Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Littl big out 2008 - čerstvá krev
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
littl_grouwr
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Littl out 2008 - čerstvá krev :) Příspěvek č. 1

Ahoj zdravím všechny ve spolek Tendle thread bude asi o tom samým jako všechny kolem a to , jak si letos vedu jakožto pěstitel té božské rostliny zvané konopí. téhle libé činosti se věnuju asi 7.rokem. Letos to jistí osvědčené modely a nová krev vyměněných semínek od přátel growerů (viz.níže) 18. a 19.3. jsem zsel přibližně 250 semínek





způsob pěstění - outdoor- balkón plus 2.stanoviště na políčku v přírodě
substrát - někdy se musí použít, co je, ale snažím se kvalitu hlíny vždycky zlepšit (koupený subst. /domácí kompost+hnojivo)osvětlení - Velké Slunce
hnojivo - minimálně (na růst Kristalon / květ-holubinec)
osazení - kvalitní venkovky- od mnoha přátel nebo různé vlastní 2./3.generace, plus 2. generace z řízků WW, PeaceMaker, Ice, plus výměna od přátel growerů(viz níže): semínka Jack Herrer x Silver Pearl, Passion 1, Papaya, Jock Horror a neznámé semínka.větš. 2. generace.. Celkem mám zaseto kolem 25 různejch modelů..




MUHEHE
takže co nevidět budu přidávat novinky

PĚSTU ZDAR
přeje 8 piv a 10 jointů

Naposledy upravil 12-05-2008 v 20:44 PM

Old Post 18-03-2008 v 22:32 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
littl_grouwr
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2





První fotky mojí drobotiny... na těchto 2 tácech klíčím. V jednom květináčku je 5-10 semínek podle velikosti.. Nejvíc k světu se zatim má Číha neboli Sharp Lady ....


Zároveň potřebuji malou radu. Na povrchu substrátu se mi dělá zvláštní bílý povlak (foto č.4), který vypadá jako něco mezi vykrystalizovanou látkou a plísní. Půda ale nesmrdí a kytkám to zatim nijak neškodí. Pro přesnost szbstrát byl kupovanej a předtím jsem ho nedával do trouby. Dík

Old Post 24-03-2008 v 23:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
J.J.
Stálý Člen

Karma uživatele J.J. - 12% PěstitelskáKarma uživatele J.J. - 12% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 3

Normálka, na zalejvání používej dešťovou vodu, nebo ji nech min. 24h odstát, IMHO jsou to soli z vody (mozna nakej vyluh z substratu), u pokojovej (nezhulujicich ) kytek je to běžny...
Hele a rozsaď to co nejdřív!!! Víc kytek pohromadě je fakt největší zlo!

My heart and soul, they are free...

Old Post 25-03-2008 v 11:30 AM
J.J. je offline   Profil uživatele J.J.   Find more posts by J.J.   Foto galerie člena J.J.   Click here to Send J.J. a Private Message   Add J.J. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
littl_grouwr
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

takže kytky jsou už asi 10 dní rozsazený (byl to porod ), po menším "přírodním vytřídění" , který sem omylem proved, když sem je dal ven moc brzo, mi ze 180 sazenic zbylo kolem 150 ale už jsou v pohodě. Taky mi dnes kamarádi přivezli od holčiny, co si říká wilda, pár kvalitních řízků (dík za tebe w) ,čímž do osazenstva zahrádky přibyly 3 samice -Peacemaker, Bílá Vdova a Pot Of Gold. huahahaha!!!

až to stihnu,dám sem fotky i s popiskem..

Naposledy upravil 24-04-2008 v 21:45 PM

Old Post 26-03-2008 v 21:43 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
littl_grouwr
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5




Fotky drobotiny.

EDIT: Dneska taky proběhlo sčítání lidu. Na balkóně je celkem 128 sazeniček, a to odrůd:


vlastní krev - II.generace řezů z loňska- (otec neznámý, nejspíš Love Potion):
*Blueberry
*White Widow
*Ice
*Bubble Gum (otec- venkoff)
*Peacemaker (otec - venkovky)
*Hash Plant

vlastní krev - venkovní "noname" modely:
*Leona (semínko z roku 2006)
*Ninquelótë (III.generace)
*Gold (III.gen. otec ZdendaII)
*Fin+Markéty hermáč (III.gen. x ZdendaII)
*Číháková neboli Sharp Lady (III.gen.)
*Vašek's Sklenék's (II.gen.)

výměny s growery:
*Jock Horror (II.gen.) DÍK Lukyne
*Jack Herrer x Silver Pearl - DÍKY MOC ZA SEMENA soulQuake
*Papaya (II.gen.)

semínka od kámošů:
*Poblijón III.gen. (velice potentní odrůda)
*Munziho Borůvková Fiala
*Pítrsovy modýlky (těžké, sladké modely)
*Lexi (V.generace fialky)
*Honzík&Honzíck (II.gen.)

-většinu sazeniček rozdám, nechám si plusmínus 15 kytek na balkóně a na políčkách kolem 25 kytek


EDIT2: Zapomněl jsem, že letos se v mojí zahrádce objevil ještě SPECIÁLNÍ KOUSEK Sazenička, kterou sem našel ve městě , o jejímž původu nevím zhola nic a říkám jí Absolut Noname Přišel jsem k ní asi takhle:
14.3. jsme s kámošema v parčíku, vedle lavičky, v totálně udusaný půdě, objevili rostlinku konopí, jak si to svěřepě razí vzhůru (asi nějaké semínko samo vzklíčilo). Nechali sme ji tam, no pak byl ten týden kdy sněžilo, a ještě další týden nato jsem šel náhodou kolem a ona tam pořád byla! Řek sem si že takhle odolný mrně si přímo říká o vypěstování takže zde budete moct sledovat osud i tohohle nalezence (na fotce č.3) - původně měla dlouho jen jedno patro ale roste roste

Naposledy upravil 20-06-2008 v 10:07 AM

Old Post 01-05-2008 v 14:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
littl_grouwr
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6






Dneska sem byl na balkóně na kafíčku a mezi kytizz jsem už objevil prvního samce (foto 1 - je to Jock Horror ) a prvního svinskýho hermafrodita (foto 2 - venkovka)


...včera jsem taky vyrobil pár ukázek,jak se daří sazeničkám..
Foto 3 - ICE
Foto 4 - Blueberry
Foto 5 - Jock Horror

Naposledy upravil 12-05-2008 v 20:16 PM

Old Post 04-05-2008 v 15:51 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

nazdar
TY si uplny growmaniak !!!!!!!!!Zakladas si pole o velkosti kolkych km? fakt slusna genetika js idem tiez ww inak pekne kitiz ! a vela zdaru

Old Post 04-05-2008 v 18:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
littl_grouwr
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

Dík lidi za K+, ale jenom pro upřesnění, NEHODLÁM vypěstovat sám všech 130 kytek ! Nechám si jich tak 40, zbytek rozdám po přátelích a známých...tuhle něco tamhle něco..

Old Post 04-05-2008 v 19:49 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
littl_grouwr
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

Předevčírem jsem z hromady sazeniček vybral kolem 30 vyvolených, které budou po celej zbytek roku požívat moji pečlivou péči zbytek rozdám, zajistim tak dobrou úrodu spoustě lidem kolem sebe, což rozhodně není na škodu

Kytky dnes dostaly v pořadí už asi 4. zálivku Kristalonem a je to na nich dost znát, nabyla jim hmota listů i stonkůůůno prostě krása řízky od wildy už se taky daly dokupy...vypadá to, že v tejdnu, po 3 zmrzlých několik prvních kytis přesázím do velkých květináčů, aby už mohly pořádně růst...zbytek vysadím na políčka porůznu..budu sem taky dávat fotky z kámošovýho skleníku, kam jsem mu dal taky dobrý špeky

až na to budu mít čas, hodim sem nějaký fotky (taky až kytičky trochu povyrostou, aby to mělo vůbec smysl.. ). teďka mám svaťák, takže (nenašel sem blicího smajla..) Po matuře vykopu ten ušetřenej čoud a vrhnu se na to muhaha

Naposledy upravil 20-05-2008 v 09:13 AM

Old Post 10-05-2008 v 11:58 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
littl_grouwr
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10


moje vybraný osazenstvo. vlevo nahoře mimo bednu tři řízky WW, Peacemakera a Pot of Gold

btw, největší povolená velikost obrázku je pěknej trapas:/

Old Post 11-05-2008 v 11:50 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smah
Stálý Člen

Karma uživatele Smah - 73% PěstitelskáKarma uživatele Smah - 73% PěstitelskáKarma uživatele Smah - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od littl_grouwr
moje vybraný osazenstvo. vlevo nahoře mimo bednu tři řízky WW, Peacemakera a Pot of Gold

btw, největší povolená velikost obrázku je pěknej trapas:/


s tou velikostí souhlasím proto komprimuju rači komprimuj velkej obrázek než zmenšuj rozlišení vyde to líp jpeg si s tím poradí neboj komprimuj 15-25% to je ok

ENCOD žádá OSN, aby ustanovila právo pro každého dospělého občana světa svobodně pěstovat a držet jakoukoliv rostlinu pro osobní a nekomerční potřebu, s možností využít technického vybavení k tomu určeného. ------- Tak doufam že se ji to povede : - )
DURBAN'S MONSTRUMS <--Zde můžete pozorovat muj outdoor a jeho brutální růst (durban's) SKLIZENO !!! (zhuleno)
No name 09 <-- nejvěčí má 280cm SKLIZENO !!! (zhuleno)
a nejvěčí mazec --->http://www.youtube.com/watch?v=ptQObci0FpQ
Muj Leonotis Leonurus s panenské jihoafrické přírody !!! <--
Desmanthus illinoensis Illinois neboli Prérijní mimosa (DMT v kořenech)


Miluji přírodu ...
Miluji Cannabis ...
S lidma už je to trochu horší ...

Old Post 12-05-2008 v 08:51 AM
Smah je offline   Profil uživatele Smah   Find more posts by Smah   Foto galerie člena Smah   Click here to Send Smah a Private Message   Add Smah to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lukyn
Stálý Člen

Karma uživatele Lukyn - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 12

cus kámooo, sem nou jsi vyměnil toho jocka.. musim říct že ti to roste pěkně... jakou jsi měl úspešnost s jeho klíčivostí?
ty semena od tebe(hp*lp) mají 100%klíčivost a všichni si to pochvalují. diky ti.
at ti kytky vyrostou až do nebe

"Seju seju zeleninu,
ruce už mám samou hlínu,
seju seju mrkve zelí,
abychom se dobře měli"

IN: Lukyn, an architect -> Dvoudomek 2*250W (1) _(2)_ _(3)_
*Lukynova galerie*
OUT: navod: jak postavit FOLIÁK!!! ganja ráj 08 pod sluníčkem Lukynova 09 pod slunečními paprsky
"Čím hloupější sedlák, tím větší brambory."

Old Post 12-05-2008 v 14:03 PM
Lukyn je offline   Profil uživatele Lukyn   Find more posts by Lukyn   Foto galerie člena Lukyn   Click here to Send Lukyn a Private Message   Add Lukyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
littl_grouwr
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Dorost Příspěvek č. 13





12.5.2008

1 - White Vdovy 2.gen.











2 - Blueberry 2.gen.











3 - Jock Horror (Lukyn)








4 - Jack Herrer x Silver Pearl (soulQuake)


Lukyn: jo hele klíčivost toho jocka byla docela dobrá řek bych tak 80%, vyklíčily i některý ty víc zelený semínka , papaya měla tak 75% klíčivost..

jinak díky všichni za Karmu a za přání! to vždycky potěší u srdce...

Old Post 12-05-2008 v 20:14 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
littl_grouwr
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Dorost taky dorost Příspěvek č. 14






12.5.2008



5 = řízky White Widow, Peacemaker, Pot of Gold (wilda)












6 - Poblijón (3.gen. místní venkovní vraždy)














7 - ICE 2.gen.














8 - venkovky










9 - KOKOTI







EDIT:pohlaví zatim ukázaly 4 kytky, samci jock horr. a papaya + samec a samice(hermáč) jednoho noname druhu (nestabilní genetika.. )

Naposledy upravil 12-05-2008 v 20:28 PM

Old Post 12-05-2008 v 20:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
littl_grouwr
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15


Takhle to vypadá dnes....

Bohužel Jock Horror docela zklamal, z 6 rostlin je zatím 5 samců (pešek :/)...

Old Post 19-05-2008 v 12:55 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lukyn
Stálý Člen

Karma uživatele Lukyn - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 16

cus kamo. koukám že v té přezdívce to slovo litl trošku lže co . máš parádní jungli, jeste ti to neprerostlo pres hlavu?
chtel jsme jen dodat ze ode mne je jen ten jock ne papaya. tak preju at mas aspon tu jednu samici. cest

"Seju seju zeleninu,
ruce už mám samou hlínu,
seju seju mrkve zelí,
abychom se dobře měli"

IN: Lukyn, an architect -> Dvoudomek 2*250W (1) _(2)_ _(3)_
*Lukynova galerie*
OUT: navod: jak postavit FOLIÁK!!! ganja ráj 08 pod sluníčkem Lukynova 09 pod slunečními paprsky
"Čím hloupější sedlák, tím větší brambory."

Old Post 25-05-2008 v 20:17 PM
Lukyn je offline   Profil uživatele Lukyn   Find more posts by Lukyn   Foto galerie člena Lukyn   Click here to Send Lukyn a Private Message   Add Lukyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:41 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0283230 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív