Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vase zkusenosti s growshopama?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9 10 11 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 129

citace:
Původní příspěvek od MedvedBrtnik
Dneska jsem byl v Growshop-Olomouc pro pár květníků a nějaké drobnosti, v Bioplantsu bych to měl koupené za 3 minuty a utíkal rychle pryč od těch hustokruťáků, ale v tomhle obchůdku jsem kecal asi hodinu s prodavačem (nějakej starší týpek,) probrali jsme kde co, přes boostery až po LED osvětlení a líbilo se mi, že netlačí drahé zbytečnosti, ale naopak od nich odrazuje, pohoda. Navíc super ceny oproti Bioplantsu. Bohužel momentálně nemají semena, což mě mrzelo. Spokojenost, doporučuju.


Cau, myslis ten u Dómu? Prave jsem se pred pul rokem pristehoval a musim rci, ze fakt pohodka, taky jsem kupoval par volovin(RW kostky, vyzivu apod.) borec jen poradil, rekl svuj nazor a nic mi nenutil, taktez jsem snim pokecal o vsem moznem od LED az po salveje Ale spise jsem se ptal na ceny a konkurence(bioplants) no a musim rici ze jsou levnejsi a hlavne pohodovejsi, taktez doporucuji

Old Post 08-06-2011 v 10:18 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Djobi-Djoba
Nový Člen

Karma uživatele Djobi-Djoba - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 130

Ahoj, byl jsem na "kus řeči" dneska v Gshopu http://growmarket.cz/ a musím říct, že tam pracuje parta skvělých a příjemných lidí. Moc milý personál a to jsem ještě dostal dvě drtičky. Za což děkuji a přeju mnoho úspěchů.

Old Post 09-06-2011 v 18:50 PM
Djobi-Djoba je offline   Profil uživatele Djobi-Djoba   Find more posts by Djobi-Djoba   Foto galerie člena Djobi-Djoba   Click here to Send Djobi-Djoba a Private Message   Add Djobi-Djoba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Klamath
Stálý Člen

Karma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 533  

Příspěvek č. 131

czus. pokud chcete prijemny ceny a dobre reakce sam doporucuju
www.growplants.cz
je to nove vznikajici obchod. urcite se mrknete
ja uz sem si tam obednal a celkovej rozdil cen oproti growshop v praze 700 (doruceni az domu a to mam jeste v gshopu 10% slevu a i tak me to vyslo lip v growplants

doruceni je zdaca a davaj i darky
v pohode jednani, hlavne solidni.
zkuste sami zatim toho moc nema na vyber, ale sortiment se kazdym dnem doplnuje

Prosim o vyplneni krakte ankety. Dik

ohejbani to musite videt [/color] a ceskej preklad vertiklani pestovani - pouze teorie [url=http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=52308]
vase nazory na groshopy?

vcera sem zasadil, dneska sem mel prepinat abych zejtra mohl sklizet
v hline to neroste, pod CFL to nekvete......HYDRO/AERO

Naposledy upravil Klamath 13-06-2011 v 08:05 AM

Old Post 13-06-2011 v 07:54 AM
Klamath je offline   Profil uživatele Klamath   Find more posts by Klamath   Foto galerie člena Klamath   Click here to Send Klamath a Private Message   Add Klamath to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Klamath! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tulipán
Stálý Člen

Karma uživatele tulipán - 25% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 132

Zdár,

Objednával jsem nedávno nějaký vybaveníčko a parádní zkušenost mám s

http://www.taogrowshop.cz/

vynikající domluva po telefonu (musel jsem 1. objednávku zrušit) a při druhé zase super dodací lhůta do dvou dnů to bylo doma.

A navíc jsem dostal 6 časáků nějaký od Legalizace, Soft Secret a tuším že i noviny Konoptikum + asi 10 katalogů různejch SeedsBank a hnojek.

Prostě super. Můžu vřele doporučit

... Ať se daří ...

Old Post 14-06-2011 v 21:31 PM
tulipán je offline   Profil uživatele tulipán   Find more posts by tulipán   Foto galerie člena tulipán   Click here to Send tulipán a Private Message   Add tulipán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 133

Já už jsem párkrát objednával od www.grow-up.cz zatím bezva zkušenost, dobrá komunikace, balíky byl do 3 dnů doma. A vyplatili se mi celkem dost ty jejich Poukázky, kupóny nebo jak tomu mám řikat
Jako dárek jsem dostal jedno vydání od Soft Secrets, a hodně takovej letáků o Plagronu, Seed Bankách a tak.

Old Post 16-06-2011 v 18:10 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 134

GROW SHOP NOVÝ JIČÍN - paráda, rychlost, dobra komunikace.

Old Post 21-06-2011 v 09:48 AM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krizek
Stálý Člen

Karma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 149  

Příspěvek č. 135

Green Home Plzeň - namyšlená a nepříjemná obsluha, když jsem tam chtěl koupit úsporku tak mi týpek vysvětloval, že pod tim nevyrostou žádný pálky a že je to max. na kaktusy a přemlouval mě, ať si pořídím sodík min. 400W

4Growers Plzeň - vždycky je tam velice příjemná slečna, která se vším ráda poradí, dnes jsem tam kupoval hnojiva a nabídla mi slevu 20% na hnojiva, substráty atd..., např. biobizz bio-bloom 1L jsem pořídil jen za 200 kč

Mlady pestitel Plzeň - tam jsem byl jednou a prodavači zrovna dohulili špeka, takže vůně skéra po celým shopu... ale jinak byli v pohodě a snažili se věnovat zákazníkům

Old Post 27-06-2011 v 23:14 PM
Krizek je offline   Profil uživatele Krizek   Find more posts by Krizek   Foto galerie člena Krizek   Click here to Send Krizek a Private Message   Add Krizek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vir
Stálý Člen

Karma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 136

no growshop.cz v borivojovce snad tak jen veci na koureni, k pestovani bohuzel bida. nikdo tam toho moc nevi.

hydroponic.cz byl na tom lepe bohuzel uz je z kola venku.

no jako klecka.cz je asi nejlepsi, komunikace po skype, moznost domluvit co je, popripade co neni a nabidne nahradu nebo cas dodani. kdyz se zeptate i slevu da. penize se daji prevest na ucet predem. a posle hned ze doruci dalsi den. kdyz se objevi problem jakoze posle na dobirku kdyz sem platil predem, tak to hned ochotne vyresi.

no jinak na karlovarsku docela bida, karlovy vary ... hydroponienplus, bud holka co hovno vi, nebo maj zavreno. telefon taky moc nezvedaji, schanet biobizz coco-mix opravdu veda. u trznice maj uplny hovno.

a v chodove misto biobizz coco-mix maji jen kostky. no takze celej zapad cr je vo hovne lepsi si to objednat odkudkoliv jinud pokud to nutne nepotrebujete, lepsi nez jezdit a schanet.

no a pak v zahranici jednoznacne progrow.co.uk, postovny neni nejlevnejsi ale ani nejdrazsi, ochotne poradi, a jejich ceny jsou o dost levnejsi nez vetsina ceskych obchodu a nabizeji dost kvalitni produkty, ktery se u nas jen tak nesezenou. ovsem vyzaduje to znalost anglickeho jazyka.

ignorance is bliss

Old Post 29-06-2011 v 19:39 PM
vir je offline   Profil uživatele vir   Find more posts by vir   Foto galerie člena vir   Click here to Send vir a Private Message   Add vir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Nobody
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 137

Nevíte někdo co se stalo s Green Fingers?Stránky jim sice pořád fugujou , ale prodejnu mají rozebranou...(byl sem na nový adrese samozřejmě)

Horrorování
Seed Finder
Trocha kultury
5.indoor 3x Hashberry

Old Post 25-08-2011 v 13:24 PM
Mr.Nobody je offline   Profil uživatele Mr.Nobody   Find more posts by Mr.Nobody   Foto galerie člena Mr.Nobody   Click here to Send Mr.Nobody a Private Message   Add Mr.Nobody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slick-ace
Stálý Člen

Karma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 644  

Příspěvek č. 138

Mr.Nobody:

viz. kauza Hydroponic.cz ->

http://grower.cz/forum/showthread.p...5167#post965167

Pojďte si zahrát karetní hru BANG ! online.
Z obalu filmu Evil Bong2 : "In 3-D If Your're Stoned !"

Tok mých myšlenek je rychlejší, než proud mých slov.

Food Not Bombs

Old Post 25-08-2011 v 16:28 PM
Slick-ace je offline   Profil uživatele Slick-ace   Find more posts by Slick-ace   Foto galerie člena Slick-ace   Click here to Send Slick-ace a Private Message   Add Slick-ace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Slick-ace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 139

No a ti co nakupovali v jejich VO , uz se vam policajti ozvali ?? Je to za celej rok docela dost SPZtek uz vim zhruba o 12ti lidech .

Old Post 25-08-2011 v 16:33 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 140

KLECKA .. Parada balík sem měl na druhý den doma!

Old Post 26-08-2011 v 13:33 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Milan66
Stálý Člen

Karma uživatele Milan66 - 79% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 53  

Herbanist.cz Příspěvek č. 141

Chtěl bych se zeptat jestli nemá někdo zkušenosti s Herbanist.cz???
Maj to tam o něco levnější ale nemá žádný recenze a funguje od září 2011.Tak jestli jste tam ocaď někdo objednával tak napište jak ste dopadli?Jestli to neni podvod,díky

Old Post 19-10-2011 v 07:28 AM
Milan66 je offline   Profil uživatele Milan66   Find more posts by Milan66   Foto galerie člena Milan66   Click here to Send Milan66 a Private Message   Add Milan66 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ka'n'ja
Stálý Člen

Karma uživatele Ka'n'ja - 25% PěstitelskáKarma uživatele Ka'n'ja - 25% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 142

Koukám co shop to zkušenost. No nevím, podle mě mezi Gshopama moc rozdíl není. Někde snad líp poradí, ale pořád je potřeba mít na mysli, že jsou to kapitalističtí vykořisťovatelé, tedy obchodníci, a že hlavní artikl je zisk a pak až kdesi dál spokojenej zákazník. Hlavně mě příde, že každý prodávající má i jiné zkušenosti, tak radí něco jiného. Tedy pokud by jste si chtěli postavit skříň přímo v Gshopu, tak věřte, že při stejných vstupních parametrech si odvezete jinej celek. Co se týče příjemnosti, tak sem byl spokojenej v Jihlavě. V Praze je to dost na stejný brdo, všude na Vás čeká víceméně vtíravej přemoudřelej týpek co se Vám snaží za každou cenu něco prodat. Někde se dá i pokecat, ale takovejch moc není. Osobně v Gshopech nakupuju už jen semena, hnojky si tak nějak dělám sám, občas přikoupím nějakej nafukovač palic, ale jinak mě děsí cenama. Možná, že za kvalitu se platí, ale nemělo by se víc, než jaká kvalita skutečně je. Nicméně musím poznamenat, že s hlínou a hnojkama sem měl lepší výsledky, ale utrácej si za to pořád dokola:/.
Jinak už se těším na Cannafestík

rum rum nezavazne

Old Post 20-10-2011 v 10:36 AM
Ka'n'ja je offline   Profil uživatele Ka'n'ja   Find more posts by Ka'n'ja   Foto galerie člena Ka'n'ja   Click here to Send Ka'n'ja a Private Message   Add Ka'n'ja to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ka'n'ja
Stálý Člen

Karma uživatele Ka'n'ja - 25% PěstitelskáKarma uživatele Ka'n'ja - 25% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 95  

Nejlevnějsí growshop? Příspěvek č. 143

Ahoj, growshopů za posledních pár let přibylo jak hub po dešti, a často když listuji jejich e-shopem jsou víceméně identická jak nabídkou tak cenami. Pak vyvstává otázka, kde raději nakupovat, resp. hledám argument proč právě tento eshop. To, že jsou tyto obchody cenami nadsazené je fakt známý. A to, že v dnešní době jsou, bohužel, peníze až na prvním místě také. Tedy ptám se vážených členů fóra, jaký growshop mi moji peněženku ochudí nejméně?

rum rum nezavazne

Old Post 22-10-2011 v 09:50 AM
Ka'n'ja je offline   Profil uživatele Ka'n'ja   Find more posts by Ka'n'ja   Foto galerie člena Ka'n'ja   Click here to Send Ka'n'ja a Private Message   Add Ka'n'ja to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 144

Nový jičín grow shop je levný i reklamace v pohodě (ale rychle budou ho rušit tak doprodávají) jako dárek dávají filtry, hash lízátko a časáky i klecka je v pohodě (rychle dodání i ceny jsou v klidu) od toho sem dostal jen 2 krabičky klecka zápalek

Old Post 22-10-2011 v 09:51 AM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:52 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9 10 11 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7730900 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív