Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Receptář » Jak vyčistit textilní květináč?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
celek
Stálý Člen

Karma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 446  

Dotaz Jak vyčistit textilní květináč? Příspěvek č. 1

Nazdar, po úspěšném pěstu v nedegradujících root pouch, nastal problém jak je vyčistit pro další použití. Zatím jsem je převrátil naruby, hodil do vany s vodou a vypral. Očista od hlíny není problém,ale protože kořínky jsou celkem fest zamotaný v materiálu, tak se ptám: Nějaký nápad jak je dostat pryč? (Použít savo,peroxid, odrbat kartáčem...?)

Náhoda je příjemný polštář k odpočinku pro všechny,kteří by chtěli vše to božské,naplněné smyslem a ukazující cíl,z kosmu vyloučit,a to ve prospěch jalové myšlenky,že vesmír postrádá účelné uspořádání a že vznikl sám ze sebe. H.FRITSCHE

Old Post 12-11-2014 v 06:21 AM
celek je offline   Profil uživatele celek   Find more posts by celek   Foto galerie člena celek   Click here to Send celek a Private Message   Add celek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Sordo
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 761 

Příspěvek č. 2

No,když je to textil,co to zkusit vyprat v pračce?
Savo nebrat,pokuď ty květináče nechceš mít batikované.lol

Old Post 12-11-2014 v 09:11 AM
Mr.Sordo je offline   Profil uživatele Mr.Sordo   Find more posts by Mr.Sordo   Foto galerie člena Mr.Sordo   Click here to Send Mr.Sordo a Private Message   Add Mr.Sordo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Džejmsn
Stálý Člen

Karma uživatele Džejmsn - 35% PěstitelskáKarma uživatele Džejmsn - 35% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 114  

Příspěvek č. 3

Přesně taky bych to vypral, ale bez aviváže...

Old Post 12-11-2014 v 09:47 AM
Džejmsn je offline   Profil uživatele Džejmsn   Find more posts by Džejmsn   Foto galerie člena Džejmsn   Click here to Send Džejmsn a Private Message   Add Džejmsn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
celek
Stálý Člen

Karma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 4

Pral jsem to růčo ve vaně, to jsou sice čistý,ale jde o ty zamotaný kořínky v textilu. Nevím zda to pračka dá... A zrovna před tejdnem jsem filtr pračky čistil... Zatím je rukama postupně vytahávám,ale je to dost opruz. Jo, Mr.Sordo, dík za upozornění na batiku. :-) I když květník s logem např. G. by mohl bejt fajn.

Old Post 12-11-2014 v 10:17 AM
celek je offline   Profil uživatele celek   Find more posts by celek   Foto galerie člena celek   Click here to Send celek a Private Message   Add celek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
benjichaouat
Stálý Člen

Karma uživatele benjichaouat - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 5

Vysusit na slunci, topeni, vyprasit, vyprat? Kdyz se nepovede, tak bych na to kaslal, nicemu suchy korinky vadit nebudou.

Zatmívačka a jiná překvapení
Sweet seeds in the open air
Jak jsem zase jednou vařil....
benjiho chilli radovánky

Old Post 12-11-2014 v 11:46 AM
benjichaouat je offline   Profil uživatele benjichaouat   Find more posts by benjichaouat   Foto galerie člena benjichaouat   Click here to Send benjichaouat a Private Message   Add benjichaouat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronautr
Stálý Člen

Karma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 303 

Příspěvek č. 6

Savo a takovy ti nejspis vyzerou barvu jak uz vis...ja bych tu pracku zkusil (jen s vodou bez prasku a tak.)nebo valchu jesli se bojis o filtr ruco bez niceho to nikdy nevyperes jak v pracce nebo na valse este mne napadl dratak ale ten by ti to asi jakoby rozskubal este leda skusit klasik rejzak. ps mnel jsi tu vodu ve vane alespon horkou??

Old Post 12-11-2014 v 11:47 AM
Astronautr je offline   Profil uživatele Astronautr   Find more posts by Astronautr   Foto galerie člena Astronautr   Click here to Send Astronautr a Private Message   Add Astronautr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Sordo
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 761 

Příspěvek č. 7

Ještě mě napadlo,vyvařit to v hrnci.lol

Old Post 12-11-2014 v 11:56 AM
Mr.Sordo je offline   Profil uživatele Mr.Sordo   Find more posts by Mr.Sordo   Foto galerie člena Mr.Sordo   Click here to Send Mr.Sordo a Private Message   Add Mr.Sordo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
celek
Stálý Člen

Karma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 8

Pánové, dost dobrý nápady se jen hrnou :-) Díky. Tím ocelákem bych květníky nejspíš rozdrbal, rejžák nebo kartáček moc nepomáhal,ale to jsem je měl ještě ve vaně s vodou, spíš je kartáč ještě více zapasoval do textilu.Uvidím jak to pude až vyschnou.Zatím visí na prádelní šňůře na balkóně :-) Možná pak to půjde dolů snáz. P.S. Když vařit v hrnci, tak mi pak vznikne polévkovo kořínkový vývar, což? Asi fajn jako dieta :-) P.S.S. Kyselinu ani louh na rozpuštění kořenů bez úhony květníku raději nebudu zkoušet. No a když nic nepomůže,tak na to prdím...

Old Post 12-11-2014 v 12:32 PM
celek je offline   Profil uživatele celek   Find more posts by celek   Foto galerie člena celek   Click here to Send celek a Private Message   Add celek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronautr
Stálý Člen

Karma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 303 

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od celek
Pánové, dost dobrý nápady se jen hrnou :-) Díky. Tím ocelákem bych květníky nejspíš rozdrbal, rejžák nebo kartáček moc nepomáhal,ale to jsem je měl ještě ve vaně s vodou, spíš je kartáč ještě více zapasoval do textilu.Uvidím jak to pude až vyschnou.Zatím visí na prádelní šňůře na balkóně :-) Možná pak to půjde dolů snáz. P.S. Když vařit v hrnci, tak mi pak vznikne polévkovo kořínkový vývar, což? Asi fajn jako dieta :-) P.S.S. Kyselinu ani louh na rozpuštění kořenů bez úhony květníku raději nebudu zkoušet. No a když nic nepomůže,tak na to prdím...


Musis na sucho a hezky jednim smerem jako kdyz drnhes zrejzovym kostetem koberec od blata taky jedes jednim smerem. jezdenim sem a tam to akorat rozmrcasis po vetsi plose neco malo odstranis ale vyledek bude spis horsi si myslim jedne smer musi jit pripadne lehce navlhcit ale ne mokrit

Este me napadlo to prolej enzimama ty by mneli rozkladat odumreli korinky ne? alespon uvidime jak to funguje v praxi

Old Post 12-11-2014 v 13:50 PM
Astronautr je offline   Profil uživatele Astronautr   Find more posts by Astronautr   Foto galerie člena Astronautr   Click here to Send Astronautr a Private Message   Add Astronautr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 10

No zatím tady všichni říkáte čím to vyčistit. Ale mám je, taky jsem je vypral v pračce a ty kořínky tam jsou stejnak.

A pak mě napadlo jestli něčemu vadí a přišel jsem k tomu že to vlastně ničemu nevadí. Tak že je tam mám furt a enzymy se o ně určo postarají.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 12-11-2014 v 20:50 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thom
Nový Člen

Karma uživatele Thom - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 11

Pro jistotu jsem prevaril vodu a celý jsem je polil, trochu jsem se obával co to udělá, ale nic. Koreny ne že by zmizely, ale ta vařící voda snad zabije případný svinstvo.

Old Post 24-01-2015 v 18:00 PM
Thom je offline   Profil uživatele Thom   Find more posts by Thom   Foto galerie člena Thom   Click here to Send Thom a Private Message   Add Thom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smoke85
CandyCrystalMaker

Karma uživatele smoke85 - 82% PěstitelskáKarma uživatele smoke85 - 82% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 88 

Příspěvek č. 12

V nějaké vysloužilé pračce, proč by ne.

Hlavně proč by mělo pár starých kořenů vadit??? NP

Vaše ženy musí být nadšené prát květináče v pračce
A ví to vůbec?
Já jen, že když jsem to řekl svojí ženě tak si ťukala na hlavu "v pračce kde peru spodní prádlo, zapomeň" a po krátké úvaze jí dávám za pravdu. Ve vaně to musí bohatě stačit.

No nevím, nevím, zajebávat si pračku sračkama. Až začne svědit jahoda, bude pozdě To můžu v pračce prát i hadry na podlahu z dílny.

FREE PARTY, FREE PEOPLE, FREE FUTURE SpiralTribe 23 You might stop the party, but you can't stop the future.
Free, prosťe free, moe voe nebo co vlastně jsi zač.
Volný jako pele ptáka, který letí vzduchem.

CANNA – Soubor přednášek, s velkým poděkováním panu Klaassenovi
Sol lucet omnibus. Carpe diem.
Soukromí je Vaše právo. Klikněte zde k přechodu na SSL šifrování
Pat: "Domluvíme se jak dál s hulením a pěstem."
Mat: ???
Pat: "Nepřestanem!"

Zechcané polytriky, aby jebala mrdká... STOP POLYTRICKS BITCHES

Old Post 11-04-2015 v 09:27 AM
smoke85 je offline   Profil uživatele smoke85   Find more posts by smoke85   Foto galerie člena smoke85   Click here to Send smoke85 a Private Message   Add smoke85 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele smoke85! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:38 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2604370 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív