Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Někdo zkušený, ochotný???
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
FarmBoys
Stálý Člen

Karma uživatele FarmBoys - 92% PěstitelskáKarma uživatele FarmBoys - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 125  

Upozornění Někdo zkušený, ochotný??? Příspěvek č. 1

Ahoj, měl jsem 4 roky pauzu a teď bych rád nějaké info, pokec cokoli, ale uplně nevím, zda člověk chce v dnešní době něco nahrávat a podobné, zatím mi jde jen o dotazy, dříve jsem komunikoval s Koogim, Bárt především a ták, ale když koukám na ty profili Bárt naposled rok 2015 koogi 2017 a na nikoho nemám kontakt z kluků, takže bych se chtěl optat zda tu jsou pod jinými Nicky a nebo někdo jiný, opravdu zkušený, kdo by dokázal pomoci, poradit, hodit typy kdyby bylo potřeba a ták? Díky za info ať se daří.

Je to prostě zábava.

Old Post 26-04-2020 v 09:43 AM
FarmBoys je offline   Profil uživatele FarmBoys   Find more posts by FarmBoys   Foto galerie člena FarmBoys   Click here to Send FarmBoys a Private Message   Add FarmBoys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growoli
Stálý Člen

Karma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 1238  

Příspěvek č. 2

Čauko, když bude v mé moci,tak rád poradím,taky se ještě pořád učím ale dost věcí už mám v malíčku....



https://tenor.com/ulIr.gifhttps://tenor.com/ulIr.gif

Old Post 26-04-2020 v 11:10 AM
Growoli je offline   Profil uživatele Growoli   Find more posts by Growoli   Foto galerie člena Growoli   Click here to Send Growoli a Private Message   Add Growoli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
El Dudelíno
Sportovní Rybář

Karma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 301  

Příspěvek č. 3

Zdar.
S tím postováním to vidíme asi obdobně.
Jinak původně jsem tu byl od roku 2004 pod nickem simor, ,tak se možná známe, i když 4 roky je málo, to spíš cca 9-10 let co jsem tu nebyl.

Ale jak píše kolega, určitě když bude co a proč, rád se o zkušenosti podělím, ostatně tak jako s kýmkoliv jiným.

pic ...

Old Post 26-04-2020 v 20:44 PM
El Dudelíno je offline   Profil uživatele El Dudelíno   Find more posts by El Dudelíno   Foto galerie člena El Dudelíno   Click here to Send El Dudelíno a Private Message   Add El Dudelíno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FarmBoys
Stálý Člen

Karma uživatele FarmBoys - 92% PěstitelskáKarma uživatele FarmBoys - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 4

psal jsem do SZ

Je to prostě zábava.

Old Post 26-04-2020 v 21:00 PM
FarmBoys je offline   Profil uživatele FarmBoys   Find more posts by FarmBoys   Foto galerie člena FarmBoys   Click here to Send FarmBoys a Private Message   Add FarmBoys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
El Dudelíno
Sportovní Rybář

Karma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 301  

Příspěvek č. 5

Mrknu zítra kolego. Teď už padám na hubu po náročném dni 😂😂

Old Post 26-04-2020 v 21:10 PM
El Dudelíno je offline   Profil uživatele El Dudelíno   Find more posts by El Dudelíno   Foto galerie člena El Dudelíno   Click here to Send El Dudelíno a Private Message   Add El Dudelíno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FarmBoys
Stálý Člen

Karma uživatele FarmBoys - 92% PěstitelskáKarma uživatele FarmBoys - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 6

Uplne bez problémů, neni toho málo totiž 😁 a taky mizím,

Je to prostě zábava.

Old Post 26-04-2020 v 21:18 PM
FarmBoys je offline   Profil uživatele FarmBoys   Find more posts by FarmBoys   Foto galerie člena FarmBoys   Click here to Send FarmBoys a Private Message   Add FarmBoys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FarmBoys
Stálý Člen

Karma uživatele FarmBoys - 92% PěstitelskáKarma uživatele FarmBoys - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 7

Už to tu bohužel není co to bývalo ozvou se sotva 2-3 lidi k vláknu jak na to koukám dlouho jsem tu nebyl no, chápu že lidi maj asi i strach něco zveřejňovat, ale je to škoda a smutný, před těma 5 lety jsem dělal Vlákno a psal člověk za člověkem, rady, typy atd a ted? člověk udělá vlákno a píše si tam takřka sám. pak už jen otázka, zda má vubec smysl zakládat.

Je to prostě zábava.

Old Post 03-05-2020 v 16:16 PM
FarmBoys je offline   Profil uživatele FarmBoys   Find more posts by FarmBoys   Foto galerie člena FarmBoys   Click here to Send FarmBoys a Private Message   Add FarmBoys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
El Dudelíno
Sportovní Rybář

Karma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 301  

Příspěvek č. 8

Stará garda je dávno fuč a s tím i všechno ostatní. A v dnešní době se není ani čemu divit.
Dobře už bylo
Amen

Old Post 03-05-2020 v 16:25 PM
El Dudelíno je offline   Profil uživatele El Dudelíno   Find more posts by El Dudelíno   Foto galerie člena El Dudelíno   Click here to Send El Dudelíno a Private Message   Add El Dudelíno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FarmBoys
Stálý Člen

Karma uživatele FarmBoys - 92% PěstitelskáKarma uživatele FarmBoys - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 9

Bohužel, je to tak

Je to prostě zábava.

Old Post 03-05-2020 v 16:28 PM
FarmBoys je offline   Profil uživatele FarmBoys   Find more posts by FarmBoys   Foto galerie člena FarmBoys   Click here to Send FarmBoys a Private Message   Add FarmBoys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schutzesan
Stálý Člen

Karma uživatele schutzesan - 40% PěstitelskáKarma uživatele schutzesan - 40% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 10

tak asi nezbyva nic jineho nez zacit tez chodit na obdobne weby jako overgrow nebo icmag.. chapu ze s eng je to slozitejsi...

Old Post 07-05-2020 v 11:13 AM
schutzesan je offline   Profil uživatele schutzesan   Find more posts by schutzesan   Foto galerie člena schutzesan   Click here to Send schutzesan a Private Message   Add schutzesan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slunce83
Stálý Člen

Karma uživatele Slunce83 - 22% Pěstitelská

Registrován: Feb 2020
Příspěvků: 49  

Dotaz Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od El Dudelíno
Stará garda je dávno fuč a s tím i všechno ostatní. A v dnešní době se není ani čemu divit.
Dobře už bylo
Amen

Otazkou jest, kde jest ta garda nova? Nechce se mi verit, ze ta nova garda si dnes nepestuje.
A kvuli cemu je stara garda fuc?

Old Post 22-05-2020 v 10:05 AM
Slunce83 je offline   Profil uživatele Slunce83   Find more posts by Slunce83   Foto galerie člena Slunce83   Click here to Send Slunce83 a Private Message   Add Slunce83 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FarmBoys
Stálý Člen

Karma uživatele FarmBoys - 92% PěstitelskáKarma uživatele FarmBoys - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 12

Ta nová? Je to blbý, ale na Facebooku, jak tataři, z normálních profilu postují fotky, videa svých výtvorů až se mi z toho chce bl*jt... A pak se diví, když u nich klepou .... Nechápu to. A nebo tu jsou ty zkušený a rozumní, ale ty se zas naopak bojí komentovat a někde se jakkoli zviditelňovat a zapojovat.

Těžko říct, proč je fuč....

Je to prostě zábava.

Old Post 22-05-2020 v 16:22 PM
FarmBoys je offline   Profil uživatele FarmBoys   Find more posts by FarmBoys   Foto galerie člena FarmBoys   Click here to Send FarmBoys a Private Message   Add FarmBoys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ricky1995
Nový Člen

Karma uživatele Ricky1995 - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2020
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 13

Já asi popravdě patřím mezi tu "novou gardu", ale v dnešní době (ano přiznám se) se bojím komentovát nebo ptát se...člověk nikdy neví...Raději preferuji osobní vzkazy. A ani se popravdě nechlubím ikdyž by bylo čím..ale raději ne.

Old Post 07-06-2020 v 21:49 PM
Ricky1995 je offline   Profil uživatele Ricky1995   Find more posts by Ricky1995   Foto galerie člena Ricky1995   Click here to Send Ricky1995 a Private Message   Add Ricky1995 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nikolajmorozov
Stálý Člen

Karma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 324  

Příspěvek č. 14

asi budu taky ta nova garda a prijde mi pro cesky pestitele prijde grower provarenej.. spis jsem ted na icmagu kde(vim nejspis sem naivni) mi to prijde "bezpecnejsi".. jak uz tu tehle nekdo psal, ze se breeders a lidi stahuju z for na instagram(dale uz jen ig) kterej je precejenom pro verejnost vic dostupnejsi.. priklad: zajimam se a kourim konopi od roku 2012, v roce 2013 mi kamarad ukazal ig profil humboldt seeds a v tu dobu se diky hashtagum(na ig) dostavam k icmagu, o groweru sem se dozvedel az cca 2015...

nechci vyzdvyhovat socialni site ale instagram je v tomhle ohledu na jednu stranu fakt dobrej.. ja si tam psal s mario guzmanem(sherbinskis) o jeho pheno huntu, jestli samce zabije nebo pouziva na pyl, coz by se mi nikdy nikde na foru nestalo..

"cejtim vůni tý trávy, miluju to tak hrozně moc. nemůžete to strávit, ty stavy žerete radši koks."

PRVNÍ OUT 2016 - 2x CHEESE
DRUHÝ OUT 2017 - 2x CHEESE, SKUNK, WHITE RHINO
TŘETÍ OUT 2018 - 2x BLACK D.O.G, 2x VANILLA KUSH, 2x CRITICAL MASS, SHARK SHOCK, TANGERINE KUSH, 3x auto AK47 2018

Old Post 08-06-2020 v 18:56 PM
nikolajmorozov je offline   Profil uživatele nikolajmorozov   Find more posts by nikolajmorozov   Foto galerie člena nikolajmorozov   Click here to Send nikolajmorozov a Private Message   Add nikolajmorozov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FarmBoys
Stálý Člen

Karma uživatele FarmBoys - 92% PěstitelskáKarma uživatele FarmBoys - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 15

Je to blbé, aloe je to tak, nezbývá mi nic než souhlasit, ale na jednu stranu si říkám, proč by brali malý rybky jako jsme my, s pár kytkama, X lidí to nemá ani doma ale někde schovaný, garáž někde mimo cokoliv a má to jen pro sebe, neprodává atd, nebo to mají i jen čistě CBD už v dnešní době, proč brát tyhle malý rybky, spíš na udání dle mého. Ale věřím tomu, že i zde se najde třeba někdo od PČR či podobně. Proto je i dobrá aplikace s VPN

Je to prostě zábava.

Old Post 08-06-2020 v 19:12 PM
FarmBoys je offline   Profil uživatele FarmBoys   Find more posts by FarmBoys   Foto galerie člena FarmBoys   Click here to Send FarmBoys a Private Message   Add FarmBoys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nikolajmorozov
Stálý Člen

Karma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 324  

Příspěvek č. 16

ono i kdyz budes mit doma ve stanu 2x 400w, stan 2x1metr, 20 kytek ktery v sobe nemaj to thc ale jen ciste cbd(rizky z overeny matky) tak stejne mas popotahovacky co ti za to sezeni po uradech a fizlech nestojej..

nebo nevim jak tebe ale me by to sralo, bejt v dobe kdy muzu vydelavat penize v praci sedet zadarmo nekde na chodbe kvuli tomu, ze mam napr. v panelaku stan a pestuju v nem kvuli vytazkum nebo i palicim huleni co ma papirove pod 0,3% thc a prezentuju to na web jako navod pro dalsi nemocne... fizl nevidi papir ale kytku kterou musi proste seknout!

edit: to uz sem odbehnul pryc ale jestli chces poradit tak si zaloz ucet na icmagu, nasbirej 50 prispevku(mp3 co poslouchas, vtipy ....) a muzes psat s kazkym pm..

"cejtim vůni tý trávy, miluju to tak hrozně moc. nemůžete to strávit, ty stavy žerete radši koks."

PRVNÍ OUT 2016 - 2x CHEESE
DRUHÝ OUT 2017 - 2x CHEESE, SKUNK, WHITE RHINO
TŘETÍ OUT 2018 - 2x BLACK D.O.G, 2x VANILLA KUSH, 2x CRITICAL MASS, SHARK SHOCK, TANGERINE KUSH, 3x auto AK47 2018

Old Post 08-06-2020 v 19:24 PM
nikolajmorozov je offline   Profil uživatele nikolajmorozov   Find more posts by nikolajmorozov   Foto galerie člena nikolajmorozov   Click here to Send nikolajmorozov a Private Message   Add nikolajmorozov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:57 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3629320 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív