Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor

Stránky: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 
Druhy indoor , COB-LED 242w, BIO-pest, Super-Skunk - Klikni zde pro originální téma
odo
METRAČEK - diky, že si to dal na pravú mieru, je to presne tak v tom miešacom pláne, ako si napísal....je to mojou nepozornosťou...samozrejme to dáva logiku s vyparovaním....ja svietim IBA LEDmi a zalievam 2x denne, lebo mi to takto príde vhodné a jednoducho si to vyžadovalo pridať na koncentrácii...

....existuje v nejakej krajine nejaký certifikačný predpis, že lekársky cannabis sa má pestovať v hline?....prečo sa obecne tvrdí, že je organika viac BIO, než minerál???..existuje na to niekde nejaký rukolapný dôvod podložený faktmi??/rozbormi/....neriešim chuť cannabisu a ani to nedokážem takto porovnať, lebo nehulim :-) zaujímam sa aj o iné plodiny
a pri paradajkách to ale porovnať viem a tam teda na chuti rozdiely necítim...
.....ano za BIO sa schová všetko...myslím, že taky odpad z rýb má docela dosť bordelu v sebe, aby to nebolo akože BIO a dokonca škodlivé...nehovoriac o ostatných ingredienciach, čo do organických zmesí nacpu...zachádzam ďaleko...
To, čo JIDB píše v prvých 2 odstavcoch http://www.jungleindabox.cz/jungle-info.html je iba marketing?? Ako to my zistíme, veď podobné kecy sú skoro na všetkých hnojivách???

BITIR - píšeš, že chceš zdvihnúť EC ....načo dvíhať EC, keď je všetko ok?
kubok
Zavolaj vodára. RO sa používa nie len pri pestovaní rastlín.
odo
MADi - tak oslov predajcu, ktorý Ti to pripojí a sprevádzkuje. Nemyslím, že by to s tou osmozojednotkou bol taký horor. Tu vodu, čo z toho štartovania vytečie môžeš kľudne na kyticky použiť.

FIKUS - aj niektorí ľudia majú zlú karmu :-) a niektorí dobrú. npr mojej ex som pred dlhými rokmi nechal veľkú čínsku ružu a po prichode jej nového partnera sa tej rastline prestalo dariť....:slizoun: ....možno som +karmickou bytosťou:frog: :frog: :frog:
Madical-Strains
citace:
Původní příspěvek od odo
METRAČEK - diky, že si to dal na pravú mieru, je to presne tak v tom miešacom pláne, ako si napísal....je to mojou nepozornosťou...samozrejme to dáva logiku s vyparovaním....ja zalievam 2x denne, lebo mi to takto príde vhodné a jednoducho si to vyžadovalo pridať na koncentrácii...
....existuje v nejakej krajine nejaký certifikačný predpis, že lekársky cannabis sa má pestovať v hline?....prečo sa obecne tvrdí, že je organika viac BIO, než minerál???..existuje na to niekde nejaký rukolapný dôvod podložený faktmi??/rozbormi/....neriešim chuť cannabisu a ani to nedokážem takto porovnať, lebo nehulim :-) zaujímam sa aj o iné plodiny
a pri paradajkách to ale porovnať viem a tam teda na chuti rozdiely necítim...
.....ano za BIO sa schová všetko...myslím, že taky odpad z rýb má docela dosť bordelu v sebe, aby to nebolo akože BIO a dokonca škodlivé...nehovoriac o ostatných ingredienciach, čo do organických zmesí nacpu...zachádzam ďaleko...
To, čo JIDB píše v prvých 2 odstavcoch http://www.jungleindabox.cz/jungle-info.html je iba marketing?? Ako to my zistíme, veď podobné kecy sú skoro na všetkých hnojivách???

BITIR - píšeš, že chceš zdvihnúť EC ....načo dvíhať EC, keď je všetko ok?


No tak podle tohoto odkazu bych jako laik pochopil ze je to velice vhodne hnojivo prave pro me ucely a zrejme kdyby nebylo Metracka tak bych je asi pravdepodobne poridil.
Ale to zrejme nezjistime bez kvalitniho rozboru nekde v laboratori.
Bitir
Odo. Je to ok ,ale leju tam 1.8 ,ven mi jde 1.4-1.6 . Tak jim chci zkusit nacpat ec 2 . Kdyz to zerou tak proc bych jim to nedal ,ted u me zacina druha pulka kveteni ,tak je nebudu omezovat zejo. A hlavme se mi nechce cekat az kytky ukazou nedostatek .
Madical-Strains
citace:
Původní příspěvek od odo
MADi - tak oslov predajcu, ktorý Ti to pripojí a sprevádzkuje. Nemyslím, že by to s tou osmozojednotkou bol taký horor. Tu vodu, čo z toho štartovania vytečie môžeš kľudne na kyticky použiť.

FIKUS - aj niektorí ľudia majú zlú karmu :-) a niektorí dobrú. npr mojej ex som pred dlhými rokmi nechal veľkú čínsku ružu a po prichode jej nového partnera sa tej rastline prestalo dariť....:slizoun: ....možno som +karmickou bytosťou:frog: :frog: :frog:


Ja mam velice dobrou karmu a byt taky , mel jsem doma kaktusy a darlio se jim skvele a zaleval jsem je tou samou vodou.
Je to proste zpusobeno tou velkou koncentraci humusu v substratu a dalsi kolo bude ok!
odo
MADI - veď to bolo na odlahčenie!
Madical-Strains
Vzdyt nic nerikam ;)
kcb
Najdi si nekoho, kdo ma kondenzacni kotel, coz je dnes uz vetsina lepsich plynovych, ta odparena voda je vyborna, skoda ze to funguje jen v topne sezone, ale zase vzhledem k faktu co za kovbojku probehlo pri shaneni destovky... )
No a hlavne jsi mel pouzivat kys. fosforecnou na stabilizaci vody, ted kdyz jsi zjistil ze jungle neni az zase tak organika, nebo na tom stale bazirujes ?
Uprimne, ja se radeji divam na pekne, zdrave kytky, nez abych resil kazdy den nejakou vyjebavku.
Madical-Strains
Ja jsem nekde cetl ze pri suseni pradla treba v pradelne vznika odpad odparene vody pri suseni. A je to celorocni.
Akorat ze nikdo nechce tu vodu pro ciziho shromadovat ,maji to napojene primo do odpadu.
Uz jsem pred tydnem oslovil asi 4 pradelny v okoli a neuspel jsem.
Zadarmo ti cizi clovek ve velkem meste zkratka nic neda a za penize se to zas nevyplati.

Reverzni osmoza to proste jisti a az me prijde tak budu resit instalaci az nasledovne. Snad instalater pomuze.
fikus37
Tak proč pořád řešíš vodu, když píšeš že máš dobrou vodu.
4x prádelna, kupování dešťové vody adt.
To je už i na mě moc.:help:
Budu už jen sledovat, ale do diskuze se nemá cenu zapojovat.
Efendy
Takže pokud dobře chápu
trváš na organice a přes to vlak nejede a to i tak že prostě nepoužiješ kyselinu
proto stále řešíš vodu? Jaké má tedy tvoje voda z kohoutku parametry po odstátí?
Madical-Strains
Ja nepsal ze mam z kohoutku vodu dobrou, prave ze je velmi tvrda a po odstati PH-8,4 ,nekdy 8 ,meni se to casto. Neni vubec idealni.

Presne tak , ano , chci zustat u organicy a resim stale vodu z duvodu abych mel nejakou vodu se stabilnim ph aby se PH nemelo kam nahoru vracet a jako bonus by odpadlo zaroven i jakekoliv snizovani PH cimkoliv, vyjma samozrejme hnojiv. Nejlepsi aby osmoza vyrabela ph 6,5 pak bych namichal vodu s kohoutkovou na PH-7 a nasledne namichal hnojiva a vysledek by byl cca PH-6,5. Ovsem pokud to takto bude fungovat i v praxi ale melo by, podle prispevku z rybicky.net.
Na kokos jsem se jeste nekoukal kolik a jake PH je idelani asi to bude nekde kolem ph 6.

Nevim jak to budu resit kdyz osmoza bude mit nakonec ph 7-7,5 ,to budu zas v riti.:frog:

EDIT:

(Pokud by se ten problem tykal pouze spodnich listu tak uz bych zustaval v klidu a nic v tomhle pestu bych uz neresil)
Efendy
Biobizz jsem jel 2x (nikdy víc nepojedu) a už je to nějakou dobu tak si nejsem zcela jistej ale, mám tušení že pokud jsem namíchal růstový poměr bylo PH např. 7, ale pokud jsem namíchal květové bylo PH např. 6,5. Tím chci říct, že se upravování PH možná nevyhneš at už bude voda jakákoliv. Ale už je to dlouho tak si nejsem jistej, schválně si to otestuj aby jsi tu neřešil osmozu a pak byl zase nazačátku.

Jinak pro info. zpočátku jsem hodně testoval a první kolo odjel na hnojivech z Hoštic (naprosto bezproblémové kolo). Pak jsem si řekl že chci něco víc tak jsem koupil Biobizz problémové kolo ale nijak extrémně. Další kolo jsem udělal test půl kytek Hoštice a půl Biobizz.
Rozdíl výnos +-0
průběh Hoštice bez problému, Biobizz menší problémy jako v předcházejícím kole.
Závěr Hoštice asi o polovinu levnější, jen 2 složky a lze je použít i v kapénkové závlaze.
Biobizz - málo muziky za hodně peněz a ten růstovej asfalt... to je fakt jen pro ruční zalévání - TO JE JEN MŮJ NÁZOR, NIKOMU HO NENUTÍM a nepochybuji že je moře lidí kteří mají s Biobizz jen dobré zkušennosti.
Madical-Strains
Pripada mi dost povedome ten prvni prispevek ....
a je to prave aktualni tema.

V rustu jsem take problemy s tim ph nemel.


http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=78133
metracek
citace:
Původní příspěvek od odo
METRAČEK - diky, že si to dal na pravú mieru, je to presne tak v tom miešacom pláne, ako si napísal....je to mojou nepozornosťou...samozrejme to dáva logiku s vyparovaním....ja svietim IBA LEDmi a zalievam 2x denne, lebo mi to takto príde vhodné a jednoducho si to vyžadovalo pridať na koncentrácii...

....existuje v nejakej krajine nejaký certifikačný predpis, že lekársky cannabis sa má pestovať v hline?....prečo sa obecne tvrdí, že je organika viac BIO, než minerál???..existuje na to niekde nejaký rukolapný dôvod podložený faktmi??/rozbormi/....neriešim chuť cannabisu a ani to nedokážem takto porovnať, lebo nehulim :-) zaujímam sa aj o iné plodiny
a pri paradajkách to ale porovnať viem a tam teda na chuti rozdiely necítim...
.....ano za BIO sa schová všetko...myslím, že taky odpad z rýb má docela dosť bordelu v sebe, aby to nebolo akože BIO a dokonca škodlivé...nehovoriac o ostatných ingredienciach, čo do organických zmesí nacpu...zachádzam ďaleko...
To, čo JIDB píše v prvých 2 odstavcoch http://www.jungleindabox.cz/jungle-info.html je iba marketing?? Ako to my zistíme, veď podobné kecy sú skoro na všetkých hnojivách???

BITIR - píšeš, že chceš zdvihnúť EC ....načo dvíhať EC, keď je všetko ok?


Ano exisuje, v americe to kontroluje jak USDA tak mnozstvi mensich "organizaci" ktere tyto certifikace poskytuji a na jejich zaklade pak lekarny vykupuji marihuanu od pestitelu. Ten system se tam meni, nesleduju to nejak pozorne. Pokud si to chces overit budes muset zapatrat v anglictine. Ale on i profesor Hanus se o tom nekde zminoval mam pocit a hodnotnejsi zdroj tykajici se medical cannabis asi nepotkas.

Michas dohromady tri pojmy "hlina, bio, organica" Nikdo ti neporouci pestovat v hline, jde o to pestovat organicky. To uz dneska myslim jde i v hydru. Slovo bio je vylozene ceskoslovenska zalezitost, zvrhlo se tu v strasnej fenomen. Organika je spravnej pojem.

Ano to co pisou vyrobci hnojiv je predevsim jejich marketing, svete div se :D Ti kluci prisli vydelat penize. Vy pravdu zjistite jenom tak ze se budete sami vzdelavat a spolehat na svuj rozum. JIDB jsou obchodnici, obchodnik ma za cil predevsim prodat. Takze ti o tom rekne a napise kde co. Opet, nehanim je (vlastne jim docela fandim) ty hnojiva jsou kvalitni. Ja narazim jen na urcity druh mystifikace. Ale za to si muze kazdej dost i sam, ze se necha :)

A k tomu testu s paradajkama.....i u marihuany neovlivni mineral negativne chut kazdeho odrudy. Nektere strainy chutnaji v mineralnim dripu stejne jak v organice, sam se to sice neochutnal ale dospeli k tomu nazoru groweri zkusenejsi nez ja takze jim verim. Jenze nektere strainy, myslim ze hlavne ty sativovejsi, bez organiky neukazou plnej potencial. To je overeno stejne dobre, ja to u sour dieselu vyzkousel na vlastni kuzi. Na JIDB to neni ani zdaleka tak legendarni vec jako kdyz se povede v organice. To ale neznamena ze ku prikladu LSD, ktere se tu hojne pestuje, nechutna stejne v mineralu i organice. Jiste to tak muze byt.
Efendy
citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains
Pripada mi dost povedome ten prvni prispevek ....
a je to prave aktualni tema.

V rustu jsem take problemy s tim ph nemel.


http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=78133


No v tvém případě, podle toho co jsem četl si dovolím tvrdit že je problém v hlíně (jejím složení) a je téměř neřešitelný. Protože se domnívám že máš špatné PH půdy takže ti vodu vždy upraví.
Madical-Strains
Ano , problem v hline ale v rustu se nezvyssovalo ph substratu, mel jsem stabilni ph 6,4 skoro cely rust, problem zacal az v kvetu.. Me pripada ze az v kvetu to snizovani ph v tom spatne namichanem mixu zacalo delat neplechu.

Jinak si myslim ze to nevylucuje to ze pokud bych NEmel substrat spatne namichany tak se to ph take nemuze zvyssovat. On take v rustu nemel problem az na kvetu, tak se me to pripada dost podobne.
Madical-Strains
Tady mala aktualizace 28 den kvetu.

Prvni dve fota pro potechu oka.
Divim se ze uz ted je to pocuktrovani videt krasne i pouhym okem, dokonca i pri mem spatnem zraku
Madical-Strains
Dalsi foto

Palicky se docela rychle nafukuji.
odo
:-) myslím, že nemáš dôvod k panike!
Madical-Strains
Kyz si posledni fotku stahnes do sveho pc a ulozis na plochu a pak si fotku otevres a zvetsis na detaily tak uvidis jak zloutnou uz i horni patra a mozna i zmenis nazor.

Ale vsimnuli jste si jak albin zezelenal?
Ostatni zloutnou a albin jde ze zlute do zelene. :-)
crazyn
Něco podobného jsem měl v posledním kole v hlíně Light Mix , hnojky byly Plagron Alga Grow a Bloom , v rustu žadný problem , jakmile jsem přepl tak to šlo do hajzlu , od cca 15 dne květu to žloutlo cim dal vic , tak jak u tebe , každý den jsem odjebal hafo zlutych lístu , tak tak tam něco zbylo , modlil jsem se at to vydrží do konce , pak jsem se nasral a už hlínu nikdy , ted mám kokos - JIDB a jsem spokojenej jak nikdy předtím , ale to už víš , psali sme si.Dojeď to do konce , už bych se nějak nevzrušoval a nic neřešil a jen se chystal na "lepší" další round + začít slušně řešit tu vodu.
Madical-Strains
No a zjistil jsi cim to tedy bylo? Ja mam spatne namichany substrat ale nemuzu s jistotou tvrdit ze to zpusobuje on.

Ja uz hlinu taky nikdy vic !!!
Maximalne u kamose out.

A ty se domnivas podle toho jak to ted cca mesic pred kosou vypada a sohledem bna pocet jeste zatim stale zelenych listu ze mam sanci to dojed ? Bojim, bojim.
crazyn
O tom mužu jen spekulovat , ale myslím si že to zapřičinilo hraním s PH a špatné hnojení.Když sem začínal , tak jsem jel Light Mix s obyčejnyma hnojkama z OBI :D ( Hoštické Hnojivo - slepičince ) Žádné upravovadí vody , nic , voda byla z kohoutku , PH kolem 8 , do 10Litru vody jsem dal 2-3 víčka jednou,dvakrat tydně a cajk.Kytky krasné , sem tam nějaky zlutý list ke konci a pohoda , sklizel jsem okolo pul... pak jsem začal vymýšlet "pičoviny" :D a koupil hnojky od Plagronu , Grow a Bloom,hnojeno v každé zálivce co 2-3 dny,pár kol dobrý , pak jsem si kdesi přečetl něco o PH , tak já frajer začal upravovat PH a problem byl na světě.Holky jsem přepl , a problem vedle druheho,pomalý nákvět,kytky škaredé,čím dal víc žluté,až mi bylo trapně kolik listu jsem každý den utrhl,jak vypelichané kuře, každý den sem se třepal aby tam něco zbylo :D Kolo jsem dojel tak tak že jsem to sekl o tyden dřív.Od těch kuřincu jsem šel jen dolu... tak jsem se nasral , svedl to na Plagron :D a vysral se na to. Kolo dojedeš v pohodě,nějaky list tam zustane,nestresuj se,hod to za hlavu a jak říkám,řeš vodu a nový lepší začátek.
kubok
Ahoj, na 99% to bude spôsobené zlým PH pri koreňoch, takže jedine úprava vody.
Ak by si mal pH správne, môžu listy umierať ešte kvôli prevodneniu alebo podvodneniu. Ak by si mal nedostatok dusíka, odumierali by na úkor mladých horných listov tie najstaršie naspodu.
Madical-Strains
OBAVAM SE ze problem
je pravdepodobne na 999% vyresen !!!

Po otevreni boxu jsem nenasel jediny novy zluty list za posednich 20 hodin. A co vic, kytky povyskocily za noc o 4,5 cm!

Hledal jsem od zacatku kvetu duvody problemu hlavne ve zdroji vody ale predevsim ve spatne namichanem substratu.
I kdyz zdroj vody neni vubec idelani a namichany substrat s humusem v chybnem pomeru taky kytickam nic neprinese vyjma negativniho kolisajiciho a nestabilniho ph tak presto by tyto nedostatky vubec kytickam neprekazely v celkem uchazeicim vyvoji.

Je velmi poucne pokud udelame chybu zjistit pricinu, jedine tak se muzeme poucit ze svych chyb!

A ta chyba byla nedostatecne hnojeni !
Uz si nevzpominam kdo z vas me jeste na tento problem upozornoval ,vybavuji si jen Oda ale predevsim "Pana Meteracka " zamerne pisi Pana
s velkym P. protoze pri kazdem hnojeni uz tyden pred kvetem me pokazde Metracek upozornoval abych hnojil co to jde!
Ja ho sice poslechl a opravdu jsem zacal vice hnojit ale spatne jsem si vylozil davkovani.

Nevim z jakeho duvodu jsem mel v mozku zafixovano ze se ma hnojit jen jednou za tyden tak jsem ty davky hnojiv zkratka chybne delil do kazde jednotlive zalivky tak aby v tydennim vysledku daly dohromady to co Biobizz doporucuje na letaku.
Nastesti si toho vsiml Metracek a na tuto chybu me primo upozornil,
zacez mu mnohokrat z celeho srdce dekuji !!!

Jen to shrnu.

Prvni chyba byla spatny pomer substratu vuci zizalimu humusu ne tak idealni voda ale to jsou evidentne ty mensi podruzne chyby ktere je jeste kyticka schopna velmi dobre tolerovat.

Prvni velka chyba byla a ted se to pravdepodobne nebude vubec nekterym z vas libit byla kyselina dusicna v organice !
Jiz od semenacku se zacaly kumulovat problemy s listy ktere neustavakly a cim vice se rozsirovaly (ty deficity listu) a opet to byl "Pan Metracek" kdo me poslal pm a nalehal at okamzite vymenim kys. dusicnou za citronovou a dodal k tomu jednak kvalitni a siroke vysvetleni podlozene silnymi a podlozenymy argumenty.

I pan botanik me psal ze takhle na dalku me nemuze dobre poradit.
A vsude se to take pise ze spravne poradit presnou radou na dalku je zhola nemozne ale Metracek ukazal ze to mozne je
a to dokonce hned 2x po sobe v rustu i v kvetu !

Takze jeste jednou mu timto dekuji za vyresene problemy v boxu a hlavne ochotu a trpelivost se mnou .
Tech pm co me poslal by se jen tezko daly spocitat.

To si zaslouzi opravdu uznani !
Metracku sklanim se pred tebou az k zemi a ver ze ja se jen tak pred nekym nesklonim.
Bohuzel me nejde poslat K+ tak bych timto chtel poprosit kazdeho growera ktery mi fandi aby prosim poslal K+ Metrackovi , ne za to ze me pomohl a pomaha ale za to jaky je to odbornik a Pan pestitel !

HOWGH !

EDIT:

Dekuji samozrejme take i vsem ostatnim kteri nezistne a ochotne pomahalii, jako je Odo, Bitir a sammosrejme Masuro ! A mnoho dalsich..... :-)
Take vyjadruji velke uznani !
anon383596
Jak můžeš bez evidentnich zkušeností a praxe okamžitě po troše zlepšení vyvozovat takovéhle závěry, podivam se na poslední foto na kterym je vidět nedostatek dusíku ale zároveň usmazeny špice na listech který znacej prehnojeni (je to vidět i pri ty nekvalitní foto) takže to asi úplně tak nebude a ten citron radsi nemluvit
Spíš by ti neškodilo trochu pokory pribrzdit a trochu si vše osahat ozkouset a pak psát že je to tak a tak a bude to mít nějakou váhu
Takhle tu máš akorát tri prdele keců poradna dokumentace žádná a nedej bože ti rict že placas blbosti neuraz se prosimte jsem člověk co na srdci to na jazyku ale takhle to je spíš o mystifikaci než aby si z toho někdo neco odnesl ,akorát hafo spekulací na dvě věci
Psat uz ti sem dál nebudu ani sledovat uz je to na mě moc ,nech si to smazat jestli ti z toho naběhne žíla
Madical-Strains
citace:
Původní příspěvek od Vemenex
Jak můžeš bez evidentnich zkušeností a praxe okamžitě po troše zlepšení vyvozovat takovéhle závěry, podivam se na poslední foto na kterym je vidět nedostatek dusíku ale zároveň usmazeny špice na listech který znacej prehnojeni (je to vidět i pri ty nekvalitní foto) takže to asi úplně tak nebude a ten citron radsi nemluvit
Spíš by ti neškodilo trochu pokory pribrzdit a trochu si vše osahat ozkouset a pak psát že je to tak a tak a bude to mít nějakou váhu
Takhle tu máš akorát tri prdele keců poradna dokumentace žádná a nedej bože ti rict že placas blbosti neuraz se prosimte jsem člověk co na srdci to na jazyku ale takhle to je spíš o mystifikaci než aby si z toho někdo neco odnesl ,akorát hafo spekulací na dvě věci
Psat uz ti sem dál nebudu ani sledovat uz je to na mě moc ,nech si to smazat jestli ti z toho naběhne žíla


Vemenex a Mard, neporadi jen rozdavaji kritiku a experti na zasirani vlaken.

To jsem presne ocekaval . ;)

Jeste cekam na mardika co hezkeho prispeje, doufam ze opet nezklame a prida take neco negativniho .
metracek
Diky Medi za uznani, ale opravdu chvalis den pred vecerem :) Ze hnojis neuveritelne slabe je ale fakt kterej se tady da lehko vycist.

Zadny K+ mi neposilejte, vubec mi na tom nezalezi ....navic kdyz se podivam kolik ctverecku ma treba tady Vemenex, kterej nic nedokazal a ktery tady siri flame po vlaknech. Ta karma diky takovym lidem nema zadnou vahu, nechte se ji pro ty co si na ni zakladaj ;)
kcb
To ze mas spatnou vodu sis nechal vsugerovat prave od Tebou zminovaneho p. Oda, ten to zminuje prakticky v kazdem vlakne a ja uz jsem na to docela alergicky. Ja mam vstupni vodu PH 7,4 a EC 0,55 coz je podle nej naprosto nevhodna voda pro hydroponicke systemy, no nevim, na me vysledky se kazdy muzete podivat sam.

S tim uznanim jde videt jak vlastne uvazujes ))) opravdu se chces sklonit pred nekym a vzyvat nekoho, od koho tady neni videt zadny pest? To Vemenex toho ukazal docela dost a to ze stejne jako ja nehraje na ty Vase vyctene radoby ucene kydy, ale ukazuje vysledky ze kterych se Vam jakoze inzenyrum pravidelne rosi celo.

Na konci pestu pak ukazes mikro palicky, jako primer si k nim prilozis zapalovac a budes juchat s tobe podobnymi nad tim jaky jsi to predvedl luxusni pest.

Pani groweri ))))

Sorry, ale jsem pragmatik s blbou naladou )
Madical-Strains
Sam Hlava zde nekde uvadel ze u kytek se projevi to co s ni udelas az za 2-3 dny nebo i dele, podle strainu.. Takze vychazim ze zkusenosti ne moji ale jinych zkusenych groweru.
Mozna ze opravdu chvalim den pred vecerem ale vstrebavam informace a ucim se hltave .

Uz vcera druhy den po hnojeni jsem uvedl ze zezloutly uz jen pouhe dva listy za 12 h coz uz je velka zmena k lepsimu a nyni po dalsich 20.ti hodinach dalsi listy jiz nepribyvaji !
Coz uz s nejvetsi pravdepodobnosti ukazuje na priciny problemu.

Je mozne ze tam jeste budou mozna pretrvavat nejake problemy spojene s vysokym a nestabilnim ph v substratu.
To se brzy ukaze takze nakonec i ta voda se muze ukazat jako zcela klicova.
Madical-Strains
citace:
Původní příspěvek od kcb
To ze mas spatnou vodu sis nechal vsugerovat prave od Tebou zminovaneho p. Oda, ten to zminuje prakticky v kazdem vlakne a ja uz jsem na to docela alergicky. Ja mam vstupni vodu PH 7,4 a EC 0,55 coz je podle nej naprosto nevhodna voda pro hydroponicke systemy, no nevim, na me vysledky se kazdy muzete podivat sam.

S tim uznanim jde videt jak vlastne uvazujes ))) opravdu se chces sklonit pred nekym a vzyvat nekoho, od koho tady neni videt zadny pest? To Vemenex toho ukazal docela dost a to ze stejne jako ja nehraje na ty Vase vyctene radoby ucene kydy, ale ukazuje vysledky ze kterych se Vam jakoze inzenyrum pravidelne rosi celo.

Na konci pestu pak ukazes mikro palicky, jako primer si k nim prilozis zapalovac a budes juchat s tobe podobnymi nad tim jaky jsi to predvedl luxusni pest.

Pani groweri ))))

Sorry, ale jsem pragmatik s blbou naladou )


Ano, rad ocenim i toho kdo tu neukazuje sve pesty , pokud radi konstruktivne a k veci a jsou videt vysledky z jeho pomoci.
A to ze zde neukazuje pesty take muze znamenat ze je skromny a nema potrebu se chlubit a posilovat si tim sve ego.
Krome toho je i spustu jinych zahranicnich webu.

Dam uznani kazdemu kdo si ho zaslouzi a kdo mi prispel konstruktivne!

Nekde jsem tu vkladal text z Rollitup kde vystizne popisovaly kdo a za jakych okolnosti a ucelem prispivaji a zakladaji vlakna na forech o Cannabis.

Krome toho proc bych si mel brat priklad nebo dokonce obdivovat Vemenexe ktery se o sve zkusenosti ani nechce podelit?
Nevsiml jsem si ze by necim pozitivnim prispel ,spis naopak.
carlos
Slusna telenovela tady... :rolleyes:
Madical-Strains
citace:
Původní příspěvek od carlos
Slusna telenovela tady... :rolleyes:



:)
Madical-Strains
Tak jsem se rozhoupal a konecne jsem objednal tu reverzni osmozu.
Mela by dorazit nekdy pristi rok. :-)

Zatim jeste zadne dalsi listy ve spodnich patrech nezacaly zloutnout ani odpadavat ale je samozrejme mozne a dokonce i pravdepodobne ze se v substratu mlatilo vice problemu najednou , coz ukazuji listy ve vyssich patrech.
Jeste muze byt stale problem s tim kolisavym a vysokym ph coz na tu vodu skutecne ukazuje. Priblizne uz 14 dnu je jasne ze kdyz snizim ph na 6,5 tak druhy den ma voda opetovne 8,4. Ta moje kohoutkova voda je tak agresivni a ma asi tak silny pufer ktery vraci tu ph na puvodni hodnoty.

Dle nekterych vasich reakci o kyseline fosforecne me to nedalo a zkusil jsem tedy vcera na zkousku snizit ph ve 3 litrech vystupni vody prave kyselinou fosforecnou na ph 6,5 a ted jsem nameril ph 7,6. (necham pokus jeste dal bezet )
Opravdu musim uznat ze drzi ph mnohem lepe a vice vzdoruje nez jine kyseliny ale jak je videt tak ani fosforecna neni vsemocna, tedy pravdepodobne ten ph problem v me vode neni take schopna vyresit.

Proste jak vystizne psal zminovany Odo ,vymenit zdroj vody.
metracek
citace:
Původní příspěvek od kcb
To ze mas spatnou vodu sis nechal vsugerovat prave od Tebou zminovaneho p. Oda, ten to zminuje prakticky v kazdem vlakne a ja uz jsem na to docela alergicky. Ja mam vstupni vodu PH 7,4 a EC 0,55 coz je podle nej naprosto nevhodna voda pro hydroponicke systemy, no nevim, na me vysledky se kazdy muzete podivat sam.

S tim uznanim jde videt jak vlastne uvazujes ))) opravdu se chces sklonit pred nekym a vzyvat nekoho, od koho tady neni videt zadny pest? To Vemenex toho ukazal docela dost a to ze stejne jako ja nehraje na ty Vase vyctene radoby ucene kydy, ale ukazuje vysledky ze kterych se Vam jakoze inzenyrum pravidelne rosi celo.

Na konci pestu pak ukazes mikro palicky, jako primer si k nim prilozis zapalovac a budes juchat s tobe podobnymi nad tim jaky jsi to predvedl luxusni pest.

Pani groweri ))))

Sorry, ale jsem pragmatik s blbou naladou )


Jen tak vecne - EC 0,55 muze znamenat vselico. Zalezi na slozeni vody, jde o to co tvori to EC. Treba uhlicitany jsou pufr kterej zveda vodu az nekam nad ph 8 a tezko to srazis. Muzes najebat osmotickou vodu siranama a uhlicitanama na EC treba 0,3 a bude ti to delat neustale bordel s ph (to je jako blbost, ale pro predstavu). A navic myslim ze si mel taky obcas (pri destich?) problem s ph, nebo se pletu?

Voda s Ph 7,2 a EC 0,55 v Praze bude mit jine slozeni nez voda se stejnyma hodnotama v Ostrave, nebo Plzni - Laicky receno, kdyz tady ty radoby ucene kecy inzenyru neberete :)

Urcite je velka vyhoda mit neustele osmotickou vodu kterou si muzes namichat na tebou potrebne slozeni. Neni proc od toho nekoho odrazovat. Ale vselek to nebude.
Madical-Strains
Jasne ze, vselek neexistuje. Chapu ze samotna ziva voda me nezachrani.


Takze dnes po druhe zalivka + plnou palbou hnojiv!
Bohuzel to vyslo na vecer ale pristi zalivka vyjde na rano.
Bio-grow-3ml1l, Bio-bloom-3ml/1l, Top-max-1ml/1l a bio-heaven-4ml/1l

Verim ze ted uz budou o trochu spokojenejsi. ;)
Brejk2013
Proc tam prosim lejes tu grow slozku? Na kvet bohate staci Bloom /obsahuje dusik a jeste ti zbyde na bublifuk/ no a mozna ten Top max na mikroprvky, ale tech mas dost z toho worm humus, a nic vic.....ty listy jsou zluty jak uz jsem zminoval, myslim ze ve zprave, ze se moc snazis dorovnavat pH a to v ramci celych jednotek a to je naprosto spatne, nejhlavnejsi je v biogrow udrzovat stabilni pH a tim padem neznicit mikrofloru, ktera rozklada hnojiva na vyuzitelny zdroj energie pro kytku...no proste kdyz do toho lejes tuny kyseliny citonovy v tvym pripade, tak to asi bude na picu.....Biobizz se da jet i s vodou s pH vetsim nez 7 a kytky budou spokojeny( je to z moji zkusenosti), ale nevim jaky to ma dopad na vynos/ nejvic jsem dal cca 430g pod 600w, ale jsem lazy bastard, a jedu vzdy ze semen, takze tak/, kazdopadne se o to tolik nestarej a nehledej chyby kde nejsou.....a pripada mi to i trochu presviceny, jak vysoko mas svetla? mozna si to zminoval, ale telenovely moc nemusim heh....jo a jeste k tomu worm humus.....tim to bude asi tezko ze to mas takovy jaky mas, kdyz obvykli NPK je 2-1-0, ale muze byt samozrejme i o kousek vyssi, a slouzi primarne k dobremu rozvoji mikroorganizmu a je vzdusnej a v neposledni rade obsahuje velkou skalu mikroprvku (vycteno ze zahranicniho fora)....no vzdy se nezadari....ale neco tam bude tak hlavu vzhuru....a hezkej novej rok...a kdybych placal nejaky nesmysly mimo misu tak me omluvte....brejk
Madical-Strains
Grow slozku tam leju z duvodu ze to uvadi Biobizz na letaku, jesli jsem to teda dobre pochopil.
Svetla jsem mel 30-40cm od vrcholku a jakmile vzdy povyrostou a znizi se vzdalenosst na 30 tak vzdy zvednu o cca 5 cm.
Normalne doporucuji smichat wormhumus cca maximalne 15-20% a ja to namichal 1:1 coz je opravdu prilis .

Taky preju hezkej Novej rok!
Brejk2013
no to kazdopadne uvadeji.....ale ja se ridim EC a max jsem daval 1.9 2x tydne(Bloom only) a bylo to cajk a v cca 6 tydnu kvetu stejne kytky ukazaly na spickach znamky prehnojeni/ a byly kurevsky zeleny/....ted jedu zrovna hlinu/kokos s mineralama a jeste k tomu hydrohnojema a vse cajk.....na vytok seru a hlidam jen vstup...ale zase to mam 1/1 hlina/kokos.....Biobizz Batmix/Plagron kokos. V rustu vubec nehnojim az kdyz prepinam tak jedno hnojeni je Grow a potom hnojim 2x tydne Bloom.....max EC 1.9 pH 6.2 -6.5 jak se trefim...takze zadnej biogrow, ale dava to.....taky tam mam pod stinidlem jednoho zlutaka, ale to je tim ze jsem kokot a neinvestuju do poradnyho stinidla.....jedu to proto, abych si v praxi overil jestli se da hnojit hydrem v hline. Mam jich doma po kokot....a funguje to akorat to neni bio no.....no a k tomu svetlu LED.....na rust pouzivam jen LED ale cinske nevalne vyroby znacka mars hydro a myslim ze je to oznaceni 600w , ale nejsem si uz moc jisty....a drzim svetlo zhruba 1m nad kykama....jednou jsem i pod nima i kvetl, ale byly to automatky/moje vlakno urcite najdes/...a myslim ze u tvyho svetla/kvalitniho?/ to mas moc blizko, ale to je jen muj nazor a zkusenosti ze zahranicnich forums.......tak se uc a ono to jednou prijde....cao kamo...Brejk
zelenymuz
Dusík překrejvá určitý nedostatky resp. většinu nedostatků, to může být taky důvod proč dostáváš ty rady jim solit. Jinak jsem se dočetl, že bio hnojiva poskytují dobře dusík, méně fosfor z organiky. Je jasný, že z bio hnojiv větší palice ani výnos nebude. A jeste k tomu pH, hnojky ho ucine srazi, alespon mineralni.

A jinak verim ze pomohla i moje pozitivni motivace :-D
Madical-Strains
Bio Grow - BioBizz - růstové hnojivo
Bio-Grow je tekutý přípravek pro výživu rostlin, který podporuje bujný porost a je vhodný pro téměř všechny půdní směsi. Toto hnojivo a půdní aktivátor lze aplikovat prostřednictvím kapacích zavlažovacích systémů. Bio-Grow doporučujeme používat v pozdější fázi květu jako rostlinné tonikum.

Dávkování :
2 - 4 ml na litr vody. Používejte při každém zalévání.


N-P-K : 4-3-6
Zaručené složky :
Dusík(N)-8.0%;(NH4)-4.0%;Dusičnan(NO3)-4%;Fosfor(P2O5)-2.0%; Draslík(K2O)-6%

Použití
Kompletní tekutá výživa rostlin. Určen k použití během celého období rostliny (vegetačního i kvetoucího období).

Dávkování
2 - 4 ml na litr vody. Používejte při každém zalévání.

Upozornění:
Před použitím dobře protřepat
Aplikovat dle návodu
Skladovat mimo dosah dětí
Skladování : ve tmě a chladu

odo
KCB - mrzí ma Tvoja alergia na moje príspevky ohľadom vody...Nemám žiadnu extra túžbu po uznaní. Nevedie ma k tomu už ani vek a ani ambície to takto prežívať...
...nepíšem teorie, ktorým je možno ťažšie porozumieť...nie som chemik s akademickým vzdelaním...píšem svoje skúsenosti overené vlastnou praxou. Ak sa ti niečo nezdá, tak to môžeš vecne argumentačne napadnúť, ako to robí Metráček...rád sa priučím a nemám s tým problém...
Kľudne si miešaj Ec 08 na klony zo vstupu 0,55 - ak to funguje - ok! Zaujímajú ma pesty, ktoré sú tu zverejňované a pripomienky dávam tam, kde vidím, alebo tuším budúce problémy...
Myslím, že slušné percento growerov sa snaží ísť podľa nejakej schémy. Nemyslím, že veci mimo schémy nefungujú, ale tvrdím, že sa treba v prvom rade riadiť doporučenými postupmi výrobcov hnojív a to v prvom rade požiadavky na kvalitu vody...sledovať reakcie kytic
Napíšem to sem ešte 1x a naznačil to tu už aj iný: Z pohľadu živín nie je EC, ako EC! a nechce sa mi to ďalej rozpisovať...

METRÁČEK - ja viem, že ma nenútiš do organiky....napriek tomu ma toto vlákno a množstvo vzdychania okolo organiky doháňa k tomu, že si do budúcna organické kolečko zbehnem, len aby som si potvrdil, prípadne vyvrátil vlastné názory. Nevedie ma k tomu žiadna iná potreba. Možno trochu tie reči okolo toho, že je lepšia chuť a že na lekarsky cannabis je to akási nutnosť... :-) ...rád by
som videl nejaký rozumný chemický, prípadne chuťový rozbor na pest z organického a toho druhého /hydro?/ spôsobu pestovania.
Napokon zo skúsenosti z pestu necannabisových plodín v organike môžem potvrdiť, že organický pest v pôde je ďaleko jednoduchší...Na tohtoročnej prednáške prof Hanuša počas výstavy Cannafest žial info o akomsi povinnom organickom pestovaní medical cannabisu nezazneli - alebo som bol nepozorný??? Hovoril akurát o tom, že 1. pest medical cannabisu pre pacientov ČR prebehol pod dohľadom Holandskej firmy XY, ktorá je certifikačnou autoritou v Holandsku - žial ČR ju ako autoritu neuznala...

MEDI - Tvojim problémom je, že si zbrklý. Nasávaš info z každej strany a potom máš z toho chaos a si dosť nepozorný, to som ale aj ja - sám zisťuješ neskôr veci, na ktoré si už bol upozornený...Každopádne tu máš myslím 2. najnavštevovanejšie vlákno TELENOVELA - FESTIVAL :dance: ...a to je dobre!...prečo asi?...nech Ťa vôbec nevzrušujú jedovaté poznámky, pokračuj! Všetci robíme chyby a často ich opakujeme...Osmóza je ďalší krok k stabilite v pestovaní, ktorú chceš určite dosiahnuť a opakovať pri ďalších kolách. Nie je to ale všeliek.
Tú nulovú vodu budeš musieť pravdepodobne zase "špiniť" vodou z vodovodu.
Prečo chceš na úpravu pH používať kys. fosforečnú, dusičnú? Už sme to tu predsa raz uzavreli, že do organiky sú vraj nevhodné.

VEMENEX - "na poslední foto na kterym je vidět nedostatek dusíku ale zároveň usmazeny špice na listech který znacej prehnojeni " - súhlasím - možno tie konce listov tak vyzerajú, ja ale dúfam, že to prehnojené nie je a, že to spôsobil niektorý Madiho "zásah" pripadne sa na tých koncoch koncentrované zvyšky postrekov prismažili pod svetlom. Máš svoju pravdu, no Madimu pokora určite nechýba. Čo sa týka Madiho, tak ten je tu už dosť dlho a svoj 1. pest tu už doložil, takže až tak úplne neskusený nie je...
Madical-Strains
Po 38h pokusu jsem nameril PH 8,1 , pous jsem ukoncil a vylil do hajzlu.
Vsak ja nerikam ze budu fosforecnou davat, chtel jsem se jen presvedcit o pravdivosti tvrzeni ze je to ... "beton" drzak ph.
A pokus to jednoznacne vyvratil !
Je ale pravda ze to trvalo jednou tak delsi dobu ale nase voda si poradi se vsim, jak je videt.
metracek
Tak tady mas odo dva vyzkumy na toto tema, ktere sem nasel po 3 minutach na google.

http://theplate.nationalgeographic....er-study-finds/

http://www.telegraph.co.uk/food-and...says-new-study/

Ale ve vysledku tu chutovou zmenu ani nemusi poznat kazdej. Proto taky nikomu nenutim organicke pestovani a verim ze i v mineralech muzou lidi vypestovat chutne palicky. Ja sem ale zamerenej na chut a vuni. Tak jako zdejsi pestitele nechcou prichazet ani o procento vynosu, ja nechci prijit ani procento terpenů :)
odo
METRAĆEK - vďaka! SKúsim sa v tom prekladači zorientovať! :-)
MADI - možno máš nejak špeci napufrovanú vodu z vodovodu, že tak tvrdo drží :-) Srandu bokom! napíš mi do PM ako postupuješ - toto je fakt divné!
Bitir
Hele pokid vim tak treba v hydru se bojuje se stoupanim ph nejakou chvilu nez se to ustali. Ph se proste zvysuje. Ja to vyzkousel na 3 ruznych vodach a vysledek byl stejnej. Jen u destovky kdyz ji ohreju ,srazim ph ,do druhyho dne to promichava cerpadlo na cyklovac ,tak to ph drzi. Pokud to cerpadlo nemam zaply,tak se mirne zvedne cca o 0.2 . Ale leju tak 6.5 a tece mi 6.3 . Ja si porad myslim ze ty kytky dostavaj na prdel v tom ze jsi jeste nikak nesrovnal ph ,byt by bylo treba 7 . Velky vykyvy tem kytkam proste skodi ,kor kdyz jedes organiku. Ja ted na kvetu vubec nepouzivam kyselinu, srazi mi to hnojky a ty drzi lip ph z kyselina ,nebo aspon muj pripad. To ze zloutnou listy je urcite nekde problem,ale kytka si udela listy novy , me taky opadalo 90% listu a nic se nestalo. Sice na vynosu to poznat pujde ,ale takovej je zivot, sice sem je trocha prehnojil ,ale na to seru kdyz mi to pod verem vali tak tu druhou bidu nejak dotlucu uz.
Tim chci rict ze tak ci tak tam neco budes mit i kdyz je ro zluty jak kanarek .
Madical-Strains
Odo- Normalne snizuju Ph m dam do 5l kanystru kde je odstata voda hnojky strikackou pak zmerim PH ,to vychazi na 7,9 po priliti hnojek a pak dam citronadu s snizim na 6,5. Uplne jednoduse postupuji.

Bitir- Zas tak zluty jak kanarek to teda nemam ! :-)
Bitir
A nejakej up bude ?
Madical-Strains
No vzdyt jsem daval prevcirem.....
Normalne jsem mel planovano jen kazdou nedeli.
Ale ze jsi to ty !

:-)

30 DEN KVETU 12/12

Na prvni fotce je barva listu presnejsi a na odtatnich je to nejak moc zkreslene.
Ve skutecnosti je to o neco tmavsi barva.

Ted uz zbyva cca 26 dnu do kosy!
Doufejme ze se to o moc neprodlouzi.
Madical-Strains
Ted jsem si objednal na trichomy tuhle skvelou vecicku.
Vetsinou to stoji kolem litru.

https://www.bestdarky.cz/kapesni-mikroskop-p-6999.html
crazyn
I když to máš světlejší , mě se to líbí :) čekal jsem horší , takhle to dojedeš v pohodě
Madical-Strains
citace:
Původní příspěvek od crazyn
I když to máš světlejší , mě se to líbí :) čekal jsem horší , takhle to dojedeš v pohodě



Diky ! To jsem moc rad.
Jeste aby nejakym zazrakem z toho bylo 200 g a bylo by to skvely ! :)
Ale jsem smireny s pulkou.
odo
Musel som nakuknúť
MADi - už ma fakt štveš! :-) tá prvá fotka nemá chybu podľa mňa,
G nerieš furt....pred 4 dňami si sa s pestom už lúčil...

Tie hnojky asi nemajú v sebe zabudované pufre, takže to pH nedrží ...
Namiešaj, uprav pH, necháj chvílu postáť - zalej a nerieš. Neodkladaj to do ďalšieho dňa. Nemáš to tam náhodou niekde napísané, že sa to má hneď použiť? :-)

idem spať!
Madical-Strains
Ne , neloucil jsem se s pestem , absolutne ne , jen jsem se nahlas obaval to preci neni louceni.

A kde si to cetl Odo ze zalivku odkladam do dalsiho dne a ze zalevam az druhy den po namichani hnojek ? Organicka hnojiva se kazi rychle.
Takova blbost by me ani nenapadla. ;)
dafy
citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains
Ted jsem si objednal na trichomy tuhle skvelou vecicku.
Vetsinou to stoji kolem litru.

https://www.bestdarky.cz/kapesni-mikroskop-p-6999.html



Mam ten samy mikroskop a uuuplne bohate staci. Jen se podivej i nekde jinde. Napriklad aliexpres. Ja ho mam za cenu 70,- kc a to jsem objednaval nekde na ceskem netu..
Bitir
Joo, 200 by tam mohlo byt, tezko se to odhaduje ,ale pokud si dobre pamatuju ,tak bys musel udelat 40g na kytku . Neni t nerealny,ale bude to boj :-D
Madical-Strains
dafy- Nejlevneji jsem ho nasel za 116 kc ale musel bych platit za postu tak jsem objednal za 165 kc nejlevnejsi v okoli ktery se da vyzvednout na prodejne.

Bitir- Necham se prekvapit ale jak rikam, spokojim se i se stovkou.
Bitir
Jakou plochu mas zaplnenou tema kytkama ?
Madical-Strains
Palice s listim nahore zabiraji cca 42x60cm a kvetinace priblizne to same ale mam v druhe rade 3. kvetniky a v prvni jen dva ve stamu 100x100 ,jeste tam zbyva mraky mista ale bohuzel nemuzu to roztahovat do sirky kvuli hranici svitivosti na plochu.
Bitir
Tak ten panel by mel v klidu osvitit 80x80 nebo 80x60. Kdyz to roztahas zasviti i vic mezi kytky . Nechci ti do toho kecat, ale ja svitim 340 watama na plochu 120x120. Tak 242w by melo osvitit minimalne pulku meho boxu. Dal bych to 40cm nad kytky a roztahal at sou od sebe treba 10cm. Me ted kamosuv mazar 300w sviti na plochu 90x90 a nevidim tam tmavy mista. Rozmer toho pamelu je tak 50x30 cm mozna min.
Bitir
Protoze pri tve plose neni realny udelat 200g to byh na mou plochu musel udelat 1200g . Protoze tvoje plocha x 6 vychazi 1.44m a to mam ja. Beru to ciste matematicky ,ale od svetla a plochy se predpoklada vynos ,takze tak .
Madical-Strains
Ok, zkusil jsem dat kvetinace vic od sebe a zvedl jsem panel na 40 cm ale uvedom si ze tedka uz okraje kytek nejsou osvicene a krajni palicky jsou uz mimo prime svetlo..Nevim....nevim...
A to jsem udelal mezi kvetinaci jen malinke 4cm mezery.

Mas asi pravdu do 200g me chybi ten jeden kvetinac co by se tam jeste vesel , takze spis budu pocitat tech 100 a budu jeste navic rad! :-)

Bitir
Hele na kraji to poroste tak ci tak ,porad je tam vic svetla nez kdyz mas zazdenej prostredek. Kdyz si spocitas plochu kazde kytky ktera byla ve tme tak ti to da vetsi plochu nez mas kraj. To ze tam nesviti uplne primo neres, kamosovi kvetly kytky 50cm od posledniho cipu. A to je 50cm nad kytkama. Kdyz se podivas ke me tak ta s kolinkama byla vytazena uplne z kraje v prostred kde je nejmin svetla . Jako nerekl sem at to tak udelas zejo, jen rikam nazor. Protoze i kdyz se ti to nezda ,tak ten panel to nasviti dobre.
Madical-Strains
Jeste me napadlo koupit ty pulmesice kolinka na ohybani rostlin aby nebyly vetve tak blizko u sebe,
Pomohlo by to k vice G ?

Neni uz na ohybani prilis pozde?
masuro
na kolinka se vyser. to je predrazeny a malo ucinny. kups si normalne v zelezarstvy drát a s tím muzes ohybat do aleluja :D
Madical-Strains
No jo ale jak silny drat a z jakeho materialu ?
U kolinek je to jasne dam stonek do drazky ale jak s postupovat s dratem? Nemam vubec poneti. :o

EDIT
Uz jsem si to nasel tady na groweru.
Madical-Strains
Aha tak s tim dratem je mnohem lepsi.
Takze mededeny 1,5 izolovany s pevnym jadrem omotat kolem stonku a jen ohnout do pozadovaneho uhlu. Jednoduche a genialni!

Diky za tip!
Bitir
Kolinka sou dobry ,ale ted uz je asi pozde, bud vazat ke kvetinaci, nebo drat. Kazdopadne to pomuze.
Madical-Strains
Jo , uz je stejne pozde, prave jsem drat prinesl domu.
Ale opravdu se mi zda ze bude drat o malinko vhodnejsi ale upresnim to zitra. Kolinka jsem pouzival poprve a opravdu ucinek nebyl uplne nejlepsi ,musel jsem davat i dve kolinka za sebou.
Zitra poranu tedy ceka holky ohybacka.
;)
crazyn
Na ohybačku už je pozdě,ale klidně se stím jebej,ale myslím a nebudu jedinný,že si přidáš jen práci na víc k ničemu, ohýbá se na začátku růstu a pak chvili jak přepneš, obyč kolena stačí bohatě , viz. pan KVAKOS by vám ukazal jak se to dělá :D :) jel jsem minule kolo po prvé kolena a nemužu říct ani jedno špatné slovo a to jsem dával i třeba 3 kolena za sebou abych to ohnul tak jak chci :o) padlo 180 kolen na 16kusu, když si stím člověk vyhraje tak uděláš neskutečné porosty hlavních větví
bruno.kudrna
Zdravím
Tak tak,ohýbání teď už nemá cenu.Na kolínka nedám dopustit je to rychlá jednoduchá práce.
S tím drátem je zbytečná drbačka +riziko poškození kytky jak tam s tím drátem šermuješ.
Jinak moc pěkný tohle už dopadne dobře...
Zdárek:sun:
metracek
Souhlasim s crazyn... a pridam ze odhadovat ve 30. dnu kvetu vynos u kytek ze semen, je asi jako predpoved pocasi na pristi leto.

A ty reci o 100g Medi, proc si davas tak male cile?.....Lepsi je mirit ke hvezdam a netrefit nez mirit do hnoje a trefit...
Madical-Strains
No abych pak nebyl moc nasranej , vzdycky jsem slichaval jak rozumni lide rikaji pocitej s min a budes mile prekvapen nez pocitat s moc a byt zklaman.

Ok , mate pravdu, ohybat teda nebudu kdyz je na to uz pozde, taky tam jsou uz kvitka ,myslim dole a mohl bych je nechtene poskodit.

Mozna ze jsem prisel na to proc zloutnou i vrcholky a stredni patra ale jisty si tim na 100% nejsem.
Ale rekl bych ze je to dost pravdepodobne.

Na zdejsim vlakne o ledkach jsem se dozvedel ze vzdalenost od vrcholku pri kvetu se ma snizit na co nejkratsi moznou vzdalenost cca 30 cm od palicek. Coz jsem se snazil dodrzovat.

A dnes jsem objevil ze Vero-29 musi byt vzdalene od vrcholku nejmene 50 cm . Tak si rikam jesli to zloutnuti listu nejen u vrchollku ale i ve strednich patrech nemuze byt zpusobeno prave popalenim a tou kratkou vzdalenosti 30 cm. Domnivam se ze je to i docela logicke a zapada to do sebe.

A ten gen-7 pridava jeste cipu na intenzite a svitivosti.

A tady .... Vero-29 nesmi byt nikdy blize nez 50 cm od vrcholku.
Sice ostatni odpovidaji ze je 30 cm ok ale kdo vi.

Od prispevku 110.
http://www.rollitup.org/t/all-things-vero.851330/page-6

A zde jak vypada popaleni, myslim ze to shoduje vzhledove s tim co se deje v mem boxu.

http://www.growweedeasy.com/cannabis-light-burn

Jen chci dodat ze je to jen ma domenka, jisty si vubec nejsem a muze to byt jinak.

No ,kazdopadne stejne jsem to dnes zvedl na 40 cm kvuli roztazeni a prosviceni kytek.
fikus37
Madical,je to ptakovina.Ja jel 20cm od vrcholku a kytka to utáhla v pohodě.Dokonce mi některá přerostla kolem panelu.To že ti žloutnou určitě není vzdálenosti.Když už ,tak by se ti spálila a ne že ti zežloutne.
Madical-Strains
citace:
Původní příspěvek od fikus37
Madical,je to ptakovina.Ja jel 20cm od vrcholku a kytka to utáhla v pohodě.Dokonce mi některá přerostla kolem panelu.To že ti žloutnou určitě není vzdálenosti.Když už ,tak by se ti spálila a ne že ti zežloutne.


Ok, verim tomu ,kdyz to mas odzkousene. Diky za reakci.
Naivne jsem se chvilku domnival ze jsem to rozlousknul ,proc to zloutne i nahore. :frog:

Jinak tohle jsou take spalene listy a zloutnou. (stazene z internetu)
fikus37
Jakmile budu doma na compu ,tak ti pošlu fotku,jak vypadají spálené šišky a listy.Jinač díky za odkaz na mikroskop za dvě kila.Už mám objednáno,tak doufám,že to nebude nějaká srajda.
Madical-Strains
No ja jeste ten mikroskop nemam ale doufam zas tak uplna sracka nebude, co bys chtel za 100 kc ? Ale myslim ze ucel to splni.
Objednal jsem ho za 165 kc s tim ze si ho vyzvednu ososbne ale nejlevnejsi co jsem nasel ho maji kolem 111 kc ale to bych zas musel platit za postovny plus dobirku a bylo by to o 140 drazsi.
Takze ten za 200 nemusis primout a objednej si radsi tam kde je levnejsi.

fikus37
Za 200 i s poštou to je zadarmo.
Bitir
Medi ja jel taky 20cm od vrchu, jen jedna co narostla tak mela popaleny novy okvetni lostky gak sem ji zkolinkoval a je klid , jinak si dovolim tvrdit opak panove , palice bobtnaji ve 30 dnu kvetu a kdyz se na ne sviti tak je to zasadne lepsi , ja to taky roztahal pozde ,zhruba jak to ma medi a muzu rict ze se ro vyplatilo , to co tam mam ted ,by tam nebylo ani nahodou kdybych ji neohnul . Byl to zacatek 4 tydne.
Metracek. Mas pravdu ,je to tezky odhadovat ,ale vezmi si metr a nakresli si na zem 60x40 cm ,pokud by to tak nechal tak mi ver ze 200g neudela ani nahodou. Jak rikam to bych pak musel na plochu 120x120 delat 1200g coz je nesmysl. I kdyz si stale myslim ze ten super skunk proste jeste prekvapi a budou tam pekny palice, tak jsem realista a predem si tipuju 143g . Snad si to budu pamatovat :-D
Madical-Strains
Tady je za 111 kc ! To je o pulku vic za darmo. :-)


http://www.drobne-darky.cz/cz/detai...&wish_list=1173

Ten odkaz za 200 tak tam jen kvuli videu ,kdyby se nekdo chtel kouknou jak zvetsuje ,proto jsem ho pouzil do vlakna.
Madical-Strains
Tak doufam ze 40 cm neni zas moc daleko a ze se mi to jeste poradne nafoukne ty palky.
Bitir
Kamos jel 70cm nad kytkama a na posledni mesic to hodil na 50cm plocha 150x150 . 29 kytek a v prumeru to delalo 20g na kytku. Vysoky mohly byt tak 30 ,40 cm bez zastipu.
Kazdopadne 20cm je lepsi nez 40 , ale zkus to snizovat tak dlouho ,dokud to bude svitit na plochu .
Madical-Strains
ok,zkusim ,zitra rano.

Tady je odkaz na reverzni osmozu, maji to ted ve Vanocni sleve , nejlevnejsi cena na intenetu, kdyby mel nekdo zajem za tu cenu.
Treba se bude link nekomu hodit
Postovne je zdarma !

Jinak zitra uz by mela ta moje dorazit.

https://shopakva.cz/1512-reverzni-o...-190-l-den.html
metracek
citace:
Původní příspěvek od Bitir
Metracek. Mas pravdu ,je to tezky odhadovat ,ale vezmi si metr a nakresli si na zem 60x40 cm ,pokud by to tak nechal tak mi ver ze 200g neudela ani nahodou. Jak rikam to bych pak musel na plochu 120x120 delat 1200g coz je nesmysl. I kdyz si stale myslim ze ten super skunk proste jeste prekvapi a budou tam pekny palice, tak jsem realista a predem si tipuju 143g . Snad si to budu pamatovat :-D


Nakresli si to radsi ty! Pak si do toho zkus narvat 5x 11L kvetnik :D Uvedomis si ze to jeho mereni nejak nesedi..... Ale tip hezkej, ja tipuju ze bude 27.8.2017 v Praze 24,9 stupnu, polojasno. Snad si to budu pamatovat :)
fikus37
Dal kytkám co proto.Na to,že je tak stresoval,tak se divím ,že to má tak pěkné.
Bitir
Metracek. Proc se musis vseho chytat ? Ja to bral ciste teoreticky a proste to rikam uprimne a narovinu ze pokud tam bude 200g tak klobouk dolu. Nechci medimu shazovat sebevedomi ,nebo tak neco . jen sem psal at nepocita s nejakym extra vynosem , protoze sou zde borci na na zaplnene plose 120x120 delaji kolem 400g a jeste k tomu pod sodou. Tak jsem realista ,ja moc dobre vim kolik je 60x40 ,je mi jedno jestli meril blbe nebo ne ,reaguju na to co mi napsal za plochu tak se sklidni :-) . nechapu proc zesmesnujes muj nazor ? Myslel sem ze jsi v pohode ,ale ocividne ti dela dobre se povysovat a vyvracet ostatnim lidem jejich nazor a teorii. Zacinam si o tobe myslet co psal KCB . cawec pankaci seru na vas :-D
Bitir
Navic psal kvetinace sou zhruba stejne , to ze kvetinac zabira vetsi plochu nez 60x40 neznamena za to nemusi zabirat kytky ktery budou treba mensi nez prumer kvetinace ty chytraku :-D
metracek
Reagoval sem hlavne, proto ze tak 1/3 prispevku v tomhle vlakne je od tebe :D Na poslednich dvou strankach si napraskal tolik prispevku o nicem ze sem se musel zminit, jaka je to blbost takhle uvazovat. Ale rozsevej svou moudrost dal Bitir, me nevadis tak se prosim hned neurazej ;)

citace:
Původní příspěvek od crazyn
Hoši a vykouřit se nechcete? :-D


Tak se dneska resi neshody? To s tim vyvracenim teorii a nazoru zavcas prestanu... :D


EDIT:
Prosim Bitir neurazej me, to pak boli vevnitr na dusi vis...nebudu v tomhle pokracovat, ses dobrej kluk. Nechal sem se unest svym zlym ucitelskym ja, promin.
Ja bych te za souseda chtel taky, to by sme si uzili srandy kamarade! :D
crazyn
Hoši a vykouřit se nechcete? :-D
Bitir
Ne jen jsem na nej alergickej a sere me ze porad vali hovna . Tady pises jak kdybys byl nejakej ucitel tyvole . Tebe bych chtel za souseda hochu.
Edit, co se ti jako zda na poslednich dvou strankach jako tlapani o nicem?
Madical-Strains
Hosi...hosi ... , na chvilku odejdu od kompu a co se tu nedeje?
Pak mam pocit ze jsem to vlastne zavinil ja, tim co napisu.

Tak to tak nereste a podejte si ruce !
Necitim se pak vazne dobre kdyz se k vuli me nekdo hada !

Vzdyt jde o hovno! Stejne tam bude tolik G kolik tam ma byt s ohledem na to jaky jsem kytickam vytvoril podminky.

A jesli se neudobrite tak od tedka, se omezim pouze na update s fotkama jen abych zase nezapricinil nahodou nejake neshody.

A to by me docela fakt sralo protoze ja jsem "spisovatel".
Bitir
Ja jsem taky spisovatel ,rad pisu a nekdo mi to vycita. Takze se mejte lidi , medi ty to nejak dotluc . Jdu prudit o dum dal ;-) .
crazyn
Hoši neblbněte , kvůli vám tu chodím každý den 10x , abych se něco přiučil a i si zpravil náladu :-) přece se tu nebudete hejtovat kvůli pár odlišným názorům , mír a lásku , zítra se tu zase sejdem , čaute
Madical-Strains
citace:
Původní příspěvek od crazyn
Hoši neblbněte , kvůli vám tu chodím každý den 10x , abych se něco přiučil a i si zpravil náladu :-) přece se tu nebudete hejtovat kvůli pár odlišným názorům , mír a lásku , zítra se tu zase sejdem , čaute



To jsou rozumna slova !!!
odo
:-)
tiež som tu nebol celý deň a zase TELENOVELA - alebo FESTIVAL..!?:dance: :dance:

Tiež sem chodím, lebo zábava a dúfam, že MADI vytrie zrak...
stretávajú sa tu tuším minimálne 2 vekové kategórie s rôznym náhľadom na pest...
ja to neprežívam a sa bavím pri tom...

MAdi, kašli na g/w...ak budeš mať málo, tak napíš...spálené od lampy to nemáš a ani už nerieš výšku...obmedzenia máš dané, nič s tým nespraviš...
....myslím, že do roka tu budeš šéfovať...stačí, ak si občas kukneš vlastné vlákno...
...napokon ide o h....no...
...je to plevel...roste to všude a je toho dost pro všechny..
... nemôžem nájsť svoje zvačšovacie sklo, tak som kúpil nový mikroskop za 30 euro a je úplne napytschu...
METRAĆEK - pripomínaš mi moju chemikárku z gympla
...neskutočne ma vedela podpichnúť, ale zhnusila mi inak oblúbenú chémiu...
BITIR - máš prax, jak hovado, ide Ti to super...ale treba sa kuknúť aj na teoriu občas..v celku to je potom bomba...a nepapaj všetky žížaly na háčiku, čo Ti hodia pred pusu! :-)


Madical-Strains
[QUOTE]Původní příspěvek od odo
[B]:-)
tiež som tu nebol celý deň a zase TELENOVELA - alebo FESTIVAL..!?:dance: :dance:

Tiež sem chodím, lebo zábava a dúfam, že MADI vytrie zrak...
stretávajú sa tu tuším minimálne 2 vekové kategórie s rôznym náhľadom na pest...
ja to neprežívam a sa bavím pri tom...

MAdi, kašli na g/w...ak budeš mať málo, tak napíš...spálené od lampy to nemáš a ani už nerieš výšku...obmedzenia máš dané, nič s tým nespraviš...
....myslím, že do roka tu budeš šéfovať...stačí, ak si občas kukneš vlastné vlákno...
...napokon ide o h....no...
...je to plevel...roste to všude a je toho dost pro všechny..
... nemôžem nájsť svoje zvačšovacie sklo, tak som kúpil nový mikroskop za 30 euro a je úplne napytschu...
METRAĆEK - pripomínaš mi moju chemikárku z gympla
...neskutočne ma vedela podpichnúť, ale zhnusila mi inak oblúbenú chémiu...
BITIR - máš prax, jak hovado, ide Ti to super...ale treba sa kuknúť aj na teoriu občas..v celku to je potom bomba...a nepapaj všetky žížaly na háčiku, čo Ti hodia pred pusu! :-)

Jo, jsi hodny ale urcite to co se mi podari vypestovat me bude na ty caje bohate stacit . Jde mi ale predevsim o to neudelat si vylozene ostudu s prilis nizkou urodou.
No, necham se prekvapit, stejne uz to ted asi neovlivnim.
fikus37
Tak mikroskop dorazil a je to menší než jsem čekal. Už jsem zkoušel a jde to vidět, ale čočka mohla být větší. Než vycentruji moje staré oči, tak to trvá.
Navíc mě ojebali. Psali 200 Kč i s poštou a platil jsem dobírkou 279Kč. Ty eshopy jsou masakr.
luubaan
no dobry ja to kupoval za 129 a posta bya zadarmo to jsi je poradne nakrmil kámo:)


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma