Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor

Stránky: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 
Druhy indoor , COB-LED 242w, BIO-pest, Super-Skunk - Klikni zde pro originální téma
odo
Madi - fotky nebudu??? :whip:

Bitir - zaujímavý názor - ale v tom prípade sú tie kvetiny nerovnomerne povyťahované a to predsa nepotrebujeme - či?
Ja sa snažím, aby som mal ten porast čo najkompaktnejší a rast šišiek najvyrovnanejší. Možno, že to dlhšie trvá, ale potom nie sú také rozdiely vo veľkosti palic. A pod tým panelom, čo má Madi a aj ja to jednoducho nerastie úplne rovnomerne. Možno to je aj tým, že nejdeme z klonov od jednej matky, čiže sú tam rozdiely v raste dané geneticky. Viď Madiho albín! :-)
Som zvedavý na názory ostatných!
Madical-Strains
No , fotky se pokusim zitra. Ted jsem prisel domu a je uz tma a musel bych to fotit pri spatnym svetle.
Bitir
Ja to neotacim, max podlozim a zbytek ohybam do stejny vysky, kde neni potencial to otrham ,je to rychlejsi a mene stresujici. Ale kazdej jede co mu sedi , ja jen ze ji sice otocis na svetlo ,ale to na jsi svitil zastinis , ja to radej nasmeruju na svetlo a zbytek otrham , stejne to zaroste a kytka se venuje nejvic casti kde na ni sviti . Idealni by bylo mit stejnou vysku a vsechny spodky pryc, neco jako scrog bez site . Ty co nestihly dorust maj smulu a prestou ji zase jiny vetve, pak to vychazi ze z jedne udelas 10g a hned vedle ni ma treba 50g . Ale jde o to zaplnit prostor .
Madical-Strains
14. DEN KVETU.

Uz ted je zrejme ze s Albina nic nebude, nakvetani se u nej uplne zastavilo nebo je prinejmensim nejmene ttyde pozadu. Nakvet je 3x mensi nez u ostatnich. Zatim ho ale v boxu necham a dam mu jeste sanci.

Ostatni kyti viz.foto- :-)
odo
...paráda...bude to ešte lepšie!
Blonďáka nechaj! Trochu je pribrzdený, snáď sa spamatá. Pokiaľ nezaberá miesto - dozreje neskôr - to nevadi!
Madical-Strains
:slizoun:
crazyn
Pěkný
Madical-Strains
Diky kluci :-) , skoda jen ze tam je tak malo vrcholku.
V mem prvnim grow jsem jich mel 80 a mel jsem jen 240G a ted jich je tam sotva pulka. :-(

Snad do tretice to bude konecne uz mnohem lepsi. :-)
Madical-Strains
Dnes vecer zalivka s hnojkama.

Bio-grow-1,5ml/1/l Bio-bloom-1ml/1l vody. (3ml biogrow a 2ml biobloom tydne)
Pristi zalivku za dva dni uz zvednu o 1ml/1l vody biobloom.

Zase se mi zvedlo ph na 7,4 , vubec to nechapu kdyz stale snizuji ph na 6,5.
Madical-Strains
Nekde jsem cetl ze kdyz se zvyssuje ph vytoku tak ze to je prehnojene, je to tak?
Madical-Strains
No, pravda je ze zatim si kyticky kvuli vyssimu PH vzhledove nestezuji.
;)

Nejhorsi ale je ta vune kdyz otevru box a jdu zalevat. Ocekaval jsem jsem silnou skunkovou vuni ale tohle jsem teda necekal.
Musi byt citit na kilometry daleko.
Madical-Strains
Mala aktualizace-16 DEN.kVETU.
odo
Vyzerá to fakt dobre! Aj ten blonďák!

"Ocekaval jsem jsem silnou skunkovou vuni ale tohle jsem teda necekal."

ako to voní??? Smrdí to?
Madical-Strains
Nerozumim otazce jesli to voni nebo smrdi.

Voni to tak moc ze kdyz otevru box tak to musi citit vsichni v okoli 300m i skrz zdi. :-)
odo
Myslel som efekt!:

Voní - mňam! :-)
Smrdí - fuj! :-(

:-)
Intenzitu neriešim....

intenzívne to voni! - Pochopil som !????

Bitir
Medi vykasli se na vrcholky , ve finale ti techto par vrcholku muze dat dobrou sklizen. Uvidis ze SS se jeste pochlapi.
Madical-Strains
Odo- Voni to jak svine !
Bitir- No, kez by !
;)
Madical-Strains
Dnes jsem otrhal spodni male vyhonky ,ususil v ponozce za pomoci fenu a udelal si z toho caj, tak doufam ze ten Biobizz me nezabije.
Caj kupodivu i tak krasne voni, jsem zvedavy na ucinek, ted ho louhuju.
Madical-Strains
Uz jsem caj vypil a normalne mam takovy (zatim) prijemny hucak v hlave.
Je to mozny, spodni vyhonky ze to ma takovou silu kdyz je to nedozrate?:frog:

Bohuzel prijemny hucak uz citim ze pomalu odezniva,tak trval jen asi 5 minut. Jesli jsem si to teda nevsugeroval.
Bitir
Tak rostlina v sobe uz nejaky thc ma, mozna to bylo trochu placebo, ale aspon ze ti to chutnalo :-D . Hlidej si ph ,to je nejdulezitejsi a uvidis ze z jedne vymackas a tipuju uz predem ,krasnych 65 gramu. Ja ti fandim a vzdycky si na tebe vzpomenu kdyz se podivam na toho myho albina :-D .
Madical-Strains
To jsi moc mily :-) to bych byl stastnej jak blecha kdyby mela kazda jedna kolem 50g. Ale nejsem tak optimisticky .
Pamatuju si ze jsem v prvnim grow mel z osmi kytek .80 palic a asi 20 malych.
A vysledek byl jen 240g ,takze spis pocitam min nez 100g, ale branit se nebudu kdyz me daji vice. :-)
Madical-Strains
Tak dnes jsem zaleval a poprve jsem namichal do zalivky kvetovy stimulant Top-Max 1ml/1l.
Priblizne 80-100 listu slo ven ! cca 50 jich bylo zlutych a opadla vetsina pri doteku a zbytek jsem ustrihl z duvodu ze byly nahnedle po okrajich nebo jine kazy. Jinak vetsinou to byly bohuzel mlade a male lsity ty co zezloutky a pri dotyku skoro samy opadavaly .
Ani neni moc poznat ze jsem odstranil tolik listu.

Takze zase tak slavne to s kytickama asi nebude.
Bitir
V klidu, ja z tech mych potvor ocesal dobre desel litru pytel listu a vyhonku. A to byly zdravy. Ja tomu proste verim, uvidis ve tricagym dnu, to vetsinou rozhoduje jak potentni ta kytka je. Ja tomu proste verim. Ale zaklad je to kvalitne a ususit ,pak to netrati na gramazi.
Madical-Strains
Ok, uz jsem byl pokaran pres pm ze mam byt vice positive.
:-) Tak jsem se tedka pozitivne naladil
Madical-Strains
20. DEN.KVETU 12/12

Zde slibena aktualizace.

Dnes zalivka s hnojkama - Bio-grow 3ml/1l, Bio-bloom 2ml/1l, Top-max 2ml/1l,
Bio-heaven 2ml/1l.

S hnojkama jsem pritvrdil !

Ted jak to tady pisu do vlakna tak jsem si uvedomil ze jsem to popletl a namichal jsem jim plnou palbu na tyden, zapomel jsem to vydelit dvema.
Tak snad jsem holky ted nespalil. Pristi bude jen zalivka bez hnojiv.

EC-zalivky-1,7 ,EC-odadu - 2.
PH zalivky-6,5 ,PH odpadu-7.
Vim ze EC v organice nemam merit ale neda mi to a jsem zvedavy.

Nahled vypada nasledovne....
Kvety jsou na pohled stejne jako na poslednich fotkach takze je zbytecne to fotit, jen pribylo ve spodni casti kyticek cca 10 zlotnoucich listu.
Kordolog
Zdravim tě pane, rád bych přidal trochu vody do mlýna, aby ti to po všech tvých patáliích a snaze, vše dopadlo, co nejlépe. Čtu, že jsi Top-Max přidal teprve předevčírem.. Top-max je stimulátor květu, který se přidává od samého začátku po přepnutí, klidně i do zálivky před přepnutím.. Není to tedy booster, jako třeba green sensation, ale pouze stimulant. budu sledovat.. GROW UP
Madical-Strains
citace:
Původní příspěvek od Kordolog
Zdravim tě pane, rád bych přidal trochu vody do mlýna, aby ti to po všech tvých patáliích a snaze, vše dopadlo, co nejlépe. Čtu, že jsi Top-Max přidal teprve předevčírem.. Top-max je stimulátor květu, který se přidává od samého začátku po přepnutí, klidně i do zálivky před přepnutím.. Není to tedy booster, jako třeba green sensation, ale pouze stimulant. budu sledovat.. GROW UP



Taky zdravim.
No ja mel puvodne ten green sansation ale tprve pred par dny jsem se dozvedel ze je to chemie tak jsem musel poridit Top-max ten je prirodni, proto jsem s tom-maxem zacal bohuzel az ted.
Preci jen je lepsi mit vse od jedne znacky.
Madical-Strains
Zde maly update.

I kdyz se snazim byt pozitivni tak....
bohuzel spodni listy zloutnou tak neuveritelnou rychlosti ze to vypada ze nez prijde na kosu tak kyticky opelichaj , coz bohuzel ovlivni i velikost palicek.
Kazda kyticka ma 4-6 novych zlotnoucich nebo uz zlutych listu.

Takto vypada kazda kyti po vycisteni zlutych listu po 72 hodinach.
masuro
málo žrádla
Madical-Strains
Ok, diky, beru na vedomi !
Kazdopadne ted jsem stejne tu posledni zalivku docela dost pritvrdil tak doufam ze jsem na dobre ceste k tomu davat kytickam dostatek potravy.

Domnival jsem se ze kytka kdyz ma nedostaek potravy tak nam to da vedet tim ze premeni barvu na svetle-zelenou, neni to tak?
Az na ty spodky maji kyti uchazejidi barvu tak me nenapslo ze maji jeste hlad.
A zloutnuti spodnich listu naznacuje nedstatek dusiku to znamena ze mam pridat jeste vice Bio-grow slozky?
masuro
presne ohledne tveho hnojiva nevim, kazdopadne kdyz zloutnou listy tak bud kdyz je malo krmeni a kytka si bere vyzivu ze spodnich listu (i normalne upadaj ale tvoje je moc)
nebo je to v zaveru kdyz flushujes vodou eventualne enzymama (jak to delam ja)

ja kdyz jsem je mel nedokrmeny daval jsem vic rustove treba dve zalivky. neznam presne tvoje hnojiva ale ja jedu po presazeny jenom korenove stimulatory, dalsi zalivka max 0,8 posutpne zvedam, po 10 dnech jsem na 1,2 (ale jedu 2x zalivka a pak flush) pred kvetem jsem cca 1,4 a jak prepnu na kvet postupne zvedam na 1,6-1,8. Kolem 3é dne muzes lít i 2,2 kytka uz to snese.
Kordolog
Ano, souhlasim.. Podvyživený..:/
Kordolog
BTW: co budeš dělat s tou senzací..?
Madical-Strains
Ok, diky, zitra napravim ! ;)
Madical-Strains
Jeste me napadlo , kdyz jsem vcera daval opravdu dost tech hnojiv tak jesli to spis nemuze byt tim ze PH vytoku je 7 a kyti ani nemuzu dobre ziviny vstrebavat, nemuze to byt spise tim ?

Ted jsem koukal ze nektere spicky listu jsou od vcerejska spalene, nemuze to byt naopak vvysokym mnozstvim hnojiva?
Ja vim ze je to blba otazka kyz rikate ze je to hladove ale co ty spanene spicky?



Sorry ,ja tu senzaci vymenil v obchode za ten topmax a jeste me vratily penize.
Bitir
Pokud mas ph vytoku 7 tak to neznamena ze mas malo zivin, ale ze je ty kytky nezerou. Organicky hnojiva sou bohaty na dusik tak je blbost ze je to nedokrmeny, pokud mas ph 7 tak kytka ten dusik bude prijmat v minimalni mire . me to taky haprovalo, nechteky zrat, ted jsem zas na ph 6.2 a kdyz sem zalil ec 1.6 tak vyteklo 1.2 . kdyz sem mel rozhozeny ph tak vytikalo co sem jim tam lil a nezraly. To ph ti podle me lita spatne namichanym substratem . musis vychytat mnozstvi hnojek tak aby ti to nehybalo s ph a to jim tam lej, tech zivin je v kvetinaci dost ,ale pri ph7 si to kytka proste nevezme. Prilivej to odstatou vodou s polovicni davkou hnojiv tak at ti neco vytece . ph 6 a lej to tam tak dlouho dokud nebudes mit ph treba 6.2 . muzes to prolit treba kazdej den, takovou kytku uz neprelejes pokud je vzdusnej substrat . to se tezko radi takhke na dalku ,ale to ph resit musis .
Madical-Strains
hm, dekuju.
Uz me to psal pres pm jeden grower ze to ph bude ten problem a nejelepsi by bylo jiny zdrioj vody ale u nas v okoli ma kazdy PH vody z kohoutku 7,8-8,4.
Leda to brat primo z reky ale to by zas bylo asi milionyy malych skodlivych svini.

Pak jedine ta reverzni osmóza a redit to s vodu na spravne PH, ale na to ted urcite mit nebudu, nejdriv na jare.

Leda jeste me napada ta destova ale ted uz nemam moznost ji nikde nachytat a v zime se asi bude tezko chytat, kdyz spise snezi nez prsi.
Skoda ze ji neprodavaji.

Nebo mate nekdo napad kde destovku sehnat?
odo
Mám iný názor. Madi ide organiku Biobizz light zmiešaný s wormhumusom, takže výtok je ovplyvnený tým substrátom, ktorý nie je neutrálny. Podľa môjho názoru je v tomto prípade podstatné, že aké Ph tam leje a nie, že aké z toho vyteka. On sa strachuje o to, či pri pH7 mu to nestratí schopnosť prijať živiny.
Myslím, že pri poslednom zaliatí tomu už prisolil, takže by som chvílu počkal, že ako to zareaguje...
metracek
No vzhledem k tomu ze mu ph jeste pred dvouma tydnama drželo na vytoku 6,4 bych to na substrat nevidel. Spis bych rekl ze tady cintronovka nezvlada ukocirovat tu vodu s ph pres 8 ....ony ty problemy nastoupili zaroven s ni pokud se nepletu.
A asi je dulezitejsi co z tama tece, pokud tam lejes 6,4 a ono to druheho dne v substŕatu skoci na 7,5 tak sice lijes spravnou hodnotu na vstupu. Rostlinam to ale nepomuze.

Bitir ma v necem pravdu, ale neprolival bych to. Tim si nepomůžeš, navíc z lightmixu uděláš bahno raz dva.

Podle me je potřeba vyřešit tu vstupní vodu. I to je surovina u které zaleží na kvalitě, ačkoliv na to hodně groweru zapomíná.

Madical-Strains
Tak chlapi uz jsem asi na to prisel a domnivam ze jsem prisel na dobrou vychytavku jak nemuset vubec snizovat PH jakoukoliv kyselinou, jeste se musim zeptat kyticek co ony nato.
Samuele me dal brouka do hlavy tak jsem dnes premyslel stale nad tou jeho ozmozni vodou ktera by se redila s kohoutkovou na pozadovane 6,5 PH .
A jelikoz ten pristroj se sklada z soustavy filtru tak me napadlo prolit mou kohoutkovou vodu s PH kolem 8 a EC-0,5 ,prach-obycejnou domaci filtrovaci konvici za 4.sta kc a ejhle , vypada to ze reseni je na svete.

Vysledky prefiltrovane vody maji presnou hodnotu PH- 6,5 a EC-0,3
To snizeni EC je take dulezite v souvislosti s pripravou zalivky s hnojivy.

Mel jsem bohuzel v konvici uz stary, zaneseny ,prosly filtr kde je mnoho bakterii takze jeste musim koupit novy filtr a overit jesli i novy filtr da stejne PH a EC hodnoty.

Pak to overim co na to kyticky a pokud to dobre dopadne tak muzem zapomenout na snizovani PH kyselinama vubec.

Pro ty kteri potrebuji 20 litru vody na zalevani ob dva dni staci 5l filtrcni konvice za 500 kc, Ja mam jen 5 kyticek takze me staci prefiltrovat 5 litru vody na zalivku, coz me 1,5 litrova bohate postaci, prefiltrovani trva cca 3 minuty.

Ano, jeste to musim vse overit v praxi na kytickach.
carlos
citace:
Původní příspěvek od Kordolog
Zdravim tě pane, rád bych přidal trochu vody do mlýna, aby ti to po všech tvých patáliích a snaze, vše dopadlo, co nejlépe. Čtu, že jsi Top-Max přidal teprve předevčírem.. Top-max je stimulátor květu, který se přidává od samého začátku po přepnutí, klidně i do zálivky před přepnutím.. Není to tedy booster, jako třeba green sensation, ale pouze stimulant. budu sledovat.. GROW UP

Sorry ale to je slovickareni...

Booster a stimulator je obvykle oznaceni pro lahve ve kterych se nachazi hormony. Plus tam samozrejme muze byt i nejaka vyziva (protoze zvyseni davek treba fosforu take vyvolava kvet).

Drzel bych se toho co v te lahvi skutecne je, ale rozdil mezi boosterem a stimulatorem asi obecne nebude.. nevidim tam jasnou hranici.
Bitir
S tim bahnem to bude asi pravda no, nejspis by se i zbavil podstatnych veci co pracuji v substratu . me to taky spatne drzelo ph do druheho dne, ale nastesti mam po problemu, ohreju vodu 40 l neupravenou,tak jak je ze studny a jediny co delam jinak je ze mam pusteny cerpadno aby nepravidelne spinalo a porad se to micha , kdyz pak davam hnojky , srazim ph ze 7.5 na 6.2 zaleju kytky neco mi tam zbyde a prijdu druhej den tak mam ph max 6.4 ale cerpadlo uz nevali. Nevim jestli je to tim ale pomaha to ,nez sem to zacal honit cerpadnem tak stouplo ph na 7 a vic ,takze sem predpokladam ze to bude i v kvetinaci ,sice nevim cim to je ,ale pomaha to .
odo
BINGO!!!
MADi - ja som Ti ale odzačiatku doporučoval používať dažďovku, alebo riediť vodu z vodovodu demineralizovanou vodou, dokonca som viacerým do vlákien dával poznámku ohladom vody na vstupe. Písal som Ti ohľadom toho aj PM v minulosti.
Madical-Strains
24.DEN KVETU 12/12

Ta prefiltrovana voda pres filtrovaci konvici absolutne nepomohla.
Denne spadne na zem samo od sebe 20-30 zlutych listu, sezbirajem je a druhy den znovu. jesli to takto pujde dal kytky budou za par tydnu uplne bez listu.

Soustredim se na vymenu zdroje vody za vodu ktera ma hodntu PH 7 tak abych nemusel snizovat ph vubec a tim padem nelitalo PH jako na houpacce.

Koupil jsem uz 11 druhu neperlivych vod ale vsechny druhy co jsou k dostani u nas v tescu albertu a dasich jsou proste s vysokym ph.

Pak me poradil jeste jeden zkuseny grower pres pm abych proste vzal kanystry a sel pro vodu do studanky nebo nekam k prameni.
To by bylo skvele reseni a asi v mem pripade to nejlepsi kdyby ovsem zdejsi studanky nemely prilis vysoke ph 7,9-8,5 a vysoke EC .
takze dnes jsem s kamosem objeli s autem 3 studanky ktere nemelely na web.strankach rozbor vody.
Vysledek u vsech prilis vysoke EC 0,7 a vic i kdyz mely dve z nich ph 7,3 a 7,5. pak si kamarad jeste vzpomel na jednu obecni pumpu asi 15 km za mestem ale bohuzel od mistnich jsme se dozvedeli ze studna byla kontaminovana pri povodni a byla na ni vystrazna cedule.

ja uz opravdu nevim kde sehnat jiny zdroj vody.
Na zakoupeni reverzni osmozy ted bohuzel nemam.

Obratil jsem se i na vodarny aby me zjistily v pocitaci ktera ze studanek ma ty hodnoty ktere potrebuji a dozvedel jsem se zadna,ze bych musel jezdit az nekam 47 km za mesto coz by se silene prodrazilo. Podle vodaren u nas v okoli neni zadny verejny zdroj vody, pramen nebo studna -studanka ktera by mela mensi EC nez 0,7 .

Ze zoufalstvi uz jsem obchazel vcera i domky ale kazdy se vymlouval a vodu ani nechte prodat.

Jeste me napadlo podle tohoto vlakna si vyrobit vyluh z raseliny a tim snizit ph z kohoutku. udajne to tady podle tohoto vlakna je celkem stabilni PH down.
Par groweru me pred tim ale varuje!

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=44084

Chlapi jesli okamzite co nejdrive nenajdu reseni tak za chvili nebudou kytky cim prijimat ziviny. kytky vypadaji ze maji zamkle prijimani zivin z duvodu prilis vysokeho Ph.
Vytok byl naposled 7,4 ale kdyz jsem odebral vzorek z hliny a nechal odstat a zmeril Ph tak vysledek po hodine louhovani hliny ve vode je ph 8,9 !!!

jedine co je trochu pozitivni tak ze albin trochu zezelenal a rozjely se v rustu konecne palicky. a kvitka jsou uz lehoucce pocukrovana.

Dnes mam zase zalevat ale uplne se bojim tim vyluhem z raseliny to snizovat kdyz me varuji pred timto i zkuseni pestitele.
radeji snad ani dnes nezaleju.
To je hroziva rychlost zloutnuti a odpadavani listu,uz jsou vespod uplne hole vetve.
Madical-Strains
Nejake micro snimky
Madical-Strains
20-30 usychajicih a odpadavajicich listu denne!
Madical-Strains
Vyrobil jsem ten vyluh z raseliny, ma to ph 4,2 tak jsem ho pokusne namichal s kohoutovou vodou 8,4 a upravil na 6,5 uvidim jesli se to do rana to ph zvedne.
Moc uz tomu ale neverim a ztrazim nadeji ze najdu ph down vhodny do organiky ktery vtvori stabilni mix vody
Chtelo by to spis zmenit ten zdroj vody, jak uvadi Metracek a Odo.

Tak me napadlo ze nekde v okoli musi mit nekdo kdo ma reverzni osmozu a byl by oxhoten ji prodat. Potrebuji jen 10 l.
odo
Myslím, že s tým výluhom si spravil fakt moc dobre....túto metódu doporučujem dotiahnuť dokonca...
Prečo chceš čakať do rána? Priprav si vodu, namiešaj živný roztok, zalej a hotovo...nemiešaj ale do upravenej vody čestvú z vodovodu, ale aspoň odstátu, nech tam nemáš v tom chlór...
Prečo máš problém s použitím dažďovky???
Madical-Strains
Odo- Do rana musim pockat jelikoz uz mam 2 hodiny zhasnuto,vypina me to ve 20.00
A musim pockat na vysledek toho testu jesli to do rana stoupne a pokud PH stoupne lit to tam urcite nebudu, to by mely kyticky furt nejakou zmenu a nevedely by co se deje ,myslim ze by to bylo sppis na skodu.

Jo ,pokud ty 3 litry smesi nezvedne ph tak to musim rano promyslet jesli do toho jit nebo ne. Preci jen jsem cetl ze nekteri lide maji s raselinou vetsi problemy nez mam ja ted a ja si to nechci opravdu jeste zhorsit.

Destovku a kde ji mam brat? Vzdyt skoro neprsi a to mam dat na ulici pred barak kybl ? Vzdyt i ten kybl by nekdo ukrad :-D

Vzdy zalevam nejmene 2-3 dni odstatou vodou.

=======================================================
Dostal jsem pm abych byl v klidu ze kyti vypadaji kupodivu na to co ode me chudinky zazivaji docela az kupodivu dost dobre.
Tak doufejme ze tohle kolo uz nejak dojedu. :-)
Madical-Strains
Takze rano bylo ve 3 namichanych litrech opet PH 8,4 !
Zmeril jsem i cely vyluh a uz nemel PH 4,2 ale mel PH 6,8 !

Takze cely vyluh z raseliny letel do hajzlu.

Dnes rano klasicka zalivka s hnojkama. Bio-grow-1ml/1l vody ,Bio-bloom-1ml/1l vody a Top-max 1 ml/1l vody -to vse snizene na ph 6,5 kys.citronovou.

Hnojim 3x tydne tak to da presne tydenni davku co doporucuje Biobizz akorat jsem pridal o1ml Top-maxu tydne vic.
odo
mAl si použiť ten výluh z rašeliny - neuškodilo by to! Stále lepšie, než voda z vodovodu!!!
Madical-Strains
Odo ja se spise budu snazit sehnat tu destovku.
Dnes jsem byl shanet a nasel jsem domek kde byla na zahrade slecna a ta mi rekla ze az se jeji deda vrati z nemocnice tak za tyden se tam mam za dedou stavit a domluvit se s nim.
Tak snad to uz konecne mozna vyjde!
odo
kWa Madi, to snaď neni možné, že nezoženieš tu dažďovku. Ten výluh tomu nijak neuškodí. Daj konkrétny odkaz, že komu a ako to uškodilo. To vlákno, čo si dal je dlhé, jak hovado a plné pytschowyn. V práci sa mi to na mobile hrozne zle číta.
Bitir
Hosi ,zlata studna na destovku jak se tak divam. A co nejaka voda z rybniku, zkousel to uz nekdo ? Nebo z nejaky prehrady ? Kdo by byl rekl ze v dnesni dobe je nouze o destovou vodu .
Madical-Strains
To jsem se jeste ale nezminil ze vnucka toho dedy chce abych mu za 10l destovky kupoval cigara. Aby deda usetril.

To se mi ale vubec nelibi. Ne ze bych byl nevdecnej ale asi by se to dost prodrazilo :-D
Bitir
Ty vole, dneska se prodava i destova voda , sorry ale co to mas kolem sebe za kreteny. Vzdyz to do prdele tece z nebe :-D . No ja mit takovej problem ,tak normalne vypojim nekde rynu ,najedu autem ,nacepuju tak 200litru vody a amigos. To spadla z Marsu, pac balena voda 2l stoji 4 koruny a tobe chce prodavat destovku litr za deset . :-D heeeej toto me dostalo
Bitir
Medi, takovy problemy tady nema snad nikdo :-D . Nemyslim to zle.
Pro me jsi se stal absolutnim vytezem na maskota groweru :-)
zelenymuz
Čau, nepropadej beznaději. Ty jsi pán situace a i kdyby to chcíplo, tak furt lepší než kfyž ti to někdo venku ukradne. Věřim, že to vyřešíš!
Madical-Strains
Vytez maskota groweru, jo ?
No tos me teda ted dostal ! :(

Zeleny muz- No snad tak dramaticky to nedopadne ale diku za povzbuzeni. ;)


Jo a jinak ,ted jsem nasel kde prodavaji osmotickou vodu v obchode 1l//3kc. Jeste ale neznam EC a PH.

Jinak chlapi!

Šťastné a veselé Vánoce! A preji vsem co mi preji at nam to roste !
dafy
citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains
To jsem se jeste ale nezminil ze vnucka toho dedy chce abych mu za 10l destovky kupoval cigara. Aby deda usetril.

To se mi ale vubec nelibi. Ne ze bych byl nevdecnej ale asi by se to dost prodrazilo :-D


A nechtela te timto zpusobem donutit placenim v naturaliich? Preci jenom pises, ze je to vnucka :-) Tak deda vs. vnucka tak 30ji bude :-) Nemusis platit za vodu :-)))))
Madical-Strains
No to mas recht, zabil bych dve mouchy jednou ranou.:frog:
Madical-Strains
Budu pokracovat v zalevani tak jako doposud, snad se dockam kosy.
Bitir
Kdyz to shrnu, tak bych to dojel tak jak to je, tim ze jim budes davat takovy sady a bude ti extrémně litag ph nahoru a dolu, tak se zaseknou . Jde o to drzet ph + - stejne celou dobu. Jako pomoct to muze, ale nevypadaji zas tak hrozne, kdyz kytka jeden list zahodi ,tak hned soustredi rust nekde jinde. Ph se proste zvysuje u vseho, jestli jedes hlinu ,kokos, nebo hydro. Vyhoda v substratu je ,ze mas medium a koreny sou chraneny a odpusti ti kdejakej preslap i v tom ph. Ne ze by kytka nezrala, jen nezere vsechno,takze bych se nebal to dojet tak jak to je stim ze kdyz budes zalevat ,aby ti i neco vyteklo a vyplachnul si to , Ale nebude to nutny .ty kytky si podle me z casti zvykly na to ph ,takze bych to neresil.
Madical-Strains
A co kdybych zkusil nechat odstat vodu PH se zvysi na 8,4 pak namichat hnojky a tim se snizi ph na 7,9 a uz proste to ph zadnou kyselinou nesnizovat a nechat ho byt jak je.
Nerozumim chemii ale zda se mi ze timhle zpusobem by zustalo trvale sice vyssi PH ale stabilni.
Takhle jsem zaleval v rvnim grow nemel jsem PH ani EC metr takze jsem ani nesnizoval PH a tyhle problemy jsem vubec nemel.
Mozna stoji za uvahu zkusit.
fikus37
Pro mě jsi taky maskot groweru.:
Znám všelijaký typy ,ale ta tvoje starost o kytky je texaský masakr motorovou pilou.
Ať se ti daří.:afro: :leaf:
Negative Creep
Co je to tady za show:-D
S plagronem royalty mix a plagron terra bloom přidávanej od 20 dne v květu, by jsi byl pán světa.
Tam jsem začínal já a trvalo několik let, než jsem v jiným systému dosáhl lepších výsledků jak v hlíně s touhle kombinací....

Kvalitní, drahej, plně předhnojenej substrát na 8 týdnů je prostě radost, tam to jede samo.
Madical-Strains
citace:
Původní příspěvek od fikus37
Pro mě jsi taky maskot groweru.:
Znám všelijaký typy ,ale ta tvoje starost o kytky je texaský masakr motorovou pilou.
Ať se ti daří.:afro: :leaf:


Jo ? Tak to me tesi ze si nasel sveho "kasparka" na pobaveni.
Efendy
citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains


Jo ? Tak to me tesi ze si nasel sveho "kasparka" na pobaveni.

Není sám, já jen čekám kdy jim budeš vařit kafe a v děšti vyndavat ven. Každopádně tohle téma rozhodně sleduji (dokonce jsem si stihl přečíst i tu bajku o botanické zahradě než jsi jí smazal) a držím palce ať to nějak dorazíš.
pankytka
citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains


Jo ? Tak to me tesi ze si nasel sveho "kasparka" na pobaveni.


Ja se omlouvam, ja se musim pridat taky :D :D Jako jses upe nejvic borec :D Nemyslim to vůbec zle a myslim si, ze kluci taky ne. Ted jsem cetl nahlas sve pritelkyni tu pasaz o tom, jak jsi shanel po okoli vodu a shodli jsme se, ze to bylo jako něco od Simka a Grossmana - jak jsme pestovali :D Jako nejvic jsme se ted nasmali kamo, jses killer :D Doufam, ze se neurazis, je to fakt srandovni :) Na druhou stranu...pokud se opakuji jen osvedcene metody, tak se nikdy nemůže prijit na něco nového. A ty na něco nového uplne klidne prijit muzes, si myslim :) At se dari!
Madical-Strains
Efendy- Bajku?

To je hosiku holy fakt a prepsal jsem to z duvodu ze jsem si uvedomil ze nema cenu se o tom ve vlakne zmininovat.
A ten dovetek za tou zavorkou, tak tomu uz vubec neverim!

Krome toho tve urazky uz jednou Carlos tady v tom vlakne smazal tak bud tak laskavy a dej mi laskave pokoj , nejsem na tve kidy o bajkach zvedavy.

Asi te zrejme jeste lezi v zaludku ze se ti nepovedlo me vnutit pres pm nejake stare predrazene prepravky.
Madical-Strains
citace:
Původní příspěvek od pankytka


Ja se omlouvam, ja se musim pridat taky :D :D Jako jses upe nejvic borec :D Nemyslim to vůbec zle a myslim si, ze kluci taky ne. Ted jsem cetl nahlas sve pritelkyni tu pasaz o tom, jak jsi shanel po okoli vodu a shodli jsme se, ze to bylo jako něco od Simka a Grossmana - jak jsme pestovali :D Jako nejvic jsme se ted nasmali kamo, jses killer :D Doufam, ze se neurazis, je to fakt srandovni :) Na druhou stranu...pokud se opakuji jen osvedcene metody, tak se nikdy nemůže prijit na něco nového. A ty na něco nového uplne klidne prijit muzes, si myslim :) At se dari!


Ne , v pohode, od tebe a od Bitira to samozrejme beru protoze to myslite uprime a bez urazek a snazite se opravdu pomoci.

Ale uprime ,vadi me prispevky od opravdovych "S...u" kteri bez zjevnych duvodu nekoho napadaji a urazeji aniz bych se jich cimkoliv pred tim dotknul.
Zamerne jsem slovo dal do uvozovek s nedopsanym textem abych nepridelaval praci Carlosovi s promazavanim.

Ale abych se vratil k jadru veci , na druhou stranu trochu srandy nikdy nezaskodi ,nebo ano? ;)

Pokud bych byval neudelal hned na zacatku tak zasadni chybu pri michani substratu s tim spatnym pomerem Wurmhumusu tak mohlo vlakno vypadat jinak a neresil bych neustale se kumulujici problemy.

metracek
Klidek Medi, myslim ze to opravdu nikdo nemysli zle. Jsi opravdu, rekneme vyjimecny grower svym zbrkle starostlivym pristupem,.Nektere tvoje prispevky opravdu zni i vtipne, s odstupem casu si to treba sam uvedomis. Ale lidi to bavi, vsichni ti urcite fandi a sklizen tady s tebou beztak oslavi spousta lidi :D...Tvoje vlakno ma skoro 21 tisic navstev a jeste neni u konce. V tomhle ohledu to tady celkem valcujes! To je slusny cislo a je to taky meritko uspechu. Vsichni tady prezentuji aby to lidi sledovali, tobe se to dari naramne maskote! ;)

EDIT: Tvoje prvni vlakno ma 128 tisic zobrazeni?!?! Ty nejsi maskot, ty si kral...!!! :D
Bitir
Kluci to mysli taky ze srandy. Jak se jiz psalo, kdo nezkousi nic neobevi. Vem si ze hned po threadu galerie odrud mas nejctenejsi tema s nejvice prispevkama. Nikdo se tady nesleduje vic nez ty ,takze klobouk dolu.
Metracek. Predbehl jsi me :-D
Bitir
To mi chces rict ze tvoje prvni vlakno proletelo 120 tisic lidi :-O . Nevim jak to delas ,ale u me jsi paaaaaan .
Madical-Strains
citace:
Původní příspěvek od metracek
Klidek Medi, myslim ze to opravdu nikdo nemysli zle. Jsi opravdu, rekneme vyjimecny grower svym zbrkle starostlivym pristupem,.Nektere tvoje prispevky opravdu zni i vtipne, s odstupem casu si to treba sam uvedomis. Ale lidi to bavi, vsichni ti urcite fandi a sklizen tady s tebou beztak oslavi spousta lidi :D...Tvoje vlakno ma skoro 21 tisic navstev a jeste neni u konce. V tomhle ohledu to tady celkem valcujes! To je slusny cislo a je to taky meritko uspechu. Vsichni tady prezentuji aby to lidi sledovali, tobe se to dari naramne maskote! ;)

EDIT: Tvoje prvni vlakno ma 128 tisic zobrazeni?!?! Ty nejsi maskot, ty si kral...!!! :D



V tom duchu (vtipu) jsem ty prispevky take tak psal a bylo to mym zamerem. Jsem totiz ve skutecnosti vesely clovek a srandista.
Vzdy jsem jim byl !
Ale zcela jiste se mylis v tom ze "vsichni" fandi ,vzdy se najde par neprejicich jedincu kteri mozna z toho budou smutni az a pokud vubec budu sklizet.
Je tu dost slusnych lidi kterych si opravdu vazim, nebudu jmenovat sami dobre vite koho mam na mysli a take je tu bohuzel spousta neprijemnych a zlych lidi kteri se okamzite jakmile viciti prilezitost do nekoho navazeji bez zjevne priciny a tim se snazi posilit si sve vlastni slabe ego.
Vemte si takovou masarku nebo tu zeleno-kovovou mouchu co seda na hovna a pak obtezuje okoli svou pritomnosti a v nestrezene chvili vam sedne na vasi hosku se salamem zrovna v tom okamziku kdyz se chcete do housky zakousnout ,tak proste existuje a priroda ji take bohuzel stvorila a zije tak dlouho dokavad ji nekdo nezaplacne.

Proste takovy lidi tipu "kovova moucha" ja proste nemam rad !
Zkazi vam chut na cokoliv.

Ale jinak moc diky Metracku ;) za vsechno.
Efendy
Hele nečil se, to že ti přeju aby jsi to dojel je fakt. To že děláš jednu blbost za druhou je také fakt, ale co jsou to tvé blbosti a tvůj pěst a přesně to popsal pankytka (Simka a Grossmana). Jako nejdřív se tu rozčiluješ že nikdo nepíše a když ti někdo napíše a nevoní ti to tak se rozčiluješ zas.
Negative Creep
Já bych to viděl na Plagron Terra Bloom v plný palbě, pokaždý při vyschnutí květníku.

Jestli jsi chtěl jet bio, tak ten substrát měl být bohatý na živiny hned zkraje.
A teď se mají dělaj čaje z worm humusu, nebo z toho organickýho hnojiva co je lepší na květ, to teď nevim, asi netopíři bobek? Možná to je obráceně.
Minerální hnojiva to zacelí rychleji a pořád na ně není pozdě a litr bude stát tak 250,- a ještě ti zbyde...

Teď jsem se podíval na par stránek dozadu a vidim, že to chceš mít zakaždou cenu ¨¨örganic´´ .... V tom případě, byl třeba jen ustoupil a přidával kyselinu fosforečnou do vody z vodovodu..... Ta bude držet jako beton....
Efendy
citace:
Původní příspěvek od Negative Creep

Teď jsem se podíval na par stránek dozadu a vidim, že to chceš mít zakaždou cenu ¨¨örganic´´ .... V tom případě, byl třeba jen ustoupil a přidával kyselinu fosforečnou do vody z vodovodu..... Ta bude držet jako beton....


Naprosto souhlasím, prostě jsi si dal velké sousto, polev odjeť si pár kol ať vidíš poznáš co se děje s kytkama a pak půjde vše snáz.
Madical-Strains
No, fakt nevim , uvidim jak kytky budou po dnesku reagovat, pokud se problem nezlepsi budu o te fosforecne uvazovat ale snazim se se tomu vyhnout pokud to pujde.

Metracek i Odo me stale zduraznuji ze hnojim nedostatecne a mozna ze vysvetleni zloutnuti listu bude prostsi nez si myslim a to -nedostatek dusiku, tak dnes zalivka pouze 1/2 litru do kazdeho kvetniku.

Bio-grow-3ml1l, bloom-3ml/1l, topmax-1ml/1l a bio-heaven-4ml/1l
to same za dva dni. Jelikoz se nafukuji docela dost palicky tak je i logicke ze potrebuji poradne nakrmit.

Na pristi grow uvazuji o JIDB a vratim se ke kokosu, reverzni osmozu poridim a doufam ze mam tlak alespon 3 bary, bydlim totiz hodne vysoko.

Preji vsem krasne proziti svatku Vanocnich!

EDIT:

Jesli se vam nelibi trocha toho humoru se Simkem a Grossmanem nedela mi vubec problem se pouze omezit na ciste strohou aktualizaci s fotkama!
fikus37
Madical,hele tady jsou lidi v klidu.
Ber to s humorem a nadsázkou a věř ,že nikdo si nepřeje aby se ti to pojebalo.
Proto ti lidé tady chodí ,aby přidali pár rad i když někdy dost rypou.
Prostě každý člověk se jinač vyjadřuje.
Udělej pár kol a uvidíš ,že takové problémy v hlíně už mít nikdy nebudeš,ale na druhou stránku zase třeba příjdou různé nemoci ,havěť atd.
Prostě hodně lidí si myslí,že je to jednoduché zasadit v boxu a pak po pár kolech zjistí ,že je jednoduchší si koupit hotový product.
Moje začátky byly těžké a 2x jsem stím praštil.Myslel jsem si po 4 kolech ,že jsem pán pěstitel a na to jsem tvrdě doplatil.
Ale už být bez toho nemůžu.Je to krása jak to roste a někdy se přistihnu jak si s nimi povídám.Je to můj nejlepší koníček.
Takže,s pokorou a jeď dál.
Přeji všem vše nejlepší na ty naše vánoce a hlavně:
Ať to roste!!!!!:heart:
odo
:-) Súhlasím s Fikusom...nemyslí to zle!
Okrem toho tu máš fakt rekordnú sledovanosť!

Tiež prajem krásne Vianoce všetkým...
:love:
Myslím, že tú kyselinu fosforečnú sme už preberali...že nie, nakoľko máš poloorganiku - toto si sám skonštatoval už v minulosti...
Ak kyselinu na pH, tak v Tvojom prípade možno citronovú....myslím, že na toto je kapacitou METRÁČEK - už sa tu k tomu niekde vyjadril...
Čo sa týka nenakrmenosti - tak pokiaľ som to pri konkrétnom probléme konštatoval - tak si za tým stojím. Ja ale nie som expert na organiku, to som Ti už zdôrazňoval. Nemám rád veci, čo nemám pod kontrolou, ale presne kvôli Tebe a pár členom, čo tu publikovali názory s ktorými sa úplne nestotožňujem si nejakú tú hlinu odskúšam. Každopádne sme kvalitu vstupnej vody riešili už na samom začiatku. Ty si už dávno v kvete a to nemáš stále vyriešené - ja to považujem za absolútny základ veškerého pestovania. Je tu publikovných mnoho pestov pri ktorých je spoločným menovateľom problémov použitie nevhodnej vstupnej vody a opakujú sa tu chyby spojené s EC ako na bežiacom páse, takže pri niektorých, čo nemajú ani snahu si o tom niečo preštudovať ani nemá zmysel nič písať. Toto ale nie je Tvoj prípad. Nenechaj sa nikým odradiť a choď si po svojom....
Ináč neviem ako ostatní, ale ak kuknem na túto fotku z Tvojho pestu, tak naozaj nechápem, že s čím si stále nespokojný: http://grower.cz/forum/image.php?at...85564&size=full

:girldevil
Efendy
Pokud chceš jez kokos a JIDB tak zkus návod od Bárta a budeš mile překvapen pokud ho dodržíš. Jedu dost podobně a žádnej problém, žádnej stres. Dokud jsou kytky OK nic neřeším, jen namíchám hnojky, srovnám PH na 5,9 někdy se netrefím tak to nehrotím pokud to je 5,8 - 6,1. Zkus a uvidíš http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=65817 Hlavně žádný stres, vše si moc bereš. Stačí ti dvě základní pravidla světlé listy málo žrádla, připálené listy hodně žrádla a výhoda kokosu je že to dokážeš srovnat za 2-3 dny což se ti u hlíny nepodaří. Sám jsi se přesvěčil (i botanik ti to potvrdil) jakmile je v hlíně špatný poměr něčeho co ti způsobuje špatné PH už se to nemusí vůbec podařit srovnat - kokos propláchceš vodou a máš zase čistý stůl.
Efendy
citace:
Původní příspěvek od odo

Ináč neviem ako ostatní, ale ak kuknem na túto fotku z Tvojho pestu, tak naozaj nechápem, že s čím si stále nespokojný: http://grower.cz/forum/image.php?a...85564&size=full

:girldevil


Jasný souhlas, nevidím nic co by ukozovalo že se maj kytky špatně, proto nevidím sebemenší důvod něco "ladit" at je EC jakékoliv.
Madical-Strains
Koukal jsem se do sveho prvniho grow a prave ze tam ty listy ve ctvrtem tydnu neopadavaly tak brutalne.
A 20-30 listu sezloutlych a odpadlich denne je vazne az moc, to uznejte.
Jo kdychych byl 14 dni pred kosou ,tak tam uz by to bylo trochu vic logictejsi.

Ale asi je to fakt ze byly malo nakrmene.
Dnes rano dostaly nasup a pribyly od rana jen dva zlute listy, coz je uz maly uspech , no uvidim pres noc.

Jeste bych potreboval od nekoho kdo rozumi te osmoze vysvetlit ,proc jedna osmoza vyrabi vodu s ph 5 ,jina s ph 6,5 a dalsi 7,5 ?

Je mi jasny ze bude rozdil v cene a kvalite a poctu filtru ale ja se bavim o tehle konktretni a ruzni lide na netu co ji maji maji rozdilne PH RO vysledky.
A vystupni vodu z kohoutku maji totoznou kolem ph 8.

Reverzní osmóza - Classic (190 l/den)
Bitir
Efendy, ja jedu taky substrat ,mineralni hnojiva a pokud mam problem ,tak do druhyho dne vyreseno. Dva pruplachy s tim ze mi vytece cca dve deci vody z kvetinace a z puvodniho ec 2.2 mi vytikalo 0.4 . treti zalivka ec 1.6 a ph 6.5 . ,,ctvrta to samy a uz mi teklo ec 1.4 a ph 6.2 .
Puvodni hodnoty byly ec 2.2a ph 4.7 . to vse vyreseno do druhyho dne ,tak se mi i substrat chova jak kokos .
Jinak je mi jasny ze jsi reagoval na michani substratu a organiku. Jen sem chtel prispet ze i v substratu je hraje na vytok a rychky napraveni problemu ookud nejedes organiku
Madical-Strains
Je tato reverzni osmoza vhodna co je na te fotce?
Ma ji nekdo?
odo
Madi - to daj do nejakeho iného vlákna - tu to vidía len tí, čo sledujú tento pest! MŃa to osobne dosť prekvapuje, že z toho vyteká pH 5
! Človek sa stále učí!

BITIR - začína tu byť chaosss - strácam prehľad. Asi zasa z Vianočného r-umu??!

MADI - nezačni prosím nič preplachovať! :-)

EFENDY - Bartov recept je super, osobne som ho skúsil, ale pri LED, čo idem ja a Madi treba Ec a miešanie ešte upraviť o cca + 20 percent, takže v plnom kvete to švihám 2,4 a viac na JIDB. Polievam pred osvetlením a pred zhasnutím. Neprelievam a nenechávam ani preschnúť. Dávam Canna Cocos s trichodermou. Pokiaľ som šiel Bartov popis, tak pri LED nastávalo blednutie a fĺaky, čo popisuje Bart pri nízkom Ec

METRÁČEK -ak to sleduješ - sorry, že to tu zase píšem, ale LED svetlá to takto vyžadujú...nemôžem za to! :-)
Efendy
Jasný jak už tu několikrát zaznělo pod LED je třeba krmit víc a návod od Bárta je pod HPS - takže nezapomenout přikrmit! Jinak já už jsem prostě lenoch takže jedu jen 30/20/10 a pak 10/20/30 - X nedoporučuji jednou jsem ho dostal gratis takže jsem testnul a rozdíl 0 jen bordel ve vodě.
odo
EFENDY - ešte malá vychytávka: 5 litrov dažďovky + 1 liter z vodovodu /0,5/ +8ml A+16 ml M+24ml B+10 kvapiek pH- JIDB - výsledok EC 2,2 pH 5,8 Na 7 l kvetináč s cocosom zalievam 2x denne cca 250 ml v menších dávkach. Akurát to začne vytekať naspodku.
po 24 hod je Ec o 1 až 1,5 vyššie, ale to si nevšímam. Nikto doteraz nevysvetlil, že prečo u JIDB ide Ec hore po 24 hod.
booster X nepoužívam :-)
Bitir
Me se taky do druhyho dne zvedlo ec z vytoku . Nameril sem 2.2 a druhej den tam bylo 3.5 . Nevedel sem proc a po problemu s kytkama kvuli ph a naslednym proplachu mi vytece ec1.8 a i kdybych to nechal tyden v nadobe, tak tam mam porad 1.8.
metracek
Porad by me zajimalo o kolik mam toho jidb pridat venku pod slunkem misto pod hps kdyz to maj soudruzi tak vymyslene u LED :D Ja se nezlobim odo, on vam tu hloupost jednou nekdo kdo tomu opravdu rozumi treba vysvetli.

Jinak s jidb mam taky osobni zkusenost v hline. Vsichni spravne podtykate ze se s jidb (mineral) pestuje daleko snadneji, to je pravda. Ale zase s nim nikdy nedoshanete takove kvality jako v organice, aspon ne u spickovych strainu co se chuti tyka. Tim vam jidb nechci hanit, ne kazdej pestuje kvuli chuti a ne kazdej pestuje spickove strainy. Ale zdravotni cannabis se pestuje jen organicky, ne na mineralech.

EDIT: Takze odo, JIDB uvadi tuhle vetu: "For growing under LED systems, increase the concentration by about 20% and reduce the frequency of watering (less evaporation due to lower temperature under lights)"....Ty si z te věty vynechal "snižte frekvenci zalevani" a tu důležitou na konci "(kvůli nižším teplotám pod LED je menší odpar)". To znamena ze mas-li v boxu pod LEDkema 26 stupnu jak my pod HPS, mas uplne stejny odpar a mel by si uplne stejne hnojit. Spatne sis to jejich doporuceni vylozil, vytvoril mytus ze to pod LED "vice žere" a siris ho dal ;) Pokud nesnizis frekvenci hnojeni a budes hnojit tak casto jako my pod hps tak je pravdepodobne pripalis. Jak sem ti psal driv, zalezi to na teplote v boxu ne na zdroji svetla.
Bitir
Kazdej pise vetsi koncentraci hnojiv pod ledkama ze se min vyparuje voda, me osobne po dvou dnech kazda kytka vezme litr a nic z kvetinace netece, 6.5 litru kvetinac. Nevim proc zvysuji koncentraci,ja to treba nedelam pac se mi pripalovaly spicky listu. Co se kvality tyce tak na organiku asi opravdu nic nema,ale musis to proste umet.
Bitir
Dodam ze stale drzim ec1.8 v kazde zalevce .ted chci zvedat na ec2 tak uvidim jak to dopadne.
Madical-Strains
Aha, takze JIDB je mineralni hnojivo?
Domnival jsem se ze je to ciste prirdni hnojivo podle teto stranky.
Tak to jsem ten text spatne pochopil ,v tom pripade Biobizz to jisti.


https://www.bio-garden.cz/eshop/3_h...a-box-sada-4x1l
Madical-Strains
Vcera jsem jsem psal ze sezloutly po poradnem hnojeni uz jen dva listy, tak zde posilam aktualizaci zloutnuti a odpadavani z dnes rana.
Madical-Strains
Neni duvod k veseli !
metracek
Vety jako "Hnojiva JUNGLE indabox jsou koncipována na pomezí biominerálních a organických hnojiv." Slovo biomineralni je krasný, pred co vsechno se to bio nevleze :D Biomineralni se v cesku oznacuje bezne i plagron terra, v anglictine v popisu nenajdete o bio ani zminku. U nas je trh nevzdelanych lidi kteri na slovo bio slysi, tak se tomu prizpusobuje marketing. Ono vyrabet hnojiva neni zase zadna raketova veda, cely jidb je zalozeny hlavne na perfektnim marketingu. Je to mineralni hnojivo, urcite jedno z lepsich-hotovo, zadny hratky se slovickama :) A mineralni neznamena nutne neprirodni!

Medi zahnoj zase a bud v klidu...vzdyt na ty spodni listy ani nesviti, tak proc se maji udrzet? Spodni listy odpadavaj bezne, prirozena vec kdyz je neskubes po prepnuti. Tobe to pestovani s takovou nemuze prinaset zadnou radost, ty se vsim nechas hned "vydeptat". Ver tem kytkam, neshazuj je porad. Pozitivni mysleni!
Madical-Strains
Jo zahnojim zase za dva dny.
Fakt se snazim byt pozitivni ! Kdyby to byly jen ty spodni listy ale uz je to i ve strednich patrech a u dvouch je to az u vrcholku.
Nemuzu byt moc pozitvni kdyz se to vazne zhorsuje.
Furt mam pocit ze pokazde kdyz tam leju tu kohutkovou tak jim davam proste jed.
Je tazky to neresit kdyz to vidim .
1.1 bude zase aktualizace tak uvidite jak uz zloutnou i ty horni listy a do kosy opravdu jeste daleko.
fikus37
Madical, tak potom jedině špatná karma ve tvém bytě.
Někdy se stane, že tam kde nic není ani smrt nebere.
Jináč si to nedokážu vysvětlit.
Kámoš bydli v garzonce ve 14 patře a rostliny co si donesl domu (od kaktusu až po karafiáty) mu začali žloutnout.
Madical-Strains
https://rybicky.net/forum/14515--reverzni-osmoza?od=101


Vazne premyslim ze objednam ted uz tu osmozu kvuli kytickam.

Tady ale zjistuji, jak tezke a hrozne komplikovane je tu reverzni osmozu pripojit. Skoro kazdy ma problem s instalaci. A jsou to udajne sikovni kluci a co ja ktery sem totalne manualne nezrucny a nesikovny.

,Nevim jak bych ji tu reverzni osmozu zprovoznil.
A jeste odpojovat membranu a nechat to pred pouzitim 3 h tect na prazdno.


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma