Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Základní Pěstitelské Informace

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 
KDY SKLIDIT - Pište pouze SEM a nezakládejte nové téma! - Klikni zde pro originální téma
ZkourenejPes
Dobry , prtoze to musim sklidit vsechno najednou , tak to necham do pristi nedele , apak bych tomu dal tmu.
mysak
nastav si třeba makro..pejsku zkouřenej:)
ondro SK
ak chces energy high tak take 3 dny ak supu do hlavy tak aj 8dny
ZkourenejPes
jo 1a sem fotograf az to hezky neni :( , no budu to dene sledovat , predbezne tak do ty soboty
prysk
Automatic Polar Light
Seedbanka DP
PolarLight je velmi jednoduchá rostlina na pěstování a přibližně po 2,5 týdnech vegetativního růstu PolarLight automaticky začíná kvést a kvete po dobu 8 až 9 týdnů.

-60. den a 43.den květu

Co myslíte??? :help:
prysk
ještě spodní pálka...
DooMer
to ma urcite jeste minimalne 2 tydny pred sebou ...
prysk
takže ještě čas? každá pálka jinak zralá :/ tak nevim
prysk
.....
MDe_
citace:
Původní příspěvek od prysk
.....


Ještě bych tak círka týdne nechal a pak udělal proplach :)
prysk
no já už proplachuju Final solutionem...
tagra1
citace:
Původní příspěvek od Legy
A taky by me zajimalo, jak udelat "prave" palicky, ktere si koupite. Z modelu cervenyho trpaslika mam hrozne listnate palice, sou lehke, samy list a zadna palicka "pevna hmota", ale na listech byla hromada pryskyrice, tak sem to ususil s tim a zkuruje to prej i s tim listim, rikala mistni zkurka :D ale kdyz si koupite palicku, zadne listi tam neni. To znamena, kdyz bych chtel udelat vzorovou palicku, kterou si kupujete, tak musim ostrihat ty male listy s pryskyrici, co z ni rostou ? Neni to ale pak skoda, tech malych listku s tolika dobre pryskyrice? Zajima me, jak se to dela... U me beztak kyti sou na vareni a masticky pro rodice a prarodice kvuli zdravi, takze ja sdelam vsechno ;)


Tak to by mě také zajímalo hihi.Odpoví někdo?:)Prosím:)
MDe_
citace:
Původní příspěvek od tagra1


Tak to by mě také zajímalo hihi.Odpoví někdo?:)Prosím:)


Zkušenosti - lepší model - LEPŠÍ SVĚTLO :)
BloodyBeer
citace:
Původní příspěvek od tagra1


Tak to by mě také zajímalo hihi.Odpoví někdo?:)Prosím:)


je to uplne jednoduche - listi ostrihat a palici nechat ... Vsak ono se da to listi i dale zpracovavat -> Hasis, nebo neco dobreho uvarit popripade mast.
krast
Obecně autoflowering modely mají palice mnohem více listnatější.
pipo22
zdar co myslíte za kolik to bude ke sklizni, jedná se o samokvetouci odrůdu
prysk
Jak dlouho roste?, kvete?,matroš?
punkure
citace:
Původní příspěvek od prysk
Jak dlouho roste?, kvete?,matroš?


to záleží, kterej model jedeš a na podmínkách při pěstu
prysk
:D, no to byla otázka pro kolegu co postoval příspěvek na předchozí stránce.
pipo22
možná čtvrtou neděli ale přesně to nevím mám ji na sluníčku. myslím do květu.
Legy
Ahojte,
spoetnik cca 42den kvetu. Vim, palicky sou male i na to, ze je jednu pod zarivkama a jednou nizko wattovou usporkou, ale tato odruda se pry vyznacuje tim, ze zacne brutalne nabyvat na kvetenstvi 38.-40. den kvetu. Doba sklizne pisou 50-55 den. To je v pohode, sice tam uz je par hnedych pestiku, ale tak to snad vychazi i na tech 50-55 dni..
Legy
A tady je Acid. Pestuju je vedle sebe se spoetnikem, takze taky cca 42.den kvetu. Tady uz palicky sou o malicko vetsi, ale porad stojej za hovno. Pisou sklizen po 65 dnech kvetu, ale tady uz maji tak 50% hnedych pestiku ty kvety a pribyvaji rychlejc a rychlejc dalsi, dokonce z te strany, ze ktere je usporka sou ty pestiky primo hnede a uplne suche uz... Na pryskyrici koukat nebudu, 100% u obou modelu by se uz zacinala zabarvovat, ale jen by me to budilo to sklidit. Protoze ale vsichni sem postujou fotky, kde pisou trebas 60. den kvetu a prej jeste nemaj zabarvenou pryskyrici, coz je blbost, urcite uz museji mit, tak sem se rozhodl to taky necham a at to treba prezraje, proste tomu dopreju tech pocet dni, co je psano. Nicmene, pokud poradite, ze bych to uz mel sklidit, sklidim, doufam a verim ve vas cit. Z fotky to vypada, ze jich je jeste hodne bilych, ale trochu to zkresluje, je jich o hodne min :(
Legy
Makro vrichni palicka (z leve strany tech hnedych ma tak 75%) Jen nechapu, jak muze mit vic hnedych pestiku, nez ma spoetnik, kdyz ma o 10-15 delsi dobu sklizne ?! A rikam, na pryskyrici koukat nebudu, ta je stopro uz hneda, ne-li vysychajici i kdyz par cirych tam jeste taky bude. Mit mikroskop na USB ukazal bych vam to, ze nekecam...
MDe_
citace:
Původní příspěvek od Legy
Makro vrichni palicka (z leve strany tech hnedych ma tak 75%) Jen nechapu, jak muze mit vic hnedych pestiku, nez ma spoetnik, kdyz ma o 10-15 delsi dobu sklizne ?! A rikam, na pryskyrici koukat nebudu, ta je stopro uz hneda, ne-li vysychajici i kdyz par cirych tam jeste taky bude. Mit mikroskop na USB ukazal bych vam to, ze nekecam...


Podívej se, připadá mi to jako PLÍSEN !
Legy
Kde myslis, v jakych mistech? To snad ne, to bych to musel uz riznout rychle, nez splesnivy cela a vyhodit plesniva mista :( Ale koukal sem, uz pred tim, abych se priznal, taky me to napadlo (ten "hnedy" stonek od listu u kminku kvetiny) ? Myslime oba to same? Ale rychle sem to vyloucil, to by me totiz hrozne mrzelo

//edit: Tak jo, zacinam bejt hoodne nasranej a zklamanej, je to tak. A taky zacinam hodne panikarit, kurva drat, je to plisen!!! :mad:
Proto usychaly asi ty pestiky a ty drobne listy, co vyrustaly z palice sou takove poschle a zkroucene :( takze prohlidnout, orezat vsechny palice, kde je plisen a izolovat ji? Asi ji spis uriznu celou a dam susit... palici s plisni vyhodit celou, nebo jen odrzeta plesniva mista a zbytek se pokusit zachovat? Spoetnika tam zatim necham, vypada, ze to nechytil, ale Acid je v prdeli :grrr: :(
MDe_
Koukni se, jak ti to leze až na ten velký list a na levo krasně jde vydět plísen. Další příznak jsou ty "usychající listy" .. měl ses podívat dříve a poptat se co to je .. rychle bych seknul jen tu plísen (pokud není v celek rosltyně) a rozhodně ubral vlhkost ve skříni a prohlídni pečlivě zbytek !!! nešahej na to rukama !!! tak akorád zvýšíš bud % plísně, nebo možnost aby se ti tam dělala nová.
Legy
Vlkost neuberu, je to ve vodarne a nemam to jak regulovat :( uriznu Acida, kdyz mi jeste poradis, jestli palice s plisni pryc uplne cely nebo jen vyselektovat ta plesniva mista a nejak je vystrihat a Speotnika necham na pospas osudu. Az pristi grow, tam udelam komepltni steny, sani, teplomery, odfuky, dobry svetlo, odvlhcovacku, proste zkusim profi, tohle byl prvni grow a uz vim, nac si davat peknyho majzla... Btw: nez si stihl napsat prispevek, presne sem na to sahl rukama :D boooze to to sem trotlik:jerk:
MDe_
Vytěpej tu plísen, pokud to budeš sušiš v deobře větraném prostoru, tak by se neměla rozšířit (ale nikdy není nikdy) taky sem měl minulý rok, plísen odřezal,odstříhal a dal sušit
Legy
A ja se tak tesil, ze pak udelam flushing... tak proto ty hnede pestiky, aspon vim, v cem byl hacek, inu chybama se clovek uci. Zkusim sehnat nejakej fungicid, nebo ten olejicek proti plisnim a postrikat spoetnika, aby to taky nechytl, kdo vi, jestli to uz taky nema...
BloodyBeer
citace:
Původní příspěvek od Legy
A ja se tak tesil, ze pak udelam flushing... tak proto ty hnede pestiky, aspon vim, v cem byl hacek, inu chybama se clovek uci. Zkusim sehnat nejakej fungicid, nebo ten olejicek proti plisnim a postrikat spoetnika, aby to taky nechytl, kdo vi, jestli to uz taky nema...


rozhodne bych to uz ted nicim nestrikal - hlidat a vetrat ...
Legy
Dobre, hotovo, acid, byt mel postizenou jen horni cast hlavni palice sel dolu celej a spoetnika budu hlidat, zacnu za par dni flushing a hezky se pokusim tam vetrat ;) Dekuju za rady panove :)
prysk
co myslíte?, cca 60% hnědejch chlupů,bohužel mikroskop, nebo lupa neni,ale nerad bych měl Goodnight model stav...mám radši něco nakoplejšího.
prysk
....
DooMer
to vypada jeste hodne bily, ze jsou hnedy chlupy nic neznamena . D.
pipo22
tak přátele co myslíte kolik ještě času ke sklizni, já myslím tak týden?
vylefi
Ahoj, kolik cca času má ještě tahle kytička?
Jedná se o northern lights automat...

Je to můj první pěst a nechci nic pokazit (ještě mám další 3 kousky, ale ty jsou o něco pozadu). :) Díky


PS: Na tom spodním lístečku (to bílé) není plíseň, ale zbytek kuprikolu... ;)
vylefi
Ještě jedna fotka :)
vylefi
No nic .... takže to vypadá že začnu s flushingem a pak seknu. Chloupky začínají hnědnout...
MDe_
citace:
Původní příspěvek od vylefi
Ještě jedna fotka :)


Mi přijde že tam máš plísen .. (ty hnědé kousky v palicích) dobře to zkontroluj (bude to vypadat jako vy to uschlo.

Jinak na chlupy se nedívej, trychomy sleduj až začnou hnědnout. Chloupky některým odrudám hnědnou třeba v 3 týdnu květu, hlavní jsou trychomky.
Poutník
Hola hej, rád bych znal váš názor, kdy sklidit? Předem děkuji za odpověď. Jinak pouzij jsem 600W sodíkovou výbojku. Hnojivo na růst a květ od Plagronu.
Poutník
Hola hej, rád bych znal váš názor, kdy sklidit? Předem děkuji za odpověď. Jinak pouzij jsem 600W sodíkovou výbojku. Hnojivo na růst a květ od Plagronu.
Poutník
Mozna lepsi foto
Poutník
a více v galerii
MDe_
Já bych flešnul a seknul, pěkná práce !
Poutník
Díky, snad poslouží..
MDe_
citace:
Původní příspěvek od pedro_devil
Kdy mám sklízet?


Děláš si srandu ?
bezdechu
citace:
Původní příspěvek od MDe_


Děláš si srandu ?

širší souvislosti.. http://grower.cz/forum/showthread....5966#post985966
Gautama
zdravím všechny prosím o pomoct je to můj 1 grow. co myslíte kdy mám kosit?Je to red dwarf (buddha seeds) sazen 20. června koukal jsem na počasí, a o výkendu se má ochladit a pršet, tak si myslm že pátek je ideální.
díky moc za každou radu
replay
ešte by som to nechal aspoň také 2 týždne
Gautama
2 týdný? :-o mě přijde že už jsou všechny chloupky celé hnědé takže mám vydržet?
Spíš koukej na trychomy (jestli teda máš přístup k vhodnýmu optickýmu zařízení XD) než na chloupky, ty u některejch phen hnědnou třeba už i v půlce květu.
Gautama
no právě že nemám jak si je prohlídnout.:( :(



lupou to vidět asi nebude co? :(
Legy
Taky sem pestil tenhle model a muzu ti rict, ze sem nemel vsechny pestiky (chloupky) hnede a trychomy uz sem mel ve vetsine hnede, par jich dokonce bylo uz takovych "vysychajicich" a jen minimum jeste cirych. Takze byt tebou, uz sklizim. To, ze mas mikro palicky je docineno tim pocasim na hovno, takze neves hlavu i to listi s tou hromadou pryskyrice, ktera lepi jako svin je dobra, aspon na masticky urcite, kdo marihuanu kouri, verim, ze i to nabudi :)
Gautama
díky moc, zítra budu kosit.. nic moc z toho nebude no.. :( ale tak co byl to muj 1 grow a příští rok bude snad lepší
Gautama
sry že ještě otravuje ale trychomy bych měl hledat na paličkách nebo na lístkách ? co mám dát pod mikroskop? díky
Dýmy
citace:
Původní příspěvek od Gautama
sry že ještě otravuje ale trychomy bych měl hledat na paličkách nebo na lístkách ? co mám dát pod mikroskop? díky

Na palickach, konkretne na bliznach to uvidis tady na G je nekde obrazek.
MDe_
Trychom máš i na listech OBRÁZEK a jak pznáš jestly je už zralá ? OBRÁZEK
Gautama
super, zítra se na to vrhnu, děkuju moc
Trávníček
Zdravím kdy bych to měl zkosit dnes je to 60den 12/12 a fotka je ze včerejška
odruda je Passion seedbanka uvádí 45dní na 12/12
Zedy
citace:
Původní příspěvek od Trávníček
Zdravím kdy bych to měl zkosit dnes je to 60den 12/12 a fotka je ze včerejška
odruda je Passion seedbanka uvádí 45dní na 12/12


Zdravíčko, jestli ti nesedí doba květu s tou co udává banka a nejseš si jistej, tak vem lupu a mrkni na trichomy, jak psal MDe_ o nějakej příspěvek vejš. Palda krásná, ale blbě se z takej fotky radí;)

citace:
Původní příspěvek od MDe_
Trychom máš i na listech OBRÁZEK a jak pznáš jestly je už zralá ? OBRÁZEK
Trávníček
zdravím to Zedy
mikroskop nemám ale mám lupu ale ta to zas tak moc nepřiblíží.dle rady to nechám ještě 15dní
díky za odpoved
Tommy92
zdravim chtěl bych se zeptat kdy bych to mohl seknout, cca 3 tejdny květu. odrůdu nevim, je to ale něco od dutch passion. nák sem si to neoznačil. je to muj první pěst tak že vvůbec nevim, dík za odpovědi, a názory
Tommy92
zdravim co myslíte kdy bych ji měl seknout? cca 3-4 tejdny květu. odruda něco od dutch passion. možná tnrXmango přesně nevim. je to muj první pěst tak že vůbec nevim. díz za rady a názory
ganja-steve
citace:
Původní příspěvek od Tommy92
zdravim co myslíte kdy bych ji měl seknout? cca 3-4 tejdny květu. odruda něco od dutch passion. možná tnrXmango přesně nevim. je to muj první pěst tak že vůbec nevim. díz za rady a názory


vypada to hezky:) kazdopadne bych ji jeste nechal klidne dva tejdny.
Tommy92
citace:
Původní příspěvek od ganja-steve


vypada to hezky:) kazdopadne bych ji jeste nechal klidne dva tejdny.


díky. když ji nechám 3 tejdny stane se něco? nechám ji klidně dýl, de mi o to abych ji sklidil v ten správný čas. a docela mě rozhodilo větší množství hnědých chloupků než bílých.
pedro_devil
Zdar Growerstvo,

má na Vás prosbu: kdy má sklidit - respektive kolik jí ještě zbývá dní do ideální "sklizně"? Jedu teď na 3 neděle (odjezd v pondělí) pryč a radši ji seknu dřív než mi ji někdo obloží (vůbec nikdo nebude doma a na převoz je moc velká) nebo shnije (už se mi na dvouch menších paličkách plíseň objevila)...

NoNamka - 43. DNŮ V KVĚTU - stovky palic!

Předem moc děkuji za rady kolik dnů ji zbývá...

více foto zde: http://grower.cz/forum/showthread.p...14&pagenumber=4
MDe_
citace:
Původní příspěvek od pedro_devil
Zdar Growerstvo,

má na Vás prosbu: kdy má sklidit - respektive kolik jí ještě zbývá dní do ideální "sklizně"? Jedu teď na 3 neděle (odjezd v pondělí) pryč a radši ji seknu dřív než mi ji někdo obloží (vůbec nikdo nebude doma a na převoz je moc velká) nebo shnije (už se mi na dvouch menších paličkách plíseň objevila)...

NoNamka - 43. DNŮ V KVĚTU - stovky palic!

Předem moc děkuji za rady kolik dnů ji zbývá...

více foto zde: http://grower.cz/forum/showthread.p...14&pagenumber=4


Klidně jak přijdeš jí sekni :)
ganja-steve
citace:
Původní příspěvek od Tommy92


díky. když ji nechám 3 tejdny stane se něco? nechám ji klidně dýl, de mi o to abych ji sklidil v ten správný čas. a docela mě rozhodilo větší množství hnědých chloupků než bílých.


je lepsi se ridit barvou kristalu. mely by byt bily/ lehce kalny
pedro_devil
co se týče kristalů, tak jsem teď kousek odstřihl a dal pod mikroskop a tak půlka je jakoby mléčná a půlka čirá...
Kambu
citace:
Původní příspěvek od pedro_devil
Zdar Growerstvo,

má na Vás prosbu: kdy má sklidit - respektive kolik jí ještě zbývá dní do ideální "sklizně"? Jedu teď na 3 neděle (odjezd v pondělí) pryč a radši ji seknu dřív než mi ji někdo obloží (vůbec nikdo nebude doma a na převoz je moc velká) nebo shnije (už se mi na dvouch menších paličkách plíseň objevila)...

NoNamka - 43. DNŮ V KVĚTU - stovky palic!

Předem moc děkuji za rady kolik dnů ji zbývá...

více foto zde: http://grower.cz/forum/showthread.p...14&pagenumber=4



záleží na tobě,bud to sekneš ted a budeš mít ztoho nic moc kouření (podle fotky mi to příde nezralé) nebo to necháš aspon tak 4 týdny +- 5 týdnů a sekneš to až to bude zralé..osobně bych to nesekal,ale pokud se bojíš,tak to sekni..
Spronty
co myslíte ? typuju ještě tak 2 týdny, dal jsem poslední dávku plagron alga bloom a pak už to budu zalejvat AH - final solution 14dní.
kvete 4 týdny, je to málo ale ty paldy jsou fakt nádherný :D
demo
Zdravim vospolok,

prosim o radu. Mam Shamana fem. od DP v kvetinacoch (15L), sadene v polke juna a zacal kvitnut na zaciatku augusta takze kvitne +- 30dni,hnojene plagron alga bloom, slnko ma tak od 11 do zapadu a teraz nastava problem. Pozeral som trichomy a su mliecne takze neviem ci mam sekat alebo nie, pretoze vsade pisu konec sep zaciatok oktobra ....

dik za radu
Zedy
citace:
Původní příspěvek od demo
Zdravim vospolok,

prosim o radu. Mam Shamana fem. od DP v kvetinacoch (15L), sadene v polke juna a zacal kvitnut na zaciatku augusta takze kvitne +- 30dni,hnojene plagron alga bloom, slnko ma tak od 11 do zapadu a teraz nastava problem. Pozeral som trichomy a su mliecne takze neviem ci mam sekat alebo nie, pretoze vsade pisu konec sep zaciatok oktobra ....

dik za radu


Zdravíčko, 30dní je docela málo i kdyby si to bral od vyhození prvních preflowers. No ale jestli ti to de už do mlíka a květy ti přijdou dostatečně vyzrálý, tak proč nekosit. Jestli se ti teda nezakalil zrak po nějaké slivovičce :D a trichomy nejsou pořád čirý jaj:teef:
demo
pravze blizny su este 95% biele takze to necham tak a budem to checkovat dalej....
Dik:)
schneck
Zdravím, chystám se tuhletu holku seknout od teď za týden, foceno včera. Některý blizny už hnědnou a listy začínají žloutnout a opadávat, takže by to šlo?
nozdra
to schneck: rozhodně počkej aspoň do konce měsíce, maj toho ještě dost před sebou. čus n
schneck
citace:
Původní příspěvek od nozdra
to schneck: rozhodně počkej aspoň do konce měsíce, maj toho ještě dost před sebou. čus n


Jo, ale já bych chtěl tuhle sklidit dřív než ostatní (mám celkem 5), jako ranný sběr :D aby bylo kdyžtak aspoň něco v případě že by zaútočily čórky. Tahleta vypadá zatím ze všech nejzralejší...
D..
citace:
Původní příspěvek od schneck


Jo, ale já bych chtěl tuhle sklidit dřív než ostatní (mám celkem 5), jako ranný sběr :D aby bylo kdyžtak aspoň něco v případě že by zaútočily čórky. Tahleta vypadá zatím ze všech nejzralejší...

Vypadá nejzralejší ale určite nie zrelá, počkaj ako ti radí nozdra.
Keď ju sekneš teraz, nebudeš mať s toho nič ani ty ani čorky :D
schneck
citace:
Původní příspěvek od D..

Vypadá nejzralejší ale určite nie zrelá, počkaj ako ti radí nozdra.
Keď ju sekneš teraz, nebudeš mať s toho nič ani ty ani čorky :D


Dobře, tak až ke konci září :-)
Spronty
citace:
Původní příspěvek od Spronty
co myslíte ? typuju ještě tak 2 týdny, dal jsem poslední dávku plagron alga bloom a pak už to budu zalejvat AH - final solution 14dní.
kvete 4 týdny, je to málo ale ty paldy jsou fakt nádherný :D


no a co já teda ? :D nikdo nic ? žádné rady ? mám to nechat dýl nebo to mám udělat takhle ?
XIX
Zdravim chtel bych se poradit ohledne sklizne.
Nejdriv trocha informaci:
Vsechny kytky sou z noname seminek jedne rostliny kvetou dnesnim dnem zhruba 6-7 tydnu. Kytka c. 1 a 4 sou hermaci kterejm sem se snazil trhat koule. Moc se to nepovedlo, 3 a 4 maji kupu seminek a 1 jich ma jenom par. Puvodne sem chtel jeste zahnojit PK a skusit 14 dni delat flushing. ted premyslim ze ty s hodne seminkama seknu. Co vy na to?
MDe_
citace:
Původní příspěvek od XIX
Zdravim chtel bych se poradit ohledne sklizne.
Nejdriv trocha informaci:
Vsechny kytky sou z noname seminek jedne rostliny kvetou dnesnim dnem zhruba 6-7 tydnu. Kytka c. 1 a 4 sou hermaci kterejm sem se snazil trhat koule. Moc se to nepovedlo, 3 a 4 maji kupu seminek a 1 jich ma jenom par. Puvodne sem chtel jeste zahnojit PK a skusit 14 dni delat flushing. ted premyslim ze ty s hodne seminkama seknu. Co vy na to?

Kdyby s tam měl semena, tak nemáš blyzny (ty bílé chlupy) mech tak a sám uvydíš, je blbost to sekat brzo, i kdyby si chtěl semena tak ještě nebudou zralé. Podle mého OKA, je to všechno ok a ještě čekej,
The Ace
Nevim teda , ale já sem měl 2 léta za sebou hermáče(indoor). Poprvé jsem se snažil trhat "koule" a ničemu to nepomohlo. Kytky všechny oprcaný, kvalita nic moc a díky tý kyselině( ted nevim jak se jmenuje) co se tvoří při hermáčích, to hnusně chutná i smrdí.
Takže jak sem znova objevil hermáče, okamžitě sem vše sesekal a udělám bubble hash :) Dokonce se ještě pořádně nerozjela ta smradlavá kyselina, tak bude háša voňavej.
Kolik ti chybí do konce ?
Já bych to sesekal, udělal hash, nebo koláčky a koupil si prcky z kvalitní matky, který nebudou dělat hermáče.
The Ace
citace:
Původní příspěvek od Spronty


no a co já teda ? :D nikdo nic ? žádné rady ? mám to nechat dýl nebo to mám udělat takhle ?


Ahoj,
doporučuju si něco přečíst o trichomech a koupit si tohle http://www.growmania.cz/kapesni-mik...enim-p-261.html
Díky tomuhle kukátku poznáš kdy má kytka ideální poměr všech aktivních látek. Můžeš to sklidit brzo a mít málo CBD, nebo pozdě a mít ho hodně. S timhle to vychytáš.
Už 4 roky nesklízim jinak a kvalitu mojí travky si pochvalujou široko daleko :D
Celller
citace:
Původní příspěvek od The Ace


Ahoj,
doporučuju si něco přečíst o trichomech a koupit si tohle http://www.growmania.cz/kapesni-mik...enim-p-261.html
Díky tomuhle kukátku poznáš kdy má kytka ideální poměr všech aktivních látek. Můžeš to sklidit brzo a mít málo CBD, nebo pozdě a mít ho hodně. S timhle to vychytáš.
Už 4 roky nesklízim jinak a kvalitu mojí travky si pochvalujou široko daleko :D


Zdar, a v jake fazy tedy sklizis? Kdyz jsou trichomy cire, mlecne?
Spronty
citace:
Původní příspěvek od Celller


Zdar, a v jake fazy tedy sklizis? Kdyz jsou trichomy cire, mlecne?


50% mléčné, 50% jantarove zbarvené trichomy :) nejlepší :D

To Ace: já vim, jen jsem ztratil lupu co jsem měl nevim :D tak jestli to třeba nějakej mega expert nepozná takhle :D díky za link
Zdravím mám problém, dneska som sa dozvedel že budem musiet pracovne odscestovať. No tam vonka ma čakajú moje deti :D, plánoval som ich kosiť o týžden+ ked ich skosím dnes ?! Bude to aspoň ako tak ? bude sa to dať fajčiť ? či to nemá cenu ?
schneck
Mrknul jsem se ještě po něčem informativním na netu... určitě už to tady bylo xkrát ale... :)

http://valetudocafe.files.wordpress...-to-harvest.jpg

http://img119.imageshack.us/img119/...oharvest0mi.jpg
Hlava
citace:
Původní příspěvek od Rákosníček


EDIT: Spojeno vice trýdu , a tady je fotka podle které se orientovat , kdy sklidit ? Hlava

EDIT2 :a tady ješte druhá ,.,,,,,,


ahoj,
mám malý problém a kytičkama na půdě. Když jsem je chtěl sklidit všiml jsem si, že mezi hnědými bliznami v dost velké míře vyrůstají nové pěkně bílé (zhruba u 6 kytek), a proto se ptám mam je i přes to už sklidit když už je cca. 90% ostatních blizen hnědejch. Toto se mi ješte nestalo a tak teď fakt nevim co s tim.


jo prvni přispěvek :sun:
emk
Pridaj par detailnejsich fotiek palic, tiez musim predcasne kosit, koli kukurici, tento rok dozrela dost skoro, ale nevadi palice su uz tiez pekne :)
schneck
citace:
Původní příspěvek od Hlava


jo prvni přispěvek :sun:


hmm aha :D tak je to taky to hlavní co vyskočí na Google Images
Ms. Herb
zdravim, chtel bych se zeptat jestli mi muzete poradit kdy tak zhruba pokosit....jedna se o shamana ze semenka od dutcha passion, vylezlo z hliny 26.4 a pisou ze prej prvni tyden v rijnu by to melo byt ale ty palice uz se tak tejden nijak nemenej sice pomer bilejch blizen vuci hnedejm zaschlejm je tak 70% / 30% ale vetsinou sou hnedsi na nizzsich aldach nez na vrskach ...nechci mit ze sativky uspavaci srac...fota sou z jedne kytky behem dvou dnu...
Ms. Herb
photo2
Ms. Herb
photo3
Ms. Herb
photo4
gremlin101
Kolik myslíte že jí mám dat ještě času? Má za sebou cca 35dní květu, zkoušel jsem prohnat přez sklo menší záštipek a vše fungovalo tak jak mělo ..Měl jsem v plánu jí sklidit až tak 30.9-10.10, ale myslím si že to bez listů už stejně moc nepokyne, navíc se docela obávam čorek, tak bych to měl už nejradši doma.. tak přemýšlím že jí dám posledních 14dní.. Jak to vidíte vy??
The Ace
citace:
Původní příspěvek od Celller


Zdar, a v jake fazy tedy sklizis? Kdyz jsou trichomy cire, mlecne?


No řídím se podle jednoho starýho článku z High Times, tam řikaly dvě třetiny jantarová barva jedna třetina čirá, průhledná. Ta jantarová je CBD, to co tě unavuje (stoned) a ta čirá je THC (high). Prej poměr 2/3CBD a 1/3 THC je best :)
Můžu potvrdit.
emk
Tlaci ma cas do zberu kukurice, kedze tento rok idem v nej, buduci tyzden som planoval kosit ale koli obavam z corky (manik sa chvalil, ze mi to dalekohladom nasiel) by som to zotal dnes. Fotka je zo 4.9. fotena telfonom teda hrozna kvalita, len pre predstavu hadam postaci, je to Durban Poison od DP.

Viem, ze este nie je zrely, ale neda sa obrat tak, ze postriham najvetsie konare a tie, kde su sisky najmensie tam este necham nejaky tyzden? Prosim napiste nazor.
gremlin101
citace:
Původní příspěvek od gremlin101
Kolik myslíte že jí mám dat ještě času? Má za sebou cca 35dní květu, zkoušel jsem prohnat přez sklo menší záštipek a vše fungovalo tak jak mělo ..Měl jsem v plánu jí sklidit až tak 30.9-10.10, ale myslím si že to bez listů už stejně moc nepokyne, navíc se docela obávam čorek, tak bych to měl už nejradši doma.. tak přemýšlím že jí dám posledních 14dní.. Jak to vidíte vy??



Co říkáte na toho mého Passion#1??? Začíná se tu dost kazit počasí, a kytka i když se blíže teprve ke 40ti dnům květu už vypadá opravdu zrale, přemýšlím že bych jí vzal ještě tak na týden domu a nechal jí poue o vodě a konec..mohl by mi někdo helpnout? Díky ;-).
PS: už bych to dávno udělal, ale těch 40dní mě příjde opravdu málo.. ale vzhledově vypadá že už bude, tak nevím..
chuta
zdarec je jeste dost brzo ale kdys to das na ten tydem dom tak by to mohlo byt v pohode


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma