Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor

Stránky: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 
Druhy indoor , COB-LED 242w, BIO-pest, Super-Skunk - Klikni zde pro originální téma
Madical-Strains
citace:
Původní příspěvek od fikus37
Tak mikroskop dorazil a je to menší než jsem čekal. Už jsem zkoušel a jde to vidět, ale čočka mohla být větší. Než vycentruji moje staré oči, tak to trvá.
Navíc mě ojebali. Psali 200 Kč i s poštou a platil jsem dobírkou 279Kč. Ty eshopy jsou masakr.


Vzdyt jsem ti nasel odkaz na kram kde to maji za 111 kc, mel bysto o kilo levnejsi.

Teda to je vazne malinkaty, taky bych necekal ze az tak, ale svujj ucel to snad splni.
fikus37
Ani mi to raději nemluv,zase jsem se nachytal. Budu muset zůstat dýl v práci o 40min abych 150 očí dorovnal na účtu.:D
Madical-Strains
Tak prave dorazila PPL.kem reverzni osmoza.
Konecne je doma akorat ze ted budu zas setrit na instalatera aby me udelal kohot na pracku a koupit jeste redukci.
Sam to nezvladnu. To bude stat jeste penez!
Ted by se hodil sikovny kamos. :-)

No ,jeste to asi nejaky cas bohuzel potrva nez se z toho kyticky nabumbaj.
kadleec
citace:
Původní příspěvek od fikus37
Tak mikroskop dorazil a je to menší než jsem čekal. Už jsem zkoušel a jde to vidět, ale čočka mohla být větší. Než vycentruji moje staré oči, tak to trvá.
Navíc mě ojebali. Psali 200 Kč i s poštou a platil jsem dobírkou 279Kč. Ty eshopy jsou masakr.




ahoj tyjo taky mi to před chvílí přišlo ... no je to hodně malé :D ale fungovat to bude
ja platil 284kč ...
199 za mikroskop a 85 za ppl
Madical-Strains
Takze ted v poledne konecne zalivka s hnojenim , rano jsem se k tomu vubec nedostal jelikoz jsem nevedel co cist driv. :-)

Bio-grow-4ml1l, Bio-bloom-3ml/1l, Top-max-1ml/1l a bio-heaven-4ml/1l
Madical-Strains
Tak jsem byl (diky bohu) Bitirem dokopan k tomu abych si reverzni osmozu zapojil hned a jeste k tomu sam bez pomoci instalatera.
No nikdy bych se do toho sam nepoustel kdyby me neprsvedcil.

Za cez mu moc a moc dekuji !!!
Diky Bitir!!!



Madical-Strains
Reverzni osmoza prosla 3h cistenim bez membrany a nyni jiz ma v sobe zabudovanou membranu a na predesle otazky me jiz sama odpovedela.

Odpad chcije jako svine a cista voda jen skomira po kapkach.

Ted testuji jaky bude pomer cista voda/odpad .
Pak napisu PH a EC a vysledek pomeru.

Zatim to ale vypada ze na na 10l demineralizovane vody bude nejmene zapotrebi 200l odpadu. To se asi nedoplatim. :-(
Takze prvni dojmy co se tyce efektivity nejsou moc pizitvni.
Madical-Strains
Tak test po 40 minutach ukoncen.


Vystupni voda z kohoutku ......................................PH 7,5 , EC-0,5
Demineralizovana voda neuveritelnych.......................PH-5,8 ,EC-00
Odpadni voda........................................................PH-7,6 EC-0,6

Za 40 minut vykapalo demineralizovane vody.......1000 ml (1.L)
odpadni vody.....................................5300 ml (5,3L)

Rekneme ze pomer 1/5,3 coz neni tak hrozne jak to puvodne vypadalo opticky podle vody ktera vychazela s obou hadicek.

1 litr demineralizovane vody nechavam stat v nadobe a ted budu testovat stabilitu PH a EC. Pak sem samozrejme vysledky doplnim.


Shrnuti:

1.-Cena 1362 kc, postovne ma eshop zdarma !
2.-Instalaci reverzni osmozy zvladne opravdu kazdy , dokonce i ja.
Nechapu proc na tom webu rybicy.net vsichni tak strasily s tou slozitou a nepochopitelnou instalaci. Uz vim proc, protoze nemely k ruce Bitira !
No, kdyby nebylo Bitira tak bych se ted na tu krabici s osmozou mohl jen divat.. Posilam K+ !
3.-Velky prostor k michani se vstupni vodou.

A pristi zalivka za dva dni bude zivou vodou tak doufam ze kyticky prestanou uz konecne narikat.
Jeste uvazuji ze bych kazdy kvetinac prolil pred hnojenim alespon 5 litrama zive vody aby se trosicku alespon snizilo PH substratu.

Takze spokojenost nade vse. :frog:
crazyn
Dobrýýý , já mýslím že poměr 1 / 5.3 se ještě dá , 10/200 už je monstrozně moc :D pár zalití a voda jak na bazén :D , na kvalitní proliti by se mělo dát 2x až 3x objem květináče , ale to bych hloupě kecal , nikdy jsem neprolíval tak je pro mě tahle informace tabu,holky budou určitě rády za kvalitnější vodu,ale myslím,že nějak extra se nic moc nezmění,ale furt lepší jak je ničit do konce.
Madical-Strains
Jo, mas recht, nekde se to tu na G. skutecne uvadi kvalitní proliti by se mělo dát 2x až 3x objem květináče ale udajne je to spatne.
Vyplavi se tim vsechny hodne bakterie a houby a vubec.....teda jesli se samozrejme nemylim. :-)
Zda se mi to proste trochu proti logice .
Ale narazim tady na ten nazor docela casto.
odo
Gratulujem k RO! Pojem "Źivá voda" by som v tomto prípade určite nepoužil. Už som písal, že nedoporučujem k príprave živného roztoku použiť čistú vodu z RO s EC 0,00
Mne sa osvedčilo miešať ju s "normálnou" /ja mám z vodovodu 0,4/ v pomere cca 1:5, lebo deficit Ca..fľaky na listoch... atď
Madical-Strains
Odo- Jo , diky ! Mam radost ! A kolik mas PH RO vody po odmmineralovani a jake ph druhy den?

Po mixu se vstupni vodou a pridani hnojek = ZIVA VODA !
Ziva voda to proto , ze ozivy me kytky a udela jim dobre !
Takze termin ziva oda je zcela na miste. ;)


Predpokladam ze mas na mysli 5:1 = 5 dilu RO a 1 dil vody.
pankytka
citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains
Tak test po 40 minutach ukoncen.


Vystupni voda z kohoutku ......................................PH 7,5 , EC-0,5
Demineralizovana voda neuveritelnych.......................PH-5,8 ,EC-00
Odpadni voda........................................................PH-7,6 EC-0,6

Za 40 minut vykapalo demineralizovane vody.......1000 ml (1.L)
odpadni vody.....................................5300 ml (5,3L)

Rekneme ze pomer 1/5,3 coz neni tak hrozne jak to puvodne vypadalo opticky podle vody ktera vychazela s obou hadicek.

1 litr demineralizovane vody nechavam stat v nadobe a ted budu testovat stabilitu PH a EC. Pak sem samozrejme vysledky doplnim.


Shrnuti:

1.-Cena 1362 kc, postovne ma eshop zdarma !
2.-Instalaci reverzni osmozy zvladne opravdu kazdy , dokonce i ja.
Nechapu proc na tom webu rybicy.net vsichni tak strasily s tou slozitou a nepochopitelnou instalaci. Uz vim proc, protoze nemely k ruce Bitira !
No, kdyby nebylo Bitira tak bych se ted na tu krabici s osmozou mohl jen divat.. Posilam K+ !
3.-Velky prostor k michani se vstupni vodou.

A pristi zalivka za dva dni bude zivou vodou tak doufam ze kyticky prestanou uz konecne narikat.
Jeste uvazuji ze bych kazdy kvetinac prolil pred hnojenim alespon 5 litrama zive vody aby se trosicku alespon snizilo PH substratu.

Takze spokojenost nade vse. :frog:



Ahoj, jsem zvedavej na mereni po 24h. Kazdopadne ti to s tim PH zamavalo slusne a ja bych prave neco takovyho potreboval. Ta hodnota PH ale uplne odporuje tomu, co pise typek v tomto threadu: http://www.katedrala.cz/anonym/nph-...uernqvq=3d78148

Tak ted, kde je zakopanej pes...

Co se tyce instalace - tu pripojku, kterou jsi namontoval na kohoutek, ta uz je v baleni, nebo se musi dokupovat? Jinak to tam asi jen primontujes a richtig, nebo je tam nakej chytak? :D
Madical-Strains
Ja tu osmu videl poprve v zivote a podle toho jak lidi na netu s tou instalaci si nevedely rady tak jsem se toho obaval.

Ja koukal ze jine osmozy z jinych eshopu v baleni schazi nektere veci jako je ten plastovy nastavec ale v jinych eshopech do baleni vkaladaji i rezervni fitry ale zas nemaji treba dopravu zdarma.
Tady z toho eshopu tam bylo uplne vsechno, vcetne hadicky kterou musis rozriznout na 3 kusy podle toho jak je potrebujes dlouhe.
A ten plastovy nastavec co se montuje misto sprchy nebo misto te roury z baterie co z ni tece voda tak ten u toho byl.
Nic jsem nemusel dokupovat a zadny chytak v instalaci nebyl.
Dokonce me zbylo i spoustu dilu ktere jsem ani pri instalaci nevyuzil.

Ja jsem cetl na Rollitup ze ta RO voda by se mela pripravovat den predem na zalivku. Protoze snizi ph vody a ta do druheho dne malinko stopne ale uz ne moc a zustane uz stabilni, pak teprv se smicha s kohoutkovou abys mel ph 7 a pak se pridaji hnojky a zalevas.

At me nekdo opravi ,kdo ma osmu , pokud jsem to spatne prelozil.
Ale verim ze dobre.
Efendy
Odpadní voda znamená že pokud potřebuješ 10l přefiltrované vody tak ti někam vyteče 53l odpadní vody +10l té přefiltrované?
Madical-Strains
Jo, tak to presne to vychazi u me ,mam nizky tlak vody protoze bydlim hodne vysoko. Ten kdo ma tlak vody 6-8 baru ma pomer odpadni vody mensi napr. 1:3.
Ale odpadni voda je prakticky to same jako vystupni voda z kohoutku takze se da chytat do kanystru a muze se z ni treba varit, koupat nebo splachovat hajzl pokud ji nechces rovnou napojit do odpadni roury.
Efendy
Jasný takže něco jako z bojleru :)
Madical-Strains
Tak vysledek testu po 25.h. je krasnych PH-6,5 coz je idelani k michani s kohoutkovou vodou.
;)

Domnivam se ze v 5.litrovem kanystru ,jelikoz je to vic vody by bylo ph jeste o neco nizsi.

Takze o proti ciste kohoutkove po 24.h. znacny rozdil v ph stabilite.

pankytka
6,5 je good :) diky za sdeleni vysledku! Jinak si nemyslim, ze pri vetsim objemu by to PH bylo jeste o neco nizsi...proc by melo?
Madical-Strains
Proc? Protoze v malilinkatem kelimku jsem nameril jeste o neco vyssi ph 6,7 , coz vypovida o tom ze cim vetsi objem vody tim je ph stabilnejsi.

Ale i to je super 6,7 , voda z kohoutku mela po 12 h ..8,4 !
Brejk2013
citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains
Ted jsem si objednal na trichomy tuhle skvelou vecicku.
Vetsinou to stoji kolem litru.

https://www.bestdarky.cz/kapesni-mikroskop-p-6999.html


Taky ho mam a spokojenost....nejlepsi ve tme se zapnutou diodou a vidis krasne....a hlavne za hubicku a to se pocita.....
Madical-Strains
Jo, po Sylvestru si jdu ten kapesni mikroskop taky vyzvednout.
odo
Už som spomínal - ja RO nemám. Do growu používam dažďovku. Tá má Ec 0,0 - 0,1 /Milwaukee/ a pH 7-7,2
Nakoľko mi rastliny vykazovali nedostatok vápnika Ca, tak som ju začal miešať s vodou z vodovodu. Tá má pH 7-7,2 a Ec okolo 0,4 Živný roztok miešam v pomere 1:5 vodovod:dažďovka Roztok bude mať vo výsledku pH 7 - 7,2 a Ec 0,1 Do takto pripravenej vody pridávam zložky hnojiva. Po pridaní kontrolujem pH, ktoré upravujem v cocose na hodnotu 5,8 v raste a 6 v kvete, pridaním cca 1 - 1,5 kvapky pH - na 1 liter roztoku
ako pH - používam JIDB pH - Ten je zložený z kyseliny citronovej, kyseliny fosforečnej a síranu amonneho. Živný roztok nalejem do zásobníka a dávkujem na začiatku a ku koncu svetelnej periody buď čerpadlom, alebo ručne. To znamená 2x za svetelnú periodu. /LED/ Hodnota Ec mi po 24 hod stúpne o cca 0,1-0,2 Toto už neriešim a pH po 24 hod tiež nekontrolujem. Chcem upozorniť na to, že pH studenej vody z vodovodu, alebo zo studne vykazuje pri merani po odbere nižšie hodnoty, než po odstáti a zohriati na izbovú teplotu.
Na meranie používam pH meter Milwaukee CH600 a Ec meter Milwaukee CD611 Napriek tomu, že zmena hodnôt v závislosti od teploty má byť podľa odborníkov minimálna, ja testujem vodu až pri izbovej teplote. Rozdiel v meraní može byť spôsobený aj citlivosťou - necitlivosťou elektroniky na teplotu meraného média a okolitej teploty.
Takže MADI - doporučujem, aby si testoval vodu po ohriati a odstáti na izbovú teplotu. PH meter Milwaukee nemá tepelnú kompenzáciu. Testovaný roztok by mal byť pripravený a kalibrácia meracích prístrojov by mala byť vykonaná pri rovnakej teplote.
Madical-Strains
citace:
Původní příspěvek od odo
Už som spomínal - ja RO nemám. Do growu používam dažďovku. Tá má Ec 0,0 - 0,1 /Milwaukee/ a pH 7-7,2
Nakoľko mi rastliny vykazovali nedostatok vápnika Ca, tak som ju začal miešať s vodou z vodovodu. Tá má pH 7-7,2 a Ec okolo 0,4 Živný roztok miešam v pomere 1:5 vodovod:dažďovka Roztok bude mať vo výsledku pH 7 - 7,2 a Ec 0,1 Do takto pripravenej vody pridávam zložky hnojiva. Po pridaní kontrolujem pH, ktoré upravujem v cocose na hodnotu 5,8 v raste a 6 v kvete, pridaním cca 1 - 1,5 kvapky pH - na 1 liter roztoku
ako pH - používam JIDB pH - Ten je zložený z kyseliny citronovej, kyseliny fosforečnej a síranu amonneho. Živný roztok nalejem do zásobníka a dávkujem na začiatku a ku koncu svetelnej periody buď čerpadlom, alebo ručne. To znamená 2x za svetelnú periodu. /LED/ Hodnota Ec mi po 24 hod stúpne o cca 0,1-0,2 Toto už neriešim a pH po 24 hod tiež nekontrolujem. Chcem upozorniť na to, že pH studenej vody z vodovodu, alebo zo studne vykazuje pri merani po odbere nižšie hodnoty, než po odstáti a zohriati na izbovú teplotu.
Na meranie používam pH meter Milwaukee CH600 a Ec meter Milwaukee CD611 Napriek tomu, že zmena hodnôt v závislosti od teploty má byť podľa odborníkov minimálna, ja testujem vodu až pri izbovej teplote. Rozdiel v meraní može byť spôsobený aj citlivosťou - necitlivosťou elektroniky na teplotu meraného média a okolitej teploty.
Takže MADI - doporučujem, aby si testoval vodu po ohriati a odstáti na izbovú teplotu. PH meter Milwaukee nemá tepelnú kompenzáciu. Testovaný roztok by mal byť pripravený a kalibrácia meracích prístrojov by mala byť vykonaná pri rovnakej teplote.




Odo- to co pises cervene s tim musim souhlasit! Proto to jsem to take uvedl do sveho vlakna minimalne uz 2x na poslednich cca 10 strankach. :)
Madical-Strains
34.DEN KVETU-12/12

Maly update.

Zalito konecne zivou vodou s hnojenim s ph 6,5.(bez snizovani ph Kyselinou citronovou)
Bio-grow-3ml1l, Bio-bloom-3ml/1l, Top-max-2ml/1l a Bio-heaven-4ml/1l

Od ted budu kazdou zalivku ubirat Bio-grow pokazde o 1ml/1l.

Meril jsem ph RO odtstae vody v 5l kanystru a skutecne se potvrdilo co jsem zminoval vyse,bylo tam jeste nizsi ph 6,3.

Take jsem zjistil ze v RO vode hnojky snizi ph o celych 1,2 narozdil od kohoutkove snizene citronovou kyselinou snizi jen o pouhe PH 0,5.
To je zajimavy.

Az pojedu pristi kolo kokos tak to budu mit o neco tezsi michani kvuli nizkemu ph RO vody,kdyz na kokosu je treba udrzovat v rustu ph 5,8.

Mam dojem ze se kvety od posledniho updatu vubec neprifoukly.
Vsimnete si jak u dvou kytek jsou nazloutle listy i na vrcholcich, ty dve v levo jsou cele zelene a uplne vpravo vzadu je albin ktery uz skoro cely zezelenal. Pevne doufam ze by ty dve zloutnouci mohly diky te zive vode do kosy take snad zezelanat.
Madical-Strains
Stastny Novy rok ! ! ! :leaf:

Preje vsem growerum Madi.
crazyn
Taky přeju Stastny novy rok plnych moooc moc G !
odo
pf 2017 :leaf:
pankytka
Vse nej hosi!

Madi - koukam na fota, mas to nahodou slusny, co by za to jini dali :)
Madical-Strains
No tak lepsi nez plisen , to je fakt. :-)
Madical-Strains
Presne za tyden 8.1.2017 tedy od 42 dnu kvetu -zahajim Flushing a cca nekdy kolem 56 dnu kvetu (podle zabarveni trichomu) to seknu.

Budu Flushovat cistou RO- vodou po odstati 24.h s ph 6,3.
(bez smichani s kohoutkovou)
Jeste ale overim jesli neni lepsi ji namichat na PH 7 s kohoutkovou.
Whiskey_777
Myslím že u RO vody při flushi už by jsem PH neřešil......
Madical-Strains
Dnes zalivka + hnojky
Bio-grow-2ml1l, Bio-bloom-4ml/1l, Top-max-4ml/1l a Bio-heaven-5ml/1l

Ph-zalivky 6,5 , PH-vytoku 6,6 !

Takze dokonale osmoticka voda srovnala PH substratu !!!

Ok, Flushovat budu cistou RO vodou s ph 6,3 a jiz nebudu osmotickou vodu michat s kohoutkovou.
odo
Gratulujem!
Negative Creep
Je velký omyl si myslet, že RO voda, má něco společného s lepší stabilitou pH, ba naopak.... už jenom to, že není neutrální = 7.0pH a stačí jí být jen na vzduchu a vstřebat a okyselit se trochou toho CO2 a hned klesne pH na 6.6pH ... ( btw dokáže mi někdo vysvětlit, jaký proces působí na vodu alkalicky, při intenzivním vzduchování?)
ovšem do hlíny perfektní a pochybuji, že hlínu srovnala, spíš už neměříš tu kohoutkovou na odpadu.

RO voda je imho přímo nevhodná pro hydro a v kokosu způsobuje deficit. Jestli Mg nebo P, to je pro mě nevyřešená otázka.
Madical-Strains
Ukonceni testu PH stability RO vody v 1 L.

RO voda byla testovana dneskem po 84.hodinach po odstani 1 litru.

Ph-6,9
EC-0,1

Zaver.-PH 6,9 ctvrty den po odstani 1 l RO vody je skvely vysledek ,

Z toho vyplyva ze v 5.l kanystru je RO voda velm stabilni a po zatliti do kvetinacu drive vyschne nez by stacila zmenit ph substratu.
Madical-Strains
citace:
Původní příspěvek od Negative Creep
Je velký omyl si myslet, že RO voda, má něco společného s lepší stabilitou pH, ba naopak.... už jenom to, že není neutrální = 7.0pH a stačí jí být jen na vzduchu a vstřebat a okyselit se trochou toho CO2 a hned klesne pH na 6.6pH ... ( btw dokáže mi někdo vysvětlit, jaký proces působí na vodu alkalicky, při intenzivním vzduchování?)
ovšem do hlíny perfektní a pochybuji, že hlínu srovnala, spíš už neměříš tu kohoutkovou na odpadu.

RO voda je imho přímo nevhodná pro hydro a v kokosu způsobuje deficit. Jestli Mg nebo P, to je pro mě nevyřešená otázka.




Ze uz zrejme nemerim vytok ??? Pokazde merim PH vytoku!
Stacilo si pozorne precit alespon jeden prispevek nad tebou !!!
Ted uz neni na vytoku voda kohutkova ale RO+kohoutkova.

Tak mi rekni co teda podle tebe zpusobilo ze se PH substratu srovnalo na spravnou hodnotu kdyz to ty jak pises podle tebe nemuze zpusobit RO voda.

Hele jeste jednou jsem smeril PH po zkalibrovani PH metru a skutecne PH se shoduje s puvodnim merenim. ;)


Hlavne mi prosim vysvetli co tam tedy zpuzobilo ph snizeni substratu kdyz to RO voda nebyla.

Madical-Strains
ok,doplnuji a dadatecne jsem zmeril EC.
PH vutoku 6,6
EC vytoku 2,5

Na to EC vytoku uz se me prosim neptejjte ani pres pm ,
uz to EC nemerim !
Madical-Strains
Zde maly up , myslim ze ted se teprve nafukovani poradne rozjizdi.
Za dva dni o 4 mm do sirky u nejvetsi paliccky.
Mam pocit jakoby ta RO voda mela na to take trochu viv ale muze to byt jen shoda nahod.

Prostredni kyti v zadni rade je nevyssi 57cm a nejnizsi ma 45cm.

Myslim ze ted to teprve zacina byt krasne a bezproblemove.


Fikusi- si me slibil ze vlozis fotku spalenou od ledky a asi si na to zapomel.
:-)
fikus37
Škoda ,že jsi ten začátek tak zabil,jinač bys měl topovky.Máš to pěkný a pestíky ještě nemáš hnědé,takže ti to ještě pojede do šířky.
Příště zaplň celý prostor a budeš mít parádní výnos.
crazyben
jj vypada to paradne ;)
Madical-Strains
citace:
Původní příspěvek od fikus37
Škoda ,že jsi ten začátek tak zabil,jinač bys měl topovky.Máš to pěkný a pestíky ještě nemáš hnědé,takže ti to ještě pojede do šířky.
Příště zaplň celý prostor a budeš mít parádní výnos.



Fikus- No, skoda toho zacatku, to mas pravdu. :-(
Dekuju moc za pochvalu i crazybenovi :-)

Jako mas na mysli vic kytek? A kolik kytek teda pod muj panel 242w je podle tebe idealni?
Nebo nechat 5 kytek dele na rustu a vickrat stipnout havni stonek?
Jak si to myslel zaplnit prostor?
Ledideal
9 kytek ideál v 11L květináčích
Madical-Strains
Ja vim ze jsem tim asi trapnej ale ja mam proste bobky pestit vic nez tech 5 prestupkovych kytek.
Nejsem takovy strelec . ;)
Krome toho me to bude i tak pro svou potrebu bohate stacit.

Horsi je to s vyrobou Fenixovych slz ,tam je treba cca 400-500g.
Ale to dam zase na jare u kamose out.
Dirty86
No vidis nakonec si si stim vyhral a vypada to dobre jen tak dal..mozna nakonec ani Biotabs nebudes muset zkouset hihi
Madical-Strains
citace:
Původní příspěvek od Dirty86
No vidis nakonec si si stim vyhral a vypada to dobre jen tak dal..mozna nakonec ani Biotabs nebudes muset zkouset hihi




Diky!

No mozna ze ani ne, kazdopadne me zbyde jeste nejaky Biobizz tak by byla skoda ho nechat zkazit.
Ale Biotabs me zajima z duvodu jednoduchosti .

Je to mnohem drazsi ne komplet Biobizz.
Dirty86
Jj je ale pri tvem setupu z 5 kytkama bys udelal 15 kol :-)
Madical-Strains
To asi jo , ale pro me raketa.
Negative Creep
citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains




Ze uz zrejme nemerim vytok ??? Pokazde merim PH vytoku!
Stacilo si pozorne precit alespon jeden prispevek nad tebou !!!
Ted uz neni na vytoku voda kohutkova ale RO+kohoutkova.

Tak mi rekni co teda podle tebe zpusobilo ze se PH substratu srovnalo na spravnou hodnotu kdyz to ty jak pises podle tebe nemuze zpusobit RO voda.

Hele jeste jednou jsem smeril PH po zkalibrovani PH metru a skutecne PH se shoduje s puvodnim merenim. ;)


Hlavne mi prosim vysvetli co tam tedy zpuzobilo ph snizeni substratu kdyz to RO voda nebyla.

Substrát měl celou dobu správné pH, substrát se nedá měřit tím, že se změří to co z něho teče, po deseti vteřinách co byla voda v kontaktu s půdou ;) upřímně, rád nechám lidi se topit ve vlastních názorech, taky jsem si tím prošel a je to ta nejtvrdší cesta. Mě taky nikdo nepomáhal.
Plus třešnička to, že jsi začal pozdě hnojit Tě akorád přivedlo na špatnou stopu...

RO voda s klasickou půdou bude dlouhodobě jednoduchá cesta, jakmile, ale začneš laborovat s hydro, nebo semi-hydro, začnou se objevovat problémy, s kterými ti dost možná nepomůže nikdo jiný než ty sám.

A máš pravdu, četl jsem jenom 34 stránku a všechno z čeho vycházim jsou fotky a vlastní zkušenost. Tím bych chtěl poděkovat členovi kcb, že se podělil o parametry jeho vody. :flick:
Madical-Strains
citace:
Původní příspěvek od Negative Creep
Substrát měl celou dobu správné pH, substrát se nedá měřit tím, že se změří to co z něho teče, po deseti vteřinách co byla voda v kontaktu s půdou ;) upřímně, rád nechám lidi se topit ve vlastních názorech, taky jsem si tím prošel a je to ta nejtvrdší cesta. Mě taky nikdo nepomáhal.
Plus třešnička to, že jsi začal pozdě hnojit Tě akorád přivedlo na špatnou stopu...

RO voda s klasickou půdou bude dlouhodobě jednoduchá cesta, jakmile, ale začneš laborovat s hydro, nebo semi-hydro, začnou se objevovat problémy, s kterými ti dost možná nepomůže nikdo jiný než ty sám.


Negative Creep-
Malokdo cte vlakno pozorne.
Vubec nebylo spravne ph substratu celou dobu, jak pises.
Vim ze se neda merit ph substratu tim ze voda protece substratem za 10 vterin.
Kdyz se kouknes par listu zpet tak se doctes ze jsem odebiral hlinu na ruznych mistech kvetinacu a nechavl jsem ji vylouhovat cca 2 hodiny v destilovane vode ,presne podle navodu z rolittup a nameril jsem PH 9, takze spravne ph substratu urcite nebylo. ;)

Ano, s ti mas castecne pravdu hnojil jsem nedostatecne ne vsak ze jsem zacal hnojit pozde. Tez par stranek zpet je mozne dohledat.

Ano s tim poslednim plne souhlasim s klasickou pudou a jeste si zapomel zminit kokos bude dlouhodobe jednodussi cesta.

;)
Negative Creep
Jak může voda bez paměti, změnit dlouhodobě naakumulovaný prvky co vytvářejí zásadité pH, to mi hlava nebere, ještě k tomu v nejstabilnějším bufferu co existuje? jedině prolitím, dočtu se, že si prolejval? ;)

Pravda je taková, že většina z nás absolutně netuší, co dělá. ;) Jsme všichni snad chemici?
Madical-Strains
Nejsem tak znaly jako ty (teprve druhy grow) ale mam dojem ze RO voda smichana s kohoutkovou a hnojivem nejakou pamet zrejme uz mit bude, nebo se mylim?
Neproleval jsem klasicky jen zaleval-proleval 2 litry na kvetinac.
Vic litru by bylo spise na skodu.

Prvni zalivku s RO jsem vlil v pomeru 1:5 ale druhou a treti uz 1:1 + hnojky dalo presne PH 6,5.
Negative Creep
Takhle to zní správně. RO míchaná s kohoutkovou je nejjednodušší cesta jak se vyvarovat problémům s čistou RO. Údajně by mělo být ideální 0.2-0.3 EC.
No víc litrů by v hlíně vyplavilo hnojiva, které by se tam museli zase dostat se zálivkou, což by mohlo znamenat přelití.
Jsi na konci cesty s dobrým paternem na příští kolo, ale že to stálo sil a ne jen tvých :D
Madical-Strains
Po smichani RO vody s kohoutkovou je EC 0,2 a PH 7,5 po pridani hnojek se snizi PH na 6,5 a EC hnojek uz nemerim jelikoz by to byly nespolehlive udaje a zbytecne by me to mohlo zase rozhodit.

Jo, doufejme ze pristi kolo bude snad uz lepsi. :)
Madical-Strains
39. DEN KVETU.

Takhle vypadaji dve nejlepsi paldy na dvouch nejhorsich kytickach na dennim svetle. Omlouvam se za Parkinsona pri foceni.

:frog:
Madical-Strains
A Takto to vypada v porovnani s 1,5 pet-lahvi.
Jinak ,jak si lze vsimnout tak ty dve kyti co maji zlute listy u vrcholku tak uz zezelanavaji ,pro neverici , je to po zmene na RO !!!
A od te doby jsem nemusel odstranit jediny list, vse se uz jen zelena. ;)











A takhle z dalky pres celou mistnost.
Madical-Strains
Dnes predposledni zalivka s hnojenim.
Bio-grow-1ml1l, Bio-bloom-4ml/1l, Top-max-4ml/1l a Bio-heaven-5ml/1l

9.1. bude posledni hnojeni a 12.1. zacne flushing cistou vodou..
Madical-Strains
Maly update .
Zitra pridam vice fotek.
odo
možno by som to ešte nechal chílu hnojené. Dosť si užili strádania, tak ich ešte pár dní krm ak sa ešte nafukujú.
Madical-Strains
No, nevim , radeji bych zahajil flush jak jsem naplanoval .
(i podle jinych vlaken) Kyti mohou byt hotove nejdrive v 56 dnech a ja chci nejmene dva tydny na proplach. Pokud jim dozrani bude trvat dele tak to bude jedine lepsi. ;)
masuro
ja bych to take flushoval
Bitir
Nerekl bych ze bys poznal tri dny hnojeni na velikosti palic , v posledni fazi kveteni uz nepotrebujes tak vysoky davky hnojeni , nez hnojit dyl a do posledni chvile je lepsi nic nepodelat na hnojivech na zacatku kveteni a v dobe tvorby palic. Videl sem hodne lidi kteri meli na konci kvetu totalne pokrouceny a spaleny listy od hnojiv ,kdyz pak jedes flush treba 10 dnu, tak jak ta kytka ma vyuzit svetlo kdyz ma v haji listy . Je to jen muj nazor a myslim si ze mnozstvi hnojiv nedela velky palice . Mozna je to blbost ,ale radej budu mit zdravy listy a kytku nez nezaruceny o chlup vetsi palice.
Medi mas to hezky nakonec, doufam ze zas rozjedes organiku ;)
masuro
no kriticka faze hnojeni je od 10-35 den kvetu (55 dni kvet celkem) tam to chce fakt opatrne. po tom 35 dni uz je skoro jedno, v zasade muzes zacit flushovat...
Madical-Strains
No abych to shrnul...
Zacatek kvetu jsem trochu propasl to hnojeni , to je fakt ! Take kyticky dost proti tomu protestovaly odpadavanim a zloutnutim listu.
Bylo to zpusobeno tim ze jsem si chybne vsugeroval ze se hnoji maximalne 1x tydne a tu davku od Biobizz jsem delil do trech porci v tydnu, coz byla zasadni chyba.

Odo to mysli dobre - Ono bude zalezet co je to konkretne za Pheno ten muj SS. Nekdo ho ma uzraly v 56.dnu nekdo az v 71.dnu.
Kazdopadne chci nejmene 2 tydny flush, nejlepe 3 tydny.
Pokud me kosa vyjde na 71.den bude flush trvat 4 tydny ,
Ted vyvstava otazka zda 4 tydny flush neni prilis dlouha doba ktera by mohla zasadne ovlivnit kvalitu nebo snizit vytezek ...

Dnes vlozim fotky.
Madical-Strains
42.DEN KVETU 12/12.

Snazil jsem se fotit se stativem aby byly fotky ostrejsi ale i tak zadna moc velka kvalita se nekonala.

Druha fotka je nevetsi a nejpotentnejsi kytka s nejvice poctem kvetu.
Dalsi fotky jsou nejvetsi palicky ze vsech kytek.
Madical-Strains
.
Madical-Strains
Ted jsem se dival na trichomy a uplne jsem prekvapenim strnul ze trichomy byly z 30% uz jantarove a ja jsem jeste ani nezahajil flushing.
Pak jsem si ale vzpomel jak moc zkresluje na fotkach barvu listu led-panel a napadlo me se kouknout na trichomy jeste pri zcela zhasnutem led-panelu jen s bilym led-svetytkem co je na mikroskopu.

A vysledek byl zcela odlisny ! Jantarova barva absolutne nikde.
Trichomy jsou cire a mlecne v pomeru cca 1:1.
Pravdepodobne to barevne jantarove zkresleni zpusobuji hlavne ty cervene Osram cipy na led-panelu a trochu i samotna barva svetla ostatnich cipu.
Takze opravdu nakonec vypada ze budu kosit priblizne az kolem 65-70 dnu. Takze kyti budou mit jeste dostatek prostoru k nafukovani, mozna...
;)

Pravdepodobne bude skreslovat barvu jakekoliv svetlo v boxu.
odo
sorry. ja som nepočital dni, vychádzam z toho, že sa to "nedávno" rozbehlo. Inak súhlasím s Bitirom a aj s Masurom. Pravdepodobne to najžravešie obdobie si prepásol, takže teraz to už asi nedoženieš. Kytky si idú svoj režim tak, či tak...inak pest vyzerá dobre, dúfal som, že sa to rozbehne...tak nech sa darí a vytrieš zrak neprajníkom. Už by si si mal chystať semienka na ďalší grow, nech kontinuálne pokračuješ a zúročíš skúsenosti z tohoto kola.
Prečo vlastne trváš na tak dlhom flushi?
Madical-Strains
Odo - Je pravda ze jsem to hnojeni v zacatcich kvetu podelal ale nemyslim si ze by bylo nutno co dohanet, naopak .

Zde je fotka nejvetsi palicky z meho prvniho pestu z priblizne ze stejneho dne kvetu ,vsimni si velikosti a jeste neni ani pocukrovana na druhou stranu - druha fotka je ted aktualni, je o neco jeste vetsi, porovnej kvalitu palicky sam. Toho cukru tam.... :leaf:

Chapu ze je to jiny strain ale i tak.

Seminka prichystana jeste nemam ,nepujde to tak rychle jak bych si pral ale snad nez zacne jaro tak bych to mohl stihnout.
Chtel bych ale madical klony od nejakeho borce ktery se tim zabyva alespon 6-10 let. Coz bude velmi tezke nekoho takoveho sehnat.

2-3 tydny doporucuji pestite lekarske marihuany v USA a to v oraganickem pestu. ( s mineralnimi hnojivy to neni udajne uz vhodne pro lekarske ucely) A ja jeste ani netusim presne na ktery den me vyjde kosa.
Tak proto takovy flush.
crazyben
odo nechci odpovídat za Medicala, ale ono to je hodně znát na chuti... nevim jak proplachuješ ty, ale já beru v hlíně 14. dní za minimum, nejlíp 3 neděle. Taky myslim že je správnej čas...

Medical: ty fotky mluvi za sebe, je tam videt poradnej posun i pres veskery nedostatky ktery se objevily ;)
Madical-Strains
Medical: ty fotky mluvi za sebe, je tam videt poradnej posun i pres veskery nedostatky ktery se objevily ;) [/B][/QUOTE]

Dekuji moc ! A moc si vasi chvaly vazim !
O to se budu vice snazit v pristim kole !
Uz mam stanoveny presny grow-plan.
alpine
Je to krasny,gratuluji,na to,jaky trable jsi s tim mel,tak se moc pekne podarilo to nakonec ukocirovat. At se dari.
Madical-Strains
43.DEN KVET 12/12

Dnes posledni hnojeni.
Bio-grow-1ml1l, Bio-bloom-4ml/1l, Top-max-4ml/1l a Bio-heaven-5ml/1l
Madical-Strains
44. DEN KVETU 12/12

Takze zitra oficielne zacina flush v 45.dnu kvetu.
Zde maly up.
Madical-Strains
Dnes rano 11.1- 1.den flushig RO+kohoutkova s ph 6,5.( same jednicky-magicke cislo) ;)
fikus37
Dobrý. Na to, že si prepalil ten začátek, tak krása.
MocnyOkurek
Jo palice pekne natekly :)
Madical-Strains
Dekuji ! ;)

Bohuzel jsou prede nami jeste cca 3 dlouho-dlouhe tydny, tak doufam ze uz zadny problem snad nenastane.
MocnyOkurek
Ted se divam cece na ty kytky a oni sviti barvama jak ty moje... bio posrane dava nam pekne zabrat! Ale kuci me uz v threadu nahecovali tak snad se to zachrani tak pekne jako u tebe
Madical-Strains
Promin Okurku, ted nechapu co znamena" svitit barvama"
Predpokladam ze tim myslis ty nazloutle listy?

Me spis dala zabrat moje zbrklost v namichani substratu aniz bych se poradne presvedcil kolik % se tam toho Whormhumusu dava, nez samotny Biobizz, si myslim, teda aspon.
Nebo se domnivas ze je tak tezke prave s biohnojkama dovezt pest zdarne a bez stresu do konce? Cetl jsem ze Bio je trochu slozitejsi nez Mineralni h.
odo
Klud Madi, máš to vpohode!
MocnyOkurek
Jo ze to mas nazloutly. Proste podzim. Prirrovnani.

Jinak problem z hnojivy je vzdy tehdky kdyz prejds z jinych. Mam jine navyky a ty stare sem zapomel. Ale verim ze se to v tehle runde poladi a priste uz bude organika ok. Tak drzim palce at ti to pekne roste
Madical-Strains
Jo, dik, tobe taky ! :-)
Madical-Strains
Dnes jsem musel cistit ofuk, byly na nem usazene mraky prachu a spatne se uz otacela vrtule. Tak me napadlo co kdyz je zanesena i Prima-klima.

Jak ji cistite, behem pestu nebo az po kazdem kole?
Da se ta vrtule nejak vyndat jako u ofuku?

Diky.
anon383596
Nijak za dvacet let jsem na to nesah mas snad pred uhlikovej a prachovej filtr
Kde vidi okurka ten podzim by mě zajímalo ja vidim spaleny listy vysokym ec plus problem s nejakym nedostatkem volaakeho prvku světlý listy vyrazny žíly
Jako zajebanejsi vlákno tezko hledat 43stran a von je sotva za pulkou květu nic proti ale to chat nebo dokumentace?
Abych nebyl úplná picka tak myslel jsem že to bude daleko horší neni to zadna tragédie ale na rozdávání rad z druhy ruky taky ne...
tvl to je kydu v tom tvym treadu ze se tam nenajde nic dovolenou si brat na to nebudu
ale po zjisteni ze si na rust vyjebal mesic a pul a delas tady z toho akorat bordel a vis sam kulovy se chcipakama pulmetrovejma bych te mit z oci do oci poslal do prdele vyjadrujes se a radis u kazdyho hovna s odpustenim a me uz to tezce leze krkem , dali se tu dohledat uzitecny info ted uz je z toho jeden velkej bordel kdyz radej lidi s egem jak hovado a samy hovno umej uz mi to fakt sere jednou osmoza jednou kys citronova seres tokde muzes radis tvl odskousej zjisti dej tomu cas a zkusenosti a raď, rád jsem si tu cet a tak ale po takovejch vemenech jako si ty me to prestava bavit a jde to tu tezce do prdele ukaz mi par zkusenejsich ktery ne dle kostek ale realnych zkusenosti a praxe tu cpou rady ke kazdy pytlovine.... bla bla nenajdes co ty ses za cloveka by me zajimalo sory ale uz mi bouchli saze pane pytlík
Madical-Strains
Ja ten filtr mam ale zapojeny az tyden pred zacatkem kvetu takze vrtule z Prima-klimy muze byt opravdu zanesena uz od rustu. Prasi se me v mistnoti tak moc ze vrtuli ofuku musim cistit kazdych 14 dni, vzdy je na ni 2-4mm prachu, na okrajich tech vrtuli. Takze jsem jel s Primou na rustu docela dlouhou dobu bez filtru.
Beru to tak ze i od zacatku rustu mam uz mit jako nasazeny filtr, i kdyz zde je popsano ze se filtr se zappjuje az v pripade kvetu nebo az zacne zkratka kyti moc vonet.

Jinak neboj , uz to tu nebudu zasirat od pristiho kola svymi vlakny.
Protoze uz neminim poslouchat ve svem vlastnim vlakne kokutky co si mysli ze jsou mistri sveta !
:frog:

Edit:
Kdyz nekdo edituje svuj prispevek tak je logicke napsat edit,protoze nekdo muze uz na tvuj prispevek zareagovat a ty ho mezi tim zmenis nebo rozsiris.
A o tech kokotech , to jsem nemyslel ted na tebe ale vseobecne vubec.
Aby sis to spatne nevylozil.
anon383596
jezis marja sory jsem kacir tak mas snad svuj rozum pet ti nejni provozujes ventilator kterej mas na x let, ja si koupil nekdy v roce 1996-2000 ted ti presne nereknu bych kecal ale prvni vetrak na in mam do ted a jede jak vino jednou vymena kondiku bo ceho a to ufo jede do ted jak fik a ze bych sundal filtr nikdy proc copak chci zacpat loziska prachem
jeste abych se vyjadril k tomu tvymu pestu nevim kolik dni uz na to svitis ale takovy kytky z prichciplejch rezu ne semen abych nekrivdil mam za 0-3 dny na rustu ,neco je hodne spatne kor kdyz vim ak se tem mladejm ze semen chce kvist
anon383596
a jeste me poucuj o editu jo dobry sory radsi si ale zamet pred vlastnim prahem ja se tu fakt nechci napadat ale takovejch rychlo mystru sveta ktery v zapeti x kol vypestovali ultra seno tu bylo ukaz ze se mejlim a smeknu pred tebou
edit : nic nemeneno akorat pridano asice sem na lacno vylil mrte rumu a bong ale za tim co napisu si stojim
:hug:
Madical-Strains
Ja se vubec nepovazuju za mistra a uz vubec ne za vice-mistra, je videt ze nedokazes odhadnout spravne lidi.
To co nekomu poradim to neni z me hlavy, je to od zkusenych groweru od kterych jsem to prave nabyl a jeste to mam cerstve overene primo z meho pestu.
Takze to mam cersve v pameti a muzu to predat dal tomu kdo o to stoji driv nez to kvuli sve nemoci zapomenu.

Uz pred 4 roky jsem se tu setkaval s lidmi jako jsi ty , kteri kazdeho schazovali a urazeli a spoustu dobrych groweru co tu byli pred 4 roky uz sem vubec nechodi . Protoze kdyz nekomu poradili do vlakna tak se nasel vzdy nekdo takovy jako ty , mard a dalsi podobni co ho hned pred ostatnimi ve vlakne schazovali ,ponizovali a vubec se chovali hur nez prasata.

Takze jak ja to vidim , zde na Groweru tady nakonec zustane jen par skupin lidi.

1.-Takovy jako ty co druhe ponizuji.
2.-Par dobrych groweru s hrosi kuzi.
3.-Par uplnych novacku kteri ale casem na to take prijdou a nakonec casem vetsina odejde.

Takze ty a lidi tveho druhu jsou nejvetsi pohroma pro tento Grower , jelikoz vystves osdud mraky slusnych lidi protoze nikdo se nenecha urazet donekonecna.

;)

Edit:

Nevim jak te mohlo napanout ze bych poslouchal snad nekdy rady nekoho kdo me urazi, uz z principu ani nahodou. Tak se divim ze te jeste za tu dlouhou dobu ani nenapalo ze tve prispevky zde v tomto vlakne jsou zcela zbytecne a ze se sem stale vracis a reagujes vubec na to co napisu.

Existuje zahranicni Cannabis forum a domnivam se ze neni jen jedno ,kde se za urazeni a napadani ostatnich gtoweru bezprodlene a nekompromisne rusi dotycnemu ucet tak bud rad ze zdejsi Boss vam to vubec jeste trpi kdyz mu takto odrazujete lidi z jeho web.stranek.
Madical-Strains
Jo chapu , je to fakt , nema cenu vubec temhle lidem ani odpovidat.
Budu se tim uz snazit od ted ridit.
fikus37
Už se poprali?:hug:
Madical-Strains
49.DEN KVETU 12/12

Vcera rano druhy flush.

Ta nejvetsi kytka s nazloutlymi listy u vrcholku co vykazovala spaleni listu a zaroven zrejme uzavreni prijmu zivin tak vsechny jeji listy uplne sezloutly.
Takze opravdu u teto kyti to bohuzel neni barva podzimu zivota.
Palicky jsou u ni v poradku.

Jeste jedna ma nazloutle listy u vrcholku ale ta zatim bez viditelne zmeny.
.
Ostatni holky vypadaji v poradku a zacinaji u nich zloutnout sem-tam listy v dolnich castech.

Vsiml jsem si ze spodni mnipalicky na ktere nesviti apsolutne svetlo a jsou totalne ve stinu jsou kupodivu tez silne pocukrovane, coz me vazne dost prekvapilo.
Chtel jsem nafotit ale mam vybite baterie ve fotaku takze jsem to uz nestihl.
Az koupim baterky nafotim i ty spodni pocukrovane palicky.

Takze krome jedne zlute kytky to vypada ceklem az neskutecne nadherne.

Foto-petka 3 dcl.


Ted uz s tema dvouma zlutyma kytkama nic neudelam tak doufam ze nejak do kosy vydrzi i kdyz pravdepodobne nebudou mit za tyden zadne listy ale pristi grow bude o 100% lepsi na tom si uz tentokrat dam zalezet.
Myslim ze pres vsechny sve problemy mohu byt nakonec velmi spokojen.
pankytka
Dobry to je Madi. Ten zacatek vypadal nekolikrat, ze to zkosis a podivej dnes :) Navic jsi se potykal s mnoha problemy, coz nekterym muze v budoucnu pomoct (tim, jak jsi to tady vsechno poctive a uprimne serviroval..ne opravdu jsem si nevsim,ze by sis na neco hral). Debilka Vemenexe neres, ten clovek musi mit tezky zivot, netreba resit :)
crazyn
Hezkýý to je , já tam vidím aspon 150! A Vemenex..jedním uchem tam,druhým tam , nebudeš si kazit den kvuli "kaštana" ne ?
Kazimír
Pěkný nakonec, moc pěkný...gz :)
fikus37
Pěkné, ten článek co jsem napsal minule, byl sarkasmus, tak doufám že ses neurazil. Také stojím za tebou, nedej se.
Madical-Strains
Mockrat diky , chlapi !

Me nevadi vubec kritika , ale zalezi jak je podana, pokud ji napise inteligentni clovek tak ji formuluje tak ze nikoho neurazi, protoze je proste inteligentni.

Me vadi proste urazky a jakym stylem a formulaci vlozi nekdo (kdokoliv) svuj prispevek, proste vseobecne nemam rad kdyz se nekdo na nekoho povysuje i kdyz by treba existoval duvod.

A to ze ty dve kyti nejsou barvy podzimu a maji spalene listy a maji zamceny prijem zivin to vidi preci kazdy kdo sleduje me vlakno.

Zminil jsem se o tom ve vlakne x-krat , spatne namichany light-mix s whormhumusem 1:1, teda jedna obrovska chyba hned na zacatku s tim uz ted nic neudelam, to jsou proste jen dusledky.
Na OG me jeden grower varoval okamzite ze takovy pomer nebude delat dobrotu, upozornoval me na to jeste pred tim nez zacaly samotne problemy s tim PH. Ovsem uz bylo stejne pozde.

Mate pravdu, nebudu uz na podobne prispevky vubec nikdy reagovat, to slibuju.

Moc vam vsem dekuji za podporu ! ;)
alpine
Madi,uceny z nebe nespad,vsichni se stale ucime a snazime se to dotahnout k dokonalosti. Chybama se clovek uci,ale musim rict uprime,mas to pekny nakonec. S tim whormhumusem jsem to asi take pred nejakym casem pojebal,kdyz jsem sledoval tvuj pest. At se dari.
Mard
citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains
Protoze kdyz nekomu poradili do vlakna tak se nasel vzdy nekdo takovy jako ty , mard a dalsi podobni co ho hned pred ostatnimi ve vlakne schazovali ,ponizovali a vubec se chovali hur nez prasata.


Mě si neber do huby ty lidská trosko!
Madical-Strains
citace:
Původní příspěvek od Mard


Mě si neber do huby ty lidská trosko!




Ode me, za tento prispevek ....K-minus .


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma