Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » zloutnuti rezu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
františekzeleny
Stálý Člen

Karma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 1

PH vody jsi upravoval?
Mas ten miniparenik uzavreny,nebo jak je na fotce?
Teplota?

Naposledy upravil františekzeleny 19-03-2006 v 10:39 AM

Old Post 19-03-2006 v 10:17 AM
františekzeleny je offline   Profil uživatele františekzeleny   Find more posts by františekzeleny   Foto galerie člena františekzeleny   Click here to Send františekzeleny a Private Message   Add františekzeleny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rakoza
Nový Člen

Karma uživatele rakoza - 10% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 2

tak to muzes vyhodit na hnuj!!!!

Old Post 19-03-2006 v 10:37 AM
rakoza je offline   Profil uživatele rakoza   Find more posts by rakoza   Foto galerie člena rakoza   Click here to Send rakoza a Private Message   Add rakoza to your buddy list     Navštiv homepage uživatele rakoza! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
františekzeleny
Stálý Člen

Karma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 3

Ph bys upravovat mel.
Nedrzi se ti naspod voda?
Bo prelite.
Parenik by mel mit male skviry,kvuli proudeni vzduchu

Naposledy upravil františekzeleny 19-03-2006 v 10:55 AM

Old Post 19-03-2006 v 10:50 AM
františekzeleny je offline   Profil uživatele františekzeleny   Find more posts by františekzeleny   Foto galerie člena františekzeleny   Click here to Send františekzeleny a Private Message   Add františekzeleny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Susko
Nový Člen

Karma uživatele Susko - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 4

cau ,nechaj to este tak ako to je ,mozno len dlhsie trva kym sa preberu,mozno by si mohol skusit dat dake ziviny do pody ak si nedal za korenovac,a poriadne ich zvlhcuj maju radi ked maju dost vlhka najma v zaciatkoch a raste,a taktiez to moze byt silnym svetlom cus nech sa ti vydaria

Old Post 19-03-2006 v 11:01 AM
Susko je offline   Profil uživatele Susko   Find more posts by Susko   Foto galerie člena Susko   Click here to Send Susko a Private Message   Add Susko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 5



puljec - Na 99 procent je to spatne upravenym PH rw kostek.Delal jsem jeden pokus se zakorenovanim a bohuzel neni dokumentace,ale reknu ti ma to velkej vliv.Kdyz mas vysoky PH rockwoolu rizky nekoreni a zloutnou.Kdyz mas nizky PH,rizky koreni pomalu a zustavaji zeleny.Kdyz udelas PH rockwoolu 6 rizky nezloutnou a koreni (temer 100 procent).
Doporucuju tento postup.Obvykle staci RW kostky hodit na 24 hodin do vody s PH 5,6 ale neni ani pak uspech zarucen,protoze kazdej RW ma bohuzel jiny zakladni PH.Zejmena jsem se vztekal s grodanem a pritom by to mel bejt ten nejlepsi RW.Pozor na nej!!!Mozna ze ho dokonce pouzivas.Grodan ma prilis vysoke PH narozdil od levnejsich noname RW.
Takze doporucuju udelat vodu o PH 5,8 a tam hodit Rw kostky.Druhej den zmer PH ty vody a opet ho uprav na 5,8 a to opakuj tak dlouho az ti uz PH nestoupa.Trva to i tyden.Pak budes mit koreneni temer zaruceny.
Kdyz spatne upravis PH,rizky dokonce maji tendence nakvejtat,coz neni dobry..

Fotky

1 Zakorenenej rizek za 8 dni v RW se spravne upravenym PH

2 Rizky se spatne upravenym PH rockwoolu v pocatecni fazi.(prilis vysoke PH)

Vic fotek jsem z toho nenasel,skoda.

Jeste dotaz - cim presne svitis?

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Naposledy upravil Jahudka! 19-03-2006 v 17:02 PM

Old Post 19-03-2006 v 16:41 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 6

A taky snad plati zasada, ze rizky se nastrkaji do kostek, daji do parniku a pak uz se nezalevaji. Voda v kostkach by mela zhruba ten tyden az 10 dni vydrzet a za tu dobu rizky stihnout pustit korinky. Mirny nedostatek vody ke konci (kostka vysycha, rizek odparuje vodu listy...) by mel prave podporovat rust korenu, jak kytka hleda vodu.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 20-03-2006 v 10:07 AM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 7

Sinuhet - To co pises jsem nezkousel,ale zda se mi to celkem logicky a urcite to bude pravda.Ja osobne kdyz se mi zdaj kostky moc suchy tak je zvlhcim.Mlzeni vodou neni podle me potreba pokud jsou rizky v parnicku.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 20-03-2006 v 12:45 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 8

Ja u rizku, kterym to trva dlouho (dele nez 10 dni) vetsinou znervoznim a injekcni strikackou jim ten rockwool zase trochu zvlhcim. :-)

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 20-03-2006 v 13:27 PM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dame mrda?
Stálý Člen

Karma uživatele dame mrda? - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 119  

Taky problemek Příspěvek č. 9

Tak hodim tu odkaz na muj rizek ktery taky nadherne zloutne a vubec nevim jak nato link http://grower.cz/forum/showthread.p...57&pagenumber=4

Dnes sem sehnal PH test a zjistil sem ze mam v bubleru PH okolo 7 cos mi na bubl pride az moc tak bych rad vedel jestli to zloutnuti muze byt i tim PH pac ve FAQ pise carlos o bubleru kde uvadi PH od 5,5 asi tak nanejvis do 6.Vice info pod odkazem.Moc prosim o radu Dik a pesteni zdar :-)

To takhle brzo po ranku dam si prda ze skanku!!! A rozjed si kazdy novy den.

By me:
Koreny prorostly kvetinac:
http://grower.cz/forum/showthread.p...&threadid=19037

150W Halogen:
http://grower.cz/forum/showthread.p...28&highlight=15

New Case:
http://grower.cz/forum/showthread.p...&threadid=17786

Old Post 21-03-2006 v 14:48 PM
dame mrda? je offline   Profil uživatele dame mrda?   Find more posts by dame mrda?   Foto galerie člena dame mrda?   Click here to Send dame mrda? a Private Message   Add dame mrda? to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dame mrda?
Stálý Člen

Karma uživatele dame mrda? - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 119  

Chemie PH Příspěvek č. 10

Cau tak sem uz upravil ph v bublaku na 5,8 a pockam co to teda udela pak tu napisu jestli to pomohlo.Dik za rady.Zdarec

To takhle brzo po ranku dam si prda ze skanku!!! A rozjed si kazdy novy den.

By me:
Koreny prorostly kvetinac:
http://grower.cz/forum/showthread.p...&threadid=19037

150W Halogen:
http://grower.cz/forum/showthread.p...28&highlight=15

New Case:
http://grower.cz/forum/showthread.p...&threadid=17786

Old Post 21-03-2006 v 17:52 PM
dame mrda? je offline   Profil uživatele dame mrda?   Find more posts by dame mrda?   Foto galerie člena dame mrda?   Click here to Send dame mrda? a Private Message   Add dame mrda? to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wont
Nový Člen

Karma uživatele wont - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 11

Zdar, musím potvrdit co říkal Jahudka! Já teď mám klony v RW kostkách Grodan, který jsem měl 2 dny ve vodě s pH 5,5 (4 x za ty 2 dny jsem musel pH snižovat až se ustálilo). Do takto připravených kostek jsem nastrkal řezy a jsou v pohodě.
Chci ale říct to, že mě vyšly ještě 2 řezy navíc, na který jsem neměl připravený kostky, tak jsem 2 kostky namočil do vody na 15 minut a řezy tam strčil. Po týdnu jsou právě tyhle dva krásně (škaredě ) zežloutlé.

Old Post 22-03-2006 v 07:34 AM
wont je offline   Profil uživatele wont   Find more posts by wont   Foto galerie člena wont   Click here to Send wont a Private Message   Add wont to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dame mrda?
Stálý Člen

Karma uživatele dame mrda? - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 12

Tak zatim to vypada tak ze musim dene upravovat to PH protoze se neustale zveda ze dne na den a je to pekna jebarna nevim jak dlouho to mam jeste upravovat ale snad se to po par dnech uz ustali.Jinak kytka zatim nevypada o moc lip protoze sem ji prehnojil a je hodne popalena ale myslim ze to prezije snad ji vyrovnane PH pomuze.BY

To takhle brzo po ranku dam si prda ze skanku!!! A rozjed si kazdy novy den.

By me:
Koreny prorostly kvetinac:
http://grower.cz/forum/showthread.p...&threadid=19037

150W Halogen:
http://grower.cz/forum/showthread.p...28&highlight=15

New Case:
http://grower.cz/forum/showthread.p...&threadid=17786

Old Post 23-03-2006 v 13:08 PM
dame mrda? je offline   Profil uživatele dame mrda?   Find more posts by dame mrda?   Foto galerie člena dame mrda?   Click here to Send dame mrda? a Private Message   Add dame mrda? to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 13

gg133 - Grodan je pekna svine.Ja uz ho nikdy nekoupim.Nevim jakej je na pestovani,ale me se pro zakorenovani extremne neosvedcil.Ted mam obycejnej noname RW a maximalne do 20 dnu to ma korinky.
Zkus si vzit tu jednu kostku v ktery korenis a vymacknout z ni vodu a ty vode premer PH a dej to sem.Docela by me to zajimalo a podle me bude okolo 9 a to bude ten duvod.Taky to samozrejme muze bejt cokoliv jinyho (svetlo atd).

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Naposledy upravil Jahudka! 08-05-2006 v 10:30 AM

Old Post 08-05-2006 v 10:09 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 14

gg133 - Kostka ma bejt vlhka.Musis pouzit nejakej korenovej stimulator to je jasny.Asi za 25 dni zacnou ty rizky zloutnout pokavad mas blby PH,nejakym korinky vylezou,ale je jich proste hrozne malo..Me by zajimalo to PH.Zakorenovani se jinak muze samozrejme lisit genetika od genetiky.Kazdej model muze mit jinou narocnost na PH.Ja to zkousel s ICE a Blueberry.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 08-05-2006 v 11:06 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

Ja mam noname RW a neupravuju Ph. Tak do deseti dnu to ma korinky. Macham kostky ve vode ve ktere si rozpustim gelovej korenac. Namocim necham tak 5 min a sup Nastrkam tam osetrene rezy a hotove. Za deset dni vytahuju rezy i s koreny, nezezloutl ani jeden . Ale je pravda ze ne vsechno koreni pekne rychle. peez

Old Post 09-05-2006 v 12:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 16

Disaster:-) - Presne tak.Ten noname se ani moc upravovat nemusi.Ja jsem ho hodil do kyble,kapnul par kapek kyseliny jako obvykle a mel jsem PH dokonce nizky.Nemenilo se behem par dalsich dni jako to
bylo v pripade grodanu,druhej den se dalo sazet.Az jsem se tomu divil,ze ten noname je tak v pohode.Spis bych to cekal prave od znackovyho grodanu,ale ono je to paradoxne opacne.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 09-05-2006 v 12:43 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:27 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-11-2006 - žloutnuti listů - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3471540 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív