Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Základní Pěstitelské Informace

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 
KDY SKLIDIT - Pište pouze SEM a nezakládejte nové téma! - Klikni zde pro originální téma
fiste
Nechápu, jak to může někdo přesně poznat podle fotky. Jedinej spolehlivej způsob je podívat se na kapičky pryskyřice pod min. 30x zvětšenim, jestli jsou průzračný, nebo se začínaj mlžit. Když jsou žlutý, je většinou pozdě a můžete čekat gaučový kouření..

Některý modely se sklízí, když jim zvadnou všechny blizny, jiný když je maj ještě všecny bílý. Podle fotky se nic nepozná..
outdoorista
fiste: jestli pěstuješ už nějakej ten rok,tak by jsi to věděl ;)
navíc na fotce kytka vypadá ve 4-5 týdnu květu.....samozřejmě nám člen manaka neřekl o jakou jde odrůdu,nebo jestli je to spíše sativa/indica,to je pak těžké že?.....ale tuším že to těch 3-5 týdnů chtít bude :)
fiste
citace:
Původní příspěvek od outdoorista
.....ale tuším že to těch 3-5 týdnů chtít bude :)



No a to je právě ono, tušíš :) Marihuana je ve vrcholu květu zhruba 3 dny a slizená v tomhle období dá nejlepší produkt. Sklizená dřív bude slabší a povzbuzující a sklizená pozdějc bude slabší a gaučová. Nejlepší je sklízet v období nazývající se vrchol květu a ten se pozná jenom podle zabarvení pryskyřice. Hawk!
krast
Moc to neřeš, jasně že je lepší sklidit to "přesně" ale když se sekneš o pár dní,tak se nic moc neděje. U outu je to kolikrát tejden tam a tejden sem... Pro začátečníka, který toho moc nepozná je i tento odhad velice poučný.
suchac0
nechápu, mikroskop stojí na netu od 190kč, ne na growshopech, a hned je vše jasný :-)
ganja-steve
FIste:prijde mi,ze to mas vsechno nacteny,ale to je tak vsechno. V prisevku 699 je to uplne jasny. Na to nikdo mikroskop nepotrebuje
fiste
citace:
Původní příspěvek od ganja-steve
FIste:prijde mi,ze to mas vsechno nacteny,ale to je tak vsechno. V prisevku 699 je to uplne jasny. Na to nikdo mikroskop nepotrebuje


:D 3-5 týdnů je ale trochu velkej rozptyl ne? Spíš jsem se pozastavil nad smyslem rozšiřování tohodle tématu :D Nemá to smysl :)
Hlava
citace:
Původní příspěvek od fiste
Nechápu, jak to může někdo přesně poznat podle fotky. Jedinej spolehlivej způsob je podívat se na kapičky pryskyřice pod min. 30x zvětšenim, jestli jsou průzračný, nebo se začínaj mlžit. Když jsou žlutý, je většinou pozdě a můžete čekat gaučový kouření..

Některý modely se sklízí, když jim zvadnou všechny blizny, jiný když je maj ještě všecny bílý. Podle fotky se nic nepozná..


Mrkni na tuhle fotku , http://grower.cz/home/potw.php?...&photoid=389960 , tam je videt ze na přispevku 699 je kytka zhruba na zacatku druheho stadia , druhý zleva , takže 3-5 tydnů je celkem přesnej rozptyl , dřive , před rokem 2000 moc lidí nevědelo že kdy sklizet je nejlepší poznat podle trichomů , sklizelo se to podle toho z kolika procent byli blizny hnědý , viz obrázek ale říkalo se 75-90% hnědejch blizen - s kytkou dolů , já se tím řídil mnoho let a nemyslim si že bych měl špatné kouření , ted se řidim trichomama ale nepotřebuju k tomu mikroskop , to prostě za pár let poznáš a mikroskopem sem si to pak jen potvrdil . K těm trichomům foto 2 http://grower.cz/home/potw.php?...&photoid=298271 , kdyby jste nevědeli , čau Hlava
Hardy
citace:
Původní příspěvek od krasus
Video jak spravne poznat kdy sklidit
http://www.youtube.com/watch?v=A_r0...player_embedded
kde koupit mikroskop:
http://www.nejnizsi-ceny.cz/kapesni...im-60-100x.html


Čau!
Na doporučení krasuse jsem zmíněný mikroskop objednal. Doručení trvalo teda poněkud déle (cca měsíc - posílali to z Činy), ale je naprosto perfekt. Dají se s ním pozorovat i jiné věci :D...
Jo je totožný s tímto. Jediný rozdíl je v ceně - mě stál i s poštovným 300,-
Sickman
prikladam makro foto trichomu Sage, vaham se sklizni a mikroskop nemaje, tazi se zkusenych - prijde vam barva mlecna ci stale prilis cira? dekuji
Hy3nA
citace:
Původní příspěvek od Sickman
prikladam makro foto trichomu Sage, vaham se sklizni a mikroskop nemaje, tazi se zkusenych - prijde vam barva mlecna ci stale prilis cira? dekuji


čistě subjektivně bych řekl, že jsou ještě spíš čirý..
jak dlouho kvete?
co info od matkaře(pokud je z řezu)o době květu?:)
Sickman
Mas pravdu. Na kvetu je zatim pouze 40 dni. Rozptyl sklizne u tohoto modelu 70 az 85 dni. Dle kalendare je tedy velmi brzy, nicmene pri pohledu na blizny a trichomy jsem mirne na vazkach, neb mi prijde jiz dosti vyzrala. Asi se obrnim trpelivosti a zakoupim sobe mikroskop rpo klid duse a usporu casu lidicek na foru ;) Diky
DooMer
mno sou to pekne nality trichomy to teda jo :) ,ale do mlika to ma jeste daleko
bonato
zdravim..chcel bych sa opytat kdy sklizit je to autoflower a uz ho mam vyse dvoch mesiacov ale stale sa mi zda ze este ho treba nechat..co nanu hovorite..nechci ju sklidit neskoro :-//
MDe_
To máš tak 2-3 týden květu ne ? Neblázni, ještě ti nabptná a zvětší. Až uvydíš jak ti zhnědne většina blyzen, tak pomalu flešuj a potom sekni :)
frek
Vypadá zatim opravdu krásně. Ale ještě má habaděj času. :) :) Přeju úspěšnou sklizeň :D
bonato
citace:
Původní příspěvek od MDe_
To máš tak 2-3 týden květu ne ? Neblázni, ještě ti nabptná a zvětší. Až uvydíš jak ti zhnědne většina blyzen, tak pomalu flešuj a potom sekni :)


no tak 3-4 tydne mozna aj vic..tipujem ze ma 45% blizen uz hnedych dneska som dost postrihal list..vcera som cital ze sa oplati ostrihat tie spodne najvecsie list a bude viac tlacit do palic tak som to skusim som zvedavy :-)
MDe_
Vyděl jsi někdy palici trávy ? toto máš začátek květu. Máš času ještě kupu a já osobně žádnou hnědou blyznu nevydím :D

Přikládám ti foto z internetu. Na foto můžeš vydět zrání , které je cca v 3/4
Dubstep
Kolko este? Cca 15-20 dni?
Dubstep
2. foto
Hlava
citace:
Původní příspěvek od Dubstep
Kolko este? Cca 15-20 dni


No ješte dlouho , kdy jsi na to začal blikat 12/12 , pod čim to máš a co je to za druh ??
Dubstep
Myslim ze uz je to tam cca 30-32 dni na 12/12 je to White Skunk=50-55dni kvitnutia podla toho co uvadzaju na origo stranke...
Hlava
Koukni sem , http://grower.cz/home/potw.php?...&photoid=389960 , počkej ješte tech 15dní určitě , nebo jestli maš mikroskop , tak http://grower.cz/home/potw.php?...&photoid=298271 , Čau Hlava
Dubstep
Mikroskop mam len so zvacsenim najmenej 200x takze to asi tazko pozriem...ale skusit mozem no...skusim sa riadit podla "vyrobcu" a necham to maximalne do toho 55. dna. Diky :)
Hlava
citace:
Původní příspěvek od Dubstep
Mikroskop mam len so zvacsenim najmenej 200x takze to asi tazko pozriem...ale skusit mozem no...skusim sa riadit podla "vyrobcu" a necham to maximalne do toho 55. dna. Diky :)



No tohle je 100x zvětšeny , utrhni nejakej kus listu s trichomama a porovnej to jestli budou ješte dobře vidět. :p:


Jinak pěkný makra jsou tady ..
Dubstep
citace:
Původní příspěvek od Hlava



No tohle je 100x zvětšeny , utrhni nejakej kus listu s trichomama a porovnej to jestli budou ješte dobře vidět. :p:


Jinak pěkný makra jsou tady ..



Takze som to pozrel, ale ta ziarovka co mam na mikroskope dost skresluje a bez nej to nejde...toto som odfotil (zoom 300x minimum)
Hanybal
Zravím growerstvo
Mám jeden velky problém nebo spiše obavu proto se na vás obracím o radu .
pěstuji pod 400w a mé osazenstvo tvoři pouze beladony tedy aspon jak jsem objednaval od člena hulto ,bohužel tam mám jen 5 beladon a 2 jacky a 3 rostliny neznámeho původu.
nic měně muj problem je ten že jsme přepinal na květ dne 30.3
první blizný či palice jsou od 7.4 , což je v pořadku za 8 dní přenuti na květ, k dnešnímu datu mám 32 den květu ale mé blizý jsou tak s 60% zhnědlě a pod mikroskopem (málem z rozlišením 100x60x ) jsou mléčné světle tudíž netušim zda sekat či nikoli jelikož doba květu má být 60 dní prosím o radu diky všem.....
kubator
mám podobný problém, ve 30dní se blizny tváří jako v cca 60tém :/ já mám řezy od člena zagg911 tak jsem zvědav jestli někdo odpoví..
Sony
Vopred sa ospravedlnujem za túto fotku,ale mám len obyčajný foták a za nič na svete to nemožem poriadne zaostrit.No i tak sa skúsim spýtat,či náhodou niekto z toho nepozná,či už to je schopné na kosu.Je to no name,58.den kvet.
MDe_
citace:
Původní příspěvek od Sony
Vopred sa ospravedlnujem za túto fotku,ale mám len obyčajný foták a za nič na svete to nemožem poriadne zaostrit.No i tak sa skúsim spýtat,či náhodou niekto z toho nepozná,či už to je schopné na kosu.Je to no name,58.den kvet.


Takové 3 - 4 - 5 dnů bych nechal, at to není moc
YosH
diky krvavymu pivku sem se dostal na tenhle thread :P
tak vas prosim o radu sekat-nechat. diky moc za vsechny nazory ;)
YosH
:P
John Indulon
Zdravíčko lidičky, mám mikroskop, ale ty obrázky mi moc neříkají jsem bez ENG a vůbec tomu nerozumím.
Byla by tu dobrá duše co by poradila nebo přeložila toto:
http://grower.cz/home/potw.php?...&photoid=298271

Ještě mohu dodat makro foto
bezdechu
citace:
Původní příspěvek od John Indulon
Zdravíčko lidičky, mám mikroskop, ale ty obrázky mi moc neříkají jsem bez ENG a vůbec tomu nerozumím.
Byla by tu dobrá duše co by poradila nebo přeložila toto:
http://grower.cz/home/potw.php?...&photoid=298271

Ještě mohu dodat makro foto


Tu fotku to sice nevezme, ale občas se vyplatí tam nějakej text přepsat a nechat si přeložit. http://translate.google.com/#

edit: Jo už mi to docvaklo.. ty jsi špatně zkopíroval adresu z Hlavova příspěvku :D No nicméně, co jsem napsal platí.

eddit: Nedalo mi to a nacvakal jsem to tam a trochu i počeštil

http://grower.cz/home/potw.php?action=show&photoid=298271

Čiré trichomy
Dosud nepotentní sklizeň.

Mléčné/zakalené trichomy
Sklizeň kdy většina trichomú je zakalená nebo mléčná vám dá vysoký / opojný / energetický stav

Jantarové trichomy
Sklizeň kdy většina trichomú je jantarová / oranžová vám dá omamující / sedavý stav.

Polovina jantarová / Polovina čirá
Sklizeň, kdy máte 50/50 mix jantarových a mléčných trichomú Vám dá kombinaci hlavového a tělesného zkouření

edddit: po chvilce listování jsem to našel již přeložené a přímo v tomto threadu.. vúbec, ale vúbec jsi tu nehledal http://grower.cz/forum/showthread....2629#post872629
KALIN
muze se venek zasadit aji tedka v červnu?
samozrejme ze do skleniku?
muzu to tam zasadit?
bezdechu
citace:
Původní příspěvek od KALIN
muze se venek zasadit aji tedka v červnu?
samozrejme ze do skleniku?
muzu to tam zasadit?


Jsi v tématu kdy sklidit a ty se ptáš kdy ještě lze sadit.. :rejp:

Jasně, že múžeš..

možná smáznu....
KALIN
jo v pohode jenom sem nemohl najit tema kdy sazet. tak sory ty seš spravce?
KALIN
jaka mam byt teplota ve skleniku?
MDe_
HLAVO , MODi - trhejte .. Pokud se chceš na něco zeptat máš tu jiné trídy ne TOTO ! už ti to psal bezdech .. napiš si body a zeptej se bud http://grower.cz/forum/showthread.p...6421#post966421 nebo http://grower.cz/forum/forumdisplay.php?forumid=2 (pak smažu)
DooMer
citace:
Původní příspěvek od KALIN
muze se venek zasadit aji tedka v červnu?
samozrejme ze do skleniku?
muzu to tam zasadit?


lol wtf noob
John Indulon
Myslíte že mám už sklidit?
Nebula 54 den v květu.
Shamrock
Co myslite?
Orange bud 51 den kvetu
Dutch passion uvadza 8tyz kvetu..ale vrcholky sa zacali sfarbovat do hneda-tmavo fialova, bojim sa aby to nebola plesen lebo posledne dni som mal vysoku vlkost a aj uz strasne zltnu listy.
Vdaka
lubik07
To John Indulon...Nebula ma cas kvitnutia 60-65 dni...ja by som este tyzden pockala....:D
a Shamrock...na tvojej fotke ja nevidim ziadnu pliesen, vyzeraju velmi pekne, mozno mas foto, kde je lepsie vidno tie hnede, ci fialove skvrny ci co to tam mas....
nech vam to rastie...:rasta:
Minďaaa
co myslíte? už jedou 9 týden
Legy
ahoj,
teprve zacinam, tak si nejsem jisty...
je tohle uz zacinajici kvet a nebo ne? pac jinak to dam radsi na slunicko misto pod zarivkama, aby palicky hezky rostly a zraly ;)

/edit: je hezky, ze tady je tenhle topic s nazvem sem s problematiku sklizeni a nikam jinam! Ale vsadim se, ze kdybych to dal jako novy tema, ze mi aspon nekdo odpovi, dockam se tady vsak odpovedi? :D dotycnemu patri muj dik ;) vcetne toho, co mi odpovedel pres K...:)
Ono
Schamrock - dole :chef:
Minďaa - vyzerá to zrelé, dole :chef: (Samozrejme záleží, čo to máš za odrodu.)
Legy - áno, kvitne to. Určite im dopraj radšej slnko ako umelé svetlo, čo používaš. Pomer sily je jednoznačný. Napovedá tomu už len podnázov - aha, tak zase zmena na groweri. Inak tá zmena bola asi už dávnejšie, len som nečakal, že tam tá myšlienka už nie je.:rasta: Ten podnázov bol niečo ako - "Ohnivou kouly nenahradí sebemenší výbojka...." Alebo tak nejak. Takže to tým myslím. Aspoň v prípade nižšej wattáže. Aby to ale nevyznelo nejako negatívne voči nižším svetlám, stále vidím aj tu na groweri growerov, ktorí dokážu aj pri 250 w vypestovať lepšie šišky ako pri neefektívnom použití silnejších svetiel. Growingu zdar! A exotickým odrodám, ktoré sa v našom klimatickom pásme dajú pestovať iba v indoore, obzvlášť!:leaf:
Nightmare
Zdarec, taaak co s nema? Ak 47, Critical mass
Nightmare
Zdarec, taaak co s nema? Ak 47
Nightmare
A Critical mass
MDe_
Flešni a hul :D
cotipotom
hoši poradíte někdo, je to už asi 91 den květu a není to stále do hněda, kukám pod kukatkem a je to spíče čiré.
díky za radu a at to roste
cotipotom
2
při tomto světle a makru toho moc vidět není a blizničky jsou spíše bílé ale pravda odrůdou to tak může být,chce to hlídat obden no pokud to je opravdu čiré(trichomy) dal bych tomu týden
cotipotom
a nevadí že už čistím vodou?je to model moby hash
troska
Zdravim, chci se zeptat, kdy mám sklidit. Mám AF Autoblueberry, semínko jsem dal naklíčit nejspíše 29.4. ale nejsem si jistý může se až o týden dopředu lišit. Teď začala celá kytka trochu žloutnout. Myslim, že to může být i počasím, jinak je na místě, kde většinu dne svítí slunce.
troska
.
MDe_
citace:
Původní příspěvek od troska
Zdravim, chci se zeptat, kdy mám sklidit. Mám AF Autoblueberry, semínko jsem dal naklíčit nejspíše 29.4. ale nejsem si jistý může se až o týden dopředu lišit. Teď začala celá kytka trochu žloutnout. Myslim, že to může být i počasím, jinak je na místě, kde většinu dne svítí slunce.


Ještě času dost .. hlídej si trychomy (začnou lehce hnědnout) a blyzny hnědnout také. K barvě, trošku pohnoj .. ještě tak 14 - 20 dnů určitě bych nechal
auroraindika
jj...souhlas...tak za 10dnů ostříhej ty velký listy a nech to ještě týden a bude to ok...
ZkourenejPes
Dotaz , mozna to tad uz je , ale 50 stran procitat nechci , doba kvetu e pocita od ty doby kdy prepnu na 12/12 , nebo az kdyz to hodi prvni naznak kvetu?
prysk
Prvni chlupy :)
tomasvezi
Ahoj,
kvete mi tu jedna AF kytka /bohužel po smíchání semínek nevím, zda je to BIG DEVIL, či AUTO PYRAMID
/ je na květu cca 45 dní. Můžu poprosit o názor a zhodnocení? Není už čas? předem díky...
tomasvezi
a ještě detail:
MDe_
citace:
Původní příspěvek od tomasvezi
Ahoj,
kvete mi tu jedna AF kytka /bohužel po smíchání semínek nevím, zda je to BIG DEVIL, či AUTO PYRAMID
/ je na květu cca 45 dní. Můžu poprosit o názor a zhodnocení? Není už čas? předem díky...


Tak čas už by mohl být, ale trychomy jsou asi ještě mléčné což ? flešni a sekej :)
počítám tak pár dní a hotovo :-) ,sleduj už denně závěr se blíží.(můj odhad 4-6 dní)
tomasvezi
Jasně, díky. Začnu brousit srp :-)
ZkourenejPes
Zdravim mam tady par fotek , potreboval ybch vedet na jak dlouho by ste este videli ? Je to tak 40-42 den od doby co se ukazali prvni chlupy , dozravat by meli vsechny odrudy priblizne za 55 dni , takze priblizne ty dva tejdny este? 10 dni bych chte flushovat
Bila vdova
ZkourenejPes
este jedna vdova
ZkourenejPes
Shiva shanti
ZkourenejPes
Shiva 2.
ZkourenejPes
Orange bud
MDe_
Počkej aspon 14 dní a potom sem nahod fota.
tomasvezi
Zdarec kamarádi. Jsem tu znovu po pěti dnech. Srp mám nabroušen a jelikož dnes je venku krásně, namačkal jsem nějaké makro obrázky. Podle nich jsou trichomy ještě docela čiré. a též jsem dnes čučel, jak palice stále ještě rostou a mohutní. Jsem na vážkách, zda ještě pár dní počkat a získat tak větší a lepší úrodu....
tomasvezi
makro
tomasvezi
ještě makro
MDe_
citace:
Původní příspěvek od tomasvezi
Zdarec kamarádi. Jsem tu znovu po pěti dnech. Srp mám nabroušen a jelikož dnes je venku krásně, namačkal jsem nějaké makro obrázky. Podle nich jsou trichomy ještě docela čiré. a též jsem dnes čučel, jak palice stále ještě rostou a mohutní. Jsem na vážkách, zda ještě pár dní počkat a získat tak větší a lepší úrodu....


Vypadá to dobře, už je to jen na tobě zda necháš nebo sekneš :)
ještě počkej týden pak to bude ono
benflek
cau chtel bych se zeptat mam jack herer a jedu v bio bizz sem na 51 dnu a proplachuji teprve skoro tyden a mam uz z 70%chloupky hnede a nevim jestli uz mam sklidit obvykle proplachuji 2 tydny a ted bych chtel jenom tyden co myslite nebudou vtom este pak citit hnojiva
tagra1
Ahojky,

tak za jak dlouho myslíte?Syrup
MDe_
citace:
Původní příspěvek od tagra1
Ahojky,

tak za jak dlouho myslíte?Syrup


Asi to co u pryska.
tagra1
White -další fota na threadu -http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=57593 díky
prysk
Co vy na to?,jak dlouho ještě?
Foto: ta větší, která má už nějaký hnědý chlupy

Obě modelky 52 dnů a 35.DEN květ

-jen prolévám vodou.
prysk
foto: ta menší,chlupy začínaj teprve hnědnout
máš čas :-)
Kera
zdar, pls rad bych uz zacal flushing tak na 7 dni, neni to brzo? predem diky
Kera
zdar, pls rad bych zacal flushing tak na 7 dni, je to 48 dni na kvetu, je uz na case, nebo mam jeste pockat? predem diky
Legy
Uz dlouhou dobu mi to vrta hlavou a nechapu to...
1) Na vetsine modelu pisou jaka je doba kvetu. (myslim si, ze je to od dne prepnuti 12/12)
2) Ve FAQ pisou, ze se sklizi, kdyz je 70-80% pestiku hnedych, ale ze spis je smerodatnejsi barva pryskyrice (ta je ze zacatku pruhledna "tycinka s bambulkou" pod mikroskopem co je na listech)
3) Lidi sem postujou fotky kvetu, kde pisou doba kvetu rekneme od 50-70dne, ale pestiky maji vsechny hnede a presto pak jsou lidi schopni napsat, tak jeste tyden flushing a pak teprve seknout. To se protireci FAQ a rady uzivatelu... Neni mozne mit pestiky hnede a prykyrici cirou, rozhodne ne po takove dobe kvetu, to uz sou tycinky pryskyrice uplne hnede az vysychajici...
4) Ja mam kytky (nevim presne) 28-35.den kvetu, mam bily pestiky, ktere misty zacinaji hnednou, na internetu pisou doba kvetu 65dni, ale pod mikroskopem (200x zvetseni) uz je drobet tech tycinek prykyrice do ty "amber" (zlutohnedy) barvy zabarveno...
5) Vzorek je brany ze stredni palicky (nestrihal sem a nepouzival scroog) takze mam nahore velkou a cim du niz, tim mam mensi palicky. To je taky spatne, jak poznam, kdy sklidit, kdyz dolni palicky sou jeste nezrale a maji bile pestiky a ta horni uz ma vetsinu hnedych? Viz 3. fotka, kdy je ususeny cerveny trpaslik.
Legy
A taky by me zajimalo, jak udelat "prave" palicky, ktere si koupite. Z modelu cervenyho trpaslika mam hrozne listnate palice, sou lehke, samy list a zadna palicka "pevna hmota", ale na listech byla hromada pryskyrice, tak sem to ususil s tim a zkuruje to prej i s tim listim, rikala mistni zkurka :D ale kdyz si koupite palicku, zadne listi tam neni. To znamena, kdyz bych chtel udelat vzorovou palicku, kterou si kupujete, tak musim ostrihat ty male listy s pryskyrici, co z ni rostou ? Neni to ale pak skoda, tech malych listku s tolika dobre pryskyrice? Zajima me, jak se to dela... U me beztak kyti sou na vareni a masticky pro rodice a prarodice kvuli zdravi, takze ja sdelam vsechno ;)
Legy
Cely trpaslik. Z cele kytky s hambou a i s tema listama na tech mikropalicich bylo cca 8g.
Diky moc za tipy a rady, jak poznam kdy sklidit, jak dlouho nechat kvetinu kvest a jak udelat "prave palicky". Nota bene pod zarivkama budou palice podle testu, co jsem tu cetl vzdycky listnatejsi nez pod sodikem a male, hlavne ty dole. Skoda, ze sem neudelal scroog v rovine, ale jel sem svuj prvni grow, priste. Clovek se porad uci ;) Tak jeste jednou DIKY :winner: :banana:
ZkourenejPes
Tak poradte prosim je to asi tak 55 den kvetu . chytam se tomu nechat este 2 dny normalne a 2 dny tmy necely. Chloupky sou tak z70-80% hnedy na vetsine palicek. Naposledy sem hnojil pred 8 dny , naky kytky zloutnu par moc ne.

Bila vdova
ZkourenejPes
Bila vdova 2
ZkourenejPes
Shova shanti
ZkourenejPes
Este shiva
ZkourenejPes
a posledni Orange bud
DooMer
mno ja bych rekl ze bila vdova par dni mozna 7 ? , ostatni bych nechal klidne 14 dni ale fotky nic moc teda :(
ZkourenejPes
No jo je to z mobilu a , akdyz se pri foceni jenom trosku pohnu , tak se to rozmazne. Myslis este takhle dlouho jo? Priste musim sehnat mikroskop uz no , prave podle seedbanky by to melo pomalu bejt no , rad bych to mel spsi energicky , nez uspavadlo
ZkourenejPes
Tak este sem si kousel pohrat s fotakem a neco nafotit
ZkourenejPes
Nvm jesstli je to lepsi ale lip to neumim :(
ZkourenejPes
hhh
ZkourenejPes
shiva
ZkourenejPes
Orange


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma