Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Brotherhood 400w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Rastafara
Stálý Člen

Karma uživatele Rastafara - 91% PěstitelskáKarma uživatele Rastafara - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 57  

Obecné Brotherhood 400w Příspěvek č. 1

Toš vitajte, ogari.

Prvni bych chtěl podotknout, že mi nepiše r s háčkem a dlouhý měkký i

Po pravidelném vykrádáni mého outdooru mě to prestalo bavit, praštil jsem do toho a rozjel indoor.

Takže:

Stan: Dark Street II 90
Lampáro: 400W dualspectre
Stinidlo : klasika bez cooltube, ale na dalši kolo bych rád poridil takový to dvoukridlo, bratr ho má a je to šlupka.
Ofuk: Velkej stolni větrák z kaufu, původně jsem měl jen malej hurikán, ale...nestačil
Odtah: TT125 jedu na max 280m3/h
Hnoje: no dostal jsem grátis Jungle inda box, tak je jedu, zatim jsem spokojenej, + ještě občas pridám AH enzym.
Osazenstvo: všechno jedu ze semena
- 3x Mazar (DP)
- 3x MasterKush (DP)
- 3x Jack47 (nevim)
původně jsem chtěl jet 5x Mazar + 3 MasterKush ale osud mě odvál na jinou cestu vzhledem ke kličeni a situacim, do kterých jsem se dostal.

Všechna kvitka jsou v 6,5l květináčich naplněných kokosem.

Co se mi teda dále prihodilo. Domluvená důvěryhodná kontrola, jelikož pres týden nejsem doma na to pěkně kašlala a nevšimla si, že slunko asi 3 dny nevyšlo. Pri pobidce "Pošli fotku, vole" odpovidal něco jako "Ve stredu vyfotim atd." Takze tam nechodil. No moje blbost. Prijel jsem domů v pátek a našel ve 3. týdnu růstu kvitka zežloutlá, mokrá a hlavně po tmě. Začal jsem bádat proc tomu tak je. Odešel predradnik. Naštěsti můj bro, měl doma 250 predradnik, tak jsem si ho vzal a svitim teda 250. Celou noc jsem nespal, protože mě to sralo...Tolik peněz, nezodpovědná obsluha a já na to nemám čas. Stan teda putoval k mému bratrovi. Brácha kroutil hlavou a nakonec nastěhoval svoje 3 Jacky47 ke mě do stanu a ujmul se pravidelné každodenni kontroly a péče. Hurá!. Kytky se pod jeho rukou vzpamatovaly , nechali jsme je ještě týden na růstu, aby trochu vyplnily prostor zbrchaly se po šoku. Nervozně jsem teda vydržel dalši týden, protože brácha se mi neozýval...bud to je hodně špatný a nebo je to dobrý
Naštěsti ke všemu, holky se chytly, Mazary...jsou krasavci, ale Kushe to nesou stále celkem těžce, od začátku byly takový trochu spomalený a ne tak dark zelený.
Prihodim par fotek.

Momentálně jsme na 5. dni květu pod 400w sodikem ale s 250 predradnikem (aktivně shánim nový 400w, nechce se mi kupovat novej za 1,3k) na květ by to bylo škoda pálit jen pod 250, na ten prostor je podle mě ideálni 400.

Co mě trochu trápi je vlhkost. Predtim jsem měl problem s nizkou vlhkosti a ted na květu mám problem s vysokou. Konstatně je tam kolem 70%, což je moc. Možná to způsobilo to zmenšeni wattáže, tak uvidime.

Brácha se pěkně stará, tak proto je to Brotherhood.

Buddha, Mazar, Blueberry 2012

Old Post 26-10-2014 v 13:46 PM
Rastafara je offline   Profil uživatele Rastafara   Find more posts by Rastafara   Foto galerie člena Rastafara   Click here to Send Rastafara a Private Message   Add Rastafara to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Rastafara! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rastafara
Stálý Člen

Karma uživatele Rastafara - 91% PěstitelskáKarma uživatele Rastafara - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 2



Včerejši pohled do stanu a samotnej Mazar. Fotky moc nic, je to na mobil.

Buddha, Mazar, Blueberry 2012

Old Post 26-10-2014 v 13:51 PM
Rastafara je offline   Profil uživatele Rastafara   Find more posts by Rastafara   Foto galerie člena Rastafara   Click here to Send Rastafara a Private Message   Add Rastafara to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Rastafara! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:44 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
05-02-2010 - Mother Box 400w Mh - 4 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4165900 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív