Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Základní Pěstitelské Informace

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 
KDY SKLIDIT - Pište pouze SEM a nezakládejte nové téma! - Klikni zde pro originální téma
yara
Smazat-duplicita

Nevím proč nejde smazat vlastní příspěvek.
yara
Známý zasadil na zahradě nějaký No name semínko a teď přinesl vzorek zda to už může pokosit než to udělá někdo jinej.
Podle mě je to voprcaná samice plnejch semen, takže je to k ničemu.
Jak to vidíte vy?
ganjamin
citace:
Původní příspěvek od yara
Známý zasadil na zahradě nějaký No name semínko a teď přinesl vzorek zda to už může pokosit než to udělá někdo jinej.
Podle mě je to voprcaná samice plnejch semen, takže je to k ničemu.
Jak to vidíte vy?


tez si myslim.. ale ma to peknu farbu :)
Nicker
citace:
Původní příspěvek od yara
Známý zasadil na zahradě nějaký No name semínko a teď přinesl vzorek zda to už může pokosit než to udělá někdo jinej.
Podle mě je to voprcaná samice plnejch semen, takže je to k ničemu.
Jak to vidíte vy?

Co šluk, to puk... Zahodit ;)
Don MihaiL
cavte vseci mozete mi poradit kedy by som mal tieto 2 samicky skosit ??

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=1051250

dakujujem za odpovede :D
josef Néblb
mam jeste jeden dotaz : teď přes celou noc silně pršelo a rostlina se začíná prohýbat pod vahou palic - bodou zřejmě nasáklé vodou . mám to už radši sklidit (cca o tyden dřív) nebo počkat?
LOW
citace:
Původní příspěvek od josef Néblb
mam jeste jeden dotaz : teď přes celou noc silně pršelo a rostlina se začíná prohýbat pod vahou palic - bodou zřejmě nasáklé vodou . mám to už radši sklidit (cca o tyden dřív) nebo počkat?


zatřepat s palicemi- dostaneš pryč vodu, případně je podepřít
Don MihaiL
a co ja ?? :D poradte mi

prispevok vyšie
Nicker
citace:
Původní příspěvek od Don MihaiL
cavte vseci mozete mi poradit kedy by som mal tieto 2 samicky skosit ??

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=1051250

dakujujem za odpovede :D

Ještě maj čas
PaBlo
chtěl jsem se zeptat na dalši rostlinku :D mam rad bylinu co dobře chutna, a s timhle nemam zkušenost. co řikate na tuhle stavbu palek ? :D
PaBlo
a tohle jsem tedka sklidil :)
PaBlo
a tohle jsem tedka sklidil :)už sem to nemohl oddalovat :)
PaBlo
a tohle jsem tedka sklidil :)už sem to nemohl oddalovat :)fotil jsem to za čerstva myslim že se to usušenim ještě ztmavne ,,
Nicker
citace:
Původní příspěvek od PaBlo
a tohle jsem tedka sklidil :)už sem to nemohl oddalovat :)fotil jsem to za čerstva myslim že se to usušenim ještě ztmavne ,,

Moc brzo...
Jj moc brzo, ještě nejsou ani pořádně mléčný :p zbytečně ses ojebal ne jen o množství :p snad ten zbytek dojede XD
sysoft
jak dlouho jeste ? je to venek "NO NAME" :)
PaBlo
o co myslite že jsem ještě přišel,,když jsem to sklidil? :Dzačalo se mi to oprcávat tak jsem to musel sklidit,
josef Néblb
no ja jsem ted taky zjistil ze to mam oprcane tak radsi sklidit driv? a bude to vubec k dobre hulení?
Nicker
citace:
Původní příspěvek od PaBlo
o co myslite že jsem ještě přišel,,když jsem to sklidil? :Dzačalo se mi to oprcávat tak jsem to musel sklidit,

V tom případě ale postrádá smysl ptát se, jestli už jsou ready... :rolleyes:
Nicker
citace:
Původní příspěvek od sysoft
jak dlouho jeste ? je to venek "NO NAME" :)

Ta má ještě určitě pár týdnů čas ;) BTW, pěkná fotka :)
josef Néblb
Ok takže mužu sklidit v patek? pestiky uz jsou dost hnede, trichromy jeste celkem průhledne ale vsiml jsem si to mam oprcane. Bude to vůbec dobre na hulení??
Nicker
citace:
Původní příspěvek od josef Néblb
Ok takže mužu sklidit v patek? pestiky uz jsou dost hnede, trichromy jeste celkem průhledne ale vsiml jsem si to mam oprcane. Bude to vůbec dobre na hulení??

Skliď, nasuš a vyklep semena... Ňamka to nebude, ale co naděláš...
serius46
prosím smazat.
serius46
Zdravím weed komunitu! :) kolik ji jeste dáváte? ja bych řekl tak týden...
Rascal33
souhlas, za týden by to mohlo být v cajku :c)
PaBlo
co řikate tomuhle? podařilo se mi to vyfotit přes mikroskop telefonem, šlo by už?
yess, to už by šlo :) btw je dobrý koukat taky na okvětní lístky, ne jen na pálky :)
PaBlo
to jest ta palice,, , mam o vikendu seknout?
vyTretHi
Necital som cely thread ale nenasiel som tu kedy presne sklidit mislim tym ci rano a o kolkej hodine Priblizne , za akeho pocasia , pytam sa preto lebo vsetky blizny su uz hnede , rastlinka fialova no pryskirica mliecna kolko to mam priblizne nehat , pytam sa aj koli ucinku diki pm
Nicker
citace:
Původní příspěvek od vyTretHi
Necital som cely thread ale nenasiel som tu kedy presne sklidit mislim tym ci rano a o kolkej hodine Priblizne , za akeho pocasia , pytam sa preto lebo vsetky blizny su uz hnede , rastlinka fialova no pryskirica mliecna kolko to mam priblizne nehat , pytam sa aj koli ucinku diki pm

Nejlíp sekat po západu, nebo před východem slunce, pokud máš rád mystično, tak za úplňku ;) Podle popisu se zdá, že je pravý čas na kosu, ale pro jistotu nahraj foto
KOSMEJ
citace:
Původní příspěvek od vyTretHi
Necital som cely thread ale nenasiel som tu kedy presne sklidit mislim tym ci rano a o kolkej hodine Priblizne , za akeho pocasia , pytam sa preto lebo vsetky blizny su uz hnede , rastlinka fialova no pryskirica mliecna kolko to mam priblizne nehat , pytam sa aj koli ucinku diki pm


Nejlépe ráno po co nejdelší době bez deště. Jenže touhle dobou už bývá ráno docela rosa. Takže já venkovní sklízím, až rosa dostatečně vyschne. A jak už psal kolega, já to chystám na úplněk (má být 30.9. - je to neděle, takže ideální - jenže já to mám v květináčích, takže no problem to dát na noc před sklizní vyschnout domů.)
Oskarek2
Jen tak to zkusim dal bych jí 7-14 co vy?
KOSMEJ
citace:
Původní příspěvek od Oskarek2
Jen tak to zkusim dal bych jí 7-14 co vy?


spíš minimálně 14 dní a víc.
Epedro
Zdravím groweři mám otázečku mám 12 holek Chroniku v boxe 150x150 pod 600 sluníčkem hnojky Metrop + PK tablety od Atami.Teď je mám ve fázi celkem 65 den 47 den květu a byli 18 dní na růstu, a zdají se mi tak týden před kosou.
Ale minulé kolo ve stejným složením, ale bez těch PK tablet jsem sklízel v 81 dnu celkem a 61 dnu květu a byli 21 dní na růstu.
Řezy jsou od stejného matkáře takže stejná genetika.
Tak nevím co se stalo proč mi to takhle předčasně dozrálo.
Myslím si že to asi udělali ty PK tablety.
A teď foto
Epedro
A ještě
Nicker
citace:
Původní příspěvek od Epedro
A ještě

U indooru je nejlepší podívat se, jak dlouho kvetou podle výrobce a tak nějak zhruba se tím řídit... Tyhle vypadají tak na 14 dní ještě bych řekl... Zkus sehnat mikroskop a podívat se na trichomy ;)
PaBlo
čau všichni,, včera večer po sklíčku jsem naštěstí tuhle krasavici přikril plachtou. Řikal jsem si at to nenacucne rosu a hle probudim se a ono prší,, takže jsem to vychytal jenže sem se dneska tak dival pod mikroskop a našel jsem tam už par hnědých pliskyřiček a když jsem se dival na další lístky byly zase jen takové bílé možná i čiré,, ale jestly dneska zasviti slunce zitra bych ji sekl co myslite je ideal? :D
PaBlo
tady ještě jedna fotečka
zmijak
zdravim vsechny potreboval bych nutne poradit jsem na 35dnu kvetu a kytky jsou uplne hnede pestiky chci se zeptat mam to sklidit nebo co mam delat diyk napiste
zmijak
a jeste jedna
koogi1
Šerife kitky ti z nějakého důvodu začaly dříve dozrávat a ve 35dnu květu to je fakt masakr,ale jak jsem ti psal podle pestíku se neřiď můžou vyrašit úplně nové sněhově bílé.
No ale na pestíky se vyprdni a sleduj zabarvení trichomu.
aphodius
Zdravím, kolik byste tomu dali? (Pamir Gold, foceno dnes)
PaBlo
aphodius: podobnou kytku mam taky, dam ji ještě tak 14 dni a uvidim co bude v pruběhu tech dvou tydnu dělat.každopadně už jsem začal s prolíváním..
markal
tak koliík tomu jeste davate
bandul
zdari lidi, začaly mi v květu hodně opadávat listy a žloutnout... co s tim?? ráda bych aby mi nějaké zbyly..:-D jeden Orange bud uplně opadal a druhý pomalu ale jistě žloutne... přikládám foto..
bandul
zdarec lidi, prosim poradďte, začaly mi žloutnout listy na kytkách, nejvíc to schytal jeden Orange Bud, vypadá dost nemocně, ale nějak jsem neidentifikovala příčinu.. bude to škodit i paličkám? mrkněte na to plis...
bandul
jo a jinak kolik dáváte tomuhle mazlíčkovi? Kdy pokosit?
Nicker
citace:
Původní příspěvek od bandul
zdarec lidi, prosim poradďte, začaly mi žloutnout listy na kytkách, nejvíc to schytal jeden Orange Bud, vypadá dost nemocně, ale nějak jsem neidentifikovala příčinu.. bude to škodit i paličkám? mrkněte na to plis...

:faq:
Nicker
citace:
Původní příspěvek od bandul
jo a jinak kolik dáváte tomuhle mazlíčkovi? Kdy pokosit?

cca 3 týdny
Tomeekkk
http://imageshack.us/photo/my-images/841/dscf0009iz.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/228/dscf0007yo.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/840/dscf0001y.jpg/

Lidičky , kdy mám sklídít ? vidím to za tejden asi ? fotky jsou z 18.9.2012
SLuníčko už moc nesvítí, v noci i už přes den je zima....
Matho
Kolko by ste este povedali ze to mam nechat alebo uz odrezat ?
Hy3nA
citace:
Původní příspěvek od Matho
Kolko by ste este povedali ze to mam nechat alebo uz odrezat ?


rozhodně nechat ještě tak 2-3 týdny..nejmíň :)
orechovnik
Jj hyena ma pravdu Matho. Vsetky blizny su este biele a tipol by som si ze este stale ti vyrastaju nove. Kto caka ten sa docka,este s kosou urcite pockaj ;)
Tomeekkk
a co ty moje kluci ?
Nicker
citace:
Původní příspěvek od Tomeekkk
http://imageshack.us/photo/my-images/841/dscf0009iz.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/228/dscf0007yo.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/840/dscf0001y.jpg/

Lidičky , kdy mám sklídít ? vidím to za tejden asi ? fotky jsou z 18.9.2012
SLuníčko už moc nesvítí, v noci i už přes den je zima....

To ti kvete tak týden ne? Maj ještě hromadu času...
Matho
Tak este to teda necham,, A teraz hnojit s hnojivom na kvet a kolko mam pred odrezanim prestat hnojit ?
Tomeekkk
Nekvete mi to týden, kvete to přes 5 týden ... :)
LOW
citace:
Původní příspěvek od Tomeekkk
Nekvete mi to týden, kvete to přes 5 týden ... :)


vsadím se, že je máš v malých květináčích a/nebo situovány na východní straně. každopádně nekosit
sw3ap
KOLIK JEŠTĚ ZBÝVÁ ?
Nicker
citace:
Původní příspěvek od sw3ap
KOLIK JEŠTĚ ZBÝVÁ ?

Já myslím, že už budou ready... Pro jistotu mrkni na trichomy ;)
Spronty
Strawberry cough - nechám to ještě týden s flushingem. Co řikáte ?
Nicker
citace:
Původní příspěvek od Spronty
Strawberry cough - nechám to ještě týden s flushingem. Co řikáte ?

Jen aby nepřezrála ;)
-
Dokážě nějaký zkušený grower odhadnout jak dlouho kvete tento outdoorový Twilight?
Don MihaiL
kukin - http://www.dutch-passion.nl/cs/semena/product/twilight/ ovadzaju 7-8 tyzdne tak podla podmienok ale skvor tych 10 no a to tvoje moze mat tak 3-4 tyzdne
Don MihaiL
cavte mozete mi pomoct ??? fotky v tomto odkaze http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=1052672 aplne dole co su 3 fotky vecsia a 3 fotky mensia tak poradte mi u obydvoch

tak diki :D
vyTretHi
Foto cheese , mam len toto , zajtra by som pridal dalsie , sadene 13 maja ,kvete priblizne od 10.augusta . :)
Tomeekkk
Nechám to ještě tak 3-4 dny, dneska svítí sluníčko, jinak jsou krásně obsypaný :)
miravlak
No name...klk by ste jí dali? xD týden-dva?
Tomeekkk
Přikládám další fotky noname, foceno před chvíli 24.9.2012 16:50
Co myslíte ? ty 3 dny ?
Tomeekkk
tak zasílám fotky noname... Co myslíte? AspoŇ ty 3 dny , pak už bude jen hnusné počasí....
Tomeekkk
Ještě nějáka :)
Spronty
citace:
Původní příspěvek od Nicker

Jen aby nepřezrála ;)


Z důvodu strachu z čórek dnes sklizeno, tak snad to něco bude dělat :)
Nicker
citace:
Původní příspěvek od Spronty


Z důvodu strachu z čórek dnes sklizeno, tak snad to něco bude dělat :)

O to bych se nebál ;)
clinic
v sobotu pujde ven..
Don MihaiL
cavte mozete mi pomoct ??? fotky v tomto odkaze http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=1052672 aplne dole co su 3 fotky vecsia a 3 fotky mensia tak poradte mi u obydvoch

tak diki :D
jinsun
poradi kdy asi tak nechat to do pulky rijna muj nazor prvni out
Don MihaiL
cavte mozete mi pomoct ??? fotky v tomto odkaze http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=1052672 aplne dole co su 3 fotky vecsia a 3 fotky mensia tak poradte mi u obydvoch

tak diki :D
Don MihaiL
prosim pomozte mi :D

ci vi na to chcem mat viac STONED tak kolko to nechat alebo skosit?
Don MihaiL
este jedna fotka
Don MihaiL
a tu je este jedna rastlina jedna sa o auto Osiris
Don MihaiL
a este jedna fotka tej istej tak

tak vopred dakujem za rady :D
Modelář
Mikroskop,mrkni na trichomy a jak budou všechny hnědé bude čas na tvůj STONED stávek...neboli to podle údajů seed banky nechat liht přezrát
Don MihaiL
no tak pyramid seeds uvadzaju ze 55dni a toto ma tak 85 dni a nemam ako pozriet na trichomy taze za to chcem poradit :D az teraz posledne 3 dni su vsetky blizny hnede :D
Modelář
55dní,ale od tý doby co to začné kvést...mě posledně blizny zhnědli když proschl na pár dní květináč a zralé to určitě nebylo..
Don MihaiL
tam piasali doba od semienok po sklizen 55dni dnes ma 85den a zacali kvest v 21 dni
Nicker
citace:
Původní příspěvek od Don MihaiL
tam piasali doba od semienok po sklizen 55dni dnes ma 85den a zacali kvest v 21 dni

Můžou býti zralé, ale také nemusí... Jediná spolehlivá možnost jak to zjistit je, podívat se na trichomy :)
bubla23
Zdravím :), myslíte že už je čas??
bubla23
jeste jedna
Salatos
bubla to můžeš sklidit...
MaaaYaaa
citace:
Původní příspěvek od Modelář
55dní,ale od tý doby co to začné kvést...mě posledně blizny zhnědli když proschl na pár dní květináč a zralé to určitě nebylo..


Myslim, že kolega to má AUTO, takže od zasazení semínka ;)

A 85 dní už je asi opravdu moc.
zelenakoule
TopTao-co myslíte,už už?
zelenakoule
..a další
zelenakoule
další...
zelenakoule
no a poslední
Nicker
citace:
Původní příspěvek od zelenakoule
další...

Fajnový stromček... Ale myslím, že má ještě čas ;)
Tomeekkk
Můžu tady psát stokrát, stejnak nikdo nepomůže..
citace:
Původní příspěvek od Tomeekkk
Můžu tady psát stokrát, stejnak nikdo nepomůže..


Zdar a tady je co? Psali casu dost


citace:
Původní příspěvek od Nicker

To ti kvete tak týden ne? Maj ještě hromadu času...



citace:
Původní příspěvek od LOW


vsadím se, že je máš v malých květináčích a/nebo situovány na východní straně. každopádně nekosit
Tomeekkk
Dnes Sklizeno
Tomeekkk
Na palicích jsem našel 4% bílých chloupku... Začala pomali chytat plíseň, zdá se že jsou nedozralé, jelikož to udělal blesk od foťáku


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma