Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vekove slozeni na Grower.cz
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 15 16 17 18 19 »
Jaký je váš věk?
18 let - 25 let
26 let - 30 let
31 let - 40 let
41 let - 50 let
51 let a více
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
c0ga
Stálý Člen

Karma uživatele c0ga - 1% PěstitelskáKarma uživatele c0ga - 1% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 257

19 :P

Old Post 17-11-2008 v 21:04 PM
c0ga je offline   Profil uživatele c0ga   Find more posts by c0ga   Foto galerie člena c0ga   Click here to Send c0ga a Private Message   Add c0ga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mašťák
Stálý Člen

Karma uživatele Mašťák - 49% PěstitelskáKarma uživatele Mašťák - 49% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 258

Taky se drzim nejmladsi skupiny. A kdo by ne ze jo 3 ze 4, to uz o necem svedci, treba o ... upadku ?

Zoomuj: http://internet-map.net/grower.cz

Old Post 18-11-2008 v 15:55 PM
Mašťák je offline   Profil uživatele Mašťák   Find more posts by Mašťák   Foto galerie člena Mašťák   Click here to Send Mašťák a Private Message   Add Mašťák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_jOq_
Stálý Člen

Karma uživatele _jOq_ - 95% PěstitelskáKarma uživatele _jOq_ - 95% PěstitelskáKarma uživatele _jOq_ - 95% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 259

čau, já si na téhle planetě pobíhám už (jen) 22 let. Věk ale vůbec neřeším. Stejně tak nějaký mega oslavy narozenin. Prostě se nahulíme a jdem se vylejt. Klasickej večer v hospě... )



http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=42685

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=42688

Old Post 21-11-2008 v 10:22 AM
_jOq_ je offline   Profil uživatele _jOq_   Find more posts by _jOq_   Foto galerie člena _jOq_   Click here to Send _jOq_ a Private Message   Add _jOq_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Date1
Stálý Člen

Karma uživatele Date1 - 99% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 277  

Příspěvek č. 260

42

Old Post 21-11-2008 v 10:26 AM
Date1 je offline   Profil uživatele Date1   Find more posts by Date1   Foto galerie člena Date1   Click here to Send Date1 a Private Message   Add Date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shimano
Stálý Člen

Karma uživatele shimano - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 261

18 zatím krásně prožitých let,hmm...


Komu se nelení tomu se zelení

Old Post 21-11-2008 v 10:46 AM
shimano je offline   Profil uživatele shimano   Find more posts by shimano   Foto galerie člena shimano   Click here to Send shimano a Private Message   Add shimano to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 262

26 a stále svobodný mládenec. :/

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Old Post 21-11-2008 v 12:54 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
greenness
Nový Člen

Karma uživatele greenness - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 263

citace:
Původní příspěvek od Mare-Frigoris
Je mi 35 a připadám si jak starej pes...

a já jak stará sazenice (posl.kolonka!), ale nic si z toho nedělám

Old Post 21-11-2008 v 16:46 PM
greenness je offline   Profil uživatele greenness   Find more posts by greenness   Foto galerie člena greenness   Click here to Send greenness a Private Message   Add greenness to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cecilka...
Nový Člen

Karma uživatele cecilka... - 11% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 264

bude to kulatých dvacet...

Old Post 21-11-2008 v 22:38 PM
cecilka... je offline   Profil uživatele cecilka...   Find more posts by cecilka...   Foto galerie člena cecilka...   Click here to Send cecilka... a Private Message   Add cecilka... to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zeeman
Nový Člen

Karma uživatele zeeman - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 265

Bude 28...

Jinak, přišel na mě po přečtení tůtoho threadu docela smutek.. Jak si lidi ve 20 myslej že už maj život za sebou :-D Blbost!! Čím starší je člověk, tím lepší. Já si dal poprvý v 19, spíš symbolicky, prvních pár let jen trochu, nejvíc jsem dával v 24 a teď už zase zmírňuju, brčko týdně na pohodu stačí.

Hlavně čím je člověk starší tím líp si to umí vychutnat, protože je mentálně vyspělejší a ví co od toho duchovně má chtít. Docela mi je líto kamarádů co se v 18 vyhulovali x-krát denně a vůbec nevěděli proč, hlavně bejt zmaštěnej a pak v 22 museli skončit radši úplně aby nezblbli. Proto je tu tak hodně fakt mladejch a tak málo 30+...

Fakt se těším na ten krásnej věk až mi bude 50+ a budu si dávat svýho víkendovýho špíčka :-)

Takže zdravím všechny hulící "dědečky", je to super že jste vytrvali tak dlouho, Vy už určitě víte proč... :-)

BTW. Dával jsem si asi před rokem s mým taťkou (55 let) a byl z toho fakt nadšenej ;-)

Old Post 25-11-2008 v 20:17 PM
zeeman je offline   Profil uživatele zeeman   Find more posts by zeeman   Foto galerie člena zeeman   Click here to Send zeeman a Private Message   Add zeeman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele zeeman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Papek
Stálý Člen

Karma uživatele Papek - 87% PěstitelskáKarma uživatele Papek - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 374  

Příspěvek č. 266

20 klepe na dveře
Jsem se chtěl ještě zeptat, kdo z vás má třeba už i malý ,,sviště"?

Papkův tabáček
PapTab - Výroba cigaret + SMOKE REPORTs

Největšími nepřáteli tabáku mezi živočichy jsou, kromě člověka, slimáci.

Před potokem pět kopek konopí, za potokem .... čórka .

Old Post 26-11-2008 v 19:06 PM
Papek je offline   Profil uživatele Papek   Find more posts by Papek   Foto galerie člena Papek   Click here to Send Papek a Private Message   Add Papek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blboun Nejapný
Nový Člen

Karma uživatele Blboun Nejapný - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 267

[účet odstraněn]

Old Post 26-11-2008 v 20:54 PM
Blboun Nejapný je offline   Profil uživatele Blboun Nejapný   Find more posts by Blboun Nejapný   Foto galerie člena Blboun Nejapný   Click here to Send Blboun Nejapný a Private Message   Add Blboun Nejapný to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Palec nahoru dítě Příspěvek č. 268

citace:
Původní příspěvek od Papek
20 klepe na dveře
Jsem se chtěl ještě zeptat, kdo z vás má třeba už i malý ,,sviště"?

Já už 2............a to myslím vážně

23

Old Post 26-11-2008 v 23:47 PM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mickjack
Nový Člen

Karma uživatele mickjack - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 269

16...jak koukám patřím mezi ty mladší. Obdiv 35+. Kdyby takových bylo víc....

Wazzup....
Žij, dýchej... Hul a píchej...

Old Post 28-11-2008 v 09:10 AM
mickjack je offline   Profil uživatele mickjack   Find more posts by mickjack   Foto galerie člena mickjack   Click here to Send mickjack a Private Message   Add mickjack to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fruddy
Stálý Člen

Karma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 406  

Příspěvek č. 270

myslím že v anketě si zapoměl na nejpočetnější skupinu <18

můj věk: už pár měsíců můžu legálně pít --> ještě pár měsíců budu nelegálně hulit .)


citace:
Původní příspěvek od mickjack
16...jak koukám patřím mezi ty mladší. Obdiv 35+. Kdyby takových bylo víc....


16? :ban:

Můj život je světlo
.
.
světlo je můj život
.
.

==>Kompletní měření veškerých světelných zdrojů PAR metrem<==

Old Post 28-11-2008 v 09:29 AM
Fruddy je offline   Profil uživatele Fruddy   Find more posts by Fruddy   Foto galerie člena Fruddy   Click here to Send Fruddy a Private Message   Add Fruddy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Fruddy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
greenness
Nový Člen

Karma uživatele greenness - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 271

citace:
Původní příspěvek od Blboun Nejapný
Mě je nějakých 55 let. Koukm že bych vám mohl dělat tátu. I moje děti jsou starší nežli je věkový průměr zde.
Zajímalo by mne, zdali je mezi ještě aktivními účty někdo mého věku. (požehnaného)


ehm, ehm - o 5 příspěvků výš

citace:
Původní příspěvek od zeeman
Bude 28...
Jak si lidi ve 20 myslej že už maj život za sebou :-D Blbost!! .....BTW. Dával jsem si asi před rokem s mým taťkou (55 let) a byl z toho fakt nadšenej ;-)


Má dcera také doufá, že si jednou se svým tátou (56) dá a zbaví ho tak nesmyslných předsudků.

Old Post 28-11-2008 v 15:07 PM
greenness je offline   Profil uživatele greenness   Find more posts by greenness   Foto galerie člena greenness   Click here to Send greenness a Private Message   Add greenness to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Honzka
Nový Člen

Karma uživatele Honzka - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 272

no za 3 mesice uz budu moct legalne pit oouh yeah palim 4. rokem a s growingem mam rocni zkusenost

http://imgupload.cz/muj.php?obrazek=XL4yFhonNY.gif
we smoke weed every day

Old Post 29-11-2008 v 18:00 PM
Honzka je offline   Profil uživatele Honzka   Find more posts by Honzka   Foto galerie člena Honzka   Click here to Send Honzka a Private Message   Add Honzka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:41 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 15 16 17 18 19 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
12-01-2009 - Závislost na grower.cz - 83 odpovědí
05-01-2007 - Štěnice na Grower.cz - 51 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9180880 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív