Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vase zkusenosti s growshopama?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 11 12 13 14 15 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 193

ja jezdim do growmania.cz, v pohode lidi, bezny ceny, vcelku slusnej vyber, hlavne hnojiv rekl bych... vzdycky mne vysli vstric...

Old Post 27-11-2012 v 11:20 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 194

www.e-grow.cz

Prestoze meli vse psane skladem, tak dodali jen pul zasilky. Nereagovali na emaily ani mobily. Potom konecne odpovedeli, ze cekaji na hnojiva a ze mi to hned poslou. Po dalsich nekolika dnech mi potvrdili poslani zasilky. Za dalsi tyden cekani opet problem se na nekoho dovolat kvuli stavu zasilky.
Stav takovy ze nevi zda poslali nebo neposlali a ze mi toto reknou az dalsi tyden!

Takze shrnuto a podtrzeno: ne vzdy nejlevnejsi eshop znamena nejlepsi a v tomto pripade na me zapusobili jako totalni amateri a uz nikdy vice. Cekat nekolik tydnu na hnojiva a svetla ktera maji byt skladem to je opravdu mozne jenom u nas. Nehlede na to, ze jsem se s prodavacem (nebo majitelem) pres telefon mluvil o nutnosti to poslat co nejdrive.
Takze za me tento "eshop" urcite NE.

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 28-12-2012 v 13:21 PM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 195

citace:
Původní příspěvek od PiosOne
www.e-grow.cz..........." urcite NE.


Jojo , zrovna u nich měli akci s Lumatekama neobjednavals taky ?? Já si to rozmyslel protože přecijen uz vim že rozhodujici faktor není jen cena čas stojí někdy neuvěřitelné peníze

Já doporučuji Growmarket , GROWpestitel , Naarden , když musim tak jahoda ....

Old Post 31-12-2012 v 03:11 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Whiskey_777
Stálý Člen

Karma uživatele Whiskey_777 - 32% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 212 

Příspěvek č. 196

Klecka domluva, dodani, slevy a hlavne jednani super
Jednoznacne nejhorsi zkusenost mam s Jahodou na Zizkove a Growshop Jamajka Hodonin.

Old Post 31-12-2012 v 07:15 AM
Whiskey_777 je offline   Profil uživatele Whiskey_777   Find more posts by Whiskey_777   Foto galerie člena Whiskey_777   Click here to Send Whiskey_777 a Private Message   Add Whiskey_777 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 197

Zdravím chem sa opýtať ako funguje obiednavanie semiačok z growshopu konkrétne sa jedná o Slovenský growshop Grower.sk (hádam to tu môžem napísať.)
Mal by som záujem stochto growhopu obiednať 10 feminizovaných semen od sensi seeds keď si porovnám ceny tak sú úplne isté a poštovné by ma vyšlo lacnejšie. Ako to funguje oni stoho growshopu obiednávajú semena zo sensi seed a potom to pošlu mne ? Je to bezpečné ? Alebo je lepšie obiednať semena rovno z originál sensi seeds ? Prosím moc radu kto ma nejaké skúsenosti.
Vopred ďakujem.

Old Post 24-01-2013 v 18:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petis__
Stálý Člen

Karma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 198

Nejlepší je zajít přímo do Gshopu, ale pokud ho máš třeba daleko, tak to klidně objednej z netu. Nevím jak u vás na Slovensku, ale určitě policie nesleduje každou objednávku z Grower.sk

HM pacháč levně a funkčně
70W 2x Power widow
150W 3x Special queen
150W 4x_ERSB_3x_AK47_3x_WR
150W/250W 7x ERSB 1x BB
250w_WW_SS_MMxGG_DWCh



Old Post 24-01-2013 v 18:51 PM
petis__ je offline   Profil uživatele petis__   Find more posts by petis__   Foto galerie člena petis__   Click here to Send petis__ a Private Message   Add petis__ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 199

zle som sa vyjadril zasa .... nemôžem tu písať high
Ide mi o kvalitu semiačok či ich nemajú dlho na sklade, či niesu nejak poškodené skrátka či sa vyplatí ušetríť tých pár euro na poštovnom a obiednať s growshopu alebo priplatiť si za poštovné a obiednávať to priamo s oficialnej stránky sensi seeds

Old Post 24-01-2013 v 19:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vinczenzo
Stálý Člen

Karma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 259  

Příspěvek č. 200

citace:
Původní příspěvek od Jurgiano
zle som sa vyjadril zasa .... nemôžem tu písať high
Ide mi o kvalitu semiačok či ich nemajú dlho na sklade, či niesu nejak poškodené skrátka či sa vyplatí ušetríť tých pár euro na poštovnom a obiednať s growshopu alebo priplatiť si za poštovné a obiednávať to priamo s oficialnej stránky sensi seeds


Toho se obávat nemusíš, seedbanky mají bezpečné obaly a v growshopu to balí taky poctivě před odesláním

Old Post 25-01-2013 v 23:28 PM
vinczenzo je offline   Profil uživatele vinczenzo   Find more posts by vinczenzo   Foto galerie člena vinczenzo   Click here to Send vinczenzo a Private Message   Add vinczenzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ApPias
Stálý Člen

Karma uživatele ApPias - 75% PěstitelskáKarma uživatele ApPias - 75% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 201

citace:
Původní příspěvek od Jurgiano
zle som sa vyjadril zasa .... nemôžem tu písať high
Ide mi o kvalitu semiačok či ich nemajú dlho na sklade, či niesu nejak poškodené skrátka či sa vyplatí ušetríť tých pár euro na poštovnom a obiednať s growshopu alebo priplatiť si za poštovné a obiednávať to priamo s oficialnej stránky sensi seeds


S growshopu som nikdy neobjednával, tak neviem ale skvelú skúsenosť mám s http://www.amsterdammarijuanaseeds.com/ naposledy som odjednával 10ks fem. Amnezia Haze... dali mi k tomu ešte 5ks fem. WW a 5ks kalašníkov Ak47... ale dodávali mi to v NL, tak neviem ako je to s posielaním na SK...

Green House

Old Post 25-01-2013 v 23:42 PM
ApPias je offline   Profil uživatele ApPias   Find more posts by ApPias   Foto galerie člena ApPias   Click here to Send ApPias a Private Message   Add ApPias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ganja-steve
Stálý Člen

Karma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 390  

Příspěvek č. 202

citace:
Původní příspěvek od Hlava


Jojo , zrovna u nich měli akci s Lumatekama neobjednavals taky ?? Já si to rozmyslel protože přecijen uz vim že rozhodujici faktor není jen cena čas stojí někdy neuvěřitelné peníze

Já doporučuji Growmarket , GROWpestitel , Naarden , když musim tak jahoda ....


takze lumatek u nich neobjednavat,jo? maj ho tam za 2200,- :O

400w California Indica
_____________________

Outdoor 2012
_____________

Old Post 27-01-2013 v 15:16 PM
ganja-steve je offline   Profil uživatele ganja-steve   Find more posts by ganja-steve   Foto galerie člena ganja-steve   Click here to Send ganja-steve a Private Message   Add ganja-steve to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mx09
Stálý Člen

Karma uživatele mx09 - 17% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 40  

E-grow.cz, skúsenosti... Příspěvek č. 203

Ahoj všetci, ktorí radi pestujete pozeral som na nete semená a narazil som na stránku e-grow.cz. Majú tam fakt super ceny a chcel by som sa spýtať, či s tým máte niekto skúsenosti, lebo sa mi tie ceny zdajú až moc dobré. Ďakujem za rady ak niekto odpíše.

Old Post 30-01-2013 v 18:47 PM
mx09 je offline   Profil uživatele mx09   Find more posts by mx09   Foto galerie člena mx09   Click here to Send mx09 a Private Message   Add mx09 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EnemYD
Stálý Člen

Karma uživatele EnemYD - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 204

tak ja muzu doporucit klecka.cz a taoshop.cz skvela domluva u obou eshopu, diskretnost

Old Post 30-01-2013 v 20:07 PM
EnemYD je offline   Profil uživatele EnemYD   Find more posts by EnemYD   Foto galerie člena EnemYD   Click here to Send EnemYD a Private Message   Add EnemYD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luigi zahradník
Stálý Člen

Karma uživatele Luigi zahradník - 64% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 205

Ahoj ja sem z tama bral nějaké věci a maximální spokojenost ;-). Rychlé jednání vstřícnost a když sem potřeboval něco na druhý den tak nebyl problém

Old Post 30-01-2013 v 20:52 PM
Luigi zahradník je offline   Profil uživatele Luigi zahradník   Find more posts by Luigi zahradník   Foto galerie člena Luigi zahradník   Click here to Send Luigi zahradník a Private Message   Add Luigi zahradník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petis__
Stálý Člen

Karma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 206

To já mám s e-grow dobrou zkušenost. Objednal jsem u nich 600w komplet, po domluvě jsem vyměnil odtah a stínidlo oproti tomu co měli v kompletu a vyšel mě celý komplet se vším potřebným na 11600,-. Co se týče dodání tak do 3 dnů od odsouhlasení to bylo doma. Jediné malé mínus mají v tom, že jsem to chtěl dodat poštou a oni to poslali přes PPl, ale to vidím jako detail.

HM pacháč levně a funkčně
70W 2x Power widow
150W 3x Special queen
150W 4x_ERSB_3x_AK47_3x_WR
150W/250W 7x ERSB 1x BB
250w_WW_SS_MMxGG_DWCh



Old Post 31-01-2013 v 09:02 AM
petis__ je offline   Profil uživatele petis__   Find more posts by petis__   Foto galerie člena petis__   Click here to Send petis__ a Private Message   Add petis__ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ribo
Stálý Člen

Karma uživatele ribo - 27% PěstitelskáKarma uživatele ribo - 27% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 207

Vedel by mi niekto doporučiť nejaký dobrý g-shop na Slovensku?
grower.sk vyzerá síce pekne, ale ich sortiment sa mi zdá dosť obmedzený...

Old Post 01-02-2013 v 22:17 PM
ribo je offline   Profil uživatele ribo   Find more posts by ribo   Foto galerie člena ribo   Click here to Send ribo a Private Message   Add ribo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mx09
Stálý Člen

Karma uživatele mx09 - 17% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 208

growland.sk mi pripadá lepší.

Old Post 02-02-2013 v 07:14 AM
mx09 je offline   Profil uživatele mx09   Find more posts by mx09   Foto galerie člena mx09   Click here to Send mx09 a Private Message   Add mx09 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:10 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 11 12 13 14 15 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1601900 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív