Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Jack Herrer pod 600W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Mr.Klo
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Klo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Klo - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 97  

Příspěvek č. 33

hola hej
ten list mi prijde jako genetickej problem a nic vazneho (aspon myslim) a kytky vypadaji ze jsou dost prelite a nebo nezalite, tak jestli mas vychlou hlinu a nebo porad mokrou... tak cuhni! a klidne se neboj kouknout na koreny...at se dari

Old Post 23-05-2012 v 13:43 PM
Mr.Klo je offline   Profil uživatele Mr.Klo   Find more posts by Mr.Klo   Foto galerie člena Mr.Klo   Click here to Send Mr.Klo a Private Message   Add Mr.Klo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 34

Ahoj, určitě to vypadá na problém s kořenama. Buď ti je ožíraj škůdci, nebo máš přelito a kořeny nemaj dost vzduchu anebo ti substrát neudrží dost vody a kytky jí maj málo.. Na tyhle možnosti bych se zaměřil..

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Old Post 23-05-2012 v 13:49 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 35

pH máš kolik? A necháváš je pořadně vyschnout? Píšeš že nepijou tak abys je nepřeléval.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 23-05-2012 v 19:18 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HackIt
Stálý Člen

Karma uživatele HackIt - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 36

citace:
Původní příspěvek od raymond
Tak tentokrát bohužel update s problémi Jednak my začínají žloutnout listy, je to třeba na 5 kytkách, tak 2 listy na každé. Viz foto.
Další problém je, že ty kytky vypadají nějak svěšeně a zdá se mi že moc nepijou, tento problém se týká 3 kytek. Zdá se mi že tyto kytky nějak hůř pijí, hodně rychle jimi proteče voda do podtácku. Bojím se aby něco nebylo s kořeny? Opět viz foto. Někdo by nevěděl co s tím?

EDIT: Teplota 27, vlhkost 40%. Lampa po zvednutí 50 cm nad kytkama, předtím to bylo tak 40.

Tohle se mi taky stalo u modelu NYCD mel sem jich 5 ve skrini z celkovych 20kusu 15 bylo naprosto super . ja osobne bych to hodil na genetiku kazdopadne prumer na kytku sem mel 39g a vypadali do konce kveteni uplne stejne jo a ty rizky byly strasne dlouhy kdyz sem je koupil ale dopadlo to docela dobre. ale radim ti strc prst co nejhloubeji do substratu at vis jestli to mas moc suchy nebo moc mokry (prst je lepsi nez jakykoliv merak atd..) jaky substrat pouzivas ? mas tam perlit atd.. ?

Co si dokazu udelat nekupuju !
Co si neudelam tomu neverim

Old Post 23-05-2012 v 19:53 PM
HackIt je offline   Profil uživatele HackIt   Find more posts by HackIt   Foto galerie člena HackIt   Click here to Send HackIt a Private Message   Add HackIt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lenochod
Stálý Člen

Karma uživatele Lenochod - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lenochod - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 37

Já si myslim, že to máš málo zalitý , řešil jsem stejnej problém cca deset dní zpátky - třetina zálivky mi prakticky okamžitě protekla.Dostal jsem radu zalít jednou o den dříve než zalejváš ,pak klasicky jak si zvyklej..a začni lejt o trochu víc než leješ (já se podle toho zařídil a v pohodě
ad: myslim si ale že bys taky nic nezkazil kdybys do jedný zálivky přidal kořenák

Naposledy upravil Lenochod 23-05-2012 v 21:31 PM

Old Post 23-05-2012 v 21:20 PM
Lenochod je offline   Profil uživatele Lenochod   Find more posts by Lenochod   Foto galerie člena Lenochod   Click here to Send Lenochod a Private Message   Add Lenochod to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
raymond
Stálý Člen

Karma uživatele raymond - 94% PěstitelskáKarma uživatele raymond - 94% PěstitelskáKarma uživatele raymond - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 38






Čau, díky všem za rady, podle všeho to nakonec bylo nedostatkem zálivky, teď už všechno vypadá ok. Nalil jsem tam tem kořeňák, třeba taky pomohl. PH neměřím, ale dneska jsem koupil v akvaristice nějaké papírky, tak to zkusím. A kořeny omkrnu hned jak to trochu vyschne, bál jsem se aby kytky nebylo dlouho bez vláhy.
Teplota 27, vlhkost 37%
Hlínu mám BioCanna Bio Terra Plus http://www.growshop.cz/katalog/deta...-terra-plus-50l
Mám ji v květináči samotnou, s ničím sem to nepromíchal. Pro příští grow co myslíte, že je nejlepší?
Přikládám fotky. Na první fotce je šiška, která vypadá uplně jinak, má hnědé vlásky, říkám si jestli třeba není zralá? Možný bych to mohl okoštovat?

Old Post 30-05-2012 v 18:38 PM
raymond je offline   Profil uživatele raymond   Find more posts by raymond   Foto galerie člena raymond   Click here to Send raymond a Private Message   Add raymond to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
raymond
Stálý Člen

Karma uživatele raymond - 94% PěstitelskáKarma uživatele raymond - 94% PěstitelskáKarma uživatele raymond - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 39





Dneska je to 52 dní na květu, doba zrání by měla být kolem 65 dní, tak je pomalu čas finišovat. Koupil jsem si final solution, četl jsem tady docela chválu. Dávkování je 1ml/1litr, ale říkal jsem, že když mám takové velké kytky, že bych tomu mohl trochu přihulit? Někteří členové to tak dělali. Každopádně dneska první zálivka bez hnojiv, jen final solution. Moje představa je teď 7 dní s finalem a pak flushing. Mám sice hlínu, ale zase bio hnojky tak by to mohlo snad stačit, co myslíte?

Na první fotce je hezky vidět, jak je prostřední šiška nejmacatější, přístě heatshield.
Fotka č. 2 je "hlavní" šiška
Fotka č. 3 je detail, sice z telefonu, ale vypadá to docela obstojně
Fotka č. 4 jsou nějaké tečky, co se mi udělali na spodu stonku, je to jen na jedné kytce a když to rozmáčknu tak vyteče taková hnus lepkavý. Co by to mohlo být? Měl bych to nějak řešit?

Old Post 05-06-2012 v 13:48 PM
raymond je offline   Profil uživatele raymond   Find more posts by raymond   Foto galerie člena raymond   Click here to Send raymond a Private Message   Add raymond to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 40

citace:
Původní příspěvek od Lenochod
Já si myslim, že to máš málo zalitý , řešil jsem stejnej problém cca deset dní zpátky - třetina zálivky mi prakticky okamžitě protekla.Dostal jsem radu zalít jednou o den dříve než zalejváš ,pak klasicky jak si zvyklej..a začni lejt o trochu víc než leješ (já se podle toho zařídil a v pohodě
ad: myslim si ale že bys taky nic nezkazil kdybys do jedný zálivky přidal kořenák


Jenom technická poznámka k zalejvání..Pokud zaleju kytku a většina zálivky proteče do podmisky,tak to není proto,že kytky málo pijou,nebo co jsem to tu četl..Je to prosté,substrát se zalitím a sesycháním trochu smrskne v květníku,místy se odchlípne od stěny květníku a tak většina vody pak bez užitku proteče rovnou ven netěsností mezi květníkem a stěnou kořenovýho balu..Pomoc je jednoduchá a zabere chvilku,před zalitím zkontrolovat těsnost vrchní vrstvy substrátu kolem stěn a případně trochu zamačkat,utěsnit..Opakované zalévání toho moc neřeší,kořeňák v tomhle případě už vůbec nic...Good luck

Old Post 05-06-2012 v 14:16 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 41

citace:
Původní příspěvek od raymond
...
Fotka č. 4 jsou nějaké tečky, co se mi udělali na spodu stonku, je to jen na jedné kytce a když to rozmáčknu tak vyteče taková hnus lepkavý. Co by to mohlo být? Měl bych to nějak řešit?


http://grower.cz/forum/showthread.p...3359#post903359

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Old Post 05-06-2012 v 15:16 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
raymond
Stálý Člen

Karma uživatele raymond - 94% PěstitelskáKarma uživatele raymond - 94% PěstitelskáKarma uživatele raymond - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 42






Takže dnes máme 61. den na květu a pomalu se blíží kosa Kytky dostali zatím 2 zálivky final solution, ještě dám asi jednu a pak flush.
Napřed problémy
Foto č. 1 a 2: Žluté lístky u palic došli do extrému podle mě, doufám že to je pořád normální. Tyto jsou přímo pod lampou, připadá mi to jak vyšisované od slunka
Foto č. 3: Jedna kytka začala nějak chátrat, doufám, že to nebude nic vážného a těch 10 dní to vydrží.
Foto č. 4: Fotka palic
Foto č. 5: Je super skunk, je menšího vzrůstu, ale těším se na něj

Old Post 13-06-2012 v 15:16 PM
raymond je offline   Profil uživatele raymond   Find more posts by raymond   Foto galerie člena raymond   Click here to Send raymond a Private Message   Add raymond to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
raymond
Stálý Člen

Karma uživatele raymond - 94% PěstitelskáKarma uživatele raymond - 94% PěstitelskáKarma uživatele raymond - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 43



No a ještě fotka jacka, v pozadí je ještě jeden, ale je to mobilem, takže nic moc kvalita
Poslední foto je detail paličky jacka

Old Post 13-06-2012 v 15:19 PM
raymond je offline   Profil uživatele raymond   Find more posts by raymond   Foto galerie člena raymond   Click here to Send raymond a Private Message   Add raymond to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
raymond
Stálý Člen

Karma uživatele raymond - 94% PěstitelskáKarma uživatele raymond - 94% PěstitelskáKarma uživatele raymond - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 44

Sklizeň je za dveřmi, tak ještě pár fotek

Foceno Nikonem D90, Nikkor AF-S DX 16-85mm f/3.5-5.6G ED

Old Post 25-06-2012 v 00:46 AM
raymond je offline   Profil uživatele raymond   Find more posts by raymond   Foto galerie člena raymond   Click here to Send raymond a Private Message   Add raymond to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
raymond
Stálý Člen

Karma uživatele raymond - 94% PěstitelskáKarma uživatele raymond - 94% PěstitelskáKarma uživatele raymond - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 45



Sklizeň je za dveřmi, tak ještě pár fotek
Foceno Nikonem D90, Nikkor AF-S DX 16-85mm f/3.5-5.6G ED

Ve skříni to ale moc nevoní a když jsem usušil paličku, tak voněla jak seno. Dá se s tím něco dělat? Je to normální?

A chtěl bych se zeptat na váš názor na listy při sklizni. Ostřihat listy na palicích? A co velké listy? Já bych to asi ostříhal co nejvíc při seknutí, co myslíte? Díky

Naposledy upravil raymond 25-06-2012 v 01:11 AM

Old Post 25-06-2012 v 00:54 AM
raymond je offline   Profil uživatele raymond   Find more posts by raymond   Foto galerie člena raymond   Click here to Send raymond a Private Message   Add raymond to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
raymond
Stálý Člen

Karma uživatele raymond - 94% PěstitelskáKarma uživatele raymond - 94% PěstitelskáKarma uživatele raymond - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 46



Nějak to blbne :/

Old Post 25-06-2012 v 00:57 AM
raymond je offline   Profil uživatele raymond   Find more posts by raymond   Foto galerie člena raymond   Click here to Send raymond a Private Message   Add raymond to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ganja-steve
Stálý Člen

Karma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 390  

Příspěvek č. 47

ostrihej to co nejvic, ty listy jsou prave to,co smrdi jak seno. Mne taky prvni dve sklizne nesmrdely a bylo to tim,ze tam bylo moc vedro. Bylo to takovy vyprazeny.
Ale muze to bejt i genetikou.

400w California Indica
_____________________

Outdoor 2012
_____________

Old Post 25-06-2012 v 07:48 AM
ganja-steve je offline   Profil uživatele ganja-steve   Find more posts by ganja-steve   Foto galerie člena ganja-steve   Click here to Send ganja-steve a Private Message   Add ganja-steve to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matroš 96
Stálý Člen

Karma uživatele Matroš 96 - 0% PěstitelskáKarma uživatele Matroš 96 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 48

mas to moc pekne, moje prve rastlinky na okne no to bola katastrofa furt im daco bolo ale teraz som sa vtom pestovani zlepsil dufam ze aspon spolovice budem mat take palice ja ti

Old Post 25-06-2012 v 19:43 PM
Matroš 96 je offline   Profil uživatele Matroš 96   Find more posts by Matroš 96   Foto galerie člena Matroš 96   Click here to Send Matroš 96 a Private Message   Add Matroš 96 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:27 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
11-05-2016 - Jack Herer 400w - 180 odpovědí
20-12-2014 - Jack Herrer + Powerplant 600Wpojezd - 4 odpovědí
08-12-2015 - 1.indoor,jack herer,600w - 66 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5398270 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív