Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Základní Pěstitelské Informace

Stránky: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 
KDY SKLIDIT - Pište pouze SEM a nezakládejte nové téma! - Klikni zde pro originální téma
Minimálně ještě 2 týdny :punk:
kvadru
zdravim mam dotaz jestli je nejakej rozdil kdyz kytku ustrihnu nad hlinou a povesim vzhuru nohama vcelku a nebo kdyz ji rozstriham na vetve a ty povesim samostatne na vzhuru nohama???
a jestli se da pripadne pak neco vymyslet se zbylym holym stonkem??
easyrider
Zdravím všechny. Kolik byste dali ještě těmto kytkám? Ve skleníku mi vlhly a začala plíseň, tak jsem to dal pod úsporku 20W a 2x36W zářivky, snad to alespoň dozraje..



A co váš názor na to osvětlení? Nepomůže jim to, když to tak týden ještě nechám?:) Plíseň nějak uhlídám...
Smoker&Joker
já už bych jí seknul, jak koukám tak všechny blizny jsou hnědé, a jestli se rozjela plíseň tak tím víc by to chtělo, aby se ti to nerozlezlo..
ragnarok999
Čo vy na nu?
ragnarok - tejden až dva
easyrider - ještě pár dní snese má být slunečno tak ji klidně nech - ty trichomy sou asi průhledný ještě
johnko333
Zdawim.......zasadil som swoju rastlinku asiq taq 2-3 mesiace nesqorsie.....ako som sa docital...tu...chcem sa len spitat ci z nej neco bude kedze u nas je okolo 10 (w noci!)stupnow...mno w rakosi kde ju mam je -2-4 stupne :(...ma to zmysel ,ci mam otrhat sisky a srat na to?keby som ich otrhal maju w sebe THC(myslem ze hey :P ale niebude to bohwieco :()....popripade kuknite my gallery...a wiem s tymi listami som to posral...eh...myslel som si ze ich uz nepotrebuje ked prepla..:(newa clowek sa uci cely ziwot..:D:D: ...WORLD PEACE
lukkkas23
pls help, je v pohode sklizet treba ve ctyri rano? kdy je nejlepsi cas? diky moc!!!
Smoker&Joker
jasně že jo, nejlepší po ránu..
spíš v šest tedka, ale podle okolností, to už bejvaj lidi vylezlí
mr.jamal
co myslite,jak dlouho?poradte pls
mr.jamal
a jeste jedna,taky prosím o vas nazor diky:)
Hlava
citace:
Původní příspěvek od mr.jamal
a jeste jedna,taky prosím o vas nazor diky:)


...no uz to vypada dobre jeste bych to tam chvilku nechal a hlidal plisen , jak se objevi tak sup s tim dolu , odhadem 7-10dni , podivej se do palic tam kde maš utrhany listy , tam to vetsinou zacina , palice je pekna ale uvnitr uz schnila pozor na to , cau Hlava
mr.jamal
diky a co ta prvni pls??
Zyxel
okno,mandala
co myslíte ?
Zyxel
ještě jedna,je to má první a přesně nevím :)
Ta má ještě cca +14dní před sebou určitě.... Jinak, zatím vypadá hezky... ;)
kolumbus
Zyxel ..este ma čas...čakaj :) čo je to za odrodu ? vyzera dobre..:rasta:
PluToNiUm
co myslite kdy ji mam seknout začinajou mě to žrat červy
Smoker&Joker
To asi určitě né, chlupy jsou ještě bílý, kdyby ti to takhle uschlo tak nemáš žádný šišky, jen vlasy vlasy..spíš bych se zaměřil na ty červy, nemám s nimi zkušenost, tak snad někdo poradí..já to vidim ještě na 25-30 dní..
PluToNiUm
25 dni?mam to v kukuřici a ta se do 2 tydnu bude sekat tak newim esi ne už dřív aj a ty červy u nas majou skoro všecí ale jinak sem otym nikdy neslyšel
Zyxel
díky za rady :) je to MANDALA1 a mam jí pod střešním oknem :)
focený prostřední paldy,nahoře jsou ještě větší,už se těším
Persey
mužu se zeptat, na jak dlouho to ještě vidíte, díky moc

vršky jsou s bilými i hnědými chloupky, tak nevim jestli to nemam ještě nechat, popřípade se kouknut mikroskopen na kapičky a podle toho se rozhdonout a na chloupky nebrát ohled
Persey: Do týdne by mohla být akorát :wink: :rasta:
neodar
Zdarec hele tak ta moje kytka viz. galerie nwm jestli je dozrátá ,ale semínka jsou ješte měkké dají se rozmáčknout myslíte,že ji můžu sklidit jestliže má semínka nedozrálé? ostat. foto v gallery ... nejrači bych ju seknul co myslíte ,už asi nenakvete :D thx za odpověd :)
Co myslíte ?
lukkkas23
@classic: nechci sejckovat ale tohle uy asi tenhle rok nedojede, videl bych to minimalne na dva tejdny jeste. ale zrovna pristi tydny nemaji byt buhvi jaky, ma se ochladit a prset.
soonty
zdravim groweri,

jelikoz jsem pred casem sam hledal odpoved na otazku, kdy je ten spravny cas sklidit policko, vam prinasim preklad anglického clanku, ktery by vam mohl tuto problematiku objasnit lepe, nez cekat, ze vam někdo urci stupen zralosti podle kytky focene z metru...


Trichomy

Trichomy jsou malé přívěsky které vypadají jako vlasy. Jsou produkované marihuanou, ale i jinými rostlinami. Ženské rostliny marihuany produkují tyto Trichomy, jež jsou bohatým zdrojem THC. Trichomy mohou být nalezeny v největší koncentraci v květech. Nejprve jsou čiré, posléze se změní na mléčnou barvu a nakonec jsou jantarové (barva medu).

Trichomy na obrázku 1 jsou čiré. Rostlina, která je po této fázi v květu několik týdnů, než začne měnit barvu na mléčnou (obrázek 2). Dalších několik týdnů trvá, než budou všechny celé mléčné. V pozdějších fázích květu, Trichomy světle zhnědnou (obrázek 3).

Všude se záměrně uvádí "několik týdnů" apod., neboť čas, potřebný k přeměně zbarvení závisí na genetice daného modelu a pěstebních podmínkách.

Na obrázku 2 můžete vidět, jak začaly Trichomy měnit barvu z čiré na mléčně-průsvitnou. Pro maximální obsah THC a větší a silnější high, sklízejte vaše rostliny, když je většina Trichomů plně mléčná, ale stále průsvitná.

Také můžete počkat, až se začne většina Trichomů měnit na jantarové, ale konečný výsledek bude spíše stoned, než u rostlin sklizených dříve. Trichomy na obrazu 3 jsou asi z 90% jantarové, s minimální stopou mléčné průsvitné barvy.

Když jsou Trichomy plně jantarové, THC začíná degradovat. Toto je velmi důležitý moment. A je to nejpozdnější čas pro sklizeň, tedy v době, než se většina Trichomů zbarvila po celém těle do jantarové barvy. Pokud tak neučiníte, marihuana ztrácí na svém potenciálu.

Při Vaši první sklizni, pokud nevíte, zda-li správný čas pro sklízení nastal, je dobré pokud to jde počkat, až se 50% -80% bílých pestíků změní na tmavé (obvykle hnědé či červené) a zhruba 10% Trichomů začnou měnit na jantarové.

Příliš nespěchejte, pokud vidíte první jantarový Trichom. To je normální pro malý počet Trichomů k tomu, aby zrály ještě několik týdnů před optimální dobou sklizně. Ale když je 10% a více Trichomů zbarvených jantarově a 50% -80% bílých pestíků tmavé, považuj to za správný čas pro sklizeň.

Všimněte si, že Trichomy jsou příliš malé, aby byly dobře viděny lidským okem. Proto používej mikroskop s 30x až 70x násobným zvětšením.
Ono
2 soonty:

To prekladal Translator? Slovo "chlpy" sú v tomto prípade dosť mätúce, použil by som skôr názov trichómy. Tie sa sfarbujú z čírej, cez mliečnu až po jantárovú farbu. Slovo chlp by som použil skôr na označenie blizien, ktoré sa sfarbujú z bielej (v niektorých prípadoch ružovej, či červenej) na hnedú a nakoniec sa zošúveria (skrčia).

A asi aj viem, ktorý obrázok máš na mysli, už sa tu na groweri niekde objavil, ale kľudne ho pridaj, možno máš iný, rád sa pozriem.

Ešte by som dodal, že pre moment zberu je často dôležitejšie práve sfarbenie pryskyrice (trichómov), ako sfarbenie blizien. Pri niektorých odrodách sa blizny sfarbujú do hneda už v 20. - 30. dni kvetu, ale pryskyrica je stále číra. Šišky je potrebné sledovať (najlepšie na dennom svetle - poznámka pre indoor growerov), vtedy sa dá naučiť aj voľným okom rozpoznať, v akom stave zafarbenia (resp. zakalenia) sa nachádza. Netreba sa ani ponáhľať, ale zase ani nenechať rastlinu dlho na kvete, lebo prezreje.

2 Cla$$ic:

Vyzerá to ešte tak na 20 dní kvetu. Čo je to za odrodu?
durban poison......co myslite? Diky....hej a tak nahodou by nemal sfialoviet?.....

H co myslite?
fuser
sfialovět, záleží na genetice. Já mám durbánek od dutch passion a nefialověl...
fuser
záleží na genetice...
Merchant23
čus pánové,,potřeboval bych ujistit s dobou sklizně,,píšte,,díky
Merchant23
pánové,,,tak jak dlouho má být ještě v zemi,,,koukejte psát,,díky,,,

http://www.stooorage.com/show/210/283526_dsc_0047.jpg
http://www.stooorage.com/show/210/283530_dsc_0050.jpg
top47
citace:
Původní příspěvek od Ono
Dost jsem přečetl kdy sklízet, ale stále jsem z toho zmatený. Pořídil jsem si lupu 30x a sleduji zbarvení pryskyřice. Pestíky jsou dávno všechny tmavé a kapénky pryskyřice jsou průhledné jako sklo. A to prosím u všech odrůd. Tak jsem nyní ještě nechal dvě kytky venku jak dlouho to vydržím, a jestli se vůbec změní barva pryskyřice. Jsem z toho zmaten, a nevím jak to dělají ostatní.

2 soonty:

To prekladal Translator? Slovo "chlpy" sú v tomto prípade dosť mätúce, použil by som skôr názov trichómy. Tie sa sfarbujú z čírej, cez mliečnu až po jantárovú farbu. Slovo chlp by som použil skôr na označenie blizien, ktoré sa sfarbujú z bielej (v niektorých prípadoch ružovej, či červenej) na hnedú a nakoniec sa zošúveria (skrčia).

A asi aj viem, ktorý obrázok máš na mysli, už sa tu na groweri niekde objavil, ale kľudne ho pridaj, možno máš iný, rád sa pozriem.

Ešte by som dodal, že pre moment zberu je často dôležitejšie práve sfarbenie pryskyrice (trichómov), ako sfarbenie blizien. Pri niektorých odrodách sa blizny sfarbujú do hneda už v 20. - 30. dni kvetu, ale pryskyrica je stále číra. Šišky je potrebné sledovať (najlepšie na dennom svetle - poznámka pre indoor growerov), vtedy sa dá naučiť aj voľným okom rozpoznať, v akom stave zafarbenia (resp. zakalenia) sa nachádza. Netreba sa ani ponáhľať, ale zase ani nenechať rastlinu dlho na kvete, lebo prezreje.

2 Cla$$ic:

Vyzerá to ešte tak na 20 dní kvetu. Čo je to za odrodu?
kolumbus
Merchant23
Podla mna uz by to aj mohlo byt zrele....osobne by som to nechal este asi tyzden....toho roku som mal noname-i a podla vsetkeho mali byt zrele" farba blizien, dlzka kvitnutia..zopar som ich pozberal a zopar este nechal..tie co som nechal tak im cca za tyzden sisky podstatne stvrdli su hustejsie a pevnejsie....
Merchant23
kolumbus
taky jsem si rikal,,,,ale pocasi me znepokojuje,,porad prsi a ma byt uz jen zima,,,,,jinak diky za nazor
Ono
2 top47:

Čau. V ktorom dni kvetu sa nachádzajú tvoje rastliny? Čo je to za odrody? Pryskyrica býva pomerne dlhú dobu číra, potom sa začne relatívne rýchlo zafarbovať (zakalovať).
soonty
to ONO:

presne tak - byl pouzit PC Translator a me skromne znalosti.

text jiz upraven pro lepsi pochopeni...


sorry za off topic:
poradite nekdo s uploadem obrazku na PM???
sestipivo
Zdravim....Rada bych se zeptala,co si myslite o tomhle exemplari...Je to 50 dni kvetu, indoor. Ma to bejt nebula...Mikroskop ani lupu bohuzel nemam, takze nevim, jak dlouho to jeste nechat
sestipivo
tady je kdyz tak jeste jeden detail......diky za kazdou radu
Celller
citace:
Původní příspěvek od sestipivo
tady je kdyz tak jeste jeden detail......diky za kazdou radu


Ahoj slecno, ja bych udelal flushing, a nechal bych to do max. 65.dne, jeste trochu nakynou:)
sestipivo
citace:
Původní příspěvek od Celller


Ahoj slecno, ja bych udelal flushing, a nechal bych to do max. 65.dne, jeste trochu nakynou:)


Dekuju ;-)
Apartman
Zdary, rád bych znal váš názor na čas sklizňe této sativy-teď začala dělat divy, původně jsem ji chtěl šmiknout v den focení-tj. 21.10. ale chtěl bych to nechat něco mezi 24.10-2.11.

doporučuji plnou velikost.
sacul
cyve ja bych to nechal at to jeste zmohutni,chce to sledovat plisne,barvu pestikuu (pokud nemas mikroskop a nechce se ti sledovat primo trichomy), pocasi apod. tyden bych to urco nechal (podle predchozich aspektu/time)
top47
Víte já jsem vše co je tady nečetl. Ale s tou sklizní je to velmi problematické. Je psáno, že se má sledovat barva pryskyřice (THC). Já jsem to sledoval velmi pozorně jak lupou, tak pod mikroskopem, ale bvarva, i když rostlinky byly úplně zralé (přezrálé) se nezměnila. Byla sklovitě průhledná. Proto se moc divím jak se zde zasvědceně píše o způsobech sklizně, ale ono je to úplně jinak. Měl jsem několik odrůd od Nirvány a platilo to u všech. Prosím kdo se mnou nesouhlasí, ať mně tedy poradí kdy sklízet. Děkuji.
mr.jamal
Prosím o radu, kolik byste jí ešte dali??je to kytka určená pod lampu,tak už kvete velmi dlouho a jelikož už v noci a ráno teplota klesá pod nulu,rad bych ji v nejblizsich dnech sekl.....1.jack herrer
2.chronic
3.big bud
kishman666
top47: nevidím důvod proč zkoumat pryskyřici pod mikroskopem proste když ma víc jak 75% chloupků hnedych tak sklízím... když je hezky nechytá se na ni plisen, tak ji nechám trochu dyl. tod vše nic složityho.
citace:
Původní příspěvek od kishman666
top47: nevidím důvod proč zkoumat pryskyřici pod mikroskopem proste když ma víc jak 75% chloupků hnedych tak sklízím... když je hezky nechytá se na ni plisen, tak ji nechám trochu dyl. tod vše nic složityho.


máš pravdu ale s mikroskopem aspon sklízíš podle skutečný dozrálosti která je podle odrůdy a prostředí kde dozrává celkem individuální...
citace:
Původní příspěvek od top47
Víte já jsem vše co je tady nečetl. Ale s tou sklizní je to velmi problematické. Je psáno, že se má sledovat barva pryskyřice (THC). Já jsem to sledoval velmi pozorně jak lupou, tak pod mikroskopem, ale bvarva, i když rostlinky byly úplně zralé (přezrálé) se nezměnila. Byla sklovitě průhledná. Proto se moc divím jak se zde zasvědceně píše o způsobech sklizně, ale ono je to úplně jinak. Měl jsem několik odrůd od Nirvány a platilo to u všech. Prosím kdo se mnou nesouhlasí, ať mně tedy poradí kdy sklízet. Děkuji.


hele tohle se mi stalo u jedný kytky jak říkáš - dávno přezrálá ale vypadala ještě na tejden...no dal sem to za vinu genům - a když píšeš o nirvaně která má vybudovaný jméno ale v praxi taky pěkný provary, poslední léta víc ...
DaviTekk
zdárek chtěl bych se zeptat kdy mam sklidit,jestli už je čas
DaviTekk
ahoj
DaviTekk
tak druhé foto,zajímalo by mě kdy sklidit,mam to pod usporkou 125W Red....
Zedy
citace:
Původní příspěvek od DaviTekk
tak druhé foto,zajímalo by mě kdy sklidit,mam to pod usporkou 125W Red....


Klidně už sklízej;)
DaviTekk
oukej,už je sklizeno díky;)
Caute taky mam dotaz ohledene sklizne, mam 12 kyti, 3ks mazar, 3ks misty, 3ks white widow, 3ks white rhino. Kytky jsem chtel sklidit na 2x, nejpreve mistyny a mazary a pak vdovy a nosorozce( za 14dni po prvni sklizni). Docetl jsem se ze mazary a misty kvetou 6-8 tydnu, ja jsem v 7 tydnu, mikroskop nemam, a kdyz to pozoruju dle chloupku tak spise nosorozci a vdovy maji vice rezavych a hnedych chloupku nez ty prvni a to maji kvest 8-10 tydnu, nektere mistyny maji skoro vsechny bile chloupky, chci se zeptat jetli mam prekrocit tu doporucenou delku nebo to posekat ten 56 den kvetu jak doporucuji seedbanky a celkove encyklopedie? Docela me to trapi, nechci sklidit predcasne ani to nechat prezrat. Diky vsem za rady
Zdravím growery toto je spodní palička (malinká) ale zajímal by mě názor kolik tomu ještě dát ? já jsem chtěl přestat hnojit 14.2. a dát ještě týden-10 dní flushing.

http://grower.cz/home/potw.php?action=show&photoid=353136
http://grower.cz/home/potw.php?action=show&photoid=353137

EDIT: je to cross northern light x cindarella 99 od nectar seeds. melo by to byt 50%indica 50% sativa k dnešnímu dni je to 63 dní od přepnutí na květ dle stranky je kveteni 8-9 tydnu.
Zedy
citace:
Původní příspěvek od Napoleon
Zdravím growery toto je spodní palička (malinká) ale zajímal by mě názor kolik tomu ještě dát ? já jsem chtěl přestat hnojit 14.2. a dát ještě týden-10 dní flushing.

http://grower.cz/home/potw.php?action=show&photoid=353136
http://grower.cz/home/potw.php?action=show&photoid=353137


Co to je za genetiku a kolikátej den květu to je?

Podle fotek bych už sklízel, ti ten flush trochu utek, ale je škoda nepropláchnout.
ween
zdravim vsechny pritomne odborniky. a zadam o radu - ty moje kvetiny v posledni fazi kvetu si kvetou znacne chaoticky. prevazna vetsina pestiku hneda, avsak zaroven rostou na kvetech nove kvety s novymi krasne bilymi pestiky.

- jack herer / matka sensi seeds / hlina 250 W
- cca 50tý den kvetu
- trichomy se zdají stále bílé
- subjektivní hodnocení: velikost palic ok, ale hustota a
kompaktnost se jeste nezda idealni..
ween
dalsi photo blizsi...
ween
a jeste blizsi...
ween
nejblizsi pokus II...
Ween:no tak vemu v potaz co máš za odrůdu,její dobu květu a podle toho někde mezi to seknu.Ale trichomy vypadaj všechny mléčný,takže zatím bych to nechal.;)
aminem
mam taku mensiu otazku trochu OT ale najviac sa mi hodila sem a to : kedy by som mal opelit (pri Outdoore) ?
ween
Zdravím komunitu.
Něco podivného mi vyrostlo v palicích (sem tam, na třech kytkách z deseti). Pestík to evidentně není. Setkal se někdo z Vás s něčím podobným? díky
ween
a ještě jedna...
michaw
ween: ze by vetrelec?
ween
michaw - jeví se mi tak .. otázka zní, zda vetřelec bude zhulovat :)
Slick-ace
ween: jo tohle mi taky hodila kytka venku, je to samčí váček s pylem, zhuulovat to bude, ale odstraň ho ať ti to tam neoprcá.
Zkrátka ti "hermí" kytka.
potvrzuju slickace - je to koule ... takhle se ti směje :flick: tak s ní zatoč :chef:
ween
to Slick-ace: dik za reakci pane. toho jsem se obaval. zkusim to odpreparovat. uz kvetou moc dlouho, ale trichomy stale pruzracne. ween

ok RespectFlowers (btw good nick), pujdu na ne .)


ween
prosím zkušené pěstitele o radu kdy sklidit. nejsem z toho moudrý...viz obrázky nahoře v threadu..dík moc
ween
a prd...
ween
treba se nekdo chytne... uz sklizet?
ween
a jeste jedna...
michaw
ween: zdar, tak ja se pokusím poradit, snad nebudu jedinej...

a moje rad je : jo je to hotový, sekni to..

ps:ze ses zastavil pro ty topny kabely:)
ween
to michaw: uz to je.. kabely jsou v ... v poc..
arr--ukaž celou palku jinak takhle je pohled na dozrávající květ,nikoliv na zralej plod,tudíž nech to ještě aspoŇ tejden na vodě.
splinter.1
potřeboval bych se zeptat...mám kytky už jen na vodě bez hnojení a nahoře na palicích co byly ty bílé chloupky tak jsou už žluté až do hněda.Mám to už pokosit?
splinter.1
Co myslíte?Už je čas na kosu?
splinter.1
Tady nějaké foto
splinter.1
Nikdo neporadí?
D..
splinter.1:
Neviem či tak moc chlastám, alebo je tá fotka napi.u zaostrená, ale keď si čo to domyslím, zdá sa že by si to už mohol seknúť.

PS: Namiesto 4roch príspevkov si mohol postnúť 1 s poriadnou fotkou a napísať o koľký deň kvetu sa jedná a ako dlho už flushuješ.

PS2: Pekné pohulenie prajem :D
splinter.1
To D:díky...snažil jsem se to vyfotit nejlíp jak to šlo...máš pravdu,že je to na p..u.....květ je 56 dnů a na flushu je týden
splinter.1
Ještě bych se chtěl zeptat kdy je můžu seknout když jsou už nějakej den na proplachu.Denní napouštění je 3x a poslední v 16.30...kdy je můžu seknout od posledního napouštění?
Ahoj co myslíte mám už seknout zahradníkovou pýchu?
a další...
nikdo neporadí?mám to 50den v květu...pls
LemonJelly
citace:
Původní příspěvek od sadic
nikdo neporadí?mám to 50den v květu...pls


Fakt krasa. Pokojne by si to uz mohol seknut, predovsetkym podla prvej fotky. Ale pokial si este nedokoncil poriadne preplach, tak par dni radsej pockaj. Pokojne im mozes dat posledne 2 dni len tmu.
díky:-)
Tibeth
Zdravím Vás, growers :leaf:

Našel jsem tyto obrázky pomocí kterých zjistíte, zdali už je ten správný čas na sklizeň Vašich miláčků. V prvním případě se neobejdete bez silné lupy či mikroskopu. Kdo takovým vybavením nedisponuje, tomu spíše napoví druhý obrázek. Je mi jasné, že většina growerů tyto postupy již zná, a nejspíš už to tu někde je. Ale snad se to bude někomu z Vás, hlavně začínajících pěstitelů, hodit.

Můj skromný, nepřesný překlad k prvnímu obrázku:

1) Průzračný (čistý) trichom
Dosud není dostatečne potentní. Sklizeň bude na úkor výnosu a účinků.

2) zakalený (mléčný) trichom
Pokud sklízíme, když je většina trichomů zakalených či mléčných zesilují se účinky, které mají opojné, energetické a povzbudivé "high".

3) Jantarový trichom
Pokud má většina trichomů jantarový nádech, budou již účinky spíše narkotického, či tkz. gaučového "high"

4) Napůl jantarové a napůl mléčné trichomy
Sklizní v tomto období když je barva trichomů 50/50 jantarová a mléčná, působí účinky kombinovaně na hlavu i tělo.
:rasta:
Tibeth
Druhý obrázek:

Rozpoznání zralosti pomocí zabarvení pistil.

Myslím, že tady je to jasné. To překlad nepotřebuje.

Takže se zatím smějte..:wink:
Tibeth:::supr popis a stručný výklad i pro opravdové nezkušence ve finálovém postupu kdy správně sklízet,,,ted jen mít dobrý foťák aby to šlo rozeznat:-) za sebe velkej díík:-)
DaviTekk
Zdravim mám tu nějaký foto a zajíma mě kdy sklidit,je to Nortern ligts 68 dní na květu
DaviTekk
a další
Hlava
citace:
Původní příspěvek od DaviTekk
Zdravim mám tu nějaký foto a zajíma mě kdy sklidit,je to Nortern ligts 68 dní na květu


Cau , no , zkus to vyfotit bez sodiku , jestli se to bude třpytit jako tady , http://grower.cz/forum/showthread....1918#post871918 , u sadiče , tak je nejvyšší čas , jinak NL od sensi mi dojizdelo kolem 50-60dny polde setupu, Hlava
DaviTekk
tak tady sou ty nový fota,já bych to možná už sklidil ale zas aby to nebylo moc brzo,hlavně tam je ještě dost bílejch blizniček
DaviTekk
další
DaviTekk
a ještě
DaviTekk
nikdo nic?


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma