Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vase zkusenosti s growshopama?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 9 10 11 12 13 »
Autor
Téma 
hardiron
Stálý Člen

Karma uživatele hardiron - 78% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 161

objednal, jsme tak uvidime :-) jen je divne,ze jeste vcera mely u toho predradniku cenovku 3999 a dneska uz 4600 :-/

Old Post 16-12-2011 v 20:48 PM
hardiron je offline   Profil uživatele hardiron   Find more posts by hardiron   Foto galerie člena hardiron   Click here to Send hardiron a Private Message   Add hardiron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Na'vi
Nový Člen

Karma uživatele Na'vi - 90% PěstitelskáKarma uživatele Na'vi - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 162

GrowGarden je nejlepší příjemná obsluha vše ok a tak to má být.

Old Post 22-03-2012 v 08:25 AM
Na'vi je offline   Profil uživatele Na'vi   Find more posts by Na'vi   Foto galerie člena Na'vi   Click here to Send Na'vi a Private Message   Add Na'vi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krisa.lc
Stálý Člen

Karma uživatele krisa.lc - 48% PěstitelskáKarma uživatele krisa.lc - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 163

Skusenosti mam s Growland.sk, Grower.sk, Growshop Vrutky - vsetko spokojnost, hlavne Growland - vpohode jednanie, vzdycky zavolaju , Grower - neskutocna rychlost, raz sa mi stalo, ze objednam seeds a za 20 min pisu, ze uz poslane. Cize maximalna spokojnost.
Cez vikend som bol v Prahe, cize som si nemohol odpustit navstevu Growshopu, konkretne na Zizkove a pohodaaa. Velky vyber, prijemna obsluha a vpoho ceny - doniesol som Walkabout za 514 kc, kedze maju teraz akciu 14%. A samozrejme katalog a Konoptikum..

Nikdy nepodcenujte pravdepodobnost nemozneho...

Old Post 29-03-2012 v 15:39 PM
krisa.lc je offline   Profil uživatele krisa.lc   Find more posts by krisa.lc   Foto galerie člena krisa.lc   Click here to Send krisa.lc a Private Message   Add krisa.lc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kusher
Nový Člen

Karma uživatele Kusher - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 164

Nevím jak vy , ale ja s Pražským Growshop.cz mám dobré zkušenosti.
Vždy když něco potřebuju a jedu tam , tak vím že se o mně dobře postarají.
Při koupi vybavení jsem dostal neskutečnou slevu (cca 2000,-) , tričko zdarma
a pár cennejch rad při výběru genetiky , nelitoval jsem a nelituju ani ted kdykoliv
tam jdu... ale je fakt , že někdy maj docela slušně vyčouzeno

Old Post 02-04-2012 v 11:41 AM
Kusher je offline   Profil uživatele Kusher   Find more posts by Kusher   Foto galerie člena Kusher   Click here to Send Kusher a Private Message   Add Kusher to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gravedigger
Stálý Člen

Karma uživatele gravedigger - 38% PěstitelskáKarma uživatele gravedigger - 38% PěstitelskáKarma uživatele gravedigger - 38% PěstitelskáKarma uživatele gravedigger - 38% PěstitelskáKarma uživatele gravedigger - 38% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 543 

Příspěvek č. 165

http://eshop.growroom.cz/ , NESPOKOJENOST uz kdysi sem tam bral veci a fakt divny jednani Gejza je vykoureny maslo, posledne kdyz sem chtel substraty nemeli na sklade nic ani posranej buffer na srovnani ph...jednani na hovno uplnej nezajem...meli by to radsi zavrit...a je videt ze o kram nemaji vubec zajem...podle toho to tam taky vypada, fakt desny...ja uz cca 4roky beru veci z http://www.growelectric.cz/ ..naprosta spokojenost !!!!! do growroomu sem zasel jednou za pul roku kdyz sem potreboval neco mensiho a nevyplatila by se me postovny ale uz tam asi nikdy nejdu !!! ahooooj

Old Post 25-04-2012 v 21:04 PM
gravedigger je offline   Profil uživatele gravedigger   Find more posts by gravedigger   Foto galerie člena gravedigger   Click here to Send gravedigger a Private Message   Add gravedigger to your buddy list     Navštiv homepage uživatele gravedigger! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
myguláš
Stálý Člen

Karma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 274  

Příspěvek č. 166

Poslední dobou mě dostávaj některé growshopy a to že jich je převážná většina v mém okolí s prošlou dobou u hnojiv a uplně nejlepčí je když začne típek stebe dělat magora že to je datum výroby..Někteří prodejci aspon uznají a snaží se slevit ale u bio hnojiv je to celkem problém když je datum min.spotřeby už půl roku staré a lahvička byla třeba zrovna tech půl roku v prošlé době v teploučku a na světle v krámě..A proto by mě zajímalo jak to funguje na krámě neb ve skladě když je prošlá doba trvanlivosti,,někam se to vrací neb se to snaží prodat a udat pod cenou???

Dobrým,pěstovaní jen se daří - a čórkám,ať na prach ruce shoří
Pěstuj-Neprodávej-Sklízej-Nekraď
ToisHoolisCannabis

Old Post 10-05-2012 v 07:25 AM
myguláš je offline   Profil uživatele myguláš   Find more posts by myguláš   Foto galerie člena myguláš   Click here to Send myguláš a Private Message   Add myguláš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pongo
Stálý Člen

Karma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 167

www.klecka.cz ... už potřetí a potřetí super komunikace, doručení ... vše prostě ... nejde jinak než doporučit ...

! PAL TO !

první sklizeň, druhá sklizeň, třetí sklizeň, čtvrtá sklizeň, pátá sklizeň .............. poznáš, jak život rychle utíká

Tundra ve skleníku supported by Atami - sklizeno

Fruit and Critical Jack + B.Lee + MicroMachine ve skleníku supported by BioBizz - všechno kvete, něco dojíždí

FD, Shiva Skunk, The Ultimate, WR ... v lese u zajíců

Old Post 10-05-2012 v 09:44 AM
Pongo je offline   Profil uživatele Pongo   Find more posts by Pongo   Foto galerie člena Pongo   Click here to Send Pongo a Private Message   Add Pongo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kekel
Stálý Člen

Karma uživatele kekel - 30% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 168

žije to tu ještě?
co vy a growshop-ok.cz ?
a su slepý nebo klečka nemá pacháče??

Naposledy upravil kekel 27-05-2012 v 01:51 AM

Old Post 27-05-2012 v 01:22 AM
kekel je offline   Profil uživatele kekel   Find more posts by kekel   Foto galerie člena kekel   Click here to Send kekel a Private Message   Add kekel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 169

Tak jsem tento týden objednal zboží z growshop.cz, v pondělí jsem jim poslal peníze na účet který mi poslali v mailu a poslal jsem jim i obratem potvrzení o platbě. Ve středu jsem psal email jestli peníze dorazily, ale bez odpovědi. Ve čtvrtek jsem zkusil druhý email. Opět bez odpovědi. V pátek jsem to nevydržel a zavolal jim co se děje. Odpověd byla že zboží sice mají ale čekají na potvrzení od účetní že peníze přišly. Na to že peníze jsem poslal v pondělí a máme stejnou banku pěkně dlouhá doba.

Takže growshop.cz jsem zkusil poprvé a asi i naposled. Minimální komunikativnost a pomalost opravdu nemám rád a to stále nevím kdy mi zboží dojde a jestli vůbec dojde.

Old Post 16-06-2012 v 11:08 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 170

Tak mi dnes konečně dorazila objednávka, stálo mě to dva emaily, tři telefonáty a trochu nervů ale už je vše v pořádku. Nakonec se i omluvili za chybu a v balení poslali reklamní papírové filtry, balík samolepek Growshop a vydání Konoptikum, nevím jestli to je normální nebo součást omluvy, berte s rezervou.

Old Post 19-06-2012 v 17:30 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kambu

Karma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 567  

Příspěvek č. 171

Posledni dobou,nakupuju u TAOgrowshop...vyber i ty ceny jsou solidní...jednání výborné-osobně velmi spokojen-zatím bych neměnil ..

Old Post 30-06-2012 v 06:29 AM
Kambu je offline   Profil uživatele Kambu   Find more posts by Kambu   Foto galerie člena Kambu   Click here to Send Kambu a Private Message   Add Kambu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 172

Rád a opět se vracím k growgarden.cz za výborný přístup a dobré ceny zatím také neměním.Ještě jsem spokojen s medigrower.cz dobře popsané léčivky a výběr toho co stojí za to v léčení dodání není problém.

Old Post 30-06-2012 v 07:42 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 173

citace:
Původní příspěvek od M4r1hu4n3
Tak jsem tento týden objednal zboží z growshop.cz, v pondělí jsem jim poslal peníze na účet který mi poslali v mailu a poslal jsem jim i obratem potvrzení o platbě. Ve středu jsem psal email jestli peníze dorazily, ale bez odpovědi. Ve čtvrtek jsem zkusil druhý email. Opět bez odpovědi. V pátek jsem to nevydržel a zavolal jim co se děje. Odpověd byla že zboží sice mají ale čekají na potvrzení od účetní že peníze přišly. Na to že peníze jsem poslal v pondělí a máme stejnou banku pěkně dlouhá doba.

Takže growshop.cz jsem zkusil poprvé a asi i naposled. Minimální komunikativnost a pomalost opravdu nemám rád a to stále nevím kdy mi zboží dojde a jestli vůbec dojde.


Jen potvrzuju,úplně stejná zkušenost..
V úterý jsem objednal semena,přišel obratem mail kam poslat platbu a že zboží pošlou,okamžitě,jak pošlu potvrzení o platbě..
Ve středu jsem peníze poslal i z potvrzením o platbě,elektr.výpisem..
Je sobota a žádný kontakt z jejich strany..,ani potvrzovací mail,nic..
Jsou nekomunikativní,pomalí,zřejmě permanentně vyhulený..
A už vůbec nechápu,proč chtěj posílat potvrzení o platbě,když stejně pak čekají na echo od účetní,že peníze mají připsány na účtu..

Oproti tomu jsem objednal zboží,jednu věc za 23,- USD z USA,přes ebay..,platba paypal.Také v úterý,ještě ten samý den potvrzení o provedeném nákupu i platbě z ebay.com i z paypal.
Druhý den,ve středu, mi přišel mail od ebay i přímo od firmy od které je zboží odesíláno,že vše je v pořádku a že zboží bylo zabaleno a odesláno a už je na cestě..!!!!
Tak si myslím,že z USA to dorazí asi dřív,než z Prahy..

Naposledy upravil EDA45 30-06-2012 v 08:58 AM

Old Post 30-06-2012 v 07:52 AM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 174

Tak je to tu..Zboží s USA a od Jahody objednáno minulý týden ve stejný den,úterý..
Během úterý a středy jsem dostal 3 maily od ebay a od dodavatele,že je to zaplacené a posílají to..Dnes to mám doma..
Od Jahody nulová komunikace,až včera po mém urgujícím mailu napsali,že se omlouvají a dnes snad pošlou..Takže S Philadelphie je to tu dřív,než z Prahy..

Old Post 03-07-2012 v 13:31 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 175

Normálně se na maily vykašli. Volat, volat volat. Když jsem tam volal podruhé tak mi řekli že se na to podívají, po dvou hodinách volám zas a oni na mě zapomněli! Takže pokud chceš něco od jahody tak ti nezbude nic jiného než je urgovat jinak si tam dál budou pálit a kašlat na kšeft.

Old Post 03-07-2012 v 17:42 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 176

Má někdo zkušenosti s grower-shop.eu? Mají pěkný výběr a nízké ceny.

Old Post 04-07-2012 v 15:45 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:45 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 9 10 11 12 13 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2028390 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív