Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Papkův tabáček
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Papek
Stálý Člen

Karma uživatele Papek - 87% PěstitelskáKarma uživatele Papek - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 374  

Nápad Papkův tabáček Příspěvek č. 1

Zdravím všechny growery

Nedávno jsem si pročetl Mesiášův thread o jeho tabáčku a rozhodl jsem se, že to vyzkouším taky.
Je to moc hezká kytka a má fantastické květy. Hlavní účelem mého pěstu bude asi sklizeň listů, kterými bych obdaroval mé příbuzné, kamarády, spolužáky.. no, prostě ty, kterým to udělá radost.
Plán mého pěstování je následovný: nejdřív to nechám vyrůst doma v krabičce od nanukového dortu, pak část rozsázím do květináčků a dám ven, zbytek půjde na políčko u strejdy - doufám, že mi to předčasně nesklidí

Jinak semínka jsem vyměnil s growerem Softlym. Tímto threadem bych mu chtěl poděkovat.

Naposledy upravil Papek 03-03-2007 v 13:43 PM

Old Post 03-03-2007 v 13:20 PM
Papek je offline   Profil uživatele Papek   Find more posts by Papek   Foto galerie člena Papek   Click here to Send Papek a Private Message   Add Papek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Papek
Stálý Člen

Karma uživatele Papek - 87% PěstitelskáKarma uživatele Papek - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 374  

Příspěvek č. 2



Zde přikládám fotku všech semen, která jsem dostal od Softlyho. Je jich opravdu hafooo. Nakonec jsem se rozhodl, že tak 1/10 všech semen zasadím.

Na druhé fotce je ten kelímek od nanukáče se semeny. Nasypal jsem je na povrch a pak jsem to zalil.

Jinak já pěstuju tabáček poprvé, tak mi kdyžtak napište, jestli třeba někde dělám chybu, nebo jestli si počínám při tom dobře. Za vaši kritiku budu rád.

Old Post 03-03-2007 v 13:23 PM
Papek je offline   Profil uživatele Papek   Find more posts by Papek   Foto galerie člena Papek   Click here to Send Papek a Private Message   Add Papek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Papek
Stálý Člen

Karma uživatele Papek - 87% PěstitelskáKarma uživatele Papek - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 374  

Příspěvek č. 3

Máš pravdu, skoro nikde se semana nedají sehnat. Já jsem to zkoušel jak v zahradnictví, tak i třeba v krámku, kde se prodávají semínka, ale nikde neměli. Jenom mi navízeli nějaký okrasný tabák, ale to asi s tímhle nemá moc společnýho.

Jinak já jsem ty semínka sehnat od jednoho growera. Zkus se kouknout do zahradnickýho bazaru.
http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=4

.. je tu sice málo growerů, kteří by pěstili tabák, ale určitě semínka seženeš.

Papkův tabáček
PapTab - Výroba cigaret + SMOKE REPORTs

Největšími nepřáteli tabáku mezi živočichy jsou, kromě člověka, slimáci.

Před potokem pět kopek konopí, za potokem .... čórka .

Old Post 04-03-2007 v 09:32 AM
Papek je offline   Profil uživatele Papek   Find more posts by Papek   Foto galerie člena Papek   Click here to Send Papek a Private Message   Add Papek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Softly
Stálý Člen

Karma uživatele Softly - 40% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 4

Já jsem ty semínka sehnal ůplně náhodou. No kámoš, kterej nekouří dal jinýmu kámošovi celou kytku on otrhal listy a nechal tam ty květy se semínkama. A já jsem jako hyjema otrhal ty k´květy a vysipal semínka. Jinak nevim kde by se dali sehnat, ale na podzim jse snad Papkovi podaří nějaký sklidit a mě snad taky . Jinak GL.

+ +
Nehas co Nepálíš
Arnold
Tabák '07

Old Post 04-03-2007 v 14:58 PM
Softly je offline   Profil uživatele Softly   Find more posts by Softly   Foto galerie člena Softly   Click here to Send Softly a Private Message   Add Softly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Papek
Stálý Člen

Karma uživatele Papek - 87% PěstitelskáKarma uživatele Papek - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 374  

První klíček Příspěvek č. 5


Tak už jsem se dočkal!!!
Sice je ještě hodně času na to, abych měl jásat, ale už první tabáček spatřil světlo světa už po 20 hodinách!

Tady vám přikládám fotku. Je to sice nic moc, ale dávám ji sem jen tak pro srandu. .. doufám, že zítra to bude lepší

P.S. fotil jsem to na makro + lupa 6X

Papkův tabáček
PapTab - Výroba cigaret + SMOKE REPORTs

Největšími nepřáteli tabáku mezi živočichy jsou, kromě člověka, slimáci.

Před potokem pět kopek konopí, za potokem .... čórka .

Old Post 04-03-2007 v 16:41 PM
Papek je offline   Profil uživatele Papek   Find more posts by Papek   Foto galerie člena Papek   Click here to Send Papek a Private Message   Add Papek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Papek
Stálý Člen

Karma uživatele Papek - 87% PěstitelskáKarma uživatele Papek - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 374  

Příspěvek č. 6

Jinak jsem se vás chtěl ještě zeptat, jaký máte zkušenosti se setím tabáčku vy? Myslíte, že je lepší nasypat semínka na povrch nebo je zasypat půdou?
Já jsem je dal teda na povrch, jak se to běžně dělá u malých semínek ( třeba kaktusy nebo tak ), ale nevím, jestli to je správné.

Papkův tabáček
PapTab - Výroba cigaret + SMOKE REPORTs

Největšími nepřáteli tabáku mezi živočichy jsou, kromě člověka, slimáci.

Před potokem pět kopek konopí, za potokem .... čórka .

Old Post 05-03-2007 v 14:54 PM
Papek je offline   Profil uživatele Papek   Find more posts by Papek   Foto galerie člena Papek   Click here to Send Papek a Private Message   Add Papek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kutas
Stálý Člen

Karma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 541  

Příspěvek č. 7

jojo na povrch. mne to vylezlo az asi za mesic, uz ho mam pul roku, skoro neroste, ale treba vydrzi az do jara a hodim ho na zahradku pritom presazovani bacha ma to hrozne jemne korinky


out 2006 4ever

mocny double grow aka beverly manufacture


Zas kouřím trávu, nepiji kávu - hlavu mám hloupou, jedu nahoru!

Old Post 06-03-2007 v 18:30 PM
Kutas je offline   Profil uživatele Kutas   Find more posts by Kutas   Foto galerie člena Kutas   Click here to Send Kutas a Private Message   Add Kutas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Papek
Stálý Člen

Karma uživatele Papek - 87% PěstitelskáKarma uživatele Papek - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 374  

Příspěvek č. 8

jj díky moc. To to trvá tak dlouho?
Já jsem si říkal, že to poroste rychleji.

Papkův tabáček
PapTab - Výroba cigaret + SMOKE REPORTs

Největšími nepřáteli tabáku mezi živočichy jsou, kromě člověka, slimáci.

Před potokem pět kopek konopí, za potokem .... čórka .

Old Post 06-03-2007 v 18:42 PM
Papek je offline   Profil uživatele Papek   Find more posts by Papek   Foto galerie člena Papek   Click here to Send Papek a Private Message   Add Papek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tutan
Stálý Člen

Karma uživatele Tutan - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 26 

Příspěvek č. 9

cau papku kdyz sem to pestoval ja tak bylo opravdu lepcejsi to dat na povrch a prikrejt nakym igelitem (aby tam byl taky samozrejme nakej prostor tak 2-4 cm bohate staci a rostlo to kráááásně tak pestu zdar a doufam ze si uzijes pjekny sklizne... jo nekdo se tu ptal na seminka tabaku tak ja mam celkem dost i na prodej tak pisnete PM cau

Old Post 07-03-2007 v 08:54 AM
Tutan je offline   Profil uživatele Tutan   Find more posts by Tutan   Foto galerie člena Tutan   Click here to Send Tutan a Private Message   Add Tutan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Papek
Stálý Člen

Karma uživatele Papek - 87% PěstitelskáKarma uživatele Papek - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 374  

Příspěvek č. 10

Tak už mi vetšina semen vyklíčila a už byly vidět první lístečky. Ale je to zatím moc malý, takže to skoro nejde vyfotit.
Až to trochu povyroste, tak sem přidám nějaký fotky.

Papkův tabáček
PapTab - Výroba cigaret + SMOKE REPORTs

Největšími nepřáteli tabáku mezi živočichy jsou, kromě člověka, slimáci.

Před potokem pět kopek konopí, za potokem .... čórka .

Old Post 08-03-2007 v 17:37 PM
Papek je offline   Profil uživatele Papek   Find more posts by Papek   Foto galerie člena Papek   Click here to Send Papek a Private Message   Add Papek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Papek
Stálý Člen

Karma uživatele Papek - 87% PěstitelskáKarma uživatele Papek - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 374  

11.den pěstu Příspěvek č. 11




Tady přidávám další fotky, ale zatím to moc nevyrostlo , doufám, že to časem bude lepší. Když jsem je dneska počítal, tak jsem zjistil s údivem, že mám asi 150 tabáčků. To jsem nečekal, že se ujme skoro každé semínko, ale dobře tomu tak.
Zatím jsem je teda nějak nepřesazoval, ale myslím, že by to časem chtělo ... musím vám říct, že se mi do toho vůbec ALE vůbec nechce.
Jinak dneska mi přišla taková příručka k pěstování tabáku, tak budu večer studovat. Ono to má jenom 26 stránek a stálo to 59 Kč.

1. příručka k pěstování tabáku

2. všechny rostlinky tabáčku

3. jejich makro

Papkův tabáček
PapTab - Výroba cigaret + SMOKE REPORTs

Největšími nepřáteli tabáku mezi živočichy jsou, kromě člověka, slimáci.

Před potokem pět kopek konopí, za potokem .... čórka .

Naposledy upravil Papek 14-03-2007 v 15:26 PM

Old Post 14-03-2007 v 15:21 PM
Papek je offline   Profil uživatele Papek   Find more posts by Papek   Foto galerie člena Papek   Click here to Send Papek a Private Message   Add Papek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
N3m3515
Stálý Člen

Karma uživatele N3m3515 - 54% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 12

jestli papek dovoli muzu nabidnout nejaka semena tabaku mam jich pomnerne jeste dost kdo bude miti zajem pm domluvime se urcite .)

Old Post 14-03-2007 v 20:17 PM
N3m3515 je offline   Profil uživatele N3m3515   Find more posts by N3m3515   Foto galerie člena N3m3515   Click here to Send N3m3515 a Private Message   Add N3m3515 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Papek
Stálý Člen

Karma uživatele Papek - 87% PěstitelskáKarma uživatele Papek - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 374  

Příspěvek č. 13

jj v pohodě
Ty taky pěstuješ? Chtěl jsem se jen zeptat, kdy se tak malý tabáčky pikýrují??? Díky

Papkův tabáček
PapTab - Výroba cigaret + SMOKE REPORTs

Největšími nepřáteli tabáku mezi živočichy jsou, kromě člověka, slimáci.

Před potokem pět kopek konopí, za potokem .... čórka .

Old Post 14-03-2007 v 21:04 PM
Papek je offline   Profil uživatele Papek   Find more posts by Papek   Foto galerie člena Papek   Click here to Send Papek a Private Message   Add Papek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
N3m3515
Stálý Člen

Karma uživatele N3m3515 - 54% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 14

ja vecinou vybiram ty co maj kolem sebe dosti mista a tak 2-3cm velke (maji prece jen krehoucke korinky)ale zalezi na tobe ze .)

Old Post 14-03-2007 v 22:13 PM
N3m3515 je offline   Profil uživatele N3m3515   Find more posts by N3m3515   Foto galerie člena N3m3515   Click here to Send N3m3515 a Private Message   Add N3m3515 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tommy02
Stálý Člen

Karma uživatele Tommy02 - 85% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 15

Cawes All

Tak dnes som aj ja zasadil tabáček :P semínka som mal od Papka tak Wery Diki ktory som chcel vysadiť sice len koncom marca ale ked som taky nedočkavi

Podme k postupu thak som si hodil hlínu do thake boxíku z vekom
Papek my najprv povedal ze by som tie semienka mal davat 0,5 cm pod zem ale po 3 semienkach som sa na to vysral a iba som ich porozspial po pude a pekne pokropil vodou a šupol som to pod 23W usporku

A ak sa Papek nebude hnevat tak sa priživím na jeho Therade a Fotky a Info budem davat sem

Balkon 2oo7

Balkon 2oo8 T0mmy02




GANJA MASSIVE

Ži tak, aby ked odideš s tohto sveta, aby ti nad hrobom plakal aj hrobar





Old Post 21-03-2007 v 18:00 PM
Tommy02 je offline   Profil uživatele Tommy02   Find more posts by Tommy02   Foto galerie člena Tommy02   Click here to Send Tommy02 a Private Message   Add Tommy02 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Tommy02! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Papek
Stálý Člen

Karma uživatele Papek - 87% PěstitelskáKarma uživatele Papek - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 374  

Příspěvek č. 16

Jo v pohodě, tak ty ses rozhodnul pěstovat tabáček in. To slyším teda poprvé, ale určitě to bude dobrý. Ty to budeš pěstovat ve skříni s kytkama? To by bylo super.

Papkův tabáček
PapTab - Výroba cigaret + SMOKE REPORTs

Největšími nepřáteli tabáku mezi živočichy jsou, kromě člověka, slimáci.

Před potokem pět kopek konopí, za potokem .... čórka .

Naposledy upravil Papek 21-03-2007 v 18:24 PM

Old Post 21-03-2007 v 18:06 PM
Papek je offline   Profil uživatele Papek   Find more posts by Papek   Foto galerie člena Papek   Click here to Send Papek a Private Message   Add Papek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:41 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0064810 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív