Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 
Druhy indoor , COB-LED 242w, BIO-pest, Super-Skunk - Klikni zde pro originální téma
Whoau
Kdyz nechas palice na te vetvi shcne to pomaleji a lepe se vychyta ten pravej cas ... kdyz to hned z fleku rozstrihas na jednotlive palicky je pak daleko mensi ta doba kdy to je akorat a snadneji se to presusis ... ja dicky necham viset vetve cele ... po cca 5 ay 7 dnech del velikosti odseknu ty prebytecne stonky a necham male palicky ale porad na zbytku vetvi ... na omak uz by to melo byt suche ale uvnitr porad vlhke ... t o je faze kdy vemu krabice klasicke vetsi a do nich to naskladam aby to nebylo moc navrstvene klidne at se dotykaj ale jen abys zakryl dno ... krabuce zavru taky aby to dychalo ale neslo svetlo ... takto pokracuju a kotroluju .. obcas zkusim vzit malou palicku a zkusim podrtit a koukam na strukturu ... cucham jak to voni ... prvni sou dicky ty mensi palicky ... postupne co je akorat suche ze to neni po andrceni mokre ale je to taakove vlacne tak to ostriham ze stonku a zacnu ladovat do sklenic ... sklenice mam zase pri cca 15 stupnich zatemnene ... nesmi se v nich srazet voda na stenach to je znamka ze mas malo suche a musis dosusit. sklenice prvni tyden co den otevru a necham nez dohulim brko nadechnout . dalsi tyden kdyz jde vse ok to nechas dychat uz treba jen 2x a dalsi pokud je vse ok uz vubec ... dulezite je to kontrolovat opravdu ... kazde otevreni poradne do toho dat rypak a nasat ten smrad ti napovi jesli se tam nedeje neco spatneho ... no a po mesici az dvou je to hotove ... takto upravene zabalim do mensich balicku prirodniho papiru po cca 10g - 20 g a kazdej balicek omotam lepenkou ... popisu a pak jdou balicky do mrazaku. Tot muj postup. Papir v mrazaku jeste tosku vytahne vlhkost takze material po rozmrazeniu a vybaleni je dobre do 2 tydnu max zpracovat proto takle mala gramaz. Tot muj postup at se dari!
Whoau

Takle susim

https://s27.postimg.org/7au2wpnlf/20170125_075037.jpg
Whoau
Lepe to sem dat neumim :)
Madical-Strains
Diky , takhle jsem to potreboval popsat.

Jinak ja mam povesene take cele rostliny i se stonky aby to vysychalo pomaleji.
Ted jsem kontroloval jak to ted voni a uz se pomalinku vraci ta zemita vune!
Tak jste meli opravdu pravdu, to jsem moc rad , uz jsem se bal ze jsem tu vuni zazdil.
Madical-Strains
Pozval jsem dnes rano k sobe jednoho kamose co vim ze obcas huli travu.
Potreboval jsem znat ucinky materialu.

Takze ja sam to bohuzel popsat nemohu jelikoz jsem s nim nehulil ale rikal ze ma fakt vybornou chut , ze tak dobrou travu pry dlouho uz nekouril a vubec neskrabe v krku, tvrdil mi ze i pekne voni.( z radiatoru :) ) Jedine negativum co pry citil tak mel 20-30 vterin pocit paleni v krku hned pri koureni ale jen na chviku a pak to odeznelo a uz to bylo ok. No, pravda, neni to zadny kazdodenii hulic ale dava si tak 1-2x do mesice.

Nejdriv 20 minut absolutne nic ! Uz sem si zacal rikat ze jsem to asi vazne sklidil prilis brzo.
On si zaleval zrovna kafe a najednou pry jakoby rana do hlavy ,takova rana ze se az leknul a upustil na zem tu varnou konvici a prevrhl ten hrnek s kafem. Nevim jesli to jen na me nehral ale kazdopadne me to pripadalo opravdu realisticky. Tak jsem mu udelal druhe kafe radeji sam.
No sedel tady zmastenej jako snehulak a pousmival se , obcas neco prohodil moc mu nebylo rozumet takze jsme mezi sebou moc nekomunikovali ,trvalo to presne 50 min. A vubec se mu uz nechtelo do prace , nakonec odesel ode me az ve 13,h to uz mel byt hodinu v praci.

Kdyz jsem chtel ubalit toho jointa tak mi to nedovolil abych tam toho materialu nedal pry moc a vurval me to z ruky ze si to ubali sam a dal si tam fakt malo priblizne 1/4 nebo dokonce 1.5 mnozstvi co dal tabaku.
Ale s vysledkem jsem docela spokojen na to ze tam mel jen par drobecku.....:)

Doufam ze pocit paleni v krku ktere na chvilku pocitil ze zmizi po tom Curingu.
Akorat ten zacatek ze to trvalo dlouhych 20 min nez to na nej zapusobilo a pak ten kratky ucinek ,50 min. asi taky neni nic moc, co?

Me by to ale urcite skolilo vic, proto az budu delat caj tak bezkokosoveho oleje a pak jen opatrne po kapickach a pomalu zjistit davkovani.
Whoau
Tento test z topeni neni nikdy presne stav po klasickem suseni ale napovi :))) pokud je chut jak popisujes je to znamka ze urcite si dej s curingem praci a bude to jeste lepsi ... stavy taky zesili neboj ... rozdil mezi prvne proschlyma palicema kere vyhulis a tema po curingu je fakt velkej v sile pak mi sam napis :))
Madical-Strains
ok, dam si praci !

Ted uz jsem vypnul uplne topeni a zvysil vlhkost na 60% a budu kontrolovat rano i vecer zda bude pri ohnuti vetvicky slysitelne krupnuti ,jakmile to slysitelne lupne ,vyndam z boxu a roztriham na palicky ,oberu od zbytku listku a dam do sklenic.

Diky Whoau !
Dik i vsem ostatnim co me poslali rady pres pm !
masuro
jak rikaji spanele, Hora Buena :D
Madical-Strains
:drools: :leaf:
Madical-Strains
Takze zaver , zatim vetvicky hlasite nepraskaji ale je to uz tyden co susim, radeji jsem to uz sdelal do sklenic jelikoz se mi zdaji i ty male opravdu suche ,radeji je dosusim pomaleji. Lepsi nez presusit.
Vahu jsem zatim od nikoho nesehnal abych to mohl zvazit.
Az vahu sezenu tak navazim a odmenim samozrjeme vyherce !

Sklenice 5l vlevo nejvetsi palicky, sklenice 5l vpravo spodky tech palicek ze slenice v levo. Prostredni sklenice drobne zbytky.

Listecky jsem uz nesundaval jelikoz jsem cetl ze na zdravotni ucely ,caj ,cannabis coconut extract jsou tam velmi zadouci.


Uz jsem si delal asi 3x caj z NEkarboxylovanych kvetu jen zalite varici vodou s panenskym kokosovym lejem.
Vyborna chut , vybory pocit , zadne silne psychicke zazitky jen velice prijemne. Zadne panicke ataky! Ucinek-bolest odeznela po 10 min.
Pokud bych to pred tim dekaboxyloval tak by pravdepodobne byly psychoaktivni ucinky velmi silne.

Zajimalo by me vazne kolik to muze byt alespon priblizne.

At se dari ! ;)
MocnyOkurek
sak kup vahu na vareni s tim ze vazi na presne na gecka a budes vedet. Kdyz nebudes vazit huleni muzes pouzit na vareni :). Asi neni treba kupovat drahou vahu pro "dealery: :)
Madical-Strains
Kdybych na ni momentalne mel tak bych nediskutoval a sel bych ji koupit a uz bych to mel davno zvazene.
Jsem jen chudy duchodce !

Jinak klidne muzete jeste stale tipovat kdyz uz jste tu tipovacku rozjeli ,do te doby nez si vypujcim vahu.

:)
LinChi
tak když tady ještě tipujete tak ja bych vsadil tak na 141 G... určitě přeju víc.. :) ale tak nějak od očka :)
fikus37
Vypadá to na 200g
shivasambhu
163
Madical-Strains
citace:
Původní příspěvek od fikus37
Vypadá to na 200g




Jeee, to by bylo fakt skvely. Dik ze jsi tak prejici . ;)

fikus37
Měl jsem kdysi jednu 5 litrovku plnou a vešlo tam 250g
Madical-Strains
Tak to je super!
Váchy 55
Já tam vidim přesně 184,7g ... Jestli tam bude víc, tak to koukej ještě víc zbavit stonků :-D
Lawor
Ahoj Medi,
Tak jsem konečně našel prázdné hodiny a dočetl celé téma :-) Spousta užitečných informací se v něm nachází a musím se přiznat, že to čtení opravdu k něčemu bylo. Typovat nebudu ale přeji ti aby ti to hlavně pomohlo a chutnalo! :-) Osobně mne nejvíce zaujala právě osmotická voda a zařízení které tuto vodu vytváří, dále pak nespočet informací a názorů k poslední fázi a to k sušení, které mi velice pomohly a zkusím jak se to dělat správně má :-). Pěkně jste se tady všichni rozepsali :-). Přeji hodně úspěchů!
Bitir
Zdar medi, ted me neco napadlo. Resilo se u tebe to ph a vselijaky blaznoviny. Ted sem si cetl ze plagron micro kill je na organicke bazi ,pridava se do roztoku pro uderzeni cistoty a funkuje to tak ze bakterie produkuji kyselinu mlecnou a chrani vodu a substrat pred zkazenim a pry se tim da dobre stahovat PH . Snad se k tomu nekdo vyjadri . Good luck a sorry ze to pisu verejne . Jen by me zajimalo co je na tom pravdy z praxe.
Madical-Strains
Tak jsem u tech dvou sklenic kde je mene mediciny rozdelal palicky na ty mikro-kousky aby se zbavil stonku.
U te treti sklednice kde jsou nejvetsi palicky ,tak ty jsem uchoval tak jak jsou pohromade ale ustrihl jsem stonek az tesne u kvetu.
Nakonec jsem si vzpomel ze me jedna sousedka uz pred 4 roky pujcovala takovou malinkou vahu digitalni ,tak jsem musel uriznout 2l petlahvi hrdlo a v ni to vazit postupne.
Vazill jsem celkem 2x a vysledek me ohromil , vazil jsem to pro jistiotu jeste jednou. Je mozne ze ta vaha je spatne zkalibrovana ale sousedka tvrdi ze je to pry samokalibracni vaha a ze na ni prevazuje a kontroluje bylinky co koupi v bylinkarstvi ,jesli ji jako neosidi na vaze a vzdy to pry souhlasi, tak ted vazne nevim. Nechce se mi tomu cislu ani verit.
Jasny vytez by byl Fikus ale i ten by se jeste o dost seknul.

Radeji sezenu jeste jednu vahu a jeste to radsi overim ,nerad bych nekomu ukrivdil v tipovacce.

Ususseny je to ale dostatecne , krasne to hori a nezhasina to a ty palicky jsou takove jakoby tvarne ale pri tom hodne tvrde a totalne brutalne tvoni.

Vybiral jsem nejake stredni palicky ktere se jeste vejdou na tu malinkatou vahu vsechny stredni palky vazi priblizne stejne mezi 4-4,5g.
Madical-Strains
Tak overeno , vysledek je ഇരുനൂറ്റമ്പതു മുപ്പത്തിരണ്ടു !!!
Trochu jsem to zakodoval. :frog:

1.-Fikus-200
2.- Váchy -184
3.- Whoau-173

Jeste si to poradi prekontrolujte, nejak se mi to seka a rozbila se mi mys pri mem stesti ,tak se mi ted blbe listuje.

Diky za sledovani a vasi pomoc !
fikus37
Tak vydis,že jsi to dotáhl zdárně do konce. Myslel jsem že tam bude kolem 270g,jelikož jsem měl taky ty samé sklenice co ty,ale nechtěl jsem tě stresovat. Na to jaké byly na začátku problémy a jel si se semen, tak naprostá paráda.
Teď s tou osmozou pojedeš od začátku parádně a uvidíš sám kolik se dá pod LEd udělat. Na to že si jel pod LED poprvé, tak si borec. Mě přechod na LED dělal větší potíže.
Tak zas někdy a hlavně ať to roste 😀
Madical-Strains
Diky :-)

Hned jak budu mit nejaky prasule tak si chci koupit ten dvojity hrnec na ryzi abych si mohl vyrobit bud ten extract FS nebo alespon ten konopny kokosovy olej.
Nevim jak jak dalece seriozni jsou tyhle informace ale pisou ze....

http://www.thealternativedaily.com/...hp?AFFID=151114
Bitir
Gratuluju medi. Luxus a parada. Doufam ze tvuj dalsi grow bude verejnej. A udelas na nem opet 232 germanu . Potesil jsi me :)
Madical-Strains
Diky, diky, diky.
232 ??? No ted uz mam na pristi kolo o neco vyssi cil. :frog:

Ohledne dalsiho pestu, jeste nejsem pevne rozhodnut, ale moc se mi uz nechce zverejnovat.

Udelal jsem si tedka caj na spani podle receptu Oda ,hlavne tim ze jsem to skutecne varil 15 min s kokosolejem . a ne jenom zalil horkou vodou a jsem to posral, nemel jsem to delat. Jsem zmastenej jak pica!
A neni tomu konce, modlim se aby to uz skoncilo a furt to nekonci.
Zatim zadna paranoia !!!

Drzte palce at se doziju rana. a ted jak nad tim premyslim,...
Uz vam docela rozumim. :-) Takhle krasny to zazivam poprve v zivote.. vzdycky pred tim zchiza a duseni.

At to roste ! :-)
odo
Ahoj! Gratulujem k úspešnému záveru tohoto nadmieru sledovaného kola! Som úprimne rád tomu, že si to navzdory problémom a množstvu neprajníkov dotiahol do konca. Dúfam, že to ďalšie rozbehneš, čo najskôr a sa tu znova zídeme pri sledovani. Tým, že si to tu viedol tak podrobne a pravidelne si vlastne vytvoril vážne poučný pest pre tých, čo sú tu krátko a sú ochotní prijať nejaké informácie.
Madical-Strains
Diky. :-)

Uz chapu Odo proc z gramu delas 5 porci caje , kdyz to jeste varis.
Taky snizim porci na 0,20g a bude to akorat.
Whoau
Medi GZ!!! Moje kolo dopadlo pod 200W Cree 230g sucheho ... spodky nevazeny to pujde do maste ... box 70x70x200, 9 kyti :)))
Madical-Strains
Hezky ;) , to ja to bohuzel vazil i se spodnima palickama , i tak super !
Abych pravdu rekl , cekal jsem tak kolem 100-120 ale spokojeny bych byl i se 150. Ted me ale narostly kridla . :frog:
Whoau
Ta vaha to je dicky takove pro EGO jako ze clovek to dobre udelal :))) ale pro me ma vetsi vyznam ucinek a chut :))) ale taky resim vahu pre ego si to zada :D
Madical-Strains
Presne tak , ucinek a chut je pred vahou .
Nechapu jak jsem mohl pri takovych trablech docilit vsech tri vlastnosti.
To mi vazne rozum nebere, co az pojedu bez chyby .....
Bitir
Tak super skunk toho co se potizi tyce snese fakt hodne .od prehnojeni az po vselijaky stresy. Podle me to svetlo je schopny udelat kolem 300g . Je to stejny jak na 320w jen ja mam o 4 cipy vic a stejne sem nejvic sklizel z prostredku . Kdyz sem zkousel zakryt ty krajni cipy tak bych stim tvym panelem osvitil plochu 120x80cm. Uplne s prehledem. Ted budu testovat vero na sog a to tak ze odmontuju cocky a krytky a necham jen volnej cip . Krom tech dvou co sviti do plochy. Chci jit se svetlem co nejniz .
Whoau
TAm podle me nema cenu jit pod 20cm vzdalenost fakt nema ... jel sem toto kolo 20 pod Cree a 2 kyty byly tak 15 ... nevsiml sem si zadneho rozdilu jen se jim kroutily horni listy nahoru tot vse
Bitir
Tak ja sem to cely odjel na 25 cm. Chci to zkusit dat jeste niz bez cocek a dalsi kolo s cockama a 40cm . Me jde o to ze nemam dosviceny kraje v boxu . Jen pri tech 40 a vic cm. Nebo pri 15cm bez cocek. Chci zkusit vsechny varianty a klonech od jednoho matkare. Ale dik za radu .
Whoau
Ja jedu pouze bez cocek ale panel mam svuj vlastni ... ale jak sem psal uz :))) ja narval 200w ( 4x LED ) do 70x70 :D ... ale rust teda jedu 40cm - 50cm
fikus37
Hele ,co jsem viděl na Cannafestu výsledky měření,tak je velký rozdíl když máš reflektor,čočku a bez nich.I když kámoš musel sundat reflektor a i čočku a výsledek měl podobný.No měření je jedna věc a praxe věc druhá.
Madical-Strains
No ja mel vetsinu casu vzdalenost 30-40 cm s cockama a pak me Bitir psal at to zvednu a rostahnu kytky coz jsem teda udelal ale finale jsem mel vzdalenost 45cm a s vysledkem jsem maximalne sokojenej , tak ja nic menit uz nebudu.
Me pripada ze 45 nebo 30 nehraje zas tak velkou roli .
Samozrejme 60-70 cm by bylo uz znat.
MocnyOkurek
No sak to zkus a uvidis jakou to nehraje roli :). Myslim ze budes prekvapne. Osobne take mohu doporucit vysku od vrsku kolem 20-25cm. Ty to mas horsi tim ze nemas ctvercovej panel takze ti to uplne dobre neprosviti kraje, ale my co mame treba ten frynkuv tak to tak byt muze a prosviti se uplne vse. Jestli budes prikupovat druhej (tusim si to nekde psal ) tak to pak na tech 20 dej uvidis sam
Bitir
Jak pise okurek, 20cm je znat az moc oproti 40. Je to o dost oszrejsi to svetlo ,ale na ukor osvetleni plochy. Proto si chci nechat stavet druhej panel . pri 40 cm je to idealni na scrog ,krasne a stejnomerne osvicena plocha , pri 20 cm je to prosviceny do hloubky .
Proto sem medimu psal at to radej prizvedne a roztaha mirne at zasviti i mezi kytky.
Mam zhruba spocitany ze 9 cipu 3x3 po 40 cm coz je 80x80 rozmer od sebe vzdalenych cipu ,s cockou 60° efektivne osviti plochu 120x120 pri 30 cm nad kytkama. Ted uz jen nasetrit a nechat postavit. Pak udelam urcite report . docela me laka zkusit alucraft ,pac do brna to mam kousek.
Madical-Strains
Tak jo, mate s tim vetsi zkusenosti , tak se necham samozrejme poucit.
Ja jsem to vyvodil z toho ze jsem to mel 40-45 a udelal jsem hodne g , tak z toho jsem usoudil ze kdyz jsem to mel daleko a stejne jsem udelal celkem slusnej vysledek tak ze ten rozdil ve vzdalenosti tech 10-15 cm nehraje az zas takovou roli .
Tak to byl zrejme spatny usudek.
Takze kdybych to mel celou dobu 20 cm tak bych mohl sklidit treba pres 300?
Na 5 kytkach? Zni me to do usi hrozne nepravdepodobne.
Ale vsechno je dneska uz mozny.
Bitir
Tim ze das svetlo niz ,jeste neznamena vetsi vynos , ale v prve rade je zmena ve strukture kvetu mimo vrcholovku. Kdyz to reknu hodne blbe tak jim das o 20 cm vic svetla. Jestli muzes ,zak si zapni to svetlo , dej ruku 40 cm od cipu a priblizuj az na 20 . uvidis jak se ta intenzita hodne zveda . presne o takovej rozdil dostanou vic svetla vrcholovky ,ale na to musis mit ctvercovej panel ,nebo jinak zkonstruovanej nez mas ted. Pro tebe je ted nejlepsi to drzet tak vysoko ,abys osvitil celej prostor .
Madical-Strains
Premyslel jsem o 8 kytkach, dve rady po ctyrech kvetinacich .
Ale chtel bych mensi kvetinace asi 6 l aby byla investice do substratu o neco levnejsi ,no zktaka bych nemusel kupovay 2 pytle 50kg kokosu ale jen jeden.
Zajimalo by me ale jesli by se snizenim objemu kvetniku i snizl vynos.
Vim ze cim mensi kvetinac tim mensi rostlinka ale ja je mel kyti dost nizke na 11l kvetnik takze by kuti mohly take vyrust na tech 40-50cm i v 6l.
Bitir
U organiky to mozna platit bude ze vetso kvetinac ma lepsi potenci na vynos . vem to tak ze u ebb&flow mas vanu 5cm x 1m2 na tom rohoz kokosu a rostou tam stromy jak blazen. Ale tezko rict jestli se to da srovnat . obecne vim ze u organiky kazdej rikal cim vetsi tim lepsi .
Whoau
PResne jak pise Vokurek to rozlozeni cipu hraje roli v te rovnomernosti rozlozeni svetla ... osobne preferuju ctvercovy tvar nez obdelnik a spolehat se pak na nejakou optiku ... z meho pohledu ty cocky a uhly vytvareji co se umisteni panelu tyka spis omezeni nez nejaky plusy ...
bloud42
sry. post do spatnyho fora. smaznuto :)

a presunuto sem: http://grower.cz/forum/showthread.p...325#post1187325
Whoau
Bloude diky :))) nahodou sem si to s chuti procetl a pujdu je zkusit v dalsim kole :D
Bitir
Whoau. Mluvis o panelu co ma medi? Nebo v cem myslis ze je cocka na prd? Kdy budu mit tech 9 cipu ,40cm od sebe a pri 20 cm to dela +- 20 ostrej kruh svetla tak budu mit pokrytou svetlem celou plochu , pokat tam nebude cocka ,tak bude taky pokryta plocha ,ale nic to neprosviti.
Whoau
Mluvim obecne ze cocky ti z toho udelaji uz nejaky kuzel a proste kdyz chces pokryt plochu lepe se to dela bez tot muj nazor ... co se penetrace tyka na to ti neumim odpovedet nevim co myslis tim prosvitit ... LED oproti sode me prijde prave ta vyhoda v tom jak pokrejes prostor ... diky vice zdrojum svetla kdyz se dobre rozlozej od sebe si schopen ROVNOMERNE pokryt plochu pre o plochu jde v prvni rade. Pokud radsi budes prosvecovat do hloubky tak tomu nerozumim
Whoau
Chtelo by to seriozni porovnani ... lidi s LED je tu dost treba se dockame :)
Bitir
Prave kvuli tomu, ze budu mit 9 cipu s kuzelem 20cm tak pokreju celou plochu a prosvitim to. Pokud mecham mezi kytkama misto tak je to jedno, ale pokid jedu jungle styl ,tak se to proste prosvitit musi a pokid nemam cocku 60° tak to proste neprosviti tak dobre a ledka nema takovej dosvit jak s cockou. Zkousel sem to na spideru 320w . Kdyz sem odelal cocky ,tak to bylo na plose videt , krasne osvicena, ale kdyz sem se podival do toho krovi ,tak tam byla ztrata svetla o 50% . Tim myslim to prosvitit. A navic s cockou je intenzita svetla daleko vetsi .
Chce to zkouset no, ale vyhoda je v tom ze si mizes postavit to co chces abys pokryl celou plochu . V lete az budu mit hotovej panel to urcite testnu a hodim porovnani.
Ale obecne chci mit pokrytou plochu na 100% a zaroven soustredenou intenzitu do toho kuzelu. Pac kdyz odhodim cocku tak to sviti 180° misto 60° chapes co tim myslim ?
Whoau
Super budu se tesit :)
Madical-Strains
HM, zajimavy, takze ty textilni kvetinace jsou taky tak dobre jako ty airpoty co pouziva Okurek?

Uz je hodne druhu textilnich kvetinacu, ktere jste meli na mysli?

http://www.hotchilli.cz/vyhledavani...tilni+kvetinace
Whoau
Medi ja je prave objednal :D ty Tex Pot 7L
Madical-Strains
No asi taky do nich skocim do tec 7.litrovek , my ty nase holky pekne rozmazlujem . Chceme pro ne jen to nejlepsi. ;)
Whoau
Ani mi nemluv ... Stara dicky huci ze mam v telefonu vic fotek kytek nez syna :D
Madical-Strains
Vite co me ted napadlo v souvislosti s temi textilnimy kvetinaci?
Jak se zaleva? Vzdyt to musi prosakovat skrz tu textilii a potece to mimo.

EDIT:

A jeste jak dlouho vydrzi takovy text-pot ,vdyt textilie kdyz bude vlhka a pujde k ni vzduch tak zacne brzo hnit?

Jsem zvedavy na odpoved.
celek
ad textilní květník:
Průtok mimo dno květníku se stane tak max na začátku, t.j. do doby než substrát "slehne". Nebo při nerovnoměrném naplnění, případně při nedostatečném promísení v případě vlastního mixu. Jo a nebo možná v souvislosti s rychlostí zálivky a množstvím zálivky. A to, že by to hnilo je blbost, naopak, schne rychle. Teď píšu o zkušenosti s nedegradujícím textilem.
bloud42
koupil jsem Root Pouch, obe varianty, degradujici i nedegradujici. 19l degrad, 26l degrad, 57l nedegrad. rozdil byl v tom, ze u jednoho 26l degrad mi kytka trochu prorostla spodem skrz, nicmene jsem to mel postaveny rovnou na trave, takze mi to tak nevadilo, protoze jsem neplanoval kvetnik stehovat. u 19l degrad, co jsem mel s rajskejma v podmiskach mi to neprorostlo. kdyz jsem to zkoumal, tak to degrad maj mensi hustotu ty textilie a neni tak precizni v tloustce, takze asi chybovej kus. nedegrad jsou solidni kusy textilie.

mozna by ty textilaky slo v pohode usit z nejaky takovyhle geotextilie, ktera se pouziva nekdy pod zahony, kdyz chces udrzet rostliny v danym substratu, ale presto pozadujes drenaz do okoli.

s tim prutokem mimo: pro pestovani si vzdycky micham medium 2/3 substrat, 1/3 perlit, aby byla zajistena drenaz a vzdusnost. obcas mi protejkal bok, ale to kdyz jsem tam nalil moc rychle hodne zalivky na jedno misto. jinak tu a tam zkyprim takovou tu krusticku, co se dela na povrchu, aby se prave lepe zalevalo. ale to protejkani nebylo nejak dramaticky, proste malej curek (na to, ze jsem do 57l textilaku, kde jsem mel konopi nalil najednou 10l zalivky :)

hniti nehrozi, protoze voda se naopak z textilaku lepe odparuje. pri vysokejch teplotach to odparovani naopak korenovej system ochlazuje, takze tolik netrpi jako v plastacich. me se treba osobne uz jednou podarilo uvarit zene kytky v samozavlazovacich truhlicich (pasiv zavlazovani pres knoty), jeli jsme pryc, nalil jsem do nich zasobu vody na max, kdyz budou ty vedra, a vono to ty kytky uvarilo. chudak muskaty.

dalsi zajimavej efekt textilaku ohledne hospodareni se zalivkou je v tom, ze kytky pekne nacucnou vodu, ktera protece do podmisky. vezme si co potrebuje vyrazne rychlejs, nez plastaky.

vidim tam samy pozitiva, az na tu posezonni udrzbu. koreny jsou uplne zazrany do toho textilu.

myslite, ze lazen v nejakejch tech enzymech by ty koreny z textilu dostala ven?
Madical-Strains
A to prorusta i do toho nedegradujiciho text-potu?
Pripada mi to docela jako zavazny problem pokud by se to z te textilie nedostalo ven.

A co do plastaku vyvrtat hodne malych direk po celem obvodu i ve dne ?
Teoreticky by to melo byt dost podobne ale stale by to asi nebylo tak dost vzdusne jako textil.

Nebo pak ten plastovy airpot co pouziva Okurek.
bloud42
tim prorustanim bych se nestresoval, protoze to fakt bylo par korenu, ne jako, kdyz korenovej system vyleze dirou z plastaku. jistota vypada jako ten nedegrad kvetnik.

kdyz mluvim o tom, ze ty koreny jsou do textilaku zazrany, tak to je prave to pozitivum. korenovej vlasek zacne hledat cestu textilem a pak narazi na vzduch, zarazi rust a vypusti postranny koreny. a tohle je presne princip air pruningu.

princip prodysnosti kvetniku neni nic noveho. deda treba pestoval na balkone v jutovejch pytlich v dreveny ohrade, ktera drzela tvar. ale on mel vedeckej pristup a zahradkarsky kamose po cely akademii ved :)

videl jsem i sestavy, ktery pouzivaly prave jutovy pytle streceny do plastovejch kyblu, do kterejch byly vyvrtany diry cca r=10 cm. byl to vysledek experimentu nejakyho cloveka, kterej prave zacal s tim, ze navrtaval plastaky, ale ztracel tak substrat. ten blog si uz nepamatuju kde byl

airpot podle me vitezi tim konickym tvarem vystupku koncicixh vetraci dirou, kterej vlastne udrzi tlak vody uvnitr nadoby a tak to neprotejka.

co jsem videl u kamose airpots, tak asi nejvic rozdil je, ze se kytka nenapije z podmisky, a tak je musel vylejvat, aby nemel zbytecny neefektivni vlhko
Madical-Strains
Jeste jsem premyslel o tomhle ale vazne by asi propadaval substrat.

http://www.growmania.cz/hydroponick...any-p-3328.html

Jinak dik za nazory a poznatky.
celek
Drobnej poznatek kolem textilního květináče: http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=2 Příspěvek č. 18
A další téma kolem čištění: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74526
spachal
Ja bych to pri te cene kvetinacu nijak nehrotil, pokud uz budou 'hodne jete', vyhodit, koupit nove, prevarit a jet dale :] ..
http://www.ebay.com/itm/351724952383
Madical-Strains
Ja ted uvazuji vazne o tom Air-potu co pouziva Okurek.
Skoda ze se tu k tem Air-potum nijak nevyjadril.
RENE.2
Tady koukni je tam celé téma o Air-potech http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1
Madical-Strains
citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains
Ja ted uvazuji vazne o tom Air-potu co pouziva Okurek.
Skoda ze se tu k tem Air-potum nijak nevyjadril.



Diky, proctu.
Madical-Strains
Nazdar kluci..

Tak koukam takhle na Prima ZOOM a ten dokument co tam zrovna davaly me natolik zaujal ze sem pro vas davam odkaz kde se da podivat na cely nezkraceny film.
Mozna to bude urcite nekoho zajimat. :-) i kdyz je to stara vec .
Kazdopadne je to pro me vyzva to urcite vyzkouset.

Kdyby to nekdo chtel vyzkouset tak jako ja ,tak jsem uz z videii zjistil jak tim presne hnojit. Na rust i kvet. Hnoji se tim prvni tyde vubec NE, male sazenicky v pomeru 1 : 30, mlade rostlinky 1:20 a dospivajici holky 1:10.
Neco jsem o tom hledal a zjistil jsem ,alespon na me to tak pusobi podle velikosti zeleniny tech pestitelu kteri tohle pouzivaji uz roky ..je to pnohodnotne kompletni hnojivo s temi nejlepsimy rustovymi i kvetovymy Boostery a se vsim co kupujeme za drahe penize.

Nasel jsem par videii kde pestitele pred touto metodou hnojili guanem, konskym hnojem ,zizalym humusem nebo kompostem ale takovych vysledku nikdy nedosahly jako timto hnojivem tak skoncily nakonec u tohohle a nemohou si to vynachvalit..

Bohuzel se musi nejdrive odklikat reklamy nez se spusti dokument.

http://play.iprima.cz/dokumenty/superschopnosti-moci

Pestu zdar ! ;)
Madical-Strains
Jeste musim doplnit ze jsem ted dodatecne zjistil ze udajne kdyz si tim hnoji nemocny clovek ktery si Cannabis pestuje ze zdravotnich duvodu tak toto hnojivo preda Cannabisu veskere informace o nasem zdravotnim stavu a o vsech nemocech a zacne uz od semenacku vytvaret primo na tyto konkretni nemoce rezistenci a soustredi se na vytvareni protilek ve spravnem mnozstvi i pomeru jaka je pro danou nemoc nejucinnejsi.
I kdyby to byla jen myslenka nebo hypoteza nejakeho tezce nemocneho kanadana tak me to zni docela logicky.

Pri urinoterapii to takto udajne funguje i u cloveka , funguje to na principu neco jako prirodni ockovani ale radeji sam za sebe dam prednost pozivani chutneho caje z Cannabisu nez nechutneho urine kazde rano .:frog: Radeji prenecham urinoterapii svym kytickam obzvlast z duvodu ze je to zadarmo a je to tak ucinne hnojivo ktere obsahuje kolem 3000 latek.
Madical-Strains
Na varovani to nejprve tedy radeji vyzkousim na zelenine za oknem nez to podam kytickam abych pripadne nenadelal tak velkou skodu.
fikus37
Zdar,sleduji
No přijde mi to trochu divné chcát na kytky,ale za pokus to stojí.Akorád se bojím ,že kytky spálíš.Přece jen člověk vylučuje hodně kyselin a bordelu.
Madical-Strains
No mam trochu taky obavy :-)

Udajne ale neni lidska moc odpad ktery telo vylucuje z duvodu zbaveni se ruznych toxinu jako napriklad stolice ale je to vylouceni prebytku co telo nestihne spotrebovat.

Taky se domnivam ze to urcite stoji za pokus ,no , v nejhorsim pripade to odsere par seminek rajcat za oknem takze zadna velka skoda.

I kdyz tady uz to farmar testoval. Zabyval se otazkou zda pouze samotna lidska moc muze nahradit i chemicka hnojiva.
Vysledek si precti sam.

http://modernfarmer.com/2014/01/hum...tilizer-future/

No uvidim, nijak to nehrotim ani nespoleham na to ze to bude fungovat ale pokud jsou ty informace od pestitelu na netu pravdive treba budeme mile prekvapeni.
Kazdopadne pokud by to preci jen fungovalo tak by se daly drasticky snizit naklady na pest za hnojiva a ruzne boostery.

Pak dam o tom nejake info jak to probiha ,jeste jsem se ani nekoukal kdy sazet rajcata a vube jak se pestuji za oknem.
A zda je mohu zkusit zasadit do te same hliny po SS nebo jim koupit novy substrat. Vim ze novy susbtrat by byl lepsi ale ....
Madical-Strains
Ted jsem jeste nasel nejake informace na rollitup .

http://www.rollitup.org/t/using-uri...rtilizer.17800/

Ti co pestuji zeleninu uvadeji ze nejlepsi je hnojit ranni cerstvou jeste teplou NE odstatou, NE ochlazenou moci pouze se stredniho proudu. Takze nechat nejprve trochu odtect prvni moc ktera obsahuje vice amoniaku nebo cpavku nebo jak se to jmenuje.

Takze informaci o tom je az dost a domnivam se ze se nedaji ignorovat a je treba to rozhodne prubnout.

https://www.thcfarmer.com/community...rtilizer.43526/

http://www.ilovegrowingmarijuana.co...wing-marijuana/

Bitir
Kdyby to fungovalo v hydru , tak bych potreboval kazdy rano nacurat aspon 10 litru :D . No kazdopadne to ale zkusim na kvitkach v substratu.
Madical-Strains
O hydru tam v tom odkazu taky je ale do hydra ja osobne bych si to davat netroufnul. Si myslim ze by to mohlo spise projit v te hline.
Madical-Strains
Jeste vkladam posledni videa s marihuanou a uz to necham jen na testu na rajcatech.

Muze se take k lidske moci udajne pridat i popel ze dreva jak popisuji ve videu ktery to hnojivo jeste vice zdokonaly.

https://www.youtube.com/watch?v=GwWpSl4SsFw

https://www.youtube.com/watch?v=oA5-Q_nFPYo

https://www.youtube.com/watch?v=g2ant98kl54

https://www.youtube.com/watch?v=_9WoW8Rtp2E

Posledni video bylo nataceno udajne na zemedelske univerzite .
Madical-Strains
Tak jsem vcera v noci udelal maly testik.
Vcera v noci jsem tajne pohnojil svou moci v pomeru 1:10 sousedce fikus ktery ma na chodbe pred svym vchodem do bytu a kterej evidentne vykazuje uz delsi dobu ze uz v substratu chudak nema co papat.
Tak jsem mu nalozil fakt radne ,prolil cely ten kvetinac , mel chudak tu hlinu pred mym hnojenim uplne skamenelou, tak jsem mu ji castecne vymenil a doplnil mu tu hlinu po mych SS .
Ted kdyz pujdu domu tak ho vzdy zcekuju, jsem zvedav co na to rekne za par dni.
zelenymuz
No, není tam řečeno jakou formu dusíku moč obsahuje. Předpokládám, že nitrátovou. Dusík se do moči dostává rozkladem bílkovin, z většiny bílých krvinek. A podle NPK 18:2:5 je to až trochu moc silné. Schválně to zkusím ráno a proměřím střední proud moči 50:50 s destilkou, jakou to bude mít vodivost a pH. Hnojivo to není špatné, dřív jsem s tím experimentoval, nevýhodou je zápach u kytek v pokoji apod. O těch boostrových vlastnostech, ale pochybuji. Boostry jsou nejčastěji aminokyseliny a růstové látky, těžko říct, co by dělaly v moči
Bitir
Ale kazdej bude mit asi i jiny chcani ne ? Jako jiny hodnoty , otazka je jak si to kytka prebere , ale nejde mi proste do hlavy jakym zpusobem tam dostanu vsechny mozny mineraly a jiny latky co kytka potrebuje ke stavbe bunek a ke spravne fotosynteze . no nechame se prekvapit .
Naucime se jist a pit urcity veci podle faze rostlin a budem mit i boostery :D.
zelenymuz
Jo, to mě taky napadlo s tim složenim, navic se to mění během dne. Určitě je, ale kec, že je nejlepší ještě teplá. Určitě je dobrý si dávat pozor na léky, který tělo uloží do moči. A ten, kdo tam má cukr, má sice booster, ale taky cukrovku. Jinak cukr samotnej je dobrej jako odpuzovač škůdců, ale v ovocnictví na listy (taky fruktoza a funguje to na zavíječe a obaleče, když se opakuje po 14 dnech), takže každý má něco. Někdo to i stříkal jako pomocný rostlinný přípravek místo stimulátoru růstu (ten cukr na jaře).
Madical-Strains
NPK lidske moci- 18:2:5 je opravdu silne, ale to je ale nezredena moc.
Po zredeni ve spravnem pomeru by NPK melo byt uz naprosto idealni. Nekde se tam prave o tom zminuji v tech mych textovych odkazech.

Bral jsem dva druhy dost silnych leku ale co si delam z SS pravidelne obden caj tak od te doby neberu uz zadne leky a vypada to kupodivu ze uz je ani nepotrebuji. (zatim)
Samozrejme ze ten kdo bere nejake leky byt jen na bolest nebo antibiotika a jine leky tak takova moc by se vubec nemela na zalivku vyuzivat.

Co se tyce teple moci tak se domnivam ze takovy kec to mozna nebude jelikoz tepla moc = cerstva moc , jeste nekotaminovana bakteriemi. Ten kdo netrpi zanetem mocoveho mechyre nebo jinym urilogickym onemocnenim tak by mel mit cerstvou moc pri vylucovani absolutne sterilni.
Na moc pusobi vzduch ,kyslik a vnikaji v ni rychle bakterie a moc zacne silne pachnout. Znate to urcite z ruznych pruchodu a zakouti ve meste kam chodi bezdomovci casto chcat.

Na duhou stranu si nejsem tak docela jisty zdali by ma ranni moc dala desetinu zalivky, rekneme na 8 ks 11l kvetinacu. Mam ji poranu docela malo. Takze zrejme bych schromazdoval cely den v dobe hnojeni mocovinu tak ze bych ji nacerpal do sklenic s uzaverem az po okraj aby tam proniklo co nejmene vzduchu a uchovavat ve tme v pokojove teplote.
Ne v lednici v chladu !
Take by se mel dodrzovat spravny pitny rezim ,jelikoz kdyz clovek prubezne behem dne nepije dost vody tak si telo bere vodu ze strev a vyloucena cerstva moc pak trochu zapacha. Zapacha take po zivocisne strave. Coz nutne neznamena ze kvuli zalivce vyloucite maso ze sveho jidelnicku.
odo
Zaujímavá téma. Mohol by si ten pokus s fikusom fotkami dokumentovať?
Ten pomer NPK sa nariedenim vodou moc nezmeni, skôr koncentrácia. Myslím, že limitujúcim faktorom rastu by mohlo byť množstvo skonzumovaného NaCl a následne jeho vyššie množstvo v moči - čo by mohlo spôsobiť problémy u ľudí, čo extrémne solia - je to ale čiste moja úvaha. Vačšina sa vylúči potom, cez pokožku, ale určite sa jeho výška prejaví aj v moči. Ďalším faktorom by mohla byť kvalita a zloženie stravy a obsah vylúčených mikronutrientov podstatných pre vývoj rastliny.
Madical-Strains
Fikus zatim zdokumentovat fotkami nemohu protoze mam fotak na chalupe a ten fikus nebyl navykly na urinu od malicka coz je udajne klicove a jeste k tomu on mozna potrebuje kyselou pudu alespon jsem to nekde cetl ,takze i kdyby se mu nedarilo po hnojei urinou tak by to zatim o nicem nevypividalo a z vysledku bych zatim nic nevyvozoval.

Ale rozhodne zdokumentuji fotkama ty rajcata co budu davat ted na jare za okno,za 14 dni jedu na chalupu pro ten fotak.

Musim si jeste nastudovat pestovani rajcat ,kdy se klici a jesli vubec ,kdy se sazi ...atd.
Madical-Strains
Odo, NPK se zredenim s vodou zmeni z 18-2-5 na 15-1-3
viz video. Zalezi hlavne na slozeni stravy.
odo
Zmeral som Ec 1:10 dažďovkou zriedený ranný moč - kompletný má EC 2,1 ! :crazy: Podľa mňa by sa to malo vždy riediť na určitú konkrétnu hodnotu, nakoľko sa to celé mení v závislosti od celkovej koncentrácie. Celkom iné EC bude v moči, keď niekto vychlastá 5 pív a potom to vypusti.:shots: Relevantné čísla by sa dali zohnať v nejakom bichemickom labáku, alebo ak by to sem ľudia písali do nejakej ankety, alebo tabulky.:frog:
Madical-Strains
Uprava NPK lidske moci pro Pestovani konopi.

The N/P/K ratio is not ideal for our Cannabis favourite plants, however, in a further study; Pradhan, S. K. (2009) Stored Human Urine Supplemented with Wood Ash as Fertiliser in Tomato (Solanum lycopersicum) Cultivation and Its Impacts on Fruit Yield and Quality, Human Urine was supplemented with Wood Ash, which contains high levels of P (phosphorus) K+ (potassium) Ca2+ (Calcium) and Mg2+ (Magnesium), in order to bring the Urine into an N/P/K ratio more suitable for flowering plants.

The results of this study indicated that the supplementation of Wood Ash in the correct ratio achieved a fertiliser that was as effective as the industial fertiliser but also had additional benifits of reducing insect damage.

I have done some calculations based on the N/P/K analysis of both the Urine and the Wood Ash in order to achieve:

Vegatative Mixture
N: 400ppm
P:122ppm
K:340ppm
Ca: 333ppm
Mg: 72ppm
Mixture 51ml Urine, 1.54g Wood Ash

Bloom Mixture
N: 380ppm
P: 123ppm
K: 440ppm
Ca: 550ppm
Mg: 119ppm
Mixture: 45ml Urine, 2.5g Wood Ash
Madical-Strains
Tak za pul hodky ve 23.20 davaji na ZOOM dokument tentokrat o hovnech.
Poklad ktery nevoni... Tak to jsem na to vedavy, doufejme ze nepribude dalsi hnojivo:frog:
Madical-Strains
NE- Tak lidske fekalie jsou nevhodne ke hnojeni narozdil od hospodarskych zvirat.
zelenymuz
Tak moje rani stredne prouda mela po namichani ec 8,neco a ph v norme asi 6. Destilku uz mam sice vycpelou, ale to ec sedi, skoro moc :D
Konůpek
:D :D tomu říkám experiment...chcát do kytek. Obávám se, že zas tak ideální to nebude.
fikus37
Možná ,že na tom něco bude.Každopádně jsme kdysi hnojily pudu přímo s žumpy a jaké pak byly brambory.
A dost to dává smysl(s tím ,že když si nemocný a chčiješ na kytku,tak potom ty protilátky by si kytka mohla vyrobit).
No chtělo by to prokonzultovat s někým kdo tomu fakt rozumí a hlavně to zkusil.
Madi,budeš dělat test se chcankama?:bath: :D
odo
"že když si nemocný a chčiješ na kytku,tak potom ty protilátky by si kytka mohla vyrobit"
- celkom by ma zaujímalo, či by takéto prehlásenie mohlo mať nejaký vedecký základ...
Madical-Strains
Na 100% vyzkousim hnojit se svou moci bez jinych hnojiv.
Rozhodne nebudu mocit primo do kvetinace, to bych rostiny pravdepodobne spalil.

Zkusim hnojit tak ze nejdrive zmerim PH sve moci a pak namicham kohoutkovou s reverzni osmozou na cca PH 7 kterou smicham na miminka 1:30 az povyrostou 1:20 pri dospivani 1:10.
A budu improvizovat a zjistovat jak to presne namichat aby to melo stabilni PH kolem 6.

Fikus- Rozhodne udelam ten test !
O tech nemocech ktere se v moci otisknou a ze rostlina si vytvori na tu nemoc protilatky ,rezistenci psaly o tom na Leafly coz je web ktery se specializuje na leceni konopim.
Mozna je to nesmysl ale me to zni rozhodne docela logicky, zivot na Zemi udajne vznikl z jednoho DNA, nase DNA se samozrejme od rostliny trochu odlisuje ale vetsi zaklad je stejny. Alepson to dokazuji vyzkumy.
Tak proc by rostlina nereagovala podobne jako clovek, ten si taky vytvari protilatky pokud nema snizenou imunitu z koureni ,alkoholu, vyfukovych splodin ,chemii a antibiotik v potravinach.
Je treba to vyzkouset osobne kazdy sam na sobe ale na Leafly uz to proverovaly a zkousely tak pokud si to nevycucaly z prstu tak by to melo fungovat.

Zelenymuz- Domnivam se ze merit EC jakehokoliv organickeho hnojiva je zavadejici, jelikoz organika je spatne vodiva takze vysledky jsou nesmyslne jak to tu uz nekde perfektne vysvetlil Metracek.

Mamka me vypravela ze kdyz byla mala tak za valky hnojily zeleninu kravskou moci zredenou s vodou. (pred tim nejaky cas i konskym hnojem) A zelenina byla mnohem chutnejsi a vonavejsi nez ted a to nemluvim o velikosti plodu.

Netvrdim ze hnojeni moci bude uspesne.
Nejsem ani genius ani vedec ale jedine co mohu tak to proste jednoduse vyzkouset a proverit a uvidi se.
Ale pokud se ukaze ze to opravdu funguje tak prinejmensim usetrime za hnojiva to je docela podstatna a klicova vec.

:)



zelenymuz
Bakterie to rozkladem meni na cpavkovy N a pak to pachne. Amoniakalni dusik ale pusobi pozvolne, narozdil od nitratu, ale vytekava. Takze jakmile to pachne, tak uz by to znerit melo jit
Madical-Strains
Ja jsem ale par prispevku zpet uvadel ze by se melo hnojit crestvou moci maximalne sbiranou jeden den tesne pred hnojenim tak aby v lahvi nezustal zadny vzduch pro vznik bakterii.

Samozrejme to co se bude dit dal v substratu s moci nemam vubec predstavu ,jesli ji substrat zcela pojme a zneutralizuje, nebo jesli se v substratu zacnou diky moci tvroit bakterie, to fakt nevim, v tech odkazech o tom uz nic nebylo.
Takze jedina vec vyzkouset.
metracek
citace:
Původní příspěvek od zelenymuz
Nevím o tom, že by mel dusik organickou formu v moci. Urcite zmerit lze a dokonce velmi dobre. To bych pak mel nizke ec kdyby byla malo vodiva. Ne? Bakterie to rozkladem meni na cpavkovy N a pak to pachne. Amoniakalni dusik ale pusobi pozvolne, narozdil od nitratu, ale vytekava.


Jasne, tady se Ec metr da pouzit. Moc je hlavne o anorganickych solích, ktere naboj vedou a mocovine. Močovina byla prvni organicka slouceninou slozena z anorganickych latek. Na cpavkovy a nitrotatovy se rozklada az v pude a pridavaji se k tomu prave i nejake inhibitory, ale moc o tom nevim. Mocoivna se prodava bezne i granulovana, neni to nic noveho. Hodne dalsich slozek v moci je ale uplny odpad, kterej nema zadny pozitivni vyznam pro rostliny, ba naopak. Ale nema to moc smysl rozebirat, tady se bude testovat! :)
LinChi
Madi.. pořád tiše sleduju :) a píšu si poznámky :) tohle bude hodně zajímavé .. :)
Madical-Strains
Bohuzel test bude zatim jen na rajcatech za oknem a pokud to dopadne tak pak na svych bylinkach.
Budu tedy EC merit a michat pomer na vhodnou hodnotu.

Mimochodem.........kdo bude chtit ochutnat ode me zdrave rajcatko ???
:frog:

Jo ten fikus pred sousedcinyma dverma za tech 5.dni, zatim absolutne nejevi zadne zmeny ani negativni ani pozitivni, zitra ho teda pohnojim znovu.

Zacal jsem poranu pravidlene odstavnovat 2 mrkve,1 jablo a 0/5 citronu.(obden misto citronu kus cervene repy,nastridacku)
Doufam ze se tim ma urina zkvalitni.
Madical-Strains
Zde jeden zajimavy odkaz ale opet je v nem zminka o popelu ze dreva s urinou.
Premyslim kde ho teda ale porad shanet?
Koupit se zrejme neda.

https://www.scientificamerican.com/...ive-fertilizer/


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma