Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » KDY SKLIDIT - Pište pouze SEM a nezakládejte nové téma!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 23 24 25 26 27 »
Autor
Téma 
splinter.1
Stálý Člen

Karma uživatele splinter.1 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 385

Ještě bych se chtěl zeptat kdy je můžu seknout když jsou už nějakej den na proplachu.Denní napouštění je 3x a poslední v 16.30...kdy je můžu seknout od posledního napouštění?

Hlavně ať se "kouří" z hlavně

Old Post 14-03-2010 v 18:39 PM
splinter.1 je offline   Profil uživatele splinter.1   Find more posts by splinter.1   Foto galerie člena splinter.1   Click here to Send splinter.1 a Private Message   Add splinter.1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 386


Ahoj co myslíte mám už seknout zahradníkovou pýchu?

Old Post 17-03-2010 v 06:50 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 387


a další...

Old Post 17-03-2010 v 06:52 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 388

nikdo neporadí?mám to 50den v květu...pls

Old Post 19-03-2010 v 09:08 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LemonJelly
Stálý Člen

Karma uživatele LemonJelly - 51% PěstitelskáKarma uživatele LemonJelly - 51% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 232  

Příspěvek č. 389

citace:
Původní příspěvek od sadic
nikdo neporadí?mám to 50den v květu...pls


Fakt krasa. Pokojne by si to uz mohol seknut, predovsetkym podla prvej fotky. Ale pokial si este nedokoncil poriadne preplach, tak par dni radsej pockaj. Pokojne im mozes dat posledne 2 dni len tmu.

Save paper - think before you print.
music rules, yeee
I Scream, You Scream, We All Scream for Ice Cream.
Je zásadný rozdiel medzi expertom a odborníkom. Jeden vie o hovne všetko, druhý vie o všetkom hovno.
ASSHOLE is not an alternative lifestyle!!!

Old Post 19-03-2010 v 10:34 AM
LemonJelly je offline   Profil uživatele LemonJelly   Find more posts by LemonJelly   Foto galerie člena LemonJelly   Click here to Send LemonJelly a Private Message   Add LemonJelly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 390

díky:-)

Old Post 19-03-2010 v 15:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tibeth
Zahradník Země

Karma uživatele Tibeth - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 391  

Zdraví ..Kdy sklidit.. Příspěvek č. 391


Zdravím Vás, growers

Našel jsem tyto obrázky pomocí kterých zjistíte, zdali už je ten správný čas na sklizeň Vašich miláčků. V prvním případě se neobejdete bez silné lupy či mikroskopu. Kdo takovým vybavením nedisponuje, tomu spíše napoví druhý obrázek. Je mi jasné, že většina growerů tyto postupy již zná, a nejspíš už to tu někde je. Ale snad se to bude někomu z Vás, hlavně začínajících pěstitelů, hodit.

Můj skromný, nepřesný překlad k prvnímu obrázku:

1) Průzračný (čistý) trichom
Dosud není dostatečne potentní. Sklizeň bude na úkor výnosu a účinků.

2) zakalený (mléčný) trichom
Pokud sklízíme, když je většina trichomů zakalených či mléčných zesilují se účinky, které mají opojné, energetické a povzbudivé "high".

3) Jantarový trichom
Pokud má většina trichomů jantarový nádech, budou již účinky spíše narkotického, či tkz. gaučového "high"

4) Napůl jantarové a napůl mléčné trichomy
Sklizní v tomto období když je barva trichomů 50/50 jantarová a mléčná, působí účinky kombinovaně na hlavu i tělo.

*Dokonalost tkví v maličkostech, tvořit dokonalé není maličkost !*

.. Rozdíl mezi námi a ostatními je v tom,
že my neříkáme ani polovinu toho co známe,
zatím co oni neznají ani polovinu toho co říkají ..


TIBETHSKÁ KONOPNÁ ZAHRÁDKA 2011 - FOTOGALERIE , TIBETHSKÁ KONOPNÁ ZAHRÁDKA 2010,
TIBETHSKÁ NEKONOPNÁ ZAHRÁDKA 2010, HISTORIE HYDROPONIE, HASHISH BY TIBETH, MY,
JAPONSKO, CELÁ GALERIE FOTEK, TIBETH ALCOHOL BASE, JAK JSEM ZAČAL PĚSTOVAT,

CANNA FÓRUM - NOVÉ TESTOVACÍ FÓRUM NA STARÉ OSVĚDČENÉ TÉMA :-)



Old Post 20-03-2010 v 01:04 AM
Tibeth je offline   Profil uživatele Tibeth   Find more posts by Tibeth   Foto galerie člena Tibeth   Click here to Send Tibeth a Private Message   Add Tibeth to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Tibeth! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tibeth
Zahradník Země

Karma uživatele Tibeth - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 391  

Zdraví ..Kdy sklidit.. Příspěvek č. 392


Druhý obrázek:

Rozpoznání zralosti pomocí zabarvení pistil.

Myslím, že tady je to jasné. To překlad nepotřebuje.

Takže se zatím smějte..

*Dokonalost tkví v maličkostech, tvořit dokonalé není maličkost !*

.. Rozdíl mezi námi a ostatními je v tom,
že my neříkáme ani polovinu toho co známe,
zatím co oni neznají ani polovinu toho co říkají ..


TIBETHSKÁ KONOPNÁ ZAHRÁDKA 2011 - FOTOGALERIE , TIBETHSKÁ KONOPNÁ ZAHRÁDKA 2010,
TIBETHSKÁ NEKONOPNÁ ZAHRÁDKA 2010, HISTORIE HYDROPONIE, HASHISH BY TIBETH, MY,
JAPONSKO, CELÁ GALERIE FOTEK, TIBETH ALCOHOL BASE, JAK JSEM ZAČAL PĚSTOVAT,

CANNA FÓRUM - NOVÉ TESTOVACÍ FÓRUM NA STARÉ OSVĚDČENÉ TÉMA :-)



Old Post 20-03-2010 v 01:06 AM
Tibeth je offline   Profil uživatele Tibeth   Find more posts by Tibeth   Foto galerie člena Tibeth   Click here to Send Tibeth a Private Message   Add Tibeth to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Tibeth! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 393

Tibeth:::supr popis a stručný výklad i pro opravdové nezkušence ve finálovém postupu kdy správně sklízet,,,ted jen mít dobrý foťák aby to šlo rozeznat:-) za sebe velkej díík:-)

Old Post 20-03-2010 v 08:12 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DaviTekk
Stálý Člen

Karma uživatele DaviTekk - 14% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 394


Zdravim mám tu nějaký foto a zajíma mě kdy sklidit,je to Nortern ligts 68 dní na květu

Old Post 28-03-2010 v 16:36 PM
DaviTekk je offline   Profil uživatele DaviTekk   Find more posts by DaviTekk   Foto galerie člena DaviTekk   Click here to Send DaviTekk a Private Message   Add DaviTekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DaviTekk
Stálý Člen

Karma uživatele DaviTekk - 14% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 395


a další

Old Post 28-03-2010 v 16:37 PM
DaviTekk je offline   Profil uživatele DaviTekk   Find more posts by DaviTekk   Foto galerie člena DaviTekk   Click here to Send DaviTekk a Private Message   Add DaviTekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 396

citace:
Původní příspěvek od DaviTekk
Zdravim mám tu nějaký foto a zajíma mě kdy sklidit,je to Nortern ligts 68 dní na květu


Cau , no , zkus to vyfotit bez sodiku , jestli se to bude třpytit jako tady , http://grower.cz/forum/showthread....1918#post871918 , u sadiče , tak je nejvyšší čas , jinak NL od sensi mi dojizdelo kolem 50-60dny polde setupu, Hlava

Old Post 28-03-2010 v 18:18 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DaviTekk
Stálý Člen

Karma uživatele DaviTekk - 14% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 397


tak tady sou ty nový fota,já bych to možná už sklidil ale zas aby to nebylo moc brzo,hlavně tam je ještě dost bílejch blizniček

Old Post 29-03-2010 v 17:21 PM
DaviTekk je offline   Profil uživatele DaviTekk   Find more posts by DaviTekk   Foto galerie člena DaviTekk   Click here to Send DaviTekk a Private Message   Add DaviTekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DaviTekk
Stálý Člen

Karma uživatele DaviTekk - 14% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 398


další

Old Post 29-03-2010 v 17:22 PM
DaviTekk je offline   Profil uživatele DaviTekk   Find more posts by DaviTekk   Foto galerie člena DaviTekk   Click here to Send DaviTekk a Private Message   Add DaviTekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DaviTekk
Stálý Člen

Karma uživatele DaviTekk - 14% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 399


a ještě

Old Post 29-03-2010 v 17:25 PM
DaviTekk je offline   Profil uživatele DaviTekk   Find more posts by DaviTekk   Foto galerie člena DaviTekk   Click here to Send DaviTekk a Private Message   Add DaviTekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DaviTekk
Stálý Člen

Karma uživatele DaviTekk - 14% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 400

nikdo nic?

Old Post 30-03-2010 v 16:27 PM
DaviTekk je offline   Profil uživatele DaviTekk   Find more posts by DaviTekk   Foto galerie člena DaviTekk   Click here to Send DaviTekk a Private Message   Add DaviTekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:36 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 23 24 25 26 27 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-11-2023 - KDY SKLIDIT II. Pište pouze SEM a nezakládejte nové téma - 699 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3266830 seconds with 42 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív