Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Základní Pěstitelské Informace

Stránky: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 
KDY SKLIDIT - Pište pouze SEM a nezakládejte nové téma! - Klikni zde pro originální téma
vinczenzo
tak co vy na to?? hodlám to kosit za týden.... bude to ok?
malyfida
broczech:ja byt tebou tak jeste tak 2-3 tydny necham...alezalezi na tobě:-)
citace:
Původní příspěvek od vinczenzo
tak co vy na to?? hodlám to kosit za týden.... bude to ok?
no sice toho na fotce moc nepoznam, ale zraly je to asi dost.... ja bych kosil klidne i driv
palinoch
ja by som ju dal dole tiez. ked si na pochybach tak si trocha odstrihni z suchy vysuš a uvidis ci sa oplati.
broczech
Zdar, tak já jsem skosil jednu větev ,usušil a na to ,že je to noname ganja,která rostla na divoko,tak z toho na balkonku vyrostl slušnej mortuch....přikládám foto paličky a zejtra asi sklidim celou.....včera jsem si večer ubalil malýho saurona a výsledky překvapujicí.Chuť klasicky ganjová,trochu to škrábalo,ale to asi tim, že flushuju tejden a ta větev se tejden sušila, takže byla bez flushe. No dohulil jsem a nic moc, tak sem šel ke kompu a tak do 10 ti minut sem si uvědomil, že jsem v komatu...Měl jsem takový trochu tlaky a ani nevim, jak to popsat,prostě uplně jiný zhul, než po lampách...happy,funny a powerfull....jelikož "tuning"trávu kouřim již 11 let,tak mě todle hrozně překvapilo......
citace:
Původní příspěvek od broczech
Zdar, tak já jsem skosil jednu větev ,usušil a na to ,že je to noname ganja,která rostla na divoko,tak z toho na balkonku vyrostl slušnej mortuch....přikládám foto paličky a zejtra asi sklidim celou.....včera jsem si večer ubalil malýho saurona a výsledky překvapujicí.Chuť klasicky ganjová,trochu to škrábalo,ale to asi tim, že flushuju tejden a ta větev se tejden sušila, takže byla bez flushe. No dohulil jsem a nic moc, tak sem šel ke kompu a tak do 10 ti minut sem si uvědomil, že jsem v komatu...Měl jsem takový trochu tlaky a ani nevim, jak to popsat,prostě uplně jiný zhul, než po lampách...happy,funny a powerfull....jelikož "tuning"trávu kouřim již 11 let,tak mě todle hrozně překvapilo......
jsem na tom stejne.... asi byl nejakej lepsi rok :-) ... hodne slunce, u nas az nezvykle teplo. Kdo zasadil vcas, tak je uz urcite vysmatej
Lahvan_FlaskiCZ
citace:
Původní příspěvek od Scotty Cameron
uz je cas? rek bych tak tyden a mohlo by to byt dobry ne?



Dle těch blizen není ještě ani v půlce............. :confused:
citace:
Původní příspěvek od broczech
Zdar, tak já jsem skosil jednu větev ,usušil a na to ,že je to noname ganja,která rostla na divoko,tak z toho na balkonku vyrostl slušnej mortuch....přikládám foto paličky a zejtra asi sklidim celou.....včera jsem si večer ubalil malýho saurona a výsledky překvapujicí.Chuť klasicky ganjová,trochu to škrábalo,ale to asi tim, že flushuju tejden a ta větev se tejden sušila, takže byla bez flushe. No dohulil jsem a nic moc, tak sem šel ke kompu a tak do 10 ti minut sem si uvědomil, že jsem v komatu...Měl jsem takový trochu tlaky a ani nevim, jak to popsat,prostě uplně jiný zhul, než po lampách...happy,funny a powerfull....jelikož "tuning"trávu kouřim již 11 let,tak mě todle hrozně překvapilo......
já bych to už seknul...jinak dobrej nounejmek:):winner:
Persi21
Myslíte,že je to dobry napad takto udelat s tím THC?
dám spařit kořeny do teplý vody, půjdu s ní do garáže, kde je docela tma i sucho, vezmu kýbl, napustim vodu tak 3l, přidám 50ml H2O2 technickýho 10% (z drogerie za 12Kč) a ještě k tomu hodim 6 tablet Thiaminu (z lékárny 20 tablet za dvacku). Kytku dám stonkem do kýblu a nechám +- 3dny v klidu ..

Skosené části nebo celou kytku je ideální ponořit stonkem do roztoku vody a H2O2 (peroxid 15ml na litr vody) na pět dní do naprosté tmy a sucha (vodu můžete buď osladit nebo do ní nalejt ochucenou minerálku, jelikož to má určitý vliv na chuť) a hlavně postříkat květy nebo přilít do vody B1 thyamin, který urcyhluje rozklad složitějších cukrů na jednodušší. Sucho je důležité, jelikož stimuluje tvorbu pryskyřice, tma je důležitá protože nedochazí k oxidaci THC na CBN, a zbylá část CBD se přemění na THC. Po té můžete sušit nebo dále školit, kde správnou metodou a načasováním vyždímete všechno CBD v THC.
scene
čau chci se zeptat na vaš názor už jsem přestal hnojit davam tomu tak týden,ale je to muj prvni grow tak nevíím poradte pls..místy tomu začínaj žloutnout listy(viz 1.foto vpravo dole)nechcou už dolů???díkes

http://img229.imageshack.us/my.php?...dsc01866nk6.jpg
http://img528.imageshack.us/my.php?...sc018733qw7.jpg
http://img229.imageshack.us/my.php?...sc018599fb6.jpg
papaja
to scene: nech to ještě kvést...aspoň 14 dní spíš dýl
scene
2papaya:ok ješte to nechám..jsem se právě díval do encyklopedie na delku květu u této odrůdy(hashberry)a stálo tam cca 65dní,což už před pár dny bylo....koupim si lupu a budu sledovat krystalky;)díík
palinoch
podla fotiek to radsej skos, ako by ti to malo prezriet. blizny mas hnede tak na co cakat? na 14 dni a viac. sorry ale to je hovadina. skor ti to uskodi ako pomoze.
ahoj, myslite ze uz mam brousit kosu..??

http://img519.imageshack.us/my.php?...dsc08071wn1.jpg
http://img519.imageshack.us/my.php?...dsc08072xb9.jpg
http://img519.imageshack.us/my.php?...dsc08073ht2.jpg
strejdaa
Ahoj, hele nerad bych poradil blbě ale ještě bych to nechl chvili.. ty to mas venku a prselo nebo jsi to kropil? Protoze jesi jsi to kropil tak bych to uz nedelal davno z duvodu plísně a pokud to je venku nic stim asi nenadelas. Trochu mimo ale neva. Zatím cus.
Jop nenapsal jsem to.. mam je doma za oknem.. a trochu sem je pokropil kytky jsou behem chvile suchy.. takze to zas tak nevadi..
dj koli
ahoj kdy mám skosit tuto vypadá že by ještě rostla....
Lahvan_FlaskiCZ
citace:
Původní příspěvek od dj koli
ahoj kdy mám skosit tuto vypadá že by ještě rostla....


:eek: co takhle foto? Dle tohoto je těžké ti poradit.....
papaja
citace:
Původní příspěvek od chinoo
ahoj, myslite ze uz mam brousit kosu..??

http://img519.imageshack.us/my.php?...dsc08071wn1.jpg
http://img519.imageshack.us/my.php?...dsc08072xb9.jpg
http://img519.imageshack.us/my.php?...dsc08073ht2.jpg

taky bych to ještě nechal..ale za oknem se ti to moc nenafoukne..
zkus to, ale myslim, ze uz z toho moc nevykouzlis
Zahradnik
Všechny zdravím, chtěl bych se zeptat kdy by bylo vhodné sklidit moje krasavice:)..je to no name takze to zase takove krasavice nejsou.Diky za rady
Zahradnik
a ještě jeden modýlek
Vedator(Bia)
Dobry den growerstvo chtel bych se porad jak dlouho mam svoje kyti este nechat kvest .
van blade
zahradník: nech to aspoň 14 dnů až 3 týdny

vedator: mmm to vypada tak na +/- 20.den kvetu.. tak sklizeň někdy na začátku listopadu..
easyrider
Zdarec! Potrebuju jeste jednou poradit, je to muj prvni grow a nechcu to sklidit ani brzo ani pozde:P Mam to ve skleniku a je ta 40% vlhkost, takze se vyskytuje plisen a to na 2odrudach(zrejme Holands Hope). Mam to radsi dat na pudu pod dve stresni okna s tim, ze tam nebude tolik svitit svetlo ale neni tam aspon vlhkost. Dozraje to na pude? Kolik tomu jeste davate?:) Zbytek fotek v galerii.. Dekuji
citace:
Původní příspěvek od easyrider
Zdarec! Potrebuju jeste jednou poradit, je to muj prvni grow a nechcu to sklidit ani brzo ani pozde:P Mam to ve skleniku a je ta 40% vlhkost, takze se vyskytuje plisen a to na 2odrudach(zrejme Holands Hope). Mam to radsi dat na pudu pod dve stresni okna s tim, ze tam nebude tolik svitit svetlo ale neni tam aspon vlhkost. Dozraje to na pude? Kolik tomu jeste davate?:) Zbytek fotek v galerii.. Dekuji

tak 2 týdny...dle mě teda:D
Tomy112
mam tu naky novější foto :D vydím to tak na tenhle víkent co myslíte ???? foceno: 26.9.08
Tomy112
mam tu naky novější foto vydím to tak na tenhle víkent co myslíte ???? foceno: 26.9.08
Tomy112
mam tu naky novější foto vydím to tak na tenhle víkent co myslíte ???? foceno: 26.9.08
Pan Ker
citace:
Původní příspěvek od Tomy112
mam tu naky novější foto vydím to tak na tenhle víkent co myslíte ???? foceno: 26.9.08


Pokud je to foto pět dní staré, tak tenhle víkend bude akorát...

Jen nechápu, proč to nemáš v jednom příspěvku:rolleyes:?!
Tomy112
protože k přispevku jde přiložit jen jodno foto .. :)
Pan Ker
Ano, tak se systém tváří, ale ve skutečnosti jich lze připojit neomezené množství pokud víš jak na to. Vpodstatě smysl toho omezení nechápu. Ale to je jedno...

Btw. jak na to teď koukám, ta prostřední by si zasloužila ještě o něco víc času(pokud to teda jen neni spodek ze stejné kytky:)).
Tomy112:
co je to za odrudu s modrejma listama..?? :) Diky
Tomy112
chinoo : no je to tak nak vlastní cross ale puvodne sem měl semínka z orange bud ale vži to palo opílyl nakej ten samec no :) ale po 3letech to vypada takhle :D ale taky ty kitky zbarvil maz kterej je ted poslední dobou krutej :( v galerii 4 fota od spodu sou foceny asi 14dní přetˇ..

Pan Ker:: jak bych mohl připojit vic foto . díky ..
odpovím za Pana Kera..připojuješ-li nějaký ty fota,tak si všimni ,že je tam kolonka kolik foto připojit...jestliže to důkladně prozkoumáš,věřím,že to najdeš bejku:)jinak ty kytky jsou very goood:beer:
stres3d
Noname v rustu smrdela jak dobry skanky ted smrdi fakt dobre uplne se mi zveda zaludek kdyz si cuchnu :D dneska sem ji vytrhnul. flushing cca 3 tydny. Sazena nekdy kolem zacatku cervence nebo cervna...
DooMer
citace:
Původní příspěvek od stres3d
Noname v rustu smrdela jak dobry skanky ted smrdi fakt dobre uplne se mi zveda zaludek kdyz si cuchnu :D dneska sem ji vytrhnul. flushing cca 3 tydny. Sazena nekdy kolem zacatku cervence nebo cervna...


tos vytrhnul trochu brzo, nakej tyden jeste mohla rust.
malyfida
ahoj lidi:)ja vcera 3.10 sklosil pp ale jen jednoho zbytek jeste necham dozrat tak do konce mesice at to je pěkně dozráté:)ale až moc:D....a k tematu:nechal bych je co to jde a pak až seknout:)peace.......
conrades
Zdarec všem závislákům na pěstování :-)

Toto je moje letošní úroda, no a nevím kdy to sklidit....???

Další fota mám v galerii....
Tomy112:
tak jsem se byl podivat na kytky na chate a jedna je zabarvena uplne stejne jako ta tva.. :) akorat ze jsou nejaky noname a snad bude par seminek na pristi rok.. :)
DooMer
citace:
Původní příspěvek od conrades
Zdarec všem závislákům na pěstování :-)

Toto je moje letošní úroda, no a nevím kdy to sklidit....???

Další fota mám v galerii....



tos to vypada ze uz by mohlo jit pod kosu. D.
kripalu
Nejlepší je sklízet ráno, ale co když jsou kytky mokrý od rosy. Vadí to ?
DooMer
citace:
Původní příspěvek od kripalu
Nejlepší je sklízet ráno, ale co když jsou kytky mokrý od rosy. Vadí to ?


mno asi by to moc mokry byt nemelo, pac rosa je skoro jak dest a po desti se kytky nesklizi. Musis vychytat kdy bude celou noc zatazeno bez deste a nehrozi zadna ranni rosa. Pak sklizet.
kripalu
Díky. Ta rosa skoro uschla, kytky jsem sklidil a dal ještě na chvíli na slunce.
cau,poradte,kdy sklidit.zasazena nekdy v dubnu.vice foto v galerii.
DooMer
citace:
Původní příspěvek od outareader
cau,poradte,kdy sklidit.zasazena nekdy v dubnu.vice foto v galerii.



tak tehle kytce chybi spoustu veci, v prvy rade dostatek slunce, kdy sklidit to tezko rcit pac tam pomalu neni co sklidit , je to hodne ridky, kdyz to ususis tak ti nezbyde skoro nic, ale je tam jeste dost bilych chlupu takze bych to jeste urcite nechal . D.
DooMer
citace:
Původní příspěvek od Kopeček


Myslíš kvuli plísni? Já sem sklidil večer skoro hned po dešti a zatim problémy nemám a doufám že mít nebudu. Ještě mi zbývá poslední kytka a zrovna se dělá hezky, tak jí dám flushing a pude pod kosu:leaf:
Peace:rasta:


no tak samozrejme jde o plisen, ale sklizet se ma hlavne rano, a jak sem psal rosa tomu tolik nevadi ale kdyz prsi tak ti to smyje dost aktivnych latek z palek takze vysledny ususeny material je o trochu slabsi ( o kolik to nevim ale asi to nebude zase tak moc zavratny) ale kdyz si sklidil vecer tak to je urcite ta nejvetsi chyba a kdyz jeste po desti tim hur. kytky se sklizi rano!!
MagicHerb
Chtěl bych se zeptat kvůli tý metodě s peroxidem co byla na začátku.Byl jsem v drogerii a 10% technický peroxid tam nebyl.Byl tam jen 30%.
Ještě by mě zajímalo jestli se dá tahle metoda použít pokud používám CANNAENZYM na flushing,aby to neudělalo nějakou špatnou reakci.
Metoda je to zajímavá.rád bych ji vyzkoušel.

Dík za případnou odpověď
citace:
Původní příspěvek od MagicHerb
Chtěl bych se zeptat kvůli tý metodě s peroxidem co byla na začátku.Byl jsem v drogerii a 10% technický peroxid tam nebyl.Byl tam jen 30%.
Ještě by mě zajímalo jestli se dá tahle metoda použít pokud používám CANNAENZYM na flushing,aby to neudělalo nějakou špatnou reakci.
Metoda je to zajímavá.rád bych ji vyzkoušel.

Dík za případnou odpověď
tak to nared na 10 procent....
dj koli
ahoj lidičky mám 2 malý travičky ale chcu je zkosit a trošku poradit jak na to zde sjou fota tak kdy mám na to hupsnout ?

jinak v galerii je ještě zbytek je to vyfocený víc detailně :)))
DooMer
citace:
Původní příspěvek od Kopeček


O tom jsem taky přemýšlel, ale lepší je sklidit kytky večer a třeba i po dešti než to mít plesnivý a toho jsem se bál docela. Hauk domluvil jsem
Peace:rasta:


Tak to sem trochu nepochopil tak snad jestli sklidis vecer nebo rano druhy den je uz docela jedno ve smyslu nebezpeci plisne. Ale ve smyslu potence thc uz to zase tak jedno neni. D.
šéfik libica
čágos groweři chci se jenom zeptat co se stana když kytičky sklidim dřív než bych měl, třeba o 14 dnů?díks za rady s pozdravem šéfik
DooMer
citace:
Původní příspěvek od Kopeček


No to jo to máš pravdu:rolleyes: Tak mi prosimtě vysvětli jaktože maj kytky ráno větší potenci než večer?:eek:


nevim jestli to reknu upne presne ale thc se v kytkach tvori predevsim kdyz kytky spi, tudiz vecer (aspon sem o tom presdvecden ze to tak je) pres den vinou slunecniho zareni se jim urcite mnozstvi thc ztraci. Kdy ti nejvic voni kytky? Prece rano :) D.
kripalu
Kopeček:
FAQ
http://grower.cz/pestovani/navody/s...a-suseni/6.html
"Rostliny, které chceme sušit, je nejlepší sbírat za teplého, suchého dne, nejlépe ráno, když jsou aktivní látky v rostlinách nejvíce koncentrované. "
zaxikov
muj prvni out
zaxikov
jeste mam jednu a ta ma nejake bile fleky. sklidit nebo co sni ?
palinoch
nevidno poriadne blizny, ale podrz tyzden prve foto.
zaxikov
kdy ji sklidit kvete asi od 5. zari
zaxikov
jo a nejak jsem popletl rezy white rhino kalichakra nebo black jack ? tato je ktera nevi nekdo diky .tu sklidit za jak dlouho diky
zaxikov
tady je
zaxikov
tak snad ted
adam73
A co hovorite na moju kyticku, treba ju uz sklidit?? Ked bude treba dam sem viac aktualnych fotiek. :cox:
palinoch
adam73 kludne ju mozes zrezat. blizny su povedsinou dostatocne hnede, a vo velkom mnozstve.
adam73
dalsia fotka:

a co ked ju neskosim dostatocne skoro co sa moze stat?
palinoch
snad v tvojom pripade by som uz pomyslal na neskoro. THC sa zacne menit na CBD a tym padom sa meni z energickej na "haluznu" cim viac zrej tym viac sa THC meni na CBD, tym padom sa THC znehodnocuje ked sa zacina prezrievanie. dalsia zlozka je CBN ktora v urcitych odrodach je zastupena vo vecsej ci mensej miere, a sposobuje takzvanu vymletost. inac ja by som tvoju rastlinu hned smikol. uz je cas.
Vedator(Bia)
dobry den kolegove opet se na vas obracim a ma otazka zni jesli jiz mohu prenout na flushing nebo este hnojky
palinoch
hnoj dalej mas cas. daj foto o tyzden.
lili946
jaj lidi co se vubec z toho huli ?????
Pan Ker
citace:
Původní příspěvek od lili946
jaj lidi co se vubec z toho huli ?????


Myslím, že dle tohoto příspěvku není pochyb o tvé neplnoletosti. Každopádně získáváš první místo v soutěži lama měsíce :teef: :goldcup:...

Jinak snad každý malý dítě ví, že co se stavu týče, je nejsilnější částí rostliny zdřevnatělá část stonku i s kořenama.
DooMer
citace:
Původní příspěvek od Pan Ker


Myslím, že dle tohoto příspěvku není pochyb o tvé neplnoletosti. Každopádně získáváš první místo v soutěži lama měsíce :teef: :goldcup:...



hruby kousky no :D
|Mánička|
citace:
Původní příspěvek od lili946
jaj lidi co se vubec z toho huli ?????
No to se nehulí, to se rozmixuje s pár kopřivama přidá se trošku bláta z louže povaří a vylisuje. No a ten roztok když si dáš na vlasy tak budeš uplně zmatlanej nebo spíš vypatlanej?
zaxikov
uz je cas nebo ne ?
Pan Ker
citace:
Původní příspěvek od zaxikov
uz je cas nebo ne ?


Jestli nemáš problémy s plísní, klidně ještě tejden počkej...
Nomex
Ahoj, tak jsem se po pulroce dostal zase domu a vidim jak se mi o to doma starali, ale mam problem ze jsem totalni pestiteslka lama a nevim jestli to mam sklidit a nebo ne. Tak vam tu sem hazu nejake foto co jsem rano udelal a zadam ty zkusene zvas aby mi reknli ANO sklid a nebo ne. Diky moc¨

Nomex
Tady sou fotografie, jestli vam nepudou otevrit tak si prosim prekopirujte url a vlozte ji do adresy primo

http://cid-d35f6e5ad8f09be2.skydriv...IMG%7C_2275.JPG

http://cid-d35f6e5ad8f09be2.skydriv...IMG%7C_2278.JPG

http://cid-d35f6e5ad8f09be2.skydriv...IMG%7C_2280.JPG
Nomex
Jeste bych do mohl hodit k oknu na cas, jestli by to bylo lepsi.
palinoch
nechaj to este cca 5dni a hod potom foto, aka nastala zmena.
Nomex
Ano to by bylo fajn, ale z5 budu az 28.10. Takze se chci zeptat jestli kdyz budu cekat je hodne velka sance to pokazit? vs. Sklidit to ted. Jen chci jeste nepsaz ze holky rosou uz od brezna, kvetnu sly do skelniku a tam taky porad jsou, navic je pekny vyhled na dobre pocasi, tak nechat to jeste 8dni? je to ok? A co ten napad ze bych to uklidil nekde k oknu. Jeste jedna posledni otakzka, uz tyden jsem je nezalil, tak jestli je jeste jednou zalit a hodit zase do baraku kde je tepleji(samorzejme by sly k jiznu oknu). Budu rad za kazdej navrh. Jak je vubec mozne ze to roste tak dlouho, co jsem si tak procital jak vseci uz tu mate sklizeno.
palinoch
mam WW od greenhousu jedna je skosena a dve cakaju pre naskorsie kvitnutie a piatok uvidime ako WW pokracuje. myslim ze v kvete treba zalievat stale. prisum zivyn v kvete je potrebny. 28.10 by si ju mohol rovno aj skosit. na poslednej fotke mas blizny biele, a listy zas naberaju zltu farbu co znamena ze sa blizi koniec zivotneho cyklu rastliny. myslim si, ze ked sa vratis malo by to byt OK.
Nomex
Diky, to jsem chtel asi slyset. Jeste to nahnojim a zaleju. Diky za radu.
lili946
tak mám sklizeno a co ted s tím pestuji poprve tak se v tom moc neorientuju poradite mi?
zaxikov
kolik dni jeste nechat venku? dnes odhalena mensi plisen .
Pan Ker
citace:
Původní příspěvek od lili946
tak mám sklizeno a co ted s tím pestuji poprve tak se v tom moc neorientuju poradite mi?


Hledej, šmudlo:faq:...



zaxikov:To bude ještě nadlouho. Ale nečekej zázraky-v týhle době už se palice moc nafukovat nebudou, pouze dozrajou ve skoro nezměněný podobě v jaký jsou teď.
zaxikov
Pan Ker:zazraky necekam hlavne at to uz nenapadne plisen pocitam ze za tyden pujde dolu tak snad to bude ok
DooMer
citace:
Původní příspěvek od zaxikov
Pan Ker:zazraky necekam hlavne at to uz nenapadne plisen pocitam ze za tyden pujde dolu tak snad to bude ok


no kdyz vidim tohle foto tak byhc klidne sklidil... stejne je pocasi na prd.
zaxikov
DooMer:jj ma to za par
Zdaar, dneska to asi sklidim, co vy na to?
Nebo to mám ještě do víkendu nechat? :)
Ješte jedno foto...

Jinak plíseň ve spodní části začíná slušně řádit :grrr:
Mara69:čus..no ještě bych ji nechal:)
no ja bych to klidne jeste nechal.... nemas nejakou lepsi fotku? a kdy to je sazeny?
palinoch
tak do soboty nedele a smiknut, ked mas este plesen.
Zdaar, četl sem, že má bejt u nás hnus počasí... Takže už je SKLIZENO :teef::teef::teef: Mějte se, zdaar
zaxikov
jj pocasi bude uz na prd v sobotu sklizen
palinoch
jasne kludne ju mozes smiknut. ja ww zajtra pocasie na prd.
frieedom
Potrebujem radu skuseneho pestovatela. Toto je moj prvý pokus nieco vypestovat. Ide o superskunk zo seedsbank. Bol urcený pre indoor, no nebola ina moznost. Cakat a riskovat mraz, alebe ju dam dole?
Fotky v galerií.
F!ckz0r
Zdravím, potřeboval bych prosím vědět, jestli už je mám setnout, či ne. Díky moc
btw. Obr sou v galerii
Lahvan_FlaskiCZ
citace:
Původní příspěvek od F!ckz0r
Zdravím, potřeboval bych prosím vědět, jestli už je mám setnout, či ne. Díky moc
btw. Obr sou v galerii


dokud nezačně dlouhodoběji jít teplota pod nulu nebo to nezačně hnít, nech to jet....
CO WRAWITE NA BOJU BONSAJKU??? WZHLADOM NA FAKT ZE CELE OUT POLE MI WYKRADLI, JE TO TATO MALINKA DAMA WSECO CO MAM TAK BY SOM POTREBOWAL PORIADNE KLADIWO ;) OSTATNE FOTO IN DA GALLERY... JE TO SAFARI MIX, MANDALLA.. WOOBEC SA MU DOTERZ NECHCELO...
FERRICA:ta má ještě čas:)
LRucka
citace:
Původní příspěvek od opica
jojo, dneska jsem ji vytrhnul, omyl kořeny vodou a suším ji na chladném, suchém, místě téměř bez světla. Jak dlouho bych ji tam měl nechat schnout? Co pak, do sklenic, větrat a hlídat plíseň?


V tomto stadiu nejlip useknout povesit zabalit do alobalu nechat ve tme tak mesic susit...potom teprve zažiješ bomby


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma