Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » ujisti me nekdo prosim? prvni indoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Kaspars
Stálý Člen

Karma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 319  

ujisti me nekdo prosim? prvni indoor Příspěvek č. 1

zdravim... cekal jsem zese objevi nejake problemy takze tady vam ho popisu a budu vdecnej kdyz mi poradi nekdo ze skusenich

Fota jsou dole

AD1
kyti rostou pod 250 son t pia plus 45m nad vrcholky 28dnu rust... bez trablu dnes je 15ty den kvetu a uz asi 4 ty den pozoruji zemi zacinaji zloutnout "stare" a "spodni" listy podle resice problemu bych rek ze je tam malo magnesia a nebo vysoke ph, ec nemerim nemam cim a ph taktez teplota den 27-31,5 noc 17-20 .A nebyli 3 dny zlivane.. puda byla dokonale proschla.Hnojil jsem obm 3x 1- 1ml/1 , 2-1,5ml/l , 3-4ml/L

AD2
dalsi vec je ze mam podezrele zabarveni ... nove listy o rasi z palicek jsou zelene spis do tnava a ty starsi jsou svetle domnivam se ze je to zpusobeno tim ze kytka vysava zivyny z tech starsich co jsou na spodu a produkuje z nich ty nove.

AD3
Vyjimecne se na nekterych objevuji abnormality typu deformace ale je to jen na spici prostredni ceple a je to dost male ...

AD4
dnes jsem objevil nazadouci organismus v moji skrince... smutnici....byla jen jedna zahubij jsem ji prstem jinak mimo ni jsem tam zadnou nenasel prohlizel jsem kytky zespodu a nejsou nijak poskozene je mozne ze jich tam je nekde vic? treba ve vajickach nebo nejakych larvach?

Tady je celi prubeh rustu: http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1

tak dekuji tem co mi pomohou vyresit problem a samosebou K+ za ochotu

Old Post 10-05-2006 v 14:55 PM
Kaspars je offline   Profil uživatele Kaspars   Find more posts by Kaspars   Foto galerie člena Kaspars   Click here to Send Kaspars a Private Message   Add Kaspars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kaspars
Stálý Člen

Karma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 319  

Příspěvek č. 2



tady

Old Post 10-05-2006 v 14:57 PM
Kaspars je offline   Profil uživatele Kaspars   Find more posts by Kaspars   Foto galerie člena Kaspars   Click here to Send Kaspars a Private Message   Add Kaspars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elanius
Stálý Člen

Karma uživatele elanius - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 341  

Příspěvek č. 3

Nazdar,

AD1:
Zltnutie spodnych starych listov je uplne normalne, rostlina proste zhazuje stare listy. Myslim, ze sa nemas coho bat...

AD2:
Nieco podobne som mal aj ja.Bolo to tym, ze som ju prehnojil v rastovej fazy.Cital som, ze ked ma rostlina priliz vela dusika, prejavuje sa tmavo zelenymi listamy.

AD3:
Ak su tie abnormality velmi ojedinele a dost male, tak si ich proste nevsimaj Nic neni dokonale

AD4:
Mozes byt rad ze tam nemas tie potvori svilusky, smutnice sa daju lahko znicit. Co sa tyka vyskytu vajico, naozaj neviem mozne to je

Dufam ze som aspon trochu pomohol, nech sa dari...

Old Post 10-05-2006 v 17:34 PM
elanius je offline   Profil uživatele elanius   Find more posts by elanius   Foto galerie člena elanius   Click here to Send elanius a Private Message   Add elanius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kaspars
Stálý Člen

Karma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 319  

Příspěvek č. 4

v pohode, taky jsem si myslel ze se nic spatneho nedeje... ale tet me napadla jeste jedna vec, jestli jsem spravne identifikoval toho skudce, jdu to tady prohnedat... snad to nebyla sviluska... byla to muska o velikosti 2x1x mm kridelka prez 2/3tela

Old Post 10-05-2006 v 20:03 PM
Kaspars je offline   Profil uživatele Kaspars   Find more posts by Kaspars   Foto galerie člena Kaspars   Click here to Send Kaspars a Private Message   Add Kaspars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:30 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9048470 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív