Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vekove slozeni na Grower.cz
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 16 17 18 19 20 »
Jaký je váš věk?
18 let - 25 let
26 let - 30 let
31 let - 40 let
41 let - 50 let
51 let a více
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 273

citace:
Původní příspěvek od Honzka
no za 3 mesice uz budu moct legalne pit oouh yeah palim 4. rokem a s growingem mam rocni zkusenost

No ty jsi debil, myslíš někdy o tom, co píšeš???????

23

Old Post 30-11-2008 v 00:12 AM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 274

25 ale občas se chovám hůř jak děcka ve školce

Old Post 01-11-2009 v 15:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
73huli
Nový Člen

Karma uživatele 73huli - 8% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 275

Jo už jsem tady 37let, ale pořád mladej kluk, tak se přeci cítim :-))

Old Post 02-04-2010 v 15:29 PM
73huli je offline   Profil uživatele 73huli   Find more posts by 73huli   Foto galerie člena 73huli   Click here to Send 73huli a Private Message   Add 73huli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hrnek
Stálý Člen

Karma uživatele Hrnek - 85% PěstitelskáKarma uživatele Hrnek - 85% PěstitelskáKarma uživatele Hrnek - 85% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 205  

Příspěvek č. 276

mě bylo loni čtvrt století...

Old Post 02-04-2010 v 16:15 PM
Hrnek je offline   Profil uživatele Hrnek   Find more posts by Hrnek   Foto galerie člena Hrnek   Click here to Send Hrnek a Private Message   Add Hrnek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
šapša
Stálý Člen

Karma uživatele šapša - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 318  

Příspěvek č. 277

Mě bude na koncu měsíce 20 let těch předchozích dvacet totiž ignoruju (40) do rakve se nechystám pěstovat budu ještě tak padesát let nevím co tu brečíte,že už máte 22 let se proberte do třiceti to je v poho pak je to fičák jak na Arsenalu woe .

Old Post 02-04-2010 v 17:09 PM
šapša je offline   Profil uživatele šapša   Find more posts by šapša   Foto galerie člena šapša   Click here to Send šapša a Private Message   Add šapša to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crackonos
Stálý Člen

Karma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 290  

Příspěvek č. 278

Je mi dvacet a jsem mrdáč pyčo ... že bych plakal, že mi už není 17 jako můj kámoš kterej zažívá v jednadvaceni krizi středního věku, to ani hovno. Mám spíš pocit, že teprve teď začínám tak nějak plnohodnotně žít

...nemám víru, aspoň ji neztratím.../www/
Vaše nejoblíbenější filmové hlášky

Old Post 02-04-2010 v 17:16 PM
crackonos je offline   Profil uživatele crackonos   Find more posts by crackonos   Foto galerie člena crackonos   Click here to Send crackonos a Private Message   Add crackonos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 279

za 18. dní 32, ale vypadám na 23

23

edit: ty dvojky a trojky se mi tam furt nějak serou

Old Post 02-04-2010 v 17:32 PM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ween
Stálý Člen

Karma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 280

zdrak holkii a kluci. mám jednatřicet a je mi fajn. a hulit jsem začal cca v osmadvaceti. koukám že mám co dohánět... vac

Old Post 02-04-2010 v 18:56 PM
ween je offline   Profil uživatele ween   Find more posts by ween   Foto galerie člena ween   Click here to Send ween a Private Message   Add ween to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
darebaCZek
Stálý Člen

Karma uživatele darebaCZek - 38% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 281

Nevim jestli to tu uz zaznelo, ale vsimli jste si toho, ze pri registraci musite zaskrtnout tohle? :Stisknutím tlačítka prohlašuješ, že jsi dovršil věku 18-ti let. Tento server je určen pouze pro dospělé!
Pokud kdykoliv zjistíme přítomnost nedospělého uživatele, jeho kompletní účet s příspěvky bude nekompromisně odstraněn.

celkem se bavim, kdyz tady v klidku lidi napisou, ze jim je treba 17 apod. ale myslim si, ze to pravidlo o veku je blbost... pestovani je nezakonny v jakymkoliv veku, takze je ve vysledku asi jedno, jestli je vam 12 nebo 50. Jakoze z moralniho hlediska asi neni dobry se o pestovani drog bavit s <18, ale v dnesni dobe huli uz i prckove... znam hodne 15ti letejch, kteri pravidelne huli a neboji se to riznout i hasisem...

Naposledy upravil darebaCZek 14-04-2010 v 18:16 PM

Old Post 14-04-2010 v 18:11 PM
darebaCZek je offline   Profil uživatele darebaCZek   Find more posts by darebaCZek   Foto galerie člena darebaCZek   Click here to Send darebaCZek a Private Message   Add darebaCZek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 282

citace:
Původní příspěvek od darebaCZek
Nevim jestli to tu uz zaznelo, ale vsimli jste si toho, ze pri registraci musite zaskrtnout tohle? :Stisknutím tlačítka prohlašuješ, že jsi dovršil věku 18-ti let. Tento server je určen pouze pro dospělé!
Pokud kdykoliv zjistíme přítomnost nedospělého uživatele, jeho kompletní účet s příspěvky bude nekompromisně odstraněn.

celkem se bavim, kdyz tady v klidku lidi napisou, ze jim je treba 17 apod. ale myslim si, ze to pravidlo o veku je blbost... pestovani je nezakonny v jakymkoliv veku, takze je ve vysledku asi jedno, jestli je vam 12 nebo 50. Jakoze z moralniho hlediska asi neni dobry se o pestovani drog bavit s <18, ale v dnesni dobe huli uz i prckove... znam hodne 15ti letejch, kteri pravidelne huli a neboji se to riznout i hasisem...

Tak to se pleteš, to věkový rozdělení je tu imho kvůli carlosovi, aby z toho neměl problémy .

23

Old Post 15-04-2010 v 00:52 AM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 283

Blíží se už 34, ale tak jako tak chcípnem všichni :-)

Old Post 15-04-2010 v 11:11 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scorpheus
Nový Člen

Karma uživatele Scorpheus - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 284

Příští rok v březnu mně bude 10 000 dní :-D

Old Post 21-01-2011 v 12:54 PM
Scorpheus je offline   Profil uživatele Scorpheus   Find more posts by Scorpheus   Foto galerie člena Scorpheus   Click here to Send Scorpheus a Private Message   Add Scorpheus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jay-jay
Stálý Člen

Karma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 285

ta anketa je už dávno passé, když tak nad tím přemýšlím


cosa nostra

Old Post 21-01-2011 v 16:12 PM
Jay-jay je offline   Profil uživatele Jay-jay   Find more posts by Jay-jay   Foto galerie člena Jay-jay   Click here to Send Jay-jay a Private Message   Add Jay-jay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 286

citace:
Původní příspěvek od Jay-jay
ta anketa je už dávno passé, když tak nad tím přemýšlím


No pořád lepší než http://grower.cz/forum/showthread.p...6&pagenumber=9 kde se už skoro 10let baví o Caps locku

Old Post 21-01-2011 v 19:05 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pflusik
Stálý Člen

Karma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 287

Náhodou super téma o Capslocku... ale radši sem měl Všichni pod 18 let sem!!

Komár neni mucha pyčo

Old Post 21-01-2011 v 19:13 PM
Pflusik je offline   Profil uživatele Pflusik   Find more posts by Pflusik   Foto galerie člena Pflusik   Click here to Send Pflusik a Private Message   Add Pflusik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 288

Tak to nevim to tema sem nečetl

Old Post 21-01-2011 v 19:16 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:33 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 16 17 18 19 20 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
12-01-2009 - Závislost na grower.cz - 83 odpovědí
05-01-2007 - Štěnice na Grower.cz - 51 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9279320 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív