Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Základní Pěstitelské Informace

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 
KDY SKLIDIT - Pište pouze SEM a nezakládejte nové téma! - Klikni zde pro originální téma
Spikec
ahoj vsem, mam out dve kytky, zajimalo by me, jestli uz sklidit nebo ne, predem se omlouvam za nic extra fotky, ale snad by mohlo bejt znatelny, jestli je to uz na kosu nebo ne.

Predem diky,

Spikec
Spikec
a jeste fotka trichomu z mikroskopu
Nicker
citace:
Původní příspěvek od Spikec
a jeste fotka trichomu z mikroskopu

Ideální čas pro zahájení 10ti denního cyklu s Ripenem :)
Spikec
ripen, to je finisher? Ja prave ted jedu top max, myslis, ze bych tam mel hodit k tomu jeste ripen? :) a 10ti denni cykl, jakoze kazdejch deset dnu to tam poslu? Jen by me zajimalo, jak jeste treba dlouho :) predem diky, za radu :)
fananek7
Ano Ripen je finálník který kytku jakoby dokončí a taky ho používám po sadě bio bizz po top maxu,ale po hnojení nechej 2 dny proschnout,potom čistou vodou,zase 2 dny proschnout a pak nasadíš ripen 5ml na litr zhruba 2x až 3x za sebou a potom 2x až 3x proplach.
Pak nechávám 3 dny tmy bez zálivky a pak kosa.
Pokud jeto venek,tak to hned dávám sušit do tmy.
Takže všehovšudy asi 10-14 dní :D
Spikec
tak tojo, super. Diky za podrobnej popis tvyho postupu. Vyzkousim :). Jen se teda bojim, aby to nezaclo plesnivet, tim, ze to poradne neproschne, pac ted to schne dlouho, ale zkusim, jak rikas. Ted jsem si teda cetl i o tom ripenu a vypada to moc slibne. Kazdopadne vsem moc diky za skvely info ;)
fananek7
Nemaš zač a pokud uvidíš první plíseň-smolík,na nic nečekej a sklízej,protože ten prevít je moc rychlý,asi jako sračka :D a to vždycky průser :)
jiris
Zdravim grower chci se zeptat kolik ma jeste tak ta moje kytička času
je to orange bud diesel pod usporkou... a předem se omlouvam za kvalitu fota
mam jen mobil
zelenakoule
Ještě jednou já,co říkáte,cca týden, dva?Byla nalezena drobná ložiska plísně tak se obávám :-(
Nicker
citace:
Původní příspěvek od zelenakoule
Ještě jednou já,co říkáte,cca týden, dva?Byla nalezena drobná ložiska plísně tak se obávám :-(

Dva týdny bych ho nechal... Proti plísni 10% roztok odtučněného mléka ;)
Takoš
Zdar lidi mám na zahradě tři kytky ww. Je to má první pěstitelská zkušenost tak se chci zeptat na vrchních palících už mám už mám více jak 50% pestíků zralých ale ve spodu palic ještě dozrálé nejsou tak nevím kdy to má jít pod kosu. A taky by mě zajímalo co znamená celebrální :-D Díky moc Takoš
Mr.Sordo
citace:
Původní příspěvek od Takoš
A taky by mě zajímalo co znamená celebrální

celebro (španělsky) - mozek
celebrální -mozkový
dalick
Ahoj , pěkný , já bych jí nechal tejden a 2 dny cca , vrcholky chloupků u se začínaj zakalovat tak pečlivě sleduj ať z toho nemáš stoneheada jako já vždycky ;-):micro:
PaBlo
tak tady to je,, durban poisn zvětšení 96x-144x méně tento dětský mikroskop nepřibližuje :) co myslite?
PaBlo
a tady jedna palice
PaBlo
chtěl bych to sklidit,, kytka ma něco kolem 3 mětru je to fakt macek,
bocian
Zdarte! :)
mám takový problém,, mám Royal cheese,, už fakt nekecám 12. týden přeplý na 12/12, 600W a pořád to nechce dozrát... Je to moje premiéra, tak bych se chtěl zeptat, čím to je jestli mi někdo může poradit v čem sem udělal chybu... díky
sWei
Sklidit nebo ne?
Nicker
citace:
Původní příspěvek od PaBlo
chtěl bych to sklidit,, kytka ma něco kolem 3 mětru je to fakt macek,

Pokud to teď sklidíš, tak se připravíš jak o kvantitu, tak o kvalitu ;) Kytka má ještě tak 2-3 týdny soudě dle trichomů
Nicker
citace:
Původní příspěvek od sWei
Sklidit nebo ne?

Za sebe říkám ne, zkus vyfotit trichomy, mě se zdá, že má tak týden minimálně čas
bocian
Zdarte!
mám takový problém,, mám Royal cheese,, už fakt nekecám 12. týden přeplý na 12/12, 600W a pořád to nechce dozrát... Je to moje premiéra, tak bych se chtěl zeptat, čím to je jestli mi někdo může poradit v čem sem udělal chybu... díky
Nicker
citace:
Původní příspěvek od bocian
Zdarte!
mám takový problém,, mám Royal cheese,, už fakt nekecám 12. týden přeplý na 12/12, 600W a pořád to nechce dozrát... Je to moje premiéra, tak bych se chtěl zeptat, čím to je jestli mi někdo může poradit v čem sem udělal chybu... díky

Dosaneš se k trichomům? Mně přijde zralý...
bocian
Tato už možná zralá bude, jiné kytky mají ještě víc bílích vláken. Na zvětšení trichomů bohužel žádný mikroskop nemám, ale zaráží mně, že dozrává po tak dlouhé době když by to podle banky mělo byt 8 týdnů..
vyTretHi
Tak tady neco , je to cheese zklizeno dnes
Nicker
citace:
Původní příspěvek od bocian
Tato už možná zralá bude, jiné kytky mají ještě víc bílích vláken. Na zvětšení trichomů bohužel žádný mikroskop nemám, ale zaráží mně, že dozrává po tak dlouhé době když by to podle banky mělo byt 8 týdnů..

Informace banky jsou k ničemu ;)
vyTretHi
Ešte ,,
Subatomic
vytrethi: Zdar, je to OK klido sekni. Doporucuji casne z rana. Preju peknou sklizen ;-)
Bertak
Čaute, chcel by som si dať poradiť od skúsenejších ohľadom zostávajúcej doby kvetu.

Moja otázka znie: Môžem ešte týždeň hnojiť(viac ako 2 týždne), alebo už nie(1-2 týždne do konca)?

Všimol som si, že blizny začali hnednúť, obrázok je aktuálny a ešte pred 7 dňami boli úplne biele.
Som začiatočník a je to len 'balkónovka', pestovaná v domácich podmienkach, ale aj tak by som nerád niečo zanedbal.

Ďakujem.
PaBlo
zoom 94x-144x
Nicker
citace:
Původní příspěvek od Bertak
Čaute, chcel by som si dať poradiť od skúsenejších ohľadom zostávajúcej doby kvetu.

Moja otázka znie: Môžem ešte týždeň hnojiť(viac ako 2 týždne), alebo už nie(1-2 týždne do konca)?

Všimol som si, že blizny začali hnednúť, obrázok je aktuálny a ešte pred 7 dňami boli úplne biele.
Som začiatočník a je to len 'balkónovka', pestovaná v domácich podmienkach, ale aj tak by som nerád niečo zanedbal.

Ďakujem.

Určitě víc jak 14 dní ;)
Nicker
citace:
Původní příspěvek od PaBlo
zoom 94x-144x

Teprve se začínají kalit... Čas ;)
Spronty
Frisian Dew, 48 dní v květu
Nicker
citace:
Původní příspěvek od Spronty
Frisian Dew, 48 dní v květu

Těžko říct... Nic bílého, ale ani hnědého vidět není... Nemáš možnost podívat se na trichomy?
Spronty
citace:
Původní příspěvek od Nicker

Těžko říct... Nic bílého, ale ani hnědého vidět není... Nemáš možnost podívat se na trichomy?


Mně se právě rozbil mikroskop, takže tu možnost nemám :D
Nicker
citace:
Původní příspěvek od Spronty


Mně se právě rozbil mikroskop, takže tu možnost nemám :D

On se ti rozbil, nebo si gramlavý? :D Fakt nevím... Vypadá že už by šla, začni flušovat a v neděli pokos ;)
Spronty
Dobře, zničil jsem ho já, omylem :D Flušuju už týden.

Čorky mi kradou větve, tak se bojim.
Nicker
citace:
Původní příspěvek od Spronty
Dobře, zničil jsem ho já, omylem :D Flušuju už týden.

Čorky mi kradou větve, tak se bojim.

... :D
Dutch Passion uvádí tohle:
doba květu: 7 - 8 týdnů
čas sklizně venku: 1. týden v říjnu
Tak si to přeber a pokud mizí větve, tak skliď a nastraž pasti ;)
Ať to chutí! :)
Spronty
citace:
Původní příspěvek od Nicker

... :D
Dutch Passion uvádí tohle:
doba květu: 7 - 8 týdnů
čas sklizně venku: 1. týden v říjnu
Tak si to přeber a pokud mizí větve, tak skliď a nastraž pasti ;)
Ať to chutí! :)


Na past se už chytli a zahodili je :D Nedávno když jsem sklízel, tak mi ukradli cca půlku kytky, z další 1 hlavní větev ze 3. Nechápu ty lidi, mlátit, mlátit a zas jen mlátit.
Nicker
citace:
Původní příspěvek od Spronty


Na past se už chytli a zahodili je :D Nedávno když jsem sklízel, tak mi ukradli cca půlku kytky, z další 1 hlavní větev ze 3. Nechápu ty lidi, mlátit, mlátit a zas jen mlátit.

Mlátit je málo.... Já bych jim tam nechal kousek kytky postříkaný nějakou jedovatou sračkou... Ať si pak na JIPce vysvětlují, jak se otrávili... To je naučí
Dragoonko
Zdravim :)
Prosim poradite mi kolko este nechat moju rastlinku.
Jedna sa o balkonovku od Pyramid seeds, Shark.
Podla banky by mala byt dozreta koncom septembra,ale nemam ten pocit... vdaka :)
Dragoonko
este jedna foto
Dragoonko
a jedna celkova :)
Nicker
citace:
Původní příspěvek od Dragoonko
Zdravim :)
Prosim poradite mi kolko este nechat moju rastlinku.
Jedna sa o balkonovku od Pyramid seeds, Shark.
Podla banky by mala byt dozreta koncom septembra,ale nemam ten pocit... vdaka :)

Cca 3 týdny ;)
Matho
Este ju necham ?
Salatos
aspon tejden
mr.killer
Ahojte groweři, jen se chci ujistit... Když mám už kytku zralou a třeba poslední 3 dny prší, můžu ji vzít i za deště? Ztratí to hodně na kvalitě? A jestli je lepší počkat, jak dlouho od toho až přestane pršet? Díky
Když jí máš zralou :D tak mělo bejt nejlepší jí setnout před tim než začně pršet, takhle nejen že trochu ztrácí na kvalitě ale riskuješ plíseň... záleží taky na tom jak moc je teda zralá :D bez fotky asi moc nedozvíme ;)
Nicker
Řekl bych, že je to celkem jedno... Pokud nechytí plíseň, tak je to možná jenom dobře, páč se suší dýl...
rum
Určitě je lepší ji zkosit (pokud je zralá) než čekat na dobré počasí. Ona ti potom stejně ještě 2 dny funguje a tahá vodu z listů. Takže ještě 2 dny ve tmě dozrává.
Bertak
Čaute,
Nicker díky za odpoveď,

zároveň by som chcel opäť niekoho poprosiť o 'diagnózu'. :-)
Stav:
- balkónovka, domáce prostredie, bez mikroskopu
- v kvete cca 7 týždňov
- cca pred 2 týždňami začali výraznejšie hnednúť blizny,
- stav presne pred 1 týždňom tu: http://grower.cz/forum/showthread.p...990#post1053990

Môžem ešte týždeň hnojiť(viac ako 2 týždne), alebo už nie(1-2 týždne do konca)?

Nechcem nič unáhliť, ale ani prešvihnúť tak sa radšej spýtam :D
Díky!
Nicker
citace:
Původní příspěvek od Bertak
Čaute,
Nicker díky za odpoveď,

zároveň by som chcel opäť niekoho poprosiť o 'diagnózu'. :-)
Stav:
- balkónovka, domáce prostredie, bez mikroskopu
- v kvete cca 7 týždňov
- cca pred 2 týždňami začali výraznejšie hnednúť blizny,
- stav presne pred 1 týždňom tu: http://grower.cz/forum/showthread.p...990#post1053990

Môžem ešte týždeň hnojiť(viac ako 2 týždne), alebo už nie(1-2 týždne do konca)?

Nechcem nič unáhliť, ale ani prešvihnúť tak sa radšej spýtam :D
Díky!

Ta by měla být do dvou týdnů tak akorát ;)
krokodil
kolik este casu???
foto nekvalitne nemam lepsie foto
krokodil
foto
marek1308
Ahoj
Prosim poradite mi kolko este nechat?
Pineapple Chunk od barny farm seeds
Řekl bych že už je to celkem zralý podle trichomů, jak vypadá zbytek kytky ?
Píšou outdoor: konec září (cca)
Takže pokud takhle vypadá celá tak asi už je ten čas :)
marek1308
cela kytka tak vyzera :)
dik za odpoved
markal
tohle je MAZAR 50 DEN KVETU
adameen
Co myslíte?
Je to AUTO Cheese asi tak 55 den v květu. Trichomy se mě zdají být mléčné pod kapesním mikroskopem. Bohužel už je špatné počasí a hlásí deště, tak jsem jí schoval domů.
Nicker
citace:
Původní příspěvek od adameen
Co myslíte?
Je to AUTO Cheese asi tak 55 den v květu. Trichomy se mě zdají být mléčné pod kapesním mikroskopem. Bohužel už je špatné počasí a hlásí deště, tak jsem jí schoval domů.

Banka uvádí 70 dní, já bych to viděl na pětidenní ripenovou kůru a konec ;)
krokodil
mozem otazku k VALDEZZu RULEZ mam 30% technicky h2o2 ci sa da sriedit v mensom pomere alebo mam 9%h2o2 na vlasy ci su obidve zle diky moc za odpoved
PieMan
Zdravim groweři poradíte mi prosim jestli už mám sklízet? je to Power Skunk 50. den v květu. Dík
Nicker
citace:
Původní příspěvek od PieMan
Zdravim groweři poradíte mi prosim jestli už mám sklízet? je to Power Skunk 50. den v květu. Dík

Určitě ne, tohle vypadá na 3 týdny, ne li měsíc... ;)
PieMan
no ted je pořád hnusně tak to nějak blbě dozrává přitom chloupky už jsou skoro všechny hnědý. Díky moc za radu a zkusim jeste jedno micro protoze se mi zda ze na horni strane listu jsou ty trichomy vic zakaleny co myslis?
Nicker
citace:
Původní příspěvek od PieMan
no ted je pořád hnusně tak to nějak blbě dozrává přitom chloupky už jsou skoro všechny hnědý. Díky moc za radu a zkusim jeste jedno micro protoze se mi zda ze na horni strane listu jsou ty trichomy vic zakaleny co myslis?

Vskutku, ovšem pořád maj dost času ;)
TicTac
nejvyšší čas myslím, co říkáte...?
Jak ještě dlouho myslíte?
dalick
Nooo , jak koukám ,tak ti tam kromě pomalu zakalujících se chloupků vyrůstaj uplně nový mléčný , takže pokud je těch bílejch mnohem míň , řekněme tak 20%/80% tak bych to možná seknul ale spíš bych se ujistil tolikrát oplácávanou radou že nejlíp poznáš podle zakalení pryskyřice pod mikroscopem....nebo aspoň pořádný makro s foťákem.... jinak moc pěkný ,ať je to goood !!!
Nicker
citace:
Původní příspěvek od TicTac
nejvyšší čas myslím, co říkáte...?

Jojo, ta má dost ;)
vylefi
Zdravíčko, prosím o posouzení jak dlouho ji mám ještě cca nechat? Měla by to být WW. Foto je 45den květu.
Dle mikroskopu jsem toho moc nezjistil ale vypadá to, že jsou trichomy mléčně bílé. Děkuji :)

Foto večer (trochu popršelo)
1. S bleskem
2. bez blesku




Je to teprve můj druhý grow a nerad bych něco pokazil :)
vylefi
2.
Nicker
citace:
Původní příspěvek od vylefi
2.

14 dní minimum ;)
dalick
Kámo , nechci strašit ale nemáš to oprclý ? .....Jenom se mi zdá že když kouknu na vrcholek tak ten trichůmek má takovej typickej tvar jako kdyby se v něm dělalo semínko....Třeba s mi to jenom zdá.....
Jinak fajne :D
Hy3nA
citace:
Původní příspěvek od dalick
Kámo , nechci strašit ale nemáš to oprclý ? .....Jenom se mi zdá že když kouknu na vrcholek tak ten trichůmek má takovej typickej tvar jako kdyby se v něm dělalo semínko....Třeba s mi to jenom zdá.....
Jinak fajne :D


no, až na to, že trichom je ta "nožička" s kuličkou pryskyčice, která nemá sxe seminky nic spolecnýho :)
citace:
Původní příspěvek od dalick
...tak bych to možná seknul ale spíš bych se ujistil tolikrát oplácávanou radou...


Je to Twilight po 6ti týdnech květu, podle Dutch Passion chce 7-8. Na zahraničních fórech jsem zaregistroval názor že 9tý týden zvýší výnos.

V sobotu to bude 7 týdnů tak zkusím tu oplácávanou radu. Mám lupu 20x ale oči mám asi slabé ;) tak se bojím abych to nesklidil brzo chci gaučovou indiku.

Hlavně ať vydrží počasí.
dalick
citace:
Původní příspěvek od Hy3nA


no, až na to, že trichom je ta "nožička" s kuličkou pryskyčice, která nemá sxe seminky nic spolecnýho :)

Jo pravda sorry já si furt pletu trichom se semenýma váčkama....Ale o to nešlo.
Psycholog
Zdravim , kolik času by ste tomu daly ještě ?? došel mi už plagron tak už davam jenom flushing čistou vodu par dní
je to Jack Herer a Cheese v 11l kvetin. (dřiv sem mel problem s plísní)
Psycholog
Zdravim , kolik času by ste tomu daly ještě ?? došel mi už plagron tak už davam jenom flushing čistou vodu par dní
mam 4 kytky je to Jack Herer a Cheese v 11l kvetin.a jestli poznate podle fotek co je co za model byl bych vdecnej...nějak se mi to pomichalo (dřiv sem mel problem s plísní)
nějaky rada na konec ?? :D
Psycholog
2.
Psycholog
3.
Psycholog
4.
vylefi
Nicker- mockrát díky.... (myslel jsem si že tak 10 :) aspoň si můžu rozvrhnout flush :)

dalick- To se ti jen zdá - semena v nich nejsou (jsou to prostě jen květy)
Na kytce ale určitě nějaké to semínko bude ..... prostě out :)
Zdravím growery, kdy sklidit? Já osobně bych to nechal do neděle do rána, ale nejsem si jist jak dlouho tomu ještě dát.
č2
č3
Salatos
čau máš to moc pěkný a v neděli to klidně sklid .k+
Psycholog
mě nikdo neporadí ??
Psycholog min do konce Rijna.
Psycholog
az joo....podlě me ta zima tomu už moc neprospívá.......pomůže te to jestě nechat ?? a nebylo by lepší dat kytky do garaže třeba do tepla i přes den ?? a neni třeba nějaka přirodní nahrada ripenu ??
Tak nic jinýho než to nechat ti asi ani nezbývá :p do garáže přez noc klidně ale přez den zas ven ať si nachytá nějaký ty fotony. Přírodní ripen? čistá voda + víc času :)
Salatos: dobře v neděli jdu na to, už se hrozně těším :D a díky za káčko ;)
Psycholog
na 1 kytce jsem si všimnul že mi na vršku 1 větev začla plesnivět.........mam tu kytku dnes sklidit ?? nebo jen tu větec odstřihnout ??
Psycholog odstrihnout plesnivou palicku.
Nicker
citace:
Původní příspěvek od Psycholog
na 1 kytce jsem si všimnul že mi na vršku 1 větev začla plesnivět.........mam tu kytku dnes sklidit ?? nebo jen tu větec odstřihnout ??

Odstřihni a postříkej 10-20% roztokem mléka
Psycholog
citace:
Původní příspěvek od Nicker

Odstřihni a postříkej 10-20% roztokem mléka


tim myslíš vodu a pridat trochu mléka.....a aplikovat jen postřikem a pak dál zalevat zase čistou vodou jen ?!!
Zdravím Vás, foceno dnes, Twilight po 7 týdnech květu. Jak dlouho ještě?
2)
koogi1
Až budou trichomy jantarově zbarvené.
3)
Nicker
citace:
Původní příspěvek od Psycholog


tim myslíš vodu a pridat trochu mléka.....a aplikovat jen postřikem a pak dál zalevat zase čistou vodou jen ?!!

Ano, vodu s mlékem na paldy nastříkat a jinak vše ostatní probíhá normálně...
Nicker
citace:
Původní příspěvek od Béla
3)

14 dní až 3 týdny... Já je na tomhle levelu mám zaseklé už asi měsíc... Pokud máš Ripen, nebo jiné finišovadlo, tak je správný čas ho nasadit ;)


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma