres
protože jsem si na tom víc zafaral.. Palice krásně velké, voňavé, tvrdé jak šutr, krásně pocukrované.. V hlíně jsem měl listnatější paldy.. Když hlínu, tak bych zkusil nějakou hodně kokosovou, která potrebuje častou zálivku a řešil bych ji asi opět dripem Ten system je skoro automatický, pokud je dobře pořešený... V hydru hned vidíš, co děláš špatně.. Roste to rychleji.. Bavilo mě to měření a kucení kolem toho.. Těžko se to popisuje, ale snad mi rozumíš




.......souhlasim s tebou,,v mém případě to jinak ani nejde než souhlasit.máš to gut

Old Post 15-07-2008 v 22:37 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Dotaz Nechápu......????? Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od Matrixx
můj názor : zlatej kokos, věřte mi, vim o čem povídám.......



pic,můžeš to nějak přiblížit

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Old Post 15-07-2008 v 22:39 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Obecné Harvest Příspěvek č. 12





Takže včera to šlo všecko pod kudlu. Plíseň se šířila nezastavitelnou rychlostí a museli jsme zakročit.. Druhé pheno by ještě sneslo, ale i tak bude chutnat.

Na ukazku obě phena:

Pheno 1- Větší, jak stavbou tak velikostí palic. Dělá pěkné baseballky Tohle by podle mě sneslo ještě tak týden, ale nešlo dýl čekat. Tady Jsou fota po manikúře.


Pheno 2- menší vzrůst, ale bylo rychleji hotové. Vůně slabší než u phena 1.


Přes pm mi chodí dotazy ať doplním info ohledně růstu, velikosti při přepnutí a velikosti při sklizni, takže:

Přepínal jsem, když byly tak 30 cm vysoké a krasně přivázané a poohýbané.

Při sklizni měly nejvíc 80cm, víc asi ne.. I tak to bylo celkem dost, protože se nedostalo světlo na spodky, což jde vidět z fotky.

Táák, teď už jen čekat, až se dohoupou v temném koutku a s nedočkavostí očekávat výnos. Kolik myslíte že bude? Můj skromný tip- 500. Spolugrowerův tip - 400. Co na to oči Vás, zkuš(ř)ených growerů??

Moc si vážím karem, které mi chodí v hojném počtu, jsem rád, že se Vám můj pěst líbí:-)

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Naposledy upravil Moltres 16-07-2008 v 14:37 PM

Old Post 16-07-2008 v 14:22 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 13

Ja tipujem 520 g. Myslím tým všetko - aj vrátane spodkov.

Marihuana je dar.

Old Post 16-07-2008 v 15:30 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tekknou
Stálý Člen

Karma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 14

Fakt pěkná práce k+..
taky bych možná testnul stejnej systém ,jako máš ty ,ale to je zatím ještě čas.Nejdřív se zbavím nft a pak se uvidí,ať chutná!
Můj typ je šťavnatejch 585gé.


400WbyTEKKNOULovePotion#1
JakNejlipPoresitVelkeKytiVeFoliaku..
SuperCropping-OhybaniKytekVodorovneProZvyseniVynosu
Cooltube400W
Matkárna200WblueNURTURELITE
Outdoor07byTekk
400wats2xNft

Proletáři všech zemí, vyližte si prdel

Old Post 16-07-2008 v 16:34 PM
tekknou je offline   Profil uživatele tekknou   Find more posts by tekknou   Foto galerie člena tekknou   Click here to Send tekknou a Private Message   Add tekknou to your buddy list     Navštiv homepage uživatele tekknou! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Příspěvek č. 15

495 g

Old Post 16-07-2008 v 19:32 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Johnny
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Johnny - 72% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 16

501,1g

Old Post 16-07-2008 v 22:23 PM
Mr.Johnny je offline   Profil uživatele Mr.Johnny   Find more posts by Mr.Johnny   Foto galerie člena Mr.Johnny   Click here to Send Mr.Johnny a Private Message   Add Mr.Johnny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:38 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
12-07-2013 - Growlab - 600w - Drip system - 93 odpovědí
24-06-2011 - PePecko 600W Drip system - 5 odpovědí
02-01-2009 - hashberry 600 W poprve :-) - 11 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3669300 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív