Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Hashberry 600W Drip system
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
gregys
Stálý Člen

Karma uživatele gregys - 90% PěstitelskáKarma uživatele gregys - 90% PěstitelskáKarma uživatele gregys - 90% PěstitelskáKarma uživatele gregys - 90% PěstitelskáKarma uživatele gregys - 90% PěstitelskáKarma uživatele gregys - 90% PěstitelskáKarma uživatele gregys - 90% PěstitelskáKarma uživatele gregys - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 33

506g

img

Old Post 22-07-2008 v 15:47 PM
gregys je offline   Profil uživatele gregys   Find more posts by gregys   Foto galerie člena gregys   Click here to Send gregys a Private Message   Add gregys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

Příspěvek č. 34

Hlavně potom pěkně nafoť sušinu

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Old Post 22-07-2008 v 19:22 PM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vietcong-player
Stálý Člen

Karma uživatele Vietcong-player - 79% PěstitelskáKarma uživatele Vietcong-player - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 35

499g

Budete-li se snažit porozumět celému vesmíru, nepochopíte vůbec nic. Jestliže se pokusíte porozumět sobě, pochopíte celý vesmír...

a jsem uchylnej na tři tečky...

Old Post 23-07-2008 v 11:34 AM
Vietcong-player je offline   Profil uživatele Vietcong-player   Find more posts by Vietcong-player   Foto galerie člena Vietcong-player   Click here to Send Vietcong-player a Private Message   Add Vietcong-player to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pexeson
Stálý Člen

Karma uživatele pexeson - 88% PěstitelskáKarma uživatele pexeson - 88% PěstitelskáKarma uživatele pexeson - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 100  

Příspěvek č. 36

440ges

Život je boj-bojuj

Old Post 23-07-2008 v 15:55 PM
pexeson je offline   Profil uživatele pexeson   Find more posts by pexeson   Foto galerie člena pexeson   Click here to Send pexeson a Private Message   Add pexeson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

Hashberry Smoke Příspěvek č. 37

Zdravíčko
Takže jsem okusil Motresův výpěstek (pozdější pheno)
Nabil jsem si jednu šluknu ! Docela dost jsem tam toho šoupl po prvnich dvou prdech jsem začínal citi že sem takový nějak vláčny trošku sem se posmival , dohulil jsem to celé .. Pak jsem byl dost utlumený a tichý jak přišel smich tak to nešlo zastavit .. Však jo hulte to

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Naposledy upravil Scott 24-07-2008 v 17:51 PM

Old Post 24-07-2008 v 17:46 PM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 38

Hehe, taky ted testujem.. Musim říct, že je to spíš takovy utlum, zasek.. prostě moc
¨
Jinak mám zvážene všecky vrchy a to dalo 403,5. Spodky nemam ještě zvážené, ale jsou taky krásně pocukrované jen malinko řidší než vrchy, neměl jsem ještě čas to obrat.. Foto postnu v pruběhu dne, kolik toho přesně bylo budu pědet po víkendu, až se oberou ty spodky.

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 25-07-2008 v 10:42 AM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

sušina Příspěvek č. 39









Takže tady přináším slibované foto obou phen + nějaka ta makra, která stojí za to. Přibližte si to, hehe..

Rakety









Největší pálky v úložném prostoru










Delší pheno









Rychlejší pheno







Nějaká ta makra

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Naposledy upravil Moltres 25-07-2008 v 14:20 PM

Old Post 25-07-2008 v 13:55 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Los makros edition Příspěvek č. 40



Makra vyniknou až si je přiblížíte na plnou velikost


tady ten smajlik je uplně nej, hehe

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Naposledy upravil Moltres 25-07-2008 v 14:32 PM

Old Post 25-07-2008 v 14:22 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 41

Krásne. Ako dlho, pri akej teplote a vlhkosti si sušil?

Marihuana je dar.

Old Post 25-07-2008 v 17:18 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 42

super taky skusim

Old Post 28-07-2008 v 15:45 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 43

Tak co kolik toho nakonec bylo??

Old Post 28-07-2008 v 15:53 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Pohodička The end Příspěvek č. 44

Tak jsem zde, abych tak nějak uzavřel tento thread. Sušil jsem 10 dní ve tmě, vlhkost ani teplotu nevim, neměřil jsem ji.

Celkový výnos byl 455g, nejbližší tip měl nans, s tipem 450g, za což Ti patří k+!

Tak a teď ke kvalitě: Je to jednoznačně muj nejlepší indoorek, co jsem jel.

pheno 1:
výnos - 6/10
tvrdost - 8/10
stavba šišek - 7/10
vůně - 6/10
pryskiřice - 8/10
chuť - 6/10
stav - 9/10
náchylnost na plísně: slabá

pheno 2:
výnos - 9/10
tvrdost - 8/10
stavba šišek - 9/10
vůně - 8/10
pryskiřice - 8/10
chuť - 8/10
stav - 9/10
Náchylnost na plísně: větší

Ja na ty smoke reporty moc nejsem, ale zmašťuje to fakt náramně! špeka ve čtverko nebo sklo ve dvojko a jsem asi malo skleněnka pro jednoho jen pro největší urpuťáky. Všichni kdo okusili, max spokojenost co se stavů týče. Je to uzemňující, zasekávající.. Kolikrát sedíme a 5min nikdo nic neřekne.. Každý zasekaný na svých zkouřených myšlenkách, hehe. Co se chuti týče, tak to delší pheno vede. Jemne aroma s ovocným nádechem. Moc neškrábe, ale nejednu zkušenou zhulku pořádně nakopal ke kašlání.. Příště dam flush o 2 dny dýl, slibuji si od toho ještě lepší chuť.

Závěrem chci všem poděkovat za pozornost a také za karmy, které jste mi posílali v moc hojném počtu, přibyly mi 3 kostky tak jsem si tu tak trochu "nahonil ego" Jinak box už zas jede, tentokrat tam mam hashberry jen to lepší pheno, musim pořádně podchytit tu plíseň a bude to paráda. Mějte se a zase někdy v indoor galerii.

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 30-07-2008 v 10:02 AM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:03 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
12-07-2013 - Growlab - 600w - Drip system - 93 odpovědí
24-06-2011 - PePecko 600W Drip system - 5 odpovědí
02-01-2009 - hashberry 600 W poprve :-) - 11 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3644100 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív