Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Nemoci Rostlin a Problémy

Stránky: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 
!!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam. !!! - Klikni zde pro originální téma
citace:
Původní příspěvek od Rastafara
čau , potřeboval bych pomoct. Mám 2 obří kytky.Vždycky půlka je ve skleníku a druhá půlka si vyprosila vysklení okýnka.Dole jsou kytky krásně zeleny a venku jsou v listech (hlavně u vršáků) žlutě olemovany dírky.Nikdy jsem se s tím nesetkal.Díky za radu.

Omlouvám se za kvalitu fotek (mobilem) foťák mi ukradli.:mutant:


Mnoo toz to vypada na nejaky savy/zravy skudce, pokud to jeste nekvete tak bych zkusil Mospilan bo decis, pokud to kvete, tak mozna vyluh z tabakovych listu..

Ale detailnejsi foto by bodlo...
Rastafara
oki , budu se snažit to vyblejsknout znova.
bubik
citace:
Původní příspěvek od Rastafara
čau , potřeboval bych pomoct. Mám 2 obří kytky.Vždycky půlka je ve skleníku a druhá půlka si vyprosila vysklení okýnka.Dole jsou kytky krásně zeleny a venku jsou v listech (hlavně u vršáků) žlutě olemovany dírky.Nikdy jsem se s tím nesetkal.Díky za radu.

Omlouvám se za kvalitu fotek (mobilem) foťák mi ukradli.:mutant:

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=25483
kaktusx
Zdravím,
viem že bez foto to bude ťažké posúdiť ale ak budete niekto vedieť tak mi skúste poradiť, prosím.
Jedna moja rastlinka (najväčšia) má o dosť tmavšie listy v porovnaní s ostatnými (hnojil a polieval som ich rovnako) a od spodných listov postupne hore, hnednú(akoby hrdzavejú) žilky na listoch a smerom od tých žiliek začína hnednuť aj list. Choré listy sa skrúcajú smerom dole.
Niečo podobné som mal na jednej rastlinke aj minulý rok, no prejavilo sa to až niekedy v polke kvetu, takže v pohode stihla dokvitnúť. No teraz po kvete ešte ani náznak a polovica listov je poskrúcaných a chorých:(
Ak ste mali niekto niečo podobné alebo viete čo im chýba tak napíšte pls.

PEACEandLOVE
Fiklipos
Nevíte, co to muže způsobovat? :-(
godinbox
Kamarad ma problem s hnedyma skvrnama na listech prakticky po cele kytce. Nejak se nam nedari prijit na to co to je. Fotky jsou trochu do fialova, ale videt to celkem je. Omlouvam se za externi server, ale kvuli neodstranitelnemu problemu nekde mezi mnou a growerem sem musim pres proxy a fotky sem nenahraju :(
http://img22.imagevenue.com/img.php...7_122_145lo.jpg
http://img178.imagevenue.com/img.ph...18_122_63lo.jpg
predem diky za jakykoliv nazor
prenda
Zdárek :), zase po dlouhé době posílám poust a hnedle potřebuje kamarád pomoci neví so je to za fleky, a já teda taky ne. Comyslíte? Nějaká viróza? Letos je veliká vlhost <95% a proto naše kytičky můžou napadat různí škůdci/nemoci, které v normálních podmínkách naše rostlinstvo nenapadají. Tož posílám fotoz:
pipoboy
caute groweri ..znovu sa hlasim s mojm problemom ....na kytke sa objavufu hnede skvrny a postupne vyschne cely list...napadnute su len stare velke listy a nove vyhonky su zatial zdrave.....kytka uz kvitne tak by som o nu nechcel prist....prikladam foto:: prosim pomoc
Oliwer
Čao
Je to 2 týdny pred sklizní a některé kytky jakoby uschnou,listy se kroutí.Posílám fotku,snad to pomůže.
Čus lidi nepoznáte někdo prosím Vás co s to kytkou může být? Kámoš mi říkal nějakej parazit.A prej ať se kouknu jestli,až zaleju kytku jestli z hlíny pak něco nevyleze.A mě se stalo že tam vylezli nějaký bílý potvůrky.Tak co to může bejt??díky...

foto tady: http://grower.cz/home/viewer.php?userid=26965
godinbox
citace:
Původní příspěvek od prenda
Zdárek :), zase po dlouhé době posílám poust a hnedle potřebuje kamarád pomoci neví so je to za fleky, a já teda taky ne. Comyslíte? Nějaká viróza? Letos je veliká vlhost <95% a proto naše kytičky můžou napadat různí škůdci/nemoci, které v normálních podmínkách naše rostlinstvo nenapadají. Tož posílám fotoz:


ach jo proc musi chtit aby to sem nekdo postnul rovnou po nekolika lidech najednou? :)
jestedman
pipoboy: asi plíseň
Oliwer: neni jim moc teplo? je to spálený, možná přehnojený
Oliwer
To bude ten problém..teplota a asi malá vlhkost.Koupil jsem zvlhčovačku a snad to pomůže.EC je 1,8-2.Dík za odpověd.
CannabisForMan
Zdarec mám otázku..Nevíte někdo co by to mohlo být?Žádný živočich pod listem nežije..Jen to začíná dělat takový fleky..Díky za radu..
Foto:
Mr. Knorr
Cau, mam problem. Udelalo se mi to na dvou kytkach z deseti, ale bojim se ze to prejde i na ostatni, zatim sou v pohode.

Setup:


svetlo: 2x 600w GIB Flower v boxu 1m X 2m X 1,5m
substart: plagron kokos v 6litrových kvetnikach
hnojka: 1 2 3 od AH, bez zadnych dochucovadel
EC: 1,8 - 2
PH: 5,5 - 6,0
teplota: max 32 kdyz je venku parak, odpoledne a prez noc to sleze na cca 25stupinku.
vlhkost: 40% - 50%
ventilace: nejakej obrvetrak z growshopu kterej ma tahat 1500m3 za hodinu v maximalnim vykonu, mam ho zregulovanej asi na tretinu odhadem. Kdyz je na max, tak je hlasitejsi nez vysavac...
zalevam jednou denne 0,5l kazdy kytce

ted je to 28dni na 12/12, 18/6 meli asi 25dni a maj prez pul metru.

Nedavno (asi dva tydny) se objevilo par svilusek - zlikvidovano Talstarem
taky se nedavno objevilo par flicku od padlí na jedne kytce, okamzite sem to oskubal a postrikal Baycorem25, padlí zmizelo.

kytky vypadaly dobre, ale ted dve Belladony zacaly odhazovat nejaky zluty listi, pricital sem to tomu ze kvetou a shazujou starej a nepotrebnej material. Ted se jim zacaly listy ohybat dolu, na par listech takovy cerny fleky a hlavne jim schnou konce... Ty dve belladony maj palice daleko mensi nez ostatni osazenstvo v boxu a kupodivu jim zhnedlo par blizen, pripominam ze sou na 28dni 12/12, ostatni kytky nemaj ani jednu bliznu hnedou.

predem dekuji za jakykoliv napad jak to resit...
Mr. Knorr
dalsi fotky
77sluka
čus lidi nevíte někdo co je to zač že kytce od spoda postupne na horu žloutnou listy díky
Oliwer
Čao,mám stejnej problém.Nejenom že listy,ale taky menší paličky.Myslím že to může být plíseň..Žloutne to a usychá:-(
aleen13
Ahoj všem,

mám nějaké problémy s listy - píďalku podzimní jsem už postříkala, ale co dál?

Poraďte pls pls. díky Aleen







aleen13
co je to za škůdce? pls pls - čte to tady někdo? poraďte. moc prosím.
van blade
aleen: svilušky, hnedka to stříkni, hlavně zespod listů. v zahradnictví přípravky OMITE, TALSTAR, MAGUS 200, VERMITEC1,8, nebo cokoliv jinýho proti sviluš.
postřik opakovat po 3dnech.
mcspek
cau mam tuhle zmenu barvy listu myslite ze jeto prehnojeni ? diky za info
citace:
Původní příspěvek od mcspek
cau mam tuhle zmenu barvy listu myslite ze jeto prehnojeni ? diky za info


to dozajista neni prehnojeni, podle me nejaka haluz, mozna deficit nejakyho mikroprvku... nejak bych se kvuli temu nenervoval
band
procetl sem toho tady mraky ale pokaždé když se někdo ptal že to od spoda žloutne a pak usycha, tak sem nikde radu nenašel a docela by se mi hodila protože se mi to ted deje a nechci prijit o urodu :(
mcspek
citace:
Původní příspěvek od Disaster:-)


to dozajista neni prehnojeni, podle me nejaka haluz, mozna deficit nejakyho mikroprvku... nejak bych se kvuli temu nenervoval

diky za odpoved ,krmim je hesinama tam by snad nic chybet nemelo ..... dal jsem jim ted flushing pac jsem daval jeden tyden najednou v jedny zalivce tnt a bloom komplex, proto jsem typoval prehnojeni
jufik
citace:
Původní příspěvek od band
procetl sem toho tady mraky ale pokaždé když se někdo ptal že to od spoda žloutne a pak usycha, tak sem nikde radu nenašel a docela by se mi hodila protože se mi to ted deje a nechci prijit o urodu :(


Pokud máš nějakou odrůdu, která brzo dokvétá tak je možné,že už pomalu začíná odspodu nahoru žloutnout.Takže bych se nějak nestresoval.Ale pokud už to toho máš hodně, tak sem postni foto + hnojení a zkusím říci více.Ostatní ti snad odpoví lépe
Čus lidi nepoznáte někdo prosím Vás co s to kytkou může být? Kámoš mi říkal nějakej parazit.A prej ať se kouknu jestli,až zaleju kytku jestli z hlíny pak něco nevyleze.A mě se stalo že tam vylezli nějaký bílý potvůrky.Tak co to může bejt??díky...

foto tady: http://grower.cz/home/viewer.php?userid=26965
band
to jufik: a ostatni:

dnes na chatu jsem zjistil že to nejspíše je nedostatkem dusíku, koupím alga grow..... a uvidim
jahaha
Tak ja mam tento problem.nevim co s tim.myslim si jestli to neni prelite.mam ji totiz v kyblu a je tam dost vlhko.pls poradte nekdo
GhostFace
Zdar měl sem letos 2 rostliny v květináčích na balkoně, kde moc pražilo slunko a málo sem zalíval, takže se mi poškodily (nebo spíš usmažily) kořeny a měl sem stejný příznaky jako ty. Nejdřív se objevily hnědý skvrnky na listech, pak list zežloutl a celý zhnědl, pořád to postupovalo odspodu na vrch. Vyřešil sem to tak, že sem kytky zasadil do země a zotavili se z toho. Doporučuju ti vydělat rostlinu z květináču a mrknout se jestli máš zdravý kořeny. Může to být i něco jinýho třeba ph.
jahaha
kouknu na to.kdyztak tam dam novou hlinu s piskem a uvidim.taky me to postupuje nahoru a bylo by skoda o ni prijit,je to dobrej model
Čófer
Zdravím kultivátorov,
čo by ste povedali na toto? Mám len jednu kytičku (asi 1m) a je tým postihnutá už od júla (července). Najprv sa to objavilo len asi na 1/3 listov, a to tak, že špička (1 až 4mm) zhnedla (ale neuschla, ostala vlhká). Na starších listoch sa to potom prejavilo až takto (pozri foto). Takéto listy som zvykol celé ostrihať. Tam kde boli hnedé len špičky som otrhal špičky. V jednom threde som našiel niečo podobné, a boli to problémy s pH, tak som dal do vody trocha mlieka a zalial tým, myslím že to aj mierne pomohlo. Čo vy na to?
aenema
čofer: první známka lehkýho přehnojení
Čófer
Aenema: Dík za odpoveď, prístup k rastline trocha znormalizujem. Odteraz jej dávam len raz týždenne BioBizz Bio Bloom, Bio Nova PK 13-14 a postrek Bio Nova Sprueh-Mix, žiadne chemky. Ono sa to mohlo objaviť aj kvôli stresu lebo kým nezačala kvitnúť tak som jej dával žihľavový výluh, chemické hnojivo Biafit Gold, Darinu 4, slepačince, hnojivo spracované z muších hovien (myslím že sa volalo Biofert alebo tak nejak) a BioBizz Root Juice, takže toho mala naraz dosť. Dúfam že sem-tam aj zaprší, nech ju trocha prepláchne.
FunThomaso
taky mám problém, nejprve jsem asi moc hnojil -- já bych řek, že ne, ale kytky vypadají, že ano, mám substrát s 30% kompostem. Indoor, ale teď nevím, od středu se začínají dělat žluté tečky.
Děje se to jak na noname, tak na klonu, který jsem si koupil.
je to můj první indoor.

http://img199.imageshack.us/img199/8117/nemoci200908005.jpg

Děkuji za pomoc
Čófer
Tie hnedé okraje pripomínajú prehnojenie, ale to žlté zase možno ako nedostatok dusíka... (?) Nech poradia skúsenejší, hlavne tí čo idú indoor, lebo ja to nie som... Ale držím palce.
chrobák
čau...mám obdobný problém jako někteří tady, listy vypadají zdravě,při bližším pohledu jsou vidět jakoby propíchané nebo propálené dirky. Při silném napadení listy žloutnou až zčernají, okraje jsou místy až jakoby spálené. Přikládám fota....
chrobák
čau...mám obdobný problém jako někteří tady, listy vypadají zdravě,při bližším pohledu jsou vidět jakoby propíchané nebo propálené dirky. Při silném napadení listy žloutnou až zčernají, okraje jsou místy až jakoby spálené. Nějaké potvory, které by to dělaly nejsou k nalezení. Přikládám fota....díky za radu...
Čófer
chrobák: Hodilo by sa to foto a zmazanie toho prvého príspevku... :)
GhostFace
FunThomaso ten tvůj list vypadá jak ožraný od svilušek
acheron
jeden clen mi napisal ze tie zltnuce listy na spodu rastliny su 100% od prehnojenia, kytka v hornej casti vyzera maximalne zdravo, nemoze to byt len tim ze tam dole uz tak neprenika svetlo ? (nj nemam flek ako niektory z vas na volnom priestranstve)
...hnojim 1.5x davkou / tyzden Plagron Alga Bloom , co mi nepripada tak vela ked jeden clen tu pisal ze dava 1.5x / 3 dni a nemal o moc vecsie kytky
... Vas nazor ?
xpapousek
acheron: uplne v cajku, zadne prehnojeni, mozna malinko nedostatek dusiku, ale v tvoji fazi kvetu sise dobre, bude to aspon nasladle... :-)
Čófer
citace:
Původní příspěvek od acheron
jeden clen mi napisal ze tie zltnuce listy na spodu rastliny su 100% od prehnojenia, kytka v hornej casti vyzera maximalne zdravo, nemoze to byt len tim ze tam dole uz tak neprenika svetlo ? (nj nemam flek ako niektory z vas na volnom priestranstve)
...hnojim 1.5x davkou / tyzden Plagron Alga Bloom , co mi nepripada tak vela ked jeden clen tu pisal ze dava 1.5x / 3 dni a nemal o moc vecsie kytky
... Vas nazor ?


Podľa mňa to zasa prehnojenie na 100% nie je. To by sa prejavilo myslím skôr na vrchných listoch. Tie žlté otrhaj, už aj tak neplnia svoju životnú funkciu a len to tam špatia. Inak sa netráp, kytička je v pohode a prehnojiť by si ju tvojím spôsobom hnojenia nemal. Len kľudne hnoj tak ako doteraz. :)
josip222
Zdar all potreboval by som poradiť, neviem čím to môže byť listy žltnú od dola pomaličky ale isto sa to rozrastá až hore pls poradťe
Čus lidi pomozte co by to mohlo způsobovat možná i nějaký škůdce né?DÍKY!

http://grower.cz/home/viewer.php?userid=26965
Čau lidi prosím o radu.Co nebo jaký parazit to způsobuje popřípadě co na něj použít díky moc!!!!
Apartman
citace:
Původní příspěvek od DCHRISSS
Čus lidi pomozte co by to mohlo způsobovat možná i nějaký škůdce né?DÍKY!

http://grower.cz/home/viewer.php?userid=26965

Asi puklice http://grower.cz/forum/showthread.p...0944#post380944
suri
čim to moze byt?
quik1
Zdar, mrknete na fotky, mame problem s listama. Mame to na vinne reve a hned vedle i na ganje. Mate nekdo tip co s tim? Co to je? Zkouseli jsme postrik proti "padli", neuspesne = jen velmi kratkodobe.
tomas2pet
citace:
Původní příspěvek od quik1
Zdar, mrknete na fotky, mame problem s listama. Mame to na vinne reve a hned vedle i na ganje. Mate nekdo tip co s tim? Co to je? Zkouseli jsme postrik proti "padli", neuspesne = jen velmi kratkodobe.

Nějaká plíseň je hodně vlhko..
kombík
quik1 : vypada to na naky padlí
quik1
Myslim si ze z vlhka to urcite nebude posledni dobou bylo slunecno.Tipoval bych to na ty Padli.Zkouseli jsme bio postrik na Padli od firmy NEUDORF ale zabiralo to jen na chvili.Poradte prosim nejaky vyzkouseny ucinny pripravek.Diky
Kebis
Ahoj všem, začal bych s tím že jsem totální idiot. Pěstuju poprvé. Jedu 4xMazar pod 250W. Jsem zhruba v půlce květu a objevili se mi trásněnky a já ve snaze to rychle zachránit jsem to postříkal bioolem. Nedal jsem velkou dávku a jen jednou, ale teď mám kytky mastný a kdyz svití lampa je citit ten biool. Co jsem si přečetl zde, tak sem to jak už teď vím pěkně posral a bude to asi chutnat po spaleným oleji když s tím něco neudělám. Moje otázka teda zní: DÁ SE TO JEŠTĚ NĚJAK ZACHRÁNIT. Díky za všechny rady
bubik
quik1:
..tady se resil stejnej problem...

http://grower.cz/forum/showthread.p...5580#post735580
pan.smakovicka
A nastal problemik aj u mna. Klony su 3. den polozene na rohozi. PH 5.8 EC 1.05. Teplota mi vcera skocila na 31. Pripada mi to jak nieco s teplom alebo popripade niaka plesen?
petis__
čau zahradníci, mám problém s jednou mojí kytkou...asi před dvěmi týdny mi začaly postupně pomalu od špičky osychat listy, do té doby jsem hnojil kristalonem plod a květ, pak jsem koupil plagron terra bloom...už asi 5 dní podlívám jen odstátou vodou abych vyplavil hnojivo, taky jsem kytku přesadil, aby měla novou hlínu a trochu se provzdušnily kořeny ale zatím nic nepomáhá:( přikládám nějaké fotky, prosím poraďte čím to může být.
Čófer
Zdravím vás zainteresovaní, čo by ste povedali na toto? Len na väčších vrchnejších listoch, trvá to pár dní, outdoor, kvitne asi 2 týždne... Zasiahnuté končeky listov na úseku asi 2 až 15mm, na niektorých trochu aj bočné zúbky (viď foto).
kombík
2 čofer : tezko rici,zatim to neni poznat,ale v kvetu postupne listy opadaji,to co mas vyfoceny bych jeste povazoval za normal pokud se to nerozjede nak ve velkym.preju hodne zdaru a at ti to nikdo nesklidi.zainteresovany
Čófer
OK, dúfam že sa to nezhorší. Takto to vyzerá celé.
Čófer
OK, dúfam že sa to nezhorší. Takto vyzerá celá.
petis__
čofér... kytky nevypadají že by jim něco chybělo, myslím že se nemusíš ničeho bát.
kombík
zdravim vsechny napomocne kolegacky,potreboval bych poradit s timto problemem,vsechno je detailne popsane zde http://grower.cz/forum/showthread....1271#post821271 ....díky
JaVen
Zdravíčko kytičkáři,
i u mě se objevil problém,již delší dobu trvající...zkoušel jsem všelicos,už jsem se i radil se zkušenějšími,hledal zde i jinde,ale pořád si nevím rady...po propláchnutí a postřiku peroxidem se to sice troche zpomalilo,ale teď se to zas rychle rozjelo...poraďte prosím...kytky jsou v 30.dnu květu,hnojím biobizzem....za případné navrhy předem děkuji P.S.:spálené od lampy to není
Pete
Kouknite, asi přehnaný Phyt Amin ne, ale stříkám to tak jednou za měsíc jen, možná sem dal větší dávku.
R3F13X
Čau, budu moc vděčný když pomůžete začátečníkovi. Mám 3 rostliny, dvě se krásně rozvětvili a krásně rostou, ale ta jedna z nich má problém s listy. Problém už mám 14dní a nikdo ze známých neví a tak prosím o radu zde. Kytky mají stejný druh hnojiva, stejnou půdu, stejné Ph6. Zalévám je stejnou dávkou vody přes automat i stejnou dávkou hnojiva. Prosím poraĎte do PM nebo sem. Tento problém jsem tu již objevil,ale vždy zůstal bez odpovědi.Dík moc za všechny rady a typy.
tomas2pet
citace:
Původní příspěvek od R3F13X
Čau, budu moc vděčný když pomůžete začátečníkovi. Mám 3 rostliny, dvě se krásně rozvětvili a krásně rostou, ale ta jedna z nich má problém s listy. Problém už mám 14dní a nikdo ze známých neví a tak prosím o radu zde. Kytky mají stejný druh hnojiva, stejnou půdu, stejné Ph6. Zalévám je stejnou dávkou vody přes automat i stejnou dávkou hnojiva. Prosím poraĎte do PM nebo sem. Tento problém jsem tu již objevil,ale vždy zůstal bez odpovědi.Dík moc za všechny rady a typy.

Osobně bych si tipnul špatné Ph, to je většinou v 90% důvod problémů. Koukni do mojí galerie mám tam listy co jsem vyfotil při vysokém ph. http://grower.cz/forum/showthread.p...2724#post372724
Mr.skunk
Zdrawim,mam na pár kytkach vzdycky na stonku nejaky černy svine je jich vždycky hodně moc na sobe vůbec nevim co to je.Pokaždy je z kytky seškrábnu a pohoda,ale stejnak by mě zajímalo co to může bejt,žadnou škodu to zatim nezpůsobylo tak nevim.thx za odpověd
_Dr.Skunk_
to budou naky msice
Mr.skunk
doufám,že to neudělá nějakou škodu sakra
cron
Zdravím, mám 3 matky 2xHB a jednu WS. Neco ich napadlo a najviac to schytáva jedna z HB. ma na stonke nejaku pavučinu nebo co a listy idu do prdele nove vyhonky su v celku ok ale potom ako listy rastu tak zacnu sa na nich robit biele bodky az kym cele nezdochnu. Neviem asi som slepy ale svilusky som tam nevidel pripajam makro fotky (teda dufam ze sa mi podari) Dakujem vsetkym za pomoc nech sa darí!
henry4
čau všem,mám asi velkej problém a moc prosím o radu a pomoc,na záchranu tak krásných kytek.Postupně během asi 14 dnů se mi na listech,od jejích středů, začali dělat hnědé skvrny.Jak list zhnědne do více jak poloviny,za dva až tři dny je totálně suchý a skroucený.Víc jak 80 procent už jsem ostříhál ale je to marný.Díky moc za jakoukoliv radu a pomoc.
tomas2pet
citace:
Původní příspěvek od cron
Zdravím, mám 3 matky 2xBH a jednu WS. Neco ich napadlo a najviac to schytáva jedna z HB. ma na stonke nejaku pavučinu nebo co a listy idu do prdele nove vyhonky su v celku ok ale potom ako listy rastu tak zacnu sa na nich robit biele bodky az kym cele nezdochnu. Neviem asi som slepy ale svilusky som tam nevidel pripajam makro fotky (teda dufam ze sa mi podari) Dakujem vsetkym za pomoc nech sa darí!

http://grower.cz/forum/showthread.p...8937#post378937
Jungle omg
Ahoj groweři, mám problém s kytičkama, listy mi začinají usichat a nevim čim to je.
z threadu zde bych soudil že chybí fosfor, nebo vapnik... ale opravdu nevím. na listech se od konce objevují hnedé skvrny a ty pak přechází k postupnému uschnutí listu.
tady sou nejake fotky
Jungle omg
a tady dalsi foto
Jungle omg
cuss mam problem s listy... PH metr nemam, tak ho nevim jiste, ale melo by byt v poradku do 6,5až 7. listy mi pomalu od konce chytají hnede fleky a pak zloutnou a usichají... viz foto. dekuji za radu co s tim...
Kubis
zdravím growerstvo potřeboval bych poradit. todle mi začaly dělat listy asi po 3 týdnech na růstu v nft-gro tank 205. teplota roztoku 21C* PH 6.2 EC nemněřím ale známky spálení to nejeví kořeny sou krásně bílé omlouvám se za kvalitu fotek je to z mobilu ale pokusím se dodat ostřejší,díky všem za případnou pomoc.

at to roste.
headcrash
Prosím o odborné posouzení stavu listů.Našel jsem sice na groweru podobné problémy ale nejsem si jistý oco se jedná.
Díky.
nevim,rekl bych vykyvy PH.prehnojeny urco ne.neresil bych to.zalevej kolem cele rostliny,ne jen ke stonku.spis to bude kyselejsim PH.
V1k1
ahoj mam docela problem viz foto...listy vypadaji zvadle(tezce)nevim jestli to je ze jim davam moc vody nebo malo...prosim o radu.dik
V1k1
tady
Čófer
Čo vy na toto? Objavilo sa to na zopár listoch, a neviem či s tým mám niečo robiť. Najskôr to vyzerá na nejakého "neškodného" škodcu.
bubik
citace:
Původní příspěvek od cron
Zdravím, mám 3 matky 2xHB a jednu WS. Neco ich napadlo a najviac to schytáva jedna z HB. ma na stonke nejaku pavučinu nebo co a listy idu do prdele nove vyhonky su v celku ok ale potom ako listy rastu tak zacnu sa na nich robit biele bodky az kym cele nezdochnu. Neviem asi som slepy ale svilusky som tam nevidel pripajam makro fotky (teda dufam ze sa mi podari) Dakujem vsetkym za pomoc nech sa darí!


..teda kamo jestli nevidis ty pavucinky tak bez k ocnimu...sviluchy jak svine...
mcspek
cau muzete mi pls nekdo poradit ? tyhle skvrny se mi obejvuji na cim dal vice listech , jsem nyni v ctvrtem tydnu kvetu
Ježko
Nazdarek

Na rastlinke mam zdravé lístky a nemám s nimi žiadne problémy...Ale poslednej dobe sa mi uzatvárajú niektoré lístočky.Nie je ich vela (5.lístkov na celej rastlinke) ale potreboval by som poradiť čo s nimi...Nechať tak alebo odstrihnúť...Rastlinka je riadne polievaná....tak čo myslite...hmm

http://img7.imageshack.us/img7/7884/87660846.jpg

http://img8.imageshack.us/img8/1338/92507594.jpg

Alebo je to iba planý poplach....Diky za opdpovede :rasta:
cias
Zdravim, hledal jsem už všude možně, našel jsem i lidi s podobnym problém, ale nikdy žádný vysvětlení :(
..jde oto, že mi umíraj listy od spodu v květové fázi! Za radu předem dík. :)
desertwolf
Umíraj jak? Žloutnou, nebo hnědnou? V květu to bývá normální, že nějaké listy umíraj, protože je už kytí nepotřebuje. Může to být také špatné ph půdy a nebo špatná vlhkost
dubovej
citace:
Původní příspěvek od cron
Zdravím, mám 3 matky 2xHB a jednu WS. Neco ich napadlo a najviac to schytáva jedna z HB. ma na stonke nejaku pavučinu nebo co a listy idu do prdele nove vyhonky su v celku ok ale potom ako listy rastu tak zacnu sa na nich robit biele bodky az kym cele nezdochnu. Neviem asi som slepy ale svilusky som tam nevidel pripajam makro fotky (teda dufam ze sa mi podari) Dakujem vsetkym za pomoc nech sa darí!




tohle je udušeny kořínky, vsazim na to boty)
vic provzdušnit)
desertwolf
Může mi někdo poradit, jsem v 7. týdnu květu a pár dní se mi na listech začalo toto. Myslím si, že je to přehnojený, dle odumírajících špiček, ale nevím, co jsou zač ty žluté a průsvitné fleky. Jinak s kytí žádný problém není
Jungle omg
MAM DOJEM ŽE TENTO THREAD ANI TROCHU NEFUNGUJE.......................................................................................................................

ZBYTECNE SEM PISEME O RADY, KTERE STEJNAK NEPRIJDOU.
Jungle omg
MI PŘIJDE ŽE JE GROWER PEKNE K HOV*U. ZA 2 MESICE ANI JEDNA ODPOVED....................TAAAAAK DIIIIIIK VSEEEEEEM
citace:
Původní příspěvek od Jungle omg
MI PŘIJDE ŽE JE GROWER PEKNE K HOV*U. ZA 2 MESICE ANI JEDNA ODPOVED....................TAAAAAK DIIIIIIK VSEEEEEEM


Panacku, todle neni receptar nejen na nedeli. Mam pocit, ze zde je docela dost infa aby sis to nasel sam. Bo potrebujes aby te nekdo vodil za rucicku???
A jinak ono je docela dost dobry k temu obrazku jeste napsat v jakych podminkach ty kytky mas,. Teplotu,vlhkost, PHcko, Eccko atd, atd...
citace:
Původní příspěvek od Jungle omg
MAM DOJEM ŽE TENTO THREAD ANI TROCHU NEFUNGUJE.......................................................................................................................

ZBYTECNE SEM PISEME O RADY, KTERE STEJNAK NEPRIJDOU.


mno ja mam pocit, ze funguje, to ze mas spatny PHcko a nemeris ho je vec jina... Jinak panacku, HLEDEJ, ono se tadyk staci podivat a myslet.....
citace:
Původní příspěvek od dubovej




tohle je udušeny kořínky, vsazim na to boty)
vic provzdušnit)


Proboha co je na tom uduseneho?? to je proste totalne premnozena kolonie svilusek... pokud chces radit taky hovna, tak radsi nerad vubec...
V1k1
To desertWolf : me se to udelalo taky a ted tu kytku zalivam cistou vodou a doufam,ze to to zpravi
Soup&Bread
Zdravim,

jsem úplný začátečník v pěstování, začal jsem v září se semeny z nirvana-shop a zasadil feminizovaný 4x white widow a 4x jack horror. Před 5-dny jsem přepnul na květ a až do teď se kytičkám dařilo nad očekávání nadmíru dobře. Dnes jsem ale zpozoroval na jedné z kyti (včera sem si ještě ničeho nevšiml) jakési bílé svinstvo na listech. Přemýšlím, že by to mohly být svilušky nebo třásněnky, koukal jsem i pod listy, ale žádný malý svině jsem neobjevil.

Přikládám odkazy na fotky, mohl by mi tedy prosím někdo poradit co to je? Byl bych moc vděčnej, mam docela strach, aby se moje první kytky dožili sklizně :(

http://www.imghosting.cz/images/76P1010684_b.jpg

http://www.imghosting.cz/images/14P1010685_b.jpg

A zde je asi největší přiblížení na list... http://www.imghosting.cz/images/73P1010700_b.jpg
Joan
http://www.greenhome.cz/katalog/471001
placka
cek.. mam tu vzorek listu.. tahle vec mi nici kyti.. podle me je to nejaka listova plisen- siri se to rychle.. do tri dnu mi uz zlikvidovala 2 sadby-kurva..! mam tucha ze to bude vysokou vlhkosti.. vse zaclo po zmene zvlhcovacky, z obycejne na tan maly menbranovy ponorny valacek.. MATE S TOUHLE SRACKOU CO MI NICI KVITI NEJAKE ZKUSENOSTI..! dik ..Placka
SCARFACE
Soup&Bread: To iste mam aj ja... myslim si ze to je z vody lebo ked som dal vodu do mysky na vlhkost tak sa na tej vode robili take biele flaky jak od oleja...Takze pokial to rosis tak tobude zrejme z toho. Teraz som na to dal filtrovanu vodu ktora je bez tazkych kovou a vseliakych kravin tak uvidim ci to tam uz nebudem mat. Ale na tych tvojich listoch mas aj nejake male pavucinky tak si to poriadne skontroluj ci tam nemas nejaku haved..
kamil
Zdravim, jenom abych se utvrdil v názoru. Tohle je problém s pH? díky
Hakan
Tak ještě jednou. Obracim se s prosbou o radu zkušenějších growerů.
Mám POG v hlíně týden na růstu, svítim 400W sodíkem. Zatím proběhla jedna zálivka plagronem start-up přesně dle návodu výrobce + postřik phytaminem.
Nevim co se to na těch listech objevilo, ale docela mě to znervóznilo. Svilušky to nejsou. Na listech ani pod nima nic neleze. Čuměl sem na to lupou a neni tam nic co by naznačovalo nějaký parazity. Podotýkám že to neni na všech kytkách ale jenom na některých. Teplota v boxu přes den cca 29,přes noc 20 stupňů. Vlhost kolem 45 - 55. Tuší někdo co může být příčinou těch flíčků? Mockrát díky za tipy


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma