Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 
Druhy indoor , COB-LED 242w, BIO-pest, Super-Skunk - Klikni zde pro originální téma
Madical-Strains
Takze dnes jsem dorazil z chalupy a privezl jsem si zapomenuty fotak a jednu 3.cm sazenicku kerikovych rajcat od kamose co je vcera zrovna presazoval a igelitku dreveneho popela.
Hned v utery po svatkach prikoupim sazenicky paprik-kapii a par dalsich sazenicek rajcat a jde se konecne na test hnojeni s lidskou močí !
Madical-Strains
Dnes me odepsaly dva zelinari z Prahy ze maji jenom tyckova rajcata a zelene papriky.
Kerikova rajcata- sazenicky a cervene kapie-sazenicky v Praze nemuzu sehnat. Nema nekdo nahodou tip kde v Praze sezenu ?
Nechce se mi to piplat ze semene,ztratil bych mesic.
odo
Kup semená balkonových rajčín Vilma a ešte sú cca 3 druhy v sieti OBI a Hornbachu. Za týždeň sú vonku. Inak v týchto sieťach kúpiš aj hotové planty. Ber ale také, čo nejdú moc do výšky. Na planty je lepší Hornbach. Inak podľa mňa v Prahe určite je niečo ako trh...Prečo neskúsiš rovno nasadiť pár semien, alebo rezov cannabisu??? Zbytočne premrháš čas.
Stribog
jj. v Praze Hornbach, Obi. V Hornbachu měli rajčata už před dvěma tejdnama. Na papriky je myslim ještě brzo.

jinak sazenice výše řečenejch mají i v zahranictví. třeba máš nějaký v okolí -
https://www.google.cz/search?site=w...radnictvi+praha
tam je vyhrnou na regály někdy začátkem května.
Jáá
Nemám toto téma načtení ale hnojí jsem chcankama když jsem byl 12 letej maslic a neměl na hnojiva hele jedn rada Slepičaky a skvaseny Kopřiva jim dej ser na chcanky ty patrej do hajzlu
Madical-Strains
Chci zkusit hnojivo za ktere nedam ani korunu, chcanky jsou na dosah a slepicak bych musel take kupovat.

Jinak ohledne Cannabis ,ja ted cekam na ucet za elektriku,nechci sazet dokavad nebudu mit jasno jak vysoky bude ucet.
Stribog
citace:
Původní příspěvek od Jáá
Nemám toto téma načtení ale hnojí jsem chcankama když jsem byl 12 letej maslic a neměl na hnojiva hele jedn rada Slepičaky a skvaseny Kopřiva jim dej ser na chcanky ty patrej do hajzlu


nevim jestli nakvašený slepičince s kopřivama je to nejlepší pro indoor. přece jenom ten odér, ach ten odér!
Madical-Strains
Syrovy nakvaseny hovna smrdi fakt jak cip ale cichal jsem si ze zvedavosti ke guanu v krame a celkem to ani tak nesmrdi. Takze spracovany asi vysuseny a granulovany je jeste snesitelny.
Uvidime do jake miry bude citit ta moč, jesli ji ten kokos s wermikompostem rychle vstreba nebo se tam budou tvorit bakterie a bude to smrdet.
Jeste premyslim o tom jesli pro tu moč je vubec vhodny ten kokos ???
Zdá se mi ze by hlina moyna byla vhodnejsi ale slibil jsem si ze pristi kolo jedu v kokosu ,tak to chci dodryet.
Madical-Strains
Syrovy nakvaseny hovna smrdi fakt jak cip ale cichal jsem si ze zvedavosti ke guanu v krame a celkem to ani tak nesmrdi. Takze zpracovany asi vysuseny a granulovany je jeste snesitelny.
Uvidime do jake miry bude citit ta moč, jesli ji ten kokos s wermikompostem rychle vstreba nebo se tam budou tvorit bakterie a bude to smrdet.
Jeste premyslim o tom jesli pro tu moč je vubec vhodny ten kokos ???
Zdá se mi ze by hlina mozna byla vhodnejsi ale slibil jsem si ze pristi kolo pojedu v kokosu ,tak to chci dodrzet, samozrejme ze v boxu.
Rajcata na okne dostanou klasicky zahradni substrat.
Jáá
Hele kamo chceš jet další kolo v kolosu jestli Jo tak mi nápis a já ti pošlu hnojiva canna 5l kanistry a b cca je tam 2 litry a pk tak půl litru pro kytky to bude lepší a ty nebudeš muset schovávat chcanky a možná to kytkam prospěje víc než tvá močovina piš Pm nedělám si srandu
Stribog
bych si poridil na balkom komposter a do toho bych lil moc + nejaky pudni bakterie, a ten bych mixnul s kokosem. moc je kazalizator kompostu.
Madical-Strains
Jáá - Jsi moc laskavy, toho si opravdu moc vazim ale nechci te zneuzivat protoze jeste me zbyla pulka Biobizzu z minuleho kola takze to neni uplne tak ze bych ted nemel zrovna hnojivo a z tohoto duvodu momentalne nemel ted rozjete kolo ale jde me opravdu o to otestovat jesli je vazne mozne tim hnojit a ze to dokonce rostlinam i prospiva.

Nevim co je na tom pravdy ale to jak jsem psal o tom ze v moci kazdehoho cloveka se ordrazi vsechny jeho nemoce ktere dany clovek ma a rostlina si na ne udajne vytvori proltilatky a pak mnohem efektivneji leci nemocneho, (coz je duha vec kterou chci proverit).
Zkusim to na nejprve na rajcatech a paprikach ne okne a pokud bude zelenina prospivat tak chci pak hned zkusit i to konopi.
Uvedomuji si ze NPK potrebuji trochu jine nez zelenina.

Stribog- Jo ,o tom jsem take cetl, kompost by byl skvelej, bohuzel nemam balkon a rajcata a papriky budu mit jen za oknem na parapete kam se sotva vejdou.
Dain
smazte toto nekdo pls nejde me to, missclick


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma